Új privát üzeneted érkezett!


Kandi!

Annyira jól esnek a képeid,meghatódtam komolyan. Köszönöm!!!!!!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Én már jártam erre délelőtt,de amit irtam egyszerűen eltűnt Kép Sajna ez már nem az első eset,hogy ez történik.

Barbi!
Isten éltessen erőben egészségben ezen a napon!Kép
Látod itt mindent megteszünk annak érdekében,hogy jobb kedved legyen.Kép
Vizsgák meg bizti,hogy sikerülni fog,én tudom,sőt Ágota is tudja,csak nem tudja kimondani!!!
Fel a fejjel,KITARTÁS!
Lemennek a vizsgák,megműtenek.........és jön a babó!!!Meglásd,igy lesz!!!Kép Kép
Vizsga eredményeket ird meg!

Sapé

Kép
sapé
 
 

 
 

Helló Kandi!
Veled mizújs?
Régen irtál már magadról!
Babó tervvel,nem lesz semmi?Vagy mégis?Cisztáiddal mizújs?

Sapé

Kép
sapé
 
 


<font color="aa00aa">Barbi-azért raktam fel a képeket,hogy ici-picit jobb kedved legyen!...nem azért,hogy meghatodj és újból szomi légy Kép!
Vizsgád?Miért nem írsz?</font>
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Sapé
Na szóval még csak a 26.napon tartok,nem érzek semmit-nem hinném,hogy bármi lenne!Tesztelni esetleg hétfőn fogok!
Gyógyszert fogok szedni-Adimet,ajánlották,mert nagyon jó PCO-ra!Hátha elkerülöm a műtétet/és sokan a gyógyszer szedése közben lettek terhesek!Hátha...ha megjön-megyek dokihoz!Addig semmi!
Nállatok mi újság?Ágota jól van?Peteérésed most akkor 14.nap körül várható?
Na pusza
Ágotának küldöm:Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

Azért nem jeletkeztem , mert nem voltam dolgozni, túl vagyunk a matekon számoltam ezerrel már csak a tanitó néni múlik hogy értékelhető-e.
Megjött tegnap , ma hívom a dokit hogy akkor mikorra várható a mütét. Nem hiszitek el mennyire örültem neki!

Pusszi Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi!
Na látod,én megirtam,hogy ha levizsgáztál,megjön.Hát tessék itt van.Örülök neki én is!!!Kép

sapé

Kép
sapé
 
 


Kandi!

Köszi,Ágotának tetszik!!!Most már beszél is neki,meg integet,mint az egérke!!Kép
Jól vagyunk.Remélem,hogy most már rendszeresre beáll!Kép


Sapé

Kép
sapé
 
 


Mili!
Ma megnéztem a méhpempőt a Herbáriában és 849 ft-ért lehet 45 db-ot venni.Jó ár ez érte?
Te mennyiért veszed vagy veted?


Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé
Szerintem az nagyon jo ár. Nekem az aloes termékek kozul volt nagyker.áron és az volt 6814Ft és 60 darab van benne.
A svédcseppekbol reggel és este kell bevenni egy evokanálnyit felhígítva kevés vízzel.

Velem most az a helyzet hogy nyertek egy petesejtet de a megtermékenyítés nem sikerult.Kép Még nem sikerult a dokit elérni hogy most hogyan tovább, mert szabik meg minden, ciszta stb. Meglátjuk.....
mili
 
 


Mili!
Köszi szépen a segitséget!
Nem ad fel,szoritok neked!!!Ha beszéltél a dokival ird meg,hogy mit javasol!!!

Sapé

Kép
sapé
 
 


SZIASZTOK

Jártam ma dokinál 18-án lesz a műtét, 6 üveg vért vettek le már azt hittem hogy leszédülők a székről.Nem tudtok valamit a hiszterokópiáról, hüvelyen keresztül végzik ennyit tudok.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Túl sokat én sem tudok erről a műtétről,de utána néztem.Hát ha segithetek ezzel neked!
Lépjél a következőkre:
1 www.Google.co.hu-ra
2 ott ird be " nőgyógyászati műtétek,hüvelyi úton"
3 megjelennek a talált oldalak,én a Szent Imre kórházat néztem meg ebben.ha ide belépsz,a speciális műtétekre lépj!Majd meglátod a hiszterokópiáról szóló oldalt.

Remélem tudtam segiteni!!!
Nagyon szoritunk neked,hogy minden ok-s legyen!

Kép
sapé
 
 


Sapé,

nagyon szépen köszönöm a segítséget, sokat segítettél, most legalább tudom hogy mi fog rám várni. Lehet hogy buta kérdés a tágítás mivel történik, hüvelybe helyeznek valami szerkezettet, hüvely kúp..-stb.
Ne nézzetek hülyének de ne volt még ilyenbe részem.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Miért?Szerintem mindenki utána nézne,ha ilyen vagy más műtét előtt állna.Senki sem tudhatja ezeket a dolkokat csak úgy.
Én annak idején amikor az első inszemre mentem teljesen kész voltam,pedig elmondták,hogy mi fog történni velem.Pedig az nem műtét,hanem beavatkozás!Igen is utána néztem ,hogy mi mit jelent!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Lányok Kániról nem tudok semmi, remélem minden jól ment és már a kezébe tartja a babáját.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok Csajok!

Aranyosak vagytok, hogy már hiányoltok! Megjöttünk a kórházból épségben egészségben. Sajnos úgy alakult, hogy 7-8 órás vajúdás ellenére a kitolási szak' előtt császárra lett szükség, mert meconiumos volt a magzatvíz, és romlott kicsi fiam - Ábel Kilián - szívhangja. Kép A lényeg, hogy mindketten egészségesek vagyunk. Lábadozok szépen a műtétből, tejcim hál' Isten rengeteg van. Ábel nagyon nyugodt bébi, két szopi között alszik vagy nézelődik Kép Max . akkor törik el a mécses, ha kicsit várrattatom a cicivel amikor Õ már nagyon éhes..
jövök még, most elmegyek zuhanyozni meg vacsizni a következő szopiig.
..Jaj annyira euforikus érzés, hihetetlen, hogy van ilyen. Lányok mindenkinek kívánom ezt, úgyhogy hajrá kiskatonák!!! ;)
puszi, káni
káni
 
 


Káni
Hatalmas gratula a kisfiadhoz, sok boldogságot kívánok és sok oromet.
mili
 
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy emlékszik-e valaki még rám. Pár hónapja írtam, hogy val.szeg inszeminációnk lesz. Hát az megvolt. de sajna nem sikerült. Most ezt a hónapot kihagytuk, mert nyaralni voltunk, most várok, hogy sikerült-e spontán. Ha nem, folytatjuk az inszeminációt.
Káni
Gratulálok a kisfiadhoz, sok boldogságot és egészséget kívánok nektek. Képet majd láthatnák?
Barbi
Hogy vagy a műtét után, remélem minden rendben van?!
Sziasztok
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


KÁNI és Ábel Kilián
Nagyon ügyik vagytok!Sok egészséget kívánok Nektek!Sok tejcsit!
Kép
Sok örömteli percet:
Kép
Várjuk a részletes beszámolót is,és képet...
Pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok csajszik!
Nállam most az a helyzet,hogy elkezdtem szedni egy gyógyszert:Merckformin-t,ezt PCO-soknak adják,a műtét is többségében elkerülhető vele...inzulin termelődési zavart kezelnek vele stb.
Ciklust csinál és még esetleg saját Pé-t!
Na pusza AndiKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Káni!
Gratulálok nektek!!Anno én is igy jártam,de engem nem császároztak,mivel előre haladott volt a szülés!Szerencsére nálunk sem volt semmi baj utánna!
Ágotával együtt jó egészséget kivánunk mindkettőtöknek!!!!Képet tegyél fel légyszi!!!!!
Kép

Elkezdtem szedni a méhpempőt,a svéd cseppet,hát meglátjuk mi lesz belőle.Ágotának kibújt az 5.fog hegye(VÉGRE!!)Mindkét kezét fogva jár elég ügyesen,csak hamar elfárad még!!

Barbi!
Remélem a műtéten minden ok-s volt,sikerült!!!!!

Kandi!
Pusza neked is!!!!!
Gyöngyi!Gyere gyakrabban!!Üdv.neked is!!Kép


Most megyek,mert Ágotának enni kell!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok lányok,


Káni nagyon sok boldogságot kívánok nektek, képeket kérünk szépen.

Hát túl vagyunk a műtéten nem volt valami kellemes de sikerrel járt. Eltávolították a méhemből a sövényt így má nincs akadája a babának. Orvos szerint lehet hogy még magunktól is sikerülhet majd meglátjuk, egész héten itthon marardok betegállományba.

pusszi barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Hát ez nagyon jó hir!!!!Kép
Gondolom,kicsit megnyugodtál,vagy nem?
Az a fontos most,hogy pihend ki magad!!!!!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Gyöngyi!
Veled mi újság?
Teszteltél már????

Lányok!
Képzeljétek el,Ágota elindult!Kép
De még nem egyedül,kezét fogva menetel!!!
Remélem sikerül feltenni a képet,ime:Ágota a nagyszülőknél menetelKép
Ha lehetne minden percben menne.
Kibújt az 5.foga is,jön már a következő is,látszik! Kép

Kép
sapé
 
 


Szia!
Sapé
Velem semmi nincs egyenlőre. Várok. Még nem teszteltem mert korai lenne, azt hiszem a 24. napon vagyok most.Néha már érzem a hasamat mint amikor meg szokott jönni.
Nagyon édes kislányod van.
Barbi
Örülök, hogy minden rendben van.
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi!
Köszi!!
Szoritok neked,hogy sikerüljön!!!


Káni!
Hogy vagytok?Ábel hogy viselkedik?
Nagyon fáradt vagy?


Andi!
Veled mizújs?A gyógyszert,hogy érzed használ?Mensid volt már?


Sapé

Kép
sapé
 
 


Na ismét itt,fel vagyok háborodva!Muszály leirnom!
Másik topikon olvastam erről a" gyerek nem választásról"!Gondolom már ti is hallotatok róla!Úgy tesznek mintha ez lenne a legégetőbb kérdés!
Hányan vannak akik gyereket szeretnének, és valamiért spontán nem lehet nekik.
Mint én is, inszeminációval estem teherbe,ki kérdezte meg akkor,hogy az injekciókat támogassuk-e? Vagy ott vannak a Lombikosok is!
Miért nem ezt támogatják,ha már ilyen párokból van több!Elég sok párról lehet szó!Sok ilyen témájú topik olvasható!
Vagy úgy gondolják,hogy az ember szórakozásból jár inszemre?Nem tehetünk róla,hogy igy sikerül csak!
Nem az a fontos,hogy egészséges legyen a baba?Szerintem ez a legfontosabb!!!
Tudom,nem is a pénz számit,mert az emberek többsége akkor nem is vállalna babát,ha ettől tenné függővé!De azért nem két fillér az injekciók megvétele sem!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Merre vagytok?

Mili!
Dokiddal tudtál beszélni?Mizújs?

Barbi!
És te hogy vagy?

Gyöngyi!
És veled?

Kép
sapé
 
 


Sapé, nagyon édes Ágota olyan aranyosak ahogy próbálkoznak elindulni. Teljesen egyetértek veled én is felháborítonak tartom hogy a baba nemén vitatkoznak és nem azon hogy a meddőpároknak segítsenek esetleg több próbálkozással így nem fog nőni a népesség.

Én teljesen jól érzem magam, ahogy itt bent mondják mintha kicseréltek volna jót tett "áll szabi" múlt héten. Lassan úgy érzem hogy párommal összebújunk letelik a két hét pihi, kicsit félek tőle hogy milyen lesz a műtét után fájni fog-e remélem nem.

Káni, hogy vagytok képeket raksz fel!

Puszi Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek!
Felvettek a Pedagógiai Fősuliba,H.böszörménybe.
Ha sikerülne addig a babó akkor ,majd valahogy halasztok 1 évet.


Káni!
Képet kérhetünk,kiváncsiak vagyunk rátok Ágotával!


Puszika mindenkinek!!!!!!!Kép

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Sapé
Gratulálok, hogy felvettek a suliba.
Hát sajna ma megjött nekem, úgyhogy mennem kell a gyógyszert kiváltani és jöhet a köv.inszem.
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi!
Sajnálom Kép DE ne ad fel!Kitartás!!!!!!
Köszi a gratulációt,remélem minden ok-s lesz!


Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Sapé gratulálok-ügyi csaj vagy!Ágota édes nagyon a képen!
Barbi örülök,hogy jól vagy-fel a fejjel!
Gyöngyi sajnálom,de hidd el,nem szabad feladni(Én 7évet vártam!)
Káni mi újság-tetszik az anyaság?
Nállam minden oké,40.napra megjött a Duphastontól.Múlthét hétfő óta szedem az inzulin-gyogyszert,bírom,étvágyam csökkent....kiváncsi leszek,csinál ciklust nállam is?
pusza mindenkinek:Andi

Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gyöngyi
Milyen szurikat kell kiváltanod?...maradtak szurijaim...hátha van olyan ami Neked kéne!
Na pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia
Én Clostyt szedek. Tüszőrepire a multkor legalábbis Choragon inj. kaptam, hogy most mit fogok azt még nem tudom.
De köszike
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 



sziasztok

Visszajottem a pihibol.

Sapé
Gratulálok a felvételhez. A doki szabija miatt meg a miénk miatt is most egy honap pihi volt ezért csak spontán akciok voltak.
mili
 
 


Sziasztok!
Köszi a gratulációkat,remélem nem lesz túl nehéz gyerek mellettKép
A mensim 1 hete késik,vagy mi.Nem érzek semmit.Anno Ágotával már ennyi késésnél minimum hányingerem volt.
Holnap utazunk haza anyáéktól,igy sűrűbben fogok tudni jönniKép Kép

Puszika mindenkinek!!!!!

Kép
sapé
 
 



Sziasztok!
Éppen Ágotát fürdeti apuka,igy röviden irok!Kép
Mensim ügyben változatlan minden,a hetet még megvárom aztán ha mégsem jönne meg,akkor irány a dokim.Változatlanul semmit sem érzek!

És veletek mizújs?Nyaraltok?

Puszika!!!!!!Kép

Kép
sapé
 
 


Lányok, tegnap voltam doiknál , mindent rendbe talált és elkezdtük a következő inszemet úgy örülök nekiKép

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sapé
Ez már elég sok késés. Nem akarsz tesztelni? Ne felejtsd nincs két egyforma terhesség...tehát lehethogy most hányingermentes kismama vagy Kép
mili
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Hát ez szuper!!!KépTudod csak KITARTÁS!!!!És miden ok.s lesz!

Mili!
Hát nem tudom,mert déltől érzem az alhasamat,nem tudom!Igy is,úgy is mennem kéne a dokihoz.Elég rendszertelenül jött meg a szülés óta,mivel Ágota is nehezen sikerült,óvatosabb vagyok.Inkább menjek 1* feleslegesen,mint későn.Csak most itt vannak a szabadságolások,én meg nem szivesen megyek máshoz!A dokim ismer,tudja mi volt stb.

De egy kicsit más:teszek fel képet ÁgotárólKép

Kép
sapé
 
 


Sapé
Mi a helyzet? Még mindig nem jott meg? Nekem ma 4.nap késik.
mili
 
 


Lányok most olvasom hogy két emberkéért is izgulnom kell, remélem nem is jönn meg kilenc hónapig neketek.Kép Jó híreket szeretnék hallani tőletek.
Képzeljétek három napja olyan jó kedvem van és nem értem a dolgot nem történt semmi különös az életembe, mindenki azt mondja hogy sugárzik belőlem a jó kedv.



Puszi Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Barbi !
Ne csodálkozz rajta,én is ilyen voltam az előtt mielőtt az inszemem sikerült volna.Ezt a jó kedvet tarsd meg,és meglátod még jobb kedved lesz inkább előbb mint utóbb.

Milli!
Még mindig nem jött meg,semmit sem érzek.Semmi féle hányinger,rosszullét nincs.Pénteken beszéltem a dokimmal,szabin van igy csak a jövő hét valamelyik napján tudok hozzá menni.Aztán meglátjuk!
Milli csak nem???De szupi lenne ha sikerült volna!!Kép Kép

Kép
sapé
 
 


Sapé
Hát sajnos nem. Ma délelott megjott.Kép. Neked még drukkolok mert minden esélyed megvan.

Barbi
Az nagyon jo hogy jol érzed magad az fontos a sikerhez. Nagyon szurkolok neked.
mili
 
 


Mili, nagyon sajnálom hogy nem sikerült tudom már közhelyként hat, de tényleg így gondolom. Én mostanába nagyon pozítivan állok dolgokhoz nem tudom segít-e vagy meddig tart de ebből küldők neked sok-sok +++++++++++++++++energiát.
Holnap dél körül megyek dokihoz, remélem szép nagy tűszőket fog látni már 6 napja szúrom magam, bízom benne hogy csüt. vagy pénteken lesz a következő inszem.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: