Új privát üzeneted érkezett!

Móni!

Dehogy vagy indiszkrét! Igaz nem szívesen beszélek róla, de azért már könnyebb! Fiam is 28 hétre született, már akkor kellett volna gyanakodnom, hogy valami bibi van velem, de mivel szülés előtt ablakot pucoltam, erre fogtuk! A tavalyi vetélésnél is, úgy mint fiamnál valószínű, hogy felszállófertőszés okozta a vetélést! Aztán dokit váltottam, babás lettem, végig figyelt rám, hogy ne legyen baj és neki köszönhetem, hogy tovább velünk maradhatott a mi angyalkánk! Viszont a tavalyi vetélésnél nem tágultam, ezért kézzel is tágítottak de így sem és 4 napi vajúdás után műszeresen fejezték be! Akkor történhetett baj, mert én aki soha nem tágultam, kinyílt a méhszájam és megkellett szűlnöm az idei babát! Mindhárom baba a fiam után jött! A 8 hetes babát meg nem tudom miért veszítettük el, talán korán jött a fiam után és nem jöttem rendbe még hormonálisan! Röviden ennyi!

Lányok!

Ha ma már nega az elhám, akkor a többi pozitívnek számít, ugye?
Vendég
 


Grönland!
Nálam egyenlőre semmi,bár vacsi előtt éreztem egy kis szúrkálást,de azóta semmi,talán később vagy holnap.Ma ráugrok apára az tuti!:)

Ha a többi tényleg + volt,akkor igen a mai - lehet.Képek nincsenek?

Görbém

Kép

Kép
breni
 
 


Reni!

Igen, igen, tessék sokat hancúrozni! :wink:

Tegnap raktam fel egyet, arra azt mondták a csajok, hogy nega, de ma egyértelműen egy csíkos volt! De már nem izgat, mert elmúlt a szúrka, felment a hőm, nega az elhá, szerintem meg volt! Ma azért még mi is rádolgozunk! :lol:

Egyébként leesett a hőd, ugyhogy hajrá! :wink:
Vendég
 

 
 

Grönland!
Jelentem mindent megtettünk a cél érdekében. :wink:
Amúgy nem kell mindig hinni az LH tesztben.Az a lényeg amit a tested érez.A görbe is mutatta és ez jó.Tessék akkor még egy kicsit szerelmeskedni.

Kép
breni
 
 


Reni!

Hát szabad ilyet, etye-petye után gép elött ücsörögni? Ejnye-bejnye! :lol: Már hiába írnám, hogy mars vissza az ágyba! :lol:

Már nagyon nem tudom, hogy mi van, mert minden meg van a pé-hez, viszont 27 napos ciklusaim vannak, ez meg már a 18. nap! Lehet, hogy még mindig nem volt, mert puha a méhszáj, van tojcsi, bár már nega az elhá! Lehet, hogy nyulasznak lesz igaza és folyamatosan szabadulnak ki a petikéim! :lol:
Vendég
 


Grönland!
Nem egyből ültem a gép elé.Egy órát feküdtem.Gyors menet volt. :oops:
Sajnos nem tudok tanácsot adni,de nagyon drukkolok. :wink:

Kép
breni
 
 


Látom pirulsz Reni! :lol: Nincs is annál jobb! :lol: Mármint a gyors menetnél! :lol:
Vendég
 


Breni,
remélem ügyesek voltatok :lol: :wink:

Gröni,
a felszálló fertőzésből következő vetélések ellen fejlesztették ki a Gynevac-ot. Talán már kérdeztem korábban...de nem emlékszem :oops: , megkaptad? 10.000 Ft, beadhatja a háziorvosod és megvéd mindenféle gyulladástól. Szerintem nagyon jó találmány, nagyon sokan lettek tőle babásak. Viszont nagyon lényeges, hogy együtt kell megkapnotok a férjeddel és a kúra alatt védekezni kell óvszerrel. 10 naponta kell beadni kb. másfél hónap a kúra. Ha nem kapjátok meg egyszerre és nem védekeztek közben...ami a visszafertőzés miatt kell, nem ér semmit. De megéri belevágni! Van egy ilyen topic egyébként...ott sok infó van róla :)
tapedli
 
 


Tapi!

Már kiváltottuk és azt beszéltük meg Lázár drnővel, hogy mivel kicsi az esély a spontánra ráérek terhesen elkezdeni a szurikat! Az biztos, hogy nem ettől leszek terhes, ezért nem kezdem el előbb. Meg nem is lenne sok értelme, mert nem terhes állapotban nincs semmi bajom! Apának sincs elvileg baja! Terhesen meg meg lesz a védekezés, mert nem kexelhetünk! Azért köszi! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt lányok!

Én is beadattam a gynevacot.Bár épp akkor nem ért semmit.

Elég érdekes a görbém,nem szokott ilyen lenni.Lehet a closty miatt.

Kép

Kép
breni
 
 


Merre vagytok csajok???????????:(

Kép
breni
 
 


erre :D
Vendég
 


Helló Nyulasz!
Egész nap nem jön senki,pedig most ráérnék beszélgetni,de persze ilyenkor senki nem jön.:(

Kép
breni
 
 


Igen,ez így szokott lenni.Akkor mesélj valamit. :wink:
Vendég
 


Igazándiból nincs mit.Csak reméltem hátha lesz vmi jó téma aztán elbeszélgettünk itt jó sokan.
Fáj a pocakom,reggel egy kicsit szédültem felkelés előtt.Már vagy 3 napja érzem hogy van két nehéz petefészkem.

Veled mizu?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ritkán jövök, de most megint nem értem rá. :cry:
Velem egyébként semmi különös nincs most.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én meg írtam az előbb,aztán eltűnt az egész babanet. :shock:
Velünk sincs semmi különös,élünk az esélytelenek nyugalmával.Várjuk a decembert,hogy kezdődjön a stimu.
Még mindig gondolkodom ezen a FER14 nevű szeren,jó lenne,ha valaki írna róla,hogy tényleg jó,nem csak pénzlehúzás.A neten nem sok minden van róla,aggaszt,hogy csak rendelni lehet,vajon tényleg tartalmazza azokat a dolgokat,amit írnak róla?
Vendég
 


sziasztok! csak beköszönök... remélem mindenki jól van. nekem a műtét után most jött meg először, nagyon véreztem. most szedem a clostyt, de nem vagyok olyan rosszul tőle, mint a műtét előtt.
hát ennyi... reményekkel telve várom a hónap végét...
kokor
 
 


Nyulasz!
A párom szedte(pont most fogyott el) a Fer14-et.A dobozon tényleg rengeteg vitamin fel van tüntetve.Kb. 2 hét múlva megyünk spermavizsgálatra,akkor kiderül hogy javított e a számon,bár nálunk a closty is javíthat.

Kokor!
Én egyáltalán nem vagyok rosszul a clostytól.Hál istennek.
A műtét után egyből kapod a clostyt?Milyen műtéted volt?Lapar igaz?

Kép
breni
 
 


Reni!
nem tudnád beszkennelni , hogy mibőkl mennyi van benne?
Ez engem is érdekelne.
Nameghát az eredmény is. Bár az úgyis csak 2,5 hónap múlva látszik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Aha,majd otthon bemásolom.Az a szerencse,hogy el szoktam tenni a gyógyszeres dobozok,mert az jó kiskatona gyűjtő dobozka.:)

Kép
breni
 
 


Köszi!
Akkor várom!
És végül megrendelted postán?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok csajok!
Még nncs mensi, de fájnak a cickók és a hasam is feszít :roll: Izgulok!....persze lehet, hogy csak azért vannak tüneteim is, mert izgulok :lol: :lol: :lol:
tapedli
 
 


Sziasztok!

Tapedli!

Mindkét jel, a cickó és poci feszülés is nagyon biztató... Olyan jó lenne már ha valaki itt is babás lenne....szurkolok nagyon.

Nem tudom miért, fel szeretném tölteni nektek a högörbémet és azt irja, hogy a "fájl tipus nem megfelelö"... :shock: Mit csináltam rosszul?
tea77
 
 


hali lányok!
...hát ez meggyütt. :twisted: Sajnos egyből pirossal nyitott, így ez már tuti. Szóval új ciklusra fel! Viszont most én is mérni fogok, bár rögtön reggel elfelejtettem megmérni a hőm, úgy meglepődtem piroskán :shock: Nem örülök, de kivételesen nem állt meg a világ :? Hátha a következő ciklusban. Köszi a drukkot mindenkinek, nagyon jól esett!!
tapedli
 
 


Tapedli!
Annyira sajnálom.:( De örülök,hogy jól vagy.

Tegnap nem volt időm felrakni a fer14-ről,hogy mit írnak,majd este bemásolom.

Valaki megnézné a görbém hogy volt pém vagy sem?Tegnap elég nagy fájdalmam volt mindkét oldal.


Kép

Kép
breni
 
 


Tapi!

Már épp akartam neked drukkolni, oszt tovább olvastam.... A francba! Csak támogatni tudom a mérési ötletet, csak nehogy belekukulj, mint én! :lol:

Reni!

Én nem tok mit mondani egyenlőre! De szerintem már megkellett érniük a méreteik alapján!
Vendég
 


Grönland!
Hát ez az,amit én sem értek.Szerintem a hőmmel lehet vmi gond.Na de mindegy is,a szervezetemnek hiszek inkább,mint a görbének.

Kép
breni
 
 


Reni!

Ezzel így vagyok én is! Érdekes, hogy ebben a hónapban mindenkinek vacakol a hője!

Nézd csak:

Kép
Vendég
 


Érdekes a tiéd is.De legalább neked mutatja a pét.Bár még nekem is berakhatja.
Jó sokat voltatok együtt. :wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Breni!
Lehet, hogy tényleg a clostytól ilyen furi a hőd! De még az is lehet, hogy most fog feljebb menni, és valóban tegnap vagy ma volt péd. De az is lehet, hogy a gyógyitól kicsit nagyobbra nőnek a tüszőcskéid, és így hamarabb érzed a fájdalmat. Nem tudom. Mikor mész uh-ra?

Tapi!

Nagyon sajnálom. Én meg már kezdtem bizakodni, hogy van valami, azért nem jössz.

Hát csajok, én sem vagyok benne biztos, hogy ebben a ciklusban mikor volt pém. Pedig általában biztosan meg tudom állapítani, de most nem. Fura egy hónap.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröbi!

Tényleg fura a te görbid is! Te mit mondassz, mikor volt péd?Ugye ugyanabban az időben méred? És ugye legalább 5 percig?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bocsi: Gröni. :oops:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Akkor ezek szerint ez a ciklus tényleg fura mindenkinek.Érdekes.
Sajnos nem megyek UH-ra,a dokim Amerikában van.

Kép
breni
 
 


Akkor tényleg csak a tippelés marad. No nem baj! Majd csak lesz valahogy!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Neked görbe?

Kép
breni
 
 


Itt a görbuszom:

Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ahol van két pöttyöd,de nincs vonalad,az mit jelent?

Kép
breni
 
 


Nem értékelhető mérés. Ezért kivettem. Az elsőnél kiugróan magas volt, azt azért, a másodiknál meg osztálytalin voltunk, és hát buli, pia ilyesmik, kevés alvás, nem a megszokott időben mérés. Szóval azt is kivettem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja egyébként az elsőt sem a megszokott időben mértem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Olyan nap nekem is van,hogy nem ugyanabba az időben mérem,mert például én hétvégén nem kellek fel azért hogy hőt mérjek.Amikor felkelek akkor szoktam 9-10 körül,amúgy 6:30-kor hétközben.De eddig ez nem volt gond,mindig jó görbéim voltak.

Kép
breni
 
 


csak akkor kell kivenni ha több mint 0,2 tizeddel eltér az előző meg a kövtkező napitól. Illetve ha nagyon sok befolyásoló körülmény volt, mint nálam az éjszakázás.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Hát nem sokszor írtam még nektek! :oops: De most kicsit felépültem az önsajnálatból! És párom október 30-ra kapott időpontot vizsgálatra! Végre történik valami! Ettől egy picit szárnyra kaptam!

Remélem nem bánjátok ha elemzem a görbéteket ( hőmérősből jöttem) :D

Breni, sztem nem volt még pé-d, vagy pedig tegnap volt, vagy ma és holnap ugrik meg a hőd!

Grönland, neked nagyon gyanús h nem repedt meg a tüsződ!

Bumi, neked viszont sztem a 16.cn-en volt a pé-d!

Fer14-el kapcsolatban, nekem van egy ismerősöm akinek patikája van és gyógyszerész is, és ő mondta h nem olyan jó ez a vitamin! És hogy ennyit nem is ér! Ő 400mg-os E vitamint , C vitamint nagy dózisban,szelént, cinket, és a Macát ajánlotta!

Üdv: Kata
kata05
 
 


Kata!
Remélem holnap kiderül,hogy volt e pém. :? Már nagyon szeretném tudni.
Szerintem mindenkinek más a véleménye a vitaminról.Van akinek beválik van akinek nem,mint ahogy minden más vitamin.De egy biztos hogy tényleg méreg drága.

Kép
breni
 
 


Breni, párom a vitamint nem próbálta így érdemben nem tudok hozzászólni! MIkor kiderült párom eredménye, én mint az őrült kerestem h mit szedjen! Rátaláltam a Fer14-re is! Sokan dicsérik, sokan nem hisznek benne! Én ezért kérdeztem meg az ismerősöm, aki persze tudja mi a problémja a páromnak!
Azért nagyon kiváncsi vagyok nektek hatott e! Ti lennétek egy jó példa! :D
kata05
 
 


Kata!
A mi dokink is annyit mondott próbáljuk ki.Igazán nem mondott róla semmit.De már 1 évvel ezelőtt is mondta hogy ahogy bejön Mo.-ra szól és kezdjük el.Így is történt.

Kép
breni
 
 


Nagyon jónak tűnik az amit leírtak a Fer14-ről. De nincs a honlapjukon feltüntetve az összetétele, és ez már egy kicsit szkeptikussá tesz. Írtam nekik egy emilt, de válaszra sem méltattak. Ennek ellenére, ha Btreni leírja hogy miből mennyi van benne, és az jó, akkor szerintem én is megrendelem. Mert tényleg minden benne van, ami kell. Csak nem mindegy milyen mennyiségben.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata05!
általában elég jól belövöm, hogy mikor van pém. Most egy kicsit zavaros, mert a termékenységi jeleim sem voltak összhangban. Én úgy gondolom, hogy inkább a 15. cn-en lehetett. Ezt onnan gondolom, hogy a 13.cn-en volt a legerősebb az lh tesztem, bár még a 14.cn-en is pozitív volt, és csak egy hajszállal volt az gyengébb az elsőnél. Haezt veszem figyelembe akkor nem lehetett a 16. nap. Továbbá már a 15.cn -en is lenn volt és kemény volt a méhszájam (sőt már a 14.cn-en is), és ez is azt valószínűsíti, hogy korábban volt a pém. Ja és tojcsim is kevés nagyon volt már a 15.cn-en. Szóval fontolór vettem a dolgot és a 15.cn-re tettem be a keresztet. De semmi sem 100%.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


ESTE 7 KÖRÜL TUDOK JÖNNI,MAJD AKKOR BEÍROM.IGÉREM.:)

Kép
breni
 
 


Hali lányok!

hát én eldöntöttem, hogy nincs több sírás! És ehhez tartom magam most is :lol: Úgyis lesz valami megoldás egyszer csak! És különben is, ezzel, hogy megjött megint indul egy új hónap :wink:

Vitaminok....
Hát én elég negatív vélemény leszek most. :roll: Azóta, hogy a természetgyógyászhoz kezdtünk járni, még erősebben úgy gondolom, hogy nem szabad össze-vissza beszedni mindent. A komplex készítméányekbe mindent benyomnak, de az nem biztos, hogy mindenkinek pont úgy jó :( Vasárnap délelőtt beszélt a tévében egy táplálkozás szakértő...valami doki talán, hogy az E és A vitamin túladagolása nagyon veszélyes. Bele lehet halni..! AZ én nővérem egészségügyis és mondta, hogy a C vitamint bár nem lehet túladagolni, a fölösleges mennyiség amikor távozik, megköt és "kivisz" egy rakás nálánál sokkal fontosabb dolgot.
Nem minden spermaprobléma vitaminhiány miatt van, ki kell először deríteni, kinek mi a baja. Utána már pl egy természetgyógyász/vagy más doki is sokkal biztosabban adja amit kell...azaz vérvétel, hiánytünetek összegzése, stb.
Én nem mernék ennyi mindent beszedni, mint amiket itt soroltok! Óvatosan...szerintem :roll:
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: