Új privát üzeneted érkezett!

Monic,
legközelebb, amikor már alig férsz a képernyőre, akkor légyszi valami országos csatornán szerepeljetek, hogy mi is megkuksizhassuk a pocódat :wink:

Viki,
ez tipikusan: mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás? Szóval ti vagytok messze :wink:

i.kata
 
 


Na én megyek, megsétáltatok 8 blöki lábat + 2 sajátot. Majd még jövök.

i.kata
 
 


VIKI
Katával egyet értek! Ti baromi messze vagytok! :cry:

Tőlem kiváltképp! :cry:

dita75
 
 

 
 

Dita
Nem tudom miért fejlődnek vissza. Lehet nekem is ez történt. De akkor minek az a rohadék closti, amikor 1 tüszőt magamtól is tudok növeszteni minden hónapban???? Nem értem én ezeket a dokkereket.
Amúgy ovu előtt 2 napon keresztül iszonyú alhasi fájdalmaim voltak, még a leülés is nagyon fájt. Én ilyent még nem éreztem. Ez normális? Egy tüsző is okozhat ilyent? Aztán az inszem napján megszűnt a fájdalom. :roll:

Kép
p__lilla
 
 


Ditus!
Ne kötözködjél vazze! :wink: Mert rád küldöm a testőrömet! Igaz most horpaszt, de ma megmutatta, hogy tud sikítani is!
20150601134430
 
 


VIKI
Nem kötözködöm, de akkor ti költözködjetek! :lol:
Itt a szomszédban van egy fasza eladó ház! :wink: :lol:

LILLA
A closti velem is érdekes dolgokat művelt, kb. ilyeneket mint veled, de csak a 3x1 adagnál! A 2x1 nél semmi! :shock:

dita75
 
 


Viki,

megbeszéljük, jó lenne találkozni, élőben is megnézném Lackót és persze a szülőket is :wink:

Kata,

igyekszünk bekerülni az országosba is :wink:

Lilla,

nekünk az egyik autónk Lombardos és nálunk is minden úgy van ahogy te írtad, a másik CIB-es, ott havonta változtatják a lízingdíjat. És egyik sem számol fel a csekkek miatt.

Kata,

jó sétát. :wink: Náunk Maya gubbaszt, gyomorrontás megint, adtunk neki fertőtlenítőt és most várjuk a hatást.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Mayának jobbulást!
Na hát csak mi tudunk kifogni ilyen frankó bankokat! :roll:

dita75
 
 


Dita
Én 2x1-et szedtem.

Kép
p__lilla
 
 


Moncsi!
Oké ;)
20150601134430
 
 


LILLA
Nem tudom valakinek tök bejön a closti, nekem is csak egy tüszőm volt tőle.
Évinek pl úgy volt, hogy egyetlen egy szem clostit szedett és a végén levezetésképp ha jól emlékszem két ampulla merional. Olyan tüszői lettek vazze, hogy meg se csinálták az inszemet. De szerencsére összekalapálták otthon a párnák közt! :wink: :lol:

Sztem neked is más gyogyit kéne kapnod, nekem a fostimon vált be!
Muszáj is volt neki, mert 34.000 ft, meg is hülyültem volna, ha ezzel is csak egy tüszőm lett volna! :x :roll:

dita75
 
 


Danika a mai jubileum tiszteletére egész nap mocorgott, jó érezni, délután aludtam 1,5 órát és ő akkor is mozgott végig. Mondjuk olvastam, hogy a pocaklakók szeretik a természetes fényt és igyekeznek mindig a fény felé fordulni (az anya pocakján átszűrődik) és pedig az üvegfal előtti kanapén aludtam és a délutáni napocska rám tűzött, valószínű ez tetszett annyira neki. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki mami,

feltétlen egyeztessünk ha kiderül végre az időpont amikor megyünk felétek. Én nagyon komolyan gondoltam, hogy szeretnék veletek találkozni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsikám!
Én is nagyon komolyan gondoltam! Mi mindig itthon vagyunk.
20150601134430
 
 


MONIC
Ez szupi! :D

Én asszem elteszem magam, mert minden reggel az alábbiakat játszom:

Kép

totál kivagyok a hajnali 4.30-as kelésektől! :roll:



Kép

dita75
 
 


Dita,
a 4.30-as keléstőlén is kilennék. Bár ma én sem fogok jól aludni, mert várom apa ébredős hívását, ami itthon éjfél-1 körül lesz szerintem. De nem baj, csak hívjon!

i.kata
 
 


Kata,

akkor szép ébredésed lesz ha a párod hanga kelt majd fel :wink:
Nézed az NCIS-t?

Dita,

szerintem én képtelen lennék olyan korán kelni :oops: :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MOnic,
nézném, de lemaradtam a feléről. Amúgy már régen láttam nagyon. De holnap a Grace klinikát tuti nem hagyom ki :wink:

i.kata
 
 


Kata,

én a Grace klinikát múlt héten is felvettem videóra de még nem néztem meg. Viszont holnap pótolom, hogy értsem majd miről szól az esti.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
ne hagyd ki, szerintem nagyon jó volt és holnap is lesz benne izgi fordulat a bemutató szerint :lol:

Szerintem én is megyek alukálni.

Jó éjt Mindenkinek!

i.kata
 
 


Kép

Hát én sem szívesen kelek korán, de hát dógoznyi kő! :cry: :roll:

Nem tudom Bogyónak hogy fog tetszeni majd a koránkelés! :shock: :lol:
De egy darabig muszáj lesz korán kelnünk, hogy legyen Bogyónak sok - sok szép holmija! :wink:

Mellesleg............... ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!

dita75
 
 


Ja nem is mondom! Feltennék képet, de minek, majd pár nap múlva! :D Szóval Anica kedvéért ma teszteltem egyet kiváncsiságból, hogy a choragon bennem van-e még! Először full negatív volt a 4 órási pipinél. Aztán kimentem később és ott volt a második csík tök halványan! Tehát a teszt jó!
Bakker remélem jövő héten is ilyen lesz, vagy erősebb!
Na most már elmondhatom hogy van egy + tesztem! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Jó reggelt!

Dita, Kata, Linácska: Elég durvák ezek a devizahitelek.. mi próbáltuk belekalkulálni az árfolyamváltozást, így az nem lepett meg minket (nekünk csak 5e Ft körüli a szórása a törlesztőrészletnek), a kamatemelés viszont nagyon bosszantó.. :twisted: Kíváncsi leszek, hogy most mennyit fognak emelni.. arra meg főként, hogy a válság után visszacsökkentik-e.. ez utóbbiról általában el szoktak feledkezni a bankok.. Nekünk eddig, a 4 év alatt 2,25%-kal emelték a kamatot (2,49%-ról indultunk, így majd duplája most a kamat), mi lesz még a hátralévő 11 évben :roll: Amúgy szerencsére nincs sok hitelünk, a kocsi se hiteles, így egyenlőre még nem félünk attól, hogy bírni fogjuk-e.

Vicky: Akkor lehet, hogy miután kiütöttek vénás altatóval, utána ledugtak a torkomon egy csövet? :roll: Én nem emlékszem ilyesmire, nem éreztem utána semmi különöset a torkomban. Amúgy emlékszem, én is hallottam a váróból azt a pumpálós hangot.. Nem lehet, hogy a maszkhoz is van ilyen pumpa izé? Nagyon nem értek én ehhez.. :oops: Nekem úgy volt, hogy a kanülön keresztül kaptam valami csípős cuccot, szerintem az lehetett az altató, utána elémtettek egy maszkot, és mondták, hogy lélegezzek nagyokat. Épp a 4.-et lélegeztem, amikor megfordult a fejemben, hogy én tuti nem fogok ettől elaludni, annyira nem éreztem, hogy kábulnék, aztán a következő pillanatban már a szobában az ágyamban ébredeztem . :)

Monic: Szépen gömbölyödsz! :) Amúgy tényleg "kislányos" pocakod van, de ez manapság, a profi ultrahang készülékek korában, már nem mérvadó. :) Max, akkor fordul elő tévedés, ha nem hozzáértő orvos nézi az UH-t, de Ti profi szonográfusnál voltatok, szóval Danika kukija tuti nem fog visszafejlődni! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Monic,
Szépen megnőtt a pocakodban Danika! :wink:

Boni,
Ez csak természetes, hogy Zsigi makkegészséges! :D Miért kellett az UH? Vagy ezt minden babánál megcsinálják?

Dita,
Nem is vettem észre az újságban, hogy lesznek új részei a Smallvillenek... Köszönöm! :D

Viki,
Most nincs nálam UH kép KisNémóról, de otthonról majd küldök, bár csak régiek vannak. Nagyon szép lett a táblázat! :)

Kata,
Tényleg egy Kép a párod!

Tegnap este szörnyű fejfájásom volt, és vacsi után sem múlt el (éhségtől szokott fájni legtöbbször), de még 9 előtt bealudtam a TV előtt, és majdnem 11-kor ébredtem fel, és szerencsére addigra el is múlt a fejfájásom. :)
Ja, most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy jövő héten mit mondanak a genetikán, mert arról álmodtam, hogy ott ülök, és éppen meg akarja mondani a baba nemét az asszisztens, de csak húzta az időt. Én viszont elláttam odáig és azt láttam, hogy kislány, de fel is ébredtem, így nem az ő szájából hallottam. :roll: Ezt az utolsó hetet lesz a legnehezebb kivárni! :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Reggelt!

nem csinálják, meg kötelezően , csak a mi családunkban sok probléma volt és inkább vizsgáltatom meg, minthogy meglepődjek :roll:

Monic növesztgesd csak a pocakodat!

Dituli remélem is hogy +lesz :wink:

Kata párod elött le a kalappal!

Viki szóval sikít is :lol: ezt nevezem :lol:
Vendég
 


Denika
Magadról nem írtál semmit. Minden ok?

Nemone
Majd csak eltelik az a kis idő. Egy óra elfoglaltságot már ajánlottam is neked! :wink: ( Smallville ) :lol:

Amúgy én is egy bemutatót láttam, hogy új részek lesznek!

Hogy nekem mennyire nincs kedvem dógoznyi! :?
Bár máshoz sincs igazán kedvem, hideg is van......... kár hogy nem medvének születtem! :roll:

dita75
 
 


nemone ha azt láttad kislány :wink:
Vendég
 


Némóka: Már másodjára álmodsz Csengével. :) Ez már nem lehet véletlen. :wink: Én is már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van a pocaklakód lába között! :) Lehet, hogy ha csütörtökön hamarabb is végzek a dokinál, megvárlak a genetikán. :oops:

Dita: Köszönöm az érdeklődésed! Minden ok, igazából nincs semmi különös, azért nem írtam magamról. Elvileg jövő hét hétfőre lesz meg a kombinált teszt eredményem. Kíváncsi vagyok már nagyon, hogy tényleg rossz lesz-e.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika
Má mé lenne rossz? :shock: :roll:

Nemone
Én nem is értem hogy bírod ezt, ilyenkor már azért ki szokott derülni ki van a pocóban! Persze a lényeg, hogy egészséges legyen na de azé mégis ........... :roll: :lol:
Én már meghaltam volna a kiváncsiságtól! :oops: :roll:

timejka
 
 


Ja bocsi én írtam az előbbi hozzászólást, csak épp Timejkának vonalzót gyártottam, és elfelejtettem, hgoy az ő jelszavával vagyok bent! :oops: :oops: :oops:

dita75
 
 


Dita: Azért lesz valószínű rossz a teszt eredménye, mert ikerterhességnek indult, és még nem szívódott fel a tesóbaba, amit az arányszámításnál nem tudnak figyelembe venni, viszont az értékeket, amiből számolnak módosítja ez a tényező. Azért egy haloványka remény van bennem, hogy talán mégis jó lesz. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Dita,
Gondolhatod, hogy én is mennyire kíváncsi vagyok már, de ha egyszer a 18. heti UH-on nem mutatta meg magát a Drágaság...

Denika,
Remélem, Neked jó lesz az eredményed! Bár ugye a doki nekem is azt mondta, hogy valószínűleg azért lett rossz az enyém, mert lehet hogy 2 méhlepény kezdett el fejlődni.
Oké, megvárhatsz, mert estig nem is fogok tudni jönni majd a babanetre, mert itt lesz majd a könyvvizsgáló. :?
Bár, Dita számát is tudom, ha szeretné, akkor küldök neki sms-t. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


NEMONE
Még jó hogy szeretném az sms-t! :shock: :lol:

dita75
 
 


Köszönöm Dita!
Meglepődtem, hogy írtam, mert nem is írtam. Szóval érted?

Némóka nagyon titokzatos a gyermeked. Biztos kislány lesz.

timejka
 
 


Timejka
Én is meglepődtem amikor az irományom a te profilod keretében láttam viszont! :oops: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Kismamik, Anyukák,
Nektek is szőrösödött a hasatok? Olyan furcsa, nem emlékszem, hogy ennyi lett volna a hasamon... :roll: :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dita,
Oké, kapsz sms-t! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Csövike!

Némóka!

Nekem nem, de lehet ez a sok hormontól ami most benned van.
20150601134430
 
 


Sziasztok,

Nemone,

nekem a terhesség elején kezdett nagyon szőrösödni a hasam, akkor legyantáztam és azóta nem nőtt vissza :roll: (a keresztanyám azt mondta, hogy biztos kisfiút várok azért szőrösödik, szerintem meg semmi összefüggés nincs)
Szerintem nektek kislányotok lesz, nem hiába álmodtál már kétszer is kislánnyal :wink: Nagyon várom már, hogy mit mond nektek az orvos.
Látom, már csak 60 napot dolgozol, megvan már az utódod?

Viki mami,

a héten megyünk Mátészalkára, pénteken megyünk és szombat délután jövünk, egyeztessünk időpontot a látogatásra. ersze csak ha otthon lesztek.

Dita,

cseles csaj vagy :wink:

Denika,

drukkolok, hogy jó legyen a kombinált teszt eredménye :wink: ++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na gyorsan végigolvastam, amit írtatok. Most hogy egy hétig nem voltam, kicsit felgyülemlett a meló, de holnapra végzek vele.
Ráadaásul begyulladt a szemem, és alig látok ki a fejemből, így vezettem fel Pestre, és még így is vezethetek haza.
Lehet, hogy ettől volt reggel 37,4 a hőm? Ott néztem, hogy miért csak ,4 mikor rájöttem, hogy de nem 36, hanem 37.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Moncsi!
Oké!!!! De jó! Elvileg csüt. leszünk úton.
20150601134430
 
 


Én is én is akajok Vikit és Lackót látikolni! :cry:

Monic
Miért vok cseles? :roll:

Linacska
Remélem babó vitte fel a hődet! Bár még elég korai lenne, de én bízom benned! :wink: :D

Nekem már évek óta van néhány szál a pocimon! :oops:
Ki szoktam húzni csipesszel, és akkor egy jó darabig nem nő vissza! :shock: Néha a cicimen is kinő egy szál! :roll: :lol:

dita75
 
 


Ditus!
Akkor uccu neki! :lol:
20150601134430
 
 


Monic,
Hát, én is próbálom kiszedegetni, mert elég hervasztó látvány. :?
Én is várom már, hogy mit mond a doki! :D
Már keresgéljük az utódomat, de sajnos az előző két hirdetést elszúrták, mert beírták az elvárások közé a nyelvtudást, és alig jött jelentkezés, vagy éppen túlképzettek voltak. Most feladtunk másik hirdetést a nyelvtudás nélkül, meglátjuk milyen sikerrel. Az előzőekből 2 nőt tudtunk megnézni, és mire az egyiket felhívtuk, hogy akkor mellette döntöttünk, addigra ő már elfogadott egy másik munkát. A főnököm szíve szerint felvenné a másikat, de mi a könyvvizsgálóval ragaszkodtunk ahhoz, hogy menjen még a hirdetés, mert 2 emberből nem lehet dönteni. Ja, és természetesen a fizetési igénye is több, mint az én fizetésem a plusszokkal, szóval, ha felveszi azt a nőt, akkor az baromi sz@rul fog esni, hogy közel 6 év után az új ember többet kap, mint én. :? :x
Nekem ma elég sokat mozog KisNémó... Neked nem aktívabb ma Danika?

Linácska,
Sajnálom a szemedet! Vigyázz hazafelé!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Azt hiszem, eljött az ideje, hogy kiszaladjak a gyógyszertárba, hátha tudnak adni valamit a szememre.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, és az előbb lementem az éttermünkbe csokiért, és a grillezős pasi úgy nekitolta a hasamnak a kocsiját, hogy az csak na. Pont a jobb oldalnak, ahol a tüszők értek. Kinyírom, ha miatta nem lesz kistesó :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nemone,

én tegnap éreztem Danikát egész nap, ma szerintem kipiheni a tegnapi nap fáradalmait. :lol:

Dita,

azért vagy cseles mert egysezrre 2 nicken is meg tudsz jelenni :lol:

Viki mami,

rendben, holnap jobban ráérek és akkor priviben egyeztessünk. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska,

jobbulást a szemednek, remélem a hőd a kistesót jelzi.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Ma megvolt a leszívás 15 petesejtem lett, pénteken pedig beültetés.
Kicsit fájok itt-ott, de nem vészes :-D

Drukkolok itt is Mindenkinek! :lol:

Megyek lepihenek.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Szezso,
15??? :roll: Nem vagy semmi! :lol: Holnap derül ki hány termékenyült meg?

Linácska,
óvatosan vezess hazafelé!

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: