Új privát üzeneted érkezett!

Ági!
Köszi az infót. Sokkal többet tudtam meg erről az egészről tőletek, mint a dokimtól. Pedig mégcsak nem is panaszkodhatok rá, mert ha kérdezem válaszol. Csak nem mindíg értem, hogy mit, és nem nagyon merek visszakérdezni.
Akkor bátorokodom tovább érdeklődni.
Mikor a sperma bekerül, akkor már csak az a dolga, hogy megtermékenyítse a nagyra növesztett tüszőimet?
Akkor ezzel a módszerrel tovább nőnek az esélyeink!!!
A soma clostira azt mondta a doki, hogy tüszőnként 20% a megterményedés lehetősége. Ennél mennyi?
Nagyon megnyugtattál Kép Köszi.
Akkor már várom az inszemet. Talán még ikreim is lehetnek.
Azért jó lenne, ha nem lenne rá szükség.

Tanczy! Most nem romolhat el a géped!!!!

wanga
 
 


Wanga Kép
Az inszemnek 15-20 % az esélye. Tudom, hogy nem sok, de több mint a semmi.
Először kapsz clostyt vagy azt hiszem phuragon inekciót, de neked amilyen szép nagy tüszőid voltak a clostytól szerintem az is elég lesz. Kép
Azután kb 12-14 nap körül visszahív a doki megnézni a tüszőidet és ha ok, akkor kapsz tűszőrepesztő szurit, amely megrepeszti a szép nagy tüszőidet. Ezután kb 2 napra csinálja meg a doki az inszemet.
Igen és utána már a kiskatonákon a sor, hogy végre legyen kisbabád. Kép
Van 2 olyan lány is a babaneten, aki inszemből hármas ikreket vár. Kép

Olyan érdekes, hogy, akinek spontán összejön a baba nincs is tisztában a fogamzással, mi meg sinte már túlképzettek is vagyunk. Kép
Most voltak itt a párom öccse és kis családja. Ők most szeretnének 2. babát és szinte teljesen hihetetlen, hogy még a hőmérőzésről sem hallott sógornőm. Kép Hát még a többi dolog..... Kép

A táblán a ciklusnapotminden nap én írom át. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Hát nincs jó hírem Kép
Megdönthetem a negatív tesztek rekordját Kép

Most már várhatom, hogy megjöjjön, bár annak sem érzem semmi jelét.
Én ezt nem értem, hogy miért szórakozik velem.

Ági!
Nagyon jó a tábla Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 

 
 

Azért engem rendesen kicsinálna egy 3-as iker hír Kép
Igazából még kettőt sem szerettem volna, de ez mostmár megváltozott. Nagyon örülnék az ikreknek.
A férjemmel beszéltünk ennek a lehetőségéről, és ő nem lenne annyira kétségbe esve.
Úgyhogy ezt is mérlegeltük, és szeretnénk.
De azért három, az egy pici túlzás. Bár rögtön nagycsaládos lennék.
4 gyerek!!! Jézus Mária!

Van egy barátnőm, akire csak ránéz a férje és rögtön terhes lesz. Csak aztán jönnek a bajok. Az első terhessége iker terhesség lett. A terhesség végig rendben volt, csak a terhességi cukorral volt apró gond. De a babák mégis meghaltak a kiírt időpont előtt két héttel (úgy emlékszem) a hasában. Meg kellett őket szülnie.
Aztán újabb terhesség és vetélés. Most újra babát vár. Terhességi cukor, pici vérzések és az ezek miatti, meg az előzmények miatti izgalom.
Úgyhogy érte külön izgulok.
Ő aztán sok mindent tud a babásodásról, pedig a fogamzás nekik nagyon könnyen megy.
Tőle tudok egy csomó mindent. Nagyon sokat segít nekem.

wanga
 
 


Mielőtt elkezdtünk próbálkozni én is teljesen tudatlan voltam ezekben a biológia kérdésekben.

Nem is tudom eldönteni, hogy kinek jobb.
Annak, aki a "gólyára bízza" és lesz, ami lesz, majd jön a baba, ha kell alapon csinálja, és nem foglalkozik a testében zajló dolgokkal, vagy aki tudja mi újság, és így ha gond van talán előbb kapcsol.

Olyan borzasztó arra gondolni, hogy a statisztikák szerint manapság minden 10-15. házaspár meddőnek mondható, mégha az esetek többsége orvosolható is.
Igazán szerencsésnek mondhatják magukat azok, akinek csak úgy jön a baba.
neptun
 
 


Az előbb kimaradt:
A barátnőmnek is úgy született az első gyereke 18 évesen, hogy meglepődött a kiszállásos módszertől is terhes lehet valaki. Ráadásul 3 negatív teszt után állapította meg a doki a tényeket.

Bocs, egy kicsit el vagyok szomorodva. Bár pénteken jobban magam alatt voltam.
Ma már nem veszem be a duphastont.

És még valami, ha jövő hónapban a 32. nap előtt akarnék tesztelni, légyszi beszéljetek le róla!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy!
Nagyon sajnálom. Túl sokszor írjuk ezt egymásnak.
Most azt kéne mondanom, hogy fel a fejjel, meg ilyenek. Tudom, hogy milyen nehéz!!!
Sajnos nekem is produkált ilyet a closti, 2x is. És akkor te öntöttél belém lelket. Sajnálom, hogy ezt most viszonoznom kell Kép.
De fontos a pozitív hozzáállás. Majd legközelebb. Most a ciklus első fele lassan telik majd, de aztán újra izgulunk érted Kép

wanga
 
 


Pont azt néztem a táblán, hogy ti többiek milyen fiatalok vagytok. Én sajnos már aggódhatok. Bár a doki szerint nincs ok az aggodalomra.
Az első alkalommal én is 26 éves voltam, és 1 év alatt jött össze. Egyetlen egy hőmérőzős hónapom volt, és akkor rögtön sikerült.
Hát most tovább tart, de nem adom fel. Sikerülni fog!!!

Tanczy! Nem fogunk lebeszélni a tesztelésről, mert mi is izgulunk érted és várjuk a jó híreket. Sőt mi "űzünk" bele, a folyamatos kérdezgetéssel, hogy "mikor tesztelsz már?"
Folyamatosan várjuk a jó híreket, ki vagyunk rá éhezve.
Úgyhogy a következő hónapban ezt várjuk tőled (és a többiektől, meg tőlem is)!!! Kép Kép

Odett! Smile-s kérdés...

wanga
 
 


Wanga!

Köszi a bíztatást!
Hát csak összejön egyszer.
Ez a fiatal dolog tetszik, szerintem sem vagyok még elkésve, de a környezetem nem így gondolja...
Most jó lenne ha minél előbb megjönne, és kezdhetném az új hónapot.

Na megyek összedobok egy kis spagettit ebédre, mert a férjem már éhes Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy Kép
Az elején úgy egy évig én is állandóan teszteltem és mindig negatív lett. Mostmár nem veszek tesztet és nem izgulok. Szerintem csak akkor vennék, ha minimum 2 hétig késne.
Van azért itthon egy teszt, de nem használom el csak akkor, ha az inszem utáni vérvételen pozitív lesz az eredmény. Kép
Úgy szeretnék már látni, milyen is egy két csíkos teszt. KépKépKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Wanga!
Egypár gifet letöltöttem a gépünkre,és a kijelölt helyre a "mellékletek feltöltése"-/tallózás -kiválasztás -feltöltés/-és a férjem segítségével sikerült. Már egyedül is megyKép
Taczy!Új hónap,új remények...Mi is tesztelünk ám,én pl.:már a 27.naponKép,pedig hosszabbak a ciklusaim.A remény hal meg utóljára!
odett
 
 


Tanczy ez a környezet szerint már el vagy késve dolog ismerős nekem is, de mondjátok meg miért törvényszerű az, hogy valaki mondjuk férjhez megy és rögtön szüljön. Mi 4 éve házasodtunk, de nem akartunk rögtön gyereket.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Nekem inkább a munkahelyemen megy a szekatúra. Mind a ketten ott dolgozunk, és mióta összeházasodtunk, azóta naponta téma, hogy "és nem szeretnétek közös gyereket?"
Az anyósom is meg-meg kérdezi, de ő ritkábban.
A másik kis kíváncsi a fiam. Néha olyanokat mond, hogy magam is meglepődöm. Nagyon szeretne már egy kistestvért.

wanga
 
 


Wanga hagy legyek indiszkrétKép
A gyermeked apjával is házas voltál és miért mentetek szét, a gyermeked elfogadja az új férjedet és hogy viszonyulnak ők egymáshoz?
Ja és anyukád?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ez a munkahelyi szekatúra nekem is ismerős.Igaz, én is tehetek róla,mert múlt év aug.-ban volt az esküvőnk,és akkor mindenki kérdezte,hogyan tovább?Mit mond erre egy őszinte, sztem egészséges 29 éves nő?Családot szeretnénk.Nosza;olaj a tűzre!- azóta nincs nyugtom.Szinte minden munkanapnap stressz.Ráadásul egy másik kollegának el kell mennie létszámleépítés miatt(de maradhatna,kaptunk 3 hónapot, ha én...)Szóval óriási teher alatt vagyok.Meg hát a biológiai órám is vészesen gyorsan ketyeg.
Wanga,remélem érthetően írtam,és sikerülnek a smilek!Kép
odett
 
 


Ági!

Én amikor sokat szekálnak azt szoktam mondani, hogy ha előbb szültem volna, akkor most nem lenne saját lakásunk, mert azt a GYEDből nem bírnánk finanszírozni.
Most is azért tanítok délutánonként, hogy ha jön a baba legyen egy kis tartalék, amiből a részleteket fizethetjük.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Nem vagy indiszkrét, szívesen válaszolok.
Mielőtt megszületett a fiam, előtte 7 évig éltünk együtt az apjával. Nem mentem hozzá.
Amikor terhes lettem, sok minden megváltozott. Nem tudtam dolgozni, mert egy építőipari cégnél dolgoztam, ahol a "vendégmunkások" munkájának ellenőrzése is a feladatim közé tartozott, sokszor állvány mászással, meg hasonló ilyen dolgokkal járt.
Úgy gondoltam, hogy ennyit megengedhetek magamnak. Tévedtem. Így derült fény a párom önzésére, és hogy mennyire nem tud megállni a lábán. A szüleim sokat segítettek ebben az időszakban, és amikor a fiam megszületett akkor is. Amikor a fiam 1 éves lett, el kellett mennem dolgozni, mert a párom képtelen volt eltartani minket, feléltük a tartalékaimat és a szüleimet nem szerettem volna pumpolni.
Amikor meg újra dolgoztam, akkor rájöttem, hogy nagyon jól megvagyunk mi a gyerekkel, és így elég magunkat eltartanom, nem kell még egy harmadik személyt is. Tudom, hogy ez elég ridegen hangzik, és ha szerettem volna, akkor nem tettem volna így. Reggel 1/2 5-re jártam dolgozni, egy büfébe, és este 9-re értem haza. Úgyhogy hazaköltöztem a szüleimhez, a lakásomat pedig kiadtam albérletbe. Majd két évig éltünk így. Aztán a gyerek oviba kezdett járni és én is kereshettem rendes munkahelyet magamnak. Ott ismerkedtem meg a leendő férjemmel.
Neki nagyon jó természete van, és a kisfiam nagyon szereti.
Elfogadja apukájának.
Azzal együtt, hogy rendszeresen találkozik az apjával, tudja, hogy kire lehet számítani. Ha gondja van a férjemhez fordul, nem az apjához.
Szerencsésen alakult az életünk.
Az anyukámmal nagyon jó a kapcsolatunk. De ő napra kész a problémánkból, és ezért nem érdeklődik állandóan. Tudja, hogy úgyis szólunk, ha jön a baba. Addig meg nem szekál.

wanga
 
 


Tanczy! Ez sajnos nálunk is így van. Felvettünk egy csomó hitelt a lakásra, és ha otthon maradok lehet, hogy gond lesz a törlesztése. Bár a férjem mellett nem kell aggódnom, biztosan megoldja ezt is.
Odett! Mostmár csak le kell töltenem valahonnan. Ahonnan szerettem volna, onnan nem hagyja, de majd du. ha hazajön a férjem a dolgozóból, akkor majd megoldja nekem.
Én is ott hibáztam esküvő után, hogy azt mondtam, hogy szeretnénk közös gyereket. Azóta intenzíven érdeklődnek.

wanga
 
 


Azt figyeltem meg, hogy akik csak azt a kérdést tudják feltenni, hogy na, és mikor lesz baba, sokszor csak azért kérdezik, mert egyébként nem lenne mit mondaniuk. Jobb híjján maradnak ennél a jól, vagy? szintű forma-kérdésnél, amire lehet, hogy nem is várnak választ, de legalább érdeklődtek.

Nekem azért szűnt meg lassan egy éve az állásom, mert elmondtam, hogy hamarosan szeretnék babát. A főnököm pedig akkoriban már egyébként is szerette volna Pestre vinni a céget, úgyhogy ez kapóra jött neki, mondván, hogy nálam hamarosan esküvő, aztán meg úgyis elmennék szülési szabadságra.
Kár, hogy ez nem megy ilyen egyszerűen, ahogy azt ő gondolta.
Szóval én most itthon dolgozom. Még szerencse, hogy volt másodállásom, amiből így főállás lett, és ezt itthon is tudom csinálni.

Wanga!
Szerencsés vagy, hogy így alakult az életed, és a kisfiad apukájának tekinti a párod. Majd csak jön az a kistesó is.KépKépKép
neptun
 
 


Neptun!
Abban bízom, hogy a kapcsolatuk akkor is így marad, ha lesz kistesó!

Én is itthon szeretnék majd dolgozni babásodás esetén.

wanga
 
 


Wanga!

Ha már babás az ember biztos nem rossz itthon dolgozni, így viszont mindig az jár a fejemben, mióta próbálkozunk, hogy ha már egyszer itthon vagyok legalább jönne már a baba.
Itthon több időm van foglalkozni a saját kis vélt gondjaimmal, és ez nem tesz jót.

Tündi
neptun
 
 


Wanga!
Én is számíthatok a férjemre, csak jelenleg én vagyok az, aki többet tud keresni. A főállásom is több pénzt hoz,mint az övé.
De majd csak lesz valahogy.
Engem az zavar, hogy a gyerek 1 éves koráig nem folytathatom a vállalkozásom.
Pedig heti 4 óra tanítás biztos beleférne, és nem lenne rossz pénz.
De a dolgok jelenlegi állása szerint a jövő félévet is végig taníthatom valószínűleg és az iskolában sem kell halasztanom. Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Wanga!
Én erről az oldalról másoltam:

http://www.yatoula.com/gif/pages/animauxgif10.html
odett
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a Gellért hegyi sétáról. Nagyon szép idő volt, de azért el vannak gémberedve az ujjaim.
Útközben 2x óriási szúrást éreztem. Ez volt a pém?
Odett! Köszi, majd a férjem letölti erről az oldalról, amit ajánlottál.

wanga
 
 


Sziasztok lányok Kép
Ismét vendégek voltak náluk ebédre. Hát ebben a 4 napban nem sok időt pihentem, de mindegy. Kép

Tündi Kép
Én is ezért nem mondom el bent a főnökömnek, nehogy egy esetlegesen ezek körül forogjon az agya. Az nagyon jó, hogy tudsz otthon dolgozni.
Mivel foglalkozol otthon?

Wanga Kép
Nagyon szerencsés vagy, hogy találtál magadnak valakit, aki melletted áll. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Én is szerencsésnek tartom magam.
Mit gondolsz a szúrásról? Az lehetett a pém. Mert ha igen, akkor gyorsan összeszedem apát, a gyereket elteszem aludni, stb...Kép
Tanczy! Ne szomorkodj Kép Gyere közénk.

wanga
 
 


Szerintem tüszőrepedés volt. 13. nap az eléggé jó. Most vagy 3-4 napig akciózzatok minden nap. Lábak utána fel, és 1 óra hosszát nem felkelni.
Utána a napi 1 joghurt+ 1,5 liter víz és E vitamint is szedhetsz, mert segíti a babó megtapadását.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági, hogy te miket tudsz!!!
A lábak fel, az sajnos mindíg röhögésbe fullad, de azért megpróbálom.
A napi 1 jogmurt az mindíg megvan. Natur, vagy lehet gyümölcsös is (actívia).
A víz szénsavas, vagy mentes? Több hülye kérdésem egyenlőre nincs.
Remélem SIKERÜL!!!!
De ha nem akkor mostmár nagyon bízom az inszemben.
Melyik topikban vannak a hármas ikresek? Beleolvasnék. A megint megjött-öt néha szoktam olvasni, te ott is gyakran megjelensz. Ott vannak?

wanga
 
 


Sziasztok!

Ági!
Te vagy itt a mi tanácsadónk! Kép

Lapkiadással foglalkozunk, és egy szaklapot szerkesztek. Azért néha besokallok itthon, mert azért amíg a volt munkahelyemen dolgoztam, addig tudtam, hogy reggel elmegyek, este hazajövök, és utána nem kell igazán semmit csinálnom.
Most pedig mi van, sokszor reggeltől késő estig itt ülök a gép előtt, és soha nincs vége. De nem sírok, mert azt hiszem nagyobb gondban lennék, ha munkahelyet kellene keresnem. Az meg itt Siófokon nem egyszerű.

Wanga!
Ha a tűszerpi miatt érezted a szúrást, akkor nálad most úgy működnek a dolgok, ahogy a nagykönyvben meg van írva. 28 napos ciklus + peteérés felidőben... Kép

Mit gondoltok a hasizom gyakorlatok is okoznak akkora alhasi vérbőséget, hogy az valamelyest serkenti a petefészkek működését?

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok!

Nem csak azért nem írtam mert szomorkodtam, hanem mert tanfolyami órám volt.
Most értem haza.
Még mindig semmi, így szerintem csak pénteken megyek dokihoz.

Wanga!
Lehet, hogy a szúrás a pé-t jelenti.

Tündi!
Nem rossz, hogy egész nap egyedül vagy?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy!
Nyelvtanár vagy?

Egy házban lakunk anyuékkal, a ház felső szintjén van a mi lakásunk, úgyhogy nem vagyok egész nap egyedül, mert anyu itthon van.
Na meg van itt nekem két ördög rossz kutyagyerek, akik szórakoztatnak.
Először egyébként nagyon fura volt itthon lenni. Nem tudtam magammal mit kezdeni, de meg lehet szokni. Elfogadtam, hogy ez van.
Tavaly szeptembertől decemberig még feljártam Pestre a volt munkahelyemre besegíteni heti három alkalommal. Na, az az ingázás rosszabb volt, mint az itthon lét.
Egyébként nagyon jó dolgom van.

Ági, Wanga ti mivel foglalkoztok?

Tündi
neptun
 
 


Wanga Kép
A szénsavmentes azért jobb, mert nem fúvódsz fel tőle. Kép

TündiKép
Én irodában dolgozom, szállítási sérült termékekkel foglalkozom, illetve garanciális, méltányossági és minőségi cserékkel országosan.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tündi Kép
Ebben a hasizom dologban nem vagyok otthon, de szerintem nem kellene erőltetni. Mikor mész legközelebb vissza a dokihoz?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tündi!

Tulajdonképpen matek-német és informatika szakos tanári papírom van.
Általában informatikát tanítok meg matekot. Németet nem nagyon. De ez mind csak másodállás. Főállásban informatikus vagyok Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ági!

Csütörtökön megyek a dokihoz. Kíváncsi vagyok mit fog látni.

Szerinted az előző havi clostinak még lehet hatása? Mert elkezdtem érezni a jobb petefészkemet, talán már éreget benne tüsző, de ilyen korán nekem a gyógyszer szedése előtt nem volt ilyen tünetem.

Nem erőltetem túl a hasamat azért, csak ma tornán eszembe jutott, hogy hátha hatásos.

Tündi
neptun
 
 


Tündi Kép
Szerintem az előző havi clostynak már nincs hatása. Nagyon kíváncsi vagyok mit mond neked a doki.
Én megfigyeltem azt magamon, hogy átsiklottam egy egy pocifájáson régebben, mostmár tudom mi miért van és jobban odafigyelek rá és meg is jegyzem. Kép

Wanga Kép
A hármas ikres inszemes lány a ikrek topikban van
Igen jól láttad a "ma megint megjött" topiknak is aktív résztvevője vagyok. 2003.- ban velük kezdtem azóta már sok közüllük boldog anyuka. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Lányok! Mi lehet ez az elviselhetetlen fájdalom.
Ma reggel kezdődött és olyan mintha kiszakadna a méhem.
A múlt hónapban is volt, de akkor nem fájt ennyire.
Még az ülés is fáj.
Lehet a nagy tüszőkhöz köze?
Még jó, hogy holnap megyek dokihoz!

Tündi!
Én a BNV-n dolgozom, egy irodában. A kiállítás kivitelezésén kívül honvédséi objektumok üzemeltetésével foglalkozunk.
Ha összeszedem magam, még írok.

wanga
 
 


Wanga Kép
Nekem a múlt hónapban volt ilyen tüszőrepedésnél. Nagyon fájt egyszerűen még kiegyenesedni se tudtam.
Igyál folyadékot az segít.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Este felteszem a táblát, hátha még jönnek hozzá. Kép
Tina, Berni Matchi???
Ha valaki kimaradt bocsi. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tanczy még mindig nem jött meg?
Egyébként azt jó tudni, hogy a duph. és az utro is késlelteti egy kicsit a mensit.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Ági!
1. cn. ma reggel megjött. Kiváncsi vagyok most is csak pár csepp lesz-e, mint múltkor...

Most próbálom a dokit elérni telefonon, hogy délután még rendelési idő előtt tudjak hozzá menni. Rájöttem, hogy pénteken nem leszek Kanizsán, így ma kell feliratnom mindenképp a clostit.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ági, pontosan ezt éreztem én is. Mostmár egyhült a fájdalom.
Természetesen nem találom az ikres topikot Kép.

Jaj, de rémes volt 4 nap után ma dolgozni jönni! Hát még a gyerek hogy nyafogott!

Tanczy!
Akkor kezdődhet a stimu.
Új hónap (+ tavasz)új remény!

wanga
 
 


Wanga!

Akkor már jobban vagy? Ha így érezted a peteérést, akkor biztos esélyesek az ikrek Kép
Sikerült a dokival beszélnem, du. 1/4 4-re megyek hozzá, csak így el kell kéretőzni a munkahelyemről.
Jó lenne, ha végre sikerülne!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy nekem mindig azt mondta a dokim, hogy az a kezdő nap, amikor úgy igazán rendesen megjön. Nekem is volt úgy, hogy megjött nagyon gyéren 2 napig utána semmi, majd megint 2 nap múlva 1 napig és rá egy hétre kb rendesen.
Így volt jó nekem csak a clostys stimulálás.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy így eltűntem,de olyan jó volt hogy férjem is itthon van és együtt a család négy napig, és ha leültem volna netezni, teljesen kiszakadok a családi körből...órákra. Kép.
Tanczy,
sajnálom én is, hát majd a következő és ne legyél rossz kedvű.
Velem annyi, hogy megint hólyaghurutom lett a hösszú hétvége közepén ...megint antibiotikum. Én nem merem természetes módon kikúrálni, félek a szövődményektől. de közben meg nagyon utálom, hogy megint a ciklus közepe második fele, amikor gyógyszert kell szednem...
Ági,
A táblának örülök, a múltkor benéztem a megint megjött topikba, őrület hogy ott mennyi babás van. Legyen nálunk is ilyen a tábla hamar.
Az adataim:
Esztergom, 29 év, ciklusaim most 29 naposak, ma a 20. napon vagyok, két lányom van, 5 és 2,5 évesek.
clostit szedek napi 2 a 3-7. napon, és tüszőrepi szurit is kapok.
Remélem nem hagytam ki semmit.
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Tanczy
Sokkal jobban vagyok. Már csak akkor fáj néha, ha fel kell állnom.
Őszintén szólva nem bánnám az ikreket. De csak kettőt.
Dana! A nőgyógyász adta az antibiotikumot? Mit szedsz?

Jó ez a táblázat, inspirál minket a babásodásra, mert jól tele kell írnunk a megjegyzés rovatot Kép
Én ígérem, hogy nagyon fogunk igyekezni a férjemmel Kép

wanga
 
 


Ági!

Nekem múltkor is 3 napig tartott és épp hogy megjött, ha arra várnék hogy rendesen megjöjjön, akkor már 3 hónapja nem szednék clostit Kép
Kérdeztem a dokit, mi lehet az oka. Azt mondja hogy vékony a mnyh.
Mást nem talált múltkor uh-n se babát, se cisztát.

Dana!

Gyógyulj meg minél előbb! A hólyaghuruttal jobb vigyázni.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!

Én is visszaérkeztem. Ilyen 4 napos szünetet minden hónapban kellene tartani. Mi is egyfolytában vendégeket fogadtunk vagy mi mentünk vendégségbe. Tegnap pedig Bécsben múzeumoztunk. Nagyon jó volt.

Végre, megint van táblánk!!!Kép
Adataim:
Bp., 27 év., 29-30 nap, 26. cn, 2003 július óta próbálkozunk. Remélem, nem maradt ki semmi.

Tina
vtina
 
 


Na, mostmár úgy néz ki, hogy megmaradok.
Tök jó, mindjárt megyünk haza.

wanga
 
 


Beszereztem az ehavi clostit.
Pénteken kell kezdeni szedni.
Rákérdeztem a dokinál, honnan számoljam a napokat, azt mondta a pecsételés is beleszámít.
Úgy látszik itt minden orvos máshogy tanula Kép

Jó neked Wanga, hogy mehetsz haza.
Nekem most kezdődik a második műszak.
Fél 8-kor fogok végezni Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?