Új privát üzeneted érkezett!

Hát nem igazán hatott a bogyóKép
Továbbra is beállt a tejcsim a 40ml-re egy szopinálKép
Mellé tápszert kap.
De talán sikerül anyatejcihez jutnunk, mert van egy csajnak csak neki 3 hós a bébije.

Az nem gond szerintetek?

Nagyon el vagytok ám tűnveKép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

Babus:
Én sem birok már napok óta VikivelKép
Nem akar aludni, ha be is alszik 20 percekre,nem tudom mi van vele!!!
Én továbbra is a fogacskájára gondolok, nagyon
nyálzik de az előkét nem tűri meg magán.

Mea:
Szerintem nem gond ha a másik anyuka babája 3 hósKép
Tejcsi az tejcsiKép

Judit:
Remélem sikerül pihennetek.
Jó utat kívánok.

TündiKép
Drukkolok hogy sikerüljön most.
Lehet hogy a closti segíteni fog.

RólunkKép
Tegnap ettünk megint banánt,mondani sem kell a
kisasszony megint jól kikente mgátKép
És a banán olyan nehezen jön kiKép
Teszek fel képeket
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Így szokott "becsapni" gyors szem behunyás.
Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Mea!
eza bogyo nem hat am rogton. Ma en is ujra kezdtem, mert ugy erzem kevesebb a tejcsim.

Szinte semmi idom, mosok, vasalok, Attizom Kép Keszulok a holnapi nagy utra. Nagyon izgulok.

Jo hetveget mindenkinek! Legkorabban szerdan jovok

Tundi!
megprobalok majd irni, ha lesz egy pici idom Kép


puszi
Judit

ui: Edinka! Viki nagyon edes. En a plafonon lennek, ha igy nezne ki az Atti Kép Pedig nemsokara igy lesz Kép Azok a szep rucik, mind tonkre mennek Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert azt se tudom, hogy hol a fejem a nagy pakolásban. Már éppen ott tartok, hogy 2 bőrönd se lesz elég... szerintem kamionnal kéne hazamennünk.Kép

EdinkaKép
Nagyon édes Viki! Micsoda szemek!Kép

MeaKép
Csatlakozom JuditKép-hoz, nem azonnal hat, szedjed csak szorgalmasan! Egyébként eleinte nekem is ilyen kevéske volt, de utána a szorgalmas fejésnek köszönhetően beindult, igaz csak 1 gyereknek elegendő mennyiség volt mindig (sajna mostmár annyi se). Szóval fel a fejjel, lesz ez még jobb is!Kép

VandaKép
Mátéról mikor látunk új képeket? Kép

Mi megkaptuk múlt héten a 4 hós oltást (az utazás miatt egy héttel hamarabb), szerencsére semmi gond nem volt, a csajok ugyanolyan vidámak voltak utána.

Na, megyek, majd még du. megpróbálok benézni.

Gyöngyi

bgy
 
 


Most nincs sok időm írni, megyünk el.

Edina
Vikike nagyon édesKép

Nicol, Vanda
Ugye jöttök holnap?
Mi kb. 10 - fél 11 körül megyünk majd, kb. 1 órát maradunk, mert dél körülre megyünk majd Kristófka keresztanyukájához, ott lakik nem messze az IKEA-tól.
Ismertető jegyeinkKép:
Magas vékony Apuci + szívdöglesztően helyes kissrác kék-fekete Pierre Cardin sportbabakocsiban + egy alacsony, nagy pocakos, frissen fodrászoltKép, pattanásos, 16 éves kislánynak kinéző ÉNKépValószínűleg farmerban és fehér felsőben.
Aki hasonlót lát, az szóljon nekünk, ha mi éppen vaksik lennénkKép

Most megyek, mert megyünk anyukámmal és Kismacival városozniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jó találkát Nektek!!!Kép

Mea
mea
 
 


Tényleg holnap találkaKép
Jó szórakozástKép

Babus:
Micsoda ismertető jelekKép)

Kép

Kép
edinka
 
 


Judit!Kép

Ari vagy, de sikerült beszerezni már azt a tejserkentő homebogyitKép

Meg képzeljétek úgy néz ki összejön attól a lánytól a tejcsi akinek 3 hónapos a babájaKépKépKép

Akkor azt adom neki meg az én tejcsimet meg mellé ha kell még kis tápszert is.

Ez ok így szerintetek???

Úgy örülök neki, ha sikerül megkapnunk tőleKép
És itt helyben van meg legalább megismerkedek kisbabás anyukávalKépKépKép

Na megyünk fürdetni.

Puszika

Mea
mea
 
 


Babus!
Ott leszünk mindenképp! Én még nem tudom miben megyek, de biztosan megismerlek. Olyan sok kisgyermekes család rajtunk kívül nem nagyon fog ott tolongani.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Remelem jol sikerult a tali. Sajnalom, hogy nem jutottam el vegul, de a ferjem pont 11-kor indult Horvatorszagba 1 hetre es nem akartam itthagyni, masreszt pedig annyira kikeszultem a tudattol, hogy 1 hetig tok egyedul leszek a gyerekkel, hogy szinte egesz nap csak bogtem. Nem volt ilyen rossz napom mar jo par eve, nem akartam megfertozni a tarsasagot es foleg nem akartam, hogy ennyire ne onmagamat adjam.

Ma mar kicsit jobban vagyok, de minden elismeresem az egyedulallo anyake. Nagyon nagyon nehez teljesen egyedul egy kisbabaval!

Raadasul a sok nyervogas eredmenye az, hogy mar tejem is alig van, ugyhogy hamarosan le kell allnom ezzel az onsajnalattal, ha meg szoptatni szeretnem a gyereket.

Szoval velunk ennyi van, nem is rontom itt a levegot tovabb!

Vanda
vanda72
 
 


Vanda
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtál eljönni a talira, persze megértelek.
Én is nehezen viselném az egyedüllétet, meg én félnék is egyedül éjszakánként a lakásban, én elég kis félős vagyokKép
Nálam mondjuk nem Kristóffal lenne nehéz egyedül, én azt már megszoktam, egész nap egyedül vagyunk, Apucim hajnali fél 6-kor elmegy és este fél 5 - 5 körül jön haza. Fürdik, vacsizik, aztán éjfélig itt ül a gép előtt, közben max. megfürdeti Kristófot(na jó, átlag minden másnap ő fürdet), játszik vele egy kicsit és ennyi. Minden mást én csinálok, főzök, mosok, mosogatok, takarítok, rendet rakok, Kristófot ellátom, etetem, altatom, sétálni viszem, szóval szinte minden rám hárul.

A tejcsi érdekében viszont légyszi ne idegeskedj, (tudom, könnyen beszélek), de viszonylag hamar elrepül ez az 1 hétKép
Most szép az idő, sétizzetek sokat, úgy gyorsabban telik az időKép

Babaprojectes_tali néven találsz fent képeket a FotóalbumbanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép

Láttam a képeket,biztos jól sikerült a taliKép

VandaKép
Ne szomorkodj, Babusnak igaza van gyorsan elszáll
aza 1 hét!!!
Az én párom is el fog utazni októberben 1 hétreKép
Már én is előre félek.
Bár nem attól hogy egyedül maradok Vikivel mert az nálunk is mindennaposKép
Párom sokat dolgozik.
Ha nem a munkahelyén akkor odakinnt,így minden rámhárul!!!
Vikivel csak reggel, és este találkozikKép
Akkor játszanak, és megfürdeti de azt sem mindig!!!
Ugyhogy fel a fejjelKép
Nehogy a tejcsi rovására menjen!!!!

Mea:
Már rég jelenkeztél!!!
Minden rendben??
Livia még mindig sokat sír?
Voltál már vele kinnt?
Most jó az idő erre felénk.
Viki imád kinnt lenni,szerintem minden baba szereti ha kint vanKép

Tegnap nekünk megint rossz napunk voltKép
Viki hozta a szokásos formáját
Majd meg "őrültem".
remélem ma jobb napunk lesz!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Sajna tényleg hasonló cipőben járunkKép
Bár nálunk még reggel sem találkozik Kristóf az apucijával, mert akkor még alszik, ők csak esténként találkoznak.

Nálunk is nagyon gyakoriak manapság a hisztis napok, nem tudom, mi van a levegőben.

Vanda
Légysz, tegyél fel képeket MátérólKép
Olyan ritkán látunk róla képeket, pedig már biztos olyan nagyfiúKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Itt is találhatók talis képek:
http://kep.tar.hu/kofa/50143373#2

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép

hát megvan a napi 2x sírás, mikor semmi nem jó.
Van hogy két etetés között végig fent van.
ez normális, nem baj szerintetek???
Tejcsi ugyanaz, cicizik nem tudom mennyit utána kapja a tápszert.

De jól van szerintem, majd jövő hét hétfőn mérik meg.Nekünk kell mennünk a védőbeKép

Viszont választottam másik gyerekdokit, aki Vácról járna ki házhoz hozzánk.
Holnap jön.
Kiváncsi vagyok nagyon miket mond majdKép

Jók lettek a talis képek!!!!
Biztos jól sikerült nagyonKép
Meséljetek!Kép

Mea
mea
 
 


Segítsetek, az Urica homebogyóból jó a 15-ös is serkentésre?????

Mea
mea
 
 


Mea,

NEHOGY 15-ÖST SZEDJÉL, AZ APASZTÓ!!!!!!! A CH5 és a 9 serkent, legjobb kúraszerűen szedni, 3 napig 3x5, 2 napig 2x5, 1 napig 1x5, 6 nap szünet után ismételhető.

Kóbor
kóbor
 
 


Mea!
A sírás szerintem normális. Vivi 3 hónapos koráig minden egyes nap 8-10-ig sírt este. De úgy istenesen törkaszadtából üvöltött, és nem lehetett semmivel megnyugtatni, enni sem akart. Előbb - utóbb kinövik.
Azzal sincs semmi baj ha sokat van fenn. Elég jó súlyban lévő babuci, egyre többet vannak fennt a picik az idő előrehaladtával.

A bogyót Kóbor jól írta, nehogy beszedd!!!!

A tali tényleg jó volt, csak kár, hogy ilyen rövid ideig tudtunk maradni. Vivinél a déli etetés kicsit macerás így jobbnak láttuk ha addigra visszaérünk. Remélem a következőre több babás is jön, és addigra Vivivel s egyszerübb lesz menni. Örültem mindenkinek akit megismerhettem. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Meg elek, es tenyleg csak az elso 2 nap volt nagyon rossz. Ma mar teljesen jol vagyok, igaz, estere hullakent dolok agyba 11 es ejfel kozott.

Babus, Edinka,
en is egyedul vagyok napkozben a babammal, de azert az, hogy este 6-ra hazaer a ferjem es legalabb azt 1,5 orat meg a babaval tolti, tok sokat segit. Es most, hogy ez sincs, meg nehezebb a dolog, de bele lehet jonni ebbe is es most mar atalltam a teljesen egyszemelyes gyereknevelesre.

Igyekszem sokat pihenni a tej erdekeben, de eleg nehez, foleg, hogy en nagyon rendmanias vagyok igy egesz nap tudnek pakolni. Altalaban ezt is teszem, de most tobbet kellene pihiznem hogy meg este is tudjam etetni a manot.

Kpet teszek fel, ha a ferjem hazaer, mert o tudja csak lekicsinyiteni nekem a megfelelo meretre, hogy felteheto legyen.

Mea,
drukkolok, hogy jo gyerekorvosotok legyen. Ez szerintem allati fontos, mi is csereltunk egyet es a mostani egy tunder. matenak fulig er a szaja es dumal hozza vegig, amig itt van. nekem ez mindennel tobbet er es nem erdekel, ha fizetnem kell azert, hogy jojjon.

Jobb napjaik vannak a babaitoknak?

Mea,
szerintem nem baj, ha van olyan kajalas, ami utan nem alszik el Livike. Valoban egyre kevesebbet alszanak. Sajnos nem emlekszem pontosan, hogy Matenal ez hogy volt, de 4-5 hetesen mar biztosan tobbet volt fent napkozben, mint amennyit alvassal toltott. Igy gondolom Livike is szepen lassan rajon, milyen erdekes dolgok vannak korulotte es nem erdemes folyton aludnia.

Mennyit hizott egyebkent igy az elso 2-3 hetben?

Vanda
vanda72
 
 


Kóbor!Kép

Kétszer szedtem be sajnos, de abbahagytam!!!!

KöszönömKép

Remélem még nem lesz baj ebből!!!!

De holnap úgy leba..om a gyógyszertárban a nőt hogy csak na!!!!!!!!4

azt mondta ez ugyanaz csak erősebben hat!!!!!!!

Direkt rákérdeztem.GRRRRRRRRRRRRRRRRRRKépKépKép

Olyan jó hogy vagytok és segítetek nekem.
Örökké hálás leszek!!!!!KépKépKép

anda!Kép

Kéthetente mérik csak itt ezek a hülyék.
És én viszem már 1 hetesen is nekem kellett mennem.

A kórházhoz képest hízott 30 dkg-át akkorKép

De akkor már tápszereztük isKép

Ugye ennyitől még nem apad el a tejem???????
10 db bogyótól????KépKépKép

Mea
mea
 
 


Mea,
ne idegeskedj, 10 bogyótól nem apad el a tejci! Szoptass gyakran és sokáig!, igyál sokat, ne idegeskedj, pihenjél, és tényleg magyarázd el az "okos" gyógyszertárosnak a helyzetet, hogy nehogy mással is ilyet tegyen. (Egyébként általában tényleg úgy van, hogy a nagyobb hígítású szer "erősebben" hat, de vannak kivételek, amiket neki illene ismerni...) Az én lányom az elején minden reggel fél, este háromnegyed órát sírt meghatározott időben, semmire nem nyugodott meg, de egy-másfél hónap alatt kinőtte.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Lányok!
Elég régen írtam, de sajna nincs sok időm.Kép
Néha csak olvasok, de írni nincs időm.
Vasárnap volt a fiúk keresztelője.Kép
Íme néhány kép:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinek.
Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Kép

De édesek és miylen nagyok már a kisrácokKépKépKép

Kóbor!Kép

visszavittem a bogyókat és egyik csomagot kicserélték.GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Mérges voltam nagyon!!!!!

Mea
mea
 
 


Judyt!
Gyönyörűek a fiúk! Kép

Mi holnap megyünk a dokinénihez, mert lett egy fehér pontocska a lányzó nyelve hegyén. Félek, hogy szájpenész Kép
Remélem persze, hogy nem az.
Utána pedig megyek a volt munkahelyemre. Szeretnének visszacsalogatni dolgozni,heti kétszer 4 órában. És perzse xy-on keresztül számlázva, hogy a Gyedet ne bántsák. Tulajdonképp még kedvem is lenne hozzá, és nagyon jó pénzt ajánlottak. Csak a lányzót sajnálnám, bár addig anyámmal nagyon jól ellene. Anyu pont a munkahelyemnél lakik. Ti mennétek a helyemben???

Nicol

Kép
nicol
 
 


NicolKép

Szerintem ha van kedved hozzá és jót tesz neked akkor menjélKépKépKép meg ha tényleg megoldható h vigyázzanak a kislányotokraKépKépKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Nicol,
szerintem is menj, ha minden klappol es nem kell nagy erofesziteseket tennetek, hogy megoldjatok a dolgokat, de arra azert vigyazz, hogy az a 4 ora tenyleg 4 ora legyen, mert altalaban ezt szivesen kerekitik folfele mondjuk napi 8 orara.

Judyt,
nagyon helyesek a kishapsik. Olyan nagyok mar! Te hogy vagy egyebkent? Birod meg a kikepzest? Nagyon faradt vagy toluk? Mondjuk ez jo hulye kerdes volt... Kép

Babus,
ma is talalkoztunk Kristofka keresztmamijaval, o merte meg Mate vernyomasat. Olyan vicces volt, hogy pont o volt bent.

Ma voltunk kontrollon egyebkent, szerencsere nagyon megdicsertek Matet, hogy mennyire ugyes es vegre elkezdhetjuk csokkenteni a gyogyszeradagjat. Sajnos a vernyomasa megint kicsit magas volt, ezt nem nagyon ertem, hogy mitol lehet. Tud errol valaki valamit?

Mea,
mit szoltak a patikaban? Ugyanaz az okostojas volt bent, akitol kerted multkor a rossz bogyot?

Vanda
vanda72
 
 


SziasztokKép

Nicol
Ha szereted a munkád, jó pénzt is ajánlottak, és Vivike is jól elvan a nagyinál, és csak heti 2 alkalom, akkor szerintem ez mindenképp jó lehetőség, én a helyedben elvállalnám. Márcsak kikapcsolódásnak is jó, nekem legalábbis nagyon jót tenne heti pár babamentes óraKép

Vanda
A hétvégén voltunk a keresztanyuciéknálKép, meséltem is neki, hogy ismeritek egymást.
Õ a Mesterházi Máté? Jól emlékezett? Balázs nevű apucival?

Judyt
Nagyon szép nagyok már a srácokKépÉs nagyon nem hasonlítanak egymásraKép

Kaptunk egy kölcsön bébikompot, nagyon tetszik a srácnakKép, eleinte még ezzel is csak toltni tudott, de már egyre jobban megy nekiKép Csak elég kicsi neki a hely közlekedni vele, mert a szőnyegen fönnakad, a küszöbön ugye megint megakad, a konyhaajtón nem fér be. Azóta egyébként nagyon kell rá figyelni, nagyon kis huncut, a telefont a zsinórjánál fogva rángatja le az asztalról, (egy telefonunkat már tönkretette, mert úgy a földhöz vágta),húzogatja ki a fiókokat, nyitogatja a szekrényajtókat, aztán pedig csapkodja vissza, arra még nem jött rá a kis okos, hogy a másik kezét el kéne olyankor venni onnan, mert különbven rávágja a fiókot vagy a szekrényajtót.
A TV-t is folyton le kell kapcsolni, mert odakompozik elé és közelről nézi, ami ugye nem túl jó.
Persze sokat nem engedem kompozni, délelőtt-délután max. 1 órát, a többi időt a földön vagy a járókában kell eltöltenie, mert tökleteseíteni kéne már ezt a másfél hónapja elkezdett mászásféleséget, mert még azóta is csak négykézláb rugózik.

Tegnap voltunk baba-mama tornán, hát rendesen kifárasztottak, egy 9 kilós gyerekkel a lábadon felülést csinálni, meg lábemelést, meg a magasba emelgetni, 45 percen keresztül, nem könnyű feladat.
Egyébként pedig igazságtalan, met akinek csak 4-5 kilós gyreke van, annak sokkal könnyebb dolga voltKép
Volt a tornán egy Kristóftól 1 nappal idősebb kisfiú, Koppány, ő már tudott mászni, és folyton odamászott a kislányokhoz, Lucához és Pannához, erre Kristóf féltékenységből meghúzta a haját, alig tudtuk rávenni, hogy elendejeKép, merthát neki is tetszett ám nagyon a kis LucaKép

A múltkor pedig a játszótéren szerelmesedett bele egy 2 év körüli kislánybaKép
Kristóf épp egy rugós elefántféleségen ült, amikor a kislány a szemközti játékra ült, erre kissrácom felállt, elkezdett rugózni, ment volna és közben nyomta neki a dumát, az egész játszótér dőlt a röhögéstől. Utána a kislány megúnta, elment, mi pedig nagy hiszti közepette hazajöttünkKép
Már most meg van bolondulva a kiscsajokértKép

Na befejezem már, megyek helyrehozom amit a kis cunami szétdobáltKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,

majdnem stimmel, de a mi nevunk Melykuti. A Balazs nevu apuci stimmel, ugyhogy biztosan rank gondolt, csak rosszul emlekezett a vezeteknevre.

Edes lehet Kristofka, ahogy csajozik. Mennyire erdekesek az osztonok, nem?

Ha mar emlitetted a TV-t: szerinted es tobbiek szerint mennyire rossz az, ha a gyerek neha rakattan a TV-re? Annyira el tud varazsolodni tole, hogy teljesen mas dimenzioba kerul, se lat, se hall ilyenkor. Persze ahogy eszreveszem, hogy TV-t nez kikapcsolom, de azert az sem megoldas, hogy sosem kapcsolhatom be. Neha olya jol esne egy kicsit visszazokkeni a nagyvilagba.

Kepzeljetek, ma Mate vegre a hatarol a hasara is megfordult, tobbszor is, izombol. Olyan edes, csak gondolom most mar meg kevesbe lesz el maganak egy helyben, rogton pordul-fordul es kuszna, csak azt ugye meg nem tud.

Egyebkent ma extra nyugos, gondolom a szel viseli meg ennyire!

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok Babások!

Kiegészült sok képpel a talis album, itt megnézhetitek:
http://babanet.hu/album/main.php?album=7105

Jó 7végét mindenkinek!

Puszi

Tündi
Vendég
 


Vanda
Mélykúti, azaz, én emlékeztem rosszul, bocsiKép

TV:
Hát sajna néha én is bűnbe esek és leültetem nézni a Minimax-ot, mi csak úgy hívjuk, hogy színes mesét, mert ott olyan szép élénk színű mesefilmek vannak, amik mindig lenyűgözikKép
Persze nem sokáig, csak pár percigKép

Tündi
Megnéztem, szuperjókKépKivéve az én fejemKép

Ide is felteszek "néhány" ma készült képet:

Ezen szétnevettem magamKép, ismerkedik magával a tükörben:
Kép Kép
Kép Kép

Itt ebéd közben látható:
Kép
Kép
Végül jóllakottan elterülve:
Kép

Bébikompozás közben:
Kép
Kép

Fürdőszobában fiókhúzogatás közben:
Kép

Így fogta a nagymacit a nyakkendőjénél fogva:
Kép

"Ne félj Maci, még mindig foglak!!!":
Kép


Vanda, Judit
Légyszi, tegyetek fel ti is képet a srácokról, olyan rég láttuk már őket!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Ma voltam bent a cégnél megbeszélésen. Egész jól ment, hétfőn kapok végleges választ. Olyan jó volt látni a régi kollégákat, kicsit dumcsizni. Tényleg kikapcsolodás lenne a nagy babázásban egy kis munka.

Babus!
nagyon édi kristóf a tükör előtt. Kép Én is mutattam Vivinek önmagát már de még nem vette észre komolyan. Babus ezt a tornát hány hónapos babával lehet elkezdeni?

Vanda!
Vivi is imádja a tévét, nekem külön jó, hogy néha negyedórára elé tudom tenni, és el tudok menni zuhanyozni meg hasonló ügyeket intézni. Túlzásba nem visszük azért, de egy kevés nem hiszem, hogy árthat. Mi szoktunk DVD mesefilmeket betenni neki, és szigorúan angol nyelven mennek a mesék. Ki tudja, hátha ér valamit. Sőt mostanában ha olyanom van, akkor angolul beszélgetek vele. Lehet hogy hülyeség, de legalább én is gyakorlok.

Tündi!
Nagyon jók a képek!Kép Köszi.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Szerintem bármikortól lehet baba-mama tornázni, illetve az anyuka miatt jó várni szerintem szülés után min. 6 hetet, mert jó kis hasizomerősítő gyakorlatok is vannak benne.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Csajok!
Megneztem a kepeket, nagyon szuperek. Marmint a babatalalkozos. Hogy Evinek mekkora a pocakja. A gyerekek nagyon edesek. Sajnalom, hogy lemaradtunk.A kovetkezore tuti elmegyunk!!!

Hat a pihenes sok mindent leszamitva jol telt. Voltunk Keszthelyen (megneztuk a kastelyt), Hevizen. A kis Atti nagyon elvezte. Jokat aludt, evett, nevetgelt.

Egy hete szombaton HASRAFORDULT, az en 14hetes kicsi fiam. Nagyon edes.

Teszek fel egy kepet, amin Storyt olvas Kép
Annyira tetszett neki. Folyamatosan beszelt, mintha olvasott volna Kép
Imadom ezt a pasit

Na itt olvassa a Storyt
Kép

Igy fordult hasra
Kép

Itt a kedvenc jatekat nyomogatja
Kép

Anyaval alszik Kép
Kép

Apanal keresi a cicit Kép
Kép

Egy utolso, igy olvasta anyaval az ujsagot Kép
Kép

es most gyorsan visszaolvasok.

Bocs a sok kepert, de megtanultam kicsinyiteni a kepeket Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok Csajok!
Megneztem a kepeket, nagyon szuperek. Marmint a babatalalkozos. Hogy Evinek mekkora a pocakja. A gyerekek nagyon edesek. Sajnalom, hogy lemaradtunk.A kovetkezore tuti elmegyunk!!!

Hat a pihenes sok mindent leszamitva jol telt. Voltunk Keszthelyen (megneztuk a kastelyt), Hevizen. A kis Atti nagyon elvezte. Jokat aludt, evett, nevetgelt.

Egy hete szombaton HASRAFORDULT, az en 14hetes kicsi fiam. Nagyon edes.

Teszek fel egy kepet, amin Storyt olvas Kép
Annyira tetszett neki. Folyamatosan beszelt, mintha olvasott volna Kép
Imadom ezt a pasit

Na itt olvassa a Storyt


Igy fordult hasra


Itt a kedvenc jatekat nyomogatja


Anyaval alszik Kép


Apanal keresi a cicit Kép


Egy utolso, igy olvasta anyaval az ujsagot Kép


es most gyorsan visszaolvasok.

Bocs a sok kepert, de megtanultam kicsinyiteni a kepeket Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Mea!
Ugy sajnalom, hogy ezt a fontos dolgot elfelejtettem megirni. Meg jo, hogy rakerdeztel. Ennyitol tuti nem apad el a tej, ne felj. Ezek a gyogyszertarosok hulyek. Anyum vett az allergiamra, nahat ne tudjatok meg, ordugulasra valot adtak Kép Hat nem hulyek? Meg jo, hogy en sem szedtem be.

Judyt!
Nagyon szepek a gyerkocok. Hogy milyen nagyok mar

Babus!
Kristof fantasztikus a tukros kepnel
Miert mondod, olyan jol nezel ki a talis kepeken. Tetszik, hogy mindig mosolyogsz!

Tv-zes
hat az Atti is imadja. Akar merre fordithatom, mindig megtalalja Kép

Nicol!
Mit dolgozol? Jo, legalabb kikapcsolodsz. Nekem a sulim kezdodott el. Hat amikor kiderult a 9vizsga + szakdolgozat, mar nem orultem annyira Kép

Kepzeljetek, bementem beiratkozni a suliba az Attival, a tanar elott alltam, es vartam fel orat a bombolo gyerekkel, de csak nem hagyta abba a trecselest. Aztan amikor kerdeztem, hogy mi lesz a szigorlaton, es nem halaszthatnam-e el, erre azt mondta: "felnott emberek vagyunk, maga vallalta be, nekem ehhez semmi kozom" Ez egy velem egyidos srac-tanar volt. Total kiakadtam. Utolso eves vagyok. Tul vagyok egy csomo nehez tantargyon, erre ez most kezd el velem szivozni. Kulonbenis tavoktatasra jarok, akkor szulok, amikor akarok. Ennek sem irigylem a feleseget.

Na leleptem. Jol felhuztam magam megint.
Szep almokat

puszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vanda!Ezvicc!Kép

visszavittem, egyik csomagot kicserélték 5-re a másik bontott volt már, de bunkó volt a nő mert én visszavettem volna és kifizettem volna saját pénzből a helyében ha már így elszúrta és azt adta!!!De nem apadt el a tejcsimKép
Maradt az 50 ml egy evésnél, fele fele arány van még mindig és már kibékültem ezzel ígyKép

Tettem fel új képeket Líviről a Livikénk albumunkbaKép

Nem akarom itt foglalni a helyet, ha érdekel titeket ott megnézhetitek a huncutkátKép

Már egész jól vagyok és kezdünk belerázódniKép

Kellett 1 hónap nekem ehhezKép én bevallomezt őszintén, az elején féletm is az egésztől, megijjedtem.

Nálatok nem volt ez???

Meg én baby bluesos is voltam rendesenKép

Ti???

mindenkinek szép estét!

PuszikaKépKépKép

Mea
mea
 
 


Meglestem a talis képeket, tök jók:KépKépKép

Babus!Kép

Kristófka nagyon édes még mindig, zabálni valóKépKépKép

Judit!Kép

Nagyon édi Attik és tök jó hogy voltatok "pihizni"Kép

Mea
mea
 
 


Edinka!Kép

Hát a Te kislányod is egy tündérkeKépKépKép

Mea
mea
 
 


Babus!
Itt is van baba-mama torna közel hozzánk, jövőhéten át is nézek oda. Jólesne egy kis mozgás.

Judit!
Olyan ritkán hallani rólad, jó hogy jelentkeztél. Én informatikus vagyok. Hát nem volt túl jó fej a tancsi, én biztos elküldtem volna a pi---ba.
Nagyon ügyes a kissrác, hogy már megfordult. Úgy tetszenek a képek, nagyon helyes srácod van. Kép

Rólunk: Vivi mostanában nagyon nem szereti a hordozóját, állandóan fel akar ülni benne, és mindig homorítja a hátát, mint aki ki akar szállni belőle. Nagy élmény viszont, hogy már kacag, eddig sokmindenen mosolygott, vigyorgott, de már néha hatalmasakat nevet. Olyan édi akkor. Kép
Pénteken pedig megjelent egy fehér foltocska a nyelve hegyén, és a száját felül. Erre én elrohantam a pénteki egészséges rendelésre, hogy nézzék meg mi az. A védőnő megnézte és közölte, hogy a nyelvén egy elmúlóban lévő aftaszerűség van, a száját pedig megharapta (kidörzsölte) csak, és nem kell vele semmit csinálni. Ezért nem is zavartuk a dokinénit, eljöttünk. Na szombat reggelre a nyelvén és a száján alul és felül is egy csomó fehér pöttyöcske lett. Kép Azt hittem felrobbanok, ez a hülye védőnő. Erre fölhívtam, hogy mi van, mondta, hogy biztosan nem szájpenész mert nem lehet ledörzsölni, az afta nem terjed ennyire gyorsan, inkább vigyük be az ügyeletre. Oda ahol rengeteg beteg gyerek van. Hát ne is mondjam nem mentünk, inkább fertőtlenítettem a kis száját, így szerencsére nem rosszabodott, és holnap végre kijön a gyerekorvos megnézni. Kiváncsi leszek mi ez. Hallottatok már ilyen nyavalyáról???

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol!

Bocsi, hogy beleszólok. Régen a terhességem elején írtam nektek, most meg nagyon ritkán olvaslak benneteket, hogy tanuljak a tapasztaltabbaktól.

Az én kislányom 10 hetes és ugyanilyen tünetei voltak. Ez szerintem szájpenész. Nem vetted észre, hogy nehezebben eszik? Nekem úgy tünt, hogy már egyszer nálunk eltünt, de aztán pár nap múlva visszajött.Nagyon gyakori a babáknál, főleg a cumizóknál.

Bocsi, hogy beleszóltam.

Andi
andi71
 
 


Sziasztok!

Teszek fel kepeket en is Materol. Nincsenek most annyira jok, de azert talan ez is megteszi.

Jol vagyunk egyebkent, jo nagy rohanasban voltunk ahetvegen, de tuleltuk. Szerencsere szombat delutan hazatert gyermekem apja ugyhogy visszallt a lelkibekem.

Mea,
jo nagy szemetlada az a gyogyszertaros, de lepj tl rajta. Nem er annyit, hogy akar 1 percig is idegesitsd magad.

Babus,
Kristof nagyon edes lehet, ahogy nezegeti magat a tukorben. Olyan nagyfiu mar, nekem annyira hihetetlen, hogy Mate is lesz ilyen nagy es ennyire onallo.

Lanyok,
ti egy 5 honapos gyerkoccel el mernetek menni kufoldre 1 hetre?

Ime a kepek:

Kép

Kép

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Nagyon edes Mate! Ez nagykad? Nem tudom kivenni a kepbol. Nalunk az Atti uvolt furdetesnel. Van ilyen fekvo akarmink, de nem marad meg benne, visit. A bebiuszason (mert azon is voltunk amikor pihiztunk) azt mondta a no, biztos valami rossz tortent vele szulesnel. Hat nem tudom, egy biztos, hogy ugy sir, mintha nyuznak. Mar a nagykadban is probaltuk, es megis.
En siman elutaznek Attival kulfoldre is. Neki oly mindegy, hogy kulfold, vagy belfold. Mondjuk ha repzivel, azt meggondolnam. Mivel mennetek?

Nicol!
Aranyos, hogy hianyolsz, koszonom szepen. Hat nem tudom, ezt a szajpeneszt szerencsere nem ismerem. Mivel fertotlenitetted Vivi szajat?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Mea!

megneztem a kepeket, hat egy tunemeny Livike.
Latom hasznaljatok a szopcsiparnat. Meg en is Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


SziasztokKép

Mindegyik baba egy tüneményKép
Annyira aranyosak!!!!
Hétfőn megyünk az utolsó szurira az 5 hósraKép
Szerencsére az lesz az utolsó legközelebb úgy tudom
másfél évesen kapják!!
Ugye?
Tegnap Viki kapott egy babát
Szétröhögtük magunkat rajtaKép
Amiket csinált vele......
Majd teszek fel pár képet!!!
Így nyalta a kiságyátKép
Kép
Itt teperte le a babájátKép
Kép
Kép
És most így alszikKép
Kép

Mea:
Nekem még néha mindig nehéz Vikivel pedig már lassan 6 hós lesz!!!
Neked még Livia alig 1 hónapos!!!!
Persze hogy még nem rázkódtatok bele!!!
Mindenki azt mondja hogy minnél nagyobb lesz a gyerkőc annál nehezebb lesz veleKép
Én tapasztalom már ezt Vikin.

Babus:
Vikinek is már vettünk béby kompot
én is bele teszem de persze én még tartom őt benneKép
Tologatom ide oda a lakásbanKép
És tudjátok milyen ravasz csak a parkettán tetszik neki mert ott csörögnek a kerekekKép
HA szönyegre rátolom nem tetszik nekiKép
Gondolhatjátok hogy kifáraszt a kiscsajKép
Kristóf a lábujhegyeivel tolja magát??????
És már magától megy vele???

szép napot mindenkinek

Kép

Kép
edinka
 
 


Andi!
Igazad volt, tényleg szájpenész. Még nincs sok belőle, remélem nem terjed tovább. Reggel felhívtam a gyerekorvost és ki se jött, telefonban elmondta mit csináljak vele mivel kell ledörzsölni. Reggel a szájáról szinte az összeset, a nyelvéről kb a felét sikerült ledörzsölni. Most aztán mindent fertőtlenítek ezerrel, a cumikát vagy 3-szor kifőzöm egy nap, és azt is beszoktam kenni ezzela glicerines oldattal. Szerdán kell vinnem kontrollra. Remélem hamar helyrejön.

Judit!
Glycerinum boraxatum a neve a szernek, ezzel ecseteltem a hétvégén, csak akkor még nem tudtam, hogy kell szakszerűen a penészt ledörzsölni vele.

Vanda!
Máté nagyon édi ahogy pancsizik. Kép

Edinka!
Mi szerdán kapjuk ezt az oltást, de úgy tudom 1 évesen is kapnak.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Ami kimaradt:
Andi: igen eszik rendesen, ebben nincs változás.
Vanda: én már voltam a Vivivel 2-szer a Balatonon, és csak a csomagmennyiség, amit a babának vinni kell riaszt el engem egy következő nyaralástól.
Edinka: nagyon édi babát vettetek Vikinek.

képek:
Kép

Apukám vállán:
Kép

Megeszem az egész kezem:
Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!
Ide jelentkezem be, mert a fönti topik lassan követhetetlen számomra, főleg két hónap kihagyás után!
Még nem vagyok képben, de majd összekapom magam!

TündiKép
Remélem azért ide is írogatsz még!

Nálunk minden rendben van, a babók szépen fejlődnek és a pocakom is kezd alakulni!
Bocsi, de most kicsit még el vagyok havazva.
Puszi mindenkinek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Isten hozott! Ugy orulok neked. Teszel fel majd fenykepet? Nagyon kivancsi vagyok am rad, es szerintem a tobbiek is. Sot uh kepeket is kerunk.

Lanyok!
Tiszta ideg vagyok. Megneztem a kis fuzetet, amibe egy honapja a rendeloben lemertek Attit. 64cm es 6400g Egy honappal kesobb 67cm (ezt en mertem) es 6700g korul van. Normalis, hogy egy honap alatt csak 300g hizott? Tudja valaki mennyi a min amit egy honapban egy 3-4hos gyereknek hiznia kell?
Mar megint jon a para, hogy nem eleg a tej. De az Atti nagyon jokedvu.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Stella Kép
Szia! Láttalak ám! De jó hogy megint itt vagy. Írj többet magatokról, kérlek! Mekkorák a babák? Hogy vagy? Mekkora pocid van? stb. Minden érdekel.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Judit!
Ne aggodj volt hogy Vivi sem hízott többet. Majd megindul megint. Az orvosok szerint a havi 600 gramm az ideális hízás.

Stella!
Nagyon örülök neked, akarom mondani nektek, merthogy már hárman vagy. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: