Új privát üzeneted érkezett!

Mimilee!
Gondolkodj úgy, hogy ez a Ti 2-3 napotok, győzd meg erről a párodat is, ha neki is fontos a babó, csak erőt vesz a fáradtságán meg a stresszen, nem? :wink:
Remélem, erőt merítesz te is és mindenki a mi történetünkből. A férjem napi 12 órát dolgozik, vagy hajnali 3:30-kor kel, vagy másik műszakja esetében éjfél után ér haza, hulla fáradt ilyenkor, gondolhatjátok. Én 3-féle műszakban dolgozok, valamikor napokig nem látjuk egymást, csak az ágyban, hogy már vagy még alszik a másik. A sexet soha nem erőltetem, és nem durcizok (csak néha 8) ), amikor nem akarja. Viszont mindkettőnk nagyon akartuk a babát. PÉ környékén egyszerűen megbeszéltük, hogy tudnáné megoldani, hogy együtt legyünk..., (igaz, így nem spontán, de mit csináljon az ember?), együtt voltunk, most pedig ha minden igaz, itt a babó a pocimban :D :D :D
Úgyhogy fel a fejjel!
ácica
 
 


Ez tényleg jó ötlet, ahogyan Ácicáék csinálták. Ha másnem, ültetsd le, beszéljétek meg, hogy mikor lesztek együtt. Mert ez fontos a baba miatt.És minél hamarabb ott lesz a baba a pocidban, annál hamarabb megszűnik ez a nyomás. És tényleg tartsátok magatokat a tervezetthez. Így ő is beprogramozza és nem lesz erőltetés, hiszen közösen megbeszélitek. Így te sem fogsz stresszelni, hogy lesz e vagy nem.
Lehet, hogy ez így nem romantikus, na és akkor mi van? A lombikprogram sem romantikus, de van akinek szüksége van rá. Nincs ebben semmi. Lesz még elég időtök romantikázni,spontánkodni babával a pocakban is. :D
Igen, lehet hogy ez a csábításdi nem jó ötlet ebben az esetben, mert úgyis tudja, hogy mire megy ki a játék és annál nehezebb. :roll:

Kép

Kép
luli
 
 


köszi, aranyosak vagytok :)
igen, tegnap már mondtam, hogy jó lenne, ha az elkövetekező napokban együtt tudnánk lenni... de majd csak akkor nyugszom meg, ha ez tényleg így is lesz.

amúgy nektek van tapasztalatotok az ovulációs teszttel? én most vettem először. leírja, hogy a ciklus hosszától számítva kinek melyik napon kell elkezdeni a tesztelést. nekem - mivel 24 napos a ciklusom - ezért a 8. napon. és ma teszteltem másodszor, mindkét nap a kontrol csík mellett volt halványan egy másik is.
de a használati utasításban az van, hogy vagy van vagy nincs csík. szerintem nekem még nincs pé-m, tehát olyan furcsa, hogy két csíkot láttam.
ti használtok ilyet?
mimilee
 
 

 
 

Mimilee, én még nem használtam ilyet, nem tudok segíteni,.

Kép

Kép
luli
 
 


Mimilee jaj annyira ugyanazokat irtad le amit en erzek mindig :roll: es en pont ezert hisztiztem multkor... Merthogy szoltam apanak hogy jojjon, de nem jott ossze... Aztan este mar nem mertem szolni, bar kibekultunk. Azota nem szolok es mar megfogadtam ezt egyebkent a honap elejen is hogy spontan megy a dolog, szoval ha nem faradt es van kedve akkor majd jon o es nem en szolok... Nade sajnos (talan a sok "kenyszerites" miatt) apa a mensim elott par nappal es mensim alatt valamint utana (ugy az 5-6-7. napon) kornyekez meg mindig... Szoval tudat alatt akkor amikor nem vagyok fogamzokepes... persze mar ezt is szovatettem egyszer :? . Sajnos nem tudok jo tanacsot adni ebben :( . Szoval en is csak akkor nyugodtam meg ha "sikerult" azokon a napokon amikor ugy dontottem... ha nem akkor sirtam hogy elveszett a honap... Na mindenesetre en total kiborultam ettol ugyhogy ezert nem szolok mar... es vegulis azota jobban is vagyok.
Vendég
 


igen Loulou, én is rád gondoltam, hogy aztán sírás lett a vége. de annyira megértelek...
az az igazság, hogy tudom, hogy a férjem jó apa lesz, és imádni fogja a gyerekét, de hogy őszinte legyek, ő leszarja, hogy mikor jön. neki rohadtul nem sürgős, és más részről meg azt hiszi, hogy az úgy megy, mint a karikacsapás. nyilván rögtön összejön majd.
tehát tulajdonképpen, ÉN akarom nagyon a babát, ő meg majd örül, ha meglesz.
irigyelem azokat a párokat, ahol egyformán akarják mindketten a bébit. persze, mi még csak most kezdtük, úgyhogy lehet, hogy ha sikertelenül próbálkoznánk egy ideje, akkor ő is jobban vágyna rá.
mimilee
 
 


gratula minden pozi tezstesnek..kezdek irigy lenni../jóértelemben/ :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most csak lopva írok, anyóséknál vagyunk, de ez a gép olyan szar :evil: .
Nyanya, Mimilee jó hogy itt vagytok, nélkülünk úgysem lehet meglenni, nemigaz? :D

Nyanya, én is elkeseredtem most a mensi után, de tudom, hogy attól sajna nem lesz jobb, ha nem jövök. Teljesen nem tudok lekattanni a baba témáról akkor s. Majd ez a hónap sikeres lesz mindkettőnknek. OK?

Mimilee!
Annyira megértelek :wink: . Ezek a pasik :roll: . Az én férjem is sokat dolgozik, általában 12 órát, hétvégén meg a maszek, tegnap is 5 percen belül elaludt. És amikor azok a bizonyos napok vannak én is be tudok rágni. És folyton azt érzem, hogy mindig én mászok rá. Ezt múlt hónapba szóvá is tettem. Azóta összekapta magát :D .
Pedig ő így rendes, mert mondja, ha pé va, akkor nyugodtan szóljak, mondjam meg, aztán rajta leszünk az ügyön :shock:
ovulációs teszt :arrow: lehet rajt 2 csík, amikor a tesztcsík ugyanolyan erős vagy erősebb, mint a kontrollcsík, akkor van a pé, akkor kell együtt lenni.

Irdab!
Majd ha lesz még valami, elmesélem, úgyis mindig alkot valamit. :D

Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy Na, ezt jó hülyén kezdtem. Ööööö, szóval ez a tojásfehérje, meg nyálka dolog. Azt tudom, milyennek kell lennie, mikor kb van a pé, de előtte, utána? Nekem mostanában állandó jelleggel volt valami folyásom. Szerintetek az normális? Igazából a lapar óta. Műtét után összeszedtem egy jó kis fertőzést, meg rá pár hónapra mégegyet, alig tudtam belőle kimászni. Vagy nem is tudtam . Most hogy múltkor beszedtem a clamidiára azt a gyógyszert, mintha ez a folyás megszűnt volna. Vagy annak kell lenni vagy nem kell?

Na majd otthon még visszaolvasok, most megyek, mert kapok a fejemre. Ez a gép meg még mindig szar :evil: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita általába majdnem minden nőnek van valamilyen folyása..az a lényeg hogy ne bűzős legyen és ne viszkess meg ilyenek..mert ha ezek vannak akkor van valamilyen fertőzésed.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mimilee!
Nálunk is úgy volt az elején, hogy a férjem nem érezte, hogy sürgős lenne a baba (az is benne van, hogy a férfiak vmilyen rejtélyes oknál fogva félnek az apaszereptől - tudod, ez a megfelelési kényszer, meg náluk a kiskapu is később jön), én meg mindig riogattam, hogy már nem mai gyerek, (9 évvel idősebb nálam), de amíg ezzel piszkáltam, éreztem, hogy nem akarja igazán. Aztán sokat beszéltem a leendő életünkről, mi lesz majd, ha csemete lesz körülöttünk, és egyszer csak azt vettem észre, hogy nagyon akarja. Hát remélem, a sztorimmal segítettem. :D
Most megyek haza, puszi mindenkinek, holnap jövök 10 körül.

Már nagyon várom, ki lesz a követekező zebrás! A hétvégén gondolom, kiderül... :D :wink:
ácica
 
 


Kép
DE jó, de jó, de jó!!!!!
egész nap nem volt net a munkahelyen, már alig vártam,hogy hazaérjek, és megnézzek mi újság. hát ennél rosszabb hír sose várjon!!

Kép
kissedi
 
 


Hát a férfiakra térve. nálunk a férjem egy nap többször is elmondja milyen jó lenne. mióta (2éve) saját házunkba költöztünk azóta mondja hogy akar babát, persze én is! aztán munkanélküli lettem és mondtam hogy most nem is baj ha nem jön össze, de ő azt mondta, hogy ha ketten megélünk megélünk hárman is. :)
közben megszületett a barátházaspárunk kislánya, akit mikor a kezébe fogott azt hittem elsírja magát az örömtől és a bánatól egyaránt. gondolom értitek miről beszélek. hazafelé utánna azt hallgattam, milyen jó lenne ha nekünk is lenne már..... ennek lassan egy éve. és még mindig semmi. de majd most!!! :wink:

Kép
kissedi
 
 


kissedi nagyon jol mondod majd most...
annál szebb nincs ha egy férfi elsírja magát vagy csak majdnem a baba miatt.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A szexxel kapcsolatban, meg valahogy megérzi mikor van pém. dehogy hogy nem tom. de mióta mondjuk a clostit szedi állandóan rajta van. van hogy mi is csak úgy találkozunk, hogy egy puszit ad éjjel és én neki reggel és kész. de ez van. de később bepótoljuk :oops: :wink:
mondjuk én ritkábban akartam mint ő, de mióta gyúrunk már kezdek rászokni :lol: :oops:

Kép
kissedi
 
 


kissedi naggyon jó:) :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tagnapi nap egy nagy káosz volt. Délelőtt meg volt a genetikai uh. Babaméretek: ülőmagasság 68 mm-es ami pont 13. hetesnek megfelel, azaz 5 nappal nagyobb, a buksija 24 mm, a tarkóredő 1,5 mm. Az orrcsontja látható. A lepény meg hátul tapadt. Kaptam képet, de inkább hanyagoljuk. Semmit nem lehet kivenni belőle, pedig volt olyan jó póz is amit szerintem érdemes lett volna kinyomtatni, de hát ugye a doki klikkelt és nyomtatott. (erre a képre kár volt papírt pazarolni…) De ha kéritek felteszem.
Du. meg vissza kellett mennem a saját dokimhoz egy-két dolgot megbeszélni. Este 3/4 7-kor még a házidokihoz is beugrottam, de annyian voltak, hogy na ott már nem maradtam.

ÁCICA, JUDI: HATALMAS HALK GRATULA nagyon örülök a jó hírnek. Már ráfért a csapatra ez a zebraeső. És tünetek vannak?

Hajrá többiek!!!! Látom van pár esélyes a hétvégén! ;)

Pruci: holnapra Boldog névnapot!

Anuk: grat a kis babucihoz! De ezt a bunkó dokit! Nem semmi. A lóvé meg jó mi? Figyi én 4+4 napon voltam. Hétfőn teszteltem és kedden már dokinál voltam és látta a 4 mm petezsákot. És utána visszarendelt, de ilyet nem mondott, hogy mi a fenét akarok. Sőt a második uh.n se láttunk babát, csak 12 mm petezsákot (5+5 naposan). Sürgősen keress másik dokit!!! Tünetek vannak?

Judi: elvileg a hcg és a gabriell teszt egyforma érzékenységű. Várj pár napot és csinál egy újabb tesztet és szépen megnyugszol ;) A magas hő az jó!!! Drukk továbbra is!!!

Princzike: drukk holnapra!

Pingi: én is a Mávba fogok szülni! Nekem most kezdett egy picit nőni a hasam.

Érdekes néhányatok párja. Az enyém meg feszt akarná. Bár nekünk is egyeztetni kellett az időpontokat. Ő a szabijait a pém környékére ütemezte. Mert ugye nekem itt van a fiam is. És mikor délben aludt akkor tudtunk együtt lenni. Este nagyon ritkán, mert velem aludt el a fiam és hát így nehéz lett volna. :lol:

Ranita: tojcsi után 1-2 nappal szabadul ki a petéd a tüsződből ;) Tojcsikor már érdemes együtt lenni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Minden zebrásunknak gratula! Tiszta szívből örülök nektek.

Mimilee!
Hát ha valaki, én megértelek. Nem tudom, olvastál-e a múltkor bennünket, de ha igen, akkor tudod, hogy mi kb. 1,5 hete óriásit veszekedtünk emiatt. Én zokogtam, ő meg nem is értette, hogy miről beszélek. Jó lenne, ha személyesen ismernélek, te pont olyan vagy mint én. A férjeink is éppen olyanok. Köztünk is 7 év a korkülönbség, mindketten benne vagyunk a korban, neki mégsem sürgős a dolog. Persze azt sem érti meg, hogy én már közel állok a megbolonduláshoz. Nem bírom tovább. Én most leírom nektek a legbensőbb titkomat. Ha novemberben is kitalál valamit, hogy miért várjunk még, én rászántam magam, hogy elhagyom. Tényleg ne haragudjatok rám a negatív dolgokért, de nem bírom tovább, ki kell adnom a feszültségemet. Úgy érzem, ha valaki 34 évesen nem ért meg a dologra, akkor az 40 évesen sem fog. Én meg nem fogok könyörögni egy gyerekért. Megértetek?


Jaj, úgy sajnálom, bocsi. :cry:
bikfy
 
 


Kisvirág, igen, ezt tudtam.
Az a lényeg, hogy a babával minden rendben van. Persze, hogy azért rakd fel azt a képet :) .

Nitácska, tudom, hogy minden nőnek van folyása, csak igazából az érdekelt volna, hogy az mennyire normális, ha minden áldott nap van :oops: . És szerintem nem is kevés :oops: .Sokszor már zavar. Most nem érzek semmi különöset (lapar után igen),de mégis megfordult a fejembe, hogy nem e valami fertózés és azért sem jön a baba. Ezért is kaptam azt a bogyót a clamidiára.

Az én férjem különben szeretne tesót, de különösebben sosem beszél róla :? . Ha panaszkodom neki, hogy megint megjött vagy mért nem sikerül, Ő elüti annyival, hogy majd lesz, ne erőltessem. Sőt már azt is mondta, ha nem lesz, hát nem lesz, boldogok leszünk egy gyerekkel is. Szerintem ők nem értik, hogy nekünk ez mennyire fontos dolog.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Bikfy!
Hú, ez nagyon komoly elhatározás, de őszintén szólva meg is értem. Szerintem egyikünk se lenne külömebb. Én legalábbis biztos nem.
Dehát nem lehet ezt vele megbeszélni? Hogy neked ez mennyire fontos lenne, te már vágysz egy babára és szeretnéd, ha ő lenne az apukája? Ha igazán szeret, ezt meg kellene értenie.
De miért akar várni? Milyen kifogásai vannak?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hát tudjátok én bizony elraktam azt a tesztet :oops: Március óta babanaplót írok, hogy min megyek keresztül már ki is hagytam a helyet ahova beragasztom, had lássa Pocok, ha nagyobb lesz mi történt.

Apukáméknak már csak azért is elmondjuk, mert most volt apu névnapja, és megyünk köszönteni. Szegény beteg (ugyanaz a betegségünk van) és a baba amolyan ajándékféle lenne. Csak attól félek, nehogy szívinfarktust kapjon a nagy örömtől. Anyukámra már felkészültem, hogy hisztériás rohamot kapjon. Mindketten jóval túl a hatvanon és ugye első unoka. (valszeg az utolsó is, mert mi megállunk egynél ez is nehéz lesz, a nővérem meg nem akar)

Nálunk beindult a jégkorong meg az amerikai foci korszaka. Drága párom jó munkát megérdemelten a számítógép(munka) és a tévé között ingázik. Megmondom őszintén nem is bánom, hogy békén hagy :oops: valahogy a hátam közepére nem kívánom a szexet. Persze esténként összebújunk, de több nem kell. Feszül és fájdogál a hasam, kicsit fel vagyok puffadva. S a híres reggeli rosszullét este tör rám a legjobban. Egész nap émelygek, sajnos enni sem nagyon tudok (reszelt torma, ecetes uborka, babapiskóta, ásványvíz és kakaó jöhet dögivel) de más nem nagyon. A melleim még nem nőttek nagyon, de sorban szakadnak le a pántok a súlytól érzem is hogy egyre nehezebb félek, hogy tejcsarnok leszek, s nomeg nagyon fájnak is. (mindig jól el voltam eresztve bögyügyileg) Már most nem kapok megfelelő méretű cicifixet. :?

Lányok nem elkeseredni. Apával tényleg sokat kell beszélni. Valahogy bennük van, hogy félnek a kötelezettségtől, mert ugyebár a pici azért csak más. Aztán ha megvan először el sem hiszik, csak ha az orruk alá toljátok a képet. :D Az enyimé most fűnek fának regéli, hogy mekkora bika, hogy ripsz ropsz. De mi nagyon nagyon szerencsések voltunk, és remélem nem lesz baj.

Mindenkinek sok sok érett petécskét és boldog babásodást. :)
Vendég
 


anuk szép ajándék lesz apukádnak........ :lol:
bikfy komoly döntés lesz de igazad van..megértelek........
ranita ha nagyon zavar a folyás akkor menj dokihoz szerintem..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy! hát mit ne mondjak elég gáz a helyzeted, de megértelek. nekünk (eddig az derült ki),hogy apival van baj. volt,hogy mi is veszekedtünk és őszintén az én fejemben is megfordult hasonló, hogy lehet hogy ha elmennék mással lenne :roll: . lehet hogy csúnya dolog, és ezért nem ad nekem az Isten, de ez van.
Kisvirág hát persze hogy kérünk képet!!!és te hogy érzed magad? rosszullét?
Anuk! nekem volt egy ismerősöm aki szintén este volt rosszul, reggel észre sem vette :) Megkérdezhetem mi a bajod neked és apukádnak. ha nem publikus nem kell válaszolnod, és bocs hogy megkérdeztem. :oops:

Kép
kissedi
 
 


Ranita!nekem is van kevés folyásom, nap mint nap tisztasági betét kell, de nem vészes sztem. nem büdös és ragacsos (BOCS :oops: ).
Ha zavar akkor tényleg menj el orvoshoz, és ha nincs is semmi bajod, legalább megnyugszol.
Nem igaz megint javítani kellett a vonalzót, mert nem számolt.
Hol tudok vonalzót csinálni még, mert ez már kezd idegesíteni. :twisted:

Kép
kissedi
 
 


kissedi vannak időszakok mikor beadják a kulcsot a vonalzok.. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most néztem a profilban, és nem jó helyre volt állítvan az időzóna.+2 volt, és nekünk +1 lehet hogy az volt a gond. majd kiderül, de hogy mikor lett az elállítva passz. :roll:

Kép
kissedi
 
 


Na majd holnap benézek. most megyek aludni ,mert ragad le a szemem. nem tudom mi van. biztos a hidegfront.
Jó éjt nektek!!

Kép
kissedi
 
 


Natácska
naná, hogy kérjük szépen a képet. Már nagyon kíváncsiak vagyunk rá. :)

Ranita
szerintem nem kell elkeseredni. A párod biztosan szeretné azt a kistesót. Lehet, hogy csak nem szeret róla így beszélni?
Nálunk pl a családban, meg az ismerősök közül szinte mindenki már a baba kérdéssel faggat, de eddig nem nagyon volt erőm mindenkinek elárulni (csak a nagyon közeli barátnőknek), hogy azért nem olyan egyszerű nekünk sem összehozni. Én pl ilyenkor mindig azt mondtam, hogy majd építkezés után, meg amúgysem fértünk volna el 3-an 28 négyzetméteren, ahol már a mi cuccaink is kitúrtak minket. Persze azért én is nagyon szerettem volna. :)

Bikfy
tényleg nem lehet megbeszélni a pároddal? Bár mondjuk engem is fusztrálna eléggé a dolog.

Azt nem mondom, hogy nálunk nem volt olyan, hogy én nagyon akartam volna az együttlétet és az akaratosságom miatt nem jött össze, ráadásul még veszekedtünk is miatta egy kiadósat, de hátha vele is meg lehet beszélni. :(

Anuk
Ez tényleg nagyon szuper ajándék apukádnak.
Azért kérnénk egy beszámolót, hogy családod tagjai a meglepetést túlélték :lol:

Lányok.... én ehhez tök hülye vagyok, de mikor és milyen folyásnak vagy minek kellene lenni PÉ környékén?

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike nekem akartad irni?milyen képet? :oops: :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Persze, hogy beszélünk erről a dologról itthon, de nekem az már nem elég, amit ő mond. Azt szokta, hogy persze, nekünk is lesz, meg majd jövőre a miénk is meg fog születni, meg ilyenek. De nekem ez már nem elég. Én konkrétumokat akarok. Azt akarom, hogy ne csak így a levegőbe beszéljünk, hanem biztosan mondja meg, hogy mostantól próbálkozunk és később ne vághassa azt a fejemhez, hogy mert te akartad.
Néha azon gondolkozom, hogy sokat akarok, néha meg azt hiszem, hogy nem a legmegfelelőbb pasit választottam. És azt is le kell szögeznem, hogy az én férjem nagyon jó ember, csak hát ebben a dologban nem értünk egyet. Számomra a gyerekkérdés az a dolog, amiben nem ismerek tréfát.

Csajok, őszintén! Én vagyok hülye? Nem szabadna ennyire görcsölnöm a dolgon? Ti hogy értétek el, hogy a pasi is akarja a gyereket? Küzdött még valaki hasonló problémával? Segítsetek!
bikfy
 
 


bikfi teljesen igazad van..
eleinte az én párom se akarta a kistesót a két vetélés után..gondolom a csalodástol félt..de már akarja ő is..nem erőltettem a dolgot.. :roll: :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy! Én teljesen megértelek, én ugyanezzel a problémával küzdök. (Csak azt nem értem miért találtad múltkor komikusnak amikor erről írtam...) Na de lényeg a lényeg, hogy én is arra gondolok, hogy csak én akarom igazán, dokihoz sem mentünk még és ő azt hajtogatja, hogy lesz majd úgyis... De nekem ez prioritás, ez a legfontosabb dolog jelenleg az életemben. Csak éppen neki nem. Mert igenis képes lenne "teljesíteni" csak nincs kedve. Ma is próbálkoztam már de finoman hárított... Direkt nem mondtam hogy holnap van a Jónás napom, hadd higgye hogy "spontán" szeretném, és még éjjel megpróbálom egyszer... Csak az a baj, hogy így telnek a hónapok... És az én férjem is jó ember. És ő azt állítja hogy nagyon is akar gyereket... De hogy őszinte legyek nem tesz érte. Szerinte maradjon spontán a dolog, mert rámegy a szexuális életünk (na ebben igaza van...) Nade ha csak rajtam múlna már régen lenne gyerekünk :roll: . Itt vagy még?
Vendég
 


Loulou!
Ja, itt vagyok. Csak remélni tudom, hogy a múltkor nem bántottalak meg. De szerintem most már érted, mire gondoltam. Én is épp olyan görcsösen akarom, mint te. És ne hidd, hogy a múltkor hülyének néztelek. Dehogy!!! Csak én igazán megértettem, miről írsz valójában és mi van a soraid mögött. Inkább magamon röhögtem. Érted mit akarok írni ezzel? És tényleg ne haragudj!!!
bikfy
 
 


Loulou!
Én az ilyen mondatokon röhögök: még dokihoz sem mentünk. De most megint a saját nyomoromon röhögök. Te azt hiszed, az én férjem eljönne velem dokihoz? Sohanapján kiskedden esetleg. Csak azt remélem, hogy ha arra kerül a sor, nálunk nem lesz semmilyen probléma, merthogy én a férjemet nem tudom magammal cimbálni, az fix.

De szerintem nem csak mi vagyunk ám így ezzel a dologgal, azért kértem a többiek véleményét is.
bikfy
 
 


Bocsi, de látom elijesztettelek benneteket a hülyeségeimmel.

Hát akkor mindenkinek kívánok nyugodalmas, jó éjszakát! :wink:
bikfy
 
 


Jaj dehogy, nem bántottál meg csak nem értettem.
Vendég
 


Én azt gondolom hogy a szívük mélyén jól elvannak így is, gyerek nélkül... csak remélni lehet hogy ez megváltozik. Egyébként már több olyan hónap volt hogy az elején eldöntöttem rábízom hogy mikor leszünk együtt. Aztán úgy a tizedik naptól semmi... és akkor persze akcióba léptem, már amennyire lehet. Pedig szerintem jó apa lenne... csak picit aktivizálná magát...

Jó éjt neked is, tényleg nincs itt senki :roll:
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek! :D :D :D
bikfy
 
 


Loulou!
Érdekes dolgokat írsz, sokat gondolkodom rajta. Ezzel a jó apa-nem jó apa dologgal kapcsolatban az a véleményem, hogy nem szabad ámítanunk magunkat. Nem, ők nem lesznek jó apák, legalábbis a szó szoros értelmében. Ők máshogy és másban lesznek jók. Az én férjem például nem ájul el ha egy kisgyereket lát, nem akarja rögtön megpuszilgatni, úgy mint én. De már rájöttem, hogy ez nem baj. Csak nem szabad túl sokat várnunk, mert akkor boldogtalanok leszünk. Én ezt a dolgot már elfogadtam így. Ha nem ezt tenném, akkor már régen elpakolhattam volna.
Lehet persze, hogy a sajátunkkal majd másként bánik, de ez nem garancia. Úgy gondolom, sokszor azért csalódunk, mert olyan dolgokat is elvárunk, amit nagyon szeretnénk.
Én ezért írtam már tegnap is, hogy legelőször is magamban kell ezeket a dolgokat rendbe tennem, és ha végképp nem megy, akkor elpakolok. Mert bár nagyon szeretem, a saját boldogságomat nem vagyok hajlandó érte feláldozni. Mondjuk én ezt meg is mondtam neki, tehát én nyílt lapokkal játszom.

Lehet, ezt tenném a te helyedben is. Ha meg nem érti meg a problémádat, azt hogy ez neked mára prioritássá vált, akkor ő egy önző ember. Innentől kezdve meg rajtad áll, hogy vele akarod folytatni, vagy megpróbálsz mással boldog lenni.
Most újra csak azt írom, hogy ne haragudj rám az őszinteségemért, én inkább azt írtam le, hogy a magam ügyében mire jutottam.
Amúgy meg sok puszi és fel a fejjel! :wink: Szeretettel ölellek: bikfy
bikfy
 
 


Jó reggelt!

Nagyon-nagyon szar éjszakánk volt, gyerek tiszta takony, szinte semmit nem aludtunk :( . Majd később benézek, addig is puszi mindenkinek :) !

Kép

Kép
ranita1979
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára luli 2008.10.15 10:24-kor.

Kép

Kép
luli
 
 


Hát, lányok, eléggé elkeserítő, amit a vonakodó férjekről írtok, nem lehet könnyű! :( És teljesen megértelek benneteket! Bikfy, szerintem mondd meg a párodnak, hogy mi a helyzet, hogy akár el is hagyod, hogy ha nem kapja össze magát, és talán végre észreveszi, milyen fontos neked ez, és rájön, milyen fontos vagy te neki, és aktivizálja magát végre!
Nekem nagyon szerencsém van ez ügyben, ebben a kérdésben teljesen egyetértettünk (ami nagy szerencse, mert nekem is borzasztóan fontosak voltak a gyerekek), és mindent meg is tettünk/teszünk érte, amit tudtunk/tudunk. És nálunk kifejezetten programozott szex van, sőt, ugyanis a gyerekek mellett csak az este jöhet szóba, de még az sem felhőtlen, hiszen a kicsi bármikor felébredhet (sokat ébred még éjjel). És emiatt nem könnyű, mert sokszor van olyan, hogy nappal még mindkettőnknek nagy kedve van összebújni, de estére teljesen elfáradunk, mire az ágyba tesszük a lurkókat. De szerencsére az én párom nem zárkózik el semmitől. :)

Ranita,
jobbulást Hannának!

Mi is betegek vagyunk, a két fiú, meg én, ők nem annyira, de én borzasztóan dögrováson vagyok. Takony, fejfájás, köhögés, ami csak kell. :? Megyek is, csinálok egy kis teát. (Közben meg azon aggódom, hogy ha van baba, akkor remélhetőleg nem árt neki a betegség...)

Szép napot!

E.
euonymus
 
 


Luli!
Köszönöm az őszinteségedet, nekem jó, hogy ezeket megírtad.

Euonymus!
Az én férjem nem vonakodik, sőt!!! :D Nálunk az együttlétek mennyiségével és minőségével sincs probléma. Csakhogy mi még védekezünk, az utolsó ígérete szerint novemberig. És ő többször ki is mondta, hogy lesz gyerekünk, még a jövő évben, még ezzel sincs probléma. De nála ezzel le is van zárva a dolog. Ő azt hiszi, hogy ha ő lő, akkor elsőre.... :D
De én tudom, hogy ez közel sem biztos. Nekem meg munkahelyi problémáim vannak, júni 15-től megszűnik a munkám. Nekem addig terhesnek kell lennem. És ő ezt nem érti meg. Én meg azt nem értem meg, hogy pl. a novemberig tartó 2 hetet is miért vesztegetjük el. Ő dottore, most szakvizsgázik, tudom, hogy ez milyen feszült időszak, mert szakmabeliek vagyunk, na de könyörgöm, mindig lesz valami nehézség az életben, amire lehet fogni, hogy most miért ne. Ő arra vár, hogy majd eljön az életünkben az az idő, amikor mindketten megnyugszunk, gazdagok leszünk, meg ilyesmi. Szerintem meg erre felesleges várni. Szóval nekem ilyen gondjaim vannak.Nekem erről kellene meggyőznöm a Nagy Ő-t.
bikfy
 
 


Bikfy,
értem (és már emlékszem is)! Akkor legalább a szex teljesen okés! :D A sógorom amúgy ugyanilyen gondolkodású, a sógornőmnek egy évet kellett várnia, hogy végre belemenjen a babaprojektbe (pedig ő már nagyon akarta), mert ő is mindenféle nyugalmat, meg anyagi biztonságot, meg érettséget, és házat akart. De szerencséje volt, mert a sógornőm roppant türelmes, magát másoknak alávető ember, így kivárta, amíg megérett a dolog. Én nem bírtam volna. De egy beszélgetés szerintem akkor is rendbeteheti a párod, ha mindent őszintén felvázolsz előtte, hátha kinyílik végre a szeme!

Most már tényleg megyek...

E.
euonymus
 
 


Euonymus!
Nálunk az a baj, hogy én roppant türelmetlen vagyok. Ha én valamit eldöntök, akkor az MOST kell, nem holnapra, inkább már tegnapra. Én tuti nem bírom még 1 évig, csak akkor, ha észérveket hoz fel nekem, hogy miért ne. De ilyent meg nem tud. Mindig megkérdezem tőle, hogy miért jobb, ha 1 hónap múlva, vagy 3 múlva próbálkozunk? De erre nincs válasz, legalábbis olyan, amit én el tudnék fogadni.
A másik gáz az az, hogy vele nem lehet vitatkozni. Olyan türelmes, mint egy birka. Én meg olyan, mint egy oroszlán. :twisted: :twisted: :twisted: Én mondom a magamét, ő meg néz rám, hogy most mi van. Egy idő után kiborulok, na ekkor kezdek el zokogni, :D :D ebbe persze olyan szépen belehergelem magam, hogy reggelig mondom a magamét, mire ő kijelenti, hogy álmos, most már aludjunk. :D
Ekkor jövök rá, hogy kár volt tépni a számat, meg rongyosra beszélni, mert mindig ott kötünk ki, ahonnan elindultunk. Megállapítja, hogy jól van, majd lesz gyerekünk, megölel és már alszunk is. Engem meg 1 hétig b.sz az ideg. (elég nehezen bocsátok meg)
És akár hányszor hozom elő a témát, mindig így járunk. Pedig én érzem, hogy erről beszélnünk kellene. Csak ő nem érti, hogy mit.
Bocsi lányok, tudom, hogy bonyolult vagyok, de ez van.
Most puszi, majd este jövök.
bikfy
 
 


Bikfy az en ferjem sokkal jobban banik a gyerekekkel mint en, szinte csungenek rajta, pl ha elmegyunk valahova gyerekes baratainkkal en nem annyira tudok mit kezdeni a kicsikkel de o... es perceken belul az oleben vannak :)
Luli koszi hogy megirtad a tortenetedet! Es koszi az oszintesegedet. Gondolkodom azon amiket irtal, es fogok beszelni vele. A havi "mennyiseg" nalunk megvan, vagyis ami nekem is okes lenne, csak tenyleg ugy a 10. naptol a 17. napig szinte semmi... Ezt mar irtam de mensi alatt utan elott meg nagyon akraja... ezert gondoltam hogy valoszinuleg a sok "kenyszeritessel" volt a baj... :roll: . Probaltuk regebben naponta, ketnaponta, harom naponta, csak pekor stb stb... Csak valoszinuleg mara mar betelt a pohar. Es azret erzem ugy, hogy o mar semmit nem tesz a dologert... jon ha jonni akar... na de nem jon! Es ezert megyunk dokihoz, mer valami hiba van szerintem a gepezetben...
Puszilok mindenkit!
Vendég
 


Na de azert tegnap megvolt az akcio 8) es ma van a Jonas napom :lol:
Vendég
 


Bikfy, Loulou
hát tudom, hogy nem szép dolgog, de azért picit örülök, hogy a problémámmal nem vagyok egyedül. kísértetiesen hasonlít a helyzetünk ezek szerint.

Luli,
neked meg köszönöm, hogy megosztottad velünk a történeted.

Bikfy,
én nyár elején - bő egy évvel az esküvőnk után - jutottam el oda, hogy az asztalra csaptam. (de akkor már 2-3 éve rágtam a fülét egy babáért). aztán egy idő után észrevettem, hogy iszonyú boldogtalan vagyok. nagyon sokat gondolkoztam ezen, és arra jutottam, hogy imádom a pasimat, vele szeretnék megöregedni, de ha ennyire mások a vágyaink, a céljaink, akkor talán mégsem ő az igazi.
szóval közöltem vele, hogy idén év végéig adok neki időt, hogy átgondolja az egészet, és cselekedjen. (már torkig voltam a mindenféle ígéretekkel: majd ha összeházasodunk, majd ha nagyobb lakásba költözünk, majd ha kiveteted a mandulád, majd ha leszoksz a cigiről... - persze kiderült (miután mindez teljesült), hogy ezeket csak azért mondta, hogy időt nyerjen, és ne veszítsen el, de nem gondolta komolyan.). tehát megmondtam neki, hogy elegem van a szavakból, és akármennyire is szeretem, nekem csak egy életem van, és már abban is rengeteg kompromisszumot kötöttem (ha rajtam múlna, lenne már két iskolás gyerekem szerintem :)
szóval, ha ő még nem kész rá, oké, de akkor pakolok.
persze az első reakciója indulatos volt, hogy "aha szóval neked mindegy ki csinál neked gyereked"-típusú. de miután lenyugodott, láttam rajta, hogy bármennyire is addig nem akartam neki ilyen ultimátumot adni, mégiscsak jó ötlet volt.
most ott tartunk, hogy azt mondta, rendben, vágjunk bele.
ő tudja, hogy én nagyon akarom és nem vagyok hajlandó már többet várni, viszont azzal is tisztában van, hogy ha rajta múlna sosem lenne (nem azért, mert nem akarja, hanem mert sosem érezné késznek magát, vagy sosem tartaná a körülményeket teljesen optimálisnak. sajnos ő nagyon maximalista mindenben). de tudja azt is, hogy ennek meg kell történnie, és nem akar elveszíteni. hát lehet, hogy ez nem olyan romantikus indok, de legalább őszinte...
na erről a témáról órákig tudnék írni, de most már nem untatlak titeket :oops:
mimilee
 
 


Reggelt Lányok!

Hát ahogy visszaolvasgatom a tegnap esti termést, eléggé le vagytok törve.
Szerintem fontos, hogy az ember őszintén beszéljen a párjával.
Viszont azt be kell vallanom, hogy nálunk egy kicsit fordítva volt. - egy rövid ideig :)

Szóval lányok Bikfy és Loulou biztos, hogy baba ügyileg nem jött el a világ vége. Persze én is görcsösen akartam egy ideig, de azzal sajna én sem oldottam meg semmit. Most nem azt mondom, hogy nem szeretném, de már próbálok nem görcsölni rajta annyit. Persze azért teszek érte, hogy összejöjjön, de nem minden áron.
Sajnos most nekem is a bárd lóg a fejem fölött munkaügyileg. BRGRT :evil: gazdasági válság.... :evil: és jó lenne még ebben a hónapban teherbe esni :)
Viszont az biztos, hogy jobb ha nyíltan beszéltek ezekről a problémákról otthon.
Mi is ezt tettük. Azt nem mondom, hogy mindig zökkenőmentes volt, de azért megoldható. :)

Bocsi.... kicsit hosszúra sikeredtem. :oops: :roll:

Nos, szerintem, ahogy Ácica is írta még pár lappal odébb.... próbáljunk meg a jóra koncentrálni... én legalább is ezt teszem :)


Ranita
jobbulást nektek :)


Ma voltam dokinál! :( Szerencsére nem volt olyan szörnyű, mint ahogy gondoltam. Most elég sok petécskét látott, de még kicsik voltak. De sajnos a gyógyszertől (Closti) nekem mindig elvékonyodik a nyálkahártyám.... :( Most egy kicsit fel kell tuningolni. Azt mondta szedjek rá Aspirin+C-t, mert az növeli a méhnyálkahártyát. Így mivel még nem volt elég jó eredmény odabent, visszarendelt péntekre és valszeg hétfőn lesz az inszem.
Remélem minden oks lesz :)

Natácska most megfogtál...
mindjárt utána olvasok :oops:

Kép

Kép
princzike
 
 


Loulou,
de jóóóóó!!!!! :P
mimilee
 
 


Princzike,
nagyon szorítok neked hétfőn, hogy minden rendben legyen. és úgy is lesz :)

Bikfy múltkor azt írta, hogy a méhnyálkahártyát az növeli jelentősen ha rengeteg folyadékot (3-4 l/nap) iszol.
(azóta én is iszom, mint a gödény)
mimilee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?