Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Veró, nagyon helyes a bébi!!!!! :D:D:D:D:D

Bixi, a kúpot nem ismerem, de csak nem adnak olyan kúpot, amit ne lehetne használni, hiszen pontosan tudták, h ott a bébi, hiszen még uh-t is csináltak. A legtöbb gyógyszerre ráírják, h terhességben nem szedhető, mégis kapjuk, főleg, ha krónikus beteg a mama... Persze az orvosi felügyelet elkerülhetetlen.

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Szia Bixi!

Szerintem hívd fel az ügyeletet telefonon és kérj tanácsot. Az ügyelettel kapcsolatban, ahova tartozunk (Mexikói út) némi fenntartásaim vannak, sajnos volt már szerencsém baromállat-dilettánshoz, olyannyira, hogy majdnem írtam egy levelet az önkormányzatnak miatta...

A nőgyógyászodat nem tudod elérni mobilon? Esetleg SMS-ben?

Kép
manguszta
 
 


Közben elolvastam a mikogal-t a neten: nem tiltják kifejezetten, hanem azt írják, hogy fokozott elővigyázatossággal és orvosi mérlegelésre adható.

Amúgy ha visszagondolok, kérdeztem régebben a dokimat, hogy mi van ha terhes leszek, szabad-e úszni járni továbbra is, és csak mosolygott, hogy mozogjon nyugodtan, ha elkap valamit legfeljebb kikezelem belőle. :-) Szóval tuti van ártalmatlan kezelési lehetőség...

Kép
manguszta
 
 

 
 

koszi lanyok.

azert inkabb nem hasznaltam el a kupot, mert beparaztam :(
(olvastam nogyogyaszoktol valaszt kerdesre es ketten is azt irtak, hogy magzatkarosito)
de a folyas mintha enyhulne, nem is vakarozok mar :oops: . mindenesetre vettek huvelyvaladek mintat, annak lesz a heten eredmenye, es penteken megyek UHra a sajat dokimhoz.
inkabb varok addig.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Hogy vagy Bixi? Én is úgy tudom, hogy babásan nem szabad ezeket a szereket. Szerencsére (még) nem volt mostanában ilyen gondom.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


szia vero. megvagyok koszi. most a Crohn kezd elojonni, amitol irto duhos es stresszes vagyok :cry:

olyan lassan megy az ido, h borzalom, mar alig varom, h tul legyek a 12. heten

jaj, most annyira el vagyok keseredve :(

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


bixi, nyugi, nekem is kb. ilyenkor jött elő a colitisem. Kb. 3 hónaposan elkezdtem szedni a Salofalkot+Xalazint, utána már csak a Xalazint. Most már tudom hogy nyugodtan szedhettem volna előbb is, nem megvárni hogy teljesen belobbanjak, de hát ez van. Utána jól voltam végig, és szülés után is kb. 2 hónapig. Aztán megint szedtem a gyógyszert kb.3 hónapig (akkor meg a szoptatás miatt paráztam, de mint tudjuk, amiatt sem kellett volna) és azóta is jól vagyok, hála Istennek, nem is merem mondani, csak nagyon halkan, hogy már 5 hónapja jól vagyok és nem szedek semmit. De amúgy kb. azóta érzem azt is, hogy kiegyensúlyozott vagyok, kerek a világ, nem hiányzik semmi. Úgyhogy nekem senki ne mondja, hogy a lelkivilág nem függ össze ezekkel a fránya betegségekkel.
Minden rendben lesz, fő a nyugalom!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Bixi!

Otthon vagy vagy dolgozol?

Mondanám, hogy nyugi, de én sem tudom betartani, így nem is tanácsolom. (Majd lerágom a 10 körmöm, hogy végre túl legyek a hétfői UH-n)

Crohnról egyeztettél a gasztrós dokival? Nekem szerencsére ez rendben.

Már csak a 12. héten mész UH-ra?

Lányok! A 12. heti szűrés hasi vagy hüvelyi UH-val történik? Ha még emlékeztek rá, olyan rég volt. :-) Igaz? :D

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Sziasztok!

hasi lesz már :)
én is azt hittem h hüvelyi de nem szerencsére...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


veró!
nálunk ez az utolsó hüvelyi... hiszen itt még tized milliméterek is számítanak, pontosan kell látni... de egyébként van, ahol ez már hasi (mondjuk engem sosem zavart a transvag. uh)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszi Lányok!

Csak annyiban érdekelt, hogy merjek-e vastag harisnya+szoknya párosításban menni vagy nagyon neki kell vetkőzni. Most csak ez a párosítás kényelmes. A nadrágok szorítanak, a kismamanacik meg még nagyon furák érzésre. :-)

Tegnap óta nyilalgat, fájdogál a pocim, semmi barnázás, vérzés. Tudtam, hogy rendel ma a doktornőm, ezért elmentem az előbb hozzá. Kaptam újabb fotót a kis UFo-mról. :-) Minden rendben, csak nyúlnak a szalagok és valószínű az új magnéziumom egy kalap kaka, így visszatérek a régihez.

Jövő szerdán lesz a tarkóredőszűrésem, nem hétfőn.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


sziasztok.

vero: tegnap voltam a gasztrosnal, vett vert, 2 perc alat megvolt az eredmeny, minden rendben, de emelt a medrlon :( mindenestre azt modta semmi gond!

ma voltam UH-n. a picur jol van, szepen novekszik, mar 29mm :)

viszont azt mondta a nogyogyasz,h ha minden rendben megy, akkor legkesobb a 30. heten befektet a tavaly tortentekmiatt. ha valami gaz van, akkor hamarabb.

most ettol elegge elszontyolodtam, nem tudom hogy fogom kibirni, eshat akkor mikor lesz kesz a babaszoba/babaholmi ha en a korhazban lebzselek, mar a 20.heten ezzel foglalkozzak. plane,h a ferjem nelkul egyaltalan nem tudok aludni, es igy nem elvezhetem majd a kismamasag veget egyaltalan...:(
mindig van vmi.

dec 16 12. heti UH.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi!

Szépen növögettek. :-)

Tényleg nagyon korai a 30. hét, én előtte nem is tervezek még egy árva zoknit se venni... Viszont első a Baby, s ha az orvosod, akiben megbízol így látja jónak, akkor szót kell fogadni!

Most egy karbantartott Crohnnal várod a Babyt, s ha véletlen belobbanna, akkor már tudják mi a bajod és hogy kezeljék.

Kitartás és addig élvezd minden percét! :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Bixi ne izgulj!!! Minden ok lesz!!!! Ha jól tudom a múltkor sem a betegséged okozta a "bajt" hanem a köldökzsinór vagy rosszul emléxem???? Nagyon sokan szültek babát gyógyszerek mellett és semmi bajuk sincs a piciknek. Lásd Benit!!! Én végig szedtem sajna, nem tudtam elhagyni...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Nálunk szombaton volt 1 éves lurkó!!! Egész nap "megemlékezés" volt. mikor mi történt, újra lejátszottam. :( olyan gyorsan megy az idő... Pénteken voltunk fényképezkedni (teszek fel pár képet) vasárnap aztán egész nap feküdtem mert elkaptam a hányás hasmenéses vírust! Ennyit szegény fiam első szülinapjáról. Szombaton meg apa 24 órázott. :( A tortából is alig ettem...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


tigris: isteni jok ezek a kepek, latom azert Beni megkostolta amit meg lehetett :)

azt igazabol nem tudom mi okozta a bajt tavaly, mert egyszeruen nem volt lelki erom elmenni a boncolasi jegyzokonyvert :( az orvosom szerint rengeteg baba szuletik a zsinorral a nyakaban egeszsegesen, sztem inkabb a diagnosztizalatlan es kezeletlen Crohn volt a baj, oxigenhiany ilyesmi, nekem ugye 38! volt a hemoglobinom. na mindegy is ez mar, csak a gyogyszerek miatt felek de nagyon, nehogy valami rendellenesseget okozzanak, de jo latni az elo peldakat,h nem kellene aggodni :)

nagyon szep kis csalad vagytok!! :D

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Tényleg ne aggódj!!!!!
Nincs miért!!!!!
Inkább kezeljenek gyógyszerrel, minthogy nem!!!!!
Ezen nem érdemes paráznod!!!!!

Köszönjük a bókokat!!!Neked is ilyen édi kicsikéd lesz!!!!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Bixi,

A gyógyszerek miatt tényleg ne félj! Tudod, tavalyelőtt nekem pont a medrolkúra után jött össze a béb. És amiket mostanában olvastam a PCOS-ról, hát nagyon is lehet, hogy az IR miatt nem jutottunk tovább a 7 hétnél. De most már arra is szedek bogyót :-)
Azóta abszolút esküszöm a gyógyszerekre :-) és a gasztro-dokim is folyamatosan azt mondja, hogy a karbantartott betegség, az rendben van. Csak abból lehet baj, ha nem kezelik a dolgokat.

Kép
manguszta
 
 


Tigris,

Fiad gyönyörűséges! Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok nektek utólag is!!!! Szépséges család vagytok :-)

Kép
manguszta
 
 


Köszönjük szépen Mangu!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tigris! Nagyon jól sikerült képek. Utólag is boldog szülinapot. :-)

Lányok!

Én is hoztam fotót. :D Ma megjártam a 12. heti UH-t. Minden rendben, 63,5 mm a Baby, s 12 hetes 5 naposnak felel meg a méret. Tarkóredő 2mm.

A kép még múlt pénteken készült az Ufó-Ladynk-ről (a férjem nevezi így :D )

Azt hiszem ma hittem el először, hogy sikerült, kisbabánk lesz. Olyan boldog vagyok, néha nem bírom visszatartani a könnyeim.

Következő találkozó: december 14.

Kép

Bixi! Te mikor mész és mikor láthatjuk a Babyd? Hogy vagy?

Veró

Kép
veroniks22
 
 


vero: tok cuki :)

en jobban vagyok, hat a medrol...
legkozelebb csak dec 16-n megyek, elvileg akkor leszek 12+3.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Tigris, nagyon szépek a fotók és ti is ! Boldog szülinapot Beninek utólag!
Nálunk is volt egy fotós a szülinapon, olyan jó nézegetni ezeket a képeket...

Vero : átérzem a boldogságodat, ez az érzés semmihez sem hasonlítható!!!
Szóval Lady lesz? :-)))

bixi : örülök hogy hat a medrol!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Lica!

A férjem szerint igen, a Doki még nem nyilatkozik, talán a következő UH-h. :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


vero,

hát mi itten mindannyian arra számítunk, úgyhogy... :D

Mi Aliennek hívtuk miután megláttuk az UH képet :)
Aztán lett a Mocorgó Mociból a Moci.

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


veró!
csodaszép baba!!!

tigris!
a szülinaposod nagyon helyes legény :)

nekünk még van 2 hét a szülinapig... de pont 1 éve készült róla utoljára pocaklakós kép...
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

köszi lányok!!!
Vero nagyon édi!!!! Kiv leszek fiú e vagy lány!!!! :)

Juli ez nagyon jó a két kép egymás mellett!!!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


julcsi: ez tok jo :):):):)

nekunk igazabol nem tema,h lany vagy fiu lesz, mert vegre egy elo egeszseges babat szeretnenk. az meg h mi van a laba kozt, reszletkerdes :D
azert en titkon egy kisfiut ereznek "igazsagosabbnak" hiszen a kisiunkat veszitettuk el. de tenyleg mindegy.

na mara odaig jutottam a parazasommal, h kb sirva bementem a klinikara a dokimhoz,h en ezt nem birom tovabb info nelkul, szeretnem ha megnezne.
nagyon jo fej volt, nem akadekoskodott semmt, megnezte ingyen, csak ket puszit kert :D

novogetunk szeoen, 4,5cm, es majd egy hettel nagyobb mint a menstruavciotol szamitott kora, es megvan mindket keze-laba, es nagyon kalimpal :) olyan kar,h nem erzem, de most egy par napra lenyugodtam.
sot meg ingyen pluszfotot is kaptam, uh nagyon boldog vagyok. :D

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Youlcsi! Fantasztikus, hogy már a pocakodban mennyire hasonlított a későbbi önmagára. :-)

Bixi! Úgy látszik a Babáink nem tartják a szabályokat: az én Babym 3 nappal nagyobb minden mérésnél, mint kellene. :D Mi is láthatjuk a képet?

Veró

Kép
veroniks22
 
 


itt a kep, de nem tulj, mert papir alapu, es azt fotoztam le... Kép

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


:-) Bixi! A lényeg átjön: gyönyörű. Könnyes lett a szemem...

Veró

Kép
veroniks22
 
 


sziasztok lanyok!

hogy vagytok? megy a karacsonyi keszulodes?

en jol vagyok, ill mi jol vagyunk :)
penteken megvolt a 12 hetes UH, minden rendben!!!!!! :lol: :lol: :lol:

viszont nem dolgozhatok tovabb (elovigyazatossagbol), uh januartol pihi :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Felénk is (majdnem) minden rendben. Baby szépen növöget. Én persze tiszta nátha vagyok. Ráadásul tegnap többször nyilalt a hasam. Gondoltam, hogy a sok köhögéstől, tüsszögéstől. Elmentem az SZTKba. Megnéztük Babyt, minden rendben, viszont nálam baktériumot és valószínű gombát talált. Majd a jövő hétre elkészülő kenet megmondja pontosan.

Addig is Klion kúpot kaptam. Szörnyű, mar és sárgává tette a folyásom, pedig eddig nem volt tünetem.

Pénteken hazautazunk a szülőkhöz Karácsonyozni, s kedden jönnöm kell vissza, mert szerda reggel 16. heti vérvétel.

Kellemes Ünnepeket!

Veró

Kép
veroniks22
 
 


szia vero.

koszi az infokat. nem tudom aggodjak-e.....

jol vagyok, vegre szunik kicsit a faradtsag, es kezd noni rendesen a hasam.
meg ezen a heten es jovoheten dolgozom, aztan januartol otthon leszek.

tobbiek hogy vagytok?
Mi keszulgetunk karacsonyra, penteken utazunk videkre szuleimhez.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Mai naptól itthon tengetem az időm. Kiderült, hogy a méhszájra lógva tapad a méhlepény. Remélem idővel "elvándorol".

Sajnos karácsonyra sem utazhatunk haza a rokonsághoz, de valamit valamiért. :-( Majd sokat olvasok és alkotok. :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi jól vagyunk, Andris megint egyszer volt 1 napig hőemelkedéses, talán a fogak miatt...Még csak 7 foga van. Viszont 80cm és 9,70kg és már egy ideje lépeget:-))))Először csak egy lépés volt (kb másfél hónapja), aztán sokáig semmi, majd 2 lépés...és most már olyan 4-5-6 is van:-). Mindenre azt mondja, hogy "ez" vagy néha "az".És persze továbbra is pakol, pakol, pakol...

Bixi, Vero, jó babavárást, sok pihenést, alkotást, rendezgetést (én ilyenkor átrendeztem a fotóimat, mindenféle papírjaimat, stb. később ugyanis ezekre már semmi idő nem lesz. Szinte. Egy ideig. :-)

Mindenkinek nagyon boldog Karácsonyt kívánunk!!!
Kép Advent 2011

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk!!! ÉS persze Egészséget és BABÁT!!!!!!! :D

Bixi, Veró pihenjetek sokat és ne foglalkozzatok semmi mással, csak magatokkal és a babókkal! :D Csak azt tegyétek, ami jó Nektek!

Lica, Moci nagyon helyes továbbra is! Tök jó, h próbálkozik a járással. Szerintem hamarosan nekilendül és akkor futhatsz utána!!! Nálunk már ez megy a szülinapja óta... :twisted:
A karácsonyfát is el kellett barikádoznunk, mert egyből ment leszedni róla a díszeket. :twisted: (anyának volt esze és beruházott új díszekre. Minden műanyag és papír a fán, így nem érhet nagy kár semmit és senkit...:wink:)

A 3 napban folyamatosan úton leszünk, egyik nagyszülőtől a másikig... Nővéremék holnap jönnek hozzánk. Alább pár kép tegnap esténkről.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Ismerős a szitu Mumi!!!!! Én is rohangászok Beni után ill. a fát szétszedi. Eszi a díszeket és az a baj h le is koptatja a 8 fogával :(
próbálunk odafigyelni. Ha leszed egy díszt és rászolunk általában egyből odahozza nekünk :)
Ugyanakkor elkezdődött a hiszti korszakunk is: könnyezve visít amíg nem kapja meg amit akar... Remélem hamar leszokik róla. Próbáljuk tartani magunk :)
A karácsony kimerítő és rohanos volt :( nem hiányzik... A meló is rengeteg most.
Mi is küzdünk: nátha, torok, köhögés... de megyünk ki belőle. Férjem dereka állt be megint, most azt találta ki doki hogy sérve van. Megy kiropraktőrhöz holnap meglátjuk mit mond.

Utólag Boldog Karit mindenkinek!!!!!

Babaváról nyugalom!!!! Minden rendben a kis lurkókkal!!!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Néhány kép kariról:


Kép

Kép

Kép

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok!

Mumi, Tigris, mi voltunk akkor a legelőrelátóbbak, ugyanis a karácsonyfát az asztalra tettük:-) Amúgy máshol nem is lett volna helye...mert a járóka foglalja el most azt az egyetlen helyet ahova tenni lehet.
Teszek én is akkor pár képet, csakhogy pörgessem egy kicsit a fórumot, mert úgy látom, megint punnyadás van...:-) Kép Karácsony 2011 Kép Kép

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Kép Kép

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


sziasztok!

BUEK mindenkinek!

remelem jol vagytok. mi jol vagyunk szerencsere, kopp-kopp.

vero: annyi a hir, h voltam hetfon a gasztrosomnal, es meselte,h ket unnep kozt szult egy Crohnos csaj, aki imuranon es medrolon volt vegig a terhesseg alatt, sot az utso honapokban korhazban medrol infuzion mert mint ahogy a doki fogalmazott "folyt belole a ver", es egeszseges babaja lett!! (koraszulott) szoval engem ez megnyugtatott, h ha a dokik figyelnek, tenyleg semmi baja nem lehet a babanak. es azt is megint elmondta, h tavaly 15 Crohn betege szult imurannal es minden baba makk egeszseges :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Szia Bixi!


Ezek tényleg jó hírek, bár szerencsére én most semmit nem szedek a Crohnra. :-) Bár most lett a CRP-m 20, de azt mondta a doki, hogy ezzel még nem kell foglalkozni, csak 4 hetente vérvétel, s meglátjuk mi lesz.

Bogyó jól van, csak folyton ijesztget. Nem tudunk kikecmeregni egy nyamvadt gombából és emiatt néha rózsaszín a folyásom, amitől szívbajt kapok, hívom a dokit kétségbeesve. Ő ilyenkor megnéz és megnyugtat: minden rendben. :-)

Mocorog a Drágám. :-) Dec 28 óta sejtem, hogy ő az, de másodika óta tuti-fix. :-D

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Sziasztok!
BUÉK mindenkinek!
Szépségesek a fiatalemberek, hogy nőnek, fantasztikus. Tényleg rá kell most már gyúrni a lányokra :-)

Bixi, na látod, minden forrásból az jön, hogy a megfelelő gyógyszerrel karbantartott nyavalya mellett stramm, egészséges bébek születnek!

Veró, nagyon izgi a mocorgás! Hajrá!!!!!

Mi most jöttünk vissza síelésből, Tirolban voltunk. Folyton esett a hó. Na jó, egyszer eső is, de aztán úgy bedurvult, hogy 2 nap alatt 1 méter hó esett. Ez nagyon klassz volt, a pályák is. A szállás sz*** volt, tiszta Balkán (tán a balkáni bevándorlók miatt a személyzetben), nem hagytam magam, kaptak egy szép írásbeli panaszt, süssék meg maguknak.
Ki kéne csomagolni, megrakni a mosógépet... semmi kedvem :roll: . Ma még holiday van...
Ja, és a Karácsonyt arcüreggyulladva töltöttem, feküdtem egy hetet, még szerencse, hogy itthonról lehetett dolgozni. Már egész jól vagyok, de most Emberem kezdett el szipogni. Remélem, ennél marad! Jól teletömöm teával meg mézzel meg Nebucainnal, kezdetnek.

Pussz mindenkinek!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok Lányok!

Elég kihalt a fórum, de jöttem újságolni. :-)

Megvolt a 18. heti UH és az AFP, minden remek. Úgy néz ki kislányunk lesz, de a Drágám olyan kis szégyenlős, hogy mindig odakapta a lábát, mire meglestük volna. :-) Remélem jól látta a doki (2 is annak nézte).

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Szia Veró!

Izgiiiiiii! Jöjjenek a kislányok! :-)
Puszi:
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Mondtam én h lány lesz!!! :lol:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Hajrá, hajrá KISLÁNYOK !!!! :D

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


[b]TIGRIS!!!

Nem sétáltatok-e egészen véletlenül ma a Bosnyák tér felé (azt hiszem a Lőcsei utcán) ? Mert ha igen, azt hiszem elmentünk egymás mellett :) Mi is hárman voltunk :-)
Mindig megnézem a babakocsiban a gyerekeket, így most is és nagyon ismerősnek tűnt, aztán rátok néztem, de mire bevillant, hogy ez Beni és családja, addigra már elhagytuk egymást, meg hát nem is tudtam volna hirtelen, mit mondjak, illetve mit kiabáljak utánatok ("Tigriiiiis" !!!:D )

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: