Új privát üzeneted érkezett!

DANA Kép
Csak azt hagytad ki, hogy mióta próbálkoztok. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Itt a mai tábli. Kép
Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi!

Nagy vagyKép
vtina
 
 

 
 

TinaKép
Most te vagy az első akiért izgulhatunk. Kép
Mi is most nálad a helyzet?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Nagyon jó ez a táblázat! Ügyes vagy ÁgiKép
Tinának és neked már lehet is drukkolni.
Teljesen elmúlt a fájás, kösz a tanácsot. Ivás után tényleg jobb lett.
Hány érett tüsződ lett az inszemre?
Tanczy!
Tényleg elég gáz,hogy ilyen későn végzel, bár ezt sajnos én is ismerem, mert sokáig nekem is volt másodállásom.

wanga
 
 


Sziasztok!

Hát én kerültem a tábla aljára Kép
Remélem ti nem követtek engem.
Tina mikor fogsz tesztelni?
Ági neked vérvétel lesz?

Úgy várom a szombatot. Megyünk szlovéniába kirándulni Kép
Csak előtte nap még suliba kell mennem Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Wanga Kép
Mivel az inszemen már nem lehet látni a tüszőket, mert ugye megrepedtek így tippelni tudom, hogy 2 tüszőm repedt meg+ 1 db még nem az csak szerintem vasárnap körül.
Örülök, hogy segített az ivás én is olvastam.Kép

TanczyKép
Igen ahány doki, annyi szokás.Kép
Nekem mondjuk bejött ez a rendesen megjött dolog az első nap, mert volt olyan hónapom, amikor hamar kezdtük a stimut és nem is volt semmi hatása a clostynak. Kép

TündiKép
Ez az otthoni munka azért klassz dolog mert gyerek mellett is tudsz dolgozni és később sem kell tartanod, hogy betegség esetén hova tegyem a gyereket, hogy megmaradjon a munkahelyem.
Az az igazság, hogy annyira megtetszett az amit írtál, hogy ki is kértem a párom véleményét, hogy mit szólna ha elmennék valami hasonló tanfolyamra, mert én is láttam a neten egy csomó munkalehetőséget ezirányban.
Szerinted is van jövője? Te hogy látod, hiszen te ebben élsz.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Értem nem nagyon kell izgulni, max azért, hogy jók legyenek az eredményeim. Most telik cask le a decemberi vetélés utáni 3 hónap. Talán a következőben már belevágunk. Még nem tudom.
Tina
vtina
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Lányok én ezt nem értem. Tegnap reggel óta SEMMI
Most akkor hogyan számolgassak???

Kép
Kép
tanczy
 
 


TanczyKép
Húzunk magunkal a csúcsig. Kép
Igen nekem vérvétel lesz hétfőn.
A melleim most nagyon fájnak, ami nálam a menzi előtt egy héttel szokott jelentkezni. Kép
Mindegy azért még nem adtam fel a reményt. Hátha. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tanczy mielőtt elkezdenéd a clostyt szerintem csinálj még egy tesztet, hátha vissza kell raknunk téged a tábla legtetejére. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Bocs Ági tudtam, hogy valamit biztos kihagyok, szóval 2004 május óta próbálkozunk.
Wanga,
nem a nőgyógyász adta, hanem az ügyeletes orvos, de lelkiismeretesen felhívtam a nőgyógyászt is hogy mit szedhetek. Azt mondta bármilyen antibiotikumot szedhetek, az ügyeletes az augmentint írta fel.
Tina,
miért nem kell érted izgulni? csináltál tesztet, vagy miért vagy ilyen biztos a dolgodban?
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia Tanczy,
hát nem tudom, akármi van is én a helyedben ebben a hónapban nem szedném a clostit, nem jó ez így hogy ilyen összevissza jön meg.
Szia
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Dana, csak kíváncsiskodásból kérdeztem, hogy ki és mit írt fel.
Tanczy!
Ha nem jön meg rendesen, akkor nem válik le a mnyh, és a következő hónapban már nagyon vastag lehet. Az meg nem túl jó.
Én biztos (a saját szervezetemet figyelembe véve), nem szedném be most a clostit. De hallgass a dokidra. Ő ismeri a kórképedet, és biztosan tudja, hogy nálad ez a csipp-csepp vérezgetés mit jelent.

Ági!
Ez nagyon izgalmas! A mellfájás lehet a babásodástól is. Az szinte mindenkinél jelentkezik.
Hétfőig veled együtt izgulunk.

wanga
 
 


Sziasztok!

Pár napja találtam rá erre a honlapra, és a Társalgóra. Mi is babát szeretnénk a párommal, de ezidáig sajnos nem sikerült. Tavaly elvégeztek rajtunk minden vizsgálatot a tapolcai intézetben, persze én nem vártam ki az 1 évet, csak mondtam, hogy azóta próbálkozunk,mert nekem sajnos nagyon rendszertelen, és ritkán van vérzésem, így teljesen feleslegesnek tartottam, hogy tovább várjak. A férjemmel szerencsére semmi probléma, de nekem clostyt írtak fel. Így most azt szedtem, és elvileg már a tüszőrepin is túl vagyok,úgyhogy most még várakoznom kell, de hát lesz ami lesz. Én még a kezdők lelkesedésénél tartok.

Szeretnék csatlakozni a társaságotokhoz, ha lehet, és felkerülni a táblázatba. Adataim:
Nick: Julcsi29
Mióta próbálkoztok?: 2004. február
Ciklusnap:20
Ciklus hossza: clostyval 30-35 nap
Lakóhely: Veszprém
Életkor:29 év
Gyermek: nincs
Pkagi!
Előre is köszönöm, hogy felírsz a táblázatba!

Julcsi
julcsi29
 
 


Julcsi Kép
Üdv köztünk. Kép
Szóval clostyval stimulálnak téged és nézik Uh-val hogy mi a helyzet?
Egyébként a closty sok esetben segít beállítani a menstruációt is.
A táblába beraklak. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Köszönöm a kedves fogadtatást!
Pontosan ez a helyzet. Az elmúlt 1 hétben 3x voltam ellenőrzésen, és a legutóbbin megmondták a vérvétel eredményét követően, hogy mikor legyünk együtt a párommal. Úgy volt, hogy kel tüszőrepi szuri, de szerencsére a szervezetem magától elindította a folyamatot, így nem volt rá szükség.

Én nem most szedek először clostit, már korábban is szedtem, csak akkor még nem a baba miatt, hanem, hogy rendeződjön a ciklusom, de sajnos csak addig jó, amíg szedem, utána megint minden visszaáll a régi kerékvágásba.

Hát röviden ennyi a kórtörténetem.
Látom neked is most kezd izgalmassá válni a helyzet, így a ciklus második felére.
Az inszeminációt nekünk is javasolták, de mi még szeretnénk otthon próbálkozni, így ellenőrzés mellett. Nektek a kivizsgálást követően egyből az inszeminációt kezdték?
julcsi29
 
 


Julcsi Kép
Á dehogy. Kép Látod mi 2002. novemberétől próbálkozunk.
Én 2003. novemberében mentem el dokihoz, aki 2 hónapig kezelt clostyval, mindenféle ellenőrzés, meg vérvétel nélkül. Januárban orvost váltottam. Innen a babanetről ajánlott nekem egy lány dokit.
Januárban elkezdődtek a kivizsgálások, majd márciusban HSG-n voltam, aminek az eredménye jó lett. Ezután derült ki még márciusban (2004. március), hogy a pajzsmirigyemmel valami probléma van és a meddőségi dokim elküldött szakorvoshoz. Kiderült, hogy alulműködésem van és ez lehet az oka talán, hogy nincs baba. Márciustól-decemberig azzal telt el az idő, hogy a pajzsmirigyemet állították gyógyszeresen be.
Azért volt ilyen sok idő, mert a gyógyszer adagot csak 2-3 havonta lehet emelni. Ez egy olyan gyógyszer, amit mostmár életem végég szednem kell.
Decemberben az mondta a pm doki, hogy mostmár oké és mehetek vissza a nőgyógyászomhoz.
Decemberben el is kezdtük a stimut clostyval, utána tüszőrepesztő szuri és próbálkozás. Nem lett semmi. Januárban elvégezte a doki A PCT tesztet és nem találtak bennem élő spermiumot.
Mérlegeltünk: 2002 óta próbálkozunk, a PCT teszt eredménye nem lett jó, tehát a kiskatonák nem tudnak eljutni a célig, mert a nyákom megöli őket, tehát akkor inszem. Sajnos közben a pajzsmirigyem állapota rosszabodott, de én ennek ellenére is belevágtam. Kép
Most voltam az első inszemen.

Ennyi az én történetem.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Én szorítok hétfőn!

És lehet, hogy veszek még egy tesztet Kép

Wanga!
Múltkor is alig jött meg, és utánna UH-n mindössze 4 mm volt a mnyh.

Hát lehet, hogy várok, aztán ha nem jön meg rendesen lehet, hogy jövő pénteken visszamegyek a dokihoz.

Bár amikor tegnap mondtam neki, hogy nem jött meg rendesen, azt kérdezte ő is, hogy nem estem teherbe véletlenül?
De szerinte is kimutatta volna a keddi teszt.

De nem is én lennék, ha minden egyszerűen menne. Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ági!

Szóval hétfőn vérvétel? Már tesztelik is, hogy sikeres volt-e az inszemináció? Drukkolok Neked!
Nekem csak Húsvét után kell mennem. Az még olyan messze van...
julcsi29
 
 


Tanczy, én azért még reménykedem, hátha mégis baba lesz a dologban. Volt már erre példa a történelemben.

Julcsi, üdv közöttünk!
Én is fenntartással kezeltem az inszemináció lehetőségét, de mióta Ági informál, és elmesélte, hogy mennyire semmiség, már nem félek, és ha most sem sikerült a babásodás (bár mindent megtettünk érte Kép) akkor a következő hónapban mi is belevágunk.
Igazi hajtóerő az lenne, ha Ági beírná a táblázatba, hogy ő bizony már az első inszem alkalmával zebrásat produkált.
Ezért hát nagyon drukkolok neki.
És mostmár neked is.

wanga
 
 


Köszi Wanga,
és már én is szeretném végre látni az én saját kis zebrás tesztemet.
Ti is hasonló módon próbálkoztok, mint mi?
julcsi29
 
 


Ó lányok olyan arik vagytok. Kép Nagyon jól esik ám a sok drukk. Kép
Remélem a hétfő lesz az én napom, de csak délutánra derül ki az eredmény. Kép
Maximum ha nem sikerült kezdjük a következőre a felkészülést. Az élet nem áll meg tovább kell lépni. Kép
Majd maximum egy kicsit fel kell engem kanalazni a földről, de máskor is felálltam már. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 



Aranyos vagy, hogy bízol a zebrában.
Én már nem annyira.
Azért veszek egy tesztet.
Csak azt nem tudom eldönteni mit csináljak ha negatít.
Ha tegnapot első napnak veszem, holnap kellene a clostit elkezdeni.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ági!

Ez IGEN! Így kell hozzáállni a dolgokhoz!
Nagyon fontos a pozitív gondolkodás, mert hát az emberek többsége hajlamos feladni, ha nem sikerül, és ez nem csak a gyermekvállalásra igaz.
Remélem itt a Társalgóban mindenki egyetért Ágival!
julcsi29
 
 


Tanczy soha nem lehet tudni. Kép
Vegyél valami szupi érzékeny tesztet és reggel első dolgod az legyen, hogy tesztelj. Szerintem, ha esetleg negatív lesz és nem jön meg mindenféleképpen konzultálj az orvosoddal, hogy most mi legyen, szerintem egy UH jó lenne akkor, meg egy vérvétel és ha még az is negatív akkor a doki igenis adjon menzimeghozó gyógyszert.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Hát igyekszem valamit beszerezni!
De biztos nem clear bluet veszek, annak elég húzos az ára.
Furcsa ez az egész. Elvileg a duphaston abbahagyása után meg kellene jönnie rendesen, ha nem vagyok terhes.
Sőt olyan is volt az elején hogy szedtem még a duphastont és közben megjött.
Szerintem várok, tesztelek holnap.
Aztán ha semmi jövő pénteken irány a doki. Kép

Jut eszembe:
Látott itt már valaki közületek kétcsíkos tesztet?
Hogy néz az ki???
Elképzelni sem tudom,hogy nekem is lehet olyan.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Én sem tudom elképzelni egyátalán milyen lehet. Kép
Remélem nemsokára mindannyian szemtanui lehetünk egy kétcsíkos tesztcsodának. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Nagyon tetszik a hozzáállásod. Megpróbálom ezt alkalmazni én is, de általában, mikor negatívat tesztelek, egy kicsit összedől a világ. De - gondolom - ezzel mindannyian így vagyunk.

Nekem már volt zebrás tesztem. Majdnem 10 éve, úgyhogy az már nem érvényes, mert alig emlékszem rá. Sokáig megvolt, mert elraktam, hogy majd egyszer megmutassam a fiamnak, de most a költözéskor kidobtam, mert eltűntek róla a csíkok.
Úgyhogy mostmár nekem is kijár egy újabb zebrás tesztecske.

Julcsi!
Egyenlőre mi is a closti, coragon és UH kombinációban futunk, de a következő hónapban belevágunk az inszembe.
Most is nagyon optimista vagyok, mit általában a hónap első felében mindíg. Aztán a második felében elkezdem figyelni, hogy "na, nagyobb, vagy érzékenyebb-e a mellem". És nem. Aztán jön negatív teszt, és kezdődik minden előről. De a closti szedése közben már újra az új ciklusra koncentrálok, és tovább bízom a csodában.

wanga
 
 


Lányok én eldobtam a teszteket már régen. Sokkal jobb azóta. Volt amikor 10 napot is késett kérdezték is sokan, hogy nem tesztelek, de mondtam csak akkor, ha 30 napot késik. Természetesen megjött, de nem voltam letörve, mert ugye én tudtam, hisz nem teszteltem. Kép
Lehet, hogy ez most egy kicsit hülyén hangzik, de nekem bejött. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági, ezzel csak az a gond, hogyha tényleg terhes leszel, akkor minél előbb látnia kell a dokinak.
Ugyanis a dokim azt mondta, hogy a mi esetünk nem egy szokványos terhesség. A végletekig fel van a petefészkünk stimulálva, és amikor a terhesség bekövetkezik, akkor a helyzetet normalizálni kell gyógyszeresen. Sok esetben van erre szükség a stimuk után.

wanga
 
 


Wanga Kép
Igen-igen igazad van, én ezt a gyógyszeres időszakom előtt tettem. Kép
Most meg ugyebár néznek állandóan, úgyhogy nekem felesleges a teszt, bár azért egy van otthon azért, ha már biztos hagy lássak végre egy kétcsíkos tesztet. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Wanga!

A coragon az mire való?
julcsi29
 
 


Jülcsi Kép
Ez a neve a tüszőrepesztő szurinak. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Julcsi!
A coragont tüsző repesztőnek kapom. magától is repedne, de így pontosan lehet tudni, hogy mikor, és ehhez képest mikor kell együtt lenni (a szuri után 36 órával hat a gyógyszer).
meg nekem jó nagy tüszőim szoktak nőni, és ez a biztos.

wanga
 
 


Hát én is megfogadtam, hogy nem tesztelek többet idő előtt. De azt hiszem a mostani helyzetben nem árt még egy teszt. Csak most meg azért leszek elkenődve, hogy ha egyszer negatív, akkor legalább jönne meg normálisan. Amióta abbahagytam a gólyaírtót egyre kevesebb volt.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ok, így már értem, csak nekem amit felírtak annak más volt a neve.
julcsi29
 
 


Tanczy! Én is szeretnék ilyen szép, színes szövegeket írni. Légyszíííííííííí mutiiiiiiiii.

wanga
 
 


Gondoltam felviditom magam vele.
Szóval
először kezded egy \ jellel
aztán szóköz nélkül a szín neve angolul pl red, green yellow, orange...
utánna szintén szóköz nélkül { ilyen zárójelek közé a szöveg}
A zárójeleken belül tehetsz szóközt, de máshol nem.
Ha mondjuk vastag betűt szeretnél akkor \b vel kell kezdeni aztán kapcsos zárójel aztán mondjuk \cyan újabb kapcsos zárójel bele a szöveg, majd mindkét kapcsos zárójelet bezárod.


Kép
Kép
tanczy
 
 


Én meg még mindig nem tudom mit kezdjek most magammal. Estig még kiderül, hogy produkál-e valamit a szervezetem

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy nagyon kíváncsi vagyok ám mi lesz a teszted eredménye, ahogy megcsináltad írd meg jó? Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tanczy!

Kívánom, hogy csak szórakozzon veled a természet, és jól meglepjen! Kép

Azonban a dokidat nem értem, miért nem vetet vért? Abból rögtön kiderülne minden!

Tina
vtina
 
 


LANYOK!!!!!!!!!!!!!!

ITT VAGYOK, VEGRE VAN NETEM 2 ES FEL HET UTAN!!!!!!!!!!!!

JA, ES VAN KET DARAB KETCSIKOS TESZTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 EV UTAN, EL SEM HISZEM!!!!!! BIKA EROS CSIK A 27. NAPON, ES MEG BIKABB CSIK A MAI NAPON, A 32. NAPON!!!!!!!!!! FEL PERC UTAN KIJOTT MAR A CSIK, AZTAN EGY-KET PERC UTAN MAR EROSEBB VOLT, MINT A CONTROLL CSIK!!!!!! VALAMIKOR MEGYUNK UH-RA, CSAK EGY KICSIT BETEG LETTEM KOZBEN, UGYHOGY EDDIG FEKUDTEM PAR NAPOT, DE MA MAR TOK JOL VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SAJNA LAZAM IS VOLT, DE REMELEM NEM LETT BAJ.

PUSZ NEKTEK, ES MINDJART OLVASOK VISSZA!!!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!
Ezer gratula!!!!!!!!!!!!!!!!
Gyorsan írd be Áginak az adataidat, hogy a táblán legyen egy babásunk.
Sok-sok örömöt kívánok NEKED!!!!!!!
Hurrááááááááá!!!

Mostmár elkezdődött a zebrás "roham", jöhetünk már mi is!!! Igyekszünk követni téged.

wanga
 
 


Wanga!

KOszi a gratulaciot, irom maris az adataimat, nem gondoltam volna, hogy en vezetem majd a sort!!
2oo2. januar ota probalkozunk, ma vagyok a 32. cn-n, , ciklus hossza valtozo, Budapest, 28 ev, nincs meg gyerek, ez lesz az elso!!!!!!!, clostit szedtem 3x1-et, a ciklus masodik feleben meg utrot, most nem volt repesztoszuri.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo ne haragudj, hogy eddig nem jelenkeztem, de szeretném megvárni az inszem eredményét, mielőtt bármi pluszt is bevállalok, mégha természetes is.

GRATULÁLOK DODO! Kép Kép Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Dodo!!!!!!!!

Óriási gratuláció!!!!!!!!!!!
(amúgy szerintem inkább több hónapja nincs neted KépDe a lényeg, hogy ilyen hírrel tértél vissza hozzánkKép)
UH-ra mikor mész???
Tina
vtina
 
 


A mai Táblink Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tina!

Koszi! Az elmult honapok kicsit kaotikusak voltak az eletemben, igy csak ritkan jutottam nethez, de majd most mar, hogy van itthon is, vegre itthon vagyunk, igy mar jobb lesz. Meg kulonben sem rohangalok most az elso idokben, vigyzok magamra inkabb, ha mar ennyit szenvedtunk erte...

Agi!

Ok, akkor majd beszelunk kesobb rola, de ezek tenyleg csak rasegitenek a dologra, a probalkozasra, semmi karos hatasuk nincs, sot, nekem is biztos hogy ez is benne van a dologban, hogy sikerult....

Ja, meg Jonas naptar megint bejott???? Hat be!!!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Mesélj Dodo, milyen praktikák vezettek a sikerhez?
Tina
vtina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: