Új privát üzeneted érkezett!

Tapedli

De csináltak a férjemnél spermavizsgálatot, és vele minden rendben. Sőt, neki az előző házasságából van már egy lánya is.
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Lányok!
Hátha valaki találkozott ilyesmivel!
Lehet, hogy a szuri miatt egy csöppet vérzek a 10. napon?
Vagy csak hevesebbre sikeredett a tegnapi "légyott" :) ?????????????
sonjus
 
 


Sonjus, én megkérdeztem kedden a körzeti orvos, sőt felhívtam a nőgyógyászt is....azt mondta, hogy a Gynevac, mivel nem hormonkészítmény, ezért nem kavar bele a ciklusba, nem lesz tőle se hosszabb, se rövidebb, ebből kiidunlva szerintem a vérzésed sem attól van! Te ma vagy a 10? Én meg a 12.en, de még peteérésnek semmi jele! Még mindig szarul vagoyk. :(
elizabeth25
 
 

 
 

Sziasztok!

Ha minden igaz, ma kapom meg az első szurit, viszont felmerült bennem egy kérdés. Pocaklakóval is lehet folytatni a kúrát?

Ha elhangzott már erre a kérdésre a válasz, akkor elnézést kérek, nem olvastam végig a hozzászólásokat. :oops:

Sajnos a honlapon megadott telefonszámon csak egy hangposta jelentkezik be, az információs e-mailemre meg még nem kaptam választ, viszont sürgős lenne elkezdenem az októberi lejárat miatt.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Copfi
copfi
Budapest
 
 


Copfi!
Elküldöm, amit nekem Lázár doktornő írt:

"A Gynevacot nem vonták ki soha és nem is fogják kivonni a forgalomból. A forgalomba hozhatóság időpontján túl azonban a gyógyszertárak nam adhatják ki, hiába nem változik a hatása 1 év mulva se, ha hűtőszekrényben van tartva. Azért nem lehetett kapni 14 hónapig, és nem lehet októbertől ismét kapni, mert a HATÓSÁG visszatartja a következő gyártási sorozatot. Nem azért, mert baj van vele, hanem azért, mert valamiféle ellenérdekeltségnek tesznek eleget.

Ha kúra közben terhes lesz: ne hagyja abba, folytassa, mert csak így tud védekezni a szervezet egy gyulladéás miatt bekövetkező vetélés vagy koraszülés ellen.

Üdvözlettel
Dr Lázár Erika
"
sonjus
 
 


SONJUS!
EZ ÉRDEKES,NEKEM NEM VOLT MÉG ILYEN,BÁR NEKEM SOSINCS KÖZTI VÉRZÉSEM.
SZERINTEM A HEVESSÉG OKOZTA :wink:
breni
 
 


Kedves Sonjus!

Nagyon szépen köszönöm így már minden világos.
Most már tényleg bátran belevágok. :D
Csak ne lenne tűiszonom :shock: :shock: :shock:

Copfi
copfi
Budapest
 
 


Reni!
nem tudom mi ez, meg azt sem, miért olyan darabos vagy milyen a váladékom (bocsika) :roll: az lehet a szuritól? Bár, ha jól emlékszem ilyen volt már korábban is!
Hogy nekem mennyi bajom van :shock: :lol:
sonjus
 
 


Hát ha így áll, akkor kedden felíratok mégegy kúrát és ki is váltom!
elizabeth25
 
 


Sonjus, nekem meg erőss fehér folyásom van! (pedig nem szokott). DE szerintem nem a szuritól, hacsak nem tisztul a szervezet és azért van ez. DE ezt pl. a Lázár dr-nő tudná megmondani, akit szinte lehetetlen elérni!
elizabeth25
 
 


Lányok mitől lehetek még mindig rosszul? :(

Ti amúgy hogy vagytok a mai napon?
elizabeth25
 
 


SONJUS!
NEKEM IS FURCSA VOLT A MENSZESZEM,NEM OLYAN MINT AZ ELŐTT.BARNÁBB,MÁSABB, AZ VISZONT LEHET A SZURITÓL,A DARABOK IS.
breni
 
 


Nekem pl. nem hiszem, hogy azért volt meg egynapig a mensim, mert Gynevacot kapok. Lányok, az a hormonális folyamatokba, a mensi hosszúságába nem kavar bele! Megkérdeztem dokit!
Nekem pl. mindig vannak darabok a mensimben! (bocsi :? )
elizabeth25
 
 


De nekem mensin kívül is most darabos a cucc 8)
sonjus
 
 


Amúgy most meg olyan étvágyam van, hogy feltudnék falni egy egész tehenet! :) (attól függetlenül, hogy nem esne jól :( )
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék új belépőként. Röviden magamról:Már két éve próbálkozunk babával, túl vagyunk a vizsgálatokon, minden rendben van. Viszon sikerült beszereznem egy felfázást, amit nem kezeltek ki rendesen, így mindig visszajön. Szerintem nálam ez lehet az akadály. Én egyébként jobban bízok a gynevacban, mint a dokikban, mert engem ők csesztek el és most már nem tudják kikezelni a gyógyszereikkel.
Én az első szurin vagyok túl. Nekem nagyon erős darabos folyásom lett tőle már az első nap. Ti milyen időközönként adatjátok be? Tíz naponta, vagy hetente? Mielőtt elkeztem volna a szurit, három nődokit is megkérdeztem és mind ajánlotta, ahogy ők mondták, tapasztalatuk szerint nagyon jó!
Még annyit, hogy állítólag a jobb kezeseknek a bal fenékbe célszerű adni, mert az idegpályák nekik a jobb oldalon fejlettek!
Remélem mielőbb megbabásodunk és tényleg mi javasolhatjuk a szurit. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy közülünk kinek lesz sikeres!! :P
porka
 
 


Szia Porka!


Én hetente , kedden lesz az utolsó szurim. Én mikor megyek, mindig az ellenkező oldalra adatom be, mint az előző alkalomnál volt.
Hát lányok, ma vagyok a 14. cn-en (12.en megjelent a szokásos peteérés előtti cucc, úgyhogy legalább nem kellett pénzt kiadnom egy újabb - tesztre). Tegnap együtt voltunk...aztán kész.
Ma megyünk kirándulni!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!
elizabeth25
 
 


Sziasztok!


Én tegnap kaptam meg az első szurimat. Én viszont nem érzek semmi fájdalmat. Ismerősöm mondta és itt is olvastam, hogy utána fáj, de én semmit nem érzek. A szuri beadása után kicsit csípett, de ennyi volt a max. fájdalom, azóta semmi.
Szerintetek lehetséges ez? Nem mintha hiányozna a fájdalom, csak mindenkinek fájdalom a tünete, miért pont én lennék a kivétel?
A sikerességére én is kiváncsi leszek :lol:
szerika
 
 


Szerika, szerintem ahány ember, annyi féleként reagál rá! :)

Amúgy lányok, most jöttünk haza anyuméktól és ott a Meglepetésbe volt a Gynevacról egy két oldalas cikk. Gondolom ha nem lenne valóságalapja, nem írnának róla egy olyan újságba amit főleg nők és sokan olvasnak!

Hogy telik a hétvégétek?
elizabeth25
 
 


Szerika!

Mi is nemrég kaptuk meg az első szurinkat és legnagyobb meglepetésünkre sem nekem, sem a a páromnak nem fájt :D Egy nagyon minimális, de tényleg csak hangyányi tapintásra érzékeny fájdalom jelentkezett mindkettőnknél az első két napban.
tapedli
 
 


Tapedli, örülök, hogy nemcsak nekem nem fájt. :) Úgy látszik, hogy akkor létezik, hogy nem fáj. Pedig mindenki felkészített a legrosszabbra, még a dokim is, hogy majd nem tudok ülni, meg feküdni rendesen stb... ezért csodálkoztam, hogy most mi van :shock: mert én semmit nem érzek azóta sem.

Remélem továbbra is fájdalommentes lesz és minden szurit kapónak ezt kívánom!
szerika
 
 


Hát nekem kedden lesz az utcsó! Most azon gondolkozom irassak e fel újabbat vagy sem?
Főleg, ha elkezdtjük a kivizsgálásokat 19.én! Szerintetek?

Porka , mi már 15. hónapja! Ti nektek hol és milyen vizsgálatokat csináltak?
elizabeth25
 
 


Jó reggelt!
Pénteken megvolt a 2. szuri.
Az elsőt egyáltalán nem éreztem, a második kicsit jobban csípett, de ennyi :)
További szép napot!
sonjus
 
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozom az élménybeszámolók köréhez :)

Én is megkaptam az első szurimat és nagyon kellemesen csalódtam :)

Beadáskor csöppet sem fájt, ha nem tudom, hogy éppen szurit kapok, akkor észre sem veszem :lol:

Utána fájdogált egy picit de azért vígan tudtam tőle kirándulgatni, úgyhogy nem volt vészes.

Remélem a többi sem lesz rosszabb... :roll:

Üdv.
Copfi
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Úgy látom gyűlik a társaság! :wink: A szuri nekünk se fájt, tényleg csak a csípés volt meg amikor beadták. Eli nálunk már minden vizsgálat meg volt, hormon, andrológia, összeférhetőség, hsg. Minden rendben volt. Hőm szerint is mindig van peteérésem, uh-n is látták. A doki szerint már rég terhesnek kellene lennem.. :shock:
Hátha ez a szuri segít.. :lol:
porka
 
 


Lányok, nektek a szuri hatással volt a menstruációs fájdalmakra?
Csak azért kérdem, mert én azelőtt mindig meg akartam halni a fájdalomtól, most meg teljesen elviselhető volt. Ezer éve nem éreztem ilyet.
Lehet, hogy a gyulladás miatt fájt annyira és most a szuri elkezdett dolgozni?? :roll:
Nektek van hasonló tapasztalatotok?
copfi
Budapest
 
 


Copfi, nekem ugyan úgy fájt az első nap mikor megszokott jönni!

Szerintem akkor ez inkább gyulladásfüggő dolog!
elizabeth25
 
 


Porka és akkor mit mondd a doki, miért nem sikerül?
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Eli nem tudják miért nem sikerül! Ez a legrosszabb, mert ha van ok, van mit kezelni, de itt még ok sincs, amit kezelhetnének. Vagy van, csak nem találják meg, de ezt már úgyse ismerik be. Én már látom, hogy lapar lesz belőle.. :cry:
Lányok pénteken lesz a köv. szurim, már alig várom!! 8)
porka
 
 


copfi nekem még most lesz az első szuris mensim, de nem hülyeség amit írsz. Már többször hallottam, hogy a gyulladásnál sokkal görcsösebb a mensi.
Szerintetek hanyadik szuri hat igazán, mert az elsőn vagyok túl, de még mindig elég erős a folyásom. Vagy ne türelmetlenkedjek? :roll:
porka
 
 


Sziasztok :D

Én mint "gyakorlott" gynevacos (tegnap kaptam meg az uccsót) úgy tapasztaltam, hogy mindegyik más volt, hol jobban fájt, hol kevésbé. Viszont arra ügyelni kell, hogy mélyen, izomba adják! Ne csak a bőr alá, mert a zsírszövetből nem úgy / nem annyira tud felszívódni!

Nekem egyszer se volt tőle semmiféle nőgyógyászati jellegű tünetem, a mensim is ugyanolyan maradt, mint volt. Viszont az előfordult, hogy a szuri utáni napon hőemelkedésem lett :?

Remélem, a pozitív várakozásaink mind igazolódnak majd :)
jitter
 
 


Sziasztok

Csak most tudtam jönni, mivel bent letiltották a netet :(

Én is most jövök az utolsó szurimról, hát ez nagyon fájt :(, de rá tiz percre meg semmi!

Amúgy egyet értek jitterrel, annyi kivételével, hogy nekem nem volt utána hőmelekedésem, de nálam is minden ugyanúgy zajlott, mint nála!

Hogy telt a napotok?

Kép
elizabeth25
 
 


Porka, ha valóban jól látom a helyzetet és a gyulladás miatt fájt nekem annyira, akkor nálam már az első szurinak jelentkezett a hatása.

Ennek ellenére ne türelmetlenkedj, hiszen nem véletlenül áll 5 szuriból a kúra :wink:
copfi
Budapest
 
 


Lányok! Van itt közületek valaki, akinek esetleg késett a menszesze, amióta Gynevac kúrán van? :roll:
szerika
 
 


szerika nekem most késik. Én most kaptam a második szurit. A mensim szinte mindig 28 napos, de most már a 32. napomon vagyok. Szóval határozottan késik! Neked is?
porka
 
 


Porka, igen nekem is. Amint látod a tickeremen a 31 napon vagyok, normál esetben 28 napos ciklussal. És tesztet csináltál már? Nem vagy terhes?
szerika
 
 


Teszteltetek már lányok? Habár fura lehet a mensi esetleg a Gynevactól, nekem is picit másabb volt az utolsó, mint máskor, de ugyanolyan volt a hosszúsága a ciklusomnak. Persze bármi megeshet, de nem nagyon tudom, mitől. Elvileg a gyógyszer tartalma miatt nem lehetséges.
Vendég
 


Athiz,
én még nem teszteltem. Nem merek. Elvileg nem kavarhat be a szuri a hormonokba, aztán ki tudja...
szerika
 
 


Szerika, az odáig oké, hogy a 31. napon vagy a ciklusodban, de az ovulációdtól számolva most hanyadikon tartasz? Szerintem, ha túl vagy a 12. DPO-n, akkor nyugodt szívvel tesztelj, mire várnál? Tudom, hogy benne rejlik a csalódás lehetősége, de csak akkor tudod meg az igazat, ha teszel érte. És lehet, hogy kellemesen fogsz csalódni, akkor meg jobb, ha minél hamarabb örülhetsz, és dokihoz mész, meg vitiket kezdesz szedni. Drukkolok, hogy meg merd tenni, és a pozitív eredményért is!

Puszi, és tájékoztass! :wink:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Athiz,
Ja bocsi, szóval szerintem a 13. napon volt ovum, úh 18 DPO-n lehetek. Egyébként én már régóta szedek Folsavat, így nyugodt vagyok ilyen szempontból.
Ma vettem egy tesztet, így holnap reggel tesztelek, ha addig nem jön meg és nem esik le a hőm. Addigra már úgyis sík ideg leszek.

Egyébként köszi a bíztatást, jól esik, nagyon kedves vagy :)
szerika
 
 


Szívesen bíztatlak, ezért vagyunk itt összeröffenve! Meg persze a másik topicban is! :lol:
Persze vica versa, vagyis remélem, ha én drukkolok, más is viszontdrukkol. :mrgreen:

Na pusszancs
Vendég
 


Athiz, én is drukkolok Neked, meg mindenkinek. Olyan rossz olvasni, hogy mennyien szenvednek, mert nem jön össze a baba. Akinek meg nem kell a gyerek, annak meg összejön. Nem értem, hogy miért vannak ilyen igazságtalanságok. Na de nekünk össze fog jönni, úh nincs helye a kesergésnek! Neked meg már egyszer össze is jött :lol:
szerika
 
 



Szerika!
Megnyugtat, hogy nemcsak én vagyok iylen gyagya, hogy nem merek tsztelni. Igaz én 2 nappal járok utánad, nekem ma 29. nap, 16. dpo-val, és itthon van 5 db terhességi tesztem is! Mivel volt már 32 napos ciklusom is, ezért, amíg a kritikus időszak le nem telik, addig tuti nem tesztelek. Meg hát sajna a hőm is megindult lefelé.

moni
 
 


Moni, még 3 nap, ha addig nincs vérzés, akkor végre nyugodt szívvel tesztelhetsz! :wink:
Vendég
 


Moni,
engem itt már minden csaj hülyének néz, hogy nem akarok tesztelni :) de örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a gondolattal. Én holnap leszek a 32. napon, holnap tesztelek. Szerintem te is 2-3 nap múlva már bevállalhatod, ha addig nem jön meg. Én mindenesetre nagyon szorítok!!!!!!!!!!
szerika
 
 


Erika, én nem nézlek hülyének, Isten ments! Csak reálisnak érzem, hogy tesztelj végre. Ennyi!

Moni és Eri, mennek a drukkok!++++++++++++++++++++++++

Én pedig nagyon remélem, hogy az én hőm tovább emelkedik holnapra, de legalábbis stagnál. És akkor már boldog leszek, ennyi egyenlőre megteszi! :wink:
Vendég
 


Halihó!
Ma lesz a 3. szurink!
De teganap voltam dokinál és azt mondta hüvelygyulladásom van!
(ennek történetét megosztottam már néhányotokkal ma reggel más topicokban :) mindenhol én vagyok :lol: )

A Gynevac nem épp gyulladás ellen van?
Nem vagyok nagyon türelmetlen, csak aggódom :) hogy két szuri után gyulladásom van!
Remélem ez a kúra segít ebből kilábalni!!!

Athiz!
További emelkedést :) !!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
sonjus
 
 


Köszi Sonjus, lehet, hogy mivel főleg jól megpiszkált az a doki, mint múltkor az enyém is, lehet, hogy tovább kell szuriztatnod majd magad, mint a kúra, vagyis mondjuk inkább tíz alkalommal. Persze addigra szitás lesz a hátsód, de megéri. Nekem bevált, mint írtam a másik topicban, meg azt is, hogy használd mellette az Ovulobact kúpot.

Na cupp
Vendég
 


Athiz!
Az mire is jó? És doki írja fel?
Van otthon még egy doboz tarcsi a szuriból, nem tudtam miért vettem meg, de mostmár értem :) mert be kell adatnom azt is :)
sonjus
 
 


Picim, szerencsére recept nélkül lehet kapni elvileg a patikában, válts legalább 1 dobozzal, és szerintem először 1 hétig adagold magadnak esténként egyet, aztán 2-3 naponta esténként egyet helyezz fel. Meglátod, a szurival csodát tesznek. Persze, ha mensizel, akkor nem kell. De neked most nagyon kéne szerintem. Hát látod neked is működnek az ösztöneid és megérzéseid. Nekem is kéne még egy dobozzal, de sajna még nem tudtam beszermányolni.

Cupp
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: