Új privát üzeneted érkezett!

Andris jövő szombaton 1 éves lesz, durva mi? Nagyon elrepült az idő...

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


nahat lica :D tenyleg repul az ido. . . Isten eltesse a Kismanot! :D

hogy van mindenki amugy?
en meg mindig jol szerencsere.
ugy tunik veszunk autot, holnap megyunk megnezni, es ha minden jol megy jovo penteken elslisszanunk sielni a hosszu hetvegere :D
mar alig varom! 8)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


sehol senki?

akkor a hirek:
Kép

:D

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 

 
 

bixi!
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


GRATULA BIXI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Hatalmas gratula Bixi! :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Bixi,
ÉLJEN-ÉLJEN-ÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
manguszta
 
 


BIXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Mi meg holnap ünnepelünk!!!
Csinálok joghurt tortát babakeksszel :D

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok!

Lica! Hatalmas gratula az első születésnaphoz.

Lányok!

Csatlakozom Bixihez. Még nem akartam elmondani senkinek, de a Drágám olyan boldog, hogy kikotyogta, így már nem titok. A lényeg: minden rendben, eddig nem volt vérezgetés (tavasszal a 6. hétre már 3X voltam az ügyeleten) és napra pontosan akkora a Baby, amekkorának lennie kell (korábban végig kisebb volt). Csütörtökön megyek az orvoshoz és remélem csak jó híreket hozhatok.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Jaj de jó!!!! Jönnek a lányok végre!!!!! :lol:
GRATULA VERA!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


VERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
:D :D :D :D :D :D


Megünnepeltük az 1. szülinapot!!! Teljesen meghatódtam és egész nap elsírtam magam valami miatt. Eszembe jutott milyen pici volt tavaly ilyenkor...és már sírtam is. Ilyen ez a anyai lét :)
Moci szülinapja alkalmából életében először belázasodott, úgyhogy meg kellett dolgoznunk a mosolyáért...(szó szerint leizzadtunk a fotóssal együtt).Nem volt nyűgös, hála Istennek, csak bágyadt. Én eltörtem egy egész üveg bort, úh. kellemesen pikáns borszag terjengett a lakásban :lol:
Jó lett a joghurt torta :)
Puszi mindenkinek és nagyon, nagyon örülök a 2 új babának!!!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Veró, gratula!!!!!!!!

Lica, gratulálok a Szülinaphoz :-) Teszel fel képet az Ünnepeltről meg a tortáról?

Puszi,
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


lanyok,

maris kezdodik az aggodas.
reggel fel 8kor arra ebredtem, h feszit a hasam nagyon, gorcsolt is. elegge fel vagyok puffadva, ez tavaly is is volt az elso hetekben. de utana nem volt semmi, elmult kb fel ora mulva miutan voltam wc is (az is rendben volt)

szerintetke ez vmi rossz jel? :shock: (hozzateszem tavaly is volt ilyen 2-3x, de akkor meg nem is tudtam a Crohnrol..)
doki meg nem latott, csak penteken fogunk menni, elvileg meg ma van a 33. nap.

vero: GRATULALOK!! :lol: zebram :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi!

Nyugi! Nekem is vannak kisebb görcseim, húzódásaim. Csak fészkeli be magát a Baby és kezd növekedni a méh. Ne stresszelj a crohnon, mert öngerjesztő. Mi abban maradtunk a gasztrós dokival, hogy havonta csináltatok vérképet (ha van valami akkor azonnal, s megyek hozzá). Amúgy találkozni majd csak januárban fogunk, ha nincs eltérés, panasz.

(Ha nagyon aggódsz menj el az ügyeletre, max. megnyugtatnak, hogy minden rendben. Most szerdán én is ezt tettem.)

Minden rendben lesz és júniusban babázunk. :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


nem a Crohn miatt aggodok, hanem a babo miatt, hogy ez a gorcsoles nem miatta volt-e? dehat csak nem....
gondolom akor lenne valami jele, ha baj lenne, nem?
te vereztel vagy barnaztal az elozo terhessegeknel?

nekem a gasztorsom azt mondta, hogy ha nincs semmi baj, akor a 16. heten vara majd.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Görcs simán lehet a beágyazódás miatt, végül is, kicsit feszítgeti a babó a "helyszínt". Görcsölés ellen jó ám a magnézium; ha ideges vagy miatta, esetleg bevehetsz egyet... ártani nem árt (nekem anno a doki 3x2-t írt biztonságból). A barnázás is, a legelején jelentheti azt, hogy épp ágyazódik be a bébke. De érdemes megemlíteni a dokinak, valszeg írni fog Utrogestan-t biztonságból.

Rólam annyit, hogy voltam endokrinológusnál az IR miatt, érdekeseket mondott. A terhelés után a cukornál megkérdeztem, hogy hát nem ment vissza a 120 perces az éhgyomri szintre, azt mondta, nem is kell, a másfélszeres a jó. Az FSH-m rendben, az LH-m follikuláris ciklusban alacsony, ovu-eredményt már lassan egy hete várom, luteálisban majd a hét végén megyek. Doki bólogatott, hogy igen, ez lehet az IR miatt, és valszeg ezért ment el a béb a múltkor. Ha rendberakjuk gyógyszeresen az IR-t, az egyensúlyba hozza a hormonjaimat is, nagy valószínűséggel.
Annyi a baj, hogy picike az IR-em, megbízhatóbb eredményt lehetne elérni egy nagyobb fokú rezisztenciával. Dokinéni szerint diétával kéne kezdeni, hát mondtam, hogy azt már fél éve csinálom, ugorjunk. Úgyhogy volt egy köröm a gasztrodokimnál, hogy véleményezze a hatóanyagtípust. A vélemény ment dokinénihez, repesve várom a receptemet :-)

Pussz mindenkinek!

Kép
manguszta
 
 


nahat mangu :) en is orulok a jo hireknek!! meglasd hamar rendbe pakoljak a dolgokat odabent es velunk egyutt fogsz babazni! :lol:

a gorcsok sztem amiatt voltak vasarnap es hetfo reggel, mert hat sajna benyeltem egy kis parolt lila kaposztat, sztrapacskat meg toltott kapit a hetvegen (hazai koszt.... :roll: ) es sztem ez nem tetszett odabent. ma mar nem volt semmi sem reggel, csak a ‘szokasos’, vagyis minden OK :D
Tovabbra sem barnazok/verzek..kopp-kopp
De miert is tennem ha egyszer minden a leheto legnagyobb rendben van?
8)

jok legyetek

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi, ejnye-bejnye a káposzta miatt :lol: nem szép dolog ránk hozni a frászt! :-) És igen, minden rendben van és kész!

Már 3 egész napja szedem a metet (szánalmas, hogy így örülök neki?). Az első napon egész nap küzdöttem a hányingerrel, nem volt valami vidám. Ráadásul a főnököm kapott valakitől vmi förtelmes édes parfőőmöt és időnként napközben is használta, hát még a met előtt is majd' behánytam, úgyhogy azon imádkoztam, hogy léccilécci ma ne jusson az eszébe fújkálni, mert azért az csúnya lenne, ha az asztalnál lennék rosszul :roll:.

A dokinéni tök' rendes volt, átemaileztem neki a gasztro-javaslatot (na nem közvetlenül, a klinika elég szigorúan "őrzi", de készségesen segítettek), és másnap külön felhívott, így -pláne a hosszú hétvége miatt- nem kellett két hetet várni a receptre a következő időpontig. Tökjó!!!

Ja, és a vérvételes nővérke se durrantotta szét a vénáimat. Az Örs vezér téri rendelőn kívül mindenhol, de tényleg-tényleg mindenhol szét szokták durrantani. Amikor rácsatlakoztatják a vákuumcsövet a tűre, főleg ha közben csevegnek a kollnőkkel, meglökik a tűt ami átszalad a szemben levő érfalon, én meg borogathatom egy hétig, csak mert nem bírnak figyelni a munkájukra. Így jár, akinek picik az erei. Már rutinos vagyok, ismeretlen helyen mindig ellentartok és hátrahúzom a karom a cserénél. Most gondoltam egyet és megbeszéltem a nővérkével, hogy ne lökje meg a tűt, és láss csodát, minden rendben ment.
Na megyek, nem untatlak benneteket tovább... :-) Puszi mindenkinek!

Kép
manguszta
 
 


mangu!
elmondták, hogy kell felépíteni a metet?
nem lehet csak úgy elkezdeni! olyan bélbajt okozhat, hogy ihaj! nekem a gasztrósom nem is engedte szedni egy idő után. az élet furcsa játéka, hogy amint abbahagytam, rá 2-3 napra összehoztuk a Mókit...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Julcsi!

Igen, direkt emiatt mentem el külön a gasztroenetrológusomhoz, aki nagyon nyomatékosan kitért a fokozatos dózisra is. Az endokrinológus mindent betartva írta fel a metet és a dózist. :-)

Kép
manguszta
 
 


mennyit szedsz?
mi lesz a végső dózis?

(amúgy "csak úgy" kérdeztem a felépítést... én anno simán belevágtam szedtem annyit, amennyi... sőt, egy idő után önmagam feje után már majd 5xösét annak, amit a dietetikus felírt)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kép Andris 1. szülinapja

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok!

Mangu, íme egy fotó az 1. szülinapról!

Tigris, nagyon eltüntél, remélem jobban vagy!

Bixi, Vero, megy a drukk! Ez a jóképű srác várja a születendő csajszikat :-)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok!

Vagyunk köszi! ÉS szerencsére jobban!!! Hat az immurán!!!! :)

Nagyon ari Andris!!!! Te csináltál neki tortát???

Mi is gondolkodunk mi legyen. Jártunk pár cukiban kóstolgattuk a sütiket de nem az igazi :(
Lehet túró tortát csinálok neki... Majd kiderül...

Most voltunk védőnőnél méreckedni: kiderült h 30 dekát fogyott, mert beteg volt. nem éri el a 9 kilót most. Mehetünk vissza 14.-én újra mérni. Most hússal kell tömnöm :)
Mondjuk szívesen eszi így nem gond! Ma magától kezdett enni, én csak karikáztam Beninek a virslit meg adtam kis kenyereket mellé.
Mostanában átálltunk a felnőtt kajákra: virsli, bacon szalonna, felvágottak, sajt, zöldségek, danon joghurt, kinder tejcsokik, túró rudik stb... Szóval növögetünk szépen... Nem ijeszt rám védőnő...

Mostanában a napi beosztás is változott Beninél: 4-5 órakor eszi tápszerét, 9:30 körül kel, 10:30 körül reggeli, 12-13 óra körül alszi 1-2 órát, 15 óra körül ebéd, 18 óra uzsi, 20 óra fürdés, 21 óra körül vacsi tejpép (de néha kap tejbegrízt is fele tej fel vízzel).
Szóval végre van vmi rendszerünk!!! 1 év után megértük! Bár persze mindig vannak kivételek. Ma reggel 6-7 óra között fent volt é csak nyüszögött. Nem tudom mitől. Szerintem nem akart aludni már... :)

na kb ennyi!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Néhány kép Benedekről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Benedek is nagyon édes nagy fiú már!!! Örülök hogy jobban vagytok!!! :)
Ugyanilyen Tigrises-Micimackós rugdalózója van Andrisnak is (pontosabban volt, mert már kinőtte :-)
Végül 3 tortája is volt, mert Anyukámék hoztak egy dobos tortát (ami a képen látható) én pedig csináltam neki joghurt tortát meg egy pici búzadara tortát (kis kuglóf formában csináltam, de a végén nem állt össze, hanem szépen szétterült, de a lényeg hogy megette:-)
Andris végre elérte a 9 kilót, az 1 éves mérésen 9 kg és 76 cm volt. Beigazolódott amit már az elején is mondtak, ő egy lassan hízó típus...
Ő is már majdnem mindent eszik.
Nálunk most az a rendszer, hogy 8 körül kel, szopizik, reggelizik, 13h körül ebéd, utána elalszik 1-2 órára,(ha túl korán felébred, visszaaltatom szopival) uzsonna 16h körül, vacsi 19h körül és este szopizásba alszik bele. De persze nálunk is vannak ettől eltérések (van, hogy korábban ébred, később alszik el, van hogy este nem akar elaludni, van hogy hajnali 3,4 körül ébred fel...de szerencsére ezek ritkábban vannak.)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Kép 2011.május 11.
és íme a rugdalózó :-)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok Lányok!

Ég a képem, amiért jó régen nem jártam köztetek, de milyen jó hírekre jöttem!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

HATALMAS GRATULA ÉS ÖLELÉS BIXI ÉS VERÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D Jaj, annyira örülök!!! Vigyázzatok magatokra! Már tényleg jöhetnének a kislányok! Rögtön 4 pasi fog a kegyeikért versengeni!!!!:twisted:

Lica, utólag is Boldog 1. Születésnapot Mocinak! Nagyon helyes a képeken! Olyan nagy fiú már ő is.

Nálunk alapvetően minden ok...bár a hajam még mindig eszement mértékben hullik. A nőgyógyászom azt mondta, hogy még mindig a hormonok és tavaszig ne szóljak egy szót sem, csak várjak és rendeződni fog... na erre kíváncsi leszek és nagyon remélem! :roll:

Danó benáthásodott, ezért a szokásos havi ellenőrzésre még nem tudtunk elmenni, talán majd a jövő héten. Kb. 9-10 kg között lebeg és 74 cm. :) A napirendünk beállt. Volt 3 hetünk, amikor az ebéddel szenvedtünk, de most már az is rendben. Egyszerre jönnek a fogai és ez nagyon megkínozza! ...de még mindig csak 4 van kint... :roll:
Általában 6:30-7:00 között kel. Akkor reggeli. 9:30-10:00 között tízórai, majd alvás. Általában 1 óra. 13:00 körül ebéd, utána alvás, 15:30 körül uzsi. 18:00 fürdés, majd vacsi és 19:00 órakor már alszik az esetek nagy részében. Ez roppant jó, hiszen szabad az esténk! :D Bár ilyenkor már olyan fáradt vagyok, h alig várom az ágyba kerülést.

Tegnap volt a szülinapi partyja. Csináltunk rengeteg képet! Alább a link, ha gondoljátok lessétek meg. :)

Mindenkinek puszi!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Lica, milyen komoly fiatalember már Andris! És milyen csini ünneplője van, aztaa!

Benedek is mekkorát nőtt! Csupa mosoly a srác, huncut lehet :-) És mennyi foga van már!!!

Danónak is már itt van a szülinapja... megőrülök.

A metből most napi 1-et szedek, az 500 mg-os retardból, mert a doki a lassan felszívódót javasolta. Két hét múlva konzultálunk. Örültem, hogy az első nap után elmúlt a hányinger, hát, korán, mert a héten párszor visszajött. De amíg csak hányinger van, azzal kiegyezek...

Pussz mindenkinek!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok Lányok!

Kérlek, segítsetek nekem. Amikor védőnőhöz megyek akkor is el kell engedjen a munkáltató? Jövő szerdán kell mennem, s csak kb. délre érnék be dolgozni, s a hr-es azt mondta, akkor fél szabadnap, pedig tudja, hogy hova megyek és miért. Ez szabályos?

Előre is köszi.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Szia Veró!

Sajnos, tudomásom szerint, arra nem kötelesek elengedni. Nekem is minden alkalommal szabit kellett kivennem, mert olyan hülye időpontban volt csak ott a védőnő... :(

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Veró!
elvben a terhesgondozás és a védőnői szolgálat ugyanott, ugyanaz... csak hát ugye manapság már mindenki magán úton jár a dokihoz. szóval terhesgondozásra el kell engedjenek... (ezen felül külön orvoshoz már kevésbé)
mondjuk én végig táppénzen voltam, tehát nem volt ilyenre gondom... igaz, ha lett volna is házon belül van :)

a Muki:
Kép
még hogy egy fiú nem babázhat???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszi Lányok. Itt az a gond, hogy a védőnő teljesen máshol van, mint a nőgyógyász, de egyik sem magán, hanem a TB-s változat. Már beletörődtem, hogy dolgozhatok majd a 2 ünnep között e miatt. :-(

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Veró!
szvsz ha a kiskönyvbe bekerül, hogy ott voltál, az annyit jelent, hogy terhesgondozáson vettél részt... legyen ez akár védőnő, akár orvos.
(nálunk egy helyen van... vagyis a védőnőkhöz minden délben lemegy egy orvos az osztályról/ambulanciáról... vagy ők telefonálnak fel)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


vero: nekem tegnap azt mondta a fonokom, h osszesen 4!!! vizsgalatra fog elengedni.
hat nem tudom, meg bokszolunk majd ezen.
tavaly semmi limit nem volt :shock:
vedono engem reggel melo elottre hiv halistennek.
ma reggel voltam nala, minden ok, a vernyomasom is normalis :D attol paraztam kicsit.

mult heten voltam amugy UHon. 6mm CRL volt es dobogott maris a kis szive :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Hát Lányok, nem is gondoltam volna hogy ilyenek ezek a munkáltatók, ez nagy szemétség, felháborító!
Mondjuk én is mindig munka előtt mentem a védőnőhöz, de ha késtem a munkából vagy máskor el kellett mennem valami miatt, mindig megértő volt a főnököm. Hát ha az ember lánya áldott állapotban van, tekintettel kellene legyenek erre!!!!! Nem is értem, hogy lehetnek ilyenek...(Mondjuk az én főnököm nem idevalósi és nem is manager típus...)
Kitartás!!!!!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Lica!

Nálunk nagyon rendesek a főnökök, végigasszisztálták a kivizsgálásaimat, bármikor elengedtek, persze aztán pótoltam az órákat.

A védőnő a ciki, mert fél munkanap, s szerintem a fiatal HR-es csaj azt hiszi, hogy oda önszorgalomból megyek (vagy 1 hete dolgozik a cégnél, nem ismeri a sztorim, s tényleg sűrűn járok ellenőrzésekre a normál várandósokhoz képest).

Szerdán megkérdezem a védődőt, hogy hozzá is el kell-e engedniük, s ha igen, akkor majd "reklamálok". :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


na kozben van egy kis valtozas:

miutan ugye szoltam a fonokomnek,h babat varok, o szolt a HRnek, es a HR el is kuldte penteken a "maternitys file-okat", es az volt az emailben,h az osszes kotelezo vizsgalatra elmehetek munkaidoben es nem kell ledolgozni.
atkuldtem a fonokomnek, aki visszairt, h rendben, de nem egesz napokra mehetek el csak a vizsgalatokra.
na ez igy mar baratibb.

az mas kerdes ugyebar,h a gasztroshoz is jarnom kell kontrollra, ami ugye nem kotelezo terhes vizsgalat, de majd megoldom valahogy.
amugy mar megint ramjott a para, h mi lehet a babaval, olyan rossz,h nem tudok rola semmit.
a faradtsagom kezd alabbhagyni, es a melleimen meg semmi valtozas.
ejszakai pisiles es derekfajas maradt, meg persze a pattanasok, de azert ugy aggodom..... :(

biztos eszrevennem ha valami nem lenne rendben?

csak 25-en lesz a kov ultrahangom, az meg orulet milyen messze van.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi!

Nyugi, minden rendben a Babáddal. Nekem is csak hullámokban van tünetem és én is folyton beparázok, de mire elindulnék a dokihoz letörve, addigra újra érzem, hogy minden rendben.

Egyébként nekem mindössze a mellem fájdogál. Gondolhatod milyen ideges leszek, mikor mondjuk 2 napja nem érzem a mellem feszülését. Még a 6-7 hét környékén volt néha hányingerem és megszédültem, de ennyi.

Én szerdán megyek dokihoz, s nagyon várom már, mindennek rendben kell lennie! Nálad is, nálam is!

Puszi.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Sziasztok Lányok!

Bixi, Veró NO PARA!!!!!!!!!!!!!!!!!! minden rendben lesz a babákkal és veletek is!!!!! :D

Tök normális, h időnként nem érzitek őket és mást sem! :roll: Egyrészről, ők még nagyon picik (nem is érezhetőek... :D, majd a 18. hét környékén, ha olyan érzésetek lesz, mintha egy kis buborék mászkálna az alhasatokban, na AZOK LESZNEK A BABÁK KAPIRGÁSZÁSAI :D) másrészről a szervezetetek se ugyanúgy reagál a tünetekre minden áldott nap...

Nekem pl. az összes terhességi tünetem a nagyobb, de nem túlzottan feszülő mell és pattanások voltak. Se émelygés, se semmi más! (mondjuk az émelygést egyáltalán nem bánom...)

Az uh várás tényleg idegőrlő, de ne aggódjatok, minden rendben lesz!!! Jó helyük van a kis "ebihalaknak" odabent! :D
Ja, és ha tényleg nagyon nem bírjátok, akkor be lehet nevezni (igaz fizetni kell érte) 4D-s uh-ra valahova. Én a 15. héten voltam először. Danó már akkor nagyon rendes volt és megmutatta a kukiját, h tudjuk ki is érkezik hozzánk!!! :D

A 16. kerületben tudok egy jó helyet, ott a 13. héttől meg tudják mondani elvileg a baba nemét. Szóljatok, ha érdekes lehet!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Nekem nem volt semmi terhes jelem!!!! Se mell se semmi!!!!! Csak jöttek a hormonok miatt a pattik!!!! Szóval lehet hogy itt is fiúk lesznek ?!?!?!?!? :)
Én se éreztem semmit csak 20. hét után!!!! Nincs semmi gond velük!!!! Jó helyen vannak!!!!!

Nekem főnököm elengedett mindig, bár próbáltam úgy időpontokat kérni mindenhova h munkaidőnk kívül menjek. ez csak védőnőnél nem jött össze, ott vagy reggel vagy du kértem időpontot hogy csak max 1 órát kelljen elkéretőznöm... Bár nálunk családias a munkahely így nem is volt gond belőle. Most sincs, hogy ha el kell vinnem Beneit kötelező vizsgálatokra... Még jó h a főnöknek is van egy 2 éves fia :) Így tudja mivel jár!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok Lányok!

Megvan a véreredményem. A nőgyógyászati jó, viszont a normálon a CRP 4,9. Tudom, hogy 5-ig jó, de szeptemberben még 1,6 volt. Most ráadásul napi 4 mg Metypred mellett lett ez az érték. A metypredet nem a crohn miatt szedem, hanem a nőgyógyász írta fel, s végülis a kortikoszteroidok közé tartozik, így a Crohnra is hatnia kellene. Vagy rosszul filózom?

A lényeg: szerintetek felvegyem a kapcsolatot a gasztóssal vagy ezért még nem érdemes?

Előre is köszi Nektek.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Veró!
4,9es crp???
nekem tök egészségesen 7-8 körül mozog!!! 40re azt mondta anno a doki, hogy "kissé emelkedett"
(egyébiránt mifelénk 8 vagy 10 a ref.érték)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jah, jut eszembe:
terhesen a crp és a süllyedés mindig emelkedett!!!
nekem a gasztrós pl direkt nem is kérte, mert minek???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


vero: mi volt UHn?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tegnap este Őt láttam és hallottam: 1321550421.9893.doc

Remélem sikerül megnyitnotok, elég sokat szenvedtem vele, mire sikerült feltöltenem.

A lényeg: jól vagyunk, a hasam alja már domborodik, a Baby 34 mm, integetett, szopizta az ujját. Azt mondanom se kell, hogy a kép nem adja vissza az élményt, a szívverést...

Holnap megyek kényelmes nadrágot venni, 2 hét múlva nyakiredő mérés.

Bixi! Jól vagytok? És Ti többiek?

Veró

Kép
veroniks22
 
 


gartulalok!!! :D
en jol vagyok, tukon ulok, jovo penteken megyek a 10 hetes UHra...

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Hajra Lányok!!!
Vero, meg tudtam nyitni, csak ennyit tudok hozzáfűzni : ♥ ♥ ♥
és hajrá, hogy kislány legyen (nekem annak néz ki :-)))))) De az se baj, ha újabb haverok jönnek!!!
Puszik

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


sziasztok.

megint bajom van: tegnap bementem az ugyeletre, mert sargas szurkes folyasom van es kicsit elkezdett viszketni.Mondtak valszeg gombas fertozes, semmi komoly. Viszont Mikogal kupot kaptam ra, amire mindenhol azt olvasom a neten, meg a tajekoztaton is, h nem szabad a terhesseg elejen szedni.
most mit csinaljak? a sajat dokim nincsen keddig :(

viszont cserebe meglestuk UHn a picurt, eshat majdnem negyszeresere nott az elmult 2 hetben: mar 22mm a CRL, es nagyon jol van :D

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: