Új privát üzeneted érkezett!

Dita!

Szorítok!!!!!Még mindig csuriban kezem lábam!!!
Kép

annus11
 
 


Csajok, nagyon szurkolok mindenkinek, hogy babásodjatok! Drukkhegység ezerrel! És figyelek ám. :wink: :lol:
athiz
 
 


Köszönöm Mindenkinek! :D

Athiz
Előjegyzésbe vetted Encit, neki sikerült, most legutóbb mindenkit, úgyhogy nagyon fogok igyekezni holnap! :D 8)

Amúgy semmi bajom azon kívül hogy most a héten már mindennap kidőltem délután egy órára legalább, eddig nem tudtam délután aludni akármilyen korán is keltem! Igaz ami igaz, hogy az utro meg az allergiagyogyim is okoz álmosságot, de azt a múltkor is szedtem, és akkor nem voltam ennyire álomkóros!

Sztem most nagyon összetörnék ha nem sikerült! :roll:

dita75
 
 

 
 

Dita, már hogy a csudiba ne sikerült volna! :wink: Egyébként én is Utroztam, és érdekes módon, nem voltam tőle fáradt. :) Szerintem az mástól lehet nálad (remélem!!!). :P
athiz
 
 


Hunci!
Köszönöm, megjöttek a tesztek! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Athiz!

Oké,helyes!Tégy a listádra,elkél a figyelés :lol:

Dita!

Megmondom őszintén h én vagyok az egyik olyan aki minden tünetet produkált már,egyedül a + tesztet nem :lol: És mindegy volt h szedem a gyógyszert vagy nem.Most semmit nem szedtem,nem ittam stb és már a pétől hányingerem van.De nem tulajdonítottam neki semmit,mert már sokszor megtörtént velem.Mikor először bedöltem ezeknek a jeleknek :roll: akkor azt mondtam h semmi másnak nem hiszek csak a + tesztnek!!!!!

Persze másnak mindig mondom h tuti terhességi tüneteket produkál :wink: :lol: :lol: Így neked is csak ezt tudom mondani!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Reggelt!

Nem sikerült a második sem!
Éjjel dobtam egy nega tesztet, aztán reggelre leesett a hőm, a reggeli pisiléskor már meg is jött! 12. dpo. Normális ez?
Nem értem!
Minden olyan szép volt!
Nagyon ki vagyok akadva!

dita75
 
 


Dita!

Hát az furi h ilyen hamar...annyi gyógyszer mellett....Remélem h tudsz még optimista lenni!!!!!Ne add fel!!!Most kicsit zuhanj magadba,de aztán töltödj fel megint!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Jaj, szegény Dituli, annyira sajnálom! Annyira szerettem volna, ha sikerül. Remélem, a következőnek pozitív vége lesz! Mikor lesz a köv. inszem? Ugye nem adod fel? Nem szabad, sikerülni fog, meglátod!!!
Nagy ölelés!

Annus, listás vagy, de úgy néz ki, az egyik gólyánk eltévedt, a pimasz, biztos kocsmázik. :twisted: :lol: Valószínűleg Ditához ezért nem ért oda időben. Remélem, a tiédet nem téríti el semmi!

pusz
athiz
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos én is elvesztettem a babámat :cry: :cry: :cry:
Még nagyon ki vagyok készülve, de igérem, hogy hétfőtől új életet kezdek, nem kesergek, jövök.
De ez a hét még kell nekem. Nagyon nehéz feldolgoznom..... :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Ó Huncutka, rettenetesen sajnálom! :cry: :( Gyógyulj lelkileg!
athiz
 
 


Huncutka!

:cry:
Csak azt tudom neked mondani,hogy adj időt magadnak.Engem 3 hónapig szinte semmi nem érdekelt...nagyon magam alatt voltam én is.Jobb nem elfolytani az ilyet,mert később a legrosszabbkor tör majd elő belőlünk!!Szóval ne sörgesd a lelki felépülést,de ha van elég erőd akkor próbálj minél elöbb +an állni újra a dolgokhoz,hiszen akkor minnél elöbb próbálkozhattok újra!!!!!
Sajnos az utóbbi időben túl sok embert kellett invitálnom az "élet a vetélés utáni" topicba,de téged is várlak szivesen.Hiszen ezt csak azok érezhetik át akik keresztülmentek már rajta.Hátha sorstársakkal jobban ki tudod beszélni magadból a fájdalmat!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Sziasztok!

Ó mennyi rossz hirre jövök!
Tényleg nagyon-nagyon sajnálom!

Hunci!
Osztozom Annus véleményével, kitartás!

Ditta!
Tényleg légy pozitiv és nemsoká babás leszel!

Pihenjetek jo sokat!

Rolam: tegnap jött rokakoma, nagyon kikészitett. Fáradt voltam.
Ma már jobban vagyok, igy takaritottam, főztem, persze pihi mellett.
encike 2
 
 


Dita!
NEM HISZEM EL, HOGY MEGJÖTT :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Most egy nagyon nagyon csúnya szó hagyta el néma ajkaimat..... annyira szeretnélek átölelni...... úgy sajnálom.... na ha magadba zuhantál, tessék a következőre összpontosítani!!!!!!!!

Huncutka!
((((((((((Hunci))))))))))
Annyira sajnálom, hogy angyalka lett.... ő majd vigyáz átok, hogy a következő babával minden rendben legyen és veletek maradjön :wink: :lol:
Csak előre a következő próbálkozásig!!!!
Mikortól lehet újra próbálkozni????

Encike!
Huss rókakoma!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép álmokat!
encike 2
 
 


HUNCI
Ez szörnyű!!! Kimondhatatlanul sajnálom, együttérzek veled!
Annyira igazságtalan az élet, mindig rá kell jönnöm!
Nagyon sok erőt, és nagy ölelést küldök neked, remélem mihamarabb kezdhetitek előlről, és ezúttal happy end lesz!

Ez a szemét gólya most sztrájkol, ma egy kivételével csupa rossz hírt hallottam! :cry:

Nem tudom, hogy most megcsinálják-e az inszemet, mert csak két szurim maradt és az nagyon kevés. Újabbakra meg most nem telik, hisz itt az iskolakezdés még egy csomó mindent meg sem vettünk a gyereknek ruhára gondolok, a tanszerek meg egyebek is elég drágák voltak, és a házra is egy csomó elment. Bíztam a sikerben de úgy látszik most már spórolni kell több százezret félretenni, mert ha lombikra kerülne a sor akkor nehogymá" a pénzen múljon.
Jövő héten időpontot is kérek a BMC-be lombikmegbeszélésre mert mire az első konzira eljutok addig még eltelik vagy két hónap, úgyhogy addig meg tudom csinálni még két inszemet, bár én csak egy uccsóra gondoltam! :roll:

dita75
 
 


Halihó!

Teszek fel ma reggeli képet a négyesiker unokáimról!

Kép
Kép

dita75
 
 


Aranyosak!
Tetszett a lányoknak is!

Ma megkivántam a tejbegrizt, meg is főztem. Most huslevest akarok!!!
encike 2
 
 


Dita!

Imádnivaló kis cicák!!!!!Nagyon édik!!!!
Látom zajlanak az események nálatok is.Az inszemhez mindenképp kell az a sok gyógyszer?Anélkül nem lehet,mi?....Hát akkor lehet télleg a lombikra kéne gyüjteni...bár sajna az is olyan h vagy sikerül vagy nem...de a pénzt azt mindig elveszik.... :twisted:
Azért esetleg próbálj meg mégegy inszemet,hátha összejön.Ha mégse,akkor meg barátkozhattok a lombikkal....Addig meg még spontánkodásra is van lehetőség :wink: :lol:

annus11
 
 


Ja,amúgy a gólyák lassan elszállnak...a karcagiak amik ott fészkeltek a közelben már elmentek :evil: :wink: Hülye madarak :lol:
Kép

De majd pótolom őket :lol:

annus11
 
 


Sziaasztok!

Huncutka sajnálom, nagyon...

Szedem ezt a bogyót Clostibeget én semmit se veszek észre, normális dolog?

Cicák aranyosak, nekünk is van egy pár fehér ikerek és mind a 2 kék-zöld szemű, nem egyforma színűek a szemeik :D MÓKÁSAK

Igaziból semmi különös nincs, sok munka meg ilyenek.
Szép napot
Dorka2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!

Amíg szeded az 5 nap alatt nem igen fogsz érezni semmit!Inkább a pé körül kéne majd jobban érezni...nekem pl nagyon szurkált..most h nem szedtem alig éreztem :lol:

annus11
 
 


Én a szedése alatt is éreztem, hogy nem vagyok valami jól! De én 3x1-et szedtem!

ANNUS
Azért kellenek a gyogyik, mert ezzel megduplázódhat az esély!
Hát semmi sincs ingyen! Pedig ezt igazán támogathatnák jobban! Folyton picsognak, hogy kevés a gyerek! Most látom, hogy milyen sokan akarnak de ha egyszer nem jön össze, akkor akár fejre is állhatunk. Nem mindenki tudja megtenni, hogy havonta kb. 50 ezreket hagyjon ott a gyogyitárba, és ráadásul én még nem is fizetős helyre járok! Csak a gyogyik kerülnek ennyibe! :x

dita75
 
 


Dita!!

Pontosan!!Én azon is ki vagyok akadva h a terhes vitaminokat nem lehet egészségpénztárban megvenni....Pedig megy oda pénz,a gyógyszereket abból veszem meg.De ezt nem támogatják....

Lassan minden támogatást elvesznek a családoktól,de azért szüljél gyereket legalább 2-t! :twisted: Na nemmérgelődöm,árt a szépségnek :lol:

Én csak 2x1et szedtem amúgy.

annus11
 
 


ANNUS

Igy van ne mérgelődj, egyébként ma becsengettek? Mikor kezdődik a sulid?

Most indul szept.-ben kozmetikus suli, annyira szeretnék járni, de 14 hónapos, és ha közbejön a baba (márpedig az fontosabb) elveszítem a tanfolyamra befizetett manit. Tehát majd jövőre megyek ha már meglesz Bébi Bogyó! Ezt az optimizmust!
:lol: :lol: :lol: egyszer van egy héten, addig majd vigyáz rá apa! :wink: :D

dita75
 
 


8án indul a sulim....sajnos :x :( :lol:

Dita!

Szerintem nyugodtan menj el a tanfolyamra!Az a heti 1 alkalom nem árt!!
Az a baj h én is így voltam,mindent a baba mőgé helyeztem.A végén már ot jártam h szinte alig mertem megmozdulni,mert h ha véletéenül terhes vagyok nehogy ártsak vele.De ez elég nagy hülyeség :oops: :roll: Így azóta élem az életemet.Aztán ha jön a baba,majd annak függvényében esetleg módosítok dolgokon :wink: Ha szükséges :lol:

annus11
 
 


Én is azt mondom, inkább most végezd el, mint később, mert utána a baba miatt nem fogod.

Én jol vagyok, rosszullét az néha van, de kibirom, sokat alszok, persze, ha tehetem.
Csütön megyek vérvételre.
Kép
encike 2
 
 


Enci!

Uhura mikor mész :lol: Képet nálatok se adnak?

annus11
 
 


Na sziasztok!!!

Gyorsan beszámolok!

Ma reggel torokfájásra ébredtem...délutánra 38 fokos lázam lett.DE!Reggel csináltam egy +++tesztet!!A doki megnézett és 5 mm petezsákot látott!!!Mindjárt teszek képet is!Még csak halkan örüönk.Kb 2 hét múlva megyek vissza,akkor remélem már szívhang is lesz.Lázam már nincs,voltam háziorvosnál is.

Ja amúgy 4x1 utrot kell dugdosnom,3x magneB6,vitamin.És pihi ezerrel míg meg nem gyógyulok teljesen!Nagyon remélem h minden rendben lesz.Többet tenni nem tudok érte :lol:

Kép

annus11
 
 


Sziasztok!


Annus nagy nagy gratula, remélem minden rendben lesz. :D

Huncutka írj választ légyszi a privire.

Ma nyitottuk az új boltunkat, teljesen ki vagyok, egész nap álltam, ugrákta a kedves vásárlóknak, most már pihenésre vágyom.

Jók legyetek
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!


De jó hogy benéztem a topikba.

Anus!! Nagy nagy gratula!!! Annyira örülök Nektek!!! Vigyázz nagyon magatokra!! Hurrrráááá.......

Dorka, Huncut nekem sem válaszolt a privimre.. Lehet hogy még nincs túl jó passzban...
szilvia80
 
 


Köszi csajok!
Vigyázok magunkra,mint a hímestojásra :wink:

annus11
 
 


ANNUS

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ez a fej, nem is hiteles ahogy néztem!!!

Úgy néz ki nektek szuperül bejött a sátorozás meg ilyenek! :lol: :lol: :lol:


Juhéjj !!!!!!!!!!!!!! Kép

Kép

Kép

dita75
 
 


Annus, én csatlakozom a gratulálók táborához, megleptél bennünket! :lol:

Kép
athiz
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beukkantottam....
Annus drága!
Hát gratula ehhez a gyönyörű képecskéhez :lol: :lol: :lol: :lol:

El vagyok havazva teljesen, de 15-től leszek rendesen és majd beszámolok Horvátországról :lol: :lol: :lol: :lol:

Kismamiknak pocisimi, leendő kismamiknak kmeg vigyázzatok magatokra!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi köszi!

hát mi is meglepődtünk,elhihetitek :lol:

annus11
 
 


Szia Kedves Annus!
Gratulálok a +++++++ teszthez, és az Uh-hoz!
Ne haragudjatok hogy csak így beírok a topik-ba.
Nem régen Huncutkától rendeltem innét teszteket, és néha bekukkantok mi van veletek.
Ugye nem baj? :roll: :oops: :oops:

Rólam annyit:
28 éves vagyok
Melindának hívnak
Első babánkat szereténk.
Május óta nem védekezünk.
Augusztus 13-án volt egy vetélésem 5 hetesen. Szerencsére nem kellett műszeresen befejezni.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Zsuzskát persze ismerem, egy másik topikból!!!
Puszillak itt is :!: :!: :!:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Annus!
Olvastam, hogy korábban neked is volt vetélésed.
Nagyon sajnálom. Nem egyszerű feldolgozni.
:cry: :cry:
De végre most sikerült neked.
Nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen.

Mértél hőt? Lh tesztek?
Vagy csak spontán sikerült?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


ANNUS
Hát még mindig nehezen fogom fel, gondolom ti is!

Amikor épp olyan kedvem van letaglóz, hogy körülöttem mindenki babás lesz, csak én nem, de emellett meg tök tudok örülni mások sikerének, meg annak, hogy tényleg van remény, csak győzni kell kivárni....... (sajnos én baromi türelmetlen vagyok!)

A cégemnél is egyre jobban csapnak össze a hullámok a fejem felett......... ha mostanában nem leszek babás, nagyon rosszul fogok járni tp, gyed, stb. ügyben! Remélem rámmosolyog a szerencse csillaga, vártam már jó pár évet! :roll:

PICIMAMI
Sajnálom a vetélést, borzasztó lehetett. Örülök, hogy újult erővel folytatjátok. Melyik intézménybe jársz?

ZSUZSKA
Szombattól viszont már hawai van, nem??? :wink: :lol:
Ti is elutaztok szépen összehozzátok a pulyát aztán amikor hazajössz dobsz egy II csíkosat! Na????

dita75
 
 


Ditta!
Nem járok semmi intézménybe.
Egri a nőgyógyászom.
Eddig csak prolaktint néztek, de elvileg egészséges vagyok, van pé-m is.
Remélem nem is kell mennem, és sikerül a kicsi anélkül is.


Megértem hogy szomorú vagy te is!
Mióta vársz a kicsire?
Te jársz intézménybe?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ditta!
Hol dolgozol?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


PICIMAMI
Én a Székesfehérvári Meddőségibe járok, most lesz a 3. inszemem!
Ha ez sem sikerül megyek a BMC-be lombik konzira október 2-án.

5 éve nem védekezem ebből 2,5 éve vágyom igazán babára!

Egy építőipari cégnél dolgozom ügyviteli előadóként. Sajnos maszek és bármit megcsinálhatnak az emberrel, kihasználják, hogy gyakorlatilag nincs más választásod, mert vagy munka nélkül maradsz vagy elfogadsz minden szemétséget amit ők kitalálnak.
Nagyon jól tudják, hogy ha jövőre szülök az idei bérem fog számítani, és ha tp-re kerülök akkor nem mindegy hogy milyen bruttóból fogják azt számolni, és 35000-el le akarják csökkenteni a pénzemet. Annyira ki vagyok bukva, ha ezt megteszik akkor cudar világot rendezek!

Mihamarabb el kéne menned komolyabb kivizsgálásra is, nehogy úgy járj mint én, hogy húztam - halasztottam aztán látod itt vagyok 33 éves banya létemre most kezdtük még csak az inszemeket. Természetesen kívánom, hogy természetes úton sikerüljön nektek, és mihamarabb, de a mottóm, hogy jobb félni mint megijedni.

Fontos, hogy milyen intézményt választasz majd. Van fizetős nagyon rossz, és van ingyenes nagyon jó is, körbenézhetnél már most a szülészetek kórházak címszó alatt.....

Nekem nagyon ajánlották a BMC-t, a pénztárcánk nem engedi, hogy drága magánintézménybe járjunk, de hiába nem fizetős nagyon profi orvosok vannak.

dita75
 
 


Drága Ditta!
Régebben volt gondom. Fogi gátlótól, elvéknyodott méhnyálkahrtyám.
Akkor jártam a BMC-be Dr. Konc professzorhoz!
Akkor mindent megnéztek nálunk. Minden rendben volt. Még átjárhatóságim is.
Most egyenlőre még nem megyek sehová.
Várok év végéig, és ha addig nem sikerül, akkor újból fölmegyek oda.

Sajnálom, hogy nem sikerült az inszemed.
Lehet a melóhelyed is baj.
Nem tudnál váltani?
Lehet jobb lenne.
Én állami cégnél melózom. De én sem vagyok védve.
Ez az ország.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Egyébként megértelek. Igazad van. Jobb félni, mint megijedni!
Örülnék ha áteshetnék minden vizsgálaton.
De mégis várni kell még vele.
Hisz még pár hónapja akarjuk a kicsit.
Fölöslegesen minden utazás, vérvételek.. pénz.

amúgy már fizetős a BMC?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Melinda üdv itt!
Akkor hasonló cipőben járunk,már ami a vetélést illeti.Nekem is ekkora terhességem volt.

Furcsa,de azóta annyi minden történt.Nekem műtét kellett,mert nem indult be magától a vetélés.Ez okt.30á volt.Ezután 93napig nem jött meg,az akkori doki az SZTKban meg azt mondta h várjunk,majd megjön.Hozzáteszem totál kikészült a szervezetem.Aztán végül január utolsó napján megjött.Dokit váltottam.
Voltam hormonvizsgálaton,minden oké volt.4 hónapig szedtem a clostyt,pont most volt szünetem.Közben elmentünk kiskatona vizsgálatra is.Ittam teákat,szedtem vitamint,kipróbáltam egyszer az lht is,hőt is mértem 1-2 hónapig.Aztán egyre elmaradtak ezek a dolgok.Ebben a hónapban semmit nem csináltam,és ami a poén,hogy 3 hétig házfelújításban voltunk...nagyon sokat melóztam,végig sátorban aludtunk stb.

Szóval elég hihetetlen,de mégis így alakult!Alapvetően optimista vagyok,de a vetélés után 3 hónapba tellett amíg újra önmagam voltam(akkor elsőre összejött az esküvő után).

Szóval ennyit rólam röviden.Tudom h sokan évekig próbálkoznak,sokaknak ismeretlen eredetű meddősége van stb.Így azt hiszem h a szerencsésebbek közé tatozom,5.hónapban összejött a baba.Remélem a szerencsém tovább is elkísér :wink: Na és persze küldök belőle nektek is!!!!!


Amúyg ha a ciklusod szabályos,nem túl hosszú,van peteérés is,kiskatonák rendben akkor majd jön a baba.Én úgy fogtam fel h legalább védekezni nem kell,és ha összejön akkor örülünk nagyon!!


Jut eszembe,hónap elején még vmi bacink is volt vagy mi....venni kellett canestent...ilyen se volt soha,valószínű vmi nyilvános WC :evil:

annus11
 
 


Annus!
Köszönöm, a kedves fogadtatást.
Nagyon aranyos vagy!
Nekem még nagyon friss a vetélésem.
Most volt aug. 13-án.
Nem mondtak, csak egy hónap pihenőt.
Nagyon kíváncsi vagyok arra, most mikor lesz pirim.
Nem voltunk most annyiszor együtt, vagyis amiből lehetne kicsi, kb 3 alkalom volt.

De nem hőmérőzöm már. Csak folsavat szedem most.
Még fel kell dolgoznom a dolgot, és kicsit kikapcsoldódom.
Újta tornászom, és élem a nyüzsis életemet.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Milyen teákat ittál? És milyen vitamint szedsz?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én a centrum metrnát szedem,most már minden nap.A ciklus első felében ittam a málnalevelet,aztán pé után a palástfüvet.De ezt kb 2 hónapja nem iszom.Most az utolsó hónapban a lecitint szedtem,meg szőlőmagot.De ezt az allergiámra,meg hogy kicsit felturbózzam magamat :wink:

annus11
 
 


Értelek.
Én teákat nagyon ritkán iszom.
Hipp Natalt ittam, és elevit.
De most szünet.
Szurikat kapk majd, 20 db ot. Milgamma, mert le van gyengülve a szervezetem.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: