Új privát üzeneted érkezett!

Jo reggelt!

Meg mindig semmi kep Catekrol...Kép

LeoneKép
Szepseges lanyod van! Es milyen szep a sulya, hogy is volt az elejen? Vekony, hosszu babam van?Es van haja, ugy irigylem, szegeny Bazsokam egyre kopaszabb!Kép

ReditkeKép
Neked is kell egy kis kikapcsolodas, most mar ne legyen lelkifurdid!

OrsiKép
Csak igy tovabb,optimistan. Kiszolgalnak, jo dolgod van, nem?
Azert ma ird meg a mereteket is,kivancsi vagyok!

Rekacs!Kép
Merre vagy? KEzdenek kijonni a pattanasok rajtatok? Kép
Te mikor nyilatkozol nev ugyben? Es mit akarsz a jan 8-tol? Sokkal jobb lesz nektek ott Szilveszterezni,nem?Kép

AlenaKép
Tenyleg, elso vagy. Azert meg vagy 2 hetet maradjatok egyben!
Tovabbithatnad CatKép-eknek a topik (megjegyzem jogos)felhaborodasat!

szoszi
szoszi
 
 


Szöszi Kép
Reggel beszéltem a szomszédasszonnyal a tegnap esti babafelügyelős részletekről.
Mint kiderült picikénk végig sirdogált, mégpedig úgy, hogy mikor kézbevették, akkor eltolta magát az embertől, felnézett rá megnézni, hogy ki is ez és rákezdett a sírásra.
Mikor mi este megérkeztünk, kezembe vettem és fél perc alatt elernyedt és aludt 5,5 órát, az én kis óraműpontos 3 óránként evő gyerekem.
Hihetetlen és csodálatos, hogy milyen szenzorjai vannak egy 7 hetes babának és mennyire beazonosítja az anyukáját.
A cumisüvegből meg nem nagyon tud és nem is szeret enni, azért kiszívott a távollétünk alatt majd 300 ml-t, még jó, hogy fejtem eleget Kép

LeoneKép
csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg gyönyörű Dana.

Úgy szeretnék képet felrakni Bálintról, de a mi fotógépünk nagyon komoly, nagy felbontású képeket csinál, ide picit lehet csak csatolni és ha lebutítom a számítógépen, akkor teljesen szétesnek a képek.
Azért próbálkozom.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Cat, vagy Mr. Cat, nincs még képetek?
Már nagyon várjuk a fenti topikban Kép
Vendég
 

 
 

Breki! hatalmas gratula!!!

Andi! Nálatok sem volt gond a fogzással? Remélem a köv. se vesszük észreKép

Orsiéknak kitartás!

Leone! Jol megnött Dana, nagyon szép kislány!
Szép nagyra nött, Orsi 8 hósan most 6800gKép

Cat! Nagy gratula nektek, én is nagyon várom a képeket!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


hello mamik

a helyzet valtozatlan. egyelore maradunk. infulzio meg folyamatosan kell, de mar csak napi 2 palack... nem tudom, hogy mikor hagyhatjuk ezeket is el.

szoval semmi valtozas... de apa mar nagyon hianyzik Kép

ma flowmetriat neztek. azzal minden rendben volt. a babok szepen nonek.

Orsi + 2 Kismaczko
33+2

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

Beszéltem Cattel Kép. Minden rendben van velük, nagyon boldogok. A fiúk gyönyörűek és egészségesek, 10/10-es Apgart kaptak a születésnél.
Nagyon köszöni a sok drukkot és izgulást. Sajnos nincs otthon internetjük, a férje pedig ugye nem jár be dolgozni most, úgyhogy ezért nem tudtak képet feltenni. Viszont rengeteget fotóztak, úgyhogy amint tudnak, majd tesznek fel.

Orsi Kép
De jó, hogy legalább néha be tudsz kukkantani. Nagyon drukkolunk nektek. Lehet, hogy mi egyszerre szülünk? Kép

Reditke Kép
Olyan megható, hogy az a csöpp kis baba máris így megismeri a szüleit. Nagyon édes lehet.

Leone Kép
Dana gyönyörű kislány! Nagy verseny lesz érte itt a fiús anyukák között.

Puszi, Alena
alena
 
 


jo reggelt mindenkinek!

Szeretnem veletek megosztani a mai oromhirt: EJSZAKA MAR NEM GORCSOLTEM BE!!!! igy meg az is elofordulhat, hogy a babok szuletese elott hazamehetunk.

ami annyira nem biztato, hogy a verkepem 1 het alatt sokat romlott. most meg eredmenyekre varunk, es lehet, hogy venasan kell majd az antibiotikum.... de ugy erzem, ez azert mar kisebb gond.

es persze egy nappal oregebbek is lettunk Kép

Orsi + 2 Kismaczko
33+3

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy bekukkantottam ide! A feljebb lévő topikban lakom.

Adjátok át gratulációnkat Catnek és családjának! Az összes fenti topiklakó nevében mondhatom. Kívánunk nekik sok örömet, békességet, egészséget és sok-sok tejcsit!

Orsi!
Neked is drukkolunk ám nagyon. Ide írok Neked is, gondolom nem nagyon tudsz minden topikot megnézni GPRS Internettel. Nagyon örülök, örülünk, hogy jól vagy, reméljük, még jobban is leszel és talán haza is engednek. Ha nem, az sem baj, a lényeg, hogy Veletek ne legyen semmi baj! Küldök babatapasztó energiát a 2 Kismaczkodnak ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kitartás, már nincs 7 hét hátra, csak 6 hét 4 nap! Drukkolunk és várjuk a híreket!

Mohácska Kriszta a megint megjöttből

mohácska
 
 


OrsiKép
Gondolom ezt a topikot olvasod inkább, mi is nagyon szurkolunk, de stramm mamija van ennek a 2 kismaczkónak,úgyhogy szerintem még bentmaradnak pár hétigKép
Vigyázz magatokra!!!!!
pusszancs
kirri
Ui:mindannyian nagyon drukkolunk az ikres topikban!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


SzaisztoK!

Orsi! Ügyesen pihengess! Még 18 napot kibírtok!Kép

Szöszi! Itt vagyok! Meg vagyok! A harmadik kiskardigánt kezdtem el, mert tegnap voltam a legeslegeslegújabb unkoaöcsémnél és rápróbáltam az előző kiskardigánt és pont kétszer férne bele!!!Kép Így most kezdtem egy igen minit narancs-cseresznye csíkos.


Meg tegnap megvettük a babakocsit! Rakok róla képet!
Meg szerdán ki lett festve a babaszoba, a pasim valamicsodaszép sárgát választott és olyan mintha mindig sütne a napocska, ma meg felrakja a bordűrt(fogalmam sincs ezt hogy kell írni) Aztán még veszünk kiságyat. Majd lefotózom!

A kislányunk neve egy ideje HAnga. Én a magam részéről már ragaszkodok is hozzá! De a pasimnak a döntés nem az erőssége, rendesen megzavarja egy hosszabb étlapKép(de gonosz vagyok). Szóval Ő a változás jogát fenntertja! Hát tartsa! de HAnga lesz!!!Kép

Leone! Dana gyönyörű!

RékacsKép

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a babácskákat! Mindenkiét! Gyönyörűek!

Alena!Kép Nagyon örülök a spontán sikernek!

Bogár!Kép Neked is küldtem képeket.

Bogica súlyváltozását itt megnézhetitek.
Kép

Már szépen feláll támaszkodva, nagyon eleven pici lányKép És nagyon jó az étvágya, szopi és egyéb.

Nikie
nikie
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a babácskákat! Mindenkiét! Gyönyörűek!

Alena!Kép Nagyon örülök a spontán sikernek!

Bogár!Kép Neked is küldtem képeket.

Már szépen feláll támaszkodva, nagyon eleven pici lányKép És nagyon jó az étvágya, szopi és egyéb.

Nikie
nikie
 
 


Sziasztok Kép

Orsi Kép
Nagyon örülök, hogy jó hírekkel jöttél.

Csajok, egy kérdésem van. Az az oltás (BCG), amit még a kórházban kapott a pici a vállába a tuberkulozis ellen, az egy picit begyulladt. Kell ezzel valamit csinálni? borogatni vagy ilyenek?
Úgy rémlik, hogy mondták még a kórházban, hogy ennek be kell durranni pár hét múlva, akkor jó, de nem vagyok benne biztos, arra meg végképp nem emlékszem, hogy kell-e csinálni vele valamit.
Köszi

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Editke!

Az a jó, ha van hatása az oltásnak. Nem kell vele semmit csinálni, elég csúnya is lehet, a védőnőnek mutasd meg majd (neki eygébként is meg kell majd néznie).

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Breki! én is, én is emlékszem Rád. Kép Gyere gyakran. És kérünk képes is a lányodról. Két gyönyörű nevet kapott. Kép
Alena! Első hely! Hűha. Kép Kép Kép
Leone! Dana egy tündér. Kép

Doris! Lillusnak és Gergőnek nagyon boldog 1. szülinapot kivánok magam és kis családom nevében. Kép Kép Kép

puszi!
Andi
andi28
 
 


ez kimaradt.
KArmen! Szerencsére nálunk sem volt eddig semmi gond. Kép
Orsi! Hű, ez igazán nagyon jó hír. CSak igy tovább. Kép

Andi
andi28
 
 


sziasztok mamik

Egy kis jo hir rolunk is van. Ma megprobalkozunk infulzio nelkul lenni... meglatjuk, meddig megy. De mar ez is nagy haladas.
Mar 1 hete korhazban vagyunk...

Orsi + 2 Kismaczko
33+4

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi Kép
De örülök nektek, nagyon szorítok Kép

Beszti Kép
Köszi, akkor hagyjuk az oltást és örülünk Kép

Képzeljétek, ma volt az első éjszakánk, hogy több mint 3 óra telt el éjszaka 2 evés között.
És nem is kicsivel több. Pontosan 6 óra Kép
Evett 10-kor, aztán hajnal 4-kor Kép
Tudom, hogy ez nem lesz mindig így, de most úgy örülök, mert két hónapja most aludtam először egyhuzamban 5 órát.

Megyek, mert enni kér a trónörökös Kép
Szép napot: Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok.

Andi28,
Ide nem tudok feltenni képet annyira "béna" vagyok, de a babanet fotoalbumában Kika kislánya néven vannnak fent képek.

puszi, Kika-Breki
kika
 
 


Orsi! Kitartás, tényleg ügyesek a fiuk, hogy tudják hol a helyük mégKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok LányokKép
OrsiKép
Kitartás, ügyesek vagytokKép Ne keseredj el a korházi tartózkodástól, lényeg, hogy egyben legyetek még két hétigKép
EditKép
Ügyes babaKép És nagyon rendikeKép
NikieKép
GratulálokKép
AndiKép
Nagyon szépen köszönjükKép

Egy évesek lettünk maKépKépKép


Kép

Puszi:Doris
doris
 
 


Doris, nagyon sok boldog Elsö Szülinapot kivánok mindkét picikédnek!!KépKép
Kép


Orsi, hajrá csak igy tovább!!!Minden rendben lesz, Te csak nyugisan pihengess!!!KépKép

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Doris,
Boldog szülinapot kívánok a jó isten éltessen nagyon sokáig Benneteket!
Kika
kika
 
 


Doris4 Boldog szülinapot a kölköknek!!! Nagyon helyes ez a kép!Kép

Tegnap berendeztük a gyerekszobát. Annyira jó lett. reggel már ott ittam a kakaómat és elképzeltem, hgy milyen lesz, ha tele lesz kacattal, mert egyenlőre elég üres. Majd lefotózom és megmutizom nektek.

Sziasztok, Jó hétfőt!
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Doris! Gratulálok, hihetetlen igy elszaladt az idö!! Azt hittem még 10 hósak csak. Milyen tortát kaptak, fotót kérünk!!!

Rékács! várjuk a fotót, remélem jövöre költözünk és akkor Orsinak is lesz végre saját szobája!

Orsi még mindig nagyon náthás, már több mint 1 hete, homeo nem használt, tesom adott tegnap orrcseppett amit a patika készitett, azóta nem folyik az orra, igaz még mindig taknyos nagyon.
Majd csak túlleszünk rajta.

jaj lányok itt olyan hideg van, öszies nagyon, nem kivántam még. Ti mit adtok rá kintre? Elég a tipegöre egy overáll? Mert ha most betakargatom akkor mi lesz télen? Kesztyü hány foktól kell a babáknak?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Doris, boldog születésnapot a két tündérkédnek!
Orsi, kitartás! Inkább legyen kicsit rossz a kórházban mint nagyon rossz otthon! Szorítok én is, hogy minden rendben legyen!
Cat papa, lássuk már azokat a fotókat a két vasmacsóról!Kép
Leone, szép a nőcid Kép
Balázs 12 hetesen 7200 gramm Kép Nem dagi egyáltalán, nagyon tokásnak se nevezném, hosszú baba már hordunk 74-es rucikat is. Nagyon dumás, be nem áll a szája. Elromlott az alvókája, volt még régebben hogy rendszeresen átaludta az éjszakát vagy csak hajnal 4-kor kelt enni, most pedig már hajnal 2-kor is enni akar. Lehet valamit tenni ami nem olyan barátságtalan de hatásos?
Még mindig nem kaptam választ hogy mivel méretezitek át a képeket. Léci már adjatok tippet!
Szöszi, még a múltkor valami hírről nem beszéltél de még mindig kíváncsiak vagyunk! Na?
Puszka Erika
hurki
 
 


Sziasztok!

Doris, nagyon boldog szulinapot kívánok szépséges Lillusnak és Gergonek! Kép

Leone, gyönyöru a kislányod!

Edit, irigy vagyok a kiruccanásra Kép

Orsi, kitartás! Férjhiányt leszámítva azért elviselheto? Szobatársak, kaja, dokik?

Nagyon várom én is Cat képeit.

Hurki, Paint nevu progi van a gépeden? Azzal pl lehet kicsinyíteni!

Nálunk továbbra is minden rendben, baba szépen növöget, már 5 kilo fölött van. Tejem rengeteg, azzal sincs gond. Éjjel most már stabilan csak 1x kel, kicsit macerás visszaaltatni, de ez van Kép

Minden jót mindnekinek,
Soraya
soraya
 
 


DorisKép Gratulálok! Milyen nagyok már!!

Orsi Kép Kitartás, már nem olyan sok van hátra! Mondd meg nekik, hogy még bírják ki egy picit...

anna
ui: bocs, hogy bepofátlankodtam, néha be szoktam nézni és irigykedem rendesen. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hello Csajok Kép
Koszi a drukkokat, ideertek. A fiuknak ugy tunik eszuk agaban nincs kibujni, biztos csak azt akartak elerni, hogy a mamajuk csak veluk foglalkozzon. Kép

Apa hianya a legrosszabb az egeszben.

Ma volt mar megint a dokim. Azt mondta, hogy a 35.-36. hetig szoktak infulzion tartani mamikat. Tehat ez meg 1-2 het. Holnap ellenorzi a mehszajat. Na, most kernek egy kis drukkot, hogy a belsovel semmi gond ne legyen (mivel kulsonk ugye gyakorlatilag nincs). Mert ha a belso is elkezd kinyilni, akkor a fertozesveszely miatt azonnal csaszi lesz.

Ja, Mate az UH szerint is megfordult, de nem fejvegu lett, hanem harant... igy szinte 100% a csaszi.

puszi mindenkinek.

Orsi + 2 Kismaczko
33+5

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
nem bítram ki, hogy át ne lessek hozzátok!
A fenti topikban nagyon sokan drukkolunk neked és a 2 Kismaczkónak, hogy minden rendben legyen!

Hahó 2 KismaczkóKép
Anyuci most már csak rátok figyel és bár már nagyon kiváncsi rátok azt szeretné, ha még egy kicsit bent maradnátok! Higgyétek el itt kint sokkal hidegebb van!

Szorítok Nektek!
StellaKép

Kép
stella9
 
 


LiliKép, GergoKép
Boldog 1. Szuletesnapot!
Kép

DorisKép
Isten eltesse a csemeteket, sok egeszseget, turelmet a neveleshez!!!

SorayaKép
Hogy vagytok? Kerunk kepet Martinrol! Gyere, ha tudsz, a nyari topikot gondolom nem ersz ra kovetni, akkor ide! Puszi!!!

OrsiKép
Nagyon ugyes vagy, buszkek lehetnek Rad a maczkok, meg Te is rajuk. Apa meg az egesz bandara! Kép

HurkiKép
7200??? Szent eg! Mit csinalsz Te azzal a gyerekkel?Biciklipumpaval fujod?Kép Amugy hanyszor esztek egy nap? Mi 6X. Ejszaka atalvasahoz semmi tippem, en ahanyszor elkezdtem gondolkozni, hogy mi legyen, Bazsi annyiszor kihagyott egy evest magatol...Nem bizza ram, o jobban tudja.Azota kevesebbet hizik, de azt az utemet nem is lehetett tartani, amivel kezdett...Most "csak" 6800gr.Es o is nagy dumas, 3-4 napja kezdte.

szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok Lanyok!

Kriszta vagyok es eddig a "ma megint megjott"-be irogattam.Juniusban volt egy miss ab-om a 9. heten,de most ujra babat varok,ma 9hetes es 4 napos,es kepzeljetek,mar 33 mm!O az:


Lenne egy kerdesem,ha tudtok,kerlek segitsetek.Eddig 4*1 Utrogestant kellett szednem(huvelyi),es most mondta a doki,hogy folyamatosan csokkentsem az adagot.Hogyan csinaljam,hogy szep fokozatos legyen es a babanak sem legyen semmi baja??Azt tudom,hogy a 12. het utan mar nem szabad szednem,tehat 2 het alatt hogy osszak be 38 szem Utrot??Elore is koszonom.

Sziasztok
Kriszta es Pruntyogo

Kép

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok LányokKép
BarbiKépKikaKépRékacsKépHurkiKépSorayaKép
Köszönjük szépenKép
KarmenKép
Köszönjük szépen és jobbulást kivánunkKép Nálunk is nagyon hideg van és már kesztyűt is adtam rájuk, de nem értékelik a dolgot...Kép Mi úgy öltözünk fel, hogy harisnya, body,garbó, bélelt naci,cipő, bélelt kabát, sapi,kesztyű ahogy a fotón is látszikKép
MadaranKép
Külön köszönjük és várunk Titeket ide mihamarabbKép KitartásKép
HurkiKép
Csak zárójelben jegyzem meg...(Lilcsike 7.200 gKép)
SzösziKép
Köszönjük szépen, türelem még vanKépKépBazsinak is szép a súlyaKép
KrisztaKép
Szivből gratulálokKép Én nem voltam nagyon fokozatos, pár nap alatt épitettem le az Utrot.

Tortát én készitettem baba-kekszből és HIPP pudingporból. Sziv alakú formába letettem a piskótát és leöntöttem a pudingal mert tejet ill. tojást még nem esznek a babákKép Korrigált kor szerint még csak 9 és fél hónaposak igy vigyázunk a táplálkozással. Ünnep most csak kicsi volt, mert pár hete mikor otthon voltunk megültük a nagy családi banzájtKép
Mindenkinek köszönjük, hogy gondoltatok ránkKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Köszönöm mindenkinek Dana nevében a dícséretet!Kép

Doris!Kép
Boldog szülinapot a kis egy éveseknek!

Orsi!Kép
Ügyesek vagytok, csak így tovább!

Bkriszta!Kép
Üdv itt, örülök, hogy mindig van valaki aki átjön a fenti topicból!Kép
Én a helyedben 5napig 3x1 -et használnék, aztán 5 napig 2x1-et, majd 4 napig 1x1-et, így még marad is ki a 38 szemből.
Én is aggódtam amikor le kellett csökkenteni az utrót, hogy lehet, hogy valami baj lesz, de semmi nem lett, ne aggódj te se! Én 3x2-t használtam, és korábban 3 korai vetélésem volt progeszteronhiány miatt.

Hurki!Kép Szöszi!Kép
Szerintem Balázskáitok még kicsik az éjszaka átalvásához, véleményem szerint fél éves kor alatt nem érdemes őket erre tanítani. Vannak babák akik mégis maguktól így alakítják ki az éjszakát, azoknak nagyon szerencsés szüeik vannak, de én korainak tartom ezt tanítani. Ilyenkor még picik, sokat kell fejlődniük, az anyatejet hamar megemésztik, és gondoljatok bele, az anyaméhben nem kellett a táplákozással foglalkozniuk, folyamatosan kapták az éltető anyagokat. Most meg hirtelen rendszeresen hosszú órákat kellene tejcsi nélkül eltölteni. Legyetek türelmesek még egy darabig, aztán lassan alakul ez magától, ha meg már mást is eszik és nagyobb lesz meg lehet próbálni tanítani az éjszaka átalvására.
De ez csak egy vélemény.

Hurki!Kép
Én Adobe Photoshop-ot használok.

Karmen!Kép
Jobbulást Orsinak!
Ma borzasztó nagy szél volt, ettől nagyon hideg volt még a napon is, rajtam is két pulóver volt. Danára hosszú ujjú bodyt, polár pulóvert, bélelt kordnadrágot, vastag zoknit, kord anyagból készült kocsicipőt és sapkát adtam, meg betakartam egy polár pléddel, bár a babkocsiba nem süvített annyira be a szél. Amikor meg kivettem, akkor magamra kötöttem a babhordozó kendőben, így hátulról én is melegítettem, elöl meg a kendő is védte, meg még ráterítettem a polár plédet. Én nem szoktam nagyon felöltöztetni Danát, itthon is 19-21 fokban egy body és egy pamut rugi van rajta, úgyhogy hozzá van szokva. Meg olyan kis husis, melegítik a zsírpárnák is.
Van aki azt mondja, hogy úgy kell őket öltöztetni, ahogy te vagy, plussz még egy réteg ruha. Én azt követem, hogy úgy öltöztetem, ahogy én is vagyok. De mindig odafigyelek, hogy ne fázzon, szükség esetére a táskában van még egy réteg ruha, vagy egy takaró.
Télre én most a body, 2 pulóver, nadrág + overál rétegeket tervezem, de majd meglátjuk milyen tél lesz.
Szerintem a babák nem kifejezetten a hidegtől fáznak meg, hanem a hőingadozástól. (Persze nem arra gondolok, hogy egy szál bodyban vinném sétálni ilyen időben a lányt.)
De ez megint csak az én véleményem...

Leone

KépKép
leone
 
 


Jó reggelt mindenkinek!Kép

Kép
Kép
Kép

Kép

KépKép
leone
 
 


Sziasztok!

Leone! Tőled mindig klasszul megtudom, hogy állok naptár ügyileg, mert én mindig elrontom a számokat! Köszi! A babánk kislány és ha minden igaz Hanga a neve.

Kriszta! Gratulálok punttyorgóhoz, gyönyörű gyerek, tiszta apja!Kép

Tegnap volt nálam csajbuli és hoztak nekem ruhákat!! Be-be! Lehet pakolászni a szép új szobácskában!

Képzeljétek a sógornőm, akinak okt 25-én lesz egy éves a fia terhes. De ez mind semmi, hisz ez rendjéén is lenne, de 24 hetes és most vette észre. A gondolatok szabadon repkedhetnek a sors különlegességeiről!:o És abban a pociban is kisfiú van. Ez azért érdekes, mert a mi Hangánknak immáron négy fiú vele szinte egyidős uncsitesója van/lesz. Nem lesz ellányosítva, mi?Kép

Na, jók legyetek!

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


LeoneKép
Hat eppen ez az, hogy az en Balazsom magatol aludta at az ejszakat, egyik naprol a masikra. Most ez van: alszik este 9-tol hajnali 5-ig, akkor szopi es meg utana felk8-8 ig. Nem eroltettem, mindig etettem, ha szolt, igy allt be. Nappal viszont 3 orankent, de kenyelmes igy nekem is.

RekacsKép
Kepek a szobarol?

Ma egy eve menstrualtam utoljara!!!Kép Evfordulo...

szoszi
szoszi
 
 


Hello Csajok

a dokim csak most ert ide, igy most tudtam jonni. Kép

MINDEN OK! a felveteli allapothoz kepest semmit sem valtozott a mehszaj. Emiatt a dokim azt monta, hogy mas mozerrel, de probaljuk meg a leszokast. Most nem hagyjuk el az infulziot, hanem egyelore a magnezium mennyiseget csokkentjuk benne. Aztan majd meglatjuk, hogy alakul a dolog Kép

holnap elkezdjuk a 35. hetet !!!

koszonjuk, hogy gondoltatok rank es drukkoltatok.

Orsi + 2 Kismaczko
33+6

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi és kismaczkói Kép Nagyon szorítottam, ügyesek vagytok!!! Most már nem lehet semmi baj, a célegyenesben vagytok! Kép Kép Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

Egy kedves barátnőm 30. hétre 3110-et kapott. A dokija elég szűkszavú volt és kicsit meg is ijedt, de egy gyógyszeren és pihin kívűl nem ajánlott semmit.

Szerintetek ez milyen érték? Ugye nem kell még ennél aggódnia? Mit tud tenni, hogy ne legyen rosszabb?

Köszi a segítséget előre is.

emeseanyu
 
 


Kedves Orsi!

Igaz, hogy egyszer-kétszer "beszélgettünk", de nagyon kedvesnek tartottam Tőled, hogy mindig segítettél a fele annyira "profikon" (mint rajtam). Én is nagyon drukkoltam nektek és nagyon szép, egészséges babákat kívánok Neked. Közhely, de a kislányom születése óta tudom, hogy tényleg ő a legfontosabb a világon.

Szóval nagy drukk Tatabányáról...

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Orsi és Kismaczkók,
De jó hírek! Kép Csak így tovább. Nagyon ügyesek vagytok, így együtt mind a hárman. Babócák, továbbra is növögessetek szép nagyra Anyuci pocijában, mert most még sokkal jobb nektek ott bent. Már most nagyon ügyi bébik vagytok!!! Kép DRUKK továbbra is!

Hurki, Szoszi,
Micsoda babasúlyok! Kép Mit csináltok Balázskákkal, hogy már ilyen nehezek? Úgy tünik mi sehol nem vagyunk (5 és fél hónaposan 6750 g). De azért annyi hozzátartozik, hogy Kristóf súlya is igencsak gyorsan nőtt az elején, és 3 és fél - 4 hónapos kora között egyszercsak teljesen lelassult a gyarapodása. Állítólag ez így normális.
Ezzel egyidőben elkezdte átaludni az éjszakát. Megmaradt a nappali 3 óránkénti evés, viszont szép fokozatosan elmaradtak az éjszakai ébredések. Ma már ott tartunk, hogy 12 órát alszik át éjszaka (és már altatni sem kell); nappal viszont továbbra is 3 óránként eszik. Szóval egy szavam nem lehet. Kép

Leone,
Olyan jó, hogy előkerültél. Dana nagyon aranyos. És milyen csodaszép lett. Kép
Alvásról: Tényleg el kell érni egy bizonyos kort a babának, ahhoz, hogy átaludja az éjszakát; de szerintem ennyi nem elég. "Meg kell tanítani" a babát aludni. Nem én találtam ki. Egy könyvből olvastam az ötleteket és nekünk nagyon bejött.

Hurki,
Mi most kezdjük hordani a 74-es ruhákat, ennyi idősen. Kép
Kép átméretezés: Tényleg jó hozzá az Adobe Photoshop, de ha nincs meg, akkor ugyanilyen jó az Irfanview is. Ez egy házi használatra ingyenes képnézegető és szerkesztő progi ami elég sokat is tud.
Letölthető innen: http://www.irfanview.net/
Telepítés után használd az Image -> Resize menűpontokat.

Doris,
Egy kicsit megkésve, de azért nagyon boldog első szülinapot kívánok a Prücsköknek! Kép Aranyosak vagytok a képen! Kép

Puszi,
Humi
humi
 
 


Sziasztok Lanyok!

Doris, Leone, RekacsKép

Koszonom szepen a valaszokat.

Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok!
Orsi drukkolunk mi is ezerrelKép
Nálunk tegnap derült ki, gyarapítjuk egy kisjánnyal a családot. Egészséges, minden rendben és talán ma kezdjük a 23. hetet (vagy a 24-etKép )
A
udojurgen
 
 


Sziasztok bocs hogy igy befotátlankodok de nem tud valaki valamit Cate-ékor meg a picikékrölKép
OrsiKép
Csak igy tovább minden rendben lesz drukkolok én isKépKép
És minden kismamának és babáknak nagyon jó egészségetKépKép
DorisKép
Boldog szülinapot a kicsiknek nagyon édesekKépKép
Sziasztok Ildikó(a ma megint mejöttbölKép)
ildikó_4
 
 


Cattel en beszeltem. Minden OK veluk. Jol vannak, a picik szopiznak. Azt viszont nem tudom, mikor mehetnek haza, mert utoljara 2 napja beszeltunk, es akkor meg nem tudta.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Remélem Cat mielöbb hazamehet a babákkal!

Orsi! ügyesek vagytok, csak igy tovább! Kitartás!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Doris: boldog szulinapot a csemeteknekKép

catekre mar en is kivancsi lennekKép

Orsi ti meg varjatok meg egy-ket hetetKép

Par kepet rakok fel nektekKép egyebkent ma voltam eloszor egyedul a gyerkocokkel, tokeletes nap volt, sokat aludtak, setaltunk, alig volt siras, klassz voltKép Bar midnen nap ilyen lenneKép

orsoly

Kép
Kép
Kép
orsoly
 
 


Hja, OrsolyKép, ha a hazimunkat szegeny Lacko csinalja...Kép
szoszi
szoszi
 
 


OrsolyKép
Igy könnyűűűűűűű, hogy ha van aki takaritKépKépKépKöszi a jókivánságokat, nagyon szépek a gyerekeket és Lackó nagyon kis KópésKépKépKép
OrsolyKép Megy a drukkKép
IldiKép
Köszönjük szépen, remélem mielöbb átköltözhettek fentrőlKép

Puszi:Doris
doris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?