Új privát üzeneted érkezett!

Katerina! Nagyon sajnálom! De biztos találnak megoldást! Kell lennie! Majd jövő héten már többet tudtok. NE ADD FEL!! Én ma voltam utolsó kontrollon, hétfőn leszívás.
Vendég
 


Katerina!

Nagyon sajnálom, de biztos találtok valamilyen megoldást!!! :lol: Szorítok!

Melinda!
Ja most már értem. Csak egy kicsit nehéz felfogású vagyok! :oops: :lol: És egy kicsikét szőke. :lol: 8) :lol:
Hát én is bízom benne, hogy meggyógyultam. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Katerina!Próbálj megnyugodni biztosan kitalál valami megoldást a dokid!Szorítok!Majd írd meg mit mondott a dokid.

Kép
rena85
 
 

 
 

Melinda, Rena , Zsófi!
Persze hogy nem adjuk fel, csak nehéz, amikor ilyen kilátástalannak tűnik az ügy. Ha csak most kezdődne akkor biztosan más lenne, de így hogy már volt három sikertelen beülti, és most még újabb problémák jönnek elő, nemhogy inkább múlnának. Háááát nehéz. Bár tudom, mindenkinek az.

Nagyon szép hétvégét nektek és azért én is szorítok ám mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina! Megértelek! Már én is sok mindenen mentem keresztül. De ha nem bízunk, akkor nics értelme..... Jobb hétvégét neked is!
Vendég
 


Sziasztok! Ma megcsinálták a petesejt leszívást. 10-et sikerült leszívni. Holnap kell telefonálnom, hogy hányat sikerült megtermékenyíteni!
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda!Ez jó hír!Remélem sokat megtudnak termékenyíteni!

Kép
rena85
 
 


fmelinda! Nekem amikor tíz petesejtem lett hét embriócska sikeredett, kettőt le is tudtak fagyasztani. Legalább ilyen eredményt nektek is! :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok! Köszi a biztatást. Most telefonáltam, 5 petesejtet sikerült megtermékenyíteni. Remélem valamelyik.....
Üdv Melinda
Vendég
 


Vendég
 


Melinda!
Most ebédelek és közben megnéztem. Érdekes amit a fagyasztott embriókról mondott. Egyébként a lombikkal kapcsolatban nekem is ugyanazt a hasonlatot mondta el személyes konzultáción. Minket i bíztatott inszemre, a lombik ellenében, de akkor még előfordult 6M/ml spermaszámunk. Most ugye nincs erre esélyünk.
Nagyon szorítok!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Még az előzőhöz jut eszembe: én a hosszú tortúránk során összefutottam a most CIRIS-ben genetikus dokival és ő azt mondta nekem ősz táján lehet érdeklődni a preembriók genetikai vizsgálatáról, merthogy itt is működni fog. Gondolom persze jó drágán. :(

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Zsófi!Nem tudod,hogy a 3. szuri után kb. mennyi idő telik el mire újra megjön?

Kép
rena85
 
 


Rena! Ez mindenkinél változó. Én márc 15-én kaptam az utolsót (GnRh) és juni 2-án jött meg. Majdnem 3 hónap de lehet hamarabb is.
Üdv Melinda
Vendég
 


Melinda!Köszönöm a választ!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Megvolt a kontrol műtétem és sajnos em múlt el az endó! Volt megint csokicisztám és összenövés is.

Azt mondta a dokim, hogy ez a hülye betegség az egész életemet végig fogja kísérni.

Lombik lesz, ráépíti a gnrh-ra. Annak örülök, hogy nem kell megvárni, hogy megjöjjön.

nagyon bízom a lombikban.

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia Zsófi!
Nagyon sajnálom hogy nem múlt el az endód. És így körülbelül mire esik a lombik?
Nekem tegnap megvolt a beültetés. Most szinte egész nap fekszem 3 napig. 3-at ültettek vissza. Aug 4-én kell visszamenni vérvételre és ultrahangra.
Melinda
Vendég
 


Zsófi! :( Nagyon sajnálom. Ez azt is jelenti, hogy időnként menned kell kontrollra? És ha sikerül a lombikbaba akkor javulni fog a helyzet? Nekem azt mondták endore legjobb ellenszer a terhesség.

Melinda!
Nagyon irigyellek. :wink: Jó lenne ha már én is ott tartanék. Ti szerettétek volna a hármat, vagy ajánlották. Minket eddig mindig lebeszéltek a háromról. :( Lehet hogy kár volt. na de ezen már nem szabad szomorkodnom, csak előre nézni. Szorítok neked! Szeretnél ikreket?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Melinda!

Annyit mondott T., hogy kihasználjuk az injekció hatását és amint lehet, elkezdjük. Gondolom kb. egy hónap. Hétfőn megyek varratszedésre, akkor már biztos okosabb leszek.
Nagy :lol: on szorítok Nektek, biztos sikerülni fog!!!!!!!

Katerina!
Gondolom igen. Ha sikerülne a lombik és sikerülni fog, akkor sokáig nem működne a petefészek, lenne esély a javulásra!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Sajnálom,hogy nem mult el az endód!De a lombik biztosan sikerül!Szorítok!

Melinda!Neked is szorítok!Pihenj sokat!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Szerintetek normális,hogy fáj a jobb petefészkem?Így,hogy leállt a ciklusom nem kellene fájnia,ugye?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok! Látom nincs nagy mozgás a fórumon. Zsófi! Voltál varratszedásen? Mit beszéltetek meg a Török dokival? Én már nem igazán tudok feküdni, bár mondjuk a 3 napot sem feküdtem végig. Azt mondta a Török hogy azzal nem javítjuk a teherbeesés esélyeit.
Nézzél be a endostop.hu oldalra. Egész jó.
Üdv Melinda
Vendég
 


Melinda!
Köszi az invitálást, de nem akarok az endoval foglalkozni, ezért mindkét ilyen oldalt kerülöm tudatosan. :wink:

Voltam varratszedésen. Aug. végén kell menni vizsgálatokra és szept.-okt.ben lesz a lombik. :lol:

Neked nagyon szorítok, mindjárt itt van 4-e!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok csajok!
Látom itt még mindig nincs mozgás. Nem ba! Ha nincs itt senki én akkor is elmondom hogy ma voltam a terhességi teszten, és SIKERÜLT az első beültetésem. Szóval lányok mindig van remény. Nekem 4-es endom volt és sikerült! Mindekinek sok sikert!
Zsofi! Hogy álltok?
Melinda
Vendég
 


Melinda!GRATULÁLOK!De jó neked!Vigyázz magatokra!

Kép
rena85
 
 


Melinda!!!!
Gratulálok!!!!! Nagyon szorízottam Neked!!! :lol: :lol: :lol:
Mi 26-án megyünk a vizsgálatokra és szept.-okt.ben lesz a lombik! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Melinda!
Gratulálok és picit irigykedem. :) Legalább biztosan tudom, hogy ilyen is van, nem csak bíztatásképpen mesélik. Vigyázz magatokra!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül belepofázok, csak egy kis erőt szeretnék adni Nektek!

Nekem is endometriózisom van/volt.
Rettenetesen görcsöltem a menzesz alatt, a vakbelemet is kivették, arra fogták a hasfájást, mire kiderült, hogy mi a bajom.
Természetesen mi is szerettünk volna babát, de nem jött össze. Egy év után a megműtöttek, tele volt a kismedencém, rettentő csúnya volt és csonkolták a bal petefészkemet. Az nem is működik!
Babaprojekt tovább folytatódott, de semmi, így a kaáliba kerültünk. Az első inszem után megint megműtöttek, akkor a húgyhólyagom volt tele, de leszedték. Még 2 inszem., ami nem sikerült. Ezután lombik, 3-at ültettek vissza. Ez sem jött össze.
Erre belefáradtam, feladtam, nem érdekelt a dolog. Vagyis nagyon el voltam keseredve, de nem tudtam tovább csinálni.
Következő menzeszem kimaradt, és lett belőle egy gyönyörű baba!

Na most nem azt mondom, hogy adjátok fel, hanem pont az ellenkezőjét! Sikerülni fog, tuti!

Ne haragudjatok, hogy leírtam, csak nekem is nagyon jól esett, mikor ilyen pozitív dolgokat hallottam, kaptam. Sok erőt adott.

Remélem én is nektek!!

Sok sikert Mindenkinek!

sz.andi
 
 


Andi!

Igazán köszönjük!

Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Andi!Köszönjük,hogy leírtad!Tényleg erőt ad ha valami pozitív történetet hallok!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok lányok!
Sajnos elment a kisbabám 7 hetesen.
Egy hete hétfőn erős görcsim lettek és barnás folyásom volt. Kedden telefonáltam tapolcára a medőőségibe, és szerdán kellett bemennem. Onnan egyből küldtek Veszprémbe a korházba, hogy lehet hogy méhen kivül is megtapadt egy petesejt.Még aznap mentünk a korházba. Ott azt mondták hogy nincs méhen kívüli, de a méhen belüli tehességem elhalt. Csütürtökön erős vérzésem lett. 6 napot voltam a korházban. Kaparással befejeték az elhalt terhességet. Nagyon szomorú vagyok, még össze kell szednem magam, aztán persze újra belevágunk...
Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok!!
Melinda
Vendég
 


Sz.Andi! Nagyon jó a soraidat olvasni! Valóban erőt ad!
Melinda
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda!Nagyon sajnálom! :cry:

Kép
rena85
 
 


Melinda!
Nagyon sajnálom! :cry: A következő biztos sikerülni fog!!!! :wink:

Rena!
Most láttam, hogy kérdezted mennyi idő alatt áll helyre a ciklus. Állítólag 10-12 hét az utolsó szuritól számolva.
Nekem is nyilalt a petefészkem közben. Az sajnos nem jelentett jót, mert a kontrolműtéten kiderült, hogy újabb ciszta nőtt benne. Persze az én esetem nem jelent semmit.

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Köszönöm az infót!

Kép
rena85
 
 


Melinda!
Hatalmas ölelés. Biztosan nehéz most, de ez nagyon jó előjel, hogy sikerült teherbe esned. Bár tudom ilyenkor ez nem nyújt sok vígaszt. Pihenj és mielőbb legyen erőd és jó kedved a folytatáshoz!
Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Melinda!
Nagyon sajnálom! Sok erőt és kitartást kívánok neked!
Talán nem azt a kis angyalkát szánta Nektek az élet! Jön egy újabb, meglátod!
Vigyázz magadra!
Ismeretlenül is puszi!

sz.andi
 
 


Lányok hogy vagytok? Én más topikban írogatok mostanság, de szívesen hallanék rólatok.

Nálunk sok a fejlemény. Először is párom kiskatonaszáma teljesen jó lett, nagy volt az örömünk, hogy az áprilisi HSG nem volt hiába szenvedés, mert még az inszem , sőt a spontán baba is szóba jöhet. Aztán kiderült, hogy IR-es vagyok. :( Úgyhogy min. két hónap kezelés. Aztán visszatérünk hogyan tovább. KP. doki bácsim megcsinálta a Kaaliban a hiszteroszkópiát, teljesen jól viseltem, és megtudtuk, hogy a méhem nagyon "szép", úh. majd a lombiknak nem lesz semmi akadálya. De azt is látta doki bá, hogy a petevezetékek bejárata fedett, amin nagyon elszontyolodtunk, hogy hogyan lehet, hisz a HSG áprilisban rendben volt. De aztán már vissztért a kedvünk, mert sokan bíztattak, hogy ez nem jelent semmit, az is lehet, hogy csak a méhnyálkahártya takart.
Szóval röviden ennyi!

Puszi mindenkinek és írjatok!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Katerina!Örülök,hogy a párod eredményei jók lettek!Mit jelent az IR?Remélem hamarosan kismama leszel!

Nálam még nincs semmi különös mert még javában klimaxolok,ezért a dokim vár még 1 hónapot és ha nem jön meg magától akkor gyógyszerrel kell visszahozni.Nem tudom mi lesz velem.De reménykedem benne,hogy hamarosan teherbe esek!
rena85
 
 


Sziasztok!

Rena!
Én július 22-én kaptam az utolsó szurimat és még nem jött meg a mensim. 2 hete voltam uhu-n, akkor még álltak a petefészkeim, de a bal sajnos már megint tele volt endóval. És volt benne csikiciszta is! :evil:

Két hét múlva megyek a gyógyszerekért, és kezdődik a lombik! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Katerina!
Irt sajnálom, de legalább kiderült!!! :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Rena!
Az IR inzulin rezisztancia. Az a lényege, hogy hiába emelkedik meg nagyon az inzulinszintem, a cukor mégsem csökken. Terheléses vércukorvizsgálaton derült ki. A cukor csak kicsit volt magas (7,98) de az inzulin az nagyon (101). Amíg ez nincs kikezelve, addig a lombikot tolni kell. Szén-hidrát diétát kell tartanom és metformin tartalmú bogyót kell szednem. Remélem, ha ezen túl vagyok, jön az a kisbaba.
Remélem hamar visszaáll nálad a rend. :)

Zsófikukac! Makacs dolog ez az endo. :? sok sikert a lombikhoz! :) Ha minden jól megy akkor nekem decemberben kezdődik a lombik kezelés. Karácsonyi vagy újévi fogantatás lesz. :D

Puszi Mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Zsófi,Katerina!Hajrá lombik!
rena85
 
 


Szia Rena!
Hogy állsz most? Nekem 12 hét után tegnap megjött a mensim. :lol: Úgy néz ki ennek a ciklusnak a végén kezdjük is a lombikot. Veled mi újság?

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia Zsófi!
Örülök,hogy végre megjött a mensid és,hogy készültök a lombikra!Meglesz az első és egyben utolsó lombikod,mert elsőre sikerülni fog! :wink:
Hát én még mindíg arra várok,hogy visszaáljon a szervezetem,ha magától nem áll vissza akkor gyógyszerrel hozza vissza a doki.Remélem odáig nem jutok el!Elvileg jövőhétig várok,hogy legyen már valami,ha nem lesz írány a doki.

Kép
rena85
 
 


Rena!
Mikor kaptad az utolsó szurit?
Már most kezdtük volna, de a doki látott egy szép kis tüszőt az utolsó uhu-n, így hazaküldött, hátha összehozzuk a babánkat otthon. Sajnos nem sikerült. Ezért indul majd csak most a lombik. Na nem baj.
Aranyos vagy, hogy drukkolsz, én is Neked!!! Ti spontánkodni fogtok, vagy inszem lesz?

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Augusztus 11.-én kaptam meg az utcsó szurit!A doki inszemről beszélt úgyhogy szerintem az lesz.

Kép
rena85
 
 


Rena!
Én július 22-én kaptam meg az utolsót. Szóval szerintem várjál még, jobb, ha magától helyreáll, így is elég hormont nyomtak belénk. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia Zsófi!
Igazad van várok még 2-3 hetet,remélem hogy magától visszaáll.Majd írj ám ha van nálatok valami fejlemény!

Kép
rena85
 
 


Szia Zsófi!
Végre megjött!Csak most az a baj,hogy a dokim külföldön van így nem tudom mikor tudok menni hozzá!

Nem tudja valaki,hogy a Szendei doki mikor rendel újra?

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: