Új privát üzeneted érkezett!

Hahóóóóóóóó :shock: :shock: :shock: :shock:

Hol vagytok, Csicsy?????Kriszti?????

GYERTEK MÁR HIÁNYOZTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nálunk semmi külcsi, apa tegnap éjfélig melozot, bevállalt valami fusi munkát, azt jól megszívta szegény, Én meg már horpsztottam Tegnap tölött paprikát csináltam először, mert az ember nem szereti, de mondta, hogy ízlet neki Bár nem örült neki, de fini volt Tegnap óta fáj a hasam, lehet most van p.é...Majd meglátjuk mi lesz Bizakodunk Holnap megyünk a telkünkre csinálunk egy nyár végi medencés esti sütögetős bulit :D Alig várom
csip-csip18
 
 


Csicsy: Lenne még egy közös ismik???? :D Lőrinc????Honnan ismered???Én egy suliba jártam vele, és most láttom iwiwen, hogy van fia???Nincs kép csak írta, hogy fiammal vagy???Te tudsz valamit??? :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok
Vagyok én is is, habár totál el vagyok havazva. Itthon vagyok, csak míg otthon voltam, itt minden nap szakadt az esö, úgyhogy árviz volt a városban, lezárták anyósomék utcáját, a pincéjükben, meg 1,80 magasan állt a víz, minden kuka, az új beépített konyha, a hütö úszott a vizen, mosogép, szóval iszonyat mi van most ott, segíteni most annyit tudok, hogy mosok rájuk nálunk :roll:

Olvastam Csicsy, hogy elveszítetted a munkád?? :shock: Milyen világot élünk már, ez hihetetlen.. :? Most akkor mit tudsz csinálni, hogyan telnek a napok? (na ez jó hülye kérdés volt bocsika) :? :?

Pinkiné, látom te is jelentkeztél, már a 12. hét, hogy elfutott az idö felettünk! lényeg, hogy minden rendben van akkor, leszámítva a hányingereket! Majd gyere mesélj mi volt a 12. heti uh-n!

Henne, te pedig nemsoká szülsz...apám! :D :D Most úgy érzem magam, mint aki félévre utazott el, nem pedig 2 hétre :lol: :lol:

Nálam minden okés, igaz 4 nappal késöbb jött meg, mint gondoltam, de ez még belefért. Már ezen is túl vagyok, szóval most kezdtem a 3. ciklust. De nálunk még nincs projekt, jövö héten megyünk el egy újabb fogdokihoz,mert akinél voltam 4szer a nyáron, az rendesen átbaszott minket, fizettem a nemlétezö "csak majd lehet kilyukadó fogaimért", amit betömött majd 200 eurót :twisted: :twisted: Otthon meg elmentem a volt exem apjához, aki azt mondta (ja, amúgy ö fogorvos), hogy ö nem fog nekem lyukat csinálni a fogamba, hogy betömje, ugyhogy,amit alúl a kinti dokim "leendö lyuknak" látott az csak a fogbarázda :? :shock: :shock: :roll: Ugyhogy tök mérges vagyok most,mert lehet már rég kimütettem volna a bölcsességfogamat és már rég túllennék rajta, erre most keresnem kell egy másik dokit, aztán a franc sem tudja, mikor lesz már ennek vége... :roll: :roll: :? :? No mindegy.

Az otthon töltött idö viszont a legeslegjobb terápia volt a számomra, a kis lelkemnek nagyon jót tett, hogy minden nap babázhattam :lol: :lol: Imádnivalóak a gyerköcök, pelenkáztam, ettem, altattam öket. Olyan jó volt! Sokat köszönhetek a két megmaradt barátnömnek!! :lol: :lol:

Ma még itthon vagyok, aztán holnap-holnapután meló!! :lol: :lol: Kicsit tanulnom is kéne,mert 18-án vizsgázom!

Csip-csip te akkor most jársz arra a továbbképzésre?
Jó lesz biztosan az a hétvégi sütögetés...dejó, hogy olyan jó idö van még nálatok, hogy belefér egy medencés party is :cry: :lol:
Nálunk max. anyósoméknák a pincében.... :D :D
Vendég
 

 
 

Ja, azt elfelejtettem, hogy vettem Gravidát otthon!!!Októbertöl kezdem szedni, de csak minden másnap egyenlöre!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi h nem jöttem, de most ezerrel melót keresek, nagyon nehéz!
de hétfőn megyek egy interjúra már, hála istennek.
nagyon kell, mert nincs pénzünk...
tudjátok páromnak is csökkentették a fizuját, a hitel meg csak emelkedik.... :cry: :cry: :cry: :cry:

amúgy minden oké, most pénzügyeket kivéve. Levi baba nagyon aranyos, gyorsan nő, már vigyorog, kacarászik. most vettünk neki egy fisher price rezgős pihenőszéket, ami majd jó lesz kis hintaszéknek is. nem akartam olyat venni ami csak 9 kg-ig jó, mert felesleges szerintem. ezt meg tudja használni altatni, etetni, meg később átalakítva hintaszéknek. ja meg játékhíd is van hozzá.
amúgy nagyon jó alvó, képzeljétek a láncetetést alkalmazza a tesóm, ami azt jelenti h estefelé az utolsó két etetés között csak 2 órát hagy ki, így tele van a pocak és este kilenctől általában reggel hétig alszik 6 hetes kora óta jó mi??

örülök mindenkinek Henne és Pinkiné h azért jól vagytok. tényleg milyen furcsa Henne nemsokára szülsz! Atya ég!!!

mivel most még melóm sincs, babaprojekt jegelve.
a próbaidőt meg kell várnom mindenképpen.........
mindegy, ez van!

Csip ne idegeskedj a párodon, tudom könnyű mondani, de mintha direkt húzna nem??? na akkor volt pé-d??
milyen fura, most nem is figyelem, ugye mással vagyok elfoglalva, és nem is fáj a hasam, elméletileg keddre írja nekem pé-t, ilyenkor már szokott de most semmi.
Nem tudom milyen Lörinc? nincs a közös ismerőseink között!
Kire gondolsz??????

majd valamikor jövök, vigyázzatok magatokra!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok....

Csicsy: elnézztem a Lőrinct :D Az tök, hogy, hogy ilyn ügyes a tesod :D A kis levi meg tündéri lehet :D

Kriszti: Hol vagy????

Nálunk a hétvége jó szarul indult...Péntek este tudta meg a párom, hogy mehet hajnalba ki Ausztriába...Hát örült neki marhára, úgyhogy mi meg mentünk volna grillezni hozzánk Szombaton..Na Du 5 kor ért haza, Na felmentünk grilleztünk iszogattunk jó volt, és reggel jöttünk haza...Tegnap meg punnyadtunk....Szerintem nekem Péntek-Szombat lehetet p.é, mivel akkor érezztem a wc papíron, hogy csúszik(bocsánat) Szombat reggel, meg mintha melegebb lenne a testem...De persze, ott volt mindenki a telken :( Most nem állhatok neki a páromnak :D Hát aztán Vasárnap bepotóltuk, de szerintem már késő az....Ovulávió elött 3 nappal jó együtt lenni meg aznap, igaz????Vagy Ti, hogy tudjátok ezt????

Szép Napot!!!!
csip-csip18
 
 


Halli hooooo

Hol vagytok????


Én tegnap anyóssal jöttem mentem, mert kitaláltam, hogy össze tesszünk a kutyának egy kutya ágyat, mert a régi, már eléggé meg van viselődve és nem veszek, mert hátha így olcsóbb...Na a szivacsért ott hagytam 3000.- Aztán vettem 2 fajta anyagot, legyen váltás, az volt 7000.- hozzá egy puha de nagyon puha anyagból egy pokrocot és vettem ragasztót, kettőt mert persze, amit elöször vettem, azzal nem sikerült össze ragasztani a szivacsot ( szét robbanatam) aztán este rohantam a párommal az obiba vettem(második) 2000 ragasztót, este 10 kor még azzal szarakodtunk, addigra már 4-en :D És sikerült össze ragasztani Annyira örültem :D Ma meg talán anyós megvarja a huzatot :D Hozok majd képet mien lett :D Persze maradt még szivacsból anyag, még kitalálok valamit ma mit csináljunk még belöle :D
Aztán tegnap kiváncsiságból megmértem a hőm, ami 37.2 volt...Szóval szerintem megvolt nekem a p.é....csak kérdés mikor lehetet, ha már szombaton is érzztem, hogy meleg a testem...
Na akkor mikor lehetet szerintettek ovum????
Este már fájdolgált is a hasam, és a folyásom is kezdd száraz lenni...Szóval 2 héten belül, remélem nem jönn meg :D :D :D Olyan jó lenne :D :D
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Mindenkinek :D

Csip, még az elözö hozzászólásodhoz szerettem volna írni tegnap este, csak szarakodott a gép,mert mindig lefagy :evil:
Annyit akartam csak írni, hogyha én is így visszaemlékezem a p.é vel kapcsolatban, amikor nagyon sok nyákom volt, akkor még nem volt p.ém. Példúl a múlt hónapban már egészen 5.-töl 9ig k..va sok folyásom volt tiszta, aztán 11-12-en meg fáj az alhasam, szóval akkörül lehetett a mensi meg ezt be is igazolta,mert 26-an jött meg :roll: :shock:
Most az a helyzet csajok, hogy már a múlt hét pénteken elkezdödött a sok folyás (ciklus. 10.napja), és éjszaka szó szerint görcsölt az alhasam, pedig felfázva sem vagyok, szóval ilyeneke kizárva. Lehet ez a ciklusom meg rövidebb lesz :roll: :shock: :shock:
De most annyira nem is érdekel különben,mert még a projekt odébb van 1-2 hónappal :D :D

Csicsy sajnálom a mi veled történt, most nem lehet könnyü neked, föleg, hogy a babaprojekt is tolódik emiatt
:cry:
Csip-csip megy a drukk azért!!AMúgy hogy érzed legbelül, készen állsz egy újabb terhességre?
Én amióta otthon voltam, megerösödött bennem ez a vágy, nagyon jót tett nekem :P :P .......de elöbb a fogam kell kihúzatnom, ha minden igaz ma nézzük meg a másik fogdokit, hogy idöpontot kérjünk töle..
Ja, képzeljétek októberben megyünk 4 napra Luxemburgba keresztanyukámékhoz!!!Nagyon várjuk már, ez lesz a párommal egy kis közös "nyaralás" :D :D
MA melózok, imádnivaló,mert szakad az esö és bicóval kell menjek,mert a párom éjszakás lesz :? :?
Vendég
 


Kriszti: na akkor az tök jó :D kis nyaralás :D na akkor csak figyeld a ciklusod, mert pikk-pakk eltelt az az 1-2 hónap :D
Igen fel :D Úgy örülnék, ha most sikerülne :D A párom is mintha most másképp állna a dolgok elébe :D csak anyós nem :( Sikerült megint páromnál faggatozzni...Húúúú de bánom már, hogy tudták-elmondtuk, hogy gyereket szertnénk...Felhívta és kérdezte na na mi van???Mikor lesz gyerek???Ügy probálkozzunk már???Letelt a 3 hónap....Basszus nagyon követi az eseményeket, és kiborítja a páromat....
De szerencsére, mondtam neki, hogy ne foglalkozz vele :D Én semm foglalkozzom, majd jönn úgyis az a gyerek :D csak ne törödj vele, nem kell ezzen agyalni :D Persze Én magamban meg Nektek agyalhatok :D
Amúgy szerintem nekem is elöbb jönn meg...NEm tudom, nem tudom mikor lehetet p.é......
Tudod mit dobok egy görbét az a legjobb megoldás :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 04000_.png

Na mit gondoltok ?????
csip-csip18
 
 


J lett volna 3-4-5 együtt lenni valamelyik nap, de persze akkor ment az uram ki Ausztriába, meg Szombaton akkor aludtunk fent a haverokkal a telken akkor volt a buli :roll: :roll:
csip-csip18
 
 


Én a 19.-20. ciklusnapra tippelek.... :roll: :roll:
De majd ugyis kiderül, ha megjön, illetve amikor nem :D :D :D

Kaptam szept. 24-re a egy másik fogdokihoz idöpontot, aki majd beutal a fogmütétre egy másik városba egy olyan szájsebészetre, ahol ezt csinálják minden nap. Minél hamarabb túl szeretnék lenni már rajta, ugyhogy remélem mihamarabb kapok oda idöpontot, csak mivel nem ebben a városban van, utazni kell, így egy olyan napot kell nézni, mikor a párom nem dolgozik, vagy éjszakás.. :? :? Kicsit ideges is vagyok, mert a "kirándulás" elött jó lenne ha minden lezajla és nem hörcsögpofával mennénk kikapcsolódni :? :? :D :roll: :roll: Aztán meg a prójekt, jupiiiiiiiiiii :P :P
Vendég
 


Hát én is a 20 napra tippeltem, de sajna kkor nem voltunk együtt, szóval remélem még az elötti adag :D Bent várakozot :D Hát igen max hét azt kiderül :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok....

tegnap anyuval Pécsen voltunk, kontrollon a fülemmel :) Minden rendben volt :D tök jót beszélgettünk anyoval a gyerek dolgokról, teljessen mgelepődtem...pedig ti tudjátok a legjobban nálunk ez mien nehezzen indult :D teljesen be van zongva és tanácsokkal látott el :D az anyukám :D nem értitek????Hőmérözzek, meg ne kelljek ki az
ágyból meg stb... :D :D :D
Aztán hajnalban arra kelltem, hogy megint pisa szag van...a kutya ismét össze pisilte az új ágyát...kapot is érte 2 kis pofont...nem tudom mért csinálja most ezt velünk...de igy nem lesz neki ágya több az tuti...aztán a legjobb hír...mai hőm még jobban felment 37.3 ra tegnap meg 37.1...hu izgi, remélem nem beteg leszek :wink:

Gyertek
csip-csip18
 
 


Sziasztok, látom nem maradtam le túl sok mindenröl :wink: :wink:

Hajrá Csip!!! :lol: :lol: :lol:
Hát képzeljétek mi történt velem tegnap, leszámítva, hogy az összes nehéz esetü kuncsaft nálam volt a szoliban, plusz beszart az egyik szoli, a fönökömék meg elutaztak :oops: :twisted: :twisted: Na a lényeg a lényeg, mivel ma van a párom szülinapja, mi már tegnap este meló után ünepeltünk kicsit,mert ma nekem dolgozni kell nemsoká sajna, ö meg bement Hannoverbe a stadionba a haverokkal, aztán este majd beülünk együtt a többiekkel is valahová.
Szóval a nagy "ünneplés közepette" ugyebár, gyertyafény, romantika, kis alkohol....elfelejtettünk védekezni :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: És most a peteérés közepette, illetve környéken vagyok :shock: :shock: :shock: Kérdeztem a párom, hogy most mi van,merthát Krisztike is feleszmélt ugyebár...kicsit megrémültem,mondom nehogy itt gyerek legyen már most belöle,mert tegnap iszonyat fájt még a hasam is hozzá, nembeszélve a folyásról is...Szóval úgy érzem magammost mint egy idióta kis tizenéves tinilány, aki nincs tisztába a védekezés nélküli szex következményeivel :? :?
Most nem tudom mi lesz..... :roll: :roll: :roll
Egyenlöre nem ijedtem meg, ha esetleg mégis sikerült volna, csak a fogam idegesít....
Na ezek történtek, de a tegnapi munkanapom egy nagy rakás szar....erre ma reggel a kedvenc "szöke" kolléganöm, a baszogatós, fönöknek érzem magam típus, ír egy smst,mert déleött most ö dolgozik, hogyha nem esne a nehezemre, hozzák már tisztítószert,mert elfogyott, és nem lesz mivel felmosni....a Jó édes...a...dat. :twisted: :twisted: Nem létezik, hogy nem tudja feltalálni magát, amúgyis én zárok, szóval énnekem kell felmosni, mint stresszel reggel fél 10kor ilyenekkel... :oops: :oops:
Bocsika lányok, ez kijött :? :? :D :D

Csicsy, hogy állasz meló terén? Nem is kérdeztem még, hogy milyen területen dolgoztál elötte?

Pinkiné mi volta 12. heti uh-n??

Henne lassan a finish-ben... :lol: :lol:

Csip-csip te akkor most mikorra nem várod?
Vendég
 


Bocsi csajok, kevesebbet fogok jönni!

Nincs még semmi meló téren, de most dolgozom egy ismerősnél!
Logisztikáztam eddig!

Csip: nem hiszem h beteg lennél. mikorra nem várod? a végén még baba lesz? nem semmi! nagyon kíváncsi vagyok!

Kriszti: ne izgulj, nincsenek véletlenek! erre szokták mondani azt, ha jönni akar úgyis jön a baba! lehet h nagyon akar most! a végén már két babánk lesz?

Hát csajok mi szerintem majd 2011-ben folytatjuk talán, nemtom!
új munka kell, mire kialakul, anyagilag is rendbe kell szednünk magunkat egy kicsit!

majd jövök valamikor, remélem addigra már babás híreket írtok!!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Csip, mennek a mega drukkok! :wink: Reméljük, a legjobbakat. Egyébként pedig, a lány kromoszómás kiskatonák akár 72 órát is kibírnak odabenn. :wink: :lol: Annak pedig kifejezetten örülök, hogy anyud ilyen szuperul áll most a baba témához. Olvastunk már más véleményt is. :?

Krisz, igaza van Csicsynak, ha az a baba jönni akar, akkor jönni fog, s akkor ennek az egy esetnek így kellett történnie. De nagyon édes volt, ez a "úgy érzem magam most mint egy idióta kis tizenéves tinilány, aki nincs tisztába a védekezés nélküli szex következményeivel" :lol: :lol: :lol:

Csicsy, kívánom, hogy találjátok meg a legjobb megoldást, ha végre találsz munkát. :wink:

A 12. heti uh-on minden rendben volt, babóca 5 cm és 51 gr. Gyönyörüen látszott a kis orra, a koponya, kezek, lábak. Doki bácsi nagyon szépségesnek találta. :lol: A tarkóredő is 0,7 mm, úgyhogy ez is szuper eredmény. A jelenlegi állás szerint egy kicsi lány van odabent, :lol: dehát - mint tudjuk - ez változhat. Azért reménykedem, hogy nem fog. A következő terhesgondozáson már biztosat fog mondani a dokim. Szerencsére a 11. hétre a rosszullétek is elmúltak.

Kicsi fiammal egész héten itthon voltam, vasárnap óta beteg volt a szentem. Torokgyulladásból indult légcsőhurutja lett, 39 fokos lázzal. Kapott antibiot, most már sokkal jobban van, reméljük kedden már mehet bölcsibe.
Én csütörtök óta vagyok beteg. :? Gennyes légcsőhurut és enyhe, baloldai tüdőgyulladás a diagnózis. Muszály volt - kismamáknak való - antibiotikumot írniuk, s bár még köhögök ezerrel, már nem jönnek gusztustalan dolgok a torkomból. Dokim szerint nem lesz semmi bajunk, s külön jó, hogy betöltöttük a 12. hetet.

Na megyek, vacsizom valamit, aztán lefekszem. Jó éjt mindenkinek.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok....

Kriszti: Egyelek meg olyan vagy, mint Én mikor az emberrel megvolt az első szex mikor még védekezzni kellett volna, és mi ügye bár nem.... :lol: :lol: :lol: :lol: Minha magamat láttnám most :D Amúgy igazuk van a csajoknak...Nem fog jönni az a gyerek ameddig a szervezeted teljessen nincs felkészülve...Mikorra nem várod most???

Csicsy: Huuuu, de sajnálom ezt a kurva munka dolgot...Ha tudnál körmözzni, hozzánk jöhetnél és recepciós is lehetnél...Mert keressünk most olyan embert aki körmös is megg reepciós is tudna itt lenni...

Pinikiné: Irgum-burgum, tessék oda figyelni magadra magatokra!!!!!Sok sok sok C vitamin és fekvés!!!!!nem szorakozás ez ám!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nálam a helyzet változatlan :D Hétvégén fent volt végig a hm és most is fent van ma is 37.2...Jó lenne ha tudnám akkor mikor volt p.é....Hogy mikorra ne várjam, ugy 9 hónapig nem jönn meg!!!!Nem jöhet meg :wink: Dobok majd egy görbét...az emberem egész hétvgén melozot alig voltunk együtt, és láss csodát ki semm borultam :wink:
Na majdgyertek :D
csip-csip18
 
 


De jó Pinkiné! :lol: :lol: :lol: :lol: Szuper híreket hoztál!! :P :P
Gondolom miért nagy az öröm, hogyha esetleg kislány :D Nagyon-nagyon vigyázzatok magatokra és mindig ha idöd engedi gyere beszámolni nekünk!!
AZt akartam még kérdezni, hogy a szülés idöpontja kb mikorra várható nálad?
Viszont a betegség nem jó, de ne aggódj, nem lesz semmi gond!!!
Pihizz sokat és egyél sok zöldséget-gyümit....... :P :P...hahaha ez tök vicces volt pont az én számból ez a zöldség-gyümi dolog, dehát most próbálok én is áttérni az egészségesebb életmódra,meg a rendszeres táplálkozásra.. :roll: :roll: :wink:

Csicsy én is kívánom, hogy találjatok megoldást, és hogy mihamarabb rendezödjenek a dologok körülötettek!
AZért ne hagyj el minket teljesen :cry: Várunk vissza !!! :P

Csip-csip mizu a hövel??Csajszi pont így volt múltkor is, hogy elöttem lettél terhes....tudod :D :D :D Utánnad jöttem én :P :P
megmértem ma reggel csak úgy én is kíváncsiságból a hömet és 37,1, szóval megvolt a p.ém :shock: :shock: Folýas sincs már 3. napja, szóval most izgulok azért.... :) :) Majd kb. 2 hét múlva megtudom, de most nagyon próbálok vigyázni, mármint a kajálásra, vitaminokra föleg, a többi meg ugyis a természet dolga, de nem akarom úgy érezni magam, hogy nem teszek meg eleget, úgy mint a múltkor. Ha meg mégsem vagyok terhes, akkor most tényleg vigyázunk, legalább addig míg kimütik ezt a fránya fogamat :evil:
Vendég
 


Egyszerre voltunk bent Csip :wink: :wink:
Amúgy a ciklus.hu szerint szeptember 29-en kell megjönnie, de ott 15.re teszi a pét, ami ugye szerda lenne, de mivel nekem megvolt már valszeg, így hamarabb "kellene" nem megjönnie :D :D
Vendég
 


csip-csip18
 
 


Kriszti: igen akkor elöbb fog neked megjönni :)
csip-csip18
 
 


Koránt sem biztos Csip :wink: èrdekes a görbéd, 18asokból nem volt hiány :lol: :lol: Figyeld a hödet, de ha még 1 hétig fent akkor, akkor lönék egy tesztet, de ugyis érezni fogod.... :D :D
Most próbálom a gondolataimat elterelni magamról, mert most iszonyat figyelgetem magam, aztán ez nem jó, amúgyis tanulnom kéne szombaton vizsgázom Hannoverben :roll:
Fözök rakott krumplit ma,meg maradt a tegnapi szülcsinapos sütiböl si...nyami :lol: :lol:

Szerintem Csip neked hamarabb kell a "nembvárnak" lennie, hiszen elvileg a péd is hamarabb volt és a luteális azisod ha 13-16 nap között van.. :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Krisz, csip igyekszem én gyógyulni, de úgy nem könnyű, hogy a 2 éves fiam itt rohangál. De talán holnap már megy bölcsibe, már ha a doki áldását adja rá. :lol:
Hőitekhez mennek a drukkok, kinek-kinek kívánsága szerint. :wink: :wink:

Krisz, szülés várható időpontja 2011.03.23. Aztán majd meglátjuk, Peti is később jött 4 nappal. Bár azt mondják, a 2. baba hamarabb ki szokott bújni . Hááát, majd meglátjuk. :lol: 8)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Az igaz, hogy kisgyerek mellett nehezen lehet pihizni....Tényleg Peti várja már a kistesót? :P
Vendég
 


Hát, hogy várja-e azt nem tudom, az biztos, hogy tudatában van annak, hogy anya pocijában baba van, aki pici és vigyázni kell rá. Meg mondogatja, hogy meg nő, akkor majd kibújik. Aztán a többit majd meglátjuk.
Már az ágyát felajánlotta a babának, s hogy Ő meg majd alszik a földön. Na, az nagyon édes volt. :lol: :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Piniké: persze, de akkor is vigyáznod kell magatokra :d kislány???És név????Én 03.22 vagyok :D :D :D

Kriszti: hát Én is arra gondoltam, hogy ha még egy 1 hétig fent marad az már jó biztató :D Mondjuk még 20-án Hétfőn :D Reméelm drukkoljatok :D
Akkor ebben i közössen gondoltunk azt az egy hete :D De mi nem korá semm biztos?Mire értetted??Hogy neked mikor jönn meg, arra?Nem értettem...sssüti???nyami.....:D
csip-csip18
 
 


Azt a korántsem arra értettem, ahol azt írtad, hogy nekem fog korábban megjönni :wink: Szerintem meg neked kelle korábban nem megjönnie :D
Megy a drukk akkor még egy hét kb, de akkorra szerintem sejteni fogod, hogy mensi, vagy terhesség áll fennt. :lol: Lehet másodjára az ember már érzékenyebb.. :P

Nagyon drága a kisfiad, hogy inkább alszik a földön :D :D :D
Március nemsoká itt van, te jó ég!! Most lesz októberben 1 éve, hogy csatlakoztam hozzátok :D
Tényleg van már lánynevetek?

Amúgy már a sütöben a rakott krumpli.. :lol: :lol: :lol:
A sütivel meg nagyon szemezgetek, de lehet desszertnek hagyom inkább, habár totál rá vagyok izgulva :shock: :shock: :P :roll:
Vendég
 


Én is pont azt nézztem múlthéten, hogy ez az 50 oldalunk és egy éve, hogy már itt vagyunk :D :D :D Vissza is olvasgattam :D Jó volt :D
Érdekes....

Hát nem tudom mi lesz Kriszti, de egyenlőre nem tom....Nem tudom, hogy most van e étvágym vagy hányinger, vagy bebeszélem, inkább hagyom :Dmajd kiderül :D de a vitamint szorgosam szedem és tegnap egy akkora adag salátát benyomtam, hogy még a párom is megjegyezte :oops: De sebaj :D
csip-csip18
 
 


Ugyanez van nálam is, habár alig vagyok 2-3 napja túl a pén, de figyelek mindent magamon. Amelleim kezdenek csak fájdogálni, de nem vészes, úgy bele-bele nyilalgat, de ez még nem jelent semmit. :roll:
Amúgy éppen kajcsizom a krumpliból, de tanulnom is kéne, valahogy nincs kedvem hozzá, föleg hogy nem is sokat értek belöle :D :D
Vendég
 


Csip neked a múltkorában volt beágyazódásos vérzésed? :roll:
Nekem volt, pont április 22.-en, 25.-en meg pozitívat teszteltem....
Vendég
 


Hát nekem március 22én volt valami barnázás 1 napig..aztán április 10 pozi teszt....
csip-csip18
 
 


De nem hinném, hogy az beágyazódási lett volna.....Nem tudom...amúgy nekem is hol érzékeny a cicim hol kemény, hol nyilalgat a hasam hol nem hol este hol reggel...szóval igazad van nem lehet erre alapozzni :roll: hosszú lesz ez az 1 hét még :roll: de valahogy nem kellene ezen gondolkodni jó lenne :roll: :lol:
Na hátha más téma akkor menni fog :D

Mien mobilod van???Szertnék egy újat, és érintőst, de nem tetszik nagyon egy semm, mert baromi nagyok.... :?
csip-csip18
 
 


Nekem Samsung SGH-E250i fehér eltolós. Nagyon meg vagyok vele elégedve, amennyit használom arra tökéletesen megfelel.
Nem tudom csak annyit, hogy a fönökasszonyomnak érintö képernyös Samsungja van, de nem nagyon szereti. Nagy is,meg nehezen boldogul vele.
Vendég
 


Ma melózol Csip?
Vendég
 


Úgy utálom az öszt, amikor korán sötétedik, aztán zárás után sötétbe kell hazajönni,megha szakad az esö, énmeg biciklivel, nagyon felemelö... :lol: De legalább van munka most,mert itthon elég uncsi lenne azért... 8)
Vendég
 


Nekem is az van csak fekete samsung e 250 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja ma munka van ne is mondd....ősz...reggel sötétben jövök és sötétben megyek haza....fanasztikus....mit ne mondjak...most probálok kiemnni ebédért, de vannak, nem ngyon tok kimenni...Mit csinálsz ma otthon????
csip-csip18
 
 


Akkor beszállok én is, nekem is fekete Samsung Sgh e250 van :) De most szándékozom lecserélni Nokia 2730-ra. :) Nekem a szétcsúsztatható forma annyira nem jön be. :(

Hát, igazából a névvel bajban vagyunk, mert ami Apának tetszene az nekem nem, de olyat még nem találtam, ami mindkettőnknek jó lenne. De azért még van pár hónapunk. :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


GRATULA A KERESZTELŐHEZ KÍRUSÉK!!!!
csip-csip18
 
 


GRATULA A KERESZTELŐHEZ KÍRUSÉK
csip-csip18
 
 


Jaj nem ide :D :D :D
csip-csip18
 
 


:lol: Mind a hármunknak egyforma telefonja van, csak az enyém fehér. Igazából egyszerü a menüje :shock: (német), de amúgy tényleg amennyit használom arra tökéletes.

Amúgy jó reggelt mindenkinek! :lol: Gyönyörüséges esös szeles és k..va sötét napra keltem ma,mert tegnap szólt a föbérlö, hogy 8ra jön egy ember, aki kicseréli a csapot a fürdönkben,mert folyik a víz...de ha nem jön,akkor k..va mérges leszek,mert nem az elsö eset már :twisted: Amúgyis mikor a párom korai müszakba megy, tulajdonképpen olyan mintha kétszer kelnék fel, egyszer vele is fél 5kor, aztán most nem igazán tudtam visszaaludni sem,mert csak hülyeségeket álmodok össze-vissza. :roll:
Vendég
 


Jó reggelt...

Na Kriszti jött a víz szerelő???Hát ÉN is benyaltam tegnap a barátnőmnél a náthát, pont most nem kellene, az lenni...De szedem a C vitamint, meg vettem homeos cuccot, teázzom és káposztát csináltam tegnap :D Szóval ma ki kell hevernem :D Amúgy a hőm ma is tegnap is 37.2 volt...Már izgulok, és optimista vagyok :D

Gyertek majd :D Puszi
csip-csip18
 
 


Jó reggelt lányok :lol:
AZ én höm is 37,1...és most ami a legdurvább, hogy eddig ugyanugy néz ki a görbim,mint áprilisban,még a hömérsékleteke is :D De majd meglátjuk mi lesz belöle...addig terelem a gondolataimat. HAbár a melleim már fájdogálnak, de az lehet PMS is, szóval ez van.
Ma mi is töltött káposztát kajcsizunk :P :P :P :P
Vigyázz magadra, csak semmi komolyabb bogyó, kivéve ezeket a homeós cuccokat!

Jaj, ne is mondjátok, totál kivagyok az ösztöl,meg teltöl, mert én sem szoktam meguszni ezeket a megfázásokat. De október 12re csináltattam a nödokimhoz idöpontot,mert akkor aktuális a félésevs rákszürésem és ha úgy alakul, hogy mégsem vagyok terhes, akkor beoltatom magam a sima influenza ellen. Szóval a legjobb az egészben, hogy rossz eredmény nem lehet nálam, ami a terhes tesztet illeti,mert ha POZITÌV akkor örülünk, ha NEGATÍV, akkor meg azért,mert kihúzathatom a fogam,meg beoltathatom magam :D :D
Végre az elsö olyan hónap, amikor nem fogok csalódni, ha mégis megjönne :P

Majd feldobom én is görbém,meg az áprilisit is...igaz ott a ciklus.hu oda húzta be a p.ét, ahol a beágyazódás volt :lol: :roll:
Vendég
 


Vendég
 


Na igen ez nem semmi Kriszti :D Jó haamer bátran teszteltl, ahoz képest, hogy ingadozot a hőd :D

Figyi az enyémet...

Mostani:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 08800_.png

Április:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 08800_.png

Csak az április 52 napos ciklus, ez nem lesz annyi :D de a hőm, szerintem is detto u.a :D
csip-csip18
 
 


Amúgy igen csak homeot eszem, no meg tea, és káposzta mindjárt :D De tuti basszsu van pici lázam :(
csip-csip18
 
 


sziasztok,

én is jelentkezem.
mostanában még mindig sok dolgom van. most éppen a suliba csinálom a szakmai gyakorlati dolgozatomat, amit majd október végén kell megvédenem... érdekes lesz.

Krisz, csip: kíváncsi leszek, mi lesz a görbitekből. :)

pinkiné: hogy vagytok?

lassan majd teszek fel pocis képet, is, csak érjem utol magam. :)

mi jol vagyunk, Levi is, rengeteget mozog, rugdos. :) jövő héten megyünk majd 4D-re.
most szombaton megyünk babaexpóra, mert mi még csak most kezdünk el vásárolni dolgokat. de most már nagyon kell, lassan itt lesz az idő. :)
nagyon gyorsan mennek a hetek, észre sem veszem..

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szio Henne :D
Rég voltál, de most jó hogy jöttél!
Akkor nem unatkozol mostanában, de biztosan tök jó érzés meni babaholmikat vásárolni :P Én imádok vásárolni :P
Októberben meg biztosan sikerül a dolgozatod védése, föleg, hogy még tanulsz van segítötársad is :D :D :lol: :lol:

Gyere majd a 4D-s képekkel mindenképp!!!!
Hát igen,szalad az idö ám! :wink: :roll:

Én most hulla vagyok, nemrég értem haza a melóból,leszakad a derekam, ráadásul orkán erejü szél fúj, énmeg biciklivel jöttem haza :D :D :D Jó volt :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most várom apjukat,mert nemsoká itthon lesz, aztán pihenés, holnap meg sütök palacsintát :D :D +tanulás lesz a program,mert szorítaz idö szombatig ám :wink: :wink:
Vendég
 


Jó reggelt...

Engem már fél 7 kor kivert az ágy :shock: :? :( Természetesen a hőm maradt, most picit feljebb ment...37.3 volt, de persze a taknyom-nyálam még ebbe folyik...Remélem nem azért volt magas reggel a hőm...mondjuk egy pici derék fájás is van, de az nem vészes...ezek vannak du meg megyek körmözni aztán haza pihi......
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?