Új privát üzeneted érkezett!

bár ha megnézitek lehet inkább a 21. napon volt ovum akkor.

3. cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Littlebiscuit: Eredetileg 30 nap volt,de a novemberi 36 decemberi meg 18...
Bár az is lehet hogy máskor lenne ovum,de akciózunk 2-3 naponta a többi meg majd kiderül.
Kiváncsi leszek most mennyi idöre fog megjönni...

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Ha 18meg ill 36 napra jött meg akkor elvileg nem volt ovud, ezt elvileg orvos magyarázta nekem. De persze ne nekem legyen igazam!

Egyenlőre semmit sem érzek, próbálom elterelni a figyelmem! Pár nap s kiderül!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 

 
 

Jajj elirtam nem 36 hanem 26 volt! 
A 18-nál lehet nem volt.Én is nagyon kíváncsi vagyok,
mi lesz ebbe a hónaprba arra is hogy hogy fog megjönni.
Próbálok bizakodni a legjobbakban.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Kiszáradt a mellbimbóm, mint a sivatag, tapasztalt már ilyet valaki?  Vigyor

4. Dpo.
babyfever2016
 
 


Valami jó zsíros krémmel kend be,nekem a Dove kézkréme isteni rá.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@babyfever2016:
Én még nem, de reméljük jó jel! Rákeresel a google-ba?

Krystin a 26 az normál ciklus! Ott bizti volt ovu-d!

12 dpo

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Rákerestem, ilyeneket találtam:



Gyakori tünetek lehetnek még a nagymértékű fáradékonyság, gyakori vizelési inger, nem szűnő éhségérzet, mell növekedése és érzékenysége, mellbimbó szárazsága, mellbimbó körüli terület és anyajegyek sötétebbé válása, valamint előtejszivárgás.

De annyi mindenre rá lehet fogni, hogy tünet, gondoltam hátha van valakinek első kézből tapasztalata. Vigyor
Köszi Krystin. Vigyor

4. Dpo.
babyfever2016
 
 


Sziasztok ismét!

Ezt találtam, hátha valakit érdekel, gondoltam megosztom veletek.....http://www.termeszetesnogyogyaszat.hu/n ... nancia.php
andrenoci
 
 


Sziasztok!

Egy fél napot nem tudok jönni, és már két oldalt olvashatok végig :) Szupi kis aktív közösségünk van! @babyfever2016: Én még ilyet nem is hallottam :) Nekem baromi száraz bőröm van, de a cicim még soha nem volt száraz. Bármi lehet. Reméljük és szorítok, hogy tünet legyen.

Nekem tegnap egésznap fájt a petefészkem. Most is érzem, délelőtt nem fájt.
Tegnap este egyik törlésnél kicsit véres volt a papír. De nem olyan, mint menstruációkor. Csak éppenhogy. De aztán azóta sem semmi. 

Ma vagyok kb. a 6. dpo-n.


ecsibe
 
 


@ecsibe: ez nagyon jól hangzik, így beágyazódás idején!!

babyfever2016
 
 


@ecsibe:


Szia! Én sosem tudom pontosan mikor volt pém, így nem számolom a dpo-t sem. De már ebben a hónapban gondolkodom rajta , h veszek ovu tesztet, és amikor megjelenik a tojásfehérje szerű folyás, megcsinálom....sosem csináltam még....

Nem rossz így ,h számolgatod a napokat?
andrenoci
 
 


Milyen érékenységű ovu tesztet jó venni? 15-40.....ig...milyet?
andrenoci
 
 


@andrenoci:Komolyan mondom, nem hiszek a szememnek! Bemásolom a linket, ahol nézegetem a teszteket, nézzétek meg ti is légyszi, tényleg 90 ft/ db???? Amit szoktam venni, abból 2 db-os 800 ft kb......azért nem mindegy :( Légyszi írjon aki megnézte, mit látott :) köszi

http://fastest.hu/spl/993836/10-mIU-ml- ... zekenysegu
andrenoci
 
 


DPO-s lányok, nagyon szoritok nektek! Csak legyetek nyugodtak! Máshol is olvastam de most az andrenoci által belinkelt cikkben is hogy a stressz képes blokkolni a progeszteron termelést és az nem jó ! csak nyugodtan!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


 A stresz a legalattomosabb nyavaja, sajnos meg kell tanulni vele együtt élni.....szerintem a baba is érzi hogy hol van jó helye.....ahol nagy a feszültség, senki sem szeret lenni.
Most már túl a téliszüneten, 2 napja olyan csönd van a lakásban , nagyon hálás állapot...Kezdek regenerálódni :) Minek idegeskedni, amikor ha nyugodt vagy sem változik a helyzet....baj nygodtan is,  idegesen is van....csak az nem mindegy(az egyénnek), hogy ha baj van , nyugodt vagyok vagy ideges. Ha egy 2. személy egészségéről van szó , akkor bizony ez egy eldöntendő kérdés lesz :) És ha így kezeled, menni is fog ;)
andrenoci
 
 


@andrenoci: Annyi az az ovu teszt! Jól látod 


ecsibe
 
 


@ecsibe:


de milyen érzékenységű a jó?
andrenoci
 
 


@andrenoci: Én az első két hónapban 10-et vettem (extra). Szinte soha nem volt egyértelműen pozitív. Ebben hónapban nagyon elbizonytalaodtam, ezért vettem a DM-ben (jó drágán) 30-at. Olyan pozitív volt 3 napig, hogy majdnem leugrott a második csík. Töltöttem is fel akkor képet róla.
Szóval fogalmam sincsen.
Talán az extra érzékenység azért jó, mert ha nincs is annyi mennyiségű hormon jelen, attól még be tudod lőni az ovu napját. 

ecsibe
 
 


Sziasztok lányok!


Ha nem gond, szeretnék csatlakozni hozzátok. Bár mi már régebb óta próbálkozunk.


Én 30, párom 34 éves és első babát szeretnék, lassan egy éve. Decemberben kezdtem meg a kivizsgálásokat, elvileg minden rendben, most jönne az átjárhatósági. Kicsit félek tőle, ráadásul szeretnék orvost is váltani, mert nem igazán bízom benne.


Tudtok abban segíteni, hogy ha orvost váltanék, akkor elvihetem hozzá a meglévő lapor eredményem? Vagy újra kellene kezdenem előlről?

chaste
Budapest
 
 


@chaste: Üdv itt!

A labor eredményed a tiéd, nem az orvosé. Csak az orvosnak van titoktartási kötelezettsége. A kérdés, hogy az új doki elfogadja-e a vizsgálat eredményét. 

ecsibe
 
 


Andrenoci, ebben én is nagyon hiszek. Persze sokféle stressz létezik. A munka miattit már szinte teljesen megtanultam kizárni. Persze előfordul hogy felidegesítenek mert rengeteg sokféle kulturájú emberrel dolgozom, mindenféle náció, ügyfelek meg problémás beszállitók. De igy a 4. évre elég jól megtanultam kezelni. Próbálok nem szenvedéllyel dolgozni. Csak ugy csinálni a dolgom mintha mosogatnék vagy vasalnék. És ez igy jó és működik. Persze amikor a mennyiség nem hagy az is rossz. Szeptemberem októberem volt bolondok háza, szombatonként is dolgoztam voltak olyannapjaim amikor 12 órát ültem a gép mellett. Na ezt nem csinálom mostmár. Ha ilyen idpszak jönne újra egész egszerűen beteget jelentek, már eldöntöttem. Nem ér annyit a munka hogy károkat okozzon bennünk nem igaz.
A másik féle stressz ami szintén veszélyes ránk szerintem az a babvárós stressz. Van aki pozitiv izgalommal kezeli mint Caroline, emlékszem a fórum elején irta hogy imád tesztelni meg követni a ciklust. És vannak akiknek ez inkább 'rossz' stressz. A tesztelések időszakán alig aludtam és rosszul máshol se járt a fejem voltak olyan esték hogy a film végén nem tudtam volna megmondani miről szólt a film mert csak kattogott az agyam hogy ha még ilyen halvány a teszt akkor melyik nap foganhatott ésatöbbi. Szóval erős fejtörést okozott ez az egész.
Nem tudni hogy köze van-e ennek a korai vetélésehez de jót biztosan nem tesz..
Szóval nekem most ez a pihenős hónap jót tesz szerintem. RESET-elek egyet és kilábalok ebből végre.
Jah és még a stresszre visszatérve egyik barátnőm van most úgy hogy több mint egy hete késik neki de a tesztek negativak, azaz már most pár napja nem csinált többet, azt mondja biztos benne pedig hogy terhes. Sokkal később mint középidő nem foganhatott mert nem voltak együtt a 16. ciklusnap után. Szóval szerintem csak mentálisan a rástresszeléstől késik neki bár ne legyen igazam. Holnap megy orvoshoz és talán kiderül valami..

9 cn ('pihenős ciklus')

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@andrenoci: Én is tőlük rendeltem, és személyesen is át tudtam venni 1-2 munkanapon belül. Én10 es érzékenységűt vettem, nekem fokozatosan erősödött.  szerintem ne várj addig, minél hamarabb rendeld meg érdemes a 10. ciklusnaptól elkezdeni tesztelni :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit:


Nagyon jól látod a dolgokat! Ügyes vagy! Majd ha a vizsgálatok meglesznek még tisztábban fogod látni a helyzetet...

@kiscsillag201:


Még ma megrendelem, de még mindig nem tudok választani :D na majd eldöntöm :)Köszi! :)

Most viszont lépek, mert meló van....sziasztok! később benézek

andrenoci
 
 


@andrenoci: Nekem a nagyon érzékeny lh teszt nem vált be, mert magasabb picit az lh hormonom és így pé előtt már 4 nappal ugyanolyan erősségű volt mind a két csíkom. Legközelebb a 20-asat választom


@ecsibe : köszönöm a választ. Most még orvosválasztás előtt vagyok. Remélem jó lesz neki a decemberi eredményem!

chaste
Budapest
 
 


@andrenoci: Én is onnan rendeltem 25-öset. Ovu után is még napokig halványan látszott a csìk.

Babyfever, remélem babatünet a ciciszáradás :)

Ecsibe, tényleg lehet beágyazódás jele a vérzés! Nagyon drukkolok!

Chaste, üdv köztünk, hozzon szerencsét a fórum! :)


3.dpo
marmotka
 
 


Egy kolléganőm annyiért vett 6 db ovutersztet mint én a 20 at. Megéri rendelni,sokkal olcsobb. Mondjuk most pár napja nem ovuteszteltem,igyekszünk együttlenni,most pihi nyugi van itthon,nem akarom ilyenen stresszelni magam.

15.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Uh lányok, nem térek magamhoz. Barátnőm ma hajnalban megszült még a 36. héten sem volt.. Jól vannak habár barátnőm sok vért vesztett a placenta nem akart leválni. A pici inkubátorban de minden OK. Ó te jó ég micsoda hir, mintha megéreztem volna, ma délelőtt irtam neki éppen.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Én lassan mindent a neten rendelek! Sokkal olcsóbban meg lehet kapni, csak amit muszály azt veszem boltban.

Chaste üdv köztünk! Mi is régebben próbálkozunk mint a többiek, pontosan 42 ciklus a mostani! De harmadik baba, s decemberben ugyan kimaradt, de stimulációval segítenek, aztán majd a többi, de reméljük most már nem sokáig kell várnunk.
Egyre inkább mensis tüneteim vannak, de nem adom fel a reményt!! Csak csütörtök előtt ne jöjjön meg, mert akkor nem tudják elkezdeni a kezelést!!

12 dpo

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lányok én a fertinet.hu ról rendeltem ovu tesztet. 50 db ovu teszt + 10 hcg teszt volt 5000 Ft. 1-2 nap alatt meg is érkezett!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@caroline4:
Akkor nàlam is van remény még! :lol:
Akkor ketnaponta megprobalunk osszebujni,bar ma sajnos kimarad :oops: :roll:


17cn

mimkosz
Budapest
 
 


@chaste:
Üdv a klubban! :-D

Orvos kezdte el a kivizsgalast nalatok?Vagy Te magad erezted ugy,hogy elinditod?


Mi szamit probalkozos honapnak?Csak ugy erdekelne,mert nekunk ez a harmadik honapunk de az elso ket honapban nem voltunk egyutt ovu kornyeken,igy eselytelen volt.


Mell kiszaradasrol nincs tapasztalatom.

Szerintem a vizsgalatokat viheted,bar attol is fugg,hogy mikori eredmenyek,bar tb alapon mostanaban ott sporolnak ahol tudnak,igy nem hinnem,hogy nagyon kardoskodna

mimkosz
Budapest
 
 


@chaste:
Üdv a klubban! :-D

Orvos kezdte el a kivizsgalast nalatok?Vagy Te magad erezted ugy,hogy elinditod?


Mi szamit probalkozos honapnak?Csak ugy erdekelne,mert nekunk ez a harmadik honapunk de az elso ket honapban nem voltunk egyutt ovu kornyeken,igy eselytelen volt.


Mell kiszaradasrol nincs tapasztalatom.

Szerintem a vizsgalatokat viheted,bar attol is fugg,hogy mikori eredmenyek,bar tb alapon mostanaban ott sporolnak ahol tudnak,igy nem hinnem,hogy nagyon kardoskodna.


Kepzeljetek nekem ebben a honapban a mensim elmulasa utan a 9.cn volt egy nagyon eros petefajdalmam,majd elmentem a wc-re es volt ott torlesnel termekeny nyak egy pici verrel.Ez mi lehetett szerintetek???

Mikor teszteltek lanyok?

mimkosz
Budapest
 
 


@chaste:
Üdv a klubban! :-D

Orvos kezdte el a kivizsgalast nalatok?Vagy Te magad erezted ugy,hogy elinditod?


Mi szamit probalkozos honapnak?Csak ugy erdekelne,mert nekunk ez a harmadik honapunk de az elso ket honapban nem voltunk egyutt ovu kornyeken,igy eselytelen volt.


Mell kiszaradasrol nincs tapasztalatom.

Szerintem a vizsgalatokat viheted,bar attol is fugg,hogy mikori eredmenyek,bar tb alapon mostanaban ott sporolnak ahol tudnak,igy nem hinnem,hogy nagyon kardoskodna

mimkosz
Budapest
 
 


Bocsi lanyok,telefonrol vagyok :oops:
Befejeztem mara,mert velem van tele az uzenofal :roll: :oops: :shock:

mimkosz
Budapest
 
 


 


@mimkosz:


olvastam, hogy peteéréskor vagyis ovulációkor lehet ilyen nyákos vércsepp, de nem több. Tuti volt ovud. Szorítok.


@andrenoci:


Nekem a 25-ös érzékenységű ovuteszt mindig csak egy napon volt pozitív, se előtte, se utána nem vált teljesen olyan erősség mint azon az egy napon. A lányomnál még jó, hogy elkezdtem a 8. napon tesztelni, mert már a 11. napon pozitív lett és egészséges kislány született belőle, most 3 éves.
Sajnos most akitől a vateráról rendelni szoktam, nem tudott 3,5 mm-es szélességben 25-öst adn, csak 10-es vagy 30-as volt. Így a 30-as érzékenységűt vettem meg, bízom benne, hogy jó lesz. A 10-est alapból kizártam, mert úgy hallottam ha nagyon érzékeny, akkor akár több napon át is pozitív lehet. 


@chaste:


Üdvözöllek itt! Örülök, hogy jöttél. Mielőbbi bebabásodást neked is! 



@lolo8280:


Te mikor tesztelsz? Izgulok érted!


@krystin:


nekem mellbimbó szárazság egyszer sem volt tüneteim között. De ha írtak ilyet, akkor nagyon is lehet! Szorítok.


@ecsibe:


ez  a kis véres pötty törlésnél úgy hangzik mint mimkosznál, csak 6. dpo-nál ez inkább beágyazódást jelentene. Kb. a 6. napon éri el a méhet a sejtkupac és a 7. naptól megkezdi a beágyazódást. Lehet ma már a 7. dpo-n vagy. Lehetséges? De akárhogyis, nagyon biztató, főleg ha máskor nem volt még ilyen.  





3. cn




Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@littlebiscuit:


Gratula a barátnődnek. 
A hőmérőzésről annyit, hogy nekem már van egy pár havi hőgörbém. Ha nem reggel méred, nem fog ábrázolódni szépen mikor megy föl. Az ovu után szinte reggel és este is ugyanolyan magasan van az ember hője. De ovu előtt nem. Sokszor délután is megmértem kiváncsiságból. Amikor össze-vissza mértem,, egy káosz lett belőle, értékelni abból semmit nem lehet. Viszont ha ovu előtt szépen méred reggelente és ovu után is, akkor olyan jó érzés látni,, hogy tényleg egy olyan görbéd van, mint amilyen a nagy könyvben meg van írva. És ha meg nincs olyan görbéd, akkor abból nagyon sokmindent le tud olvasni a doki. Például ha lépcsőzetes, vagy fűrésfog szerű .... mind-mind más problémára utalnak és könnyebben tudni fogják melyik hormonod rakoncátlankodik. 

Azt javaslom, hogy reggel mérd a hődet. Lefekszel, már lerázva tedd oda az ágyadhoz közel a egy karnyújtásnyira a lázmérőt. (nem a digitális a legjobb, az nagyon pontatlan erre a célra) Reggel ébredsz és a nyelved alá teszed 5 percre. Ki lehet bírni. A mensi elején nem mérem, de ahogy közeleg a vége elkezdem és folytatom a pozitív tesztig vagy a mensiig. Volt hogy úgy mértem egész hónapon át, hogy a férjem semmit nem vett észre belőle. Semmit. Nem kell látniuk, hogy mennyi mindent bevetünk a célért. Én például nem tervezek szólni neki, hogy ha pozitív lesz az ovum. Csak elcsábítom. Megteremtem észrevétlenül a megfelelő körülményeket ( értsd ezalatt : elaltatom mindhárom gyermeket  ) 

kitartás!!! 3. cn-on vagyok, szerintem holnap elkezdem mérni a hőmet. Könnyebb így kivárni az ovu idejét. Neked pedig könnyebb lesz kivárnod a köv. hónapot. Addig is élvezzük hogy most még ugrálhatunk a hóban, szaladhatunk a zöld lámpához a zebránál, ihatunk egy finom pohár bort, vehetünk forró fürdőt és korcsolyázhatunk is, sőt termálozhatunk és szaunázhatunk is egyet. Pozitív hcg teszt után már nem, az egy új időszámítás. 

Jó éjt!

3. cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Jó reggelt! Köszönöm a válaszokat lányok, már tegnap megrendeltem egy csomagot, 2450, Ft lesz ami 20 darabos....ebben van egy 950 Ft os postaköltség..... Szóval így is nagyon jó.

Amiket írtál nagyon tetszik, én is így fogom fel....csak már nem is merem ezeket leírni :)

Ami még érdekes lehet, nekem mindig 6-7 napig tart a menzesz,most viszont 2,3,4,5.... az éjjel semmi most is csak egy -két pötty. 2 -án reggel pikk- pakk jött, nem ám foltozgatás, reggel felkeltem az ágyból és zutty. Ilyen nekem ezer éve nem volt. Hogy most jó vagy sem, nem tudom.
andrenoci
 
 


@caroline4:
Jó reggelt! Köszönöm a válaszokat lányok, már tegnap megrendeltem egy csomagot, 2450, Ft lesz ami 20 darabos....ebben van egy 950 Ft os postaköltség..... Szóval így is nagyon jó.

Amiket írtál nagyon tetszik, én is így fogom fel....csak már nem is merem ezeket leírni :)

Ami még érdekes lehet, nekem mindig 6-7 napig tart a menzesz,most viszont 2,3,4,5.... az éjjel semmi most is csak egy -két pötty. 2 -án reggel pikk- pakk jött, nem ám foltozgatás, reggel felkeltem az ágyból és zutty. Ilyen nekem ezer éve nem volt. Hogy most jó vagy sem, nem tudom.
andrenoci
 
 


@caroline4:
Jó reggelt! Köszönöm a válaszokat lányok, már tegnap megrendeltem egy csomagot, 2450, Ft lesz ami 20 darabos....ebben van egy 950 Ft os postaköltség..... Szóval így is nagyon jó.

Amiket írtál nagyon tetszik, én is így fogom fel....csak már nem is merem ezeket leírni :)

Ami még érdekes lehet, nekem mindig 6-7 napig tart a menzesz,most viszont 2,3,4,5.... az éjjel semmi most is csak egy -két pötty. 2 -án reggel pikk- pakk jött, nem ám foltozgatás, reggel felkeltem az ágyból és zutty. Ilyen nekem ezer éve nem volt. Hogy most jó vagy sem, nem tudom.
andrenoci
 
 


Telefon....bocsi :)
andrenoci
 
 


Sziasztok!

Az elejétől olvaslak titeket, remélem befogadtok:)
Tapasztalataimat is próbálom megosztani veletek, hátha valakinek segít. (nem mintha sok lenne, de hátha..:) )
Mostanra érzem úgy, hogy tanácsra van szükségem, nem tudom minek higgyek.
Gyógyszer abbahagyása után viszonylag hamar beállt a ciklusom 29 naposra, mindig pontos, mindig ugyanolyan forgatókönyvvel jött meg..eddig...
Nyár óta nem védekezünk párommal, de tudatosan október óta próbálkozunk.
Utoljára november 29-én jött meg, december 29-re nem vártam a következőt, ami azóta sem jött meg. Ovulációm a naptár szerint dec 15-én volt, jelek is voltak, 14-én voltunk együtt. A nyák kicsit később is jelentkezett (19-án), é akkor is voltunk együtt. 
Tüneteim voltak/vannak...valamikor ünnepek alatt egyik reggel volt egy nagyon halvány rózsazínes nyákom(bocis:) ) Két ünnep között gyenge voltam, szédülgettem, hányingerem volt, többször öklendeztem pl ha kinyitottam a mosogatógép ajtaját..:D Mensis görcseim voltak, de el is múltak, azóta néha fájdogál a hasam. Illetve fel vagyok puffadva, kemény a hasam és iylen buborékos érzés van sokszor az alhasamban.
Étvágyam iszonyatosan megnőtt. Régebben kaja nélkül végigvittem egy pörgős napot a munkahelyen, most 10kor már szédülök ha nem eszem.
Ezekből, meg abból, hogy még mindig nem jött meg gondolom és tudatalatt bizto vagyok benne, hogy van velem valaki:)
DE december 31-én teszteltem (szilveszteri iszogatás miatt:) ) és teljesen negatív lett (nem várt után 2 nappal predictor earlível). Majd nem hittem neki és január 3-án is teszteltem. Az is negatív, báár volt a teszten valami amit nem értettem és a neten nem is találtam semmit róla: a tesztablakban egy pici rózsaszín pont látszott és látszik azóta is.
Nem adtam fel é ma reggel is teszteltem egy csepegtetős teszttel, ami az elmaradt után 1 nappal már kimutatná a terhességet (én 1 héttel vagyok utána). 5 perc a várakozás, ránéztem, csont negatív. Pár perccel később azért ismét ránéztem és nem hittem a szememnek: nagyon halvány csíkot láttam rajta (fel is fogom tölteni.)
Lehet ezt értékelni 10 perc után is? Vajon lehetett száradási csík? (bár a másik tesztem a száradási csík csak 1 nappal később jelent meg).
Bizonytalan vagyok, várok még pár napot és tesztelek újra, de hátha valakinek van hasonló tapasztalata.
Lehet gond, hogy ilyen későn is iylen halvány?
Jövő csütörtökre van időm dokihoz, majd ő megerősít de nagyon izgulok és félek.
Bocsának hogy ilyen hosszú lett...
Mindenkinek babát kívánok az újévre! :)

vick2016
 
 


Itt a kép...ugye nem csak én látom és nem száradási csík? :)
vick2016
 
 


Na jó, nem emgy a képfeltöltés:( de a csík halványan de egyértelműen ott van és nem szürke hanem rózsaszín...
vick2016
 
 


@vick2016:
Üdv itt. Sajnos a képet nem látjuk. Majd próbáld meg újra feltölteni.
Nagy valószínűséggel 19ei ovud lehet a nyerő, s akkor most lehetsz a 18 dpo napod, szerintem várj még pár napot s teszteli, az már biztos mutatni fogja! szorítok hogy ketten legyetek!!

13 dpo

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Jaj lányok, azért örülök hogy nem csak az én telefonom szeret viccelődni!!" ;-) :lol: :oops:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Vick üdv köztünk!
Én több olyan sztorit hallottam már,mint a tied és egészséges babák lettek belőle!
De biztosat úgyis csak a doki tud mondani.

A ma reggeli hőmérésnél 1,5 fokot lejjebb volt a hőm,de gyanús lett a dolog leráztam,megmértem mégegyszer akkor már a "normál" érték volt.
Már hő alapján is megvolt az ovu.
Most számít ez a leesés,vagy csak tényleg rosszat mért?
A másodikat ugyanúgy fekve mértem,pár perccel késöbb.

18.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


vick2016
 
 


Na csak sikerült, remélem látjátok, amit én is láttam, nem a legjobb minőségű kép..:(
vick2016
 
 


@vick2016 : szerintem ez nem szaradasi csík :) Lehet, hogy 19-től is később volt az ovud, amiatt halvány :)

@mimkosz : 13 hónapja próbálkozunk. Tavaly novemberben mentem el dokihoz. Őkert hormon sort, meg küldte el a párom vizsgálatra, hogy én tovább tudjak menni. Mivel magán így állítólag nem tudott vervetelre beutalót adni es azt is maga laborban
chaste
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?