Új privát üzeneted érkezett!

Én is kiváncsian igyekeztem, de amint látom tesztelőinknek se híre, se hamva. :?

Kép

Kép
luli
 
 


Ácicaaaaaa :?: :?: :?: :?: :?:

Bikfy, mi volt a dokinál?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Anuk,

formás kis zsák! :D Gratula hozzá! Egyébként megfogad a dokid tanácsát? Én azt hiszem, hogy már a pozitív tesztet is elmondanám a szüleimnek. Nem bírnám ki. :roll:

Kép

Kép
luli
 
 

 
 

Anuk, gratulálő, látom a kis Pockot. A dokihoz nincs hozzáfüzni valóm én ezek után tuti elkerülném.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Szép Jó reggelt Mindenkinek!

Judi, tudom, hogy félsz a csalódástól, meg nem akarod beleélni magad, nehogy csalódjál, de nincs mese, ha két csíkot láttál, akkor az kettő, még ha halvány is! Szóval gratulálok a gyors babásodáshoz!
És kérlek ne várass minket, mert hát mi is nagyon izgulunk.

Acica, hát nem csodálom, hogy nem bírtad tovább, és nagyon becsüllek, hogy eddig is bírtad, de igazán megoszthatnád velünk az eredményt, már mindenki itt izgul :!:
És mivel mindig pontos volt ahogy írtad, úgy gondolom nagyon nagy az esély, h neked is gratulálhassunk!

Anuk, gratulálok, gyönyörű a kis zsákod, meg hát benne a babóca, a dokiddal meg ne foglalkozz, és csak pozítívan állj a dolgokhoz, ahogy ezt teszed. Ezzel segítesz nekünk is a pozitív gondolkodásunkon.

Nagyon bizom benne, hogy megindítjátok a zebraáradatot.

Luli, a táblád még mindig szuper, nélküle nem is nagyon tudnám követni a dolgokat, mivel elég vizuális vagyok.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Lányok, gondoltam reggel megmérem a hőmet, csak úgy kíváncsiságból. És a 7. napon 37 :?: :?: :?: :?: Ez lehetetlen :shock: :shock: :shock: :shock:
Na ezért nem is mérem tovább, csak felhúznám magam.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita, lehet, hogy beteg leszel? Ébredés után rögtön mérted?

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok lanyok! En is kivancsian jottem hogy lassam a zebrakat! Mi a helyzet? Hol vagytok?
Ranita en is arra gondolok mint Luli, lehet hogy valami bujkal benned, ez nem lehet a petol.
Vendég
 


Luli, igen. Remélem nem leszek beteg, pedig a családban most van vírusos fertőzéses beteg. nagyon remélem, hogy nem kaptam el.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Lou!
Hát a pé-től biztos nem. Hisz ez még csak a 7. nap, még jó pár nap hátra van. Hát remélem tényleg nem leszek beteg :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Csajok, hol vannak azok a csíkos tesztek??????? :?: :?: :?: :?: :?: :lol: :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


Nem tudom, de én is azt várom már :D :D :D :D .
Addig még a boltba se tudok elmenni, úgyhogy csajok gyerünk már :D :D :D :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Addig is szórakoztatásként.
A főnököm elment a Bracohoz (vagy kihez). Tudjátok, volt már a tv-ben is, akinél sorban állnak az emberkék, ő hozzájuk ér és meggyógyulnak :shock: :shock: :shock: .
Na, szóval pénteken elmentek, a pasi hozzáért vagy ránézett- ezt nem tudom - és mikor eljött tőle, meglátta a , FÉNYT és abba azt, hogy ő jövőre fog szülni :shock: :shock: :shock:
No komment.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Ranita!
Bocsi, nem tudok mit mondani doki ügyileg, mert az a helyzet, hogy megfutamodtam. :cry: Igazán sajnálom, de olyan sokszor ért már negatív élmény a nőgyógyásznál, hogy nem volt hozzá erőm. Remélem megértitek, de még kell egy kis erőt gyűjtenem hozzá. :cry:

Egyébként meg én is szorítok ám nagyon mindenkinek, mostanában azért vagyok kevesebbet, mert mire hazaérek a melóból, hulla fáradt vagyok. Persze azért mindig olvasok és ha máshogy nem is, de lélekben veletek vagyok.
Nálunk most tiszta káosz van, api tanul, plusz hozzá beteg is. Gondolom nem kell bemutatnom egy olyan pasit, aki beteg...(szimpla kis megfázás) Ő persze azt hiszi most jött el a vég, és e szerint rendelkezik is. Hozz egy pohár teát, légyszi hozz egy papírzsepit, stb... Ugye tudjátok, miről beszélek.
Számolom a napokat, mikor lesz már november. Az első héten levizsgázik, azután uccu neki!!! :D

Most lassan elköszönök, mindjárt kell mennem dolgozni. Mindenkinek puszi: bikfy
bikfy
 
 


Bikfy :lol: Nem olyan félelmetes az és ha találnál végre egy jó dokit, nem lenne ilyen kellemetlen ez a dokihoz járás. De elhiszem,, hogy a rossz tapasztalatok....
Ha viszont el sem mész, akkor nem lesz esélyed jó dokit találni.


Lányok én már kezdek eszomorodni, hogy nem jelentkeztek. A munkára sem tudok így koncentrálni. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok lányok, köszi a drukkokat!
Itt vagyok már, csak kép kicsinyítéssel küzdöttem..... :oops: Tegnap reggel és este ilyen csíkosom lett:


Kép 2008.10.13. reggel és este


A felső One step teszttel készült, az alsó Lily, kb. mindkettőn azonos halványan látni a tesztcsíkot, lehet, hogy itt a gépen nem feltétlenül látni egyértelműen.

Az egész úgy kezdődött, hogy szombat reggel teszteltem egyet a Lilyvel. Nem láttam rajta semmit ezért 10 perc múlva kidobtam. Aztán volt egy megérzésem, visszahalásztam a szemetesből.... 8) (nem nevetni...! :wink: ) és képzeljétek valami halvány sejtelmes csíkocskát láttam rajta. Egész nap azt szugeráltam, inkább csak egy elszíneződésnek tűnt, de egyértelműen mégsem lehetett azt mondani, hogy negatív. Megmutattam a párocskámnak, aki pedig picit színvak bizonyos színeknél, és ő is felfedezni vélt valami halvány csíkot. Így aztán hétfőn megint teszteltem, ami már egyértelműbb volt.

Tegnap délután voltam gyógyszertárban, nálunk nem lehet kapni Gabriel tesztet... :shock: így vettem egy másik típusút a gyógyszertárban, aminek a neve csak annyi, hogy HCG, kazettás, csepegtetős. Nem tudom, hogy ismeritek-e?

Ma reggel kipróbáltam ezt a HCG tesztet, viszont halványabb volt a csík, mint a tegnapiakon, bár szabad szemmel azért látni valamit, de inkább szugerálni kell! :shock: Feltenném ide is, de nem sok értelmét látom, mert a kép nem adja vissza a halvány csíkot sem.

Ezért aztán bizonytalan vagyok még mindig. A tesztek szórakoznak velem? Lehetséges az, hogy a tesztek nem egyformán mutatják ki, vagy halványodhat egymást követő napokon a vonal?? Nem erősödnie kellene?? Persze az is lehet, hogy pé után még túl korán vagyok. Ha ez tényleg igaz, akkor számításaim szerint a 24. ciklusnapon :shock: :shock: jöhetett össze, mert ilyen későre teszem a pét. Ma van a 38. ciklusnap, piri nincs és a hő ma is 37 volt. Az jó jel ugye? Úgyhogy ne adjátok fel, mert a 24. napon is lehet pé!!

Szóval bocsi, ha túl hosszú voltam, még mindig nem érzem 100 %-nak a dolgot, csak akkor, ha már tutira erősödik a csík. Kérek szépen egy kis drukkot.... :oops:

Én is nagyon szurkolok mindenkinek, hogy biztos csíkos teszt mutatkozzon minél előbb Nálatok!

Az új kismamiknak pedig gratula, és jó egészséget kívánok!!!

Nagyon klasszak az uh képek és a videó az ikerbabákról!

Puszi mindenki! [/img]

Kép
judi79
 
 


Sziasztok!

Bocsi a váratásért, nemrég jöttem be dolgozni!
Hihetetlen, azt sem tudom, igaz-e, de ZEBRÁS LETTEM!!!!! :D :D
Alig akartam hinni a szememnek. Határozott és erős csík volt!
Nagyon-nagyon boldog vagyok, és reménykedek, hogy majd a doki is jó híreket közöl!

Szerintem most beindul, lányok!!! Érzem, hogy sorra zebrásodunk itt ebben a hónapban! :) :) :) :)
ácica
 
 


ÁCICA!! Nagy-nagy gratuláció Neked!!
Remélem, hogy tényleg zebrásodunk mindannyian ebben a hónapban!

Luli, még meg sem köszöntem a zebrát a táblázatban! Köszi a "bizodalmat" előre is!

Üdv, Judit

Kép
judi79
 
 


Judi: nekem is pointosan így kezdődött. Az elején sok idő után lett halvány csík, aztán már rövidebb idő alatt is halvány csík lett, majd egyre erősödött, és most lakik valaki a pocakomban.

Ácica: ez szuper. Gratula.

Anuk: neked is gratulálok. Olyan jó ilyen szuper képeket látni. Nekem az 5 hets UH-on nem volt ilyen jól kivehető a helyzet, de neked szépen látszik. És igenis minden rendben lesz.

Luli:nekem a köv. vizsgálat okt 30. lesz, ez lesz az első szűrővizsgálat időpontja is. Tarkóredő, stb...

Most egy kicsit dolgoznom kell, de közben azért még olvasgatlak benneteket.
Megint elég régen írtam, és olyan sokat kell ilyenkor visszaolvasni. Csak hát én meg otthin is állandóan alszom, és nincs időm netezni emiatt, meg mondjuk így a háztartást vezetni sincs...de ezt apa olyan aranyosan megoldja. Szóval igyekszem.

Azt mondják a harmadik hónaptól egy picit elmúlik ez a sok fránya tünet. Remélem az aluszékonyságom lesz az első ami elmúlik.
Na jók legyetek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Ácica, Judi
YYYESSSS!!! Már alig vártam ezt nagyon jó hírt :) 8)

Remélem ebben a hónapban mindenki sikerrel jár.

Viszont szurkoljatok nekem, mert holnap megyek UH-ra, hogy megnézzék mi újság van odabent kis petécskéimmel. Aztán inszem.
Persze azért még utána apával rágyúrúnk egy kicsit :) :oops:

Kérlek mondjátok, hogy nekem is összejön ebben a hónapban.
Annyira jó lenne. ( még munka szempontjából is )

Hatalmas cupp minden ügyi kis zebrásnak.
Nagyon-nagyon örülök :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Judi!
Köszi a gratut! Szerintem nyugodtan elhiheted, hogy pocaklakó van :D , a csík az csík, csak nem mindig ugyanolyan a HCG-hotmonszint, ezért lehet különböző erősségű. :wink: :D
Az biztató, hogy Pinginél is így kezdődött!

Princzike!
Drukkolok a holnapi UH-hoz. Biztos minden rendben lesz.

Ranita!
C-vitamint minél előbb, nehogy beteg legyél!
ácica
 
 


Ágica, Judi nagyon nagy ölelés!!! :)

A kolleganőm nem tudta elképzelni, miért pityergek fülig érő vigyorral. :D De ez annyira jó hír!!!

Végre beindul a zebraszezon :D Lassan egész zebraménes lesz!!! :D Hajrá mindenki csak így tovább.
Vendég
 


Judi, Ácica!


GRATULÁLOK!!!!

annyira örülök nektek, de komolyan!
Judi, ne aggódj, akkor te most vagy a 14 DPO-n. Ácica már a 17-en, neki azért erősebb! Persze mennek a drukkok!!!!!

Lányok, annyira örülök! És remélem folyt köv!!!!!!!!! Legyen ez a hónap nagyon sikeres!
Princsike, neked is mennek a giga-megadrukkok! Akkor készítem is a táblát két zebrával!

Kép

Kép
luli
 
 


luli: ha már éppen a táblán dolgozol az új Uh időponton túl még annyi új info rólam hogy így hoyg előrébb haladottnak nyilvánították a terhességem, a szülés időpontja egy hetet előrébb jött. Május 14.

Azt nézem, hogy szépen libasorban be vagyunk osztva, ami a szülést illeti... A babások közül fog még valaki az ÁEK-ban (MÁV) szülni? Lehet hogy ez olyan info amit már tudnom kéne néhányótoknál... :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Na, jól elvagyok.
Most nézem (de miért is egyesével :?: :?: ), hogy egy csomó adatom nem jó a táblában.

Most egyben javítok: terhességem 9-5 napjában járok, 25 éves lettem időközben :oops: , következő UH október 30., és a szülés várható időpontja május 14.
Na ennyit rólam...de mostmár tényleg (igérem) :wink: :wink: :D
pingi
Veresegyház
 
 


Ácica!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Hurrá, hurrá, hurrá, hurrá, hurrá....

És Judinak is :!: :!: :!: :!: :!:
Valószínűleg nálad nem termelődik annyi HCG, ezért nem olyan erős a csík. Azért én most minden reggel csinálnék egyet, hogy lássam, erősödik e. De biztos fog, csak azért a 14 dpo még nem olyan sok.

Én is akarok ilyeneket. Pont most nézegettük a Hannával a kisbaba képeit, annyira szeretnék még egy olyan pici babát :( :( :( .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Princzike!
Drukkolok az UH-hoz és igen, neked is össze fog jönni ebben a hónapban :D :D . Mint mindenki másnak is :D :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Judi es Acica

hatalmas gratula! Ez fantasztikus!!!

Boldog es gondtalan babavarast kivanok nektek!
Vendég
 


Pingi, de Te még mindig tartozol valamivel, ugye tudod :lol: :roll: ?

Kép

Kép

Kép
luli
 
 


Mindent elfelejtek :x

Pingi, én is nagyon álomkóros voltam, de a 3. hónappal tényleg elmúlt.

Bikfy!
Lulinak igaza van. Tényleg keress egy jó dokit és akkor nem fogod magad rosszul érezni, ha menni kell.
Most kinevettek, de én pl. szeretek a dokimhoz menni :roll: . Hülyén hangzik, tudom, de jó fej, elpoénkodik, nem bunkózik, bármit megkérdezhetek és így még egy vizsgálat is más. Soha nincs bennem az a görcsösség, hogy jajj, megint oda kell mennem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Na, ma már harmadszor ugrom be a hírekért, és megérte várni, jeeeeeeee! :D :D :D

Ácica,
éljen, éljen!!! :D

Judi,
egy nap után még simán lehet a másikfajta teszt halványabb, csinálj még egyet három nap múlva! Tuti erősebb lesz a csík! :D

Anuk,
éljen a kicsi pöttyöcske! Doki nem valami kedves! :?

Beindult a babagyár :D
Kép

Nemsokára mind így nézünk majd ki :wink:
Kép

De jó kedvem lett! :D

E.
euonymus
 
 


Euonymus, Nitácska, Jucc, Irdab izgalmas hétvége előtt állunk! Ti jöttök!!!!! Kérünk szépen csíkos teszteket! :) Szülinapom lesz a hétvégén, ezt kérem Tőletek ajándékba!:wink:

Kép

Kép
luli
 
 


Luli,
minden vágyam, hogy megadhassam neked ezt a szülinapi ajándékot! :wink: :lol: Remélem, a többieknek is sikerül!!! :wink:

Nem is írtam, hogy poénból én is megmértem a hőmet ma, és 36,5 volt. :shock: Inkább magasról teszek a hőmérőre, csak idegesítem vele magam... :?

E.
euonymus
 
 


luli: tudom :oops: :lol:
Mostmár lassan tudják a kolegák is hogy jön a baba, így tudunk scannelni. Mert csak itt bent van rá lehetőség. De mostmár legalább két kép van.
Amúgy szerintetek az normális hogy nő a hasam a 9. héten?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,
igen, normális, ilyenkor még nem a baba miatt nő, hanem a megváltozott hormonszintek miatt az emésztésed megváltozik, és kicsit puffadsz (nekem az elsővel elképesztő székrekedésem volt az elejétől).
E.
euonymus
 
 


Köszi mindenkinek! Olyan aranyosak vagytok!!!
Pozitív energiákat küldök mindenkinek a babásodáshoz!!!
Ha beindul, márpedig beindult, szerintem megállíthatatlan a "zebrásodsás" :wink: :lol: :lol:

Nem hiszitek el, de egész éjjel a tesztezéssel álmodtam, vagy 3x álmodtam, hogy látom a csíkot :D , úgyhogy ha hazaérek, belenézek a szemetesbe, hogy tényleg teszteltem-e reggel pozitívat, vagy csak álmodtam? :shock: :roll:

Luli!
Köszi a zebrát a táblázatba! Nagyon cuki!

Anuk!
Gratula a kispöttyhöz, jó az UH-kép!

Pingi!
A volt osztálytársam is puffadt a terhessége elején, nem tudom, hogy segít-e, ha több gyümit, zöldet eszel :wink:

Én tudom, hogy mindenkinek összejön, vagy már össze is jött :wink: ebben a hónapban! Csak a hitet és bizodalmat kell fenntartani, nem a kétségeket!!!

Dokitémához: Én sem megyek az eddigi dokimhoz, mert egy nyamvadt receptért is elkér egy csomó pénzt, ráadásul amikor tavasszal rossz lett a citoeredményem, azzal kezdte: hogy ön nem rákos ugyan, de...
Na én itt végeztem vele! :evil:
Majd a klinikára megyek, csak még azt sem tudom, hogy kéne elkezdeni, kihez forduljak. Tanácsot csak tőletek tudok kérni, mert egyelőre csak Api meg én tudunk a tesztről :D :D :D
Hát Api hogy felmagasztalta magát, lányok, azt hallani kellett volna!
Reggel ugyanis ő is otthon volt, így együtt örültünk :D
Persze én is dicsértem, hogy milyen ügyes!!! Mert az! :wink:
ácica
 
 


Ácica, nem mondod, hogy kidobtad a tesztet :shock: :oops: :roll: :?:

Gyerek is tiszta nátha, remélem tényleg nem lappang bennem semmit, mert ha én lebetegszek itthon vége ám a világnak :D
Majd azért holnap reggel még megmérem kíváncsiságból. Láttunk már fura dolgokat, úgyhogy remélem nekem nem pé volt, mert akkor aztán arról nagyon lecsúsztunk volna. De ez kizárt.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ácica, szerintem is tedd el azt a tesztet emlékbe! :)

Pingi, persze-persze, tartozol egy tesztképpel, egy hőgörbével, no meg aztán egy hogyan csináljunk babát történettel.Mert ugye azt ígérted, hogy elmeséled, hogy most mit csináltatok másképp (vagy éppen sűrűbben? :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


Persze, hogy elrakom a tesztet, tiszta hülye vagyok, hogy kidobtam, egyszerűen tisztára elvette a józan eszemet az eredmény, mikor megláttam, 2 kört mentem a lakásba teljesen céltalanul. :lol: :roll: Mindjárt felhívom Apit, hogy le ne vigye a szemetet!!! :lol:
ácica
 
 


Ácica
:( tényleg kidobtad? Én biztosan eltettem volna emlékbe.
Helyes, hogy megdicsérted apát! Szép teljesítény volt tőle is :)

Pingi
tényleg.... tartozol még egy kis történettel.... :)
Szóval hallgatunk, illetve olvasunk téged :)

Ranita
Csak nem lehetett PÉ. Ahogy elnézem a vonalzódat te is kb ott jársz pár nap eltéréssel ahol én :)

Jaj lányok... annyira feldobtátok a napomat ennyi Zebrával :) :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


De jó, de jó, de jó, de jó!!!
Ácica, Judy: Nagyon Örülök, Gratula! Egészségben gazdag örömteli babavárást kvánok nektek.
Luli, én is szeretném neked megadni a szülinapi ajándékodra azt h babás legyek, de majd meglátjuk, most még nem érzem úgy, h az lennék :shock:
De én majd csak vasárnap este tudok bejelentkezni és tájékoztatni benneteket a hírekről, mert vasárnap este jövünk meg Sopronból.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Princzike, 7. nap, ráadásul nekem kb a 20. nap körül van pé.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nyanya, Mimilee, ti merre vagytok?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Először is ÓRIÁSI GRATULA Judinak és Ácicának :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csajok annyira örülök nektek :lol: De jóóó nekteeeek...
Judi ne aggódj, nagyon kiiiiiiirááááááály kis csíkocskád van :lol: Mert hogy az egy igazi kis zebrás teszt :lol:

Ranita köszi, hogy hiányoltál :D Ari vagy :lol: Itt voltam ám, csak szép csendben a háttérbe húzódtam. Valahogy ez a legutóbbi piri kicsit mintha összetörte volna a szívemet, egyszerűen nem bírtam írni... :roll:
Na de most már nem bírtam megállni, hogy ne jöjjek gartulálni nektek csajszik :lol: Ez olyan boldogságos érzés, annyira szeretném mégegyszer átélni...
Ácica horgászd ki gyorsan a kukából azt a zebrás tesztet! El kell tenni emlékbe. Én is eltettem :D

Kép
nyanya77
 
 


Ranita,
itt vagyok, csak csendben olvasgattam eddig.

de akkor most én is szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz:
NAGY GRATULA ÁCICA ÉS JUDY!!! (na meg persze a pasiknak is).
de jó!!!!

velem meg az van, hogy mától egy olyan 2-3 napig kéne nagyon aktívan rajta lenni az Ügyön. én a magam részéről nem tudok többet tenni (cickafark, ovulációs tesz, hüvelynyák figyelés), most már a pasim jön. és rettegek, hogy nem jön össze. mármint, hogy annyit dolgozik, hogy nem is látjuk jóformán egymást. és tényleg nem lehet ezt parancsra.... de közben meg megőrülnék, ha még egy hónapot elpackáznánk, és meg sem próbálnánk (mint szeptemberben). és lécci ne mondjátok, hogy csak vegyek fel valami szexi cuccot, meg főzzek valami finomat és csábítsam el. sajnos ő nem így működik. ha valamin kattog az agya, márpedig szombaton lesz a bemutatója, szóval elég feszült, akkor alig tud másra figyelni. és tudom, hogy mondta, hogy ne aggódjak, de azért rohadtul aggódok. és azon is aggódom, hogy tudom, hogy nem kéne aggódnom, mert az aggódás nem tesz jót. áááááá
mimilee
 
 


mimilee, ne aggódj ennyit, már azon is aggódsz, h mennyit aggódsz :lol:
Ha megigérte akkor meglesz, csak pozitívan.


Luli, az elöbb lehagytam, de mivel nem leszek a hétvégén, ezért előre is nagyon sok boldog szülinapot kívánok. :D

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Telefonáltam haza Apinak, hogy szedje ki a tesztecskét! :lol:
Nyanya!
Örülök, hogy újra itt vagy, maradj velünk, és meglepjük Lulit szülinapjára. Addigra mindenkinek gólya lesz a táblázatban!!!
ácica
 
 


Nyanya, ne keseredj el, át fogod élni nem sokára a babásodást :lol:
Mert mindenki átfogja aki itt van és punk tum :twisted:


Ranita, visszatérve a főnöködre olyan jókat tudok rajta nevtni, ha van még valami hasonló sztorid szívesen meghallgatnám :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ácica, jól tetted :!: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Mimilee
ne aggódj ennyit. CSak "lazán" - mondom én, aki most a legjobban akarja, hogy ebben a hónapban legyen egy kis zebrája - de biztos, hogy megoldható. Ha már a szavát adta rá. :)

Nyanya
Te se keseredj el! Meg lesz neked is :)
Én tudom :)

Ranita
Aha... :( Azért reménykedtem, hogy egyszerre tesztelhetünk :) Mondjuk nekem ez a 9-ik napom, de én nem is tudom megmondani, hogy mikor szokott lenni a PÉ-m. Aha meg is van. A legutolsót azt a 10-ik napra tette. Azért érdekes, mivel azt hiszem azt írtam is, hogy nem volt semmi, a görbe meg mutatta. Az azt megelőzőt meg a 11-ik napra.
Viszont a főnököd nem semmi :)

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?