Új privát üzeneted érkezett!

Óó, nem 25, hanem 2,5...

Kép
bienvenue
 
 


Nekem is ez a kiszerelés volt..... nekemnapi kettőt kellett bevennem. Az első héten délelőtt nagyon hányingerem volt, délutánonként meg majd elaludtam.....

Egyébként én is azért mentem el a dokihoz, mert tavaly májusban hagytam abba a gyógyszeremet és azóta nem sikerült teherbe esnem :cry: :cry: :cry: :cry:

Hát remélem, au úgy bogyómtól majd lemegy a szintem.... de ebbenaz évben már nincsenek illúzióim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem is megjött rendesen négyhetente a mensim, ami egy jó jel...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Neked volt mellékhatása?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Még csak most pénteken fogom elkezdeni szedni, szóval egyelőre nincs mellékhatása :D De azon gondolkodom, hogy elkezdem hamarabb. A dokim szerint nem ciklusfüggő, mikor kezdi az ember, és talán jó lenne minél hamarabb. Neked is 7végén javasolták a kezdést? Hát, az álmossággal még elbírnék, legfeljebb iszom kávét :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Nekem még aznap el kellett kezdenem. De azt javasolta a dokim, hogy este alvás előtt vegyem be, hogy a nagyja mellékhatás, ha van, reggelre elmúljon. Szóval szerintem nyugodtan kezd el ma..... de legyen kávé kéznél :wink:

Van olyan ismerősöm, akinél durva hányinger, remegés, rosszulléttel járt..... dehát minden szervezet máshogy reagál :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát, még megbeszélem Apával, ha hazajön. Remélem, nem fogok nagyon rókázni, főleg, hogy a héten több tárgyalásom is lesz még, no és persze mind 10-12 óra körül :roll:

Neked hogy derült ki, hogy nem használ? Mennyi idő után javasolt más gyogyit a dokid?

Kép
bienvenue
 
 


Ja, és mivel bíztat a dokid, mennyi idő múlva lesz hatása az új bogyódnak? Gondolom, most is próbálkozhattok

Kép
bienvenue
 
 


Amikor beszedtem az egy havi adagot,akkor kellett visszamennem kontroll vérvételre,és ott derült ki, hogy jóval fentebb ment, mint amiben a dokim bízott :( :( :( :( :(

Most is próbálkozunk..... bár kevés sikerrel.... időhiány.... karácsony előtti hajtás van már pároméknál, és lassn csak fényképen látom :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ráadásul semmi jóval nem kecsegtet a dokim..... amikor kiderült, hogy fentebb ment, elküldött kétoldali fejröntgenre, aminek az eredménye szerencsére jó lett..... és nemtudja megmondani, hogy mitől ilyen magas....
Egy biztos.... amíg az egekben van, addig sajna esély sincs törpillára :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Te hova jársz dokihoz?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Neked mit mondott a dokid, mennyire bízik ebben a gyógyszerben? Mennyi esély van rá, hogy használjon és mikor kell menned kontrollra?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az a lényeg, hogy a röntgen rendben volt. Azt olvastam, hogy a stressztől nagyban függ ennek a hormonnak a szintje. Hát, abból amit írtál, nekem úgy tűnik, Nektek is kijut ebből rendesen (várod a párod, túl sok meló, stb.)

Hát, az én dokim nagyon bizakodik, konkrétan azt mondta, csak egy havi adagot ír fel, mert szerinte ennek elégnek kell lennie. És azt mondja, adjunk bele apait-anyait :oops: , mert most nagyon jó eséllyel jöhet össze a baba - ez utóbbit csak remélni merem...

A Kútvölgyibe járok, Sipos doktorhoz. Magánrendelése a XI. és az V. kerületben van, általában oda megyek, csak a laborok miatt mentem hozzá a kórházba. Illetve ma azért, mert éppen szült - aaannyi babát láttam a szülészeten, gondolhatod :roll: A Sipos dokker 1ébként szülészorvos, és a párom andrológusa szerint ezen kívül szakterülete a hormonális eredetű meddőség - igyekszem bizakodni :roll:

Te hova jársz? Hogyhogy nem bíztat a dokid????

Kép
bienvenue
 
 


A Dél-Pestiben szülész-nőgyógyász az én dokim: Kerényi doktor.
Csepelen az Sztk-ban rendel heti háromszor, meg hetente egyszer van neki magánrendelése. De még ott nem voltam.

Sajna nekem a Kútvölgyiről nincs jó véleményem :oops:

De neked biztos bevált :)

Az nem tetszik benne, hogy nem igazán mond semmit. Viszont elküld vérvizsgálatra, meg ad gyógyszert, meg páromat is megvizsgáltatta. Szóval még nem tudom, hogy hova tegyem. Még ezt az évet végigviszem nála, ennyi bizalmat szavazok neki még. Aztán meglátjuk..... nemvagyok biztos benne, hogy nem kellene valami ehhez szakosodott nődokit keresnem..... vagy csak én nem vagyok neki szimpatikus.... nem tudom...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Meg engem ilyennel nem biztatott, hogy hajrá, mindent bele!!:( :(

Csak annyit mondott, hogy amíg ilyen magas, nem leszek terhes :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien, biztosan hatni fog a bogyó! Zsuzska, neked is!

Én most jöttem a dokimtól. Hát, tök ari volt. Azt mondta valszeg a met kavart be. Szerinte szedjem, mert attól hamarabb babásodom, de amint + a teszt azonnal hagyjam abba. Ha most elmúlik a barna ne ijedjek meg. 1 hét múlva teszteljek. De nem valszínű, hogy elmúlik, mert azt mondta a kézi vizsgálat után, hogy nem tűnök terhesnek. Meg az UH se mutatott semmit. De nincs ciszta!!!!! :D Viszont fogynom kell -15kg. Ami jogos(109 vagyok, és most fogytam 5 kg-ot. :shock: :shock: :( ) Úgyhogy torna, met, diéta ezerrel. Mindent a babáért. Ja, és megnézte a vérleletem és azt mondta, hogy minden nagyon ok. Elvileg tökéletes minden hormonom, ami miatt bármikor teherbe eshetnék. A cukrom se vészes, az nem lenne akadály, mert nem mondható meg lenne e terhességi cukrom..

Bocsi ha hosszú voltam. Tök hepi vagyok!
Babára fel!!!!!!! Mindenkinek keksz ezerrel!!!!! :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Hát, elég furi a dokid... :? Az enyémről csak jó véleményem van, még a férjemnek is szimpi. Egy kolléganőm ajánlotta, 2 éve járok hozzá, csak szuperlativuszokban tudok nyilatkozni róla. Milyen rossz tapid van a Kútvölgyivel? Nagyon kíváncsi vagyok... Megértem, ha váltani akarsz. Az én dokim mindig elmondja, hogy na most akkor arra gondoltam, hogy ez meg ez lehet, ezért ezt meg ezt nézzük meg, és akkor ez meg ez lesz a végeredmény. Már alig várom, hogy kismamiként is hozzá járjak 8)

Kép
bienvenue
 
 


Szia Gabi,

Naaa, annyira örülök, hogy minden OK Veled :D :D :D

Szerintem rendben leszel, csak bízz a dokidban :) Írtad a súlyod, de hány centi vagy ehhez? Azért kérdem, mert én sem vagyok egy nádszál sajna (95 kg vagyok és 180 cm). Mondjuk nekem a dokim most épp azt mondta, hogy jobb lenne, ha véknyabb lennék, de most már ne kezdjek drasztikus fogyiba, inkább majd kapok egy jó kis diétát, ha babás leszek :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Szia Gabi..... tök jó, hogy minden rendben veled :D :D :D :D :D Hátha ott van az a kis emberke, csak jól elbújt :wink:

Én februárban még 93 kiló voltam, két hónap alatt leadtam 18 kilót, amiből kettő csak visszakúszott :twisted: :twisted: :twisted:

Amúgy meg szépek a molett kismamák is ám :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien: Unokatesóm nyolc évvel ezelőtt a Kútvölgyiben szülte meg a kisfiát, akit majdnem elvesztett. Már egy hónappal szülés előtt befektették, mert marhára felment a vérnyomása, mondván, nehogy valami baja legyen a picinek. Erra csak azt nem vették észre, hogy a nyaka köré van tekeredve a köldökzsinór és már elég régóta nem kap oxigént. Amikor Era kezdett rosszul lenni, akkor gyorsan megcsászározták. Sajna majdnemkésőn kaptak észhez. Születése után a picit rögtön átvitték a Heimbe. Era még a kezébe sem vehette Olivért. Ott gyorsan inkubátorba tették és egy hónapig nemis engedték ki. Szóval ez a történet.... nem éppen szívderítő

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,

És hooooooogy csináltad??????? :shock: :shock: :shock:

Kép
bienvenue
 
 


Zsuzska, ez egy nagyon durva sztori... Kíváncsi lennék, ki volt az orvosa??? :evil: :evil: :evil: Még jó, hogy jól végződött az egész!

Kép
bienvenue
 
 


Sajna nem emlékszem már rá, hogy hogy hívták. Amúgy ha jól emlékszem, a dokija elment közben sielni.... durva mi :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Miaomei eljárással sikerült lefogynom, nem tudom,hallottatok-e már róla :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi: Első babádat várod?

Bien: Ti az elsőt tervezitek?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziadztok!

Agyhalott vagyok csajok.....

A fogyás engem is érdekel!!!

És Arikon!!!!!!!
A hastánc sem hagy nyugodni!!!!

babszika
 
 


Szóval...... először is 65.000Ft az alapkezelés. Ebben van 5 alkalom lábáztatós méregtelenítés, 10 alkalom köpölyülés, ahol szétmasszírozzák a zsírsejteket, minden masszázs után zsírégetős tekercseleés, aminek öt órán keresztül rajtad kell maradnia a fóliának és még öt órán keresztül nem szabad lemosni. Amíg a lábáztatás megy, addig még lehet normálisan enni és el kell menni orvoshoz egy vérvizsgálatra, ekg-ra, hogy minden stimmel-e. Vérvizsgálaton megnézik a pajzsmirigy működését is. Ha jókk a leletek, akkor a méregtelenítés után három napig csak az általuk adott kekszet lehet enni, ami hat zacsi a napi adag.... mindegyikhez meg kell inni 5 dl teát és bevenni a bogyókat hozzá. Ennyi a kaja. Utána két hét 600 kalória, két hét nyolcszázsas, majd három hét után mentünk 1000-re és újabb két hét után 1200-ra. Nagyon nehéz volt megenni, pedig MUSZÁLY!!!!
Attól függ, hogy mennyit szeretnél fogyni, úgy adagoljákk a kapszulákat is. Írni kell minden nap étkezési naplót is, és csak akkor kapod a következő adag bogyót, ha rendben van a napló.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem 135.000Ft lett a vége .... de lett nagyon jó eredményem :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja.... és azt nem is mondtam még, hogy az allergiámra azóta nem kell szednem semmit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Húú, azért nem semmi az ára.....
Szégyen vagy sem, bevallom, h nekem erre msot nem lenne pénzem. :oops:

Bár, nekem most a dokim amúgy is "csak" 5kg-ot mondott. (én 165cm vagyok és 71kg jelenleg)

babszika
 
 


babszika: Kis mázlista..... szerencsémre nekem a jutalmam fedezte a fogyit, különben én sem tudtam volna kifizetni.

Én 163 cm vagyok és most 77 kg. Bár még szeretnék fogyni úgy 5-6 kilót.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


azt hiszem, ezért a 18 kg minuszért összetehetem a két kezemet és hálát rebeghetek érte valakinek :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,

A Miaomei-ről hallottam már, tesóm egyik évfolyamtársa 27 kg-t dobott le vele 2 hónap alatt... Tényleg működik, de most nekem sem lenne rá pénzem :? De talán majd jövőre, ha beindul a bizniszem :wink:

Ez a síelés nagyon durva, már csak azért is, mert hogy mehet el úgy, hogy közben a kórházban fekszik egy veszélyeztetett kismama :evil:

Szia Babszika!

Kép
bienvenue
 
 


Szia Bien! :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Ja, és igen Zsuzska, az első babánk lesz :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Babszika, milyen az új dizájnom? ;-)

Kép
bienvenue
 
 


Állati jó lett!!!!
A kicsi bébidet még tanulnom kell.... úgy megszoktam a régi avatarodat, h azt hittem, h új tag jött megint :lol:

A vonalzó viszont olyan vidám, h azonnal mosolyogtam, amint megláttam.

babszika
 
 


Bien: A párom eegyből kiszúrta a vonalzódat,marhára tetszik neki.... közölte, hogy a következő nekem is ilyen legyen :P :P :P :P :P

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Babszikám, ari vagy, mint mindig, örülök, hogy tetszik :D Épp ez volt a célom, hogy jobb kedvünk legyen tőle :lol:

Úgy döntöttem, új életet kezdek, nem görcsölök, vidám leszek, szedem majd a bogyit és jön a baba :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bien: Én most jöttem rá, hogy olvastam az előző beszélgetésünket, hogy én butuska kicsi lány nem tudja, hogy mi az a PCO :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Még nem vagyok minden kifejezésből a toppon :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Addig jó, míg nem tudod.

A pco - policisztás ováriumot jelent/vagy másképp: sok cisztás petefészek.

a pcos már tünetegyüttes

babszika
 
 


Zsuzska, tééényleg, a párodnak is tetszik? Óó, de ari :D Nekem is megtetszett, imádom a pirosat, meg cicagazdi is vagyok, így adott volt a két motívum.

A PCO másnéven policisztás ováriumot jelent, vagyis meg nem repedt tüszők gyűlnek a petefészekben, és nincs peteérés. Általában a PCO-s betegek nem mensiznek, és ezért is volt furi, hogy ilyen bajom lenne, mert nekem 30-32 napra mindig megjön. Aztán voltam terheléses cukor és inzulin vizsgálaton is, mert a PCO "továbbfejlesztett" verziója a PCOS (policisztás ovárium szindróma), amely máár inzulinrezisztenciával is jár, és ez tovább nehezíti a peteérést és a normális ciklust. Ráadásul cukorbetegség is lehet belőle. Sajnos itt a topikban is van olyan, aki PCOS-ban szenved, nagyon-nagyon drukkolok Neki :roll: :wink:

Kép
bienvenue
 
 


És ezt uh-n vagy matatással derítik ki?

Nekem még nem néztek semmi ilyesmit sem. Sem azt, hogy átjárható-e a "madzagom" :cry:

Ez normális? Vagy azért normális doki már megnézte volna?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ohh..... megint okosabb lettem :)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

UH-n ugyebár azt látják, h van-e ciszta. (de sok doki nem foglalkozik vele, mert van egy tévhitük, h mennyi cisztának kell lennie ahhoz, h pco-ra gyanakodjanak)

Átjárhatóságit még nálam sem néztek. De az én dokim tök rendi. Ő azt vallja, h minden beavatkozással fertőzést lehet felvinni, ezért ő csak akkor csinálja, ha már tuti biztos, h van rendszeresen pé és nincs semmi szervi, vagy hormonális gond és apa is ok.

babszika
 
 


Köszi Babszika, akkor ebben legalább nyugodt vagyok.... bár az orvosomat illetően vannak kétségeim :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hali, Zsuzska, nem bújt el senki. Ez biztos!!!!

De jó, hogy nem vagyok egyedül. Én 172 cm vagyok. És asszem súlyban én vezetek!!!!!
Én 90 napossal fogytam 15kg-ot, de visszahíztam. Most a mettel 2-3 hét alatt 5kg-ot adtam le. Muszáj lefogynom 100 vagy 90kg-ra.
Ilyen fogyó van a környékünkön amit írtál Zsuzska, de most erre nekem sincs pénzem és azért inkább nem méregtelenítenék, mert ugye ezeket nem lehet csinálni, ha terhes vagy. :) Ha besikerül a babó, akkor csak abbahagyom az éhezést és csak jobban odafigyelek!
(Na jó, azt is mondta a doki, hogy ő várna még egy évet, addig fogyózzak, de én nem várok még egy évet...)
Lehet én vagyok akaratos..de nekem van egy csomó ismim, aki hát eléggé túlsúlyos és mégis terhes... és nem lett semmi baja. Meg terhes is lett spontán. .. Ezzel vígasztalódom és ezért nem fogok egy évet várni.
Amúgy én is kútvölgyis vagyok, bár férjecske morog, hogy ennél messzebb már nem is találhattam volna orvost...
:D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Na, érzékeny búcsút kell vennem.

Megyek apázok kicsit :D :oops: Kép

Szép estét nektek!

babszika
 
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!


Jó éjt Babszi!!

Kép
Kép
gabi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?