Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Babus! Én már nem is tudok mit írni :cry: :cry: :cry: De komolyan azt hiszed, direkt csinálja??? :shock: Mi lehet neki jó benne???? :shock: :shock: :roll: :roll: :?:
Ha találkozunk azzal az ismerősömmel, mindenképpen megkérdezem, kiváncsi vagyok, ő tud-e vmi okosat mondani.
Mikor leszel msn-en?

Tündi :) Na, örülök, hogy nekiálltatok a vásárlásnak, innentől már nincs megállás :lol: :lol: :wink:
A Medela poharat sajnos nem tudom lefotózni, mert vhova elkevertem, egyszer már próbáltam megkeresni, de nem találtam. Egy egész kis műanyag, kb. 50ml-es pohárkát képzelj el, aminek az egyik része kifelé hajlik (hasonlóan egy kancsóhoz). Sztem mindenhol lehet venni, ahol árulnak Medela termékeket. Ha vmi csoda folytán megtaláltam, küldök róla képet.
Aventesben ilyet még nem láttam, nem a tejgyűjtő poharakkal kevered?

Bodyból sztem sem érdemes sok 50-est venni, inkább 56-ost, mi azt elég sokáig használtuk, mert K. 49 cm-rel született. Mégegy jó tanács: ahány fajta márka, annyi féle számozás, pl. ha 56-os bodyt szeretnél venni, akkor Prince Oliver 65-est vegyél. Bele lehet kakukkolni a méretezésekbe :evil: :evil: :evil:
Mosás: én együtt mosom a cuccait a miénkkel (mondjuk ha vmi nagyon koszos, pl. olajos lenne, azt nyilván külön mosnám) és Aloe Verás Frosch mosószert használunk most Lenor Sensitive öblítővel. Használtunk korábban Persil Sensitivet is, az is jó volt.
Pelus: hát ez nehéz kérdés, mindenkinek más jön be. Nekünk a DM-es nem jött be annyira, Rossmannost nem használtunk egyáltalán. Egy ideig jónak tűnt a Libero, de mikor elérkeztünk a Maxi mérethez, párszor kifolyt belőle reggelre a pisi, ekkor váltottunk át a Huggiesra, amivel azóta is nagyon meg vagyok elégedve.
A Pamperst én nagyon útáltam (a tesóméktól örököltünk egy zacsival), nem gumírozott hátul és a kaki állandóan kifolyt belőle.
Dióhéjban ennyi... :wink:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Prince Oliver 62-es akart lenni, 65-ös nincs :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Drága Babus!
Hihetetlen Kristóf :( Nem írhatom, hogy együttérzek veled, mert nem voltam ilyen helyzetben, és nem tudhatom, mennyire embert próbáló ez. De nagyon sajnálom, és magad miatt ne bosszankodj, mert te megtettél eddig is mindent és most is, hogy a dolog végére járj!
A kaja és fürdés után rögtön lefekszik az ágyába? csak ott hány? Ha pl picit még fenn van és játszik modjuk a parkettán vagy előszobában járólapon vagy ilyesmi, akkor is hány (mert mondjuk onnét könnyebb feltakarítani, mint az ágyból, magáról)? És ha pl este egyszer nem kapna ilyen kaját, mint a főzelék, hanem mondjuk csak gyümölcslé (már ha ez megoldható lenne), akkor is hányna? Mert ha valóban arra megy a dolog, hoyg téged kiidegeljen, akkor talán meg lehetne vonni tőle azokat a dolgokat, amiket ki tud használni. Bár ez a kaja kérdés elég buta gondolat biztosan :( Arra vagyok kíváncsi, hogy az ágya, tehát a hely váltja-e ki belőle az ingert, vagy az időpont? Nem tudom, érted-e... És ne haragudj, ha okoskodom!!!
Köszönöm szépen a pelenkás tanácsokat, tapasztalatokat!!!!!! Igazán hasznosak!

Jó éjt!

Tündi
tündi30
 
 

 
 

Tündi
A Varga Tamás nagyon jó doki, én csak jót hallottam róla. Igen, Mariann a neve. De mondom, szerintem a többiek is aranyosak.
Köszi, jól vagyunk! Most épp Debrecenben vagyunk, mert Apa itt dolgozik. Folytatjuk a vándoréletet. :?
Én meg majdnem nem tudtam a dokimnál szülni, mert szabin volt, amikor elkezdett csordogálni a magzatvízem. Ez volt vasárnap, de szerencsére hétfőtől már nem volt szabin, meg amúgy is péntekig húzták a dolgot, hogy meglegyen a 36 hét. A dokidat ki fogja helyettesíteni? Nekem még nagyon szimpi volt a Hartmann és a Labossa doki is.
Nekem pelusból újszülöttorban a Pampers jött be. Viszont ahogy nagyobb lett Réka, már nem volt jó, mert nem gumis a dereka és állandóan kifolyt a kakija. Akkor váltottam Libero-ra, és eddig nagyon bevált. Próbáltam a Huggies-t is, mert gumis a dereka, de az meg oldalt nem ért össze.
Én asszem 50 fokon mostam ki először mindent. Persze külön. Azóta már többször is együtt mostam a mieinkkel. Persze, csak az átlagosan koszosakkal. :) Ja, és nem használtam semmi extra mosószert.
Body: hát, mi 56 és 62 bodykat vettünk, erre Réka megszületett 44 cm-rel, úgyhogy Apa mehetett 50-est venni, de még az is lötyögött szegénykémen. :)
Én kezdetektől rugdalózot adtam rá. Vagy mire gondoltál konkrétan? Ja, és még mindig használjuk. Itthon mindig rugdalózóban van. Van ujjatlan és ujjas is belőle. A húgom szokott nekem szupereket turizni a kórház melletti turiban.
Még takarót érdemes venned, legalább 2 db-ot, hogyha az egyik mosásban van, akkor tudd a másikat használni. Ennek még a babakocsiban is hasznát tudod venni.
Látom, kérdezted még a gumilepedőt. Mi vettünk Réka alá hasonlót, de majd akkor fogom használni, ha már nem pelusozunk, ugyanis a pelusból eddig még nemigen folyt ki a pisi.
Bocsi, hogy belekotyogtam, csak gondoltam, több véleményből jobban tudsz válogatni.
gtünde
 
 


Sziasztok :D

Tündi
Úgy van, hogy fél 7-kor vacsizik, valami főzeléket, utána még játszik vagy fél órát, kb. fél 8 mire kádba kerül, 8 mire onnan ki és csak utána kap kb. 120-150ml tápit, de ha gyümilét adok neki, mert próbáltam már, akkor is ez van.
Utána szobába be, éneklés vagy 10 percig, fél 9 majdnem mire ágyba kerül, és ott hány, miután már vagy 5 perce énekelget és játszik magában.
Tehát szerintem sok idő eltelik a vacsi és lekevés között.
De szerintem ez nála nem is ettől függ, hisz mindigis így kajált, mégis eltelik úgy 1-másfél hónap is, hogy nem hány.

Amúgy tegnap este is hányt, pedig kapott plussz játékokat, cicát és röfit is az ágyba, hátha lefoglalja magát velük, de hiába.
Amikor már kezdett öklendezősen köhécselni, mondtam is neki, hogy ha hány, kúpot fog kapni (azt nagyon gyűlöli, tudom, nem szép dolog ijesztgetni, de már kifogyott az ötlettáram, a szép szó, a türelem, a terelés nem hat), mondta is, hogy ne! és egy időre abbahagyta, még bepróbálkozott egy párszor, de olyankor fennhangon szóltam Apucinknak, hogy hozza a kúpot a hűtőböl. Picit elrettent, aztán végül mégiscsak kitaccsolt.
És azért is megkapta a kúpot. Csak egy ártatlan homeopátiás kúp, Viburcol, nyűgösség, nyugtalanság ellen, tehát pont jó. És megmondtam neki, hogy ahányszor mostantól hányni mer, annyiszor kap kúpot a popójába. Este persze ígérgette, hogy többet nem hány, mert nem szereti a púpot(így nevezi :lol: ), de ma reggel, közvetlenül ébredés után már kijelentette, hogy "Tito ette hány, anya púp popó!", gondolom érthető, a Titó az ő lenne, (Tádá Tittó=Kádár Kristóf, így hívja magát :lol: :lol: ), szóval még rá is kérdeztem, hogy ma este fog hányni? Mire helyeselte, hogy igen, este megint hányni fog és hozzam majd neki a kúpot. Az ész megáll...semmi nem tántorítja el a hányástól.
De ha matényleg megint hányni fog, holnap este anyukám átjön és ő fogja elaltatni, mi meg elmegyünk akárhová, mondjuk moziba, mert érdekes, hogy másnak sose hány, csak nekem. Hátha ha egy pár este nem hány, akkor kiveri a fejéből ezt a hülyeséget, mert szerintem tuti direkt csinálja és szivat.


Timika
Elkerüljük egymást msn-en mindig, este már ágyikóban voltam, ma délben pedig mikor írtam, te nem voltál a gépnél, nem jön ez össze nekünk :lol:
Az a baj, hogy ha Apucim itthon van, folyton a gépnél ül, egész este és hétvégén szinte végig, így én alig jutok géphez, talán majd holnap délben, mikor alszanak a Törpék, összejön a dumcsi :D
Most is csak a kölcsön laptopról írok, ezen pedig nincs beállítva a msn :?


Tündi
Még a babacuccokról jutott eszembe.
Eleinte mi is takarót, illetve kis plédet használtunk Krizsinek, de pár hónapos korától, onnantól kezdve, hogy meg tudott fordulni, már lerúgta magáról, úgyhogy mi áttértünk hálózsákra és a mai napig azt használjuk.
És még a Pampersről jutott eszembe, hogy nekünk pont azért vált be, mert nem gumis, és Krizsi nagyon husi kisbaba volt, és a többi gumis pelus, pl. Libero nagyon elszorította a pociját és a combját, a Pampers viszont nem és nekünk szinte sose folyt ki belőle pisi/kaki. Úgyhogy szerintem ez a baba testalkatától is függ, hogy melyik pelus ill. gumis/nem gumis válik be.


Na megyek, mert lassan ébred a srác, aztán elmegyünk vele valahová kajtatni, ebben a nyári időben :lol:


Babus

Kép
babus2005
 
 


Az még kimaradt, hogy:

Nicol
A hőmérős görbédnél láttam, hogy már a 30.napon jársz, ugye?
Mikor tesztelsz??? :lol: Ha a 16.napon volt tüszőrepid, akkor elvileg ma (nem)kellett volna megjönnie? :lol:
Drukkolok :lol:


Babus

Kép
babus2005
 
 


Csak gyorsan, mert nálunk is apa bitorolja a gépet. :lol:

Babus!
Köszi a drukkokat, de ma reggel le is esett a hőm, így sajnos ez a hónap se a nyerő :cry: , már erősen barnázgatok, úgyhogy valószínű holnap meg is jön normálisan. De legalább ez a ciklus nem 40-50 napos lett. Kezd a szervezetem magához térni. Talán ez az első hónapom amikor peteérésem is volt. Úgyhogy már ennek is örülök. A következő hónapban, már jobban bízok. Amúgy ez a hányás dolog nem semmi. Azt nem próbáltátok, hogy az apja fektesse le? Még ha sír is, hogy nem te. Hátha neki nem csinálná. Ez szőrnyű lehet, én is biztos kibprulnék tőle. :?

Nálunk pár hete megint kakilási gondok vannak. Már annyira fél a kakilástól, hogy visszatartja és napokig nem kakil. Minden alkalommal amikor érzi, hogy kellene, már kiabál hogy "nem akarom, nem szeretem, fáj!" és visszatartja. Sokszor már egy kis kamillás beöntést kell adnom, hogy kikakilja magát. Ráadásul bármit is kap nagyon kemény a széklete. Más gyerek, ha ennyi joghurtitalt megiszik amennyit a Vivi egy nap, már hasmenést kap. Neki meg még mindig kemény. Én nem is értem ezt.

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Nicol
Sajnálom, hogy most mégse sikerült :( , na de majd a következő hónap :D És tök jó, hogy gyógyi nélkül ilyen szépen beállt a ciklusod :D

Apás altatás sajnos nem kivitelezhető, egyrészt, neki még az életben nem sikerült elaltatnia, na jó, 2-szer ha próbálta.
Másrészt ha ő altatná, akkor sírna, amitől pedig secperc alatt hányna, merthogy ő attól is hány :?

Tegnap este fél 10-ig kuksoltam az ágya mellett, míg el nem aludt, és így nem hányt, de ha kijöttem volna, tuti hányt volna, mert már magyarázta, hogy oda fog hányni...


Na megyek msn-ezni Timikával :lol:


Babus

Kép
babus2005
 
 


Juca
KINGÁNAK NAGYON BOLDOG 1.SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!! :lol: :lol:
Képet sajna nem tudok feltenni neki, mert megint újra lett telepítve a gépünk, és még semmi sincs rajta :?


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!!!!

Végre van netünk, költözés letudva és belűlről már ki is nézünk valahogyan :D :D :D

Mindenkinek sokm puszikát és remélem Kristóf hányása hamarosan abbamarad, szegény Babusék!!!

Egy legújabb fotó Líviről siófokon, imádja a vízet, egész nap ott volt :shock: :shock: :shock: Kép

Mea
mea
 
 


Hibákért elnézést, siettem nagyon!!!

Mea
mea
 
 






sziasztok :lol:

Mea:)

Örülök,hogy végre sikerült a költözés.
Livi,hogy viselte?
És milyen lett az "uj" otthonotok??
Milyen sokat nőtt már a kiscsajszi,Viktória is szereti a pancsit,ő NAGY
viznek hívja.
Zabálni valók az biztos:)

Babaus:)

Kristóffal mivan,még hányt azóta amióta beszéltünk???

Nicol:)

Megláttod a következő hónapban tuti babás leszel.
Én mindenféleképp nagyon drukkolok,nektek:)

Rólunk:)

Annyira meleg van odakinnt,a kiscsaj meg állandóan odakinnt lenne:)
De én nem birom a meleget!!!!
Már reggeli után kikell őt vinnem,és ám nekünk a reggeli 7óra körül van,és 11-12 odakint kell kuksolni:)
Alig birom őt becsalni vmivel:)
Ő nem ,éri be azzal ha csak uzsi után viszem őt ki.
na,mindegy.

Bili

:shock:

Na,már most kezd tele lenni a ........!!!!
Állandóan mondja hogy kaka,én meg rohanok.
Egy időben kb 1 hétig a bilibe kakilt de most megint nem:(
A Pisiről meg nem is beszélek.
Hát csajok ez nagy feladat lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A szobatisztaság :oops:

Tegnap levettük a kiságya egyik oldalát,majd akkor ő így biztos benne fog aludni,gondoltam ugye én.
Na aztán rákellett,hogy jöjjek hogy ez nem így működik.
lehetetlenség őt vissza szoktatnom az ágyába:( :(
Igy reggel megint ugy keltünk hogy nekem a derekam sajogott,az apjának meg a nyaka
:lol:

mennem kell
puszi további szép napot

Kép

Kép
edinka
 
 


Juca!
Én is sok boldogságot kívánok Kingácskának! :D

Mea!
Örülök, hogy túl vagytok a költözésen. Majd tegyél fel képeket is ha tudsz az új lakásról :) Livi nagyon édes a képen. Olyan nagy lány már ő is. :lol:

Edinka!
Nálunk Vivi minden nap szól hogy pisil, minden pisinél, de nem hajlandó már WC-re ülni, sőt kijelenti "peluskába". Pedig már párszór pisilt is a wc-be. Ne legyünk türelmetlenek. Már az udvaron nem is adok rá pelust. És köszi a drukkokat, a jól szóljon belőled. :lol:

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, sokmindent csináltam az elmúlt 1 hétben, unatkozni nem lehet itthon, az biztos. Szombaton napközbeni szokásos tevékenységek, majd este elmentünk barátokkal darts-ozni az egyik sráchoz, irtó jó játék, nagyon élveztem, már másodszor voltunk. Vasárnap nekiálltam a varrásnak, és tegnapra befejeztem a függönyt, drapériát, baldachin függöny részét, arra már csak a csíkokat kell rávarrnom, ennek ma szeretnék nekiállni. Fogok venni még anyagot, és varrok még egy ágyneműhuzat garnitúrát, mert egyenlőre csak egyhez van anyag, és váltani neki is kell persze. Közben megvettem a pelenkázó lapot a kiságyra, meg egy gumilepedőt is. Úgy gondolom, ha mégis béna leszek vagy rossz pelusválasztás miatt kifolyik belőle ami kifolyhat, akkor azért ne a kókuszmatrac huzata legyen csúnya, mert az nem levehető. A gumilepedőt keskeny csíkra fogom összehajtani, és csak oda terítem keresztbe a matracra a lepedő alá, ahol a baba feneke lesz. Így a matrac is szellőzik, de védve is lesz. Pelenka ügyben alakulnak az ismereteim, hála nektek, és babaruha mosás ügyben is, köszönöm! Van a babának egy plédje, ami őszig bőven elég lesz, és van már takarója is, tehát tudom váltani, ha bármi van. Vettem még 3 db rövid újjú badyt, amik szintén 50/56-os méretek. Tehát nem 50-esek, hanem 56-osig jó! Többet nem is veszek belőle, 6 db elég kell legyen, nem? Majd a következő méretből fogok venni, de az már hosszú újjú kezes lábas lesz, hisz addigra ősz lesz. Ja, azt akartam még kérdezni, hogy vékony zoknit vegyünk a babának nyárra? 1-2 pár kell, nem? Mondjuk itthonra ha meleg lesz biztosan nem, de ha kiviszem? És vékony sapka a fejecskéjére? Ja, és mekkora lábuk van az újjszülötteknek? :)
Mindjárt jönnek a 4D képek!!!

Druszám
Nem tudom, ki fogja helyettesíteni a Varga Tamást, de még az is lehet, hogy visszaér szabiról, mire megszülök, már ha Törpike kivárja az idejét, amit nagyon remélek :) Hartmannak van egy stílusa az fix, de szakmailag megbízom benne is, a meddőségi vizsgálataink legején vele beszéltünk, és a 2 hét kórházi tartózkodásom alatt sokszor vizitelt, akkor jó fej volt, figyelmes. Labossával nincs bajom, de különösebben tapasztalatom sem, csak 1-2 alkalommal futottam vele össze, hol UH-n, hol a viziteken.
Nektek megint vándorélet? :) Milyen Debrecenben? Azért csak Pécs a szived csücske, nem?
Köszi a tapasztalataidat babakelengye ügyben!

Babus
Passzolom a hányás kérdést, elképesztő. Nekem az nagyon gyanús, hogy egy 2 éves kissrác reggel vagy napközben kijelenti hogy este hányni fog, és még akkor is ha kúpot kap, amit utál. Valahogy szándékosságot érzek belőle, pont azt, amire te is gyanakszol. Már csak az okára kellene rájönni, hogy mért szivat téged, és akkor talán meg lehetne oldani. Na de lásson bele az anyuka vagy bárki más egy ilyen kisgyerek gondolkodásába :( Tényleg, gyerekpszichológust nem kérdeztél meg? Egy próbát megérne. Bocs ha már ezen is túlvagy, csak elfelejtettem!

Nicol
Sajnálom én is, ha ez most valóban nem sikerült!!! Viszont az a jó hír a rosszban, hogy alakul a ciklusod! Szorítok továbbra is!

Mea
Üdv újra itt! Na milyen az új ház? Hogy érzitek magatokat? Nagyon aranyos ez a pancsolós kép :)

Juca Kinga babája
Isten éltessen! :)

Na akkor a 4D képek! Törpike (merthogy neve még változatlanul nincs), fejecskéje 6,71 cm, súlya kb. 920 gr., 1 héttel kisebb mint a kora, így várhatóan augusztus 26-ra leszek újabb időre kiírva, nem aug. 18-ra. Talán a dokim visszaér addigra szabiról, és tudok vele egyezkedni. Szóval összességében jól alakulnak a dolgok. A 4D egyébként irtó jó volt! Most először hallottuk a szívverését is, és nem is tudom szavakba önteni, milyen különös érzés keríti hatalmába az embert ott a félhomályos vizsgálóba, amikor meglátja először a 4D képet. A kezecskéket rendesen, nem csak a csontokat belőle és a halvány körvonalakat. Az orrocskát, a szemecskéjét, még ha csukva volt is, mert a kis drága aludt végig, hiába volt előtte süti meg bármi, nem nagyon hatotta meg :) Az összes kezét, lábát végig az arca előtt tartotta szinte teljesen eltakarva azt, de azért lehetett látni is, na meg olvadozni. Egyébként medence fekvésű jelenleg, vagyis hát a vizsgálatkor, de van még bőven ideje, helye befordulni és mocorogni, úgyhogy nem aggódom. Kértem a dokit, hogy nézze meg a méhlepény-méhszáj távolságát. Kérdezte, mert hogy mélyen volt a lepény? Mondom igen, 12 mm-re. Megmérte, és képzeljétek, a távolság 6!!!!! cm-re nőtt, tehát teljesen felhúzódott, illetve nem kicsit, és már azt is írta a leletre hogy hátsó fali korban érett placenta :) Június 13-án megyek 30 hetes UH-ra a dokimhoz, majd kérem őt is hogy mérje meg, kíváncsi vagyok igazolja-e ezt, és hogy akkor nincs akadálya (legalábbis emiatt) a spontán szülésnek.
Férjecském majdnem elsírta magát a meghatottságtól a vizsgálat elején még (ezt utána mondta), és egyébként azóta is 10 centivel közlekedik a föld fölött, láthatóan eufórikus állapotban van, ami szűnni nem akar, nagyon imádnivaló :) Mondjuk ha a másik nem lenne, akkor ugyanez, de igaziból más most a kapcsolat, én is így érzem. Személyesebb lett a baba iránti szeretetünk, és amikor mentünk az UH után az utcán, olyan más volt. Mintha kivilágosodott volna minden, pedig viharos esős idő volt, és az emberek is mások lettek volna, én nem is tudom, nagyon jó érzés volt :)
Jól van, nem csigázom tovább a kíváncsiságotokat. Szerintem nem kell hozzá magyarázat, magatoktól is látni fogjátok a lényeget ;)

Tündi
tündi30
 
 


Na milye van????? :lol:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ásítós Törpike :)
Kép

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok :D

Tündi
Nagyon örülök, hogy nektek is ennyire szuper élmény volt a 4D UH :lol: Annak meg pláne, hogy minden rendben a Törpével :lol:
De egy fontos momentumot kifelejtettél :lol: , kisfiú vagy kislány??? :lol: :lol: :lol: Ne titkolózz :lol: :lol: 27 hetesen már bizti megmondták :lol: Engem annnyira érdekel :lol: :lol:

Nem teszel fel képeket az elkészült babacuccokról? Na meg persze a 4D UH-ról?
Ja, kókuszmatracról jut eszembe, nekünk levehető a huzata, mostuk is már jópárszor.
És még az, hogy Krizsi ugye téli baba volt, és ha nincs nagyon hideg nálatok, télen is elég a babára ujjatlan rugdalózó hosszú ujjú body-val.
Mi ugyan vettünk vagy 2 hosszúujjú rugit, de az olyan meleg plüss anyag volt, hogy otthon egyszer se adtuk rá.
Zokni pedig szerintem mindenképp kell, mert Krizsinek legalábbis nagyon fagyos kis lába van, még most ebben a kánikulában is itthon, a lakásban (merthogy elég hűvös a lakás, még) adok rá zoknit, csak kint a tűző napon nem.
Amúgy egy ujjszülöttnek iszonyú pici lába van, nem tudom hány 0-ás zokni való rájuk, de a legkisebbet vedd meg, mert még az is nagy rájuk :lol:

Mea
Nagyon tündéri Livi :lol: És ezen a képen totál rád hasonlít :lol:
Örülök, hogy túl vagytok a költözésen :D

Pelus:
Krizsi még az életben nem pisilt/kakilt bele a bilibe :? , sőt, meztelen popóval ráülni is még csak 2-3 napja mert először, persze max. fél percig, aztán menekült róla :?

Rólunk:
Mióta este ott ülök Krizsi ágya mellett, azóta nincs hányás, már vagy 4.napja.
Elég volt neki egyetlen este, hogy ott üljek, másnap este már mondta, hogy "anya csücsüccs oda!", azóta minden este vagy 45 percig ott kuksolok az ágya mellett, a földön. Marhára nem esik jól, dehát ha ez kell???
Bár nem értem, mert világéletében egyedül aludt el este, mégis, csomószor teltek el úgy hónapok, hogy nem hányt.
Tündi, kérdezted, gyerekpszichológussal beszéltem, még januárban, semmi okosat nem tudott mondani, szerinte nincs vele semmi gáz, majd kinövi :?
Úgyhogy egyelőre ez van, remélem erről azért leszokik, mert így minden este 1/4 10, mire kijövök tőle, elmúlik fél 10, mire úgy elalszik, hogy lehet zörögni, fürödni, meg hasonlók, régebben viszont 10-15 perc alatt álomba énekelte magát és fél 9-kor már javában horkolt :?


Na megyek, mert elfáradtam ma kint a melegben, és még délután is megyünk majd játszóterezni egy ismerősünkkel.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi
Bocsi, most vettem észre :oops:

KUKIS!!!!! :lol: :lol: :lol: Jól látom, ugye? :lol: :lol: Akkor a megérzésem jött be, nem pedig a tudományos magyarázat :lol:
És ha jól emlékszem, te is kisfiút szerettél volna jobban? :lol:
És írtóra édes, aranyos, csodaszép :lol: :lol: Tényleg :lol: :lol:

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Hát ha ott kell ülni Kristóf mellett, akkor tartsál ki, és csücsülj oda esténként, drukkolok, hoyg ez hosszú távon meghozza az eredményt! Azért jó lett volna, ha anno a gyerekpszichológus tud valami okos ötlettel előállni, persze az fontosabb, hogy nem talált pszichológiai okot a hányásra, és nem akarta teletömni akármilyen bogyóval.

Törpike kukis, igen :) Na ennyit az én megérzésemről :lol: De évekig kisfiút szerettem volna igen, csak azután kedztem megbarátkozni a kislánnyal, hogy úgy éreztem, az lesz :) Egyébként ami a neveket illeti, nekem a két favoritom a Szilveszter és a Noémi. A Noémi-be csont nélkül belement volna a férjem :) , dehát az marad a kistesónak, ha..... illetve sok HA.......
A Szilveszterre is először azt mondta hogy nincs vele baja, most pedig azt, hoyg valószínüleg nem az lesz. Mondtam is neki, hogy jó hogy én kompromisszumkészen állok hozzá, hogy nekem ezek tetszenek és majd egyeztetünk még, ő meg kijelenti hoyg valószínüleg nem ez lesz... Erre mondtam neki, hoyg majd ezt is megbeszéljük, hogy valószínüleg nem. De egyenlőre még ő nem mondott nevet, úgyhogy rá kell állni most már erre a kérdésre is :)
Szóval kell zoknika, jól van, akkor észben tartom, és keresek majd mini méretűeket :)
Babacuccokról teszek fel majd képet, bár a függöny elég nagy, nem fog ráférni, csak ha felkerül a helyére, de legkésőbb akkor mindenképpen :) Addig csak az apróságokról lesz kép, ruhákról, szpotatós párnáról, meg ilyenek :)

Na megyek, már vagy 3 órája ülök a gép előtt :lol: Így jár az, aki 1 hétig be se kapcsolja a készüléket :lol:

Puszi

Tündi
tündi30
 
 


Jövök megint a képeimmel :) Ne unatkozzatok :)

Ilyen kis bodykat vettem Törpikének :)
Kép

Ilyen 5 db fonott kosárkából lesz pici polcocska az ágya mellé, hogy babaápolási dolgok kéznél legyenek, meg pelusok, apróságok.
Kép

Mégiscsak megpróbáltam lefotózni a kész függönyt a drapériával :)
Kép

2 db kis dínós kapucnis törcsije van :)
Kép

a kókuszmatrac ilyen huzattal rendelkezik
Kép

A pelenkázó lap pedig ilyen
Kép

és egy ráadás, hátha megéheztek :), nemrég amerikai palacsintát sütöttem, vanília sodóval (csak tetszett és lefotóztam, finom is volt nem csak szép :))
Kép

Tündi
tündi30
 
 


Köszönjük Csajok!

a költözés rendben zajlott, de nagyon fárasztó és húzós volt.
Lívi nagyon jól átszokott, neki gondolom, az a lényeg mi vele legyünk, meg ugye bútorai játékai ugyanazok.
Sajnos udvarunk nincs, ill. van de használhatatlan egy ilyen pici gyereknek egyelőre.
Szóval mindig a Duna parton vagyunk lent, vagy bent.
De nem bánom, erre vágytam :D

Tündi!

Ezek szerint kisfiú lesz????(kék bodyk)

Babus!

Kristóf hogy van???

Csajok!

szobatisztaság: én elkezdhetem már Lívivel vagy felesleges még???
Már ráül meztelenül, mondja hogy pisi de ennyi :lol:

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Köszi a Kinga szülinapi üdvözletét. És akkor most egy kis regény jön:

Volt nékem pirim április negyedikén. Aztán már húsvét óta zöld a lámpa a tesónak, de nem vettük annyira komolyan. Május 5-re vártam megint pirit. Előtte csak háromszor volt meg, de cakkra 31 napra, és hihetetlen ritmussal, nyák, szúrka, meg minden, szimfonikusokat lehetett volna ehhez igazítani. Május 5-én be is állított piri. Én meg vártam a cunamit, hogy jöjjön, aminek jönnie kell. Olyan alsóhangos vérezgetés ment négy napig, mikor elsősorban Kofa kérésének engedelmeskedve csináltam egy tesztet, ami + lett. Reggel orvosnak telefon, aki elég nyugodtan mondta, hogy ne parrantsak, ír utrót, és ha jönni akar a baba, akkor jön. Aztán még csináltam tesztet (összesen négy van), szedem az utrót, de semmi hányinger, émelygés, mellfeszülés... Nagyon ideges voltam no. Tegnap voltunk uh-n, és van egy 7,1 mm-es petezsákom, és pár nap múlva már a baba is látszódna. Kisakkoztuk, hogy mikor volt még negatív, és mikor lett + a teszt, meg Kinga is ilyen későn fogant baba volt, és az orvos nagyon optimista. (Az első baba is későn fogant, csak akkor még nem az orvosomnál voltam, nem kaptam progeszteront, így csak a 11. hétig élt, de nem fejlődött ütemében. Most egyből kaptam progit, és rögtön abba is maradt a vérezgetés.) Képet is kaptam, amit nem szokott csak úgy osztogatni. Már nagyon várom a szívhangot is, mert akkor leszek sokkal nyugodtabb. Felteszem a képeket a tesztről:

Kép

Bocs, hogy csak így rólunk: :lol: :twisted:
De van két tanulság.
1. Olyan ciklusom volt, mint a Greenwichi idő, és mégsem akkor fogant a bébi, mikor számítható volt
2. mivel Később fogannak meg a babáim, így esélyem nincs elég progeszteront termelni, kell a besegítés

Ezeket csak úgy leírtam, hátha ezzel segítek (mondjuk, ne csak a ciklus.hu adatai alapján próbálkozzon valaki, mert engem elnézve minden lehetséges) :twisted:

tjuca
 
 


Juca
Nagyon gratulálok Kinga kistesójához! :) Progi pótlással biztosan minden rendben lesz, és a szívhang sem várat magára :) Mikor mész legközelebb UH-ra?

Mea
Gondolom idővel az udvar is alkalmas lesz Lívike játszóterének, nem baj ha nincs meg minden egyszerre :) Dunaparton tök jó lehet minden nap sétálni :)
Igen, ksifiúnk lesz, picit feljebb vannak a 4D képek is ha érdekel :)

Tündi
tündi30
 
 


Tündi!

Nagyon édes a fiad, és a kelengyéje is szuper. Mondjuk gondolkodtam egy darabig, hogy a dobozt miért pakoltátok a szendvicsekre, mire rájöttem mi van.... :twisted:
Pelenka: ha girnyó/áramvonalas a ded, akkor Huggies. Nálunk ez jött be. Fiút még nem pelenkáztam, dedkukaccal nem volt dolgom, lehet más pelus való rája. :wink: Igazából az újszülöttpelenka annyira nem gázos, mint mondjuk a félévest pelenkázni, de addig még annyi idő van!

Mea!

Nagyon szép a kislányod, és igen rád hasonlít, meg az egyik ismerős kislányra, akinek a neve Mesi :-)

Babus!

Én megkérdeznék más gyerekpszichológust. Ki tudja, lehet van, amitől szorong, csak nem tudja elmondani :( Egyébként Kristóffal nem beszélt játékosan???
Köszi a levelet!!! Már akkor nagyon örültem. Továbbra is...
Unokatesóm gyereke pl. a drótoktól vezetékektől félt. Mindig bepisilt, meg áthúzott közéjük. Egyszer együtt mentek, hogy megnézzék, mire kiderült, hogy neki siklófészek van az ágya alatt :shock: Ezek voltak az éjjeli lámpa vezetékei. Mondjuk Kristófnál sokkal bonyolultabb a heylzet, de alaposan tépázza a saját és a Ti idegeiteket is. Na nem osztom az észt, csak azt írtam, én mit csinálnék (azon kívül, hogy Seduxenen élnék, és markostul tépném a hajam, és tövig rágnám a körmöm). Nagyon becsüllek, mert ezt baromi nehéz lehet minden este végigcsinálni, és nem most kezdtétek. Remélem mielőbb lesz megoldás vagy pont az I-n.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nicol :) Esetleg nem lenne érdemes megnézetni Vivit egy gasztós szakemberrel?

Babus :) Elhiszem, hogy ez megint megnehezíti a dolgodat, de legalább így nem hány :? Lehet, hogy meg kéne próbálni mégegy gyerekpszichológust esetlg, nem tudom :roll: Az ismerősömtől még nem kaptam választ.

Mea :) Jó, hogy újra itt vagy. Az udvar miatt ne aggódj, majd kialakul, fő, hogy végre ott laksz, ahol szerettél volna és Lívit sem viselte meg a változás! :!:
Én a biliztetésről azt olvastam, hogy 2 éves kor körül érdemes próbálkozni vele, addigra érnek meg agyilag is a dologra, meg a záróizmokat tudják normálisan kontrollálni.

Tündike :) Itt is gratula a kis kukishoz :lol: :lol: :lol: Kiváncsi vagyok, Tibike milyen nevekkel fog kirukkolni :lol: :lol: :lol: :wink:
Gyönyörű dolgokat csináltál, nagyon ügyes vagy!!! (Kajás kép külön nyami :lol: :lol: :lol: ) Akkor már nem vagy veszélyeztetett terhes?

Edinka :) Nálatok akkor elkezdődött a tesó projekt?

puszó

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Nicol :) Esetleg nem lenne érdemes megnézetni Vivit egy gasztós szakemberrel?

Babus :) Elhiszem, hogy ez megint megnehezíti a dolgodat, de legalább így nem hány :? Lehet, hogy meg kéne próbálni mégegy gyerekpszichológust esetlg, nem tudom :roll: Az ismerősömtől még nem kaptam választ.

Mea :) Jó, hogy újra itt vagy. Az udvar miatt ne aggódj, majd kialakul, fő, hogy végre ott laksz, ahol szerettél volna és Lívit sem viselte meg a változás! :!:
Én a biliztetésről azt olvastam, hogy 2 éves kor körül érdemes próbálkozni vele, addigra érnek meg agyilag is a dologra, meg a záróizmokat tudják normálisan kontrollálni.

Tündike :) Itt is gratula a kis kukishoz :lol: :lol: :lol: Kiváncsi vagyok, Tibike milyen nevekkel fog kirukkolni :lol: :lol: :lol: :wink:
Gyönyörű dolgokat csináltál, nagyon ügyes vagy!!! (Kajás kép külön nyami :lol: :lol: :lol: ) Akkor már nem vagy veszélyeztetett terhes?

Edinka :) Nálatok akkor elkezdődött a tesó projekt?

puszó

KépKép

KépKép
timika
 
 


Bocsi, kétszer ment el :oops: :oops: :oops:

KépKép

KépKép
timika
 
 




Sziasztok:)

Tjuca:)

GRATULÁLOK a pozitiv teszthez:):)
És nyugi, nem lesz semmi baj,csak egy kicsit ha tudod akkor sztem kíméld majd magad:)

Timika:)

Május elsején hagytam még csak abban a gyógyszert,ugyhogy most várom majd lassacskán a mensimet!!!!
(Remélem meg jön)
Terveink szerint augusztus lesz a mi hónapunk:) :)
Akkor szeretnék babás lenni.
Addig még pihiztetem a szervezetem,hagyom egy kicsi hagy álljon be a ciklusom!!
:wink:
Aztán hajrá kistesóprojekt :lol:


Kép

Kép
edinka
 
 




tündi:)

Gratulálok a kis kukishoz:)
Várom a bevált praktikákat,hogyan foganhat kisfiú 8)
És nagyon szép amiket vettél a kisbabádnak:)
És ügyes vagy,én biztos nem tudnám megvarrni,de te tanultad a varrást???

Kép

Kép
edinka
 
 


Juca :lol:
Hát így sikerült a kép, már utólag vettem csak észre én is, hogy milyen megtévesztő az alátét.

Timika
Férjecskémnek hasonló elképzelése van a nevekről, mint nekem, azaz hogy a vezetéknevünk csupa mély magánhangzó, és ezért nagyon szép lett volna hozzá a Noémi, olyan igazi lágy, kedves név, kellemes hangzással. Csak ő még nem tudja, hogy fiúban ilyen nincs :D :lol: , én pedig már végiglapoztam az utónévkönyvünket. Továbbra is a Sly a favoritom, de már azért se mondom neki. Elvégre van még időnk :)
Nem hinném, hogy veszélyeztetett lennék a továbbiakban, de ezt majd a saját dokim dönti el. Illetve nagyon már nincs mit eldönteni, eddig is aszerint ténykedtem, ahogy tudtam, és ha szükségét éreztem a pihenésnek, akkor azt tettem.

Edina
Hát nem tok neked praktikát mondani a kukis törpéhez sajnos, hisz ismered az előzményeinket, semmi céltudatos próbálkozás nem volt novemberben. Fogalmam sincs, hogy éppen a tüszőrepi előtti vagy azon a napon, netán utána napon történt a csoda. Az biztos, hogy 10-12. nap körül fogant, de ezzel nem vagy kisegítve :)
A varrást nem tanultam, csak a saját kútfejemből álltam neki, teljesen amatőr módon oldom meg a dolgokat, és többnyire kész ruhákról, dolgokról koppintom a megoldást. Hidd el, egy varrónő helyenként fogná a fejét, ha látná, hogy 1-1 centi csúszást hogy tűntetek el :oops: De a szép benne, hogy a képeken ez nem látszik :lol:

Aranyosak vagytok, örülök hogy tetszik nektek is a babakelengye :) Ma elkészültem a baldachinnal is, hát nem volt kis feladat, de rettentő boldog voltam, amikor elkészült. Per pillanat szemléltetni csak az egymásra rakott díszpárnákon tudom, nézzétek el nekem, és vonjátok ki a háttérből a zöld mintás ülőgarnitúrát :lol:

Én most elbúcsúzom a hétvégére, holnap elutazunk a szüleimhez Kaposvárra, úgyhogy jövő héten talizunk. Nagyon jó pihenést kívánok nektek! :)

Kép

Kép

Tündi
tündi30
 
 


Mindenkinek nagyon kellemes hosszú hétvégét kívánunk!!!!

Puszi Puszi Nektek!

Mea
mea
 
 


Nem akartok egy babatalit valamikor??? :)
Csak úgy eszembe jutott, persze nem most ebben a nagy melegben :)

Mea
mea
 
 


Tündi!

De ügyi vagy! :wink:

Mea
mea
 
 


Helló :?

CSajszik, nagyon ugy nézz ki,hogy megfog jönni a mensim :shock:
Csak még nem most kellenne.
Május 2. volt meg.
Szerintetek ha most megjön az "normális"??
Vagy valami nincs rendben odabent :roll:
Azért egy hónapban két mensi,hónap elején meg hónap végén???
Szerintetek??

Kép

Kép
edinka
 
 


Tündi
Akkor drukkolok, hogy Törpike szépen várja ki az idejét! :)
Igen, megint vándorélet. :? Eddig jól érzem magam, kivéve az albérlet negatívumait. De ezt itt most nem taglalnám. Már leírtam párszor. A lényeg, hogy nem tökéletes. Valszeg újat kell keresnünk. Amúgy a város tetszik. Elég otthonosan érzem már magam. Persze, Péccsel nem vetekedhet! :D :wink:
Tök jó, hogy a lepény ilyen szépen „elvándorolt” a veszélyes helyről. A 4D tényleg nagy élmény! Viszont szomorúan hallom, hogy csak most hallottál szívhangot. Úgy vettem észre, hogy a megyeiben nem divat meghallgattatni. Én is a klinikán hallottam először, mikor a genetikai vizsgálatra mentem. Amúgy, ha UH-ra mész, még mindig nem működik a monitor, amin Te is látnád a dolgokat?? Mikor tüszőnézőbe jártam, akkor működött, mire babás lettem, már nem. Soha nem láttam Rékát, mikor UH-ztak. :? Képet meg egyet sem kaptam. Könyörgésre sem. Szereztem a klinikán! :)
gtünde
 
 





Helló

Hová tüntetek el,csajszik????????

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina!

Én sajnos nem tudok segíteni, nekem 1x volt ilyen a szülés után pár hónappal mikor először megjött.
Talán nem nagy baj, de nemt udom, talán a többiek tudnak valamit hozzászólni, ha jönnek!

Mea
mea
 
 


Kép

Mea
mea
 
 


Kép Kép Kép Kép

Mea
mea
 
 




Lányok,egy kicsit nosztalgiáztam,vissza olvastam,hogy
annó miket irkáltunk a babaproekt állók ide topicba :lol:
Olyannnnnnnn jjjjjjjóóóóóóóóóóóóó volt.
Azért a régi topic tagok most is jelen vannak,de vannak akik "kiestek":(
Hogy mennyit össze izgultunk a terhességi teszteken :wink:
Remélem megint hamarosan izgulhatunk :roll:

puszi...

ja,tényleg nem jött meg,mármint irtam,hogy fájdogál a hasam.
De valszeg egy kicsit felfáztam,mert hát én imádok mezitláb rohangálni :shock:

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!

Jó, hogy írtad, nos szerintem nem fáztál fel, és nem is fog megjönni. Egyébként mikor nem kellene?

tjuca
 
 



Tjuca :D

Most kell,majd megjönnie junius első heteiben!!
Mért?
ÁÁ,kizárt,hogy terhes lennék,mert hát védekeztünk a párommal.
Meg hát tudod most hagytam abba a fogigátlót,ez volt az első hónapom gyógyszer nélkül.

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok! :)

Druszám
Sok sikert az új albi kereséséhez!
Jó lett volna korábban hallani a szívhangot, de ha nem, hát nem baj, ami késett, nem múlt :) Én folyamatosan láttam a kis monitoron a dolgokat, még tavaly a cisztámat is, nem tudtam róla, hogy rossz lett volna a monitor. Most már inkább képet nem szeretnek adni a babáról, illetve adnak hozzá egy 500 Ft-os csekket, amit alapítványnak be lehet fizetni, és akkor adnak képet. Egyet is értek ezzel meg nem is. De ez van.

Edina
Szerintem nincs azzal semmi baj, ha most éppen ilyen rövid lett a ciklusod. Ne ilyedj meg, nem hinném, hogy valami negatív dologra utalna. Közben meg írtad, hogy nem is jött meg, de jó :)

Mea :)
De jó fej Lívike ebben a hátrafordított sapiban! Hát egy kis tündér! És tényleg teljesen rád hasonlít :)

Babus, Timika, veletek mi újság?

Én befejeztem a szoptatós párna varrását is. Kicsit nagy lett a huzata, de nem baj, mert mosáskor még mehet össze picit. Hétvégén meg akarom csinálni az ágynemű huzatot, és jövő hétre már csak a fejvédő marad, aztán még egy ágyneműhuzat garnitúra. Azután jó mélyre elrakom a szekrénybe a varrógépemet... :lol:
Jövő héten megyünk a babakocsiért valamikor, ha meglesz, dobok majd róla képet.
Addig egy aktuális 28 hetes pocakos kép, ami szombaton készült (illetve holnap már nem is lesz aktuális :)). Megintcsak nem szembatűnő a növekvés azt hiszem, egyébként 96 centis a pocak, szóval azért gyarapszik :)
Törpike egyébként mostanában kezdett el olyan igazi babásan mocorogni :) Nekem ez azt jelenti, hogy már igencsak hullámzik a pocakom amikor beindul, nem csak rúgásokat, bokszolásokat látni, hanem nekinyomja magát a pocak falának és úgy mozog :) Meg mintha kommunikálna, amikor ráteszem a kezem, szinte mindig odanyomja valamilyét. Szóval szórakoztat, és imádom, nagyon szeretem! :) Mindig megdícsérem amikor mocorog :)

Jó éjt!

Kép

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Szerintem a képeken is látszik, hogy nőtt a pocid. :D Úgye milyen fantasztikus érzés, hogyha odalapul a picur a kezedhez?! Már én is úgy szeretném újra érezni. :lol: Nagyon ügyes vagy, hogymagad tudod elkészíteni a babacuccokat. Nagyon szépek lettek!

Juca!
Én még nem is gratuláltam a pocaklakóhoz. Úgyhogy most: GRATULÁLOK!

Edinka!
Tényleg jó néha visszaolvasgatni. :lol: Szerintem még most is lesz mit izgulni a teszteken.

Mi tegnap jöttünk haza Balatonról. Hát nem sok szép időnk volt, sokat esett. Azért dobok fel pár képet.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bocsi a sok képért, de nem tudtam választani.

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Lányok!

Egy kis Offtopic:
A képen látott nyralóban apartmanok kiadók. Tihanyban van, nagyon szép helyen a strandtól 50 méterre. Anyósomék adják ki. Ha valakit érdekel mail-ben írok többet is.

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan.

NAGYON JOL ERZEM MAGAM!!!! NAGYON BOLDOG VAGYOK!!!!!

Andris este 8-9tol reggel 5-7ig alszik. Isteni!!!

Viszont, most Atti romlott el. Kihagyja a deli alvasokat, helyette 3kor dol ki, mar ha kidol. Van, hogy egesz nap alvas nelkul birja, es akkor is 11ig fent van. De nem baj, mert nagyon jo gyerek.

Rengeteget jatszunk, imadja a kistesot. Andrist is magunk melle vesszuk, es egyutt jatszunk harmasban.

Remelem sokaig kitart ez a boldogsag

Most rohanok!

Mindenkit puszilok, es sokat gondolok Ratok!!!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Druszám!
Nagyon BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!!!
gtünde
 
 




Sziasztok :lol:


Babus:)

Merre vagy,remélem jól vagytok és nincsen semmi baj!!!!!!!!!!!!!!!!
Sokszor eszemben vagy.......... :wink:

Tündi:)

Olyan szép nagy már a pocid,írigykedek ám :wink:
Bevásárlás hogyan halad??

Judit:)

Örülök,hogy BOLDOG vagy és a gyerköcök is nagyon jó fiúk.
Vigyázz magatokra

Tényleg csajok,mért nem ÍRTOK???????????

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Edina
Hétvége van, kiürült a topik :) Én is csak nemrég ültem a gép elé, a többiek biztos kint vannak a szabadban, jó időben :)
Amúgy köszi, vásárlás jól halad, jövő héten megint beindulás lesz, és jövő vasárnap bababörze Pcésen, amire el fogok menni, és Törpikének beszerzek még pár ruhát, mert e téren igencsak hiányos a kelengye :) Gondolnom kell az őszre is, nicns is még ki kabátkája sem, vagy vastag kezes lábas rugija, meg ilyesmik. Idő van még, de börze legközelebb ősszel lesz valamikor, akkor nem biztos, hogy el fogok tudni menni. Ezért most szeretnék melegebb ruhákat is vásárolni. Egyébként a héten beszéltem Stellával, jól vannak, minden okés velük. Tőlük fogjuk megvenni az egyik hordozót :)

Nicol
A képeken jó időtök volt, és jól is sikerültek a fotók, elhiszem, hogy nem tudtál választani, de mért is kellene!?!?!? :)
Hullámzó pocak érzést nem lehet leírni, és bár nagyon várom a születést, ez biztosan hiányozni fog :)

Judit
Húúú de boldog vagy! :) Tök jó olvasni :) Drukkolok, hogy Atti is kimerítse a duracelljét, és tudjál többet pihizni :)

Druszám
Köszönöm, Isten éltessen téged is! :)

Tündi
tündi30
 
 


Ja, kérdezni akartam :)
Vannak Brendon honlapon pelenkatartó vödrök, mindegyikre azt írják, hogy szagmentesen zárnak. Valakinek van ilyen? Mi a véleményetek róla? Nekem szimpatikusak.
Köszönöm!

Ezekre gondolok:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... rdmenu=159

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok :lol:

Arik vagytok, hogy hiányoltok :lol: , megvagyunk, jól vagyunk, csak erőm nem volt soha írni, most se sok.
Kristóf rágófogának még mindig csak a 2 csücske van kint, a másik 2 csücsök már 3 hete nem jön ki, plussz még van ezen kívül 3 rágófog, extra-hiper nyűgös, kezelhetetlen, durva, agresszív + oltást kapott, bárányhimlő ellenit, ettől még nyűgösebb lett, meg hányt is + az alap, a dackorszak, szóval kezelhetetlen a gyerek. Itthon csak nyűglődik, játszótéren bánt mindenkit, bottal akar szemeket szúrkálni :shock: , homokot szór mindenkibe, motorral elüt másokat, sétálni lehetetlen vele, mert csak azért is másfelé megy, motorozni életveszély vele, száguld 200-zal, nem fogad szót, úttestnél nem áll meg, meredek lejtőn elindul, anyukámék lépcsőházában a lépcsőn megindult lefelé motorral, alig bírtam elkapni, úgy rántottam le a lefelé guruló motorról :shock: (pedig ilyeneket sose csinált, annyira szófogadó volt az utcán)
Nem akar enni, nem akar aludni, ma pl. reggel óta ébren van, egy percet se aludt, most aludt még csak el.
Itthon pedig pl. folyton kiborítja a poharából az innivalót, a kádból fürdés közben flakonnal önti ki a vizet a földre. Ha rászólunk visszaszól, ha nem engedünk valamit, akkor bőg, ha bőg 20másodperc és hány, pl. tegnap este.
Elmondhatom, még az életben nem volt vele ilyen nehéz, mint most.
Piszokrosszul jött ki, hogy a fogzás és a dackorszak egyszerre van nála. És nagyon lassan jönnek a fogai, ilyen tempóban év végére se lesznek kint.
Én meg persze hullafáradt vagyok, délben, ha épp alszik, én is dőlök be az ágyba horkolni.

Bocsi, hogy csak így panaszkodtam, de ez van...


Akit kihagynék, előre is bocsi, mert már azt se tudom, hol áll a fejem.

Juca
Itt is hatalmas gratula a tesóhoz :lol: :lol:

Tündi
Szerintem is látványos a pocaknövekedés :lol:
Kakikuka, én csak így hívom, nekünk is van, illetve már nem használjuk. Szerintem nagyon praktikus, tényleg bent tartja a szagokat, viszont amikor már nagyon eszik mindenfélét a baba, akkor azért már gyakrabban kell üríteni, mert elég bukés :lol:
Most viszont már nem használjuk, met extra büdiket kakil Kristóf, még a kinti kuka is majd' beájul tőle :lol:


Mea
Nagyon csini Livi :lol:

Nicol
Nagyon szupik a képek :lol:
Engem érdekelne a nyaraló, részletek, meg főleg az ár.
E-mail címem tudod :D

Judit
Szuper, hogy ilyen jól alakulnak nálatok a dolgok :lol:
Képet dobhatnál fel a srácokról :D


Még képeket is akartam feltenni, mert gyereknapkor voltunk Pesten a Millenáris Parkban a Minimax gyereknapon, és ott csináltunk egy pár képet, de most már nincs energiám, majd máskor.
Amúgy jó volt, Krizsi találkozott Noddy-val, meg Bombival az elefánttal, vele még kezet is fogott :lol: , meg játszóházazott sokat, szóval jó volt, csak nem aludt aznap se semmit, így ettől néha még kezelhetetlenebb volt.
Reggel fél 8-tól este 9-ig ébren volt, még a kocsiban se aludt, még hazáig se, csak énekelt, pedig a 30fokban egész nap pörgött, plussz még a sógoroméknál is voltunk, ott kapott távirányítós autót, azzal is órákig játszott, mégse..., hogy honnan van ennyi energiája???? :shock: Adhatna belőle nekem egy keveset, mert én manapság nagyon nem vagyok jó passzban, álomkór gyötör, meg úgy egyébként is, nem vagyok "stabil" :?

Na megyek is fürödni, aztán alszom. Már ha hagy a házunkkal szemben lévő diszkó. Mert a vadbarmok a lakótelep közvetlen közelébe, szembe a mi házunkkal diszkót építettek. Egyszer már régen volt, akkor nagy nehezen elértük, hogy bezárják, de most újra kinyitottak, nyílt titok, hogy le van fizetve mindenki :evil:
De képzelhetitek milyen jó minden péntek és szombat éjszaka a mai "menő" diszkószámokra, azokra a buh-buh-buh zenékre aludni, pláne egy olyan pocsék alvónak, mint én, akit még a légy zümmögése is zavar. Persze van füldugó, meg bezárjuk az erkélyajtót, ablakokat, (nem baj, ha megfulladunk esetenként a 30 fokban :evil: ), szóval egész komoly... :evil:

Apucink meg ma éjszaka nincs itthon, ment Hatvanba haverkodni..., így magányos maradok... :?
Jó éjt mindenkinek :)

Már hallom is a buh-buh-ot, király... :evil: :evil: :evil:

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: