Új privát üzeneted érkezett!

Karmen, azt hiszem Neked nem válaszoltam! 6000-ért! Kép
Julcsi2
 


Julcsi!
Légyszi vegyél ki a másik topicban a táblából!
Köszi Kép
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Macis! jol irták mi a BMC.

Férjem holnap reggel megy vizsgálatra. Én is izgulok.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

Karmen!
Szorítok holnapra!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
beuka
 
 


Julcsi2

9 millió nem elég? Nem értem, valami 20 millió lassan a normális, és 500e-ről hallottam ami inszemhez kell.
Spontánhoz simán elégnek kellene lennie, sőt, ugye elvileg 1 célbaérő kell...
lazarus
 
 


Szia Lazarus!

Háááááát! Most értekeztem egy lánnyal, akinek a párjánál 15M mozgó van. Inszemre kell mennie, mert kevés a spontánnak az esélye. Én úgy tudom, hogy az inszemhez 5 M kell, azalatt csak lombik van. Mindenesetre mi hónap végén konzultálunk az orvosunkkal és utána megírom, hogy mi volt. Nem tudom, lehet, hogy igazából a % számít? Mert hát nincs 15% a mozgó és lehet, hogy ez a probléma. Bár furcsa lenne, de lehet jobb lenne, ha 20M lenne és annak az 50% jó. Tényleg nem tudom, de majd kifaggatom a dokit.
Julcsi2
 


Írtam már, de v.miért nem küldte el...

Lazarus!
Férjemnek 2-3M volt, és azt mondta az orvosom, hogy műhiba lenne elvégezni az inszemet. Szóval nekünk egyértelmű a lombik.

moni
 
 


10 munkanap az eredményKép Persze 2 nappal elötte nagyon beteg volt, igy szerintem eleve rossz lesz az eredmény, de mondani fogja akkor legyen kontroll.

Moni! tényleg jól mondta az orvosotok, ezzel csak feleslegesen költenétek inszemre. Nálunk is ez volt, csak 1-2M miatt. Én ugy tudom a normális a 20M, az alatt hiába az inszem.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Julcsi2
Moni

Akkor lehet, hogy 5 millió az az 500e... pedig az inszem nem akkora procedúra mint a lobik.

Az én esetemben milliókról sem beszélhetünk. Kép
lazarus
 
 


Lányok/Fiúk!

Ebben a topikban még nem jártam, Dévais vagyok.


Kellett valamelyikőtöknek/ a párotoknak kromoszóma vizsgálatra menni?? Ha igen, mennyi idő volt az eredmény??
A párom most ez előtt áll, mivel a 3.inszeminációnkkor 45.000 volt a spermaszáma (az elsőnél 2 millió, a másodiknál 13 millió), Dévai andrológushoz küldte,aki többek között a kromoszóma vizsgálatot is kéri tőle.

Köszönöm

LKTimi
lkt
 
 


Sziasztok,

Mar egy ideje olvasgatom a topikot hogy begyujtsem a hasznos infokat Kép

Mi igazan aktivan 6 honapja probalkozunk a babagyartassal, eddig meg sikertelenul Kép
En szedem a Clostit, mar voltam atjarhatosagi vizsgalaton es most a paromon van a sor az andrologiai vizsgalattal...

Julcsi2,
Megtudnad legyszi mondani hogy nektek hol volt az a hipergyors vizsgalat Kép Be kell oda jelentkezni joval elotte, vagy van eselyem pentekre/szombatra idopontot kapni?

Nallunk neheziti a helyzetet hogy Londonba elunk es csak olyankor tudunk vizsgalatokra jarni amikor epp otthon vagyunk egy par napig.

Udv
Icus

Kép
icus
 
 


Kedves Icus!

NEkünk a Forgács intézetben végezték el a spermavizsgálatot. De mi oda járunk meddőségi tanácsadásra, szóval minden vizsgálatot ott végeznek és a beültetést is. Amikor az első konzultációra kértem időpontot akkor több mint 3 hét múlva tudtunk menni.
A spermavizsggálathoz viszont nem kellett bejelentkeznünk. A 2 ciklusnapomon mentünk reggel 7-re és leadtuk az anyagot.Pár óra múlva volt eredmény.
Ha csak emiatt mennétek, érdemes megkérdezni telefonon , hogy lehet-e. Ezért lehet, hogy nem kell időpont, csak reggel korán menni kell. A honlapjukon megtalálod a telefonszámukat: www.forgacsintezet.hu
Ja és nagyon kedvesek!
Julcsi2
 


Sziasztok!

Régen jártam már erre, de próbáltam visszaolvasni, amiről lemaradtam. Úgy látom, jónéhányan belekezdtetek a programba. Lassan mi is gondolkodunk és hát a férjem orvosa is ezt javasolta legutóbb az eredményeket értékelve.

De igazából, ami megnehezíti a helyzetünket az az időhiány. Sajnos én tanár vagyok, ezért szabadságra nem igazán tudok menni (igaz, ha belevágunk, márpedig muszály lesz, akkor kell valami megoldást találnom). Ezzel kapcsolatban is kérdezném a "tapasztaltabbakat": egy hónapban kb. hányszor kell vizsgálatra-kezelésre menni? Ti hogyan oldjátok meg, hogy minél kevesebbet hiányozzatok? Egy inszemináció vagy beültetés után a nőnek bent kell maradnia a klinikán? Előre is köszönjük, hogy megosztjátok velünk a tapasztalataitokat.
napsugár8
 
 


Sziasztok,

Julcsi,
Nagyon szepen koszonom az infot, amint olvastam tarcsaztam is Kép
Forgacs Doktorral beszeltem, viccesen mondta hogy utcarol beesett spermat nem szivesen vizsgalnak, inkabb azoknal vegzik a vizsgalatot akik hozzajuk jarnak, de nincs kizarva az ellenkezoje sem Kép Nagyon aranyos volt, tok jol elbeszelgettunk. Megadta a Krio Intezet szamat es ha ok nem tudnak idopontot adni nekunk Pentekre, akkor holnap hivjam ot vissza es majd kitalalunk valamit... Kép
Szoval jo uton haladunk!
Azt mondta hogy ok csak sima sperma vizsgalatot csinalnak, az andrologiai vizsgalat meg ennel sokkal komplexebb, olyat ok nem tudnak. De nekunk boven eleg a sperma vizsgalat, mert ha a kiskatonak jo formaban vannak akkor jobban belehuzunk Kép, ha meg nem akkor majd vizsgalodunk tovabb.

Koszi, koszi megegyszer!

Kép
icus
 
 


Napsugár!
Én olvasgatok egy Kaális topicot, és még leszívás, beültetés után sem kell bent maradni. Meg sz.tem lehetne akkor du.-ra kérni az időpontot, amikor menni kell.

moni
 
 


Icus, nagyon örülök! Kép Mondom én hogy iszonyú jófejek! Mielőbbi babásodást Neked!

Napsugár! Inszem után 10-20 percet fekszel még a dokinál, aztán mehetsz haza. Az orvosok azt szokták mondani, hogy nem kell otthonmaradni utána, nyugodtan lehet dolgozni. De többektől hallottam már, hogy az az inszem sikerült nekik, amikor végre komolyan vették , elmentek egy hét táppénzre és otthon pihengettek , feküdtek. Ha egyszer mi is odakerülünk, akkor biztosan ezt fogom tenni. ezen ne múljon! Nem akarom magam hibáztatni a sikertelenségért! Kép
Lombik után méginkább javasolt az otthoni pihenés!
Vizsgálatok: mi az Intézetbe vagy munka előtt(7 körül) vagy munka után (18 óra) körül megyünk. Jó hogy így meg tudom oldani. Bár a főnökömmel leültem megbeszélni a dolgot és nagyon megértő volt. Elenged amikor csak tud, és megírti így, ha táppénzre kell mennem. Én mindenkinek ajánlom ezt, mert legalább ezért nem stresszelem magam. Könnyebb így belevágni a programba.
Julcsi2
 


Napsugar! A stimuláció alatt 2-3 naponta volt UH. A szurikat én du. adattam be, rohantam a melóból minden nap 3ig odaérjek. A punkcio után haza lehet menni, de feküdni kell. A transzfer után javasolt pár nap pihi. Elvileg lehet a stimuláció alatt végig dolgozni de tapasztalatom és mások is mondták a közeli barátnöim hogy ahogy nönek a tüszök és több is van, egyre jobban feszit, már ö is feküdtek (én is késöbb) mert nehéz a mozgás, fájdalas is tud lenni és az sem jo ha a tüszök idö elött kirepednének.
Petesejtet csak a kilödökés elött tudnak nyerni.
Ennek ellenére én mindegyik lombik után pihentem, szinte csak feküdtem 2 hetet, mégsem sikerült. Amikor meg nem is vártuk és tornáztam, usztam, stb. akkor megmaradt a baba.
Okos tanács nincs, de a pihenés nem árthat.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


szia Karmen, Régi "ismerős",te nem biztos, hogy emlékszel rám az endós fórumról, bár én is régi motoros vagyok. Most kezdjük a baba projektet. Túl vagyok a 2. szuri kúrán. Kép Férjem eredménye elég gyatra. De ennek ellenére 3 spontánt kikönyörögtem Szendeinél. (még nem látta az eredményét) Te vagy az egyik pozitív példa előttem a kitartásoddal. Kívánom, hogy a második baba is "becsússzon" hamarosan. Nálunk 3 hónap után lombik jön/ne Kép
eva77
 
 


Eva! Idöm nincs már rá hogy olvassam az endós fórumot, igaz most végre elmentem UH-ra és nincs is endom, a tehesség, szoptatás alatt elmult.
De érdekelne a régiekkel mi van, örülök hogy Te hirt tudtál adni Magatokról!
Remélem a gólya Hozzátok is hamarosan bekopog! (nekem aznap amikor poz. teszteltem egy gólya szállt de a cég udvarán az ablakom elött, ott volt több órán át!)Kép Naná, husipari cég, jóllakattákKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ja, az endós fórumot már én is ritkábban olvasom, valahogy már csömört kapok ettől az egész témától. Kép Szívből örülök a gyógyulásodnak!! Gabit "ismerted" ugye? 33. hetes terhes, (2 vetélés után), Buksiék még küzdenek Kép(, Nem tudom kit ismertél még...Nagyrészt a többiek eltűntek.
Nem tudod véletlenül itt a fórumon lévő "Monyóka" az endós forum "Monyo"-jával megegyező személy? Kép
eva77
 
 


Eva! Jadéval szoktam néha tartani a kapcsolatot, ismerem Buksit igen, sajnálomKép Gabira nem emlékszem.

Én is gondoltam már erre, nem tudom ugyanaz a Monyo-e. Vele is régen beszéltem. Majd megkérdem mi van velük.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Monyo nem Monyóka!
Julcsi2
 


Julcsi! igen én is láttam az elöbb Monyoka profilját, nem ö az. Másképp is néz ki és a története sem az övé

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok,
Karmen
a punkció utáni órákban vérzés, fájdalom vagy bármilyen más tünet kialakulhat?
Stimu előtt állok, és egy kicsit félek, mert normál állapotomban is megérzem a tüszőket, erős feszítő, szúró fájdalmat egy két napig, és nem tudom mire számítsak, ha kettőnél több tüsző lesz.
Hány lombikotok volt?

(sajnos nem vettem észre a regisztráció előtt, hogy már van egy hasonló nickname a topikban, Monyóka nem én vagyok)
monyo
 
 


Monyo! igen. Benne van a tájékoztatóban (az enyémben volt a Kaálisban) hogy lehet sérülés, elvileg UH mellett szurnak, de megsérülhet egy ér, mint nálam is. Akkor az vérzik a hasüregbe, attól függ milyen ér volt, kaptam gyógyszert de nekem nem állitotta el, igy müteni kellett, lézerrel égették el a sérült részt. De ez irtó ritka, én még nem beszéltem mással aki igy járt volna. Erre gondolni sem kell. Ha legközelebb megyek akkor sem fogok félni, a baba miatt megéri ez a min.kockázat.
3 lombikunk volt.
Ha érnek a tüszök, ahogy nönek és ha még sok is van, az feszithet, fájhat. Ezért olyankor már jobb pihenni.

Éva szerintem a másik forum Monyoját kérdezte, nem a babanetesetKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


igen én az endós fórum Monyojára gondoltam. Az nem te vagy?
eva77
 
 


sziasztok
Eva77
az endós monyo nem én vagyok.

Karmen
köszi a választ.
monyo
 
 


Eva! Monyot irtam majd megkérdem mi van vele, én is gondoltam már rá, majd elmesélem priviben ha lesz idöm végre irni neki

Nekünk a héten kész a férjem eredménye, irtóra izgatott vagyok, de most én kértem ne menjen el, mert gondolva rosszra, ha mégis rossz lenne és kell kontroll ne kelljen már visszamennie, kell 5 nap szünet. Nekem meg peteérésem van (remélem van), igy még várni kell

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Lazarus

Mi ujság van Veletek?
macis
 
 


Macis

vagyok, csak nem irogatok. egyenesben az ügyünk. Kép
lazarus
 
 


Na Lazurus!
Mit örtént??? Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


rossz hir. Semmit nem segitett a Maca, a homeos szer, ez eredmény 3 millió lett. Beutaló lombikra, közben meg sporoljuk össze, talán 1 programot tudunk majd valamikor vállalni, 2-t már nem hiszem. Én azért sokkal jobb eredményre számitottam, ezt hinni sem mertem, föleg mert Orsi spontán baba lett mégis. Persze mondták megint összejöhet, de kicsi az esély, ha nem akarunk várni éveket, lombik megint.Kép Talán júliusban, addig van ugyanis munkám. Utána már nem tudok félretenni

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Megértelek őszintén! Ismerem ezt az érzést. Mi is a vizsgálatok után talán indulhatunk.

moni
 
 


Karmen!
Sajnálom,hogy nem segített nektek a homeos cucc, de kérlek ne add fel ne keseredj el, hisz már egyszer megtörtént a csoda képesek vagytok rá és miért ne lennétek képesek mégegyszer, reméljük most a külső segítség is sikeres lesz. Kép
Drukkolok neked nagyon.

Lazarus, Manyo!
Szeretném megkérdezni, ha lehet, hogy hogy sikerült a kedvenc dokimmnált tegnap a konzultáció. Remélem sikerült egy lépést előre lépni és ti is nemsokára belevágtok az első lombikba. Ha van kedvetek írjátok meg a lehetőségket.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi! nem adom fel, remény mindig van! Én is tudom. Nem érdekelne hogy 2-3 év mulva sikerülne, idöm van, csak azért félek mert 1 év mulva lejár a GYES felmondanak. A baba megvédene, igy dupla öröm lenne

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Sajnálom!!!! Kép
Összesen lett 3 millió?

BEa

Kép
Kép
beuka
 
 


Karmen!
Értem én nehéz a helyzeted, de én hiszem érzem hogy sikerülni fog, még addig amíg Te szeretnéd hogy a legjobb legyen neked.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Bea! A teljes összesen. Abból még a szokásos arány, nem mozgók stb. szoval ugye a végösszesen nem is ennyi. De ez másnál is igy van.

Zsebi! én is hiszek, nem tudom feladni. Számitottam hogy nem lesz szuper eredménye csak hittem, biztosra vettem a szerek segitettek és egész elfogadható eredményt vártam. Nem hittem semmit nem használ. Majd lesz ahogy lennie kell, hiszem semmi sem véletlen miért akkor történt ugy ahogy történt, most sem lesz az.

Zsebi! Ti hol tartotok? Nem jut idöm átnézni, követni az eseményeket a másik topicban.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Mi most pihenőben vagyunk, én járok pszicho, természetgyógyászhoz és készülök a következőre valamikor talán nyáron. Még ez ügyben semmi nem biztos.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Karmen

Mennyibe kerül egy lombik?
macis
 
 


Macis! Nem tudom, én 3 éve jártam, akkor nekem "olcsó" volt, 50-80e ft között megusztam. Sok függ ki hogyan reagál a gyógyszerekre, nekem elég volt kevesebb szuri, másnak meg dupla ennyi kell. Holnap megyünk kérni idöpontot konzultációra.

Zsebi! Pihenj csak, a pihenés csodákat tehetKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok,

szeretnénk megtudni minél többet a meddőségi központokról...személyes tapasztalatok, eredményesség, előnyök-hátrányok...mivel mostmár mi is belekezdenénk egy programba, de nem döntöttünk, hova, kihez forduljunk. Előreis köszönjük.
napsugár8
 
 


Napsugár! Kép
Mi belekezdtünk a Kaáliba (Szeged) de csak a konzultációig jutottunk el, mert sikerült spontán teherbe esnem!!!

de van Kaális, DÉvais, meg Forgácsos topic a babanet társalgó / szülészetek, kórházak / címszó alatt!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka !!Kép
Gratulálok!

MESÉLJ!!!!!
mot
 
 


Mot! Kép
Köszi!
Múlt hét pénteken kellett volna megjönnie. szombaton és vasárnap teszteltem +-at, tegnap már UH-n is láttuk!
Gondolom megnyugodhattunk kicsit, ugyanis a párom eredményei semmit nem javultak (ez is tegnap derült ki) Kép vagy 1 volt, aki mindent vitt Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!
Régebben írogattam ide. Nekünk nyáron 2-3M lett a s.szám, és most meg 12M! Van esély a spontánra, de ha nem talál laparon semmit adokim, akkor inszem elsz.

moni
 
 


Moni

Nálunk is ez a helyzet,laparoszkópia a Páromnál utána valószinű inszem.

Lazarus

Nincs kedved már írni?

Beuka

Nagy Grat
macis
 
 


Moni, tett/szedett vmit párod, amitől javulhatott a helyzet?
eva77
 
 


Aug-ban lett 2-3M az eredmény. Szept.-ben szedte a Macat, de elment a kedve a dologtól a szer hatására, pedig ő nagyon aktív, így váltottunk a ginsengre. Mind2-en szedjük hellyel-közzel rendszeresen. Meg E-vitamint, meg egy hónapja a férjem szedi a Béres cseppet. De azt mondta az orvosom, hoyg nem ezektől van a javulás.

moni
 
 


Macis

folyamatban a dolog, lesz szuri, tenyésztés, minden ami kell.
várjuk a fejleményeket.

én is szedegetek mindent (ginseng..), meglátjuk javult e az eredmény.
lazarus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?