Új privát üzeneted érkezett!

Hajni Kép
Azért bízzunk még, jó ... Kép
Nekem egyébként pattanásos lett teljesen az arcom, mint egy kamasznak, amikor elkezdtem vérezgetni. A cicim nekem az ET15. napig volt érzékeny.

wish
 
 


WishKép
Hát jó, azért ezt a pár napot még kibírom valahogy...Kép Igen, emlékszem, hogy írtad a patikat, amúgy nem szoktak máskor előjönni? Nekem alapvetően nagyon érzékeny és problémás a bőröm és a ciklusomat gyönyörűen le lehet rajta követni...14 napig olyan "elmegy" szintű, tüszőrepinél jönnek a pöttyök, mensi előtt egy héttel kezdenek eltünedezni, 1-2 nappal előtte meg tök kisimul az egész arcom. Most éppen ilyen.
A 15. nap hányadik ciklusnapod volt? Próbálok reményt gyűjtögetni!Kép
hajnesz
 
 


HajneszKép
Bíztatásul: Sokaktól hallottam, hogy a kis pocaklakó teljesen rendbetette a bőrüket!
Nekem egész ciklus alatt "elmegy" kategória, de a menzi elött több szokott lenni, de most ez sem jött be...
Kép
Stella

Kép
stella9
 
 

 
 

Köszi StellaKép, aranyos vagy!
hajnesz
 
 


Lányok! Kép Kép Kép
Sajons nem sikerült! Ezer sebből vérzik a szívem. Nem tudom hol találhatok vigaszt és egyáltalán mikor fogok megint pozitívan látni. Nem tudom akarom-e egyáltalán folytatni a lombikot nem tudok már benne hinni. Most olyan pozitívan álltam hozzá annyira bíztam el sem tudtam képzelni, hogy nem sikerül és tessék. Kivagyok nagyon.
Ráadásul péntek óta barnáztam és nyugtatott mindenki, de én valahol éreztem ma kedvenc orvosom mondta menjek nyugodtan vérvételre az eredmény a lehető legrosszabb.
Most nagyon el vagyok kettyenve.

Akik még punkció, transzfer és ilyesmik előtt állnak ne keseregjenek a mi csalódásainkon inkább mutassátok meg az utat a boldogság felé.

Hajnesz!
Ne add felllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!

Zozo, Wish!
Sok boldog névnapot!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike!
Megjött???Kép Jaj, ne, ez nem igazság!!! Sajnálom.
Folytatni muszáj, egy kis idő múlva rájössz Te is, hogy menni kell tovább, most még nagyon kavarognak benned az érzések, de hidd el, össze fogod szedni magad és mentek tovább! Hát próbálom én sem feladni, szépen meghúzom magam pár napig és várom az ítéletet.
Sírd ki magad, könnyebb lesz utána.
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
31. ciklusnap volt. Kicsit nehezen számoltam ki, végül meg kellett nézzem a naptárt ... Kép

Zsebi drága Kép
Tudom mit érezhetsz most. Nem is próbállak vígasztalni, még én sem álltam talpra.
Talán majd egyszer másképp gondolunk ezekre a napokra...

wish
 
 


WishKép
31. cn, jó sokáig kitartott. Akkor én nem is panaszkodhatok, hogy már most jelzett és nem hagyott hamis ábrándok között...(de azért még picit reménykedek!)
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
Én aznap már barnáztam is. De valóban sokáig bírta.
Nagyon drukkolok Nektek... Valakinek már sikerülnie kell!

wish
 
 


Csajok!
Kb egy éve találtam egy weboldalt, ahol különféle cuki kis számlálókat lehet kreálni, hogy épp hol tart a terhesség. Ott várt a kedvencek között, hogy egyszer végre használhatom majd. Ma ránéztem és csak most vettem észre, hogy nemcsak terhességet lehet számolni vele, hanem ciklust is...Már egy éve játszadozhattam volna vele...Na mindegy, ha valakit érdekel, így néz ki, szerintem nagyon aranyos és így tudni lehet, ki hol tart.
Kép
Már nem bírok mit kezdeni magammal...agyamra ment a várakozás...
hajnesz
 
 


Zsebike,
megszakad a szívem érted, nagyon sajnálom. DE nehogy feladd. Nagyon magad alatt vagy most, eleged van az egészből, de erős vagy és talpra tudsz állni és aztán új erővel belevágtok a következőbe. Nehogy feladd, mert fenéken billentelek én is és Krizsa dokink is. Lehet, hogy hülyeség, amit írok, de a jószándék beszél belőlem: amikor még nem tudtam, hogy sikerült, próbáltam felkészíteni magam a rossz hírre (ez tudom, hogy nyomába sem lép annak, amit tényleg átélsz most), és azt határoztam el, hogy ha nem sikerülne, akkor vmi olyasmit kezdenék el, amit már régóta akartam, de nem kezdtem el, nem próbáltam ki, és terhesség alatt majd úgysem lesz rá lehetőségem meg időm: én elhatároztam, hogy negatív teszt esetén elmegyek egy salsa tanfolyamra és péntekenként elráncigálom a férjemet salsázni egy szórakozóhelyre - igen, tüneti kezelés gyanánt. Mindezt csak azért, hogy eltereljem a figyelmemet, új helyről szerezzek pozitív energiát és kibírjam a 3 hónapot a következő lehetőségig. Aztán nem így alakult. Mindezt csak azért írom - és hidd el, nem okoskodni akarok, csak vhogy pumpolni téged meg a kicsi lelked - hogy TARTS KI!!!Gondolkodj el azon, mi az, ami esetleg fel tudna picit pörgetni, el tudná terelni a figyelmedet erre a 3 hónapra, még ha teljesen nem is megy majd. Tudom, milyen rossz érzés ez a hiány, azt nem tudom, hogy többedjére próbálkozni, milyen érzés, csak sejteni tudom, de én hiszek abban, hogy ott van vhol az a Baba és Rád vár meg az Apukájára. Ebben biztos vagyok. Ugyanezt gondolom Wishről is, aki előtt le a kalappal, milyen erős próbál lenni. És nem adja fel, szóval, Zsebi, Te se add fel, KÉRLEK!!!

Bocs, ha sokat írtam.

Hajnesz,
nagyon szorítok Neked!!!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Köszönöm!
Soha nem fogomfeladni. A pokolba is lemmenék egy babáért. Most érzem úgy tudod, hogy nem lesz erőm méeggyhez, de lesz mert muszály talpra állni és menni tovább. A baj az hogy nem tudom milyen hosszú az út aminek a végén a babám vár és még azt sem tudom hányszor fogok elesni mire elérem, de egyet tudok mindig fel fogok állni és megyek tovább, mert nagyon szép dologért harcolunk a párommal.
Most örült erővel nekiállok megint az angolnak és remélem sikeresen levizsgázom.
Többet hagyok ki mint három hónap nekem az kevés ahhoz, hogy összeszedjem magam és hinni tudjak a sikerben. Talán szeptemberben kezdem megint előről előbb nem az biztos.
Tudod én attól félek a legjobban és ez tart rettegésben, hogy ötből sikerüljön egy, mert erre nincs garancia és akkor mit fogok tenni ha ötből egy sem sikerül. Sajnos nekünk nincs annyi pénzünk, hogy egy teljes programot kifizessünk. A spontán baba meg úgye így hogy a sperma nem tud a petesejten áthatolni mert hihányzik belőle az az anyag lehetetlen. Szóval aggasztó a helyzetem, de remélem nem kilátástalan.
Bocsi hogy negatív vagyok, csak ezer sebből vérzik a lelkem és érzem most nagyon nehéz lesz összeszedni a darabokat messze hullottak egymástól. Kép

Hajnesz!
Én annyira szorítok neked! Bírd ki még ezt a pár napot és kívánom a legszebb nap legyen az életedben ez a szombat. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi drága Kép

Annyira rossz olvasni az elkeseredést a soraidban. Pláne, hogy még nekem is nagyon friss a Kép élmény.
Én nem tudom nekem mi segített, a hétvégén nagyon sokat sírtam, hétfőn még nem volt erőm bemenni dolgozni, de hétfő estére valahogy jobban lettem és azóta tudok előre nézni.
Biztos, hogy sikerülni fog az ötből valamelyik, akár már a következő is. Tudom, hogy nagyon nehéz most, de názd meg hányan vannak akiknek sikerül a harmadik, vagy a negyedik. Nekünk is sikerülni fog.
Sajnos nem tartozhat mindenki abba a szerencsés 30%-ba kinek elsőre, de egyszer majd eljön a mi 30%-unk is.
Sikerülni fog, mert sikerülnie kell. Kép

Puszi és ölelés: Wish

wish
 
 


Zsebi,

Júniustól már Wish Barackmagjaival együtt szurkolunk a kis Zsebibabáknak, igaz, Wish?!? Kép

Megsúgom: a világ legjobb anyukái lesztek.

Dzsúd
dzsúd
 
 


Kagyló, Zozo,

rég hallottunk Rólatok, mi van Veletek?
Zozo, hogy van az allergiád?

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd Kép
Drága vagy Kép Így legyen Kép

Szerintem a Te picikéid sem panaszkodhatnak az Anyukájukra Kép

Wish

wish
 
 


ZsebiKép
Azért ahhoz is erő kell, hogy az ember ennyit tudjon várni.
Ezt talán írtam a Kaális topikban is, hogy ez nálam külön lelki gyötrelmet okzott.
Te egy nagyon erős csaj vagy és legközelebb a szerencse is mellétek fog szegődni. Majd még jobban drukkolunk, ha lehet ezt még fokozni.

Nálunk iszonyú lassan telnek a napok és milliószor felteszem magamnak a kérdést, hogy jól döntöttem-e azzal, hogy most kihagyok egy kicsit!
Igyekszem mindenfélét kitalálni magamnak, főként azért, hogy minél felkészültebben vághassak bele a következőbe.

WishKép
Remélem hamar megerősödsz, aztán hipp-hopp itt lesz a május 9!

Dzsúd, ZozoKép
Most ti tartjátok bennünk a lelket!
Olyan jó olvasni arról, hogy veletek mi van és hogy fejlődnek a Picikék!
Köszönet érte!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!
Én per.pill szomorkodok Zsebi miatt.

Ne adjátok fel, sikerülni fog.

Dzsúd!
köszi jól vagyunk. Ti?
az allergiám nem javul, napi egy kalciumot iszok.
róka koma nem akar itt hagyni, mostanában még jobban ragaszkodik hozzám a drága.

Holnap megyek UH-ra.
10+2 hetesek vagyunk.

Zozo, (csak az Andit fogadta el.)
andi78
 
 


Zozo-Andi,
Akkor váltjuk egymást Kép rókailag. Pénteken ügyelet gyanús rohamom volt 1 szem kúptól, így abbahagytam (vasárnapig kellett volna szednem). Hétfő óta jobb is a helyzet, kezd újra emberarcom lenni Kép de már jó lenne, ha teljesen elmúlna, remélem, bejön nálam a 12. heti választóvonal (jövő hét) és elkezdődik az önfeledt babavárás. Az allergiád miatt nagyon sajnállak. Én 10 évig szenvedtem vele nagyon, aztán elköltöztem és elmúlt, már csak aug-ban van. Amikor még szenvedtem tőle, az utolsó években Calli teát ittam (Sunrider termék), napi 1 litert és segített. Méregtelenített. Mondjuk, nem tudom, hogy terhesen lehet-e ilyet inni.
Az uh. izgi lesz holnap, már látod majd, ahogy mocorog a Baba, kalimpál majd, cuki KépMi a 11. hetet tapossuk és két hét múlva lesz uh. Jut eszembe, nekem bejött a kamillatea, mármint a gyomromra, eddig meg se bírtam inni, de most kifejezetten jólesik, próbáld meg, hátha a Te pocidat is csillapítja kicsit.

Stella,
sokszor gondolkodtam már azon, hogy leszállok erről a topikról, mert lehet, hogy csak fájdítom a szíveteket, aztán meg arra jutok, hogy talán jó, ha láttok pozitív példákat, bennem is tartaná a lelket. Így hát maradok Veletek lelki trénernek Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
El ne tűnjél!!!!!! Kötelező bennünk tartanod a lelket. Szükségünk van a kismamikra hogy igen igen meg lehet ezt csinálni, csak mi még nem kerültünk be a szerencse szögébe.

Zozo!
Miattam ne szomorkodj. Örülj a babádnak!!!!!!! Nekem fáj még a szívem, de bízom benne hamarosan fogok bízni és hinni! Most próbálok kikapcsolni ebből az egészből!

Hajnesz!
Veled mi a helyzet? Annyira izgulok érted!

Stella!
Több oka van annak,hogy szeptemberig pihizek. Az egyik hogy a munkahelyemen nyáron nem tudnék két hetet otthon maradni (azt meg hogy beültetés után dolgozzak el se tudom képzelni). Ha otthonmaradnék már nem mehetnék szabira. Meg az én lelkemnek kell ennyi idő, hogy újra tudjak hinni a program sikerességében és teljes lelki nyugalommal induljak neki. Így most szépen elmegyünk nyaralni telitődünk plusz energiával és nekiugrunk a 3. és utolsó lombiknak, mert annak sikerülnie kell.
Nekem inkább ti akik alig várjátok és minél előbb mennétek a következőre azok jelentitek a csodát és nektek van hihetetlen akaraterőtök.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Csajok!
A Dévais topicba még az utolsó pillanatban délelőtt el tudtam küldeni az üzit, ide már hiába próbáltam, aztán feladtam. Szóval sajnos most sem sikerült, de ez már nem lep meg, hiszen semmi olyan tünetem nem volt, ami azt sugallta volna, hogy most máshogy lesz...Mensim szokásos atomóra formáját megint csak hozta...
Azért nagyon szépen köszönöm nektek a sok drukkot, de most továbbküldöm azoknak, akiknek továbbra is szükségük van rá.
Most szépen belefogok a sok eltervezett megzakkanás-elterelő hadműveletbe, aztán augusztusban újult erővel folytatjuk. Azért nem fogok eltűnni, főleg azért, mert kell, hogy éltessen a Kismamik példája, hogy a csoda mindannyiunkkal, még velem is megtörténhet!!!
Ma a Jóbarátok alatt felváltva bőgtem és röhögtem...félelmetes...Azért Phoebe-nek milyen jó, hogy már a beültetés napján megtudta, hogy terhes...KépKépKép
puszillak titeket
Hajni
hajnesz
 
 


Hajni!
Nagyon sajnálom! Tudom közhely ezt mondani de tudom mit érzel és hidd el vár az útad végén a babád!!!!!!
Nem szabad feladunk valamiért a sors nekünk ezt a nehéz utat szabta, de hidd el bármilyen keserves is az út a célig eljutunk és utána mi leszünk a legboldogabb emberek a földön! Azért még lehet érdemes lenne bemenni vérvételre!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnesz Kép
Fel sem tünt amikor elöször láttam a Jóbarátokat, de tényleg Kép Nekünk is így kéne...
Bár én is rögtön tudtam, hogy sikerült. Csak közben elcsúszott véletlenül 3 hónappal Kép

Zsebi mama Kép, Hajnesz mama Kép, Kagyló mama Kép, Stella mama Kép, Wish mama Kép
Ezt nekünk (és mindenkinek aki reménykedik):

Várok rátok
Álmomban a csillagösvényen tapostam.
A gyerekeimmel bújócskát játszottam.
Aztán felébredtem, Ők még ott maradtak.
Megígérték, hogy majd meglátogatnak.


Kitartás lányok Kép

wish
 
 


WishKép
Ez így nem ér!!!!
Korán reggel bőgök a versen!!!
Köszi, nagyon tetszik!

ZsebiKép
Hát, nem vagyunk egyformák, de ez nem is baj!!
Lényeg, hogy fel tudjunk töltődni és ahogy már te is teszed, bízni tudjunk a sikerben!!

HajneszKép
Fáj a szívem érted...
De jön a nyár és jól fel lehet töltődni!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Kedves Zseboroszlán!
Én már a második lombikbébin is túl vagyok, sajnos sikertelenül. Ezeket a dolgokat sajnos nem mindig sikerül igazán feldolgozni.Én mást nem csináltam, mint okokltam az egész világot, közben meg teljesn összeomlottam. Kérlek Te ne lépjél erre az útra! Még fiatal vagy, SIKERÜLNI FOG!!!!
tulip
 
 


TulipKép
Azt hiszem egy cipőben járunk. Én is haragszom az egész világra és ha olyan kedvem van, bárkibe bele tudok kötni.
Ezen az időszakon csak úgy tudok túllépni, hogy elhatározom, hogy abbahagyom, mert ez így nem mehet tovább és saját napjaimat is megkeserítem az állandó civakodással és morgással.
Aztán jön a szomorú időszak. Ilyenkor csendben vagyok. Vágyom arra, hogy a párom mellettem legyen, de megbeszélni nem tudom vele, mert magamban kell rendet raknom! De az nagyon jó, hogy tudom, hogy mellettem van.
Most is ezt az időszakomat élem.
Én egy lombikon és két fagyibabás beültetésen vagyok túl, sajnos eredmény nélkül.
És még egy adalék a "közös cipőnkhöz", Én is pécsi vagyok!!
Te hova, kihez jársz?
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Tulip!
Köszönöm. Igazad van és most már kicsit jobban látom a dolgokat, de amikor nem sikerül én is mindenkit utálok és azon gondolkodom ki mit nem tett meg a dolgokért aztán rájövök mind az orvosom mind a nővérek és mi is mindent megtettünk csak nekünk ez van megírva!
Engem is érdekelne hova jársz? Akkor neked is most jön a harmadik UTOLSÓ, MERT EZ SIKERÜL?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
ZsebiKép
Még a közhelyek is nagyon sokat tudnak jelenteni, köszönöm a bíztatást, Nélkületek sokkal nehezebb lenne most!!!
WishKép
Teccik az optimizmusod!!!Kép
Ez a vers gyönyörű! Kié? Hát én is megkönnyeztem! Jaj, ezt muszáj kitennem az íróasztalom fölé!Kép
StellaKép
Köszönöm az együttérzést, hallgatok Rád, Zsebire és Wishre és megkérdezem az eredményt, délután tudják megmondani.
Tényleg jót fog mindannyiunknak tenni a nyár, ezt érzem!!!
hajnesz
 
 


Tulip Kép
Tényleg annyi a korod, amit a profilodban írtál? Neked akkor mega-giga-hiper-extra drukkokot küldök, mert itt már tényleg számít minden hónap.
Mikor kezditek az következőt?

Hajnesz Kép, Zsebi Kép
Szerintem egymástól ezek nem közhelyek, mert mi tényleg tudjuk sajnos Kép.
Vigasztalódtok, azért ugye? Én olyan sok szeretet-gondolatot küldök minden nap felétek, remélem segít Kép
Stella Kép, Kagyló Kép Nektek is mennek ám Kép

Zozo volt tegnap UH-on, minden rendben Kép, gondolom majd jön és beszámol valamikor.

Egyébként a versike saját szerzemény. Aznap éjjel, amikor kiderült, hogy nincs baba nem aludtam és ilyesmiket irogattam. Aztán elolvastam őket és jót bőgtem rajtuk Kép

wish
 
 


Wish!
A vers nekem is nagyon tetszet és Hajneszhez hasolnóan kitettem az iróasztalomra, hogy mindig a szemem előtt lebegjen. Stella verse is ott van az is nagyon sok reményt ad.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Gratula a vershez WishKép, híres lettél, fölraktalak Reményik Kegyelme mellé! Kép
Persze, hogy érezzük, remélem, Te is érzed! Meg ha csuklasz, az is azért van, mert emlegetünk! Kép Melyik Stella verse?
Ja, megkérdeztem az eredményt: negatív. Sajnos kezdik megszokni a nevemet a Schöpfiben, mert semmi tajszámot meg anyja nevét nem kérdeztek, egyből mondták az eredményt, mikor kimondtam a nevem.Kép
Szép napos hétvégét mindenkinek!
Hajni
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
Mennyi volt az eredmény?

A Reményik vers gyönyörű, egyszere fájdalmas és felemelő. Én hozzá képest nagyon-nagyon pici vagyok.

Stella verse: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39890/146856.html#POST438671

wish
 
 


Wish
Én most a verseden nagyon kisírtam magamat. Tényleg a szívbe markoló volt. Köszönöm szépen!
Én a férjemtől kaptam egy verset, hogy honnan szerezte nem tudom.

"Végre való lesz, többé már nem álmodozás,
Amikor felcsendül a várt diadalmas sírás.
Még nem tudom, zokogni fogok vagy nevetni,
De az biztos, hogy nagyon foglak szeretni.

Szeretni foglak tiszta szívvel, Te apró ember,
Simogatni, védeni foglak erős kezeimmel.
Mesét mondok, ha pici arcodon a könny pereg,
Míg nem látom, hogy csepp szád a mosolytól remeg."

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kagyló!
Nagyon szép a versed neked is!

Hajnesz!
Sajnálom! Remélem szépen lassan összeszeded te is magad és tudsz előre tekinteni, mert vár a babád az utad végén!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok!
Eltűntek a tegnapi és a tegnapelőtti írásaink. Szóval tegnap itt nagy erővel hiányoltam mindenkit,mire Wish írta nincs miről írni azért nincs itt senki.

Wish!
Igenis van újság már csak három nap van hátra ebből a fránya áprilisból és utána már csak egy hónap! Szóval repül az idő!!! Kép

Dzsúd!
Mi volt az uh-n? Tessék bejelentkezni!!!

Zozo!
Hogy vagy? Remélem minden ok.

Hajnesz, Kagyló!
Remélem a ti lelkecskétek is szépen gyógyulgat, az enyém is alakul, bár még az igazitól nagyon nagyon messze van! Kitartát és hitet küldök nektek lesz babánk vár ránk, csak most nem akart eljönni. Biztos 2006-ban szeretne megszületni! Kép
Melyikűtök mikor fog visszamenni illetve a következőt bevállalni?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok!
Eltűntek a tegnapi és a tegnapelőtti írásaink. Szóval tegnap itt nagy erővel hiányoltam mindenkit,mire Wish írta nincs miről írni azért nincs itt senki.

Wish!
Igenis van újság már csak három nap van hátra ebből a fránya áprilisból és utána már csak egy hónap! Szóval repül az idő!!! Kép

Dzsúd!
Mi volt az uh-n? Tessék bejelentkezni!!!

Zozo!
Hogy vagy? Remélem minden ok.

Hajnesz, Kagyló!
Remélem a ti lelkecskétek is szépen gyógyulgat, az enyém is alakul, bár még az igazitól nagyon nagyon messze van! Kitartát és hitet küldök nektek lesz babánk vár ránk, csak most nem akart eljönni. Biztos 2006-ban szeretne megszületni! Kép
Melyikűtök mikor fog visszamenni illetve a következőt bevállalni?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Ez tegnapi, de azért még aktuális...

ZsebiKép
Én sem nagyon írogattam péntek óta, mert nem volt nagyon mit, a topic témája meg ugye most nem túl aktuális, de most írok, hátha egy kicsit fel tudlak vidítani, mert szeretném, ha Te is hamar túljutnál a szomorú időszakon!!!
Azt hiszem, nekem most nagyon nagy szerencsém van, mert múlt csütörtök óta egy olyan megnyugvás ért el, ami a mai napig kitart és remélem, még ezután is sokáig, mert olyan jó érzés! Lehet, hogy egy hónap múlva már el sem hiszem, vagy meg sem értem ezeket a sorokat, de most úgy érzem, sikerült megbékélnem a sorsommal és hál'Isten, nem a rosszat látom mindenben, hanem a jóra nyitottam.
A dokim azt mondja, nem kell kivárnom a 3 hónapot, de azért szeretnék legalább egy ciklust kihagyni, meg most ugye talpmasszőr is kezelni fog, kell egy kis regenerálódás, így abban maradtunk, hogy majd jelentkezem, ha elérkezettnek látom az időt.
Hát akkor Csajok, előre a 2006-os ikrekért!!!KépKépKép Kitartás mindenki!
Ja, és kérjük továbbra is a bíztatást, Kismamik!Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Ilyen értelemben nekem sem aktuális ide írogatni, de azért jó tudni a másikról!

Örülök, hogy ilyen pozitív vagy és remélem jó sokáig ki fog tartani!!!! Kép
Mást úgy se tudunk tenni mint elfogadni a helyzetet és várni a csodát.

Nekem sem kéne a három hónapot megvárni, de nekem kell a pihenés így majd szeptemberben vágunk neki a következőnek.

Dzsúd!
???????????????????????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
Azért nem írtam, mert nem gondoltam, hogy másoknak is érdekes, ahogy "vágom a centit" Kép
Most leginkább azt várom egyébként hogy megjöjjön (hétvége után bármikor esedékes lehet) és lehessen számolni, hogy júniusban mikor.

Hajnesz Kép
Örülök hogy jobb kedved van Kép

Nektek egyébként hogyjött meg a sikertelen kísérlet után? Rendes ciklusban, vagy hosszabb/rövidebb lett?

Szerintem egyébként most is beültetés elött is vagyunk meg utána is vagyunk és érzéseink is vannak, szóval írhatunk ide Kép

wish
 
 


Ja! Zsebi Kép
Én most úgy érzem hogy abszolút sikerült regenerálodnóm és nagyon-nagyon várom következőt.
Picit érzékenyebb vagyok mint régebben, de türelmetlenségem már a régi Kép Babát akarok, de gyorsan Kép

wish
 
 


Sziasztok,

most kezdjük a párommal az első lombikot, long protocollal, ma, a 21. napon kell először használnom a suprefact orrsprayt. szerintetek befolyásolja a ciklusom hosszát? mik a tapasztalataitok? olyan nagyon lassan peregnek a napok...
szorítok itt csöndben mindenkinek továbbra is,
tralllala
tralllala
 
 


Tralllala Kép
Szia itt. Nekem short protokoll volt, úgyhogy nem tudok segíteni. Remélem sikerrel jártok Kép

wish
 
 


TrallalaKép
Üdv is és remélem sikerrel jártok!
Nekem is short-om volt, de azért érdekelne a válasz a kérdésedre!

WishKép
Az hiszem mi tejesen egy cipőben járunk!
Jövő héten én is megyek a dokihoz, mert elfogyott a türelem, ami nem is volt igazán!
Ide nekem azt a gyereket, de gyorsan!
Stella

Kép
stella9
 
 


Wish!
Nekem a múltkorinál teljesen normálisan jött meg és annyi napig tartott amíg szokott. Most viszont hogy péntektől baránztam, de ugye kaptam a dilibogyókat attól nem tudott megjönni és csak akkor jött meg mikor nem szedtem semmit akkor is egy kicsit nehezebben, szóval most szinte foggalmam nincs mikortól számoljam és mikor is kéne megjönni. Na majd lesz valahogy!

Trallala!
Nekem long protokolom volt, de a Suprefactot injekció formájában kaptam a pocimba és az kitolta kb. 1-2 nappal de a dokim azt mondta akár négy napot is késhet. Szóval no para. Kép
Hova jársz?
Nagyon szorítunk neked!!!

Stella!Wish!
Akkor hajrá előre az ikrekért, ha belülről érzitek a késztetést akkor nincs mire várni. Kép Kép

Dzsúd Zozo!
Veletek vajon mi lehet, remélem minden rendben!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


írtam egy hosszú levelet, erre elszállt. Plusz 1 hete nem bírok feljönni az oldalra, nem tom mi van.
Szóval, megvagyok, csak nem akartam panaszkodni, mert tudom, hogy mindannyian boldogok lennétek, ha az én cipőmben lehetnétek. De sajnos, nem bír elkezdődni a boldog kismam korszak. Az ikrek megtréfáltak, nem múlt el az okádás, borzalmas, szenvedek. Ez van velem. Amúgy minden rendben, szedán voltam vérvételen, vizelet vizsgálaton, eredményeket még nem tudom, remélem, minden ok lesz. UH csak jövő szerdán lesz, már nagyon várom.
Örülök, hogy visszatért belétek a pozitív hozzáállás, másképp ezt nem lehet végigcsinálni. Tökös csajok vagytok Ti Kép

Wish, a verseden én is elsírtam magam, nagyon szép, gratulálok. Megható volt nagyon.

Csak így tovább, pozityvan, Csajok!!!
Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok!
Tényleg érezhetően jobb lett a hangulatunk, ez nagyon jó!Kép
Igazatok van, hülyeség volt ezt az aktualitást írnom, olyan jó kis csapat lettünk, állandóan sasolom a topicot, hogy írtatok-e függetlenül attól, ki hol tart, és WishKép, abszolút fején találtad a szöget, beültetés előtt, után, érzések, hát igen. Kép KagylóKép igen jól kitalálta ezt a címet!!!Kép
ZsebiKép
Most kicsit megnyugtattál, hogy írtad, hogy Nektek sem kell kivárni a 3 hónapot; azt hittem, ez kőbe vésett szabály. Ennek ellenére én sem siettetem, majd, ha bennem is megszólal a hang...Kép
TrallalaKép
Nekem is short volt és nem használtam orrspray-t, de most megkérdeklődtem egy sorstársunktól, (aki remélhetőleg egy hét múlva pozitív hírekkel jelentkezik!): neki nem befolyásolta az orrspray a ciklusa hosszát, csak a méhnyálkahártyája vastagodott tőle szépen!Kép Drukkk!
DzsúdKép
Te most hanyadik hétben is jársz? Állítólag ikrekkel olyan 16 hét rókakoma társasága. Sajnálom, hogy így szenvedsz, szívesen átvállalnám!
StellaKép WishKép
Látom, készen álltok! Hajrá, Csajok!!! Akkor elkezdek Nektek is szorítani, de nagyon!!!Kép
hajnesz
 
 


Köszi Csajok a biztatást!!!
Stella, Wish, olyan jó olvasni, hogy újult erővel indultok harcba a babócáért Kép
Köszi Zsebi és Hajnesz az infót, remélem én is úgy járok, mint Hajnesz barátnője, de ha néhány nappal kitolja, még azt is kibírom valahogy Kép
annyira örülök, hogy legalább elkezdődött ez a mareca Kép egy éve még nem gondoltam, hogy attól fogok vigyorogni, hogy 3 óránként egy műanyag bigyót dugok az orromba Kép
A Forgács Intézetbe járok egyébként, eddig minden okés velük.
tralllala
 
 


Tralllala!
Akkor hogy te ezt az orrsprat kapod egyenlőre nem kell szurkálni a hasadat? Én a sprefactból szurit kaptam napi egy bökés, hát nem tudom melyik a jobb. Kép
Nagyon izgulunk érdet. Rajtad a topik szeme, ajándékoz meg minket egy zebrácskával! Kép

Dzsúd!
Örülök, hogy megvagy. Bár gondolom elég ebből a rókázásból, mi kértük küld át... na jó ez csak vicc volt. Reméljük hamarosan elmúlnak ezek a napok és élevzheted a boldog babavárást. Kép
Az uh képet majd megmutatod?

Hajnesz!
Elvileg sincs még eldöntve mikor kezdesz újra? Neked ez hányadik is lesz, ne haragudj, de valahogy elvesztettem a fonalat!

Stella, Wish!
Akkor nincs más hátra mint előre én itt leszek és baromira fogok nektek szorítani. Zebrát akarok!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


TralllalaKép
Akitől az orrspray-s infót kaptam, ő is Forgácsos és nagyon jókat mesélt az intézetről! Lehet, hogy már találkoztatok is. Kép Továbbra is megy a drukk, legyen sok szép tüsződ!!!
ZsebiKép
Semmi baj, nyugodtan kérdezz csak bármikor. Kép
A következő a harmadik lesz. Az első után voltak fagyibabák is, de szerencsére azt nem számolták külön körnek. (Tehát az ET már a negyedik lesz.)
Hogy mikor kezdünk elvileg...júni vagy júli. Persze előtte 1 ciklus fogigátló (de mineeek???Kép), tehát akár már május 20-tól elkezdhetem szedni.Kép Ha így számolom, akkor júni 22. pungi, 24. ET. Elvileg...Kép
hajnesz
 
 


Sziasztok Csajok Kép

Stella Kép
felhívtad a dokidat? Mikor mész hozzá. Nekem már csak egy hetet kell kivárni Kép

Hajnesz Kép
Ezt jól kiszámoltad Kép
Te mit gondolsz, mikor szeretnél kezdeni?

Zsebike Kép
Jobban vagy lelkileg? Alvás már megy?
Nekem is az a bajom, hogy nem tudom, honnan számoljam a ciklusomat. Mindenesetre most már akármikor megjöhet. Ez is fura, hogy ilyenkor megint vérja az ember, hogy jöjjön már meg Kép

Tralllala Kép
Nem bántja nagyon az orrnyálkahártyádat a fujkálás? Mikor kezditek a stimut? Nagyon drukkolok Neked.

Dzsúd Kép
Szegénykém, sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy. De hátha bejön a 16. hét, amit Hajnesz írt.

Pusza mindenkinek

Wish

wish
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?