Új privát üzeneted érkezett!

Szia Dina!
Én csak ennyivel tudok segiteni,hogy megadom a Doki elérhetőségét!Szerintem,ha tutira akarnak a Nővéredék menni,ne a netről töltsd le a naptárt,hanem mivel,hogy ezba Doki ezzel foglalkozik,és a nővéredék szánnak rá egy kevés pénzt akkor itt van a Doki elérhetősége,megnéztem neked!http://www-hang.hu/panszky Itt nézzétek meg!
Sok szerencsét!Bea

Kép
bea27
 
 


Bocsi!Nemjól irtam!
http://web-hang.hu/dr.panszky/

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!Hetek óta figyelem ezt a topicot,miután én is hasonló cipőben járok,mint a legtöbben,akik itt vannak.
Engem is édekelne,hogy van-e olyan,akinek bejött már a Jónás-módszer.
Lenne nekem is kérdésem,szívesen venném,ha valaki válaszolna rá.Elolvastam a Fogamzáskontrollt és kinyomtattam a naptárat is.Szóval a kérdés:a piros függőleges vonal által jelzett nap már nem termékeny?Csak a vizszinteseken?És még egy:ez a módszer akkor is beválik,ha a"férfioldalon"minőségileg"gyengébb"(mármint a sperma)?????
Köszönöm előre is..
macika79
 
 

 
 

Szia Macika79!

A piros vonal vége az utolsó termékeny napot jelöli. Ha jól olvastad a könyvet, akkor leírja, hogy ez a módszer egészséges párokra vonatkozik. De szerintem egy telefont megér az, hogy felhívod dr. Pánszkyt, és csak mint felvilágosítást kérsz tőle, mert érdeklődöl ez a módszer iránt.
Engem is érdekel továbbra is, hogy a gépről letöltött naptár egyezik-e az eredetivel, vagy van közte eltérés (nem mindegy).
Az az érdekes, hogy visszaolvasva az arhív részben írják, hogy nekik bejött a Jónás módszer, mivel neki pont a félidőre esett a pirossal jelölt termékeny időszak. Ez a valaki akkor tényleg a Jónás módszer szerint esett teherbe??? A könyv szerint ebben az időszakban (zöld zóna) nem is lehetne együtt lenni. Csak a piros vonalas időszakot lehetne figyelembe venni, és ennek nem szabad semmilyen más zónával egybeesnie.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Szia Bea!

Bocsi, hogy csak most írok, de állandóan be vagyok havazva. Szóval az Asztrolap szinte minden újságosnál kapható. A lényege, hogy az asztrológusnő leírja, hogy pl. dec. 13. 19.55 óra és dec. 14. 23.45 óra között fiú fogan. Dec. 16. 4.50 óra és dec. 17. 8.50 óra között lány fogan. Stb. stb. stb. Tehát ha pl. kisfiút szeretnétek, akkor ezen időpontoknál, amikor fiút jelöl, olyankor nem védekeztek, csak a lányosoknál. Így végül is mindegy, hogy mikor van a peteérésed, mert ezek alapján csak azon a napon esel teherbe, amikor nem védekezel, tehát a választott nemű gyermeknél. És ez vagy egybeesik a pé-del, vagy majd a következő hónapban. A legközelebbi újság januárban fog megjelenni. Van olyan nap is (max. havonta 2-3 nap), amikorra nem jelöl meg nemet, ilyenkor nem tudja biztosra. Ha valamit összezagyváltam, akkor írj nyugodtan. Amint tudok jövök!
vica32
 
 


Helló Vica!
Mi majd jövőre szeretnénk nekilátni a kislány projectnek!Megvan az újság,de kölcsönadtam valakinek,és max.szerdán fogom megkapni!Holnap biztos nem,mert csak holnap fogok szólni,hogy kérem vissza!!!De Te megtudnád nekem nézni????Kérlek!!!
Remélem holnap jössz!!Köszi Kép Bea

Kép
bea27
 
 


Szia Kerekes97!
Köszi az információt és a segítséget.A második kérdést illetően csak megerősítést szerettem volna arról,hogy nemcsak-a nagy számok törvénye alapján felállított-azoknak a pároknak lehet sikerük(akár Jónás-módszerrel is),akik"produkálják"az orvosi határértékeket-hiszen tulajdonképpen 1db! élő és egészséges sperma is elég a megtermékenyítéshez(legfeljebb többet kell várni)...és pont ezért tartom fontosnak tudni,hogy megbízható-e ez a módszer:ha én a legoptimálisabb időszakban vagyok,akkor jó esélyünk van még akkor is,ha a férfinak nem pont optimális a spermája-a női oldal kompenzál...
Amúgy még egyszer köszi a választ...
Miért ne eshetne valaki teherbe a zöld időszakba?Hiszen ez az egyik alappillére a módszernek,hogy több napon termékeny a nő,mint ahogyan azt az orvosok a középidővel magyarázzák...pont az a lényeg,hogy nem az orvosi középidő a lényeg,hanem a Hold változása(ergo miért ne eshet egybe-vagy térhet el-az ovuláció a középtől)...
macika79
 
 


vica,
érdekes amit írtál csak nem egészen értemKép
mit ér az hogy mondjuk ha csajt akarok hogy a fiús időpontokon védekezem ha a spermium 48-72 órát életképes?mert mondjuk ma sexelünk mert csajt ír és utána védekezünk de a megtermékenyítés nem következik be csak 72 óra múlva és addigra viszont már fiút ír.......hiába nem voltam együtt apával vagy együtt voltam de védekezem a megtermékenyülés mégsem azon a napon történik....
akkor ilyenkor mi van??????????
csajra gyúrunk amúgyKép
Vendég
 


Macika79!

Ha jól olvastad a Jónás könyvet, akkor megérted, hogy miért különböztet meg zöld napokat és piros napokat a naptár. Õ a garantált nemű gyereket csak a szabad piros napokra érti, vagyis ami nem esik egybe sem a kék(menzi ideje), sem a zöld(menzi+15nap valamint előtte és utána 6 nap=13 nap)napokkal. Ez a naptár nem a középidős termékeny időre van kitalálva. Hogy jobban értsd nézd hozzá a hátsó táblázatot is a leíráshoz, ott mindent beszínez a táblázatban. Én legaláábis így értettem meg.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Macika79!
Szia, én új vagyok itt, olvastam, hogy te kinyomtattad a Jónás féle holdnaptárat. Én is szeretnék hozzájutni, tudnál nekem ebben segíteni?
Köszi
szöszi79
szöszi_79
 
 


Szöszi79!

Bocs, hogy én írok, de hátha hamarabb tudok neked segíteni. Az archív részben (talán október vagy november) részletesen leírták, hogy hol van ez a honlap, és mit kell tenni az egyes lépéseknél.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsuzsa!
Köszi a segítséget, utánanézek.
Szöszi 79
szöszi_79
 
 


Jónás szerint most vannak a termékeny napjaim. De holnap kéne megjönnie. Ez lehetséges? Mert szerintem nem.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Helló!
Kinek is volt erre szügsége???
www.astro.com/cgi/genchart.cgi
Sok szerencsét!

Kép
bea27
 
 


Egyébként nekem is volt már olyan,hogy a havim első,vagy második napjára jelölte a term,napomat!Bár azt hozzáteszem,hogy ez nem a Jónás volt,hanem a mini mikroszkóp!/Pg53!/Ha még jól emléxem a nevére!
Kitartás Csajok!
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Bocsi Bea! Mint írtam is, elég ritkán tudok csak jönni. De amikor nagyon vártál, az akkori időpontokat és nem meghatározásokat leírtam az előző levelemben. Szerintem te tudod az e-mail-emet is, de azért leírom, hátha valakinek megint lesz ilyen sürgős eset, mert a leveleimet általában minden nap megnézem. hezsaie@freemail.hu

Gigi83!
Én úgy tudom, hogy a spermium 48 óráig életképes, de persze lehet, hogy tévedek. Ha megvan neked az újság, akkor abban látod, hogy kb. egy napnyi különbségek vannak az időpontok között, van ahol több is. Az asztrológus rászámolta a spermium útjának az idejét. Pl. nem a fiús nap tart addig, amit az újság jelöl, hanem az akciónak kell addig megtörténnie ahhoz, hogy fiú foganjon.

Egy barátnőm két nappal a havija előtt lett terhes. Ezt csak bíztatásként írtam le.

Sok sikert mindenkinek! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!!!
vica32
 
 


Sziasztok!
Bocsánatot szeretnék kérni mindazoktól, akik írtak nekem, de én nem válaszoltam. Betegség miatt nem tudtam írni. Boldog Új Évet kívánok nektek.
sbetty
 
 


Sziasztok!
Tudna nekem vki segíteni abban,-most nomtattam ki a Jónás-naptáramat-h. a 2 piros fordított L betű elején vagy a végén jelzett nem az irányadó az adott hónapra/időszakra?
Most nyomtattam ki a naptárat, és nekem napra pontosan stimmel a teherbeesésKépCsak a nemben nem vagyok biztos!
Köszi
Nyilas
nyilas
 
 


Sziasztok!
Köszi a segítséget, sikerült kinyomtatnom a Jónás naptárat, de szerintetek ez egyezik az eredeti Jónással? Mégegy kérdés, használom a Pg 53 mikroszkópot is és ebben a hónapban szinte minden nap páfrányos volt a vérzés utolsó napjaitól kezdve(most a 18. napon vagyok) kb. 3 nap kivételével. Szerintetek ez hogy lehet, és ha ez van, mit jelent?
szöszi_79
 
 


Helló Szöszi!
Ha lehet Én hozzászólnék a Pg-hez.Szerintem egy rakás sz.. az egész!/Aki ezzel esett teherbe attól sorry!/Nekem meg elteltek úgy hónapok régen,amikor figyeltem,hogy semmit nem mutatott!!Ki érti ezt??!!Én nem!Ezért próbálkoztam meg ezzel a Jónás naptárral.De,ha terhes szeretnél lenni,menj el egy JÓ asztrológushoz,és ő napra pontosan megtudja mondani,hogy mikor vagy termékeny!Vagy figyeld a Jónást.
Nyilas!Milyen 2 piros forditott L betű???Nemértem!Egyébként az úgy van,hogy a vizszintes vonal a term.napokat jelöli,a függőleges vonal,meg a term.napok végét,illetve a beágyazódást.Remélem tudtam segiteni!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok, teljesen új vagyok itt, először is mindenkinek nagyon Boldog új évet kívánok, és mellé mindenkinek egy egészséges kisbabát.Pár napja már olvasgatom a leveleiteket, én is letöltöttem a Jónás naptárt, és számomra érthető a dolog, csak 1 érdekes dolog tűnt fel. Van 4 barátnőm akinek kitöltöttük, és szinte ugyanaz jött ki nekik is, talán 1/2 vagy max 1 nap eltéréssel van peteérésük. Szerintetek ez lehetséges, vagy nagy humbuk az egész, és ne is foglalkozzunk vele. Mi igazából március április környékén szeretnénk aktívan ráállni a babagyártásra, és ez lesz az első bébink, szóval várom minden gyakorlott bébigyártó hozzászólását, mikor is a legnagyobb az esély a fogamzásra. Pami
pamacs1
 
 


Sziasztok!
Jónáskára visszatérve, bocsika, de mit jelent a kis sárga meg a kis fekete pöttyöcske? Erre még nem jöttünk rá a csajokkal. köszi Pami
pamacs1
 
 


Pamacs1!

A sárga az újholdat, a fekete a teliholdat jelenti.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Köszi Zsuzsa!
És ez még pontosabban az én szemszögömből mit jelent?KépKépKép
pamacs1
 
 


Szia Pamacs!
Tök jó neved van!Kép
Egyébként ahogy azt régebben már irtam amikor rátaláltam erre az oldalra,nagyon örültem!Ki is próbáltam a naptárt,illetve nézegettem a term.napjaimat,mind a naptárban,mind magamon,ugye mert,ha term.napjaim vannak elkezdődik egyfajta folyás,ami eleinte zavaros,illetve fehéres szinű,aztán lesz átlátszó,amikor is próbálkozni KELL,aztán megint fehéres.Örültem nagyon a Jónásnak,mert pár hónapig be is jött,aztán NEM!!KépMondjuk hozzá kell tennem,hogy nem egyforma a ciklusom!Aztán megismertem egy asztrológus kedves lányt,aki abban a hónapban megadta,hogy a csillagok alapján mikor van term.napom,és láss csodát akkor volt!És nem amikor a Jónás mutatta!Kicsit elment Tőle a kedvem,mármint a Jónástól,de igaziból nagyon élesbe csak most fogunk hozzá Apával.Aki akar hisz ebben,aki nem-nem!Én még valamilyen szinten hiszek benne,de valamiért jobban bejött az asztrológus ismerősöm eredménye!!Egyébként vannak akik már a Jónás által "estek teherbe"!Tehát fel a fejjel!KépSenki kedvét nemakarom elvenni tőle!Kitartás csajok nekünk is sikerülni fog!MEGLÁTJÁTOK!Kép
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Bea!
Köszi amit írtál, így is sokat segített, mert eddíg stinte semmit sem tudtam. Persze nem szent írás számomra sem a Jónás, nem is annyira foglalkozom vele, inkább a hőmérőre figyelek, és optimistán bízom benne hogy összejön. Még csak jövő héten jelentem be a dokimnak hogy mi a nagy terv a jövő hónaptól, remélem ő is ellát tanácsaokkal, aztán előbb utóbb csak megokosodom, de mindenesetre érdekes a téma.Nekem eddíg az asztológia nem jött be, mikor a férjemmel összejöttem 5 és fél éve, voltam asztrológusnál, megkérdeztem hogy ő mit gondol erről, és közölte hogy max egy jó barát, semmi többet nem tud elképzelniKépKépKép, ahhoz képest.....KépKép. De van akinek ez jön be van akinek az, egy biztos, valamiben hinni kell, és mindenkinél más, és mindegy hogy miben hiszünk a lényeg a végeredmény, csatlakozom Beához, Nekünk is sikerülni fog!!!KépPami
pamacs1
 
 


Szia Pamacs!Itt vagyok ÚJRA!Képzeljétek el,hogy összehasonlitottam az asztrológus által megadott term.napokat,meg a Jónást,és........Igaznak tűnik!!!KépEz tök jó!!KépNemtudom,hogy annak idején jó,elismert asztrológusnál járhattál-e,mert nekem amit eddig mondott MINDEN bejött!Na,most majd meglátjuk a gyermekáldásos témát!Kiváncsi vagyok.Elvileg jan.26.-án vagyok term.majd meglátjuk.Megkaptam augusztusig a napokat.Addig csak összejön!
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok Lányok!
Olvasgatlak titeket egy ideje. Van már egy másfél éves rosszcsont kisfiunk. Szeretnénk tesót. Az első baba azonnal összejött, a második a harmadik ciklusban. Viszont őt most november végén a terhesség 8. hetében elvesztettük. Műszeres befejezés stb.
GIGI: meg tudnád adni a jósnőd elérhetőségét? Nem emlékszem pontosan, hogy mit írtál róla: megadja a jónás naptárat meg még jósol is? Bejött amit jósolt? Köszönöm szépen előre is. Az rkitti@mailpont.hu-ra jöhet.
rkitti
 
 


kitti,
mail mentKép
Vendég
 


Gigi: köszi, megkaptam! Ha voltam nála, beszámolok! Ja, azt elfelejtettem megkérdezni, hogy pesti egyáltalán? Merthogy én igen Kép
rkitti
 
 


Ja, lányok, még valami!
Kinyomtattam arról az amerikai vagy milyen honlapról a naptárat. Visszanéztem a kisfiam fogantatásának idejét és a naptár 5 nappal későbbre teszi. Pedig tuti a dátum, mert a férjem akkor pont elutazott, szóval nem volt más lehetőség. A második babánál totál bejött a naptár. Mitől lehet az 5 nap eltérés?
rkitti
 
 


kitti,
igen,az örstől pár utcányira lakikKép
és az én fiam fogantatása sem jött be a jónás naptár szerint,pedig nálam is tuti a dátumKépsztem ez egy érdekes dolog,nem veszítesz semmit ha kipróbálod,érdemes körüljárni ezt is,de azért mindent erre alapozni nem lehet......sztem!!!!!!!
és sajnos a barátnőmnek sem jött be és nála is tuti a fogantatás és nála ráadásul nagyon sok is az eltérésKépúgyhogy én érdekesség képpen foglalkozom vele mert érdekel a téma,maga az asztrológia is.....de tapasztlataim alapján a tudományos módszerre hagyatkozomKép
valahogy úgy gondolom hogy "csodák igenis vannak"
és ezeket a csodákat lehet pl jónáskával magyarázniKép
Vendég
 


Gigi, Kitti!

Nem akadékoskodni akarok, de véletlenül a ti gyereketek nem félidőkörül fogant?
Nekem mind a három lányom félidő körül fogant, vagy előtte vagy utána pár nappal, ill. aznap. Én mindig érzem, hogy mikor van peteérésem. Mind a hármat tudom mikor fogantak. Én emiatt próbálkozom a Jónással, mivel nekünk nem jött össze egyszer sem fiú, pedig pl. a kínai naptár szerint kettőnek annak kellett volna lennie. Csakhát megeped a szívem egy fiúcskáért. Imádom a lányaimat is, és nem fogok csalódott lenni, ha mégsem lesz fiam.
Egyébként október óta ez volt a második fiús periódusom ez a "Jónás naptár" szerint. Nekem mindig a menzi előtt 4 nappl kezdődik a termékeny időszak. Idáig nem jött be sajnos.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok,

én tavaly összel voltam dr. Pánszky Gyulánál, megcsinálta nekem a naptárat egy évre, nem mondott szinte semmit, összesen kb. 20 percet töltöttem nála, mindezt 20 ezer forintért..... Kromoszóma rendellenesség miatt 22 hetesen kellett megszülnöm a kisfiamat nem túl régen, ezért mi az egészséges magzat verziót kértük. A könyv szerint ekkor is meg kellene adnia a magzat nemét, nos, nem tette, csak egy új számítás kifizetése esetén. ( no comment )Az a kevés, amit mondott, elég zürös volt, pl: nem számít, mikor esik egybe a piros meg a zöld nap, egy a lényeg, hogy a piros napokon, az utolsó elötti napon legyünk együtt. ( ???? ) Akkor mivégre az egész elmélet???
Ja, és mellesleg megsúgom, hogy egy az egyben megegyeznek az általa bejelölt napok a neten kitöltött táblázatom napjaival.
zsizsik
 
 


Kerekes!
Miért érdekes, hogy félidő körül fogant-e? Az én fiam egyébként igen, csak azt nem értem, hogy ennek mi köze a Jónástól való eltéréshez. Félidőben fogant (14.napon), de a Jónás piros vonala csak 5 nappal később kezdődött abban a hónapban. Egyébként nálunk nem fontos, hogy milyen nemű lesz a második. Így, hogy az első fiú lett (férjem nagy álma!) már mindegy. Persze megértem, ha Te 3 lány után fiúra vágysz.
Ja, és ha már itt tartunk, szerintetek lányok hány naponta érdemes szexelni? Mármint a gyerekproject esetében? Van aki szerint a termékeny időszakban minden nap, van aki szerint 2 naponta, hogy legyen elég jó minőségű kisfickó. Szerintetek?
rkitti
 
 


Kitti!

Azért kérdeztem, hogy mikor fogant (félidő-e), mert ha ténylegesen a Jónás féle módszerrel foganna, akkor a piros termékeny napok nem eshetnek egybe a zöld napokkal, amit ugyebár viszont a menziből mi számolunk ki, és ez mindig a félidő körüli napokat teszi ki.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsizsik!

Végre valahára van egy olyan köztünk, aki bizonyította, hogy a letöltött naptár megegyezik a Pánszky által adottal, tehát valós.
Csak elég pofátlan dolog tőle, hogy ugyanazon időszak alatt kétszer kéri el a pénzt, ugyanazért a naptárért. A reális az lett volna, ha valami kis különbözetet kér tőletek.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Lányok!
Van vki közöttetek,aki jónás piros napjain esett teherbe, még akkor is, ha azok a napok abszolút nem félidőre estek? Hanem mondjuk a menzi idejére vagy pár nappal előtte/utána?
Kitti
rkitti
 
 


Kerekes97, ( ez olyan furi név, ugye téged is Zsuzsának hívnak ? ) szóval Zsuzsa,

tényleg azért írtam, mert olvasgatva a topicot, úgy vettem észre, hogy Pánszkyhoz még nem jutott el senki. Gondoltam, érdekel a tapasztalatom titeket. Mi végül nem csináltattuk meg a nemre vonatkozót, ugyanis az internetes táblázat szerint egészen nyárig nem is tudja megadni a nemet, meg egyébként is tökmindegy. Van már egy édi lányunk, jöhet kisfickó, kislány, mindegy.
Egyébként mindkét terhességem - az interneten visszanézve - a piros napokon fogant. Ja, és azt is mondta, hogy olyan nincs, hogy visszanézni elözö terhességeknél a módszer helyességét.( ....????....vajon miért ?? a Hold állását nem lehet visszamenölegesen megnézni ??? )
Akárhogyis, mi most a naptár szerint ( is ) próbálkozunk.
zsizsik
 
 


Zsizsik

Igen Zsuzsának hívnak.
Szerintem azért próbálkozunk itt a naptárral, mivel sokalljuk a Pánszky féle 20 ezret egy naptárért. Nem mindegy, hogy mire költjük azt. Na meg ha persze innen meg ingyen letölthető, miért adjunk érte pénzt, ha ugyanazt kapjuk meg.
Neked ezek szerint nem esett egybe a piros nap a félidővel?
Olyan meg nincs, hogy nem lehet valamit visszanézni (holdállás). Akkor ő miből állapítja meg pl. az én születésemkori holdállást, azt is visszanézi.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!Hozzászólnék a témához,mert akármilyen hihetetlen Nekem is megvan a véleményem!Szerintem is disznóság,hogy a Pánszky Dr. azért kér pénzt,amit mi magunk is INGYEN letudunk tölteni a Net-ről!Az meg egyenesen hülyeség,hogy CSAK ezeken a napokon foganjon meg a baba,mert szerintem nagyon sok Nőnek van spontán ovulációja!Amit szerintem a jó sex vált ki!/Javitson ki,aki nem igy gondolja!/Van egy jó pár ismerősöm,aki spontán fogant meg,és nem félidőben!!Ez nem azt jelenti,hogy ne higyjetek a Jónásban,dehogynem HIGYJÜNK benne,de ettől függetlenül is nyugodtan "gyártsátok" a Babókat,mert BÁRMIKOR megfoganhat!A spermiumokra térve,pedig én is annak vagyok a hive,hogy nem kell minden nap,mert szerintem is időt kell adni a kis katonáknak,hogy ERÕSEK legyenek!Szerintem elég 2 naponta "dolgozni".KITARTÁS!!!!!Kép
Bea

Kép
bea27
 
 


Zsuzsa,

én is letöltött naptárral kezdtem a dolgot, csak minket akkora trauma ért ( régebben írtam róla ) hogy kellett valami kapaszkodó, valami kézzel fogható bizonyosság, amit nézegethettem, tervezgethettem, mikor és hogyan lesz majd megint babám. És olvasgatva ezt a fórumot, arra gondoltam, hogy inkább megpróbálok "tutira" menni, mégis csak dr Pánszky az ország egyetlen akkreditált Jónás specialistája....Félre ne értsd, egyáltalán nem arról van szó, hogy nekünk nem számít az a 20 ezer forint, de az elötte levö idöszakban már annyi de annyi pénzt költöttünk a baba vizsgálataira, hogy gondoltam, már olyan mindegy.
És utána jött a bizonyosság, hogy dr Pánszky is csak pontosan annyit tesz és tud, mint a netes portálon a táblázat ! És amit írtam nektek, a pasi egyáltalán nem volt se kedves, se szimpatikus, se böbeszédü. Szóval egy nagy csalódás volt, így most két teljesen egyforma táblázat van a kezemben.
Egyébként az én piros napjaim nem a félidöre esnek, mindig utána.
És azzal a mondatoddal is teljesen egyet értek, hogy hülyeség, hogy nem lehet visszanézni, miért is ne lehetne???
zsizsik
 
 


Zsizsik!
Nagyon sajnálom, ami a babátokkal történt. Mi 8 heti terhesség után veszítettük el a második babánkat. Szörnyű volt!
Mit értettél azon, hogy az egészséges magzat verziót kértétek a Pánszkytól? Ezt is meg lehet állapítani előre, hogy az adott hónapban fogant baba egészséges lesz-e? Vagy most nagy hülyeséget kérdeztem?
Kitti
rkitti
 
 


Rkitti!

Bocs, hogy én válaszolok. Különböző naptárakat lehet kérni a babaprojekten belül is. Ilyen pl. a baba neme, mikor fogan egészséges baba, meg lehet terveztetni, hogy először milyen nemű és másodjára milyen nemű gyerek szülessen, persze ezt mind plussz pénzért. (A többedik gyerek nemével kapcsolatban az az érdekes, hogy egy másik porálon írták, hogy az egyiknek azt mondta, hogy az első után eldől, hogy a második mi lesz.Nem tudja meghatározni, hogy a 3. mi lesz. Egy másik anyukának pedig azt mondta, hogy minden gyereket meg tud mondani, akárhanyadiknak is születik. Elég bonyolult értelmezésű egyébként a könyvben is ez a rész. Akkor pl. nekem 3 lány után miért nem lehetne fiam, akkor mire jó az egész kitalációja???
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Hát, lányok, azt kell mondjam, hogy azért ha mélyebben beleássátok magatokat a módszer elméleti részébe, eléggé zürzavarossá válik az egész. A könyvet legalább 3 x végigolvastam, kezemben a példa táblázatokkal, követve, számolva végig, és amikor a kombinált "nagy" számításokat kezdi magyarázni, illetve hogy megmondható, milyen nemü baba lesz a következö, megmondom öszintén, elvesztettem a fonalat. Nem is foglalkozom vele, nekem egy a lényeg, hogy mihamarabb beköltözzön végre valaki a pocakomba!!!
Gondolom, nektek is ez a lényeg, igaz ?
Tényleg jó lenne hallani-olvasni olyan hozzászólást, akinek bejött a módszer.
zsizsik
 
 


Zsuzsa!
Köszi a választ! Az egészséges baba verziót csak Pánszky papától lehet kérni, vagy le lehet vhogy tölteni arról az amerikai honlapról is, amiről szó volt itt korábban? Mert az nekem csak a nemeket jelölte be. Ilyesmit, hogy egészséges vagy nem, nem találtam.
Mellesleg nekem szinte egész évre vonatkozóan nem esnek egybe a jónásos piros napok a félidőmmel. Már ha 28 napos ciklusokat számolok, ami nálam egyáltalán nem biztos, hogy így lesz. Ebben az esetben van esély babára szerintetek?
Kitti
rkitti
 
 


Rkitti!
Sajnos nem tudjuk, hogy be lehet-e állítani úgy a táblázat lekérdezését, hogy egészséges gyermek jöjjön ki. Ha valaki perfekt angolos vagy németes az tudná csak megmondani az ott található leírás alapján hogyan is kell ezt, vagy lehet-e. Mi örülünk, hogy legalább ezt a fajta táblázatot sikerült megszereznünk.
A Jónás módszer lényege, hogy nem a félidőre időzíti a gyerkőc fogantatását. Azt ajánlanám neked, hogy nézz bele az archívumba, ott részletesen leírtam én is a magam módján, hogy hogyan kell értelmezni és használni ezt a módszert.
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Az archívumban kb merrefele keresgéljek? Nagyon sok! Kép
rkitti
 
 


Rkitti

Október-november körül.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Szia Bea27!
Szeretném a segítségedet kérni, hogy hogyan kell letölteni a naptárt arról az oldalról amit írtál. Felmentem a honlapra de az nekem olyan volt, mintha kínaiul lenne! Segítenél? Előre is köszi! B.
bewitch
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: