Új privát üzeneted érkezett!

Dita,
Köszönöm szépen a sok e-mailt! Igaz, a nagyrészét láttam már, de azért volt benne olyan is, amit még nem. :D :D :D
Ja, már elmúlt a fejfájásom. :)

Monic, Kata,
Már meg is nyugodtam, majdcsak megoldom valahogy ezt is... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Tiszta mérges vagyok. Idejöttünk kettőre, és egy órája csak várunk. Lili meg betegen otthon. Azért 3 hónapot vártunk az időpontra, nem erre számítottunk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Nyugi! Mi is időpontra lettünk behívva mégis 2,5 órát vártunk azért a 10 percért ami gyakorlatilag annyiból állt, hogy csak az adatainkat vették fel! :roll:

NÉMÓKA
Örülök, hogy jobban vagy!

Egy csomó mindent akartam ma csinálni, de képtelen vagyok bármihez is!
Nagyon fáradt vagyok, mostanában úgy érzem magam mint akit kiszívtak! :roll:

dita75
 
 

 
 

Megjöttem a kozmetikából, mitesszerek kinyomva (fájt :? ), és most annyira szp az arcom mint egy újszülött pofikája.

Linácska,

sajnálom, hogy várni kellett, de írtam is, hogy sajnos mi is rengeteget vártunk. De türelem babaát terem.
A szegedi Kaális topicban azt írták a lányok, hogy most csúcsforgalom van a Kaáliban egész év végéig.
Gyere minél hamarabb és mesélj (persze csak ha a beteg Lilitől lesz rá alkalmad)

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hahó csajok,


Látom zajlik az élet.


Ditus, remélem buksid javulgat, bár aszonták mondani mindenkinek ott fáj ahol a leggyengébb :wink: :lol:

Monic, ezt a toxoplazmózis vizsgálatot te kérted vagy a dokid ajánlotta hogy megkéne csinálni?? Az igazság az hogy jelenleg nincs kutyám de már három gyönyörűséges berni pásztor gazdája voltam háromszor nyolc éven át azaz 24 évig. Négy éve ment el az utolsó macim. De a végén egy másfél szobás lakásban laktam vele nyolcvan kiló volt és csak velem tudott aludni persze a földön de a hálóban vigyázott rám. Nagyon sokat kajáltunk és ittunk is együtt. Sztem én ezt már rég megkaptam, de most hogy te is irtad hát nem tudom :roll: :roll: Remélem hogy jól végződik a cukros teszt eredményed, alapjáraton mennyi volt?? Mármint éhgyomorra??


Nemone, sajnálom nagyon hogy ennyit kinlódsz, veled érzek :roll: :(


Kata, mizu iker fronton????


Twist, irtad holnap mész közös dokinkhoz, én meg kedden :wink: irj majd mi volt.

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok! Gyorsan elmesélem, mi volt ma: Voltam inzulinrezisztencia vizsgálaton, már meg is kaptam az eredményt. Hát, nagyon jó volt, hogy elmentem. Mert 25 a normális és nekem 35,6 lett az értékem. Vissza kell mennem endokrinológushoz és írnak fel gyogyikat. Nagyon, de nagyon örülök, hogy itt a fórumon mondtátok, hogy menjek el, nézessem meg és tök jó, hogy magamtól elmentem és volt annyi eszem, hogy megnézettem. Így legalább mindent meg tudok magyarázni, a sikertelen inszemiket, a nagy hízást, a magas vérnyomást és mindent. Örülök, de nagyon, hogy megállapították a dolgot és remélem, hogy ezek után én is hamar bebabásodom, mint Czinke.))))
Remélem a legjobbakat.
Így a holnapi doki lemondva, mert előbb az IR dolgot kell meggyógyíttatnom. Utána pedig hátha spontán bebabásodom, tök jó lenne:) :wink:
Vendég
 


Twist! De jó! Szerintem sokkal jobb, ha az ember talál okot a sikertelenségre mintha nem. Szépen meggyógyítanak és már jöhetnek is a babák! :)

Nemone!

Szegénykém! Remélem hamar megoldódik ez a "cukor" ügy és kellemesebb dolgokkal is foglalkozhatsz majd, mint a vizeletgyűjtés. :?

Linácska! Sajnálom, hogy nincs minden rendben a pici lányod veséivel. Azért csak van erre valami megoldás, vagy a természet csak megoldja. Nekem egy születési rendellenesség miatt ki vannak fordulva a veséim a derekam felé. Ezt uh-n vették észre már 26-7 évesen. Gondot csak annyiban okozott, hogy könnyebben fáztam fel, jobban kellett vigyázni mindig is a derekamra.

Dita! Még most pihenj, amíg még tudsz! :)

Nekem is ezt mondogatják az ismerősök, de én már most nem tudok rendesen aludni, pedig ezzel idáig sosem volt gondom. :?

nellike
 
 


Igen, Nellike, én is valamennyire megnyugodtam, hogy megvan az ok és kezelhető és megoldható. Ez szuper érzés. Újra tudok reménykedni, már látom a boldog babás jövőt, nekem is tuti lesz egy édes szép "Nándikám":))) :wink:

Nellike, te hogy bírod a három rosszcsontot? Nem okoznak még nagy gondot?
Vendég
 


Na én is megjöttem, teljesen belemerültem a blogomba és totál elment az idő!

TWIST
Ez gyors volt, nagyon ügyi vagy. Amúgy én azt hallottam, hogy a stimuk rontanak az eredményen. De erről Czinkicsek tudna bővebben mesélni.
Viszont van egy jó hírem: eddig az ismerőseim közül akárki elment erre a vizsgálatra mindnek rossz volt az IR-je DE :!: szinte azonnal babásak lettek utána! Lásd. Czinki, Évi..... :wink:

NELLIKE
Mi zavar az alvásban? Rosszullét vagy fáj a cicid, ilyesmi?

ZSUZSKA
Köszi! :twisted:

MONIC
Szép vagy, szép vagy királylány, szebb vagy mint egy rózsaszál!

:lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon van időm, de gy dologra reagálnék. Ez az IR dolog.
Egy másik topicban egyre inkább az csapódik le, hogy túlságosan is felkapott dolog lett az IR.
Twist!
NE KEZDJ EL METET SZEDNI! Nagyon enyhe IR-ed van. Hidd el felesleges a gyógyszer! Két dolgot tehetsz, szénhidrátszgény diétát tartasz, és mozogsz. Ez épp elég, hogy normalizálódjon ez az enyhén magas érték. A legtöbb met szedő nemhogy javulást, de épp romlást tapasztal. Persze azok kivételek, akiknek az IR nagyon rossz. De azoknál ez már kemény tünetekkel jár. Te nem vagy beteg, és nem kényszerülsz arra, hogy életed végéig gyógyszeren élj.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ez az Dituli, én is ezeket hallottam:) Egy kedves kolléganőm lányának is ez volt és egy hónap múlva babás lett, hogy elkezdték a gyogyikkal kezelni. Én is annyira, de annyira reménykedem!!!
Czinke komát meginterjúvolom mindenképpen. Meg a kolléganőmet is kifaggatom.

Milyen blogod van Ditus? El lehet olvasni?
Vendég
 


Lina!
Nagyon sajnálom a kislányod. remélem tudnak valami megoldást.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a pozitív gondolatokat! Képzeljétek, milyen jó dolog történt ma velem. (Mármint azon kívül, hogy megjött a mensim.) A határozott idejű szerződésemet átmódosították határozatlanná, tehát ha minden igaz, nyáron nem küldenek már el. Eddig minden nyáron itthon ültem munkanélkülin. Nagyon rossz érzés volt, de ma jól esett, hogy a főnököm elismerte a munkámat.
Remélem marad egy kicsit nálam ez a hirtelen jött szerencsesorozat. De jó lenne... :D
bikfy
 
 


Twist,
ez szuper! Bár bevallom nekem is magas volt, szedtem is a gyógyszert rá. Állítólag tényleg úgy van, hogy a stimuktól megemelkedik az értéke.

Zsuzska,
köszi, megvagyunk. Megőrülök a bezártségtól, ezért egy fél órája elsétáltunk a kisboltba. Olyan has- és gyomorgörcs jött rám, hogy majdnem leültem a földre, de aztán egy pillanat alatt elmúlt. Szerintem kicsit szoros volt a nacim, mert iszonyatosan fel vagyok puffadva. :evil:

Nellike,
nektek hogy termékenyítették meg a petéket? ICSI-vel? Megnyitották a burkokat?
Erre válaszolhat minden lombikos mamika :wink:

i.kata
 
 


Twist,
Csibinek ha jól emlékszem 60 fölött volt az IR szintje.

Bikfy,
na, ez szuper, GRATULÁLOK! :lol:

Bumi,
megkaptam ám a levelet és ma már hasznát is vettem a fénymásolatoknak :lol: Köszi, köszi, köszi!!!!

i.kata
 
 


Kata!
Drukkok mennek nektek tovább!
És ha tudok még segíteni valamiben...Állok rendelkezésetekre.(ez mindenkinek szól)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csibi = Cinkeb?
Hú, akkor Buminak igaza van, nekem ehhez képest még enyhe van.
Kata, remélem az ikrek jól vannak és dolgoznak keményen a megtapadásért!:)
Vendég
 


Twist!
nekem is ilyen enyhe IR-em van. És én is "bedőltem" a metnek. Fél éve szedem, és semmi javulás. Baba sincs. Abba fogom hagyni a szedését a lombik után.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, fél éve szeded és nincs javulás? nemár.....Hát, akkor megértem, hogy ennyire nem tartod jónak, ha a saját bőrödön tapasztalod a dolgokat:(
Vendég
 


Twist,
bocsi, a Csibi a Czinke. Azt hiszem csak én szoktam így szólítani :oops:

Bumi,
köszike! A drukkokat is és a segítségedet is! :lol:

i.kata
 
 


Twist!
De ez leginkább csak az ilyen enyhe IR-rekre igaz. Szóval azért mondom, hogy inkább egy kis diéta és mozgás, mint felesleges gyógyszerek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi Bumi, hogy segíteni akarsz, rendes tőled! De tényleg! És köszi a megnyugtatást is, hogy ez nem magas szint. Értékelem!:) :wink:
Vendég
 


BUMI
Osztom a véleményed!
Már így is annyi gyógyszert tömünk magunkba! :roll:

BIKFY
Mostantól csupa ilyen jó híreket! :wink:

KATA
Én is Csibizem! :wink:

TWIST
Titkos! :wink: :D De ha jó kislány leszel elárulom hol találod! :lol:

dita75
 
 


Ditus!
Én se nem se tudom. :oops:
nekem isssssssssssssssss. légysziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Az IR kezelési lehetőségek általában a következők:
- Testsúlycsökkentés - Túlsúly esetén 5-10%-os fogyás segíthet abban, hogy szervezete újra képes legyen felismerni az inzulint.
- Testmozgás - A fokozott fizikai aktivitás enyhíti az inzulinrezisztenciát. Ez segít a vérnyomás és a "rossz" koleszterin szintjének csökkentésében és a "jó" koleszterin szintjének emelésében, ezenkívül, mérsékli a 2-es típusú cukorbetegség kialakulásának kockázatát is.
- Szívet kímélő étrend - Kerülendő a telített zsírok, a koleszterin és a só fogyasztása. Ajánlott rostdús ételek (gyümölcsök, zöldségfélék, gabonatermékek) beiktatása a mindennapi étrendbe.
Vendég
 


Ditus, mi számít jó kislányságnak? :wink:
Vendég
 


De jó fej a párom! Kiment a konyhába -mert vett egy csomó csokit - és elkezdte sorolni, hogy milyenek vannak! Kis Gombóc Artúr! :lol: :lol: :lol:
Kerek csokoládé, szögletes csokoládé, töltött csokoládé........ :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=NNLpySY2qe8

De jó kis mese volt az! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!
Lilitől kaptam két percet, hogy jelentkezzem, és aztán mennem kell mellé. Szegény egész nap pizsiben feküdt.

Twist,
ez nagyon enyhe IR, szerintem nem írnak rá gyógyszert. A férjemé 60 körül volt, és ő sem kapott. Na én a 122-re már igen.

Konzultáció:
Rengeteget vártunk. Nem az volt a baj, hogy a dokira várni kellett, arra számítottunk, hanem az, hogy elvették a papírjainkat, és másfél óráig hozzánk sem szóltak. Fél 6-kor végeztünk.
Kiderült, hogy van egy enyhe PCO-m, de nagyon enyhe, ettől még szép a petefészkem, meg a méhem is rendben van. Most következő ciklusban kell még 2. napi vérvétel, meg az altatáshoz szükséges vérvétel, és az eredményeket elküldeni a dokinak, és a januári ciklus 2. napján kell mennem. Decemberben már nem kezdünk neki, egyrészt, hogy a kicsit magasabb LH-mat lehessen még ellenőrizni, meg jönnek az ünnepek is. Az orvos szavaiból úgy tűnik, hogy short protokollt szán nekem, és csak kevés hormonnal, mert hogy az inszemeknél is sok tüszőm volt a kevéstől is, elvileg csak napi 1-szer kell majd szúrni magam, vagyis szuratni magam.
Okoztam neki némi fejtörést, mert ugye UH-n kicsit érdekes volt a kép. Hétfőn még volt a bal petefészkemben egy 25 mm-es tüsző, ma mért benne egy 18 mm-est. Kérdeztem, hogy ez hogy lehet? Elvileg ugye sehogy. Nézegette, hogy ez lenne-e akkor a sárgatest, de hát ahhoz túl tiszta, meg szabályos. Aztán még jobban bekavart, hogy volt folyadék a hasam aljában, ami meg ugye peteérésre utal. A hőm is felment, szóval végül abban maradtunk, hogy fogalma sincs ezek után, hogy tüsző, vagy sárgatest, de ha lehet, akkor kapjam el apát ma is meg holnap is.

Ja, és elkerekedett a szeme a 3x1000 meten, azt mondta, az rengeteg, térjek vissza a 2x850-re. Kiegyeztünk a 2x1000-ben, legalábbis addig, még elfogy az ezres.

Hát röviden ennyi. Megyek Lilihez.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita,
tényleg, hol is van az a blog? :lol:

Linácska,
ez szuper! Januárban nektek is meglesz a lombik :lol:

i.kata
 
 


ÁÁÁÁ, ott van Dita blogja az aláírásában:-)

i.kata
 
 


LINACSKA
Akkor megint együtt babásodunk, de most már sikerrel járunk!
Viszont azt kívánom magunknak, hogy karácsonyra hozzon a Jézuska egy-egy spontán babót!

KATA
Eldugtam! :wink: :D

dita75
 
 


Dita,
jó a szöveg is és a háttér sítlusa is :lol: Látom már mindegy a baba neme (kék-rózsaszín háttér) :wink:

i.kata
 
 


Dita,
már megvan:-)

i.kata
 
 


Zsuzska,

a védőnő kérte a toxo plazma vizsgálatot, a dokim nem igazán foglalkozott vele. Aztán most a védőnő problémázik rajta továbbra is, a dokim biztos nem fogja ilyen sötéten látni a dolgot és én sem. Ha 28 évig nyaltam-faltam az álltokat és nem kaptam el, akkor most amikor állandóan felrtőtlenítek mindent, simogatás után a kezemet is speciális kézfertőtlenítővel, nem hiszem, hogy elkapnám...

Linácska,

és mi a a véleményed a dokiról? Nekem nagyon szimpi volt. Nagyon örülök, hogy januárban lombik, és annak is, hogy short lesz mint nekem. És az enyhe PCO-t nekem is megállaította, de azt mondta, hogy csak a véreredményemen látszik.
Lilinek jobbulást, és ha van lehetőséged akkor kapd el apát.

Dita,

engem is érdekelne a blog. :wink: Én is ennék csokit, az édesség iszonyak vége, kívánom a csokit. :lol:
Holnap délután megyek a vérvétel eredményemért, izgulok miatta.

Twist,

IR-hez é egyáltalán nem értek, én nem nézettem meg sosem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,
úgy legyen. Hajrá spontán babóca. Nekünk felírták receptre a szexet mára meg holnapra, hátha mégis tüsző az a valami :lol:

Azért a shortnak örülök, nem kell majd csípős-viszketős szuri :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic,
szimpi volt így elsőre, nagyon kedves volt. Ha nagyon akartuk volna szerintem megcsinálta volna decemberben is, de úgy voltunk vele, hogy ne kapkodjunk, meg ő is a januárt javasolta. Na meg apával beszéltük, hogy amibe eddig 2008-ban belefogtunk, az nem sült el jól, eleve jan. 1-én infulenzásan keztük mind a 3-an. Na így is folytatódott az év.
Na de, hogy kb. mi voltunk az egyetlen magyar pár. Mondta is a doki, hogy alig van magyar páciense. Ezért kell itt ennyit várni az időpontra.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

csípős-viszketős szuri lesz, mert a short is decával kezdődik. Én is kaptam végig.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


KATA
Milyen szemfüles vagy! :wink: :lol:

dita75
 
 


Linácska,

inkább azért rövid a lombik várólista, mert a románok nem tb finanszírozottak, ezért a magyaroknak mindig jut hely. A románok Szegeden amúgy már nyáron 1,5 éves várólistánál tartottak így fizetősen is, és 6-700 ezer körül van nekik a lombik.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

én is meglestem, nagyon profi, nagyon ügyes vagy, hogy ennyire értessz az ilyesmihez. És nagyon jól fogalmazol, a végén még regényíró lesz belőled :wink:
És a jobb oldalon a videó sávban az előbb csak BMW-s videók voltak a párom hatalmas örömére :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC, KATA
Köszi! :oops:
Azért még finomítani kell rajta, mert még csak tegnap kezdtem el, és ma alig volt rá időm hogy kitapasztaljam mit hogyan kell, meg kijavítsam a fogalmazási hibákat. A videok, meg a slider-show-ra pl. még nem jöttem rá hogyan lehet sajátot feltenni, és nem ezeket az adottakat! De majd rájövünk ketten a kolléganőmmel, mert ő is csinált egyet! :wink:

dita75
 
 


Monic,
a Forgácsban most volt egy fizetős, magyar nőci, ő 472e-t mondott és még ehhez jöttek a gyógyszerek.

Dita,
mielőtt észrevettem már kerestem a google-n is :lol: Rákerestem a Dita, Dituli, Bébi Bogyó szavakra is :lol:

i.kata
 
 


Dita,
akkor ezért vagy mostanában ennyire keveset. Már mindent értek :lol:

i.kata
 
 


twist: Nekem az ir-em az első izsgálatnál 115 volt. Több mint 1 év met szedés után 178. No comment. De nekem azok a fájó pattanásaim pl. elmúltak tőle és amióta szedem nem is jöttek elő, úgyhogy én szedem. Persze a diétában és a mozgásban nem vagyok olyan lelkiismeretes. Mennyi volt a terheléses cukrod ehhez az inzulinhoz? Egyébként én már a gyógyszer szedésén kívül nem foglalkozom vele. Egyszer 1 hónapig 150 g-os diétát tartottam és lement 4 kiló, ami nem jött vissza. Ennyi örömem volt már belőle.

Most vsak ennyi, elég fáradt vagyok, 7-re értem majdnem haza. ÚÚÚÚtálom ezt. Holnap is sokáig leszek, de majd megpróbálok jönni.



vicky79
 
 


Kata,

drága dolog ez a lombik tb nélkül :roll: És mégis mennyien bevállalják. Szegeden rengetegen vannak, még olyan pár is volt aki a Fekete tenger partján lakik, 2 napot utazott azért, hogy Szegeden lombikot csináljanak nekik. És a beülti után még 2 hetet maradtak egy szállodában.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicky,
4 kg lement a diétától? De ezt maganak kell összeállítani, vagyis számolni, nem? Én képtelen vagyok számolni, hogy miben miből mennyi van. :oops:

i.kata
 
 


KATA
Á, dehogy azért dolgozni is kell néha! :wink: :lol:
Ma ráadásul egyedül voltam, mert szabin volt a kolléganőm!
Te kis kiváncsi nőszemély! :)


VICKY
Jó pihenést! Nem irigyellek, én 5 perc sétára lakom a munkahelyemtől! :P

dita75
 
 


Monic,
nem semmi. De meséltem arról a Svédországban élő magyar lányról aki szintén csak ezért jött haza egy időre. Mivel itthon eddig nem fizetett tb-t, ezért ő is fizetett. Meg volt az a másik nő, aki mondta az összeget.

i.kata
 
 


Dituli, tetszik a naplód, én rendszeres olvasód leszek, tuti!
Vendég
 


Dita,
éééénn kíváncsi??? Áaaaa, én csak figyelek a részletekre (többnyire). Ha már rendőr lánya vagyok.... :wink:

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: