Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Igaz, hogy ritkán jártok erre, de örömmel tudatom Veletek, hogy május 31-én megszületett kislányunk, Elvira. 3300 gramm és 50 cm. Már itthon ismerkedünk egymással.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


GRATULÁLOK! :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Én is grtaulálok! Ölellek benneteket!
Kukucsi
kiskukucs
Győrújbarát
 
 

 
 

Veró, nagy-nagy gratula Nektek! A babó az első, meg a közös létetek kezdete, de születéstörténetet írsz majd?

Bixi, te is a végén jársz már... Veletek mizu?

Julcsi, meg sem köszöntem az Áronos képet :) Nagyon szépséges, stramm kiskrapek! Így a jó időben biztosan sokat vagytok kint, cuki lehet!

Kép
manguszta
 
 


Velünk semmi (jó) újság. Szedem az IR-re, amit kell + diéta + mozgás. Az első 3 hónap alatt csökkent, csak nem elég jó ütemben az inzulinszintem, úgyhogy gyógyszert módosítottunk, jövő héten megyek terhelésre, majd utánahéten dokihoz.

Hétfőn megszűnt a pozícióm a munkahelyen, úgyhogy most teljes gőzzel munkahely-keresőben vagyok. Közben nyugodtnak kéne lenni és a babára koncentrálni. Ha mákom van és találok megfelelő munkát, akkor is 3 hónap próbaidő, és ha azalatt besikerül a béb, akkor kirúgnak. Szóval, tök cool...

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok, Csajok és Jövevény! :)

Gratulálok a picurhoz! :) Sok boldogságot Neki és Nektek az Életben és egészséget, tejcit! :)
Hehe, nekem is aznap van szülinapom! Meg Orbán Viktornak is! :D

Bixi, hajrá! :)

Mangu, sajnálom, ez nagyon összejött....:(
Bízzunk benne, hogy gyorsan találsz munkát és a baba is időben beköszön! :)

Nálunk se semmi....:(((((
Nem is tudom, valaha megörvendeztet-e a sors...már kezdem feladni, vagy én nem is tudom....:(
Már az lenne fura, ha nem jönne meg hónapról hónapra....sok ez a 6 év, azt hiszem...:(
Nyáron megint tervezünk inszemet, már nagyon szeretnénk egy édességet magunknak!
Egy vizsgám van hátra és letudom az első évet az egyetemen.
Úgy ki vagyok fáradva...ha valaki mégegyszer azt mondja, hogy akkor jön össze, ha nem is figyelsz oda és elfoglalod magad...azt nőiesen rúgom szájba! :D
Ennyit dolgozni, csak azt veszem észre, hogy jééé, már nem kell kabát? Ja, tavasz van? Jéééé, vége a tanévnek? Hm...
Majd lesz valami....

Vigyázzatok magatokra!

Puszi Mindenkinek!
zsuzska30
 
 


sziasztok!

Mi is vagyunk! :)
Csak nem volt gépem sem meg költöztünk is végre nagyobb lakásba, így nagyobb terepen tud rosszalkodni drága... :twisted:

Amúgy minden ok!

Gratula a babóhoz!!!!! Kép????????? Nagyon kiv vagyok rá, meg persze a születés történetre is!!!! Persze tudom h bele kell lendülni a dolgokba megint, és az nem megy hamar...

Mangu sajnálom!!!! Sok sikert munka ügyben!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok,

Junius 11en 14.08kor megszuletett kislanyunk Lua, 3380g-mal, 51cm-rel termeszetes uton fajdalomcsillapitas nelkul. Jol vagyunk, boldogabbak mar nem is lehetnenk.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Gratulálok Bixi! Nagyon jó babázást és sok tejcsit!

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Bixi, hatalmas gratula Nektek! Sok-sok boldogságot kívánok a kis családnak!!! :D :D :D

Kép
manguszta
 
 


Gratula!!! Képet és születés történetet majd kérünk!!! :)

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


grt a babákhoz!!!

bixi!
te írtál a mamami-n?
megy a moshatózás?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

julcsi: most hanyagolom a moshatozast, mert kikeszitett a kanikula, mostmeg a hasfajas :shock:
es nincs idegrendszerem.....

hoztam vegre szulestortenetet es fotot :)

2012. június 26-ra voltam kiírva.
Tekintettel az előzményekre, már hamarabb be kellett feküdnöm a kórházba, de szerencsére nem az előre beígért 10 hétre, csak május 30-n, az utolsó hónapra. Mivel panaszom nem volt, így a hétvégékre hazamehettem. Így volt ez június 9-én, szombaton is.
Apa bejött reggel a kórházba, és hazamentünk. Nagyon jó volt a hétvége, nyári meleg. Sokat pihentünk, ettünk, sétáltunk és én nagyon örültem az otthoni kényelmes ágynak a kórházi után :) Szombat este a Ráday utcán megnéztük a portugál-német meccset (épp foci EB zajlott) Isabellékkel, sajnos Portugália vesztett, Lua majd kiugrott a hasamból ahogy Apa hangját hallotta szurkolás közben. A vasárnap hasonlóan telt, és délután 5-re kellett visszamennem a kórházba, CTGre. Rendben volt, Lua szépeket mocorgott. Apa hamar otthagyott minket, ment még bringázni. Megbeszéltük, hogy a következő hét elején megszülöm a babát, hogy legközelebb már Luával mehessek haza….Nem gondoltam, hogy be is jön.
Jóslófájásom még egy sem volt, a nyákdugó sem ment még el. Méhszájról nem voltak infóim, mert a 28. hét óta nem nézték. Este vacsi után még beszélgettünk a csajokkal a szobában, felhívtam anyuékat és Apát. Aztán 10 körül elaludtam.Hajnal 2kor arra riadtam fel, hogy valami nagy adag meleg cucc kifolyt belőlem. Gondoltam a magzatvíz lesz, nagyon izgatott lettem. Elmentem WCre, kifolyt még egy pici átlátszó adag, aztán semmi, így visszafeküdtem. 10 perc múlva újabb adag landolt az ágyban, úgyhogy kimentem a nővérszobába. Hívták az éjszakai ügyeletest, aki először is közölte velem, hogy legközelebb ha ilyen van nem kelhetek fel az ágyból, hanem hívni kell a gombbal a nővért. És ha otthon lettem volna, oda is kijönnek :)? Na mindegy. Megvizsgált, zárt méhszáj, szivárgó víz, irány a szülőszoba! Összepakoltam még a cuccaimat a kórteremben, hogy ne Apának kelljen, aztán tolószékkel letoltak. Mondtam ki az orvosom és a szülésznőm, és kaptam egy egyszemélyes szülőszobát. Hívtam Apát – szerencsére felvette a telefont, bár értetlenkedett egy sort félálomban, hogy most pontosan akkor mit is szeretnék, hogy mit csináljon…. :) Az ügyeletes szülésznő bekötött egy antibiotikumos infúziót, és vett vért amit észre sem vettem, mondta, hogy várni kell a fájásokra, addig nem szólnak se az orvosnak se a szülésznőnek (ez hajnal 2.45kor volt). Közben Apa megérkezett kék kórházi felszerelésben, jól állt neki :) 3.20kor leesett a baba szívhangja 100 alá és miután 1 perc múlva sem ment feljebb, és senki sem jött be a szobába – pedig elvileg kint figyelik monitoron az összes CTGt…- szóval hívtam az ügyeletes szülésznőt, jött az orvos is. Megvizsgált, semmi fejlemény, szívhang felment újra és szép is maradt végig, így vártunk tovább.
Hajnal 5kor megérkezett a szülésznőm, sehol semmi fájás. Megvizsgált, semmi tágulás, de a víz szivárgott folyamatosan. Mondta, ha ideér az orvosom majd eldönti mi legyen, de valószínűleg be kell gyorsítani majd a dolgokat, mert folyik a víz. A doki 7 körül ért be, ő is megvizsgált, na ez marhára fájt. Közölte, hogy semmi tágulás és a méhszájam az égben van hátul és fent. Tágító zselé lett a döntés, amit 8.15kor raktak fel (ez nem fájt), és azzal 2 órát feküdnöm kellett. Indultak fájások a gép szerint, de nem éreztem őket. Alig vártam, hogy leteljen a 2 óra,mert nagyon mentem volna pisilni, és feküdni sem volt túl jó. 10.30 körül újabb szülésznői vizsgálat, 1,5cm halleluja! viszont azt mondta, hogy még ott a burok a baba feje alatt, azért nem haladunk sehova. Hívta az orvost, egyetértett, és még vizsgálat közben 10.40kor burkot repesztett. Ekkor ömlött a víz. Mostmár felállhattam, és állva kezdtem vajúdni. Az orvos azt mondta 10.40től indul a vajúdás hivatalosan, szóval ehhez képest gyors szülés volt. Megindultak a 3 perces fájások, nagyon erősek. 11.30kor kaptam popsiba valami szurit és akkor indultak a pokolian erős összehúzódások. Itt már nem tudtam beszélni sem, csak támaszkodtam Apán. Már azt hittem, hogy mehet a kitolás annyira szenvedtem, és mintha jött volna az inger is. Apa hívta a szülésznőt. 6cm-nél jártunk. Nagyon hosszúnak tűnt az egész, pedig csak 2 óra volt az egész vajúdás. Gyorsan ment a tágulás, egy idő után már nem bírtam állni se, le akartam feküdni, de az alig ment még segítséggel is. Magas volt az ágy, mármint ahhoz képest hogy közben szét akartam szakadni..Nagy nehezen sikerült felmászni olyan 13.30 lehetett. Itt már nem emlékszem teljesen tisztán a dolgokra, azt tudom, hogy vizsgáltak, a fájások közt már nem volt szünet, egybefolytak, és hogy Apa tartotta a fejemet. 13.45kor kezdhettem a kitolást. A tolófájások közt csak annyit tudtam mondani, hogy szét fogok szakadni :) Nehéz volt követni a szülésznő utasítását, hogy mit hogyan, hiába értettem. Közben Apához beszéltem (angolul) de a szülésznő rámszólt, hogy ne erre pazaroljam az energiámat. Aztán sikerült végre befelé koncentrálnom, becsuktam a szememet és egy fájás alatt toltam 3-4x, így kb 3 fájás alatt meglett Lua. Vágni kellett picit. Nem sírt fel azonnal, így csak annyit tudtam kérdezni, hogy él-e, nagyon megijedtem? Pár másodperc után felsírt, rámtették és szopizott. Apa és én is sírtunk a boldogságtól. Elvágta a köldökzsinórt, és elvitték lemérni. Addig engem „rendberaktak”. A lepény gond nélkül egészben megszületett 1 fájással, aztán jött a varrás, ami kb rosszabb volt mint a kitolás, de túléltem. Mire kész lettem Apa és Lua már ott voltak, és 2 órát hármasban töltöttünk el. 2012.06.11. 14:08, 3380g, 51cm
Mikor letelt a 2 ora, Luát elvitték az intenzív részlegre megfigyelni kb negyed órára, mert több mint 12 órával azután született, hogy a víz folyni kezdett. Közben én lezuhanyoztam, Apa összepakolt a szülőszobán és aztán a saját lábamon átballagtam az osztályra. Közben megérkeztek apuék is, én hulla fáradt voltam, de az izgalomtól csak este 8 körül aludtam el.
Hétfőn született, pénteken mehettünk haza (besárgult Manócs is 1 nappal tovább kellett maradnunk), de így is tartottam magam a megállapodáshoz és erre a hétvégére már hármasban mehettünk haza :)

Kép

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


óóó, de szép!
a baba is, a sztori is :)

(mi februárban kezdtünk moshatózni, nagy cula fiammal... igaz, vegyesen használjuk... de alapjába véve szeretem :D)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Bixi, ez nagyon-nagyon szép születéstörténet! Gratula Nektek mégegyszer! Lua pedig csodaszép :-) Édes szép kis picur!

Julcsi, Veletek mizu mostanság?

Kép
manguszta
 
 


Nagyon édi kis ember!!!! :) Millió gratula!!!!
Akkor szerencsére minden rendben ment a születésnél!!!! Csak kicsit elhúzódott ;)
Kérünk még fényképeket majd!!!! Olyan édi!!!! Nekünk rég volt ilyen pincuri babánk :(

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


velünk semmi nincs.

pár hete kaptam norcolutot, clostit, merckformint (utóbbit azzal, hogy megígértem, 2x850nél többet nem veszek be :D anno simán felemeltem önhatalmúlag 3x1000re... khm... a 2x250et :roll: :oops: )

szóval most gyógyszert szedek és várunk...

gyermekem nő, mint a gomba, végre kezd beszélni :) mindene a labda ("jagga" :D) és a könyvek.
de persze, ha a kukásautó ("aó, aó, kukásbrümmm!") megáll a ház előtt, megáll a világ.
na, igazi pasi :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!!!!

Hú, de régen voltam, teljesen kizökkentem az itteni dolgokból! Nagyon örülök a két új "tagnak" :) Gratula vero, bixi !!! A legjobbakat kívánom nektek, egészséget, boldogságot és sok-sok türelmet!!!
Szóval megvannak a kislányok, akkor most fel kell kötni a fiú(in)k gatyáját :D :D :D
Mi jól vagyunk, Andris már dumál ezerrel, néha értjük, néha nem :) Ráadásul két nyelven, mert én igyekszem horvátul beszélni hozzá, így időnként azt is meg kell fejteni, hogy akkor most ezt melyik nyelven mondta :D
Sok puszi mindenkinek!!!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Julcsi,
a kukásbrümm nagyon édes! :lol: Tündéri lehet, ahogy magyaráz. Sok puszit küldök és drukkolok a tesóhoz :wink: !
A merckformin neked nem nyomja/nyomta fel a cukrot?
Most azzal küzdünk, hogy vagy kevés a met és nem fejti ki jól a hatását, vagy jó az inzulinszint de akkor nem jó a cukor... beleőrülök szép lassan...
Most voltam urológusnál - 2,5 után elkezdtek fájni a hasi varrataim és persze elmentem, nézzék meg - és jóóól megijesztgetett, hogy sos csináljunk valamit a cukorszintemmel, mert árthat a vesének, úgyhogy gondoskodtak izgulnivalóról... :roll:

Lica, Andris is nagy lehet már! :-) Párod is beszél horvátul? Jó kis rejtvény lehet, hogy akkor most éppen mit mond :-) Annyira jó, hogy gyerekkorától két nyelven fog anyanyelvi szinten beszélni, szuper lesz neki!

Kép
manguszta
 
 


lica :D ez jo lehet mar en is alig varom! en magyarul beszelek hozza, ferjem portugalul, de mi meg egymas kozt angolul beszelunk, szoval nalunk is vicces lesz :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


jajj, de irigykedek a 2nyelvű babákra!!! nagy előnnyel fognak indulni ám!

mangu!
nem tudom, mit csinál a met a cukrommal. nekem nem volt ir-em, akkor is szedtem, és nem használt semmit. most nem is néztünk cukrot (igazából szülés után talán 3 hónappal volt utoljára vérvételem... aztán nyugdíjba ment anyu :D), de mivel a szoptatás abbahagyása után úgy meghíztam, mint egy disznó, így kértem a dokit, írja fel. most már legalább nem hízom tovább, amióta szedem :? de tényleg katasztrófa :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Igen, elég erőteljesen fogyaszt a met :-) Legalább ennyi előnyünk legyen belőle :-) A hétvégén körülnéztem a szekrényben, kíváncsiságból belebújtam egy ruhába, ami az egyetemen volt rajtam legutóbb (igen... bő tízen... éve...) Ééééés feljött a szoknya! Igaz, nem teljesen húztam fel a cipzárat, de hordható... :-)

Dokinővel konzultáltam, szerinte csináltassam meg még egyszer, mert nem indokolja semmi a leletet, aztán meglátjuk. Ez azért megnyugtató, hogy szerinte nem kell pánikolni.
De azóta, hogy az urológus megultrahangozott és megnyomkodott reggel, hát azóta fáj a hasam rendesen... :?

Kép
manguszta
 
 


mangu!
én Áron előtt már 1x 1 évig szedtem, folyamatosan híztam tőle. engem nem fogyaszt :( most legalább már nem hízok... de 1 kiló, és annyi vagyok, mint amivel szülni mentem :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Hát zajlik az élet minden fronton! :)
Mi is jól vagyunk. Csak ezt az időjárást nagyon nyűgösen viseljük :S
Nálunk a vauvau, anya, baba, de, meg,el ilyenek mennek :D
Szeretjük az állatokat, még puszit is adnánk az orrukra!
Meg szeret minket csipkedni meg harapdálni, mert az olyan vicces neki... Próbáljuk leszoktatni róla.
Decemberben megy bölcsödébe majd! Egyik szemem sír.... :(
De hát muszály sajna...
Átköltöztünk új lakásba, nagyon szép tágas (70m2), csak a közös képviselővel van bajunk: beköltözött a pincénkbe és nem hajlandó kiköltözni. Olyan hülye kifogásokkal jön h a hajunk égnek áll. Mondtuk neki h akkor jogi útra visszük ha nem tűnik el onnan. Az nem kifogás h nincs hova pakolnia (közben van neki is pincéje plusz a teljes padlást lezárta és telepakolta).
Hétvégén megyünk Balcsira anyumékhoz 5 napra, majd aug végén megyünk 1 hétre is.
Közte lesz apának egy horgász hosszú hétvége is ahova elkísérjük aug elején :)
Reméljük szép időink lesznek majd!!!!

Mindenkit puszilunk!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Íme 2 kép Beniről:

Kép


Kép

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


aztaaaaa milyen szep kissrac eza Beni! heyes pasi lesz, jajj a lanyoknak :wink:

hogy milyen emberek vannak.....kozos kepviselo a pinceben :shock:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Köszi Bixi!!!
Összehozzuk Luaval!!! :D

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Csatlakozom Bixihez, nagyon jóképű a kis kópé! Komoly nagyfiú :-) és milyen pasis, máris :-)!
Málna nálatok termett?
Balcsihoz jó időt Nektek, apának meg aztán harapjanak azok a halak (csak ne őt :lol: )

Bixi, Pumpa új cicus?

Kép
manguszta
 
 


neeeem :D csak uj beceneve lett megint! :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Jaaaa, akkor megnyugodtam :lol: de azért nekem ő már Mr. Perfect marad :wink: Hogy viselte Lua érkezését?

Kép
manguszta
 
 


a babaval egyelore nem foglalkozik, neha megszaglassza. a sirast meglepoen jol birja, es jon utanam ha viszem pelenkazni vagy szoptatni vagy barhova. ha a ferjemnel van Lua, akkor o is odaul az olebe! ra nagyon feltekeny, es kb engem meg lesz*r ugy latom ramhagyja,h enyem a baba es en mar ot nem szeretem :( ha az en olembe van a baba, akkor is a paromhoz megy....de majdcsak megbekel velem is, de legalabb a babara nem haragszik :wink:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


sziasztok lanyok!

tudja valaki, hogy mekkora a max medrol adag amivel lehet meg szoptatni?
masik: ugy tunik mintha fogyna a tejm, 2 cicibol szivott ki osszesen 100-110et. :shock: valami jo serkento praktika?


amugy hogy vagytok? hogy telik a nyar?
gondolom mindenki pancsol :D 8)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Szia Bixi!

Medrol ügyben nem tudok segíteni, de tejcsivel kapcsolatban én is így vagyok. Estére adunk neki egy kis tápszert, de szeretném leépíteni. Laktoherb teát iszok, ami nálam ugrásszerű szaporodást okoz, de csak átmenetileg. Amúgy meg Babó csüng rajtam pár napja és ez úgy tűnik szépen lassan, de szaporítja.

Ja, meg a védőnő mondta, hogy felejtsük el a cumisüveget, mert Babócánk olyan kis okos, hogy rájött: könnyebb a kaja megszerzése az üvegből. Ma kezdtünk itatótálkát használni az iváshoz és majd a tápszerhez is. 3-4 alkalom után kezdi elfogadni, lehet nektek is beválna.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Szia Bixi!

Iszol eleget? A medrol-szedést sajnos nem tudom...

A pancsolást az elmúlt két hétben letudtuk sajnos... :( már, azért sajnos, mert haza kellett jönni. Maradtunk volna még, elvileg :-)
A múlt héten pedig belobbant a bélésem, két év óta megint. Marha izgalmas volt, egész nap a klotyót őrizni, nap nap után. Drága Emberem meg próbált a kedvemben járni, egyik nap kicsit jobban voltam és elmentünk kirándulni, és utána folyton azt mondta, hogy menjünk el oda megint, mert ott jókedvem volt... Dehát nem mertem elindulni.

A dokim szeptemberig szabadságon van, de szerencsére helyettesíti valaki, holnapra bejelentkeztem hozzá. De ezt a dokit nem ismerem, nem tudom, mit lehet majd intézni vele. Remélem, zöld ágra tudok majd vergődni vele is.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Homeopátiát szedj rá még a tea mellet! az is sokat segített nekem!!! Én 4 hónapos korig tudtam szoptatni sajnos. De nálunk nem volt gond h cumisüveg vagy cici. Mindkettőt szerette. CSak egyik nap elfordult a cicitől is meg a tejem is alig volt mér szóval egyszerre minden összejött. És így elapadt teljesen. Nem segített a folyamatos fejés sem hogy serkentsem. Párom segített mindig jól kimaszírozni melleimet, mert a csomók nagyon visszafogták a tejcit...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


huhh mangu, sajnalom :( en is ma voltam gasztron, hnap lesz eredmeny, bar nekem meg csak napi 1-2 a wc latogatas de nem akarom,h komolyabbra forduljon. gasztrosom azt mondja 16 medrollal meg mehet a szopi. ?!?!?!?!

vero: en nem adok neki tapszert, sem tejet uvebol sem egyelore. 3-3,5orankent eszik, nem tunik ehesnek, csak en erzem,h kevesebb a tej. a kovetkezo evesnel mar 140et evett, uh annyira nem aggodom, meg szepen hizik is. mi az az itatotalka?

tigris: homeot szedek igen vmi utrica akarmi a neve. az nagyon rossz erzes volt, amikor elfordult magatol a cicitol? mert engem mar az is megvisel ha neha sir az eves helyett :( es akkor atvaltottal full tapszerre?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi!

http://www.mindennonek.hu/jon-a-baba/86 ... talka-sved

Itt mindent megtudsz az itató tálkáról. A Dél-Pestiben már születésük után kis pohárkából itatják a babákat, majd ezt javasolják otthonra, hogy ne alakuljon ki cumizavar.

Nálunk este már éhes maradt a Drágám, így muszáj volt a tápszer és sajnos rákapott rendesen. Most harcolok vele, hogy a cicit válassza és ne az üveges cuccot.

Akartan feltenni egy képet Babócámról, de túl nagy a méret és nem bírom lekicsinyíteni. :-(

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Sziasztok!

Nekünk amikor nem akart szopizni babó akkor ezt ajánlotta védőnő:
http://www.minimano.hu/termekeink/babae ... szkoz.html
Mivel úgyanúgy erőlködnie kell ennél az üvegnél mint szopinál. A tálkánál csak nyel, nem erőlködik, nem dolgozik meg érte, ezért ellustul :) ez volt a vélemény nálunk anno...

Bixi nekem nem esett olyan szarul h elfordult, nem lettem lelki beteg. Tudomásul vettem és kész. Persze jobb lett volna ha szopizik tovább, de ez van. Utána kezdtük bevezetni a gyümölcsöket nála meg tápszerre váltottunk...

Nekem is belobbant a bélésem mind terhesség mind szoptatás abba hagyása után. Tudtommal sokan szedik a szteroidot végig mert nincs más választásuk és nekik is rendben van babó.

Mangu jobbulást!!!

Veró Paintbe nyisd meg a képet és ott tudod kicsinyíteni: Ctrl+W
:)
várjuk képeket babákról!!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Kép 3 naposan Kép 2 hónapos Kép Mi

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Jaj de édi!!!!! :)
zabálni való

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Veró, édes, gyönyörű!!! Milyen cukor baba!!! Büszke lehetsz rá! :-)

Bixi, a 16 medrol biztató! Akkor az csak 4 hét leépítés, vagy folyamatosan kell szedned?
A szopihoz nem értek, de nem lehet, hogy az a bizonyos "növekedési ugrás" miatti ingadozás van? Egy csomó cikk van erről itt a babaneten, csak egy ötlet...?

Van egy sanda gyanúm, hogy nekem a szteroid miatt sikerült teherbe esni anno... van egy ilyen szemlélet, csak nem elterjedt és persze nincs igazolva :? A nőgyógyász bólogatott, hogy igen, a szteroid elnyomja a férfihormonokat. Amúgy megnézettem a tesztoszteron-szintemet, teljesen rendben van... Most akkor nem tudom.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Voltam a doktornőnél, kaptam medrolt meg Pentasát (kúpot) meg káliumot. Ti kaptatok káliumot a szteroid mellé?

Azt mondta, hogy nem ütik ezek a cuccok a metet, azért megnéztem én is a neten (éljen a paranoia...)

Eddig nem kaptam még kúpot, de a dokinő szerint lokális terápia is kellene - hát, felőlem... :-) Eleinte próbálkozott a Budenofalkkal, de mondtam neki, hogy nálam az csak időpocsékolás, és hát két hét múlva teljesen munkakésznek kell lennem, úgyhogy ide a szteroiddal :lol:

Kép
manguszta
 
 


mangu: en volt,h kaptam kaliumot medrol melle, de az meg az elozo dokimnal volt, jo ideje nem kapok. akkor van uj melod?? :lol:
kesz a verkepem (tok jo volt, Lua kb sikitott a bal kezemben mikozben a jobbat szurtak, egy elmeny volt... :shock: ) na szoval minden rendben, 8mg a medrol :) azzal meg mehet a szopi, azt meg a klinikan is mondtak szulesnel.
novekedesi ugrasoktol mar fraszt kapok.....most iszom a tejserkentot meg szedem a homeot, babat meg pakolom jobbrol balra minden szopinal, es ma reggel mar csak egy cici is eleg volt neki 8)

tigris: medela calmank van nekunk is. abbol tenyleg nehez kiszivni, legalabbis en nem tudtam belole inni de Lua tud (vizet) :D :roll:

vero: nagyon szep a babad!


A gyerekek :D :lol:

Kép



Kép

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi, gratula a tündéri Luához! Nagyon édes bébi!!!
Szemmel láthatóan Pumpa egészen megbékélt vele :-) aranyos, ahogy együtt alszanak!

Kalandos lehetett a vérvétel! Lua biztos érezte, hogy "bántják" a mamit... de hálistennek akkor, hogy minden rendben van. Látod, a szopi is rendbejött; Lua tudja, mi-mennyi-mikor kell neki!

Meló: tegnap mentem be aláírni a szerződést!!! Szeptemberben kezdek. Elég izgi volt, jó egy hónapig semmi, mindennap lógni a neten, jelentkezni minden álláslehetőségre ami él és mozog, aztán várni a nagy semmit. Aztán hirtelen két lehetőségem is adódott, az egyik egy ismerősömön keresztül, és törnöm kellett a fejemet, hogy akkor most mi is legyen... de azért jó érzés volt, hogy van, ahova kellek :-) (kop-kopp)

Aztán elmentünk nyaralni, tök rendesek voltak, hogy nem forszírozták a hamarabbi kezdést (mondjuk, ott is mindenki nyaral). Lesz egy céges csapatépítő hétvége aug. utolsó hétvégéjén, ezért volt nagyon fontos a gyógyszer, mert hát nem lehet elrohangálni, pláne újként, negyedóránként a bokrok közé "jaj bocsi" felkiáltással :lol: . Most nyeltem le az első adagot, már elfelejtettem, hogy milyen iszonyat keserű íze van :P

Kép
manguszta
 
 


Bixi! Tündéri Lua és milyen nagy, erős a kép alapján! Ha jól emlékszem aznap szültél, mikor én voltam kiírva. (júni 11) :-)

Mangu! Gratulálok a melóhoz. Érezd jól magad a csapatépítőn.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Veró, köszi! :-) Reméljük, jó lesz...

Klassz az új vonalzód!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok Lányok!

Pentasa kúppal kapcsolatban szeretnék tanácsot: veletek előfordult már, hogy kiesett? :roll: Éjszakára kell használnom, de úgy tűnik, és folyton "kiköpöm"... :oops: Nem tudom, mit csináljak (azon kívül, hogy visszamegyek a dokinőhöz, de az még 5 további nap)...?

Kép
manguszta
 
 


Szia!
Én mondjuk Falosalk kúpot használok ha kell, de azzal nincs gondom. Pucsítva beteszem, aztán amikor érzem h csúszik befele akkor tuti. De van fekve háton lábakat felhúzva mint szülésnél és úgy csúszik, utána egyből elfekszem nyíl egyenesen az ágyon vagy gyertyázok :lol: Viccesen néz ki így leírva de ez van...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Köszi Tigris!
Én is lefekszem utána egyenesen, de valahogy nem marad ott :-)
Megpróbálom a gyertyásat is!
Köszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Vero, bixi, ezek a kislányok gyönyörűek!!!
Én is Laktoherb teát ittam + sok (citromos) alkoholmentes sört:) Az elején nagyon megszenvedtünk a szopizással, mindig bealudt... Aztán volt olyan korszak is, hogy a jobb ciciből nem volt hajlandó szopizni... Volt olyan hogy több mint egy óra hosszát szoptattam, csakhogy meglegyen a "megfelelő" mennyiség, mert nagyon lassan gyarapodott. De aztán szépen beállt minden és most 12 kg körül van. Sosem voltak hurkácskái, de apja is ilyen testalkatú, úgyhogy ez így van rendjén :-)
Mangu
gratula a munkához és 2 kalappal! Hogy válaszoljak a 2 hónappal ezelőtti kérdésedre (bocs :oops: ) : nem, a párom nem beszél horvátul, csak néhány "alapvető" dolgot tud ( úgy mint :"csapolt sört kérek", "anya hami-nyamit csinál", "mit iszol?" )
Képzeljétek el, Tigrissel összefutottunk a játszótéren!!! Úgyhogy neki köszönhetem, hogy eszembe jutott a fórum :)

Csajok, Lua, Elvira, figyelem !!! Alább látható Andris : :D








Kép Andris Balatonon

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: