Új privát üzeneted érkezett!

Aha,akkor a lecitin neked is jó lenne,mert ez a sejtek egészséges műkődését segíti!Állítólag a gyerek okosabb is lesz tőle,terhesség idején is lehet szedni.Ez az ökonetes lecitin,láttam már máshol is...de a hatóanyag nem bizti h ugyan akkora volt....arról enm tok beszámolni h jó e.

annus11
 
 


Nem hallottam még róla.
Most még méhpempőt szeretnék még venni.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


ANNUS
Nekem ezek mind megvannak: pé, 32 napos ciklus, katonák rendben! Mégsem jön a baba már több mint 5 éve!
Az előző párom szinte ahogy elváltak útjaink azonnal felcsinált egy bojler nőt! Az eddigi vizsgálatok alapján nem találtak rendelleneset, és nem firtatták, hogy kéne még valamit nézetni, pedig még lenne mit. Lehet, hogy vakon inszemezgetünk, pedig elképzelhető hogy valami tök egyszerű dolog van a háttérben, amitől minden problem hamar megoldódna, de az is előfordulhat, hogy nagyobb a baj mint gondoltuk.

Remélem nem kell a BMC-be mennem (egyébként nem fizetős) mert sikerül itt is összehozni a babát ebben a hónapban, de ha mégis mennem kell ott tudom, hogy kíváló kezekben leszek, és ICSI-vel nem hiszem, hogy kudarcot vallanánk!

Ilyenkor annyira lassan telik az idő!

dita75
 
 

 
 

Aha,arról is sok jót mondanak!!!

annus11
 
 


Én is ettem a méhpempő mézes változatát. A closti vékonyította méhnyh-mat és ezzel segítettem, hogy vastagabb legyen. Szép is lett 11 mm a 6 helyett!

Most propur cseppet vettem, mert nem volt a mézes, hát ez valami szörnyületes ízű. Ráadásul alkohol van benne, büdös rossz, de szó nélkül nyelem le, utána meg minden édes és jó izűt tömök a számba, hogy ne érezzem azt a borzalmat! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditta!
Szerintem menj el előbb a BMC be.
Ott biztosabbat tudnak mondani szerintem.
Ha minden rendben van, akkor sikerülne a kicsi.
De én elég tapasztalatlan vagyok.
Sokszor lelki okok vannak a háttérben, ha ismeretlen eredetű a meddőség.
nehéz lehet neked, 5 éve várni.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ez nagyon jó!
Nekem is arra van szükségem hogy vastagabb legyen.
Alap járaton 3 mm, és 5 mm az enyém.
Most volt 7 mm hogy volt a baba.

Hol vetted te??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Gyógyszertárban vettem, a mézeset meg herbáriában.

Október 2-re kaptam időpontot előbb nem mehetek!

dita75
 
 


Dita!
Persze, igazad van.
Az már csak egy hónap.
Hátha addig spontán sikerül majd neked.
Szorítok nagyon.

Délután majd megpróbálok venni méhpempőt.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok!
Annus!!!! HATALMAS GRATULA!

Lányok!

Sajnos nem kaptam senkitől privit!
Küldjétek újra légyszi.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Hogy vagy??

Ditta!
Vettem mézes propoliszt, :roll:
Annus!
Lecitint is.
:roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Huncutka, akkor sikerült megnézni az üzit mégis?
Én azt hiszem másodikán küldtem neked,,
szilvia80
 
 


Sziasztok

Írjatok már pontosabbat, hogy miket kellene szedni ezeket a mézes dolgokat. Még sose hallottam.

Köszi
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka, ha nem haragszol, leírom, miket szedtem, amikor babaprojekteltem.

Méhpempő kapszula napi 3x1, ezt drogériákban is lehet kapni (Rossmann, DM...).

Cickafark és palástfű tea keverékét ittam napi 2x1 csészével teljes cikluson át.

Terhességi vitamint szedtem.

Gynevac szurikúrát csináltam végig.

Hőmérőztem, LH teszteltem.

Most több nem jut eszembe. Ja, és középidőben minden nap szex, és aktus után 5 percig gyertyaállásba helyeztem magamat, hogy megkönnyítsem a spermácskák útját.

Remélem, segítettem kicsit!
athiz
 
 


Enyim recept (nekem még nem de többeknek bevált)

Peteérésig: cickafark tea 2x2 dl, méhpempő szedése, sok fehérje (husika, joghurt....)

Peteérés után: palástfűtea 2x2 dl.

A ciklus alatt végig: folsav, gravida, aspirin protekt.

Gynevacot én is végigcsináltam, meg a párom is!

Hőmérőzés, peteérés után csak zuhany, no meleg vízben pancsika, eksön alatt, után párna a popó alá, és úgy maradni fél órán át. :wink: :wink: :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

nem vagyok pár napig és tessék mire jövök!

Annus!
Nagy-nagy gratula!!!!!

Ma voltam vérvételen, tegnap elmondtuk anyuéknak, hogy jön a 3. baba. Alig hitte el, azt hitte vicc.

Én az ANTIOXANT kapszulát szedtem és lehet ettől sikerült a baba. Igaz én nem számitottam rá, hogy most sikerül. És tényleg nem görcsöltem rajta és összejött mikor nem számitottam rá.
ezt kivánom nektek is.

Szép álmokat!
encike 2
 
 


Picimami!

Hol vetted a lecitint és mennyiért?Szólj ha kell ökonetes,tudok hozni!És az bizti tuti!Én már tag vagyok,így olcsóbban is tudok neked venni!Amúgy antiox kapszula is van itt!
Ezek antioxidáns hatásúak,akkor lehet nekem is ezért jött össze!A szőlőmag is az,én az alergiámra szedem ugye,mert megkötik a káros szabadgyököket amik felelősek többek között az allergiáért!

Amúgy fogalmam nincs h hány mm-s volt a mnyh...sose nézték!Pedig 4 hónapig clostyt szedtem.Remélem a palástfű azért segített h megvastagodjon!Bár bizto mondta volna a doki ha vékony lenne,de nem mondott semmi ilyet.


Az én receptemet tudjátok:3 hét házfelújítás!
Amúgy jövő nyáron is lesz munka,lehet szervezek turnusokat :lol: Végigrakom sátorral az udvart.Éjjel mindenki azt csinál amit akar,nappal meg befogom melózni :wink:


Dita!
Én hallottam olyanról is h a nyálka ami benned van megöli a katonákat.És ezért nem tudnak eljutni a petéhez!Mert olyan összetételű a nyálka,de azt hiszem ezen tudnak segíteni.....
Olyan jó lenne ha minden vizsgálatot elvégeznének az első hóapban,kiderülne hol a baj,aztán gyorsan lehetne kezelni.És nem kéne éveknek eltelni h kiderítsék az okokat!!!

annus11
 
 


Annus!
Nagyon kedves vagy!
Érdekelne nagyon.
Most csak egy 30 szemeset vettem meg, átlátszó kapszula, és mintha folyadék lenne benne.
1500 FT volt, drogériában.
Azért vettem ilyet, hogy ha esetleg nem bírnám ne kelljen fölöslegesen kidobnom.

Mennyibe kerülnek az ökonetes vitaminok?
Az antioxi is érdekelne.

Jól vagy? Nincsen semmi tüneted?
és kell szedned valami hormont?

Én ma megjártam a vérvételt, sírtam is utána, annyi nagypocakost láttam. :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Na akkor írom az árakat,azt hiszem ezek vannak most érvényben:
Antiox formula Q10 20mg:3540 Ft(30db)
Antiox Plussz formula Q10 30mg:4440 Ft(30db)
Lecitin:2640 Ft(100db)
E vitamin: 1920 Ft((60db)

www.okonet.hu oldalon a leírást is meg tudjátok nézni,bár sajnos nincs fenn minden amire használni lehet őket,de erről is tudok bővebb tájékoztatót küldeni akit érdekel.
Jobb oldalt az étrendkiegészítők alatt megtaláljátok ezeket!!

annus11
 
 


Picimami!

Amikor a műtét elött vért vettek,elöttem a Szinetár Dóra állt nagy pocakkal a sorban....Szerencsére a szobában nem volt senki aki babátvárt volna...

Amúgy éha feszül a hasam,erre szedem a magnéziumot,hányinger van ha éhes vagyok.Kicsit szétszort vagyok...Az utrot szedem,az hormon.Napi 4et kell dugdosni...

Ja az ökonetről annyit,hogy a regisztrációs díj kb 25 ezer ft,ami egy kezdő csomagot is takar.Kapsz pár terméket,illetve 20 % kedvezménnel vásárolhatsz.De nem kell regisztrálni,mert én már rendelkezem ilyennel,szóval ezek a kedvezményes árak.Csak elmegyek a boltjukba és ott megveszem!Akinek kell vmelyik az egész nyugodtan szóljon,úgyis megyek és akkor tudok veni nektek is.
Zsu!Neked nem felejtettem el a lecitint :wink: Nyaralás után megkapod!!!

annus11
 
 


Annus!

Nagyon kedves vagy! :D
És olyan jó, hogy segítesz! :!: :!:
Egy Lecitinre én is benevezek. Más egyenlőre most nem kell még.


:roll:

Nekem a vetélés előtt, Duphastont írtak, mert barnáztam, de sajna nem segített.
Most nem tudom, ha sikerülne újból teherbe esnem, kapk-e valamit.
A dokim szerint nincs rá szükség-
De én nyugodtabb lennék ha kapnék valamit.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


A párod is nagyon örülhet neki, hogy jön a kicsi!Nem teszel föl pozitív tesztet?? :roll: :wink:

Ja, és az a sátorozás jó ötletnek tűnik. :oops: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


ANNUS!

Az hogy a méhnyálkám esetleg öli a katonákat az inszemmel kiküszöböljük, mivel ott egy katéteren keresztül jut fel a méhbe a cuccos!

Én szeretnék ilyen szőlőmag bigyót, meg mi van még allergiára?Nagyon allergiás vagyok a nyár végi porokra, és ha még a babásodásban is segítene, hát akkor meg kiváltképp AKAROK ilyet. Herbáriában lehet ilyet kapni?
Ha nem akkor rendelhetnél a tuti helyedről és kifizetem utánvéttel.

dita75
 
 


Na oké csajok!Akkor délután ezt megbeszéljük és hétfőn megvezsem ezeket,jöhet átutalással is a pénz.Aztán vagy feladom nektek postán,vagy talizunk vhol és odaadom.Na persze ekkor is lehet fizetni.Majd egyeztetünk akkor h kinek mi kell!

+ tesztet is rakok fel,bár a kis maszatkám fotója többet ér :wink: :lol: De természetesen kívánságotok számomra parancs!

Dita!
A szőlőmagot pollen grape néven tudod megvenni Dmben,Rossmannban.De ott a 30 db kerül annyiba kb mint itt a 60 db!Az azt hiszem 2000 Ft körül van.

annus11
 
 


Annus!
Várom a tesztedet!! :shock: :shock: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


ANNUS
Hát akkor tényleg megérné ha elpostáznád inkább, mert én baromi ritkán járok pesten!

Az allergiádra mást nem is szedsz? Én egy aerius nevű gyogyit szedek már három éve ebben az időszakban. Eddig ez vált be a legjobban, de persze ezzel sem vagyok tünetmentes... az eddigiekkel ellentétben mégis elégedett vagyok vele. Párszor már előfordult az életembe, hogy egy hajszálon múlott. Azóta otthon is van calciumusc, és ha érzem, hogy kezd dagadni a szemem akkor repesztek fel az ügyeletre!

dita75
 
 


Megy a biznisz!

Mondom nekem az antioxant segitett, szerintem. Utso menszi 1. napjátol szedtem és pont baba lett. És most is szedem, mert véd a vetélés ellen.

Képzeljétek annyi fecske van az udvarunkon, hogy el kell kapnom a fejem, nekem ne repüljenek.
encike 2
 
 


Dita!

Oké,akkor postázom neked is!Hétfőn megyek és megveszem,priviben küldjetek nevet,címet.Megpróbálom minnél olcsóbban feladni,meg h bizti megkapjátok!Én nem szedek mást...csak ezt a kettőt.A parlagfűre most nekem is kicsit folyt az orrom,meg viszketett a szemem,de elkezdtem szedni minden nap.Mert elötte csak néha vettem be,viszont egészen eddig semmi nem jött elő!Pedig szokott!!!De most jó h minden nap beszedem!

Picimami!
Holnap reggel elég lesz a teszt?Akkor csinálok mégegyet úgyis!És majd úgy fotózom!

annus11
 
 


Annus!
Persze elég lesz!
De Te bírsz várni reggelig?
Én tuti óránként fogok tesztelni, ha végre pozitív lesz :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én is! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditta!
Akkor úgy legyen! Minél előbb+++++++++++++++++++++++++

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


:lol: :lol:

Hát...hiába tesztelek óránként...az eredmény úgyse fog változni!Eddig csak reggeli pisiből csináltam,ezért akarom megvárni a reggelt.Remélem h nem lett halványabb a csíkom :wink:

annus11
 
 


Na Annus!
Dobj egy tesztet. Most már nem kell reggeli pisi.. már sokszorozódott nálad a HCG :wink: :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


:lol: :lol: :lol:
Ma már nem pisilgetek....de holnap ígérem hozom!!!!!
Addig itt egy zebra :wink: Kép

annus11
 
 


Hunci!

Ma megjöttek hozzám a tesztek, köszönöm szépen...
Ma próbálok is egy lh-t, mert olyan de olyan nyálkám volt!!!!!

Köszi még1X

Szilvi
szilvia80
 
 


Sziasztok!


Lányok még azt írjátok le mit mire mikor kell szedni!

Annus ez az lecitin, meg antioxidáns engem is érdekelne, írd le légyszi mere jó megy ilyeneket.

Huncutka én még nem kaptam csomit.

Elvilev lesz valami jele a peteérésnek hogy szedtem a clostyt?

Szép estét
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Szia Huncutka!

Én is megkaptam a teszteket!!!
Köszönöm!

Annamari

Kép
Kép
ganami
 
 


Dorka!

Nekem a closty mellett pékor annyira szurkált a méhem...meg hányingerem is volt 2 napig!Closty nélkül épp h megéreztem mikor van.
www.okonet.hu oldalon el tudod olvasni,sajna nem tudtam bekopizni ide...A lényeg a lecitin a sejtek normális működését segítik.Amúgy jó még egy csomó mindenre,többek között a szellemi képességet is növeli,az izületi bántalmakon is segít,epe és májvédő stb.

Na az antioxról találtam vmit...elég rossz másolat,de hátha olvasható!
Kép
Kép

annus11
 
 


Na mindjárt tezsem a tesztet is!A mai még nem száradt meg teljesen...de a lényeg látszik!
Kép

annus11
 
 


Annus!
nagyon köszi
Csuda szép, és erős.
remélem nekem is lesz hamarosan ilyen+++++++++++++

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


ANNUS!!!
én is én is én is................ hol vettél ilyen csudijó teszteket! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ZSUZSKA
Kellemes üdülést neked! Babával gyere vissza! :wink: :lol:

dita75
 
 


Annus!

Szépek ezek a tesztek ám!!!!

Remélem itt mindenki mihamarabb jön egy ilyennel...
szilvia80
 
 


Köszi csajok!

Zsu azóta már a lábát lógatja a tengerben!De jó neki!!!!

A Huncutkás féle teszt pont elfogyott és ez egy corex teszt,azt hiszem 20as erőséggű....de nem igen ismerem.Az első kicsit el is van folyva,bizti túl sok pisit kapott :wink:

annus11
 
 


Hello csajok

Qva meleg vót ma! :shock:

"Nagyon elfáradtam ma. Reggel 8 óta most tettem le először a fenekemet, de kész a kapu. Tök jó lett majd teszek fel képet! Nagyon fáj a lábam, azért még sok kilót kell cipelnem! Basszus ezektől a szuriktól megint olyan hógolyónak érzem magam, felröppentek a kilók rendesen, csak pár hétig tudtam hordani egy két régebbi nacimat, most már megint nem jönnek rám, vagy épp szorít és kényelmetlen!

A férjemmel tele van a bakancsom! Hulla negra vagyok, és idecsődítette a fél utcát inni! Bunkóság vagy nem de én még ki se toltam a képemet, bulizgassanak leszarom, nem fogok ott jópofizni, meg pincérkedni nekik, mikor alig érzem a porcikáimat! Elegem van már, hogy itt basszus mindenki azt csinál amit akar!

dita75
 
 


Dita!

Hát igen...pasik.Nekem apcim ma pecázni van.De ennyi kikapcsolódás jár neki.Csak persze jobban örülnék ha itthon ápolna.....
Tegnap szerencsére nem éreztük annyira a meleget.Mamám 80 éves szülinapját ünnepeltük.És a Sváb hegyen voltunk,tehát ott hüvi volt.Reggel még pulcsiban flangáltam...kb 12 körül vehettem le,mert akkora szél volt h fáztam :wink:

annus11
 
 


Sziaztok!


Átolvastam a készítményekkel kapcsolatos irományokat.
Annus mibe kerülne egy Q10 antioxidáns, és a lecitin 1-1 doboz?

Én még a clostitól nem vettem észre semmit, ugyan még a 12. napon vagyok. A pete érés olyan 16-17 napon volt eddig, gondolom majd akkor :D .

Tényleg meleg volt tegnap mi esküvőn voltunk, hát még jó, hogy fújt egy kicsit a szél.

Lányok tanulnék finnül, nem tudjátok hol kaphatnék finn nyelvkönyvet? Már voltam egy csomó librive, a váci utcai idegennyelv könyvesboltot is felhívtam, nincs. Esetleg iskolai tankönyvben nincs?

Valamint még egy kérdés mennénk a kollégákkal welnwswtni, valami nem drága, de bababarát hely kellene, ahol vigyáznak a gyerekekre, nincs tippetek, úgy 10e ft/éjszaka áron?

Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!

A lecitin 2640Ft/100 kapszula,az antiox 20mg-os 3540 Ft/30 kapszula.

A finn nyelvkönyvre szerintem keress rá neten,esetleg antikvárium vagy könyvtárt javasolnék még.

http://www.kolping.hotel.hu/cgi-bin/hu/index.php
Azt hiszem itt vigyáznak a gyerkőcökre,tesómék voltak már itt párszor.Árakat nem tudok,meg kell nézni....bár valószínű nem olcsó :roll:
Amúgy szintén vannak szálláskeresők a neten,ahol be tudod írni h bababarát vagy ilyesmi és akkor bizti kidob pár dolgot :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus kismami, hogy vagy?? Hányinger???

Csajok, segítsetek légyszi nekem!
Tegnap megcsináltam a Hunci féle Lh tesztet, és nagy nehezen megállapítottam, melyik a kontrol, meg a teszt csík, és úgy nézem +. Meg a mai is az...
Viszont tegnap elkezdett fájdolgálni a cicim. Lehetséges hogy az peteérés előtt neki áll fájdogálni? Vagy az lh pozitív nem is ++?? Igaz, pcos vagyok... Lehet ez kever be nekem?? Most akkor mikor legyünk együtt a párommal??

Köszi... Drukk mindenkinek!!

Dita, sajnálom hogy ennyire elfáradtál... De bizti jó lett a kapu. Nem dobsz képet?? Hát igen, a férfiak már csak ilyenek!!!

Szép estét!
szilvia80
 
 


Kép

kérésetek számomra parancs !!! :lol:

Még a zárnál hiányzik egy elem, mert ki kell szabni a zár és a kilincs helyét!

Ma is egy csomót melóztam, mert jövő hét végétől már 9 hónapig pihennem kell!!! :lol: :lol: :lol:

Én ezekhez az lh tesztekhez nem értek, nekem nem nagyon jönnek be! :roll:

dita75
 
 


Szilvi!
Köszi,megvagyok.A hülye torokfájásom lassan elmúlik...de most meg köhögök...hányinger pl most van,bizti éhes vagyok. :wink:
Csak a köv héten megyek a dokihoz,így remélem h minden oké odabenn....állítólag ez nem árt a babának :roll:

Az a kontroll amelyik elöbb megjelenik,ahogy emlékszem a távolabbi,mármint a pisilés helyét ha nézed :oops: Akkor +,ha télleg erősebb a teszt vonal mint a kontroll.
Amúgy ha PCOd van,lehet az lh nem fog bevállni...vkitől már hallottam h ilyenkor magasabb az lhszint,de nem tudom pontosan.
Hőmérőzést csinálsz?

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: