Új privát üzeneted érkezett!

Babszika, igaza van a dokidnak szerintem, az enyém is ezt szokta mondani.
Zsuzska, a policisztás izé UH-n látszik, az én dokimnak első dolga volt ezt megnézni, amikor mondtam neki, hogy több mint egy éve nem jön össze a baba. Ja, hődet méred? Mert engem nagyon megdícsért a dokim, hogy ilyen tudatosan készülök, és azt mondta, most legalább 3 hónapot nyertünk azzal, hogy fél évnyi hőgörbével a tarsolyomban kértem a segítségét a babaprojekthez.

Kép
bienvenue
 
 


Bien, én se bírom hőmérő nélkül, úgyhogy most mégiscsak nézem. De csak folsavat kapok be. Elevitet nem...

Mindenkinek jóéjszakát!!!!!!


Pusza

Kép
Kép
gabi82
 
 


Jó Apázást, Babszika :wink:

Gabi, szerintem sokan vállalnak babát túlsúllyal, és nincs gond belőle, csak nagyon oda kell figyelni a várandósság idején. Szedd a met-et, fogyizz, aztán ha jön a baba, majd segít a dokid :wink:

Kép
bienvenue
 
 

 
 

Csajszikák, én is lépek!

Pusszancs! :D

Kép
bienvenue
 
 


Babszika: Szép álmokat neked, menj apázni.... az enyém még más cicáját eteti :cry:

Bien: Elkezdtem, de annyira ugrált, hogy feladtam.... de elkezdtem tegnap mérni.... már oda van készítva az ágyhoz a füzetecském , a tollacskám és a hőmérőcském :) Hol érdemes mérni?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi: Én is szeretnék ilyen magas lenni :wink:

Egyébként nekem is rengeteg nálam jóval ducibb ismerősöm szült babaát úgy, hogy nem lett semmi bajuk egyikőjüknek sem. Úgyhogy mindent bele, csak ezt tudom mondani :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pusszancs Bien :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na én is elteszem magamat holnapra.... megjött apa is, hátha van kedve velem cicázni :lol: :oops:

Szép álmokat mindenkinek, holnap jövök ismét

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Hát, csajok!
Lehet, h holnap már nem kell dolgoznom jönni..... tegnap ugyanis nagyon összevesztem a csop. vezemmel (ő paraszt módon beszélt velem, én meg megmondtam neki - szó szerinti fordításban: ha paraszt akarsz lenni, akkor legyél).... és amikor ráébredt, akkor odahívott magához és közölte, h mit képzelek magamról, h ilyen hangnemben beszélek vele.... bla-bla. Majd közölte, h a beszélgetést az igazgatónál folytassuk. Én meg mondtam, h rendben.
Tegnap azt hittem, h azért nem mentünk be, mert rájött, h engem max azért csesznek le, h nem mondhatok ilyet, de őt meg azért, ami miatt ezt mondtam neki (az hosszú sztori), sőt sztem még fegyelmit is kaphat - és beijedt.
De kiderült, h igazgatónk nem volt tegnap... szóval, lehet, h ma lesz belőle.
De tök vidám vagyok.... tudom, h nem kellett volna ezt mondanom, de úgy vagyok vele, h ha emiatt az egész miatt csak engem csesznek le és netán felajánlják, h elmenjek, akkor ennyit is ért.
Utálom ezt a nyikhaj kis p.csöt, mert egy kis bunkó, aki azért van nagyra megától, mert farka van. (bocs, de így van és ezt vállalja is)

babszika
 
 


Babszi:jól tetted, hogy megmondtad neki, mindennek van azért határa!És ne is hagyd magad lealázni egy kis pöcs miatt.Remélem azért nem te kerülsz ki rosszul a szituból.
Na itten kérném az Andi féle géppuskásat!! :evil: :evil: :evil:

Én tegnap délben szarul lettem, hazavitt a párom, estére 38,6 lett a lázam, nem igazán aludtam és nem vagyok túl jól...a fenébe nem tudom mi ez, pedig eszem marékszámra a vitamint...persze most bejöttem, özön a melóm és már nincs lázam, csak olyan kis mimóza vagyok... :cry: :roll:
Vendég
 


Babszi,
Igazad van, h. kiálltál magadért! De nem hiszem, h. ezért kirúghatnának, max. "fejmosás" lehet belőle...
Ha jól olvastam érdekel a hastánci? Mire vagy kíváncsi?
Amúgy még mindig nagyon élvezem, isteni kikapcsolódás! Azért is jó mert hétfőn van óránk és így az egész hetemet meghatározza...
A tegnapi fogyózós témához kapcsolódva, képzeljétek a Férjecske tegnap elkezdett edzőterembe járni. Annyira büszke vagyok rá! Még bérletet is vett! :D Neki kb. 15-20 kg-ot kellene fogynia, de én főleg azért is örülök, mert legalább "mozog" egy kicsit. Én így is imádom a kis mackómat! :wink:
Amúgy szerintem se kezdjetek őrült fogyizásba csak módjával. Nekem meg pont az ellenkezője a "problémám". Nekem meg híznom kellene legalább 5-6 kg-ot. A dokim szerint ez is jót tenne a babaprojectnek. De amióta újra szedem az Elevitet már 2 kg fel is jött rám. :D Tudom most biztos hülyének néztek, de nekem ugyanolyan nehéz híznom mint nektek fogyni...pedig állati sokat eszem. (167 cm vagyok és 49 kg) :oops:
Vendég
 


Nórikám! :(
Ez tényleg fura, h. ilyen magas lázad volt tegnap? Lehet, h. a sebed miatt? Tényleg gyógyulgat már?
Vendég
 


Jóóó reggelt Csajszik!

Babszika, mindenekelőtt: NEM AZ IGAZGATÓHOZ KELL MENNI, HANEM A HR-OSZTÁLYRA!!!!! Minden ilyen szituban ők a békebírók, ez a hivatalos folyamat!!! HR-es voltam eddig, szóval tudom!!!

Kép
bienvenue
 
 


Nóri, szerintem érdemes lenne beszélned egy orvossal, ha mással nem, legalább a házidokiddal, mert ez biztosan nem normális :roll:

Arikon, a hízás sztem nehezebb lehet, mert úgy látom, csak a fogyáshoz adnak mindenféle tippeket, a hízáshoz szinte soha :shock:

Kép
bienvenue
 
 


Jó reggelt!
Arikon, a számból vetted ki a szót! Nóri, nehogy tényleg a sebed miatt legyen!!!!


Arikon, együtt érzek veled, gondolom, hogy neked ugyanolyan nehéz felszedni, mint nekünk leadni.... :evil:


Babszi, ha a főnök igazságos meghallgat téged is. És akkor megkapja megérdemelt jutalmát a kis pöcs. Amúgy szerintem jól tetted, hogy megmondtad a véleményed! 8)

Nóri, gyógyulgass hamar, mert már nagyon a tűzvonalban kell lenned!! 8) 8) Mondd meg apának, hogy tüzelésre fel!!! :oops: :shock: :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Arikon:Hát totál roncs vagyok...a sebem vérzik-szivárog péntek éjjel óta folyamatosan, de úgy látom, hogy gyógyul...szóval szerintem nem azért lettem lázas.Amúgyis megyek jövőhéten varratszedésre, majd ott meglesik.A háziorvosom pedig már a hamut is mamunak mondja, öregebb mint a télapó...és ráadásul egy barom.(2 éve a féloldalra tizenéve lebénult, két agyvérzéses nagyapámnak megadta a már bevont jogsiját!)NO KOMMENT. :evil: :twisted: Na én egy ilyen emberhez nem vagyok hajlandó elmenni.

Gabi:igen, kéne már akciózni nagyon, de muszájból nem megy és a sebem miatt sem...szóval nem erőltetem, annak nincs értelme.

Bien:itt én nem vagyok normális egyedül... :wink: Amúgy cuki az új avatarod nagyon!
Te mivel foglalkozol?
Vendég
 


Nóri, van egy ötletem: tegyél rá paradicsomot - népi gyógyászat, a családomban rendszeresen használják, saját szememmel láttam, hogy mennyire hatásos :wink:

Hát, nagykereskedelmi értékesítési vezető vagyok, most éppen konyhagépekben utazom - építkezők figyelmébe: tudok adni kedvezményt :wink: Te mivel foglalkozol?

Kép
bienvenue
 
 


Ja, és köszi a dícséretet :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bien:mérlegképes könyvelő lennék...és nálam nincs kedvezmény! :wink: :lol:
Vendég
 


Köszi Csajok, h. ilyen arik és megértőek vagytok! Nagyon ritka ez a hozzámállás! :lol: Persze azért láthattátok h. nem vagyok betegesen sovány, csak egészségesebb lenne egy pár kilóval többel.
Tényleg Bien Te nem vagy fennt az iwiw-en? Mert mi már bejelölgettük egymást! Persze csak ha van kedved hozzá!

Nóri,
Nagyon nagy (((((((ölelés))))))))
Amúgy amikor tavaly volt egy sebészeti műtétem akkor nekem azt mondta a doki, h. ha vérezne akkor menjek vissza, mert az nem jó. Nekem egy "gyanús" anyajegyet vettek le a hasamról jó nagy vágással brrrrrr
De persze nem akarok vészmadárkodni csak aggódom!
Vendég
 


Arikon:annyira kis drága vagy!!! :lol:
Vendég
 


Nóri :lol: :lol: :lol:

Arikon, fent vagyok, Veres Krisztina Budapest, mikulásos családi fotó a nyitóképem :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Nóri, :oops: ugye? Szerintem is! :lol: :lol:
Vendég
 


Csajok, örülök, hogy így szeretitek 1mást :D

Kép
bienvenue
 
 


Bien:jelölés alatt állsz! :wink:
Vendég
 


Bien,
meg vagy jelölve! :lol:
Vendég
 


Csajok, visszaigazoltalak Benneteket ;-))) Azt hiszem, nagyon szép babáitok lesznek 8)

Kép
bienvenue
 
 


Zsuzska, merre vagy? Nem vettem be este a bogyit, mert Apa nem szerette volna, hogy ma egyedül legyek, ha mellékhatása lenne. Azt mondta, tartsuk magunkat a pénteki kezdéshez, az a biztos, amit a doki mondott.

Más. Karácsony.

Csajok, mi a véleményetek arról, hogy az egész város tele van fekete karácsonyfa díszekkel???? El vagyok szörnyedve... Elfogadom, ha valakinek ez tetszik, de én nem lennék képes ilyet tenni a fára. Nekem ez olyan temetői... Aztán lehet, hogy azért is reaálok ilyen érzékenyen, mert a múlt héten váratlanul meghalt az egyik barátnőm apukája... :roll: :cry:

Kép
bienvenue
 
 


Bien, bejelöltelek én is!!!


Le a fekete díszekkel!!!!! :? :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Amit nem mondtam el:
:oops: :oops: Van egy szemölcsöm.... és nem a lábamon....
Szóval tegnap a doki közölte, hogy ez egy vírusos szemölcs. Le kéne vetetni....
Hát, most beparáztam, de az az igazság, hogy ez már nekem 7-8 éve megvan. Ugyanis egyszer nagyon megvágtam magam borotválkozás közben és utána maradt ott a bőrdarab. Tök égő, mert a vírusos szemölcs asszem nemi úton terjed. Viszont ha ez igaz, akkor biztos nem az, mert nekem nemi élet előtt már ott volt... De olyan ciki- elmegyek a bőrgyógyihoz és akkor mondom, hogy heló, nézze már meg van itt egy fityegőm le kéne venni. Mi lehet ez? Nekem a nőgyógyinál is kényelmetlen. Nem mutizom szívesem magam egy bőrgyógyinak....
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Bien:fekete díszek?brrrrrr :twisted: ez nagyon gáz...(bár én nem szeretm ez az ünnepet, de azért ez tényleg durva)Bár lehet, hogy ennyire trendi ez a fekete? :shock:
Vendég
 


Szia Gabi,

Visszaigazoltalak! :)

Kép
bienvenue
 
 


Ja, ami a szemölcsöt illeti, furi, hogy a dokker szerint fertőző lehet, ilyen előzményekkel... Viszont le kell küzdened a szemérmességedet! Ezt azért írom, mert a kisebbik tesóm, talán emlékszel, márciusra várja az első babáját, és neki a párja szedett össze valami szemölcsöt és pont odalent :oops: Amikor ez kiderült, tesómat a nőgyogyi azonnal megnézette bőrgyógyásszal, tilos volt együtt lenniük, stb., mert a babának baja lehetett volna tőle! Aztán bőrgyógyász lefagyasztotta azt a rémséget, és azóta minden OK. Na, ügyes nagylány vagy, mi egy bőrgyógyi pl. egy nőgyógyászati rákszűréshez képest :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Fekete dísz??? :shock: Jesszusom! Szerencsére még nem láttam, de az biztos, h. nekem piros és arany lesz, mint tavaly. :D
Viszont elhatároztam, h. elmegyek a Kálvin téri kézművesházba és saját magam fogok csinálni 1-2 ajándékot.
Nálatok is szokott lenni karácsonyi munkahelyi buli? Mi jövő7en megyünk a Trófeába és "kalapból" nevet is húztunk. Már ki is találtam, h. mécsest fogok csinálni!
Vendég
 


Nóri, Gabi,

Nem tudom, mi az oka, de szinte mindenhol láttam most feketge díszeket, ahol árulnak effélét (IKEA, Auchan, Tesco, stb.). Sőt, a jó öreg Tecsóban még fekete műfenyőt is kapni... Szerintem rettenetes! Bár az igazat megvallva, szívesen beszélgetnék egy olyannal, akinek ez tetszik, hogy mi az indíttatása. Mondjuk ahhoz nem volt bátorságom, hogy az üzletben megkérdezzem azt a helyes kis menyecskét, aki épp a szemem láttára pakolta a kosarűba a cuccokat - miközben a lelkendezéstől még a fülén is folyt az adrenalin :shock:

Kép
bienvenue
 
 


A mi cégünknél nem lesz karácsonyi party, de a férjeméknél igen. Viszont a cég történetében most először nem vihetik az alkalmazottak a partnereiket, Joci ezen annyira bezsongott, hogy már vissza is jelzett, hogy rá ne számítsanak - azért bevallom jól esett :oops:

Kép
bienvenue
 
 


Ami a színeket illeti, én minden évben eltervezem, hogy lesz egy, vagy maximum két szín, amelyben gondolkodunk, de aztán este, amikor elkezdjük díszíteni, nem bírjuk megállni, hogy jaj, csak még a mackó, jaj, csak a cica, stb. ne kerüljön rá :lol: Így aztán mindig elég eklektikus a fánk, de nekünk nagyon tetszik így is :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Na,kicsit sok belőlem :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Gabikám:ha ez kicsit bátorít, akkor nyugi, én is nagyon szégyellős vagyok...de a sebészetes ügy miatt tulajdonképpen 3szor látta egy műtőnyi stáb a lábam közét...pedig nem nőgyógyik voltak.Láttak már olyat...kellemetlen, de ez van.Inkább, minthogy baj legyen!Ha gondolod,bátorításképpen elküldöm priviben, hogy nekem hol volt-van a sebem.
Vendég
 


Látod Gabi,

Nóri is milyen kis ügyi volt, Neked is menni fog 8)

Kép
bienvenue
 
 


Ja és ha má' itt tarunk...Gabikám, akkor te bugyiban, összezárt lábbal, hosszú szoknyában fogsz szülni??? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nóri, ez naggyon jóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Nóri-Nóri :lol: :lol:
Hát, amikor engem 2004-ben méhszájgyulladás miatt műtöttek, az sem volt semmi! Kb. 20 perc volt a lézeres műtét és a lábaim között volt vagy 4 fej! Nem röhögni! :lol: Ez volt az utolsó emlékem az egészből, mert utána altatás! Szóval én sem éreztem magam húú de önfeledten, de szerintem nekik csak darab-darab... :D Ja és előtte egy csaj borotvált le! :oops: Na nem mintha lett volna olyan sokmindent, de ez előírás!
Vendég
 


Arikon:engem is csaj borortvált...na az milyen szar!!! :evil: :lol:
Szegény, nem is tudtam, hogy volt ilyen műtéted...nem lehetett valami kellemes az sem. :cry:

Gabi:most jutott eszembe, hogy nekem 3-4 éve meg egy visszér műtétem is volt és ott is le kellett vennem a bugyimat!(ez előírás)
Na szóval ne izélj ezen, látod, engem már nem is fejről ismernek fel a megyei kórházban... :lol: :wink:
Vendég
 


Csajok, mindenért bugyilehúzás jár? Ezt nem értem... :roll: A barátnőmnek például egy cisztát vettek ki a melléből, és ott sem lehetett rajta bugyi... Nem értem... Nektek mondta a doki, hogy miért???

Kép
bienvenue
 
 


Nóri, most olvastalak el figyelmesen, ez a miről ismernek fel Téged rész :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Bien:sterilitás miatt nem lehet idegen anyag a műtőbe, csak a kórházi.Én megkérdeztem, miközbe ott álltam egy szál szőrben.
(Amúgymeg azért, mert ezt az előírást egy perverz, p-mániás manus hozta anno a kórházi férfitársadalom legnagyobb örömére! :lol: )
Vendég
 


Szép napos napot mindenkinek :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Komolyan? És akkor miért nem adnak pl. egy kórházi bugyit? Azért mindenkinek joga van az emberi méltósághoz, nem? Bár, lehet, hogy inkább annak kell örülnünk, amíg erőltetik, hogy vegyük le a bugyit - nem tudom, pl. az öreg nénik is csak egy szál nuniban várnak-e műtétre?

Amúgy ha jobban belegondolok, szerintem mindannyiunk életében van legalább egy olyan pasi, akire mi is ráparancsolnánk, hogy csak az arcszesze maradhat rajta, egészségügyi okok miatt :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Szeva Zsuzska! Épp jókor jöttél :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?