Új privát üzeneted érkezett!

Ja, reggel voltam vérvételen. Szeptember 15-én megyünk konzira. Akkor megtudom a vérvétel eredméynét és hogy hogyan tovább :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

ZSUZSKA
Drukk a vv-eredményhez! +++++++++++++++++++++++

DORKA
Én előszür 2x1 clostit szedtem eredménytelenül.
A 3x1-nél már volt pém! Nem is akármilyen! :shock:

dita75
 
 


Mekem csak 1*1-et kellett szednem. Szerencsére van pé-m :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Pont azt számoltam, hogy ha 15-én megyünk konzira, akkor pont pé előtt leszek és látnia kell majd már petécskéket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSUZSKA
Nekem nem nagyon volt, annyira össze-vissza voltak a ciklusaim, borzasztó. De most már idén minden rendben volt! :D (oszt mégse lett baba!)
:roll: :roll: :roll:

A napi 3 closti azért már elég durva ám, nekem pé idején ömlött a tojcsi, 2-3 napig alig tudtam menni, annyira feszített a hasam! Nagyon nagyra megnőtt a tüszőm 34 milis volt, de a többi kicsi maradt! :shock: A 2x1-nél nekem sem volt különösebb bajom, de a háromnál már voltak jócskán mellékhatások!

dita75
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Az egyik ismerősömnek nagyi négyet kellett szednie, hogy legyen pé-je :roll:

Nem semmik vagytok!!!!!!

Én októberben babás leszek és punktum!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

dita75
 
 


Sziasztok!!!

Visszatértem!3 hétig melóztunk,képeket majd hozok!

Huncutka????

Enci???

Dorka!
Én 4 hónapig szedtem a clostit 2x1 et,nekem nagyon hosszú volt a ciklusom,azért kaptam.Pém volt rendesen,a closti mellett volt szurkálás rendesen meg hányinger is pékor...Most nem szedek semmit :lol:

Dita!
Hát igen,nagyon nehéz!Azért hónapok teltek el mosoly nélkül :roll:
De optimista típus vagyok,muszáj felállni és előre menni!
Nem szabad feladni soha!!!!!

annus11
 
 


ANNUS

Örülök, hogy visszatértél! :D
Remélem azért volt idő pihenni is! :roll:

Mi is folyamatosan dolgozunk, kerítést csiszolunk, festünk, stb... stb.... pedig úgy aludnék ma egyet délután!
Próbálta rávenni a párom a gyereket, hogy egy korábbi busszal menjen haza, de nem hajlandó.... így elmarad a délutáni henye! :roll: :x

Amúgy mi szomszédelkerítési hadműveletet hajtottunk végre, majd délután ha teljesen kész leszünk vele én is lefotografálom, hogy milyen lett!
Majd veszek nagy dézsákat és ültetek bele tujaféléket, meg kéne valami virágzó is (leander, vagy ilyesmi) formabontónak!

Senkinek nem lesz a környéken ilyen csudás terciája! :wink: :D :D :D

dita75
 
 


Szia Annus!

Végre itthon!!!!!!!
Nagyon várom az új képeket :wink: :lol: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na képek a köv helyen.Nem akarok ide feltenni.Akit érdekel lesse meg :wink: :lol:

www.szuletesnap.annus.fotoalbum.hu

www.felujitas.annus.fotoalbum.hu

annus11
 
 


Nagyon jók a képek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon szép volt a kert, ahol ünnepeltetek!!!!
A ház meg nagyon jó lett, ügyesek vagytok :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi én még nem néztem meg a képeket, mert mi is dolgoztunk, fel is teszem a művet, aztán megnézem mit alkottak Annusék! :D

Kép

dita75
 
 


ANNUS
Le a kalappal. Nagyon ügyesek vagytok, mi már 2,5 éve újítjuk a házat. Ti három hét alatt nagyon sokat megcsináltatok, minden tiszteletem a tiétek!
A pároddal látszik, hogy nagyon boldogok vagytok, aranyos az a sátras kép! :D
A ház és a kert nagyon szép ahol ünnepeltetek, irigylem a csodás füvet!
A kisgyerekek írtó édesek, főleg a kis pöcsös szöszi, de csak azért mert ő a legkisebb! :wink: :D
Amúgy ki volt most 532 éves? Szép kort ért meg! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita!

Jó a kerítés!Még azt is kéne csinálni egyszer....
Amúgy hogy vagy?Már csak 6 nap!!!!!!Csuriban kezem lábam!!!!

Hát ezt az ünnepelteken kívül senki nem értette :lol:
Nővérem volt 35 én meg 25.10 év van köztünk napra pontosan :lol: És csak 1db 5öst használt fel :lol: :lol: :lol: Nagyon tetszett :wink:
Az udvar másik nővéreméké,mint a 3 gyerek is :lol:

A sátras kép pedig a szülinapom reggelén,illetve az első házassági évfordulón készült.Azért látszik h épp akkor keltünk :wink: Ünneplés képpen pedig betonozás volt....

Ja és mivel hazajöttünk 3 napra egyszer,aztán most meg már szombaton este itthon voltunk,így a 3 hét "kicsit"rövidebb volt :lol:

annus11
 
 


Dita!
NAgyon szép lett a kerítés :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nekem is csuriban mindenem!!!!!!!

Annus!

Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok!!
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ANNUS
Kép (utólag)

Lányok
köszi a drukkokat! :wink:

dita75
 
 


Dita! Ezt neked küldöm, hogy vigyázzon Rátok:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSUZSKA
Köszike! :D

Kép

Mostanában nem írsz vicceket! Méjt is???

dita75
 
 


Sziasztok!
Újra itthon, hisz Bogácson voltunk péntektől.

Látom alakultatok Annus, nem semmi.
De a kerités is szép.

Kezdődik a hányingeres korszakom. Brrrr......
Holnap doki, de előtte felhivom, hogy nincs e még szabin.
encike 2
 
 


Dita!
Hát sajna azért nem írok vicceket, mert elég régóta nem kaptam senkitől :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ENCIKE

Nem baj! A baba mindent megér! Nemde? :wink: :D
Azért kívánom, hogy ne tartson sokáig a rókakomás korszak!
Drukk a dokihoz! ++++++++++++++++++++++ Képet kérjél a picurkáról!

ZSUZSKA

Ja, hogy te kaptad őket? Azt hittem valami vicces oldalról töltögetted le a szórakoztatásunkra! :shock:
Amúgy hogy vagy így a ciklusod végefelé közeledve??? :wink: :wink: :wink:

dita75
 
 


Köszönöm, jól..... esélytelen a babóca, érzem legbelül, ezért halál nyugi vagyok....
De szerencsére nem nagyon lesz időm agyalni az elkövetkezendő hőnapokban.... ugyanis 15-étől az új helyemen vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval itt is nagyon ritkán leszek, mert őrült sok a meló ott... de sebaj :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi a köszöntést!!!!

Enci!
Üdv neked is itthon!!!Bár csak nekem is jönne a hányingeres korszak :roll: szívesen cserélnék most veled :wink: :lol:

Zsu!
Tök jó!!!!
Azért néha majd nézzél ránk :wink:

annus11
 
 


Hát azért nem szabadultok meg tőlem teljesen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nyitás előtt és zárás után azért csak jövök majd.... lehet, hogy az inszemmel is várunk januárig....apa nagyon nem akarja. ÉS lehet, hogy az már sok lenne most nekem is így, hogy bele kell szoknom az új helyzetbe :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Te már Karácsonyig számolsz vissza????????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Persze,lassan itt a karácsony!!!!!

Zsu!
Amúgy lehet h pár hónapot pihenned kéne.Főleg ha apcid se kész még rá,meg te se igazán.1-2 hónap már nem számít!Meg kell ám az energia,a pozitív hozzáállás!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy mikor érdemes már tesztelni ? Most vagyok a 11 dpo-n! :oops:

Kapot már valaki Fostimon és Choragon stimut?

Syd
sydney
 
 


Syd!

A 10es teszt már a 10.dpon mutathatja!
Azt hiszem itt is volt aki kapott ilyet,meg a clostys topicban is.

annus11
 
 


Igen én voltam aki kapott FOSTIMON-t és CHORAGON-t.

SYD
Holnap dobhatsz már egy tesztet, sztem már lesz rajta egy halvány csíkocska!
Legalábbis reméljük! :wink: :lol:
Inszemed volt, vagy csak stiumut kaptál és időzített együttlét volt?!

Na pá lányok, minnyá' jön a pasim! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

Kép

dita75
 
 


Dita :lol:

Huncutkáról tudtok vmit?Pihizik otthon?Remélem minden oké nála,és egy szép babafotóval jön!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


SYD???????????

Teszt volt???????????


ANNUS
Sajnos rég nem jelentkezett Hunci, remélem azért minden rendben velük! :roll:

Aug 20-a után már általában vége a nyárnak, és úgy elröpül az idő, hogy valóban az ember mire észbekap karácsony van! :shock:
Nekem akkor van a szülinapom! Hát most már egyre inkább nem várom, szörnyű, hogy 33 vagyok, és ezt már meg sem tudom fordítani, mert minden irányból annyi! Tavaly a 32-nél megfordítottam a számgyertyát a tortán! :wink: :lol:

ZSUZSKA
Remélem azért nem tűnsz el teljesen! :?

dita75
 
 


Itt vagyok csajok!

Jó pár órán át tettem rendbe a könyveket a gyerekben, teljesen össze voltak keverve :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Azért a héten még leszek sűrűn, de jövő héttől megváltoznak a dolgok.... még jövő héten a régi helyemen vagyok, aztán ugyi Horvátország, aztán 15-től meg az új helyen leszek.... na ott aztán lesz pörgés, de otthonról jönni fogok :wink: :lol:
Meg szép lassan majd a sulimis folytatódik :lol: :lol: :lol:
Ja, és januárig nem megyünk inszemre.... megegyeztünk a párommal.... addig spontánkodunk, meg szedem a Bromo-t, meg kérek valamit a pecsételgetésekre, és novemberben meg bevarászolódik a baba a pocimba, hogy karácsonykor már vele álljak a fa alatt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És bicikli, fogyókúra, pörgés és stb...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Ez jól hangzik!Én is fogyózni akarok,el is kezdem ha megjött.Meg tornázok!Amúgy nekem is jön a suli :evil: :(

Ami a babát illeti,lekerül az első helyről a listámon.Most elő akarom venni a francia nyelvkönyveimet és kicsit turbózom magamat :lol: :wink:

De nem tűnik el senki teljesen!!!!Legalábbis én nem szándékszom 8)

annus11
 
 


hali!
Voltam uh-n és 9 mm a petezsák, 6 hetes terhesség.
Ki van irva, hogy képet és videot nem készitenek. Nem gecik????
encike 2
 
 


ENCIKE
Én nem tudom mivé lett a világ. Úgy látom manapság már meg kell verekedni egy ultrahangos képért! :shock:
Mindenhol ezt tapasztalom! Na hát én nem fogom magam hagyni! :twisted:

dita75
 
 


Enci!

Gratula!!!!!Szívhangot is láttak már ugye?
Én se kaptam soha képet az én kis mazsolámról,lehet jobb is így utólag.De már annak is örültem h láthattam a monitort,vhol még azt se látod.....
Mikor mész legközelebb dokihoz?

Dita!
Már csak 4 nap!!!! :wink:

annus11
 
 


ENCIKE
Szuper hírek! :) :) :)

ANNUS
Én bezzeg kaptam egy valaggal, minden irányból le volt fotózva és ezzel fájdították a szívecskémet! Potyogtak a könnyeim amikor magyarázta a védőnő a képen, hogy mi micsoda, pedig én is láttam, nagyon is! Hagyjuk a múltat, fájó emlék nagyon! :cry:

A mai tesztem negatív! Pedig egész éjjel a zebrás kiszoknimban pihentek a tesztek, de nem másztak át a csíkok! :(

dita75
 
 


ENCIKE
Szuper hírek! :) :) :)

ANNUS
Én bezzeg kaptam egy valaggal, minden irányból le volt fotózva és ezzel fájdították a szívecskémet! Potyogtak a könnyeim amikor magyarázta a védőnő a képen, hogy mi micsoda, pedig én is láttam, nagyon is! Hagyjuk a múltat, fájó emlék nagyon! :cry:

A mai tesztem negatív! Pedig egész éjjel a zebrás kiszoknimban pihentek a tesztek, de nem másztak át a csíkok! :(

dita75
 
 


Hali!

Encike, örülök, h minden okés, sajna csak magánban adnak képeket jó pénzért.

Dita, ne rohanj, várj még pár napot!
athiz
 
 


Dita!

Szerintem is várj!!!Nekem is vasárnap kéne megjönnie,szóval már én is tesztelhetnék.De nemmm,csak azért se.(mondjuk nekem tuti megint nem jött össze) :lol:

annus11
 
 


Annus, azért én drukkolok neked is a babásodáshoz! :wink:
athiz
 
 


De 3 és 5 évvel ezelőtt adtak képet. Most nagy betükkel van kiirva, hogy nem készitünk. Beletörik a kezük, ha kinyomja? Na mindegy.

Ma vittem vissza a papirt a dokihoz, gratulált és megbeszéltük, hogy ismét nála szülök.
Nem szabad bicajoznom, vigyáznom kell magamra.
encike 2
 
 


Sziaztok!

Encike gratulálok :D

Huncutkáról van valami hír?
Kellenének tesztek.

Nekem nagy sokára megjött közel 1 hónap maradt ki .
Így most a ciklus 5,-napjátol kel szedni ezt a clostibeget? Mert persze nem találom a doki által adott papírt se, na meg a bankártyámat se, egész nap azt kerestem. Így jobb híjján letiltattam.
Ílyen se fordult még elő Velem, valahová elkavartam, kifosztani nem fosztották, így gondolom nem találta meg senki sem.

Jók legyetek
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Hali!

Én is aggódom Huncutkáért, remélem, csak pihen, nehogy baj legyen!
athiz
 
 


DORKA
Nekem a clostit a 3. naptól kellett szednem!

Lányok köszi a bíztatást, természetesen még reménykedem! :D

dita75
 
 


Sziatok!

Ditu,
nem feladni!!! Emlékezz, mit írtam a "beborozós" beletörődésemről!!! (Hétfőn megy elsőbe az "Eredmény"! :wink: ) Lesz Neked is babád, csak higyj benne!!!!!!!
/Jó ez a pasi! Hol szedted?:):):)/

Encike,
csodás babásodást Neked! (Azt írtad, ismét a dokidnál szülsz...lemaradtam: már szültél? :oops: )

Annus,
számolok Veled karácsonyig! Már alig várom!!! :lol: (Csúnya labor-eredmények miatt januárra tolódott a lombik...)

Mindenkinek pusszancs!

tillidian
 
 


Köszi csajok,hát számoljatok is velem :lol: Feszt itt jártatom a számat :lol: :lol:

Hunciért én is kezdek aggódni!!!!
Ha gépközelbe kerülsz írj pár sort h minden oké!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Sziasztok!

Én tegnap ennyit értem el itt: Belépés... és itt megállt... és ezt csinálta egész nap.... ma meg bajlódom a tárgyfelvételekkel és az órand-munkaidő kombinálásával :shock: :shock: :shock: :shock

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


CSAJOK
Holnapra szorítsatok, hogy ne jöjjön el pirianyó hozzám!
Annyira félek a csalódástól.
Anya nemrég hívott, hogy van-e vmi tünetem, meg hogy jó lenne ha már kiderülne valami mert már napok óta nem alszik annyira izgul értem! Annyira aranyos volt, még a könnyem is kicsordult!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: