Új privát üzeneted érkezett!

Helló Kislányok!!

Üdv Beuka és Zsuzska! Írigy vagyok nagyon, mert nyaraltatok!!! :twisted: Mi majd jövő tavasszal megyünk valami bababarát helyre.

Mindenkinek DRUKKKKK, akinek kell!!!!

Anyukám ma lenyúlta a gyermeket, így kénytelen voltam eltűntetni a macskahadat a lakásból. :lol: Meleget nehezen bírjuk, Bendőci is szenved tőle nagyon. Szépen gyarapodik a lurkó, csütörtökön már 4200 grammot nyomott a védőnéninél, ja és szombaton lesz 1 hónapos. :)


Ancsa!

Szép babucija van a testvérednek. Gratulálok hozzá!
betti73
 
 



Csak röviden, mert több dolgom van.
Ma reggel voltam UH-n.
méhnyálkahártya: 10.6 mm
tüsző: 26*28 mm
Ma szuri. Szerda inszem.
moni
 
 


Vica,
nagyon akarva meg szintén nem lehet, ugye... :wink:
Azért lombiknál se gyakori, hogy elsőre sikerül!

De tényleg, az elsőt inkább tapasztalatszerzésnek tekintem! Így is épp elég izgalmas és érdekes lesz a folyamat, kíváncsian várom! Aztán ha összejön, akkor grátisz! :D

A másodikra hajtok, abban nagyon fogok bízni, csakhátugye nem lehet rögtön a másodikkal kezdeni! :wink:

Betti,
Bendőci! :lol:

Móni,
drukk!
angel37
 
 

 
 

Angel!

Nemis a nagyon akarásra gondoltam én, hanem a bizodalomra. Sztem az lesz a legjobb, ha úgy képzeled el, hogy ez a második. :wink:

Betti!

Már 4200??? Ti aztán mindent beleadtok. Szóval ma cica-üldöztetés volt. Ne félj, nem sok kell nekik, és visszamerészkednek. :D
Vagy ne keserítselek? :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Tudom, könnyű kívülállónak dumálni, de tényleg nem szabad így hozzá állni, hogy majd a második sikerül és az első meg csak bemelegítés. Az is igaz, hogy ha túlságosan beleéli magát az ember, akkor nagyobbat csalódik, de AKKOR IS HINNI KELL, HOGY ELSŐRE IS SIKERÜLHET!
Ha meg nem hiszel, akkor majd én hiszek helyetted és kész pasz!
Ha meg a te teóriádat követjük, akkor gondold azt, hogy ez már a második lesz. :)

Móni! Drukk szerdára. Neked viszont tényleg a második már!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Vica, asszem egyre gondoltunk :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Betti!!!

Hú nagyon ügyesen növögettek!!!!Egy kis takarítás???Még jó, hogy ilyen jó anyukád van,hogy lenyúlja a gyereket!! :lol: Mi is tavasszal tervezünk egy hosszú hétvégét hármasba.Már nézegettem is,hová érdemes babával menni.De van egy csomó jó hely.

Moni!! :D :D

Nagyon drukkolok neked!!!Ennek tényleg sikerűlnie kell!!!

Angel!! :lol:

Hát Én is azt mondom irgum-burgum!!!Hinni kell benn,mert másképp nem működik!!!!Ugyi :?: :?:

Na Én mára elköszönök!!!!!Nem bírok ülni se.Aztán még a végén megunjátok a nyavajgásom. :wink: De nem panaszkodom mert erre vártam hosszú-hosszú hónapokat.

Pusz mindenkinek!!! :lol:
csanita
 
 


Sonjus, nem tudtalak megvárni, de remélem minden rendben volt.

Nekem most mennem kell.

Ciao holnapig!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csajok,
nyilván bizakodás van/lesz bennem, és az eljárás folyamán erősödni fog, és persze, lesz bennem csalódás, ha nem sikerül.

De mit tegyek? Most úgy érzem, hogy ez az első valóban inkább bemelegítés! :wink: És én tökre örülök, hogy így fogom fel, nekem ez most így jó! És ha összejön, összejön, ha hiszek, ha nem! :)

De úgy látom, ti majd összedrukkoljátok nekem! :lol:

Aranyosak vagytok! :oops:
angel37
 
 


Sziasztok!
ÁTJÁRHATÓ VAGYOK!!!!
Nem is volt veszélyes az egész (így utólag visszagondolva persze).
Nagyon rendes volt a doki, elmondott mindent, mi lesz, hogy lesz. 10 percig tartott az egész, öltözéssel, vetkőzéssel együtt, a vizsgálat után fél órával már semmit sem éreztem, közvetlen utána olyan volt, mint egy kis mensi görcs. Menet közben 2 kellemetlen pillanat volt, míg behelyezték azt a valamit, de utána semmi. Minden rendben,ez a lényeg. Azért jöttem ilyen későn, mert a jó hír hallatán, a párom meghívott ebédelni :)
Most mennem kell, még visszaolvasni sem tudtam, de holnap reggel megyek dolgozni, majd akkor visszaolvasok. Köszi aki aggódott és a drukkokat. Jujjj de jól vagyok :)
sonjus
 
 


Angel!

Az a lényeg, hogy Neked jó legyen. Más nem számít. De azért bízzál. :wink:

Kamilla!

Igen, egy húron pendültünk. :D

Sonjus!

GRATULÁLOK!!!
Előre az augusztusi babáért! :D

Mára ennyi. Pusza!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Megvolt az UH.
Nagyon picike, életjelensége nincs.
Pénteken ismét UH + HCG vizsgálat.
No comment.

Kép
lara26
 
 


Drága Lara!!!!

Kérlek ne keseredj el!!!!!Még azért lehet bízni benne!!!!Abszolút nincs szívhang?????Mit mond a doki?????Hú az a ...... :oops: :oops: Most majdnem írtam valami csunyát!!!Nem volt még vérvételed?????Tesztet csináltál újat?????Jaj kérlek ne haragudj a sok kérdés miatt,de amint megláttam,hogy írtál,jöttem mi újság!!! :?: :cry: És még jó,hogy ülök.De nincs igasság!!!! :(

Millió puszi
csanita
 
 


[color=redBeu!!!!!!!!!][/color]

Megírnád privibe a telcsiszámodat :?: :?: Mert olyan ügyes voltam,hogy szépen eltüntettem a telefonomból az előbb!!! :cry: :cry:

Köszi!!!!

Kicsit szétszórt vagyok!!!! :wink:
csanita
 
 


Az előbb miért nem sikerűlt????
csanita
 
 


Anita!

Most sem haragszok :), legalább kiírom magamból :( .

50% az esély, hogy megmarad!
Talán beindul. Semmi jelenséget nem produkált. Vérvétel nem volt. Kb. 2 héttel ez előtt csináltam még egy tesztet, de az is + lett és a terhességi csík előbb megjelent mint a teszt csík.

Petezsák: 23mm szabálytalan szélű.
CRL:4mm.
Megjegyzés: missed ab ?

(-gondolom ez az jelenti, hogy missed=elveszített )

Kép
lara26
 
 


Lara!!! :cry:

De doki szerint van remény,hogy beinduljon????Semmi szívhang nem volt????Hú tényleg nagyon picuri.De Korai a terhesség,nem???nem tudom mit jelent amit a végére írtál,de valahol már mintha olvastam volna.És mitől állhatott le a fejlődés,doki nem mondta???
csanita
 
 


Lara!!!

Vica üzeni,nagyon szorít neketek,hogy minden rendbe jőjjön!!!!
csanita
 
 


Nem sok remény van pénteken kiderül azt mondta az UH-s orvos és az én orvosom is azt mondta.
Vizsgálatkor aktuális (mért) kor: 7 hét+ 6 nap. Ez azt jelenti, hogy ekkorának felel meg méretei alapján? Bocs: nem tudok gondolkodni :(

Kép
lara26
 
 


Vicus!

Köszi a drukkot!! Nagyon kedves vagy te is!

Kép
lara26
 
 


Lara!!!!

Nicikának 3mm-es volt a baba ekkor,és most 4 hónapos csodaszép kislány!!!!

De Vicának 12 mm-es volt ha jól emlékszem,bocsi Vica ha nem,de nem kerestem vissza.Szóval van még remény,nyugodj meg!!!!!Tudom,könnyen mondom,de erős a babóca és kapszkodik,csak még parányi.

Puszika
csanita
 
 


Lara,
:cry: :cry: :cry:
Bízzunk a második 50 százalékban!!!
(Missed abortion -t írtak a végére kérdőjellel. Olyan elhalt terhesség, amikor nem indul meg a vetélés.)
potter_76
 
 


Anita!

Emlékszem Nicikára!
Engem az aggaszt, hogy én is úgy emlékszem Vicának 12mm-es.Végül is csak pár óra korkülönbség van a két terhesség között.
Az enyém meg csak 4mm. Na jó nagyobb mint Nicikáé.

Vica!

Bocsi, hogy téged veszlek alapul!!

Kép
lara26
 
 


Jó estét!
Vica! :)
Bocsánatot kérek Máxem miatt!!! :oops: :oops:
sajnálom az allergiát! Próbáld nem sokat fújni az orrod, bár tudom, könnyű mondani :(

Angel! :)
Amikor februárban kiderült, hogy nálunk is csak lombik lehet, nagyon izgatott lettem. szinte vártam már, hogy milyen lesz, stb. Na és néhány nap múlva produkáltam egy kétcsíkosat :) nagyon drukkolok Nektek!!!!

Reni! :)
Azért halkan drukkolok ám Neked!!!!! De jó! A születésnapom után 1 nappal lesz a "nagy napotok"!!! :)

Anita! :)
Nem csodálom, hogy nem bírod az éjjeleket! Kitartás!!!!
Igen sajna dolgozom :( de már nem sok van hátra!!!! max 24 munkanap! Hol talátál bababarát helyet?

Betti! :)
Jó, hogy anyukád lenyúlta a bébit :) tök jó, hogy ilyen korán "oda is szokik".

Móni! :)
Akkor nagyon nagyon drukkolok szerdára!!!!

Szonja! :)
Ez nagyon jó hír!!!!!

Lara! :)
NAgyon drukkolok Neked!!!!!!!!!!!!!!! Millió erősítő drukkot küldök!!!!!!! Kiratás!!!

Editke????????

Ancsa! :)
Mi volt?

Ma kaptam egy pici babaruhát, olyan cuki!!! Azt nézegetem egész nap :)
MEgyek vízszintesbe, mert nem tudok ülni.

Jó éjt mindenkinek!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok, JÓ REGGELT!!!

Kép

Zsu! :)
Veled mi újság?

SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Lara!
Ezer és még millió drukk, és hinni kell a maradék 50%-ban én is azt mondom!

Beuka!
Szeretnék én is táblázattag lenni :)
2005.03.hó 28-35 31 HSG ok, 07.14-én UH

Anita!
Ez a kiscsaj hihetetlen, hogy így megvárat titeket :D

Angel!
Én látom, hogy te a meglepire gyúrsz :D , szerintem az is nagyon jó!!!

Vica!
A próféta szóljon belőled az augusztusi babát illetően. A dokibácsi is azt mondta, hogy ilyen HSG után könnyebben összejöhet mert ha volt is valami apró elzáródás vagy valami, akkor az ilyenkor megnyílik. Először megijedtem, mert azt mondta, hogy csak az egyik, de aztán a monitoron én is láttam, hogy mindkettő átjárható. Lehet, ott volt valami? De már nincs! Nekünk nem mondta, hogy szünetet kell tartani, de a tegnapi nagy ilyedtségre elfáradtam és elaludtam elég hamar :oops:
sonjus
 
 


Beuka!
A Cn/kor mit jelent?
Még mindig nem vagyok képben minden rövidítést illetően, de belejövök majd :)
sonjus
 
 


sziasztok!

vagyok ám, de ezer a melo! alig győzöm...két hét oszt megint leállás...szóval most hajrá van nagyon...és még a múlt hetet is be kell pótolni....

szval nekem megjött ma vagyok 7. napon, a tricker nem jó, Beuka javíthatsz...

Lara! Nem is tudom mit mondjak, sajnálom nagyon...de még van remény...én millió drukkot küldök...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!! :D

Nem bírok aludni,Apa elment dolgozni 6-kor,pedig mindig visza szoktam aludni.Éjjelem szokásosan telt. :cry:

Sonja!!!

Örülök,hogy átjárható vagy,akkor nagy gond nincs!!! :lol: Doki mit mondott????Kisasszonyom gondolja,sokat vártunk rá,ez már meg se kottyn nekünk :lol: De türelmesen várjuk.
Cn/kor:Ciklusnap és a terhesség kora.

Lara!!!

Annyit gondoltam rád!!!!!De ahogy a lányok is írják még ott van az
a 50%!!!

Változás annyi,hogy ha nem jön REgi,jövő hét péntekig várunk!!!!Így csütörtökön kell befeküdni,és pénteken szülünk.21-én.De annyira bízom benne,hogy megindul magától.

Ági!!!

Neked ugye meg kellett indítani a szülést????Nagyon gáz????Most ez a parám.Pár napja kicsit lelkis lettem,de betudom az uccsó napoknak. :cry:
csanita
 
 


Sonjus, gratulálok az eredményhez. Remélem, ezek után együtt babásodunk.

Lara. Sajnálom, hogy így megijesztettek. Azért még ne add fel.
Emlékeztek Lolitára? Neki is azt mondták, hogy el fog vetélni, mert szabálytalan a petezsák és én úgy emlékszem, hogy megmaradt neki. Csak aztán nem nagyon irogatott utána.
Nicikának meg azt mondták, hogy lehet, hogy egy héttel később fogant, mint ahogy ő azt gondolta. Én szorítok, hogy minden jóra forduljon.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Akkor hajrá, babásodjunk együtt. Modják, hogy több szem többet lát, de erre a helyzetre mit mondanak azt nem tudom :lol:

Anita!
A doki azt mondta, hogy "törekedni kell" :) , pénteken megnéz UH, aztán rásegítés closival, ha kell. Mondtam neki, hogy nehezen viselem a clostit, de azt mondta, amit helyette ajánlana az is ilyen anyagokat tartalmaz, így inkább ha már így is rettenet a bőröm, akkor már beszedem, nem oszt nem szoroz!
Regi még 1 hét? Sőt 21-e az több is.
Hű, az ebben a melegben nem semmi!
Hátha neki is melege van odabennt és mostmár magától kikívánkozik!
sonjus
 
 


Sziasztok!

Lara drága!Ne add fel kérlek,hátha beindul a kis drága.Nagyon szorítok neked hogy így legyen.Ne haragudj többet nem tudok írni,mert erre nem lehet.............
Beuka!Köszi a drukkot.A szülinapodon szerettük volna mert akkor leszünk pont 5 és fél évesek,(meg a kedvenc számunk is)de pénteki nap.
Sonjus!Gratula a jó eredményhez :wink:
breni
 
 


Sziasztok!

Lara!
Tegnap hallottam a hírt (Csanita megírta sms-ben) és egész este rád gondoltam. Kitartás, minden rendbejön! Nicika babája tényleg nagyon pici volt, és mégis ott szuszog most a kiságyban. Mi nagyon bízunk Bennetek, bízzál Te is! (szorít-szorít)

Beu!
Babaruha: :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


SZiasztok,

Lara,
ijedten olvasom, mi van :(
Nem értek hozzá, de nagyon remélem és szorítok, hogy minden rendben legyen!

Sonjus,
gratula a hsg-hez! :) Akkor szó szerint is szabad a pálya!

Beu :)
Igen, ilyen jófajta izgalmat érzek én is! :D
Hogy addig felmutassak egy kétcsíkosat az több okból is kizárt , de ami késik nem múlik! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Ma már jobb egy picit!
Nem szabad feladni mert azt megérzi a baba. Lehet, hogy aludt a picuri.?
Ha minden rendben van, akkor péntekig sokat fejlődhet és ha azt vesszük ez még csak valójában a 6.hét a megtermékenyítéstől.

Kép
lara26
 
 


Lara!

Egy óra hosszat keresetem de meglett:

Nicikának 7+2 idősen volt 3mm a babája. És éppen ma 5 hónapos a kislány.
És hozzám már csakazért sem érdemes viszonyítani, mert a 11. napon volt PÉ-m. Szóval ha a mensi szerint Te is vagy előbbre, de az én babám hamarabb fogant. És ezért is lehet, hogy nagyobb.
Lehet, hogy nem volt teljesen jó az UH, vagy régi volt, vagy nem tudom. Mindenesetre bízni kell, és küldjél neki sok-sok szeretetet, hogy növekedjen sokat péntekig. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica! :)

Igazad van teljes mértékben!
Tanácsodat megfogadom!!! :)

Kép
lara26
 
 


Vica!!!

Megelőztél,mert Én is ezt kerestem,de ez az új rendszer nem valami jó.Én is hikomat vagyok. :cry:

Lara!!!!

Ezt már szeretem,ha pozitívan állsz a dolgokhoz!!!Csak így tovább!!Ha szomorú vagy azt a baba is megérzi.Nem gondolgodtatok egy másik uh-n???Nem ennél a dokinál hanem egy nagyobb felbontású uh-n???
csanita
 
 


Sziasztok Lányok!

csak egy gyors életjel. Minden oké velem és kezdek nagyon helyrejönni. :) :) Pénteken pedig indulunk nyaralni. Védekeztünk és így most jó.Bár nem hiszem, hogy a nyaralás alatt fogunk. De múlt hónapban így egyáltalán nem járt az agyam a téma körül. Pedig a kiskori barátnőmről is kiderült, hogy babát vár. De nekem ez most csak másodlagos téma. Kezdek a régi lenni. Kiegyensúlyozott vagyok és ez még a bőrömre is jó hatással van. Reméljük máshol is meghozza majd az eredményt, ha itt lesz az ideje. Vendégsereg vendégsereg hátán, buli buli hátán. Ez jellemzet az utóbbi pár hetet. Kezdek egy kicsit elfáradni, de nagyon jó, hogy zajlik az élet körülöttem. Mindent másképp látok már.


Lara, Neked megy most a legnagyobb drukkom. Imádkozok értetek, hogy minden rendben legyen. És ilyenkor is Vica jut eszembe. Csak hinni kell és az nagyon sokat segít, csak bízni magadban és a babócában! Kitartás!!!!!!!

Vica, nagyon örülök a boldogságodnak és hogy ilyen szépen fejlődtök. Te vagy a példa előttem. Már én is hiszek magamban és boldog vagyok.

Anita, Neked is nagyon-nagyon szorítok! Mosmár közel az idő. Biztosan minden rendben lesz, gondolok Rátok!

Sajnus, mi még nem ismerjük egymást, de gratula a HSG-hez!!!!!

Angel, azért nem lemondani az elsőről! Hinni kell benne, az már fél siker!:-)

Reni, alíg várom a képeket! Remélem szép időtök lesz!

Móni! Nagyon szorítok, hogy ez már sikerüljön! ++++++++++++

Beuka, Zsuzska, Kamilla, Ági, Ancsa, Editke! Ezer puszi mindenkinek!

J.
pihi
 
 


Pihi!De jó hallani hogy jól vagy.Nagyon drukkolok hogy minél hamarabb jöjjön hozzátok a gólya.
A gumi dolgon már én is gondolkozom.
breni
 
 


Szia Pihííííííííííííííííí!

De jó, hogy jöttél!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D


Nagyon, de nagyon jó úton vagy, és ennek annyira örülök!!!
Biztos vagyok benne, hogy ha már a bőrödön is meglátszik a nyugalom, akkor máshol is megvolt a hatása. Élvezzétek anyaralást, a vendégeket, a bulikat, mert már nem sok lesz belőlük. :) Babával ugyanis nehezebb. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Pihi :D :D :D :D :D

De Örülök nektek!!!És,hogy kezdesz megnyugodni,hidd el meglesz az eredménye. :lol:

Na megyek főzök egy is rakott krumplit. :wink:
csanita
 
 


Sziasztok! :)

NO, nem volt ma délutáni műszak??

Sonja! :)
OK beraklak a táblába, csak még azt áruld el, hogy hányadik napont vagy ma?

Zsu! :)
Sajnálom, hogy közben megjött :( pont a legrosszabbkor! Milyen volt a nyaralás?

Reni! :)
Örülök, hogy azon a napon akartátok :) nekem is a kedvenc számom egyébként :wink:

Anita! :)
Én el sem tudom képzelni, hogy Te hoyg bírod ezt a meleget! Ráadásul még főzöl is minden nap!?!?! Nem vagy semmi!!!
Le a kalappal!! Megkaptad a számomat?

Pihi! :)
:D :D :D Örülök, hogy jelentkeztél, annak még jobban, hogy jól vagy!!!! Csak így tovább!!! Jó nyaralást!!! Pihenj és lazíts sokat!!!

Lara! :)
Örülök, hogy jobban vagy!! NAgyon drukkolok Nektek!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Főleg kismamik, de mindenki figyelmébe:
http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

Nagyon jó!

Kép
Kép
beuka
 
 


SZiasztok,

Lara,
ijedten olvasom, mi van :cry: ,hinni kell a maradék 50%-ban én is azt mondom!

Szia Beuka!! :D

Sonjus!Gratula a jó eredményhez :D


Betti!!!

Hú nagyon ügyesen növögettek!!!!


Bocsi de mennem kell!!
Rolam csak ennyi :( a höm lefelé csuszik pár nap és megjön,de nem vagyok elkeseredve,a hömérö megy a szekrény aljába!!Majd egyszer eljön az ÉN idöm is ,kivárom
:lol: :lol: !!!

Na ime a görbém.


Kép
Vendég
 



Sziasztok!
Köszi mindenkinek a drukkokat. Zsuzskának majd írok sms-t ha túl vagyok rajta.
moni
 
 



Editke!!! :)
Már épp hiányolni akartalak! Sajnálom, hogy esik a hőd, de én azért még bízom Benned!! :) Egyébként nagyon jó a hozzáállásod!! Írigylésre méltó!!

MÓNI! :)
Gondolok RÁd nagyon!!!!!!! +++++++++++++++++


Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!!!

Igen megkaptam a emailt,köszi mégegyszer.Hát e melegrő inkább nem nyilatkozom!!! :cry: Nehezen bírom,és már semmi sem jó,beletudnék kötni a fába is,szegény Apa elég jól veszi az akadályokat.Nem főzök minden nap,kb 2-3 naponta.De ez is épp elég,és pénteken még sütöttem is.Azért hála isten nagyon jól viseltem eddig a terheséget,semmi bajom nem volt,nem híztam sokat,védőnő nagyon meg dicsért.Nem vagyo az az elülős tipus,mindig csinálok valamit.Na jó már nem vagyok valami aktí,de Apa nagyon sokat segít.

Na ma azt hittük itt az idő délután,görcsölgettem de aztán abba maradt.Kiváncsi leszek az éjjelre,meg a holnapi ctg-re. :wink:

Apa ma kérdezi:Elmegyünk szombaton vacsorázni???? :lol: :lol: :lol:

Moni!!!

Mennek a drukkok!!!!
csanita
 
 


Anita,
igen, megindította a dokim. De én sztem más eset vagyok, mint te. Semmi fájás, semmi méhszájváltozás, így macerásabb. Pl egyik barátosnémnak "csak" burkot kellet repeszteni, és megvolt az egész másfél óra alatt. Lazíts, nem lesz baj!

Móni,
holnap gondolok rád ezerrel.

Pihi,
:D :D :D
Ügyes vagy, csak így tovább.

Ma voltam 6 hetes nőgyógyi kontrollon, minden okés.
Tegnap gondolkodtam a védekezésen. Apa azonnal szeretné a következőt. Én háááát.... Aztán beleolvastam a megint megjött topikba, ahol most megint sokan sajnos el vannak keseredve a sikertelenségektől, a sok évi hiába várakozástól...nagyon megérintett. Peti is sokára jött össze (de azért ahhoz, amiket olvastam nem fogható), akkor minek tervezgessek? Szal nemtom, ha lenne segítségem egyértelműbb lenne. Vagy majd megoldódik. Vagy lehet, hogy nekem egy gyereket "rendeltek el".
Érdekes, képzeljétek, peteérés akár 1-2 hónap múlva lehet, mensi és szabályos ciklus kb 6 hónap. Tehát becsúszhat...mint volt csoporttársamnak 5 hónap múlva az ikrek... :roll:

Szóval lehet, hogy a tábla tetejéről a végére kerülök majd, mint aki megint babát szeretne.. :)

Hehe, szal gondolhatjátok, ma nem volt nagyon húzós napom... 8)
potter_76
 
 


Sziasztok!!!!

Anita! :)
Nem is csodálkozom rajta, hogy már nem pörögsz ezerrel! NAgyon cuki Apukája van a Reginek!!! Végül hány kilót szedtél fel?
Szombati vacsi! :lol: :lol:
MAjd gyere, hoyg mi volt ma!!!!
Gondolok RÁd!!!

Ági! :)
Ha tudnád én már most mennyit töröm ezen az agyam! Nekünk sem jött össze egyből a bébi, miért tervezgessük tehát a következőt, jön, amikor sikerül, de mi van, ha egyből jön? Az azért elég nehéz lehet. LEhet, hogy a terhesség abszolút renbeteszi a szervezetünket, és... Sokan azt gondolják, hogy a szoptatás alatt nem lehet tehetbe esni (fogamzásgátló hatású) bevallom én is azt gondoltam, de persz ez nem igaz. Az az ikerterhesség 5 hónap múlva elég durva! Mármint hirtelen 3 babó!
Szóval teljesen megértelek! Egyébként ez olyan megnyugtató, hogy ott van melletted a 6 hetes Peti, és máris van erőd a következőn gondolkodni! Ez engem annyira megerősít abban, hogy igenis lehet bírni két pici babával is!
Ilyet meg ne is mondj, hogy Neked 1 ygereket rendeltek el! Rendeljétek el Ti magatok, aztán meglátjátok a természetanya hogy szeretné :) :) :)
Egyébként gratula a 6 hetes kontrollhoz!!!!
HOgy van a kis Péter??

MÓNI!!!!!!
NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++

NA mentem. Úgy látom ma sem érek be 7-re :)
jaj, a tábla:
Kép
SZép napot mindenkinek!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?