Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Megjöttem az UH-ról. A doki továbbra is elhűlten nézegette a tüszőimet. Kettő megrepedt, de egy nap, és az már 24mm-re nőtt. A mnyh 3 és 3,5 mm-es.
Azt mondta a doki, hogy középidőben ez jó Kép

Meg azt is mondta, hogy ha nem sikerült, akkor egy hónap kimarad, mert a következő hónapban megbeszéljük a továbbiakat Kép. Ez egy kicsit elkeserített. Nem szerettem volna várni, jó lett volna rögtön belevágni az inszembe.

Na, de mostmár örüljünk tovább Dodonak!!!! Kép

Ági! Nincs rajta az egyetlen babásunk a táblán?

wanga
 
 


Nem is láttam, hogy leírta az adatait Dodo. Bocsi.
Pótolom még ma este. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Te szegény, nem elég, hogy a munkahelyeden dolgoztatnak, de még otthon is egrecírozunk Kép

wanga
 
 

 
 

Tina!

Hat az ugy volt, hogy szedtem a clostit, stresszmentes munkahelyen vagyok ket honapja, Aviva torna, Aloe vera, talpmasszir, Jonas naptar. Hat ennyi. A tobbi rajtunk mult. Jokor voltunk jo helyenKép

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!
Írnál valamit ezekről a dolgokról bővebben? A Jónás naptárt ismerem, és a többire nagyon kíváncsi vagyok.

wanga
 
 


Sziasztok!

Először is óriási gratuláció Dodo!

Hát én vettem tesztet, úgy látszik ijesztegetésnek jó volt, mert megint van egy kevés vérzésem.
Meglátjuk holnapig hogyan alakul. aztán úgy döntök a teszt felől.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Na itt az új tábla Kép


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


A betű egy kicsit homályos lett, majd alakítok rajta, de most szerintem így is jó leszKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Dana, nem felejtettelek ám el!
Falina
falina
 
 


Dodo,
hát téged is látni! ez tényleg nem 2 hét nettelenség volt... ;) nah, nem szekállak, örülök, h. visszatértél, annak meg pláne, h. ilyen jó hírrel! gratula!
a régi csapatból nagyon sokan lemorzsolódtak sajnálatomra...

Tina,
várom a drótpostást, csak várom, de semmi... Kép
így már nem is merek érdeklődni, h. mi a szitu veled, pedig ultraizgatott vagyok!

Falina
falina
 
 


Wanga!

Na, jo, akkor bovebben is irok mivel mi tortent:

Closti: 3x1-et szedtem most, de tuszorepeszto nem volt, mert volt egy 31 mm-es tuszom!!!!!! Amitol ugye feltunk, hogy ciszta lesz, es volt meg egy 24 mm-es is, ugyhogy nem tudom melyik gyozott...De ciszta ugy ereztem nem lett, hanem megrepedtek ugye...

Stresszmentes munkahely: Janular ota uj dologgal foglalkozom, nincs fonok, magamnak dolgozom, szabad idobeosztassal, csak magamnak, es iszonyuan elvezem, kedves emberekkel, nem is hasonlithato az elozohoz, ami eleg stresszes volt, ugyhogy biztos hogy kozrejetszott az elmult 3 evben... Ha erdekel bovebben tudok rola maganban tobbet is irni...

Aviva torna: ez egy kismedencei torna, amit menzesz rendezesre, meddosegre lehet alkalmazni, tanultam egy gyogytornasz notol, a nogyogyszom felesegetol, nagyon jo volt, itthon tornazgattam!!!! Ehhez is tudok elerhetoseget adni!

Aloe vera: Ezek termeszetes vitamonok, gyogynovenyek, minosegiek, elso osztalyuak, nagyon jok, ezeket is szedem egy ideje, immunerositok, tisztitjak, meregtelenitik a szervezetet, segitenek teherbe esni, novelik a termekenyseget, spermaszamot,egyensulyba hozzak a szervezetet, ellenalobb lesz, nagyon ajanlom oket, tudok roluk tobbet is meselni ha erdekel.
Gyogyszerek mellett is szedhetok, javitjak azok hatasat, nincs mellekhatasuk, nem tuladagolhatok, orvosok is ajanljak a teherbeeses elosegitesere is. Az en dokim is ajanlotta, es lam eredmenye lett.

Talpmasszir: ez is egy termeszetgyogysz modszer a talp masszirozasaval a szervezet mukodeset javitja, Vargha Gyogymod a neve, a Kiraly utcaban van.

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


dodo,
engem is érdekelne az új melód, mivel a mostanin nagyon stresszeltem magam és picit ki is készültem.
aloe veráról sztem itt is írhatsz, ez tuti többeket is érdekel.
f.
falina
 
 


Falina!

Te mit dolgozol most, ami ilyen stresszes neked, ha szabad kerdeznem? En vevoszolgalaton dolgoztam... Azert nem volt mindig egy leanyalom. Nem gondoltam, hogy ilyen hamar osszejon, ha kilepek... Ha tudtam volna, hamarabb lecelek mar, az biztos...
Ez a munka teljesen mas, nem konyoklos, nem tortetos, nem kitapossa-a-fonok-a-beled-munka, baba mellett is lehet csinalni, es pont ezert kezdtem el, mert hova vesznek majd vissza egy-ket-harom gyerekkel?????? Es mikor megyek a gyerekert az oviba, suliba???? Szoval azt meg magadnak tudod csinalni, es meg a gyerekert is el tudsz menni az oviba. Ja, es nem is akarmennyi penzt lehet keresni vele azzal, hogy masoknak segitessz. Hat roviden ennyi, de inkabb tobbet meselnek eloben, mert kb egy ora, mire azert elmeselem az egeszet, szoval kicsit hosszadalmas lenne. Ha tenyleg erdekel, szivesen talalkozom veled szemelyesen is, hogy megtudj rola minel tobbet, de tenyleg csak ajanlani tudom.

Aloe vera: Hat a lenyeget leirtam mar, hogy mire is jo, persze csak nagyon szukszavuan, ez is eleg hosszadalmas lenne, de sokaknak ajanlottam a termeket mar, es nagyon jo tapasztalatok vannak, ugyhogy szivesen teszem masoknak is, de annyifele termek is van, hogy nem birom ide leirni oket, meg hogy mire jok, hol lehet beszerezni, meg ilyenek, meg hat azert gondolom jobb egy tea mellett elbeszelgetni egy csendes kis helyen, ahol azert kerdeseket is lehet feltenni, meg baratian el tudunk beszelgetni,nem?

Szoval dobj egy mailt, vagy akit meg erdekel, szivesen allok elebe:

dodo32@freemail.hu

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!
Dodo, egy másik topikban olvastam, hogy volt már egy terhességed, ami a herpesz miatt elhalt.
Ez egy sima "herpeszecske" volt (pl. szájon), vagy komolyabb fertőzés? Erre is jó az Aloe vera?
Nekem nincs herpeszem, de úgy látom a munkahelyemen jobban oda kell figyelnem.
Köszi az infót.
Ja, és az aloe vera és a torna engem is érdekel, ja, és a munka is.
Nálunk most leépítések vannak. Én ugyan nem vagyok veszélyben, de nem túl megnyugtató, hogy rugdossák ki mellőlem az embereket, meg hogy mind a ketten ott dolgozunk a férjemmel. Ebben a hónapban majdnem 10 napot késtek a fizuval. A hiteleket meg fizetni kell.
Úgyhogy arra a következtetésre jutottam, hogy egyikünknek tipliznie kéne. De a férjem vezető, úgyhogy ő szóba sem jöhet, maradtam én.

Tanczy! Gondolok rád! Mi történt? Menzi, vagy teszt?
Igéretemhez híven raktam fel a profilomba egy képet a gyerekről. Az esküvőnkön készült 2004. júliusában. A háttérben a fehér ruhás én vagyok Kép, a kék inges viszont nem a férjem, hanem egy kollégám.
Pusz
Ildikó

wanga
 
 


Wanga Kép
Nagyon helyes a fiad. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Dodó,
Isten hozott újera köztünk ez aztán a parádés visszatérés, szorítok hogy minden oké legyen.
Falina,
tudom hogy nem felejtettél el, én se téged, majd írok.
Julcsi,
üdv itt köztünk és szurkolok hogy a kezdői lelkesedésnek ne legyen ideje nálad elmúlni mert olyan gyorsan lesz eredmény.
Wanga,
most akkor nem értem, megrepedtek a tüszők vagy nem, illetve egy maradt még? Hétfőn akkor ha van kedved találkozhatunk, én kb 8-ra megyek, szürke hosszú szoknya és bordó felső lesz rajtam.
Ági,
én is hétfőn megyek vérvételre. te hányra mész? Egy találka?
Képzeljétek, ma megtudtam a záróvizsga-napokat. Most emésztem a hírt, és mostantól folyamatosan ideges leszek június 6-ig.
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon jó, hogy rátaláltam erre a társalgóra. Itt mindenki ugyanazokkal a gondokkal küzd, mint mi! És ti sokkal tapasztalatabbak vagytok! Mi is nagyon szeretnénk babát. Sajnos nincs peteérésem, ezért a múlt hónapban szedtem a clostylbegytet 2*1*5 napig, de sajnos semmi eredménye nem volt. Most ugyanezt szedem- persze közben volt norcolut- de nagyobb dózisban, 3*1*5napig a 3. naptól. tegnap hagytam abba, és a jövő héten megyek UH-ra. nagyon-nagyon reménykedek, de félek is attól, hogy ha nem lesz érett petém, akkor mi a következő lépés? Még a premens tablettát is szedem naponta 1 db-ot. Ti is éreztetek hízást a gyógyszertől? Engem ez megőrjít. Egész éeletemben ez probléma volt, állandóan fogytam-híztam. Mindig olyan kicsit husi voltam-vagyok, aki állítólag pont jó így.

Nagyon jó lenne egy kis reménysugár. Most nagyon reménykedem, de mi lesz utána? Tudom, erre nem szabad gondolni, most pozítívnak kell lennem.

Ugye, van remény?
Köszi és mindenkinek sok-sok sikert és kitartást!! :o)
picur_10
 
 


Szia Picur!

Üdv itt a társalgón. Én tegnap regisztráltam magam, és abból amit írtál hasonló a problémánk. Nálam a spontán peteérés ritka, mint a fehér holló, de a closti-ra jól reagált a szervezetem, legalábbis eddig. A 10. napi ultrahangon még alig lehetett látni valamit, de egy hétre rá 21 mm tüszőm volt 8 mm-es méhnyálkahártyával. Most én jelenleg várakozó állásponton vagyok.

Az előző hónapban a closti-t UH kontroll mellett szedted? És volt szükséged tüszőrepesztő szurira?

Velem régebben clostit mindenféle ellenőrzés nélkül szedettek, ráadásul nem is 5, hanem 8 napig, ami túl soknak bizonult, még csoda, hogy cisztám nem lett, ami a gyógyszertől előfordulhat.

DODO32!
Fogadd őszinte gratulációmat, és további jó egészséget!

Danaaia, remélem igazad lesz, és már nem kell soká várnom!

Üdv: Julcsi
julcsi29
 
 


Picur Kép
Üdv köztünk. Kép
Persze, hogy van remény. Kérdeznék egy párat.
A férjed volt már spermavizsgálaton?
Mióta próbálkoztok?
Mikor fordultatok először orvoshoz?
A hízás ne idegesítsen. Én a pajzsmirigytől híztam 13 kg-t és most a többi hormon hatására nem tudom leadni. Az orvos megnyugtatott terhesség után lemegy. Kép
Most mindent a babóért.Kép
Nekem is volt egy olyan hónapom,amikor nem volt egy tüszőm sem, de most lett.

Dana Kép
Én reggel 7 körül megyek, mert szeretném, ha olyan 8-ig behívnának, mert nem akarok elkésni a munkából. Ahogy magamat ismerem kb negyed 8-ra fogok odaérni. Ha esetleg előbb jönnél talizhatunk. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Picur!
üdv itt és főleg nyugi. ha nem lesz tüsződ a napi 3-tól, még mindig lehet emelni max napi 4-re az adagot, de vannak más gyógyszerek is erre a problémára. Nem írtál az elvégzett vizsgálatokról, például vérvétel volt-e? Hogy nagyjából kiderüljön miért is nincs peteérésed.
A súlyváltozást -amennyiben nem tudod diétával kordában tartani-próbáld meg elfogadni, mi azt szoktuk itt mondani "a cél érdekében mindent" fogyni ráérsz baba után is.
Remény pedig mindig van!!!
Kitartás.
Dana

Kép
danaaia
 
 


Ági!
sajna ennél korábban nem tudok felérni Esztergomból. Kép Így is 5-kor kell kelnem. Kép Kép
De hátha mégis összeakadunk. Kép
Dana

Kép
danaaia
 
 


Azért hátha összefutunk Dana. Engem szerintem könnyű megismerni. Kép Nyakig érő szőke hajam van és nagyon fiatalnak nézek ki. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Dana, sajnos még nem tudom, hogy hogyan lesz hétfőn. Ha megtudom, majd írok. Én a profilban feltett képen látszom egy picit, abból felismerhető leszek, ha mégis összejön a tali.
Akkor most te duplán izgulhatsz. Baba + vizsgák. Hát nem irigyellek, de majd drukkolok Neked, abban jó vagyok.

Tanczy??????

Picur! Üdv a klubban! Biztosan lesznek tüszőid előbb utóbb. Ne csüggedj!
Sajnos a súly problémát én is tapasztalom, de nem aggódom, mert az előző terhességemnél (nem ér szörnyülködni!!!) 45 kg-ot híztam Kép.
Szoptatás után fél éven belül leadtam mindet. Sőt. Igaz, hogy ebbe belejátszottak a családi problémáim is. A gyerek is 6 hetesen agyhártyagyulladással került kórházba, akkor nagyon ment a fogyás.
Neked ilyet nem kívánok, de szülés után biztosan hamar leadod a felesleget.

Ja, és azt még elfelejtettem, hogy az inszemhez szurival kell majd stimulálnom magam. Fenékbe.
Ági! Te is szurizol?
Mennyi tüszőm lesz úgy?

wanga
 
 


Wanga Kép
Én clostyt kaptam, lehet úgy gondolta a doki nekem az is elég lesz. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Dana!
A 3 db húsz mm-esből 2 db megrepedt, egy nem. Azt nem tudom, hogy azzal az egyel mi lesz. Valszeg fel fog szívódni, de lehet, hogy még majd az is megreped.
De beérem 2 babával is. 2 lányt szeretnénk. Ha fiúk lesznek, ám legyen, azt is megtartjuk. Sőt ha csak 1 lesz, akkor azzal is beérjük Kép

wanga
 
 


helló lányok!

ma volt az afp és még sok más vérvétel. előtte a váróban megint kerülgetett az ájulás. szerencsére hamar bejutottam, vérnyomim alacsony volt.
doki kérés nélkül megnézte a magzatomat a hüvelyi uh-ján (ő is aggódhatott már sztem), így mégsem kértem meg, h. a nagy uh-ra leküldjön, csak kibírok még 2 hetet a genetikai uh-ig... szivecskéje dobogott Kép
ma meg voltam elégedve dokival is, asszisztensével is! Kép
F.
falina
 
 


Falina Kép
Örülök, hogy most jó véleményed van a dokiról. Kép
Fontos nekünk is a véleményed, hiszen remélhetőleg hamarosan lesz nekünk is pocaklakónk és érdekel, hogy állnak majd hozzánk, mint kismamához, amikor az embernek még a lelke is egy kicsit érzékenyebb. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok ti dolgoztok holnap?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Wanga Kép
Szakmai kérdésem van hátha tudod. Kép
Ugye most van az utazás kiállítás. Vannak külön kiállítási kedvezmények?
Neked egyébként ilyenkor, amikor valamilyen kiállítás van bent kell lenned hétvégén?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok mit szóltok a zebrás képhez? Nagyon vadásztam ám. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Falina!

Mikor voltál ma dokinál??

Tina
vtina
 
 


Sziasztok lányok!

Hú, csak egy napig nem voltam gépközelben és annyit írtatok, hogy győztem visszaolvasni.

Tegnap voltam dokinál, és sajna semmi pozitívum.
Képzeljétek, úgy néz ki a dolog, hogy nincs spontán peteérésem. Volt hüvelyi uh, és egyetlen árva tüszőcskét sem látott egyik petefészkemben sem, és ráadásul a nyálkahártyám is borzasztó vékony.
Eléggé meglepődtem, mert én azt gondoltam, hogy nekem maguktól is érnek a petéim, legalább is a korábbi hőgörbéim erre utaltak.
Kedden újra megyek, azt mondta megnézi, hátha beindul még valami addig. Én nem sok reményt fűzök hozzá, mert gondolom, ha csak kialakulófélben lenne is akár egyetlen tüsző, akkor az már látszott volna tegnap is.
A 3. napi véreredményeim még nincsenek meg, de azt mondja a doki, hogy tuti valami hormonális gond lesz.
Szerintetek egy vetélés mennyire tudja összezavarni a horomonháztartást? Mert nekem ugye pont a vetélésem előtti hónapban (2004. szeptember) készült el a teljes hormonképem, ami a doki szerint teljesen jó.

Közben meg sikerült elkapnom megint valami nyavaját, tegnap már hajnalban hánytam, de azért összeszedtem magam, és elmentem a dokihoz, ahol 3 órát vártam, mire bejutottam. Borzasztó volt.

Nagyon nagy gratula a topic jelenleg egyetlen zebratulajdonosának!!! KépKépKép

Remélem ez a hónap mindenkinek meghozza a várva várt sikert! Drukkolok mindenkinek!

Én már csak a következő hónapban reménykedhetek, azt mondta a doki, hogy akkor elkezd gyógyszeresen kezelni.

Tündi
neptun
 
 


Ági!
Van a kiállításon kedvezmény. Változó, de általában 10-20% vásári kedvezmény van.
Nekem nem kell hétvégén dolgoznom, csak a férjemnek.
De ha ki szeretnétek jönni körülnézni (bármikor) írj priviben és bejuttatunk.
Pusz
Wanga

wanga
 
 


Sziasztok!
Üdv Picúrnak és Julcsinak a topikunkban!
Picúr!
Én kb 3-4 kg-t köszönhetek a gyógyszereknek, kicsit nehezen viselem, de ez van. Ez legyen a legnaygobb baj. Kép Remlélem, a növelt adag megteszi hatását és láttok szép tüszőket. Ha nem volt peteérésed eddig, akkor könnyen lehet, hogy kell 1-2 hónap, hogy a gyógyszerre beinduljon. Türelem.

Tündi!
Tegnap ott voltál velem szemben, de olyannyira magad alatt voltál, hogy nem mertem odamenni hozzád. Kép Remélem, mára jobban vagy.
Szerintem simán fel tudja borítani a hormonokat egy kezdeti terhesség. Egy barátnőmnél pont ez történt. 10. hét körül veszítette el a babáját, elkezdtek újra próbálkozni. A dokija nem nagyon vizsgálgatta, mert normál módón teherbe esett. 2 évig szenvedtek, mire elment egy másik orvoshoz, aki azonnal látta, hogy nincs peteérése. Kapott clostit, most lesz 2 éves a kisfia. Kép

Dana!

Hétfőn kb mikor mész a dokihoz?

Wanga!
Komoly "férfi" már a fiad. Nagyon helyes. Kép

Tina
vtina
 
 


Wanga Kép
Köszi az nagyon jó lenne. Kép
Írj e-mail címet, mert a profilodban nem találtam.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tina!

Tegnap este, miután kissé magamhoz téretem azon gondolkodtam, hogy Te ülhettél-e velem szemben. Akkor most már tuti. A múltkor nem igazán láttam az arcod, csak a szép göndör hajad maradt meg bennem, úgyhogy nem voltam benne biztos, hogy Te vagy. Főleg, hogy tegnap kettőig alig láttam, olyan rosszul voltam.

Remélem a következő ciklusban a closti nálam is produkál majd valamit.

Veled mi újság? Olvastam a másik topicban, hogy a múltkor kicsit megrendült a bizalmad az orvosban. Javult a helyzet?

Wanga!
A kiállítások közül Te csak a BNV-vel foglakozol, vagy másikkal is?
A Construmán mi is kint leszünk az újsággal. Ahhoz a kiállításhoz volt szerencsém többször is az elmúlt években.

Ági!
Nem tudom, hogy bíztassalak-e az otthoni munkára. Nálam ez egyfajta szerencsés kényszer megoldás volt.
Nekem szerencsére nem kellett tanfolyamra mennem, mert igazából most csinálom azt, amit eredetileg tanultam.
Anyagilag egyébként nekem ez egyelőre nem túl jó, mert saját vállalkozást csináltunk, és egyelőre többet kell befektetni, főleg energiában, mint amennyit keresünk vele.
Az biztos, hogy ha babád van, akkor jó, ha otthon tudsz dolgozni.
Pontosan milyen lehetőségeket láttál a neten?

Dana!
Hétfőn azért mész dokihoz, hogy megtudjátok van-e odabent valaki?

Tündi
neptun
 
 


Ági!
Küldtem e mailt. Remélem, jó a profilodban az e mail cím.
Ha mégsem kaptad meg, akkor megírom ide is az email címemet. A mobilszámom is beleírtam.

Neptun! Én csak a kiállítási területen dolgozom, de nem a kiállítással foglalkozom. A férjem viszont igen, nála lehet elektromos meg vízszerelési dolgokat rendelni, meg fizetni.
De ha kint leszel, biztosan meglátogatlak Kép
Valaki még jár erre?

wanga
 
 


Sziasztok!

Wanga!
Tündéri a kisfiad!

Nem tűntem el, csak most értem haza Veszprémből.
Tesztelni nem teszteltem, mert estere valamennyi nyomott hagyott a mensim.
Aztán déleött megint semmi, most megint rákezdett.
Elkezdtem a clostit szedni, de az UHkor azért megint megemlítem a dokinak a dolgot.


Képzeljétek kiszámoltam, hogy az UH pont húsvétra esik. Ha kedden megyek az már a 14. nap, vagy előtte pénteken az a 10. nap.
Szerintetek mit csináljak?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tina,
9-re rendelt be, h. ne kelljen korán kellni, viszont páromnak közbejött egy program délre, így már odamentünk 7.15-re. kb. 3 ember volt előttem bent, de nem is tudtam volna többet kivárni a rosszullét miatt. ha nem legyezem magam, valszeg elájulok...
hihetetlen milyen gyengusz lettem a terhességtől, a szervezetem nehezen bírja sajnos.
a hasam is azonnal bekeményedik, ha kitszem a lábam az utcára és 1 napig úgy is marad. muszáj volt bevenni a nospát ma is. pedig nagyon óckodom tőle (napi 3*1-et kéne szednem belőle...), inkább a magneb6 adagot duplázom meg.

csomó lényeges dolgot nem kérdeztem meg tőle amúgy, ami persze csak utána jutott eszembe. volt cetlim, de ezek szerint hiányos...

Pkági,
frankó a zebra, amit szereztél! Kép bár tele lenne vele a tábli!

Dana,
ne parázz a vizsgáktól, inkább tanulj! ;)
a babó miatt is tilos idegeskedni, tudod! Kép

F.
falina
 
 


Itt a mai tábli. Azt hiszem még egy kicsit tökéletesítenem kell. Kép



Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Wanga küldtem e-mailt a címedre.
Az áprilisi inszemet én megszavaztam neked a tábliba. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok csajok!

Jól levagyok ám maradva.Csak naggyábol olvastam el az elmúlt nap eseményeit.Bocsi.De tök depresszios vagyok mindenki sorra szül meg, meg jelenti be hogy terhes.Naná hogy megkérdezik és te nem akarsz még eggyetvagy nem vagy még terhes.Anyád! gondolom magamban örülj neki hogy egy numera után terhes lettél.Mi meg itt küzdünk havonta.

Dodo:bocsi neked gratulálok és nagyon örülök hogy végre anya lehetsz.De tényleg már épittvolt az ideje hogy a gólya megjelenjen nálatok.


Na arrol nem is beszélve,hogy mentem a dokihoz múlt pénteken és öten vártak rá hogy hétfőn abortuszra mennének.Komolyan mondom kész vagyok.
Lehet hogy ez a progi csökkentő gyógyszer okoz nálam ilyen lelki problémákat,legszívesebben bőgnék mint egy kisgyerek.

a tábla adataim:
Berni
2004 május
Ciklusnapom ma:9
Cilkushossza:???32-48-ig
kislányom 3,5 éves sőt 06.10-én négy éves lesz
Szekszárd 25 leszek májusban
Bromocriptin 2,5mg 1×1 Utrogestan 10napig 2×1
Ennyi!

Jövöhéten megyek tüszőlesőbe remélem lesz valami,meg a kedvem is jobb lesz.
Holnap én takarítoka múlt héten szombaton dolgoztam ugyhogy itthon leszek.

Na császtok!
berni611
 
 


Berni Kép
Ne legyél letörve. Én is átéltem már ezeket a dolgokat. Nálunk már a családban mindenkinek van már gyereke. Amióta mi próbálkozunk azóta a családban 5 baba született és akkor az ismerősökről még nem is beszélek. Ja és mi vagyunk a legrégebbóta házasok. Gondolod mi is kapjuk az osztást. Kép
Nekem mondjuk sokat segít, hogy hogy a rokonoktól távol másik városban élünk. Így nem szekálnak annyit és sokkal jobban tudunk magunkra figyelni. Kép
Tudom, hogy sovány vígasz, de gondolj rá, hogy van egy kislányod. Kép

Mindannyiunknak lesz kisbabája csak a gólya tévedt el, de előbb utóbb csak hazatalál. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok lányok!
Falina, téged nem kéne feltenni a táblába? Akkor már 2 zebrásunk is lehetne.

Ági! Megkaptam az emailt. Így oké lesz. Holnap leadom a rendszámotokat vasárnapra, és a leírt módon simán be tuttok jönni.
Csak a kocsi vezetőjének nevét felejtettem el megkérdezni. Az is kéne. Elküldheted emailban, vagy sms-en.

Berni!
Ne keseregj ezen. Sajnos attól nem lesz jobb. Viszont rontja az esélyeidet. Az idegesség meg a stressz ..., de hát ezt már biztosan egymilliószor hallhattad.
Jövőhéten a tüszőnéző után megnyugszol majd, hogy lesznek szép, nagy tüszőid, és lelkesen vágsz bele az akciózásba és a babavárásba.
Tényleg ne csüggedj!!!!
Gyakrabban nézz be közénk, mi próbálunk egymásba lelket önteni. Bár mindannyian összezuhanunk, mikor megjön a miku, vagy negatívat tesztelünk, de gyorsan az új hónapra koncentrálunk.

wanga
 
 


Wanga Kép
Elküldtem e-mailben. Köszi szépen. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tanczy!
Hívd fel a dokid, hátha az ügyeletre bemehetsz UH-ra. Ha nem, akkor meg inkább az előbbi időpontban kéne menned, mert lehet, hogy a 14. napra már megreped a tüsző.

Ezek szerint megnézted a fiam. Igen, nagyon helyes, csak sajnos egy égedelem. Majdnem kitűnő tanuló, de magatartása csak erős jóindulattal hármas. Azért, hogy ne csúfítsa el a bizijét a kettes.
De azért irtó jópofa, és kedves, hízelgő kisfiú.

wanga
 
 


Köszi csajok a vigaszt!!!!!!!!!!!!!!

agi: persze a rokonok meg a barátok nagyon tudják osztani az ész.
Én ezért mondom azt a férjem családjának hogy most építkezünk majd utána de ha véletlen trhes leszek megtartjuk.Nem tudják hogy orvoshoz járok peddig ott dolgozok náluk.Jobb ez így mert csak menne a süket duma én meg nem birom ha valaki oszja nekem az észt és ráadásul nem is ért hozzá.

Wanga:gyakrabban szeretnék benézni hozzátok ,csak én múlt héten szombaton dolgoztam délután takarítottam vasárnap szintén ,hétfőn ablakpucolás gyereket levinni ebben a szép időben,kedden mostam mint a barom ja a függönyöket is.Egész héten lent voltam este6-ig a kislánnyal mert olyan jó idő volt.Hát ezért nem jelentkeztem.
Holnap itthon leszek de már megint takaríthatok meg moshatok.Komolyan mondom már ottis befordulok ahol nem kéne.A gyerek meg az apja olyan kupit tudnak csinálni 57 négyzetm-en én nem is tudom mi lesz majd 130nm-en.Be hipozok. Én nagyon tudom komálni a rendet.A férjem is csak csinálni nem szereti azt mondta fél a porszívótól.Az egy veszélyes ezköz rá nézve.
Ez még hagyán hogy megjön a miku és mindenki kérdezget,de a gyerek minden áldott nap megkérdezi-UGYE ANYA NEKEM IS LESZ KISTESTVÉREM
Na hát ne bőgd el magad.

Holnap bennézek császtok
berni611
 
 


Sziasztok!
Hurráááááá! Újra megy a babanet társalgó. Egész nap nem ment, pedig többször is próbáltam.
Berni! Ezt az érzést sjnos ismerem. A fiam is folyton megkérdezi, hogy mikor lesz kistesója. De a legnagyobb szívás az volt, mikor az iskolában közöte a tényt, hogy neki is lesz kistesója. Én meg nem értettem, hogy miért etet mindenki a szülő-nevelő bálon, meg miért aggódnak, mondván, hogy ne táncoljak annyit. Eltelt egy óránál is több mire valaki megkérdezte, hogy mikorra várjuk a babát. Hát nem győztem magyarázkodni. A gyerek meg azt mondta, hogy ő nem mondta, hogy most lesz, csak hogy majd lesz.
Nem raksz fel a kislányodról egy képet a profilodba?

Ági megkaptam a mailt Kép
Neked már csak 2 nap. Hétfőn mész vérvételre. Annak mikor lesz meg az eredménye? Remélem azonnal, mert nagyon izgulok ám Kép

wanga
 
 


Szevasztok csajok!

Szerintetek ha egy hete nem jött meg, és a teszten van egy erős csík (kontroll) meg egy közepesen erős, akkor az kölyköt jelent?
Ha igen, akkor igen izgi mert:

Ahogy régebben is írtam mindig rendszertelen , stressz függő volt a ciklusom. Pl. vizsgaidőszakban akár 55 nap is.
A dokim jó fej volt, azt mondta az esetemben nem kell egy évig próbálkozni, így mi egyből clostiztunk + tüszőt repesztettünk. Tettük ezt kétszer, egyikből sem lett baba.
Az igazat megvallva nem is biztos h jó fej volt, mert nem volt hajlandó csak a papír forma szerint nézetni a ciklusom során a hormonokat, pedig kértem, h csúsztassa el, mert szerintem minden oké nálam, csak később. Egyszer egy hetet engedett, jóval jobbak is lettek az eredmények, de még nem az elvártak.
Aztán jött egy átjárhatósági vizsgálat - tökéletes eredménnyel- abben a hónapban nem próbálkozhattunk, ezért nem is volt closti. Ennek ellenére megjött 28 napra closti + repesztés nélkül.

Ezek után úgy döntöttem pár hónapig nem vagyok hajlandó gyógyszert szedni + "receptre felírt" házaséletet élni, de azért a 12. 14. 15 napon együtt voltunk. Aztán a 18 napon éreztem -ahogy a rendszerten ciklus ellenére egész életemben-, hogy most lehet tüszőrepedésem. És szóltam a férjemnek...
Mellesleg tojtam a kölyökre, úgy voltam vele, hogy legszívesebben nyáron esnék teherbe, hogy tavasszal szűlhessek. Nem paráztam, nem is foglalkoztam a dologgal.
Sportoltam, a ciklus 19-20-21. napján síeltem, végig jártam spinningre, voltam termál fürdőben, szaunáztam, fogytam (az elmúlt három hónapban 10 kilót, de még hátra lenne 10 :-)...szóval nem voltam épp reménykedő szinten.
Egy hete viszont eszeveszettűl elkezdett nőni a cicim. Ilyet szokott amúgy mensi előtt 3-4 nappal is, de nem ennyire és ennyi ideig.

Most persze korai még az öröm, egyrészt a vetélés kockázata, másrész mert csak közepesen volt erős a csík (igaz délutáni pisi), és állítólag csak a hatodik hét után terhes a terhes, de maradok az eddigi stratégiánal:

CSAK LAZÁN!!!

Puszi és drukk, drukk, drukk mindenkinek!!!

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Virnya! Gratula a "kölyök"-höz.
Bármilyen 2. számú csík babát jelent!!!!
Nagyon örülök, hogy sikerült. Mikor mész dokihoz?

El kéne lesnem a stratégiád. Főleg a fogyást meg a lazaságot.
Nekem ez most nagyon nem megy.

Mégegyszer gratula!!!!!!!!!!!!! Kép
Wanga

wanga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: