Új privát üzeneted érkezett!

Dita,

hátha a kacsintós meghozza a szerencsédet is :wink:
Pihenj, vagyis próbálj meg pihenni.
Timejka tegnap sms-ben érdeklődött felőled, otthon nincs netjük, ha gondolod megadom priviben a számát és akkor te is be tudsz neki számolni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Egész nap itthon leszek és talán még aluszok is ha tudok!
Holnap sem lesz program, max valami ebéd elkészítése, mert már kitakarítottam kimostam a héten............ :wink:

Oké írd meg priviben! Pusz

dita75
 
 


Dita,

küldtem a privit :wink:
Nekem elég gáz napom lesz, mert be kell vásárolnom magunknak és anyuéknak is mivel dolgoznak, főznöm kell 3-4 fajta ételt amit apunak fagyasztunk mert kedden repül vissza és még nem főztünk neki. :roll:
Hihetetlen, hogy mióta itthon vagyok a könyveléssel is annyi a gondom, hogy semmire sem érek rá.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Ja kaptam még a 3x1 utrohoz még 2x1 dupfastont is!
Frankón meg lesz támogatva Bogyó! :wink: :lol:

Vicky
Megkérdeztem direkt az asszisztenst ma, hogy ő hogy értelmezi azt a mondatot, és el sem olvasta, mert tudta, hogy rám ez vonatkozik!

Ha majd a BMC-be fogunk járni (bár erre úgysenem kerül sor) akkor egy csomót kell majd utazni, várakozni, vizsgálatokra, uhukra járni.......... nincs annyi szabadsága senkinek ...........szóval ő is azt üzente a főnökömnek, hogy ne pattogjon, mert nekem van igazam!

Linácska +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Apának jó termelést, remélem az enyim is megkezdte már estére! :roll:

Twist
Remélem jövő hétre becsíkozódik!

Kata
Mi akármennyire is sokat vitatkozunk egy napot alig bírunk ki külön. Amikor a kórházban kellett aludnom, apa egész éjjel forgott, meg tök későn aludt el, üres volt az ágy neki nélkülem...... mondtam is neki, miért nem engedte be a macskát! :lol: :lol: Szóval el tudom képzelni milyen depis igy a hangulatod, remélem gyorsan elmegy az idő! Pusz!

Denika
Szép név! Remélem teljesül az álmod!

dita75
 
 


MONIC
Majd küld el még egyszer a privit, mert nem jött át.................
a mai napra pedig kitartás!!!

dita75
 
 


Sziasztok!
Épp most jöttem volna drukkolni az inszemhez, de látom Ditus már túl is vagy rajta!
Akkor most már a sikeres megtermékenyülés illetve megtapadás miatt drukkolok!

Linácska!
Neked is drukk az inszemhez!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
4.30kor keltem, mert 6.30-ra ott kellett lenni.
Szóval 8kor már robogtunk is hazafelé! :wink: :lol:

Odafelé még külső körletesek voltak a katonák, visszafelé már belső! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Nekem ma végül mégsem volt inszem, mert már nem voltak meg a tüszők, és a ciszta is megrepedt. Így jó volt a tegnap pont. Dokibácsi csak ezért jött volna be, mert amúgy nem dolgozik. De legalább apának volt egy jó reggele!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Látom, hogy nincs ma nagy forgalom.
Remélem mindenki kihasználja ezt a szép időt.
Sajna én még dolgozom, de már csak 1 órát.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Pedig tegnap direkt leszögeztem, hogy ma felváltva szórakoztassanak a csajok!
Látod-látod ennyire lehet rájuk számítani! :twisted: :twisted: :twisted:

Még a végén be kell mennem dolgozni, hogy valaki foglalkozzon velem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viccet félretéve:
Tök jól el tudtam volna aludni olyan 11 óra körül, de kezdődött a Babavilág...... aztán meg jött apa haza ebédelni, most meg már kiment a szememből az álom! :?

dita75
 
 


Ditus!
Végtére is nem az alvástól leszel babás! :wink:
Egyébként meg Zsuzska az élő példa.

Én nem szeretek igazán babás műsorokat nézni. Úgy gondolom, hogy ráérek, ha terhes leszek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI

Jajj én imádom nézni a kis töpörtyűket benne, és nem mellesleg jó felkészülni már előre a dolgokra, hogy mi vár esetleg rám. :lol:
A down-szűrésről volt ma szó.

Ja az alvást nem azért mondtam, mert az segíthetne, csak hát alig aludtam valamit, talán fentebb írtam is milyen korán keltem...... és hát nem szeretnék már este 7kor kidőlni, max. hanyatt :wink: :wink: :wink: :oops:

Hisz receptre van írva, hogy ma este kex! :lol:
Még ki is kell találnom valamit, hogy ne legyen nagyon kényszer szaga a dolognak! :wink: :roll:

dita75
 
 


Dita,

képzeld el, hogy szórakozik velem a net mert a priviket amiket neked írok az én Érkezett postámba teszi és nem a Kimenőbe vagy az elküldöttbe :roll:
Sms-ben megírtam :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Köszi, megkaptam! :wink:

PÜ monnyon le! :x

dita75
 
 


Hát monnyon le :? Ha nem szólsz én észre sem veszem, hogy saját magammal levelezek :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Az inszemiseknek jó pihit kívánok és sok erőt és sikert a kiskatonáknak! +++++++++++++++++++

Képzeljétek, egy nagyon kedves barátnőm éppen tegnap mesélte el nekem, hogy pozitív lett a tesztje:) Annyira szuper! Mert képzeljétek el, hogy már lemondtak a babáról, mivel régóta nem sikerül. Éppen elhatározták, hogy fél évig nem érdekli őket egyetlen doki sem és egyetlen injekció vagy tabletta sem, elegük van. Lelkileg megviselte őket a sok csalódás.
És erre + lett a teszt:))))
Ezt a babák direkt csinálják? Játszanak mamival és papival?:)
Sok örömet és boldogságot és gondtalan terhességet kívánok nekik innen is!!!!!
Vendég
 


Bumi, Ditusnak a fáramászást javaslom, utána pedig a seggre ülést akkor bizti jól megtapad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ditus nagyon drukkolok!

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Hát elgondolkoztam rajta, és úgy döntöttem inkább kihagyom!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Amúgy sincs egy árva fánk sem, max tuja, de arra érdekes lenne felmásznom mivel úgy cirka 1 m körüli lehet!

TWIST
És a te teszted???
Ma nem volt???

Én is gratula a barátnőnek, és minden jót kívánok!
Nem kétlem, hogy vannak csodák, ez a kis történet is azt bizonyítja, viszont sajnos vannak olyanok akikkel nem történik meg..... mint pl. a szomszédom (bár ő végül örökbefogadott) vagy a takarítónőnk akinek még ez sem adatott meg, mert a férje ellene volt. (most már bánja egyébként)

Ha 5-10 évvel fiatalabb lennék lehet, hogy én is leállnék fél évre bízva a jó szerencsében és a csodában, de egyszerűen képtelen vagyok rá!
Az agyam leblokkol minden ilyen gondolatot, és csak az van a szemem előtt, hogy előre, előre és előre!
Nem nyughatok míg a célomat el nem értem, hát ilyen vagyok! :roll: :? :oops:

dita75
 
 


Kép
Kép

Kép

dita75
 
 


Ditus, az inszemi miatt nagyon szurkolok neked!!!!!!!!!:-)

Nekem a teszt ma is negatív volt sajna:((( De még van 4 napom, hátha.... :wink:

Bizony, én is úgy vagyok most vele, ahogy te is leírtad, minden szavaddal egyetértek! Valószínűleg a korom miatt is és hogy ilyen régóta próbálkozunk és hogy végre orvosi segítséget is kaptunk, amelyben nagyon bízunk, nekem is az van az eszemben, hogy gyerünk előre, előre, míg a célomat el nem érem és a karomba vehetem a mi pici csöppségünket. Nagyon vágyunk rá, várunk rá, és ezért nem tudnék most megállni fél évre, biztosan nem. Hiszen már olyan közel járunk... :)
Vendég
 


twist: Én is szivesen vezetném a táblát, csak nem minden nap tudok jönni és akkor nem vagyok naprakész. A másik Viki fogja vezetni azt hiszem. Persze segíteni tudok :) Teszt még korai, én a 13-on teszteltem és arra is azt mondták. Persze, hogy közel jártok már a babához :)

dita: Ezer meg egy drukk, nagyok szorítok. Ennek már sikerülnie KELL!!! :D A mostaninál én is éreztem, hogy folyik ki a cucc, de nem hiszem, hogy ne maradhatna elég odabent. Jó rádolgozást. Akkor most mi is volt abban a törvényben? Mert akkor én is igénybe veszem.

denika: A Niki nagyon szép név. Én így vagyok a Flórával, álmomban lányom volt és Flórának hívták.

linacska: Akkor most beindul a bébi-bumm. :D

Jövő hét szerdán megyek uh-ra az 5.cn-en. Doki bácsi azt mondta, hogy nem késő és így meghosszabbítom a hétvégét. Bár ma már meg akarták kérdezni, hogy hová is megyek szerdán, mikor szükség lenne rám odabent. De a főnököm tud róla, hogy hová megyek és ez nekem elég. Úgyis táppénzre iratom magam, akkor meg nem hívhatnak be.

Egyébként az altatással kapcsolatban köszönöm a biztatást, de nem magától az altatástól félek, hanem hogy nem ébredek fel. Meg egyszer láttam egy filmet, amiben a csajnak nem adták be az altatót, csak az izomlazítót és mindent érzett és érzékelt altatás közben, csak nem tudott jelezni. És ha jól emlékszem még a fogát is letörték a tubussal. Ez valami amerikai sztori volt. Persze ez nem hiszem, hogy sokszor fordulna elő, de én rettegek ezektől. Mindegy, a babáért mindent, de lehet, hogy emiatt végig fogjuk csinálni az összes inszemet. Azzal elvagyok.
vicky79
 
 


Vicky,
szerintem mindenki attól fél, hogy nem ébred fel :lol: Nekem most az altatóorvos elmagyarázta, hogy olyan nagyon nincs, hogy valaki nem ébred fel, mert bármi baj van, beadják az altató felfüggesztőszerét, és már ébred is az ember. Én még a tubust sem éreztem utólag.

Húúú most de betatárbeefsteakeztem :lol: A barátnőméknél voltunk, nagyon megkívántam, és a pasija szerzett. Mondtam, hogy lehet, hogy pár hónapig nem ehetek, úgyhogy most muszáj. Erre a srác közölte, hogy ja, el is felejtettem, hogy terhes vagy. Mondtam, hogy szóljon, ha ő már tud valamit, mert én még nem tudok róla. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lassan 10 óra, és sehol senki????
Nekem ma nagyon jó napom van, ma ismerjük egymást öt éve a férjemmel, és reggel meglepett egy nyaklánccal :lol: Én meg csinálok fincsi ebédet.

Dita,
neked felmentésed van a koránkelésből, legalábbis remélem, hogy jól sikerült a "rádolgozás".

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt csajok! Lenne egy kérdésem, az egyik kolleganőmnek okt. hatodikán csinálták meg a második inszemit ugyanaz a doki aki nekem anno, és ma tesztelt hétfő helyett és látszik neki egy nagyon halvány csik a controll csik mellett. Neki sajna endrómetrióziusa van minden évben megműtik és nagyon reménykedik ebben. Sokat jár nagyon pisilni de ez az endró miatt is lehet mert mert közel 3 cm-es. a cisztája. Szóval szerintetek sok mindent megélt tesztelők van remény arra hogy babája lesz?? Volt valakinél már olyan hogy tesztelt egy nagyon halvány csikot amit a teszt másfél órával mutatott ki és aztán eltűnt nem erősebb lett??? MIvel én életemben háromszor teszteltem kétszer pozitivat, nem nagyon van tesztelési referenciám. Köszi előre is a választ.


Szép napot :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!
Hát a pozitív teszteléssel nekem sincs még tapasztalatom.
Nekem mára felmentésem van, mert egész nap vendégség van nálunk, főzök, sütök, mosogatok. :?

Szerintetek az inszemis nőgyógyászhoz is lehet fordulni azzal, hogy szerintem fel vagyok fázva, vagy medence gyulladásom van, vagy valami ilyesmi? Fog rá gyógyszert adni? Vagy inkább csak az inszemivel foglalkoznak? Mert nekem ha most nem sikerül a dolog, akkor szólnom kell, hogy hólyaghurutot érzek vagy méhgyulladást, vagy nem tudom pontosan mit. Ezt érzem állandóan az inszemi után a mensiig.
Múltkor is akartam szólni, de a mensi után ez elmúlt és nem is jutott eszembe amikor a dokinál voltam.
Ez ilyen átmeneti dolog lehet?
Vendég
 


Sziasztok!

ZSUZSKA
Nekem sosem volt még nagyon halovány sem úgyhogy passz!
Pedig egy kamion tesztet már elhasználtam! :roll:

LINACSKA
Ki is használtam a felmentést! :lol:
Reggel a párom felkeltett 7 kor, hogy éhes aztán visszafeküdtünk és aludtunk még 11.30ig! :shock: :shock: :shock:

Tegnap este meg fájt a párom vádlija és megmasszíroztam neki, féltem, hogy elalszik közben, mert amikor gyakoroltam rajta a masszázsvizsgához akkor is mindig elaludt! Már kezdtem is levenni a neccharisnyát, hogy na ma már nem lesz semmi, erre megszólalt, h. miért hagytad abba???
Gondoltam na most már nem bízom a véletlenre úgyhogy a rádolgozás megvolt. Az asszisztens szerint nagyon bíztatóak az eredmények. Egyszerűen minden adott. Mindkét petefészkemben van szép petike, mnyh. szép vastag, apával most először rádolgoztunk! (bár ha azt vesszük a múltkor is volt rádolgozás, mert 2 inszem volt egymás után).
Szóval várom már a hónap végét!

TWIST
Remélem később kimutatja! ++++++++++++++++++++++++++++++++

VICKY
Én nem félek az altatástól. Az elsőnél akkorát aludtam mint még soha, a másodiknál felkeltettek és tiszta kóma voltam, meg nem tudtam beszélni, mert a tubus felsérthette a torkomat, de azért arra sem emlékszem úgy vissza, hogy milyen szar volt! Sokkal rosszabb volt amikor gerincérzéstelenítést kaptam!
Műtét közben végig sírtam, a nővérke törölgette a könnyeimet, no meg úgy fáztam mint a vadászkutya!

dita75
 
 


ZSUZSKA

Érdemes lenne átkukkantani a alábbi topicba:

LH teszt, HCG10, HCG 25 teszt rendelhető, gyertek!

Ketten is teszteltek ma + és Gaby tizes tesztjén alig látszik valami, a 25ös meg totál erős! :shock: :shock: :shock:

dita75
 
 


Komoly Ditus? Na, ezt ki kell próbálni, hátha!!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzska,
nekem volt egyszer halvány tesztem, de másnap már teljesen nega volt és ilyen ha jól emlékszem volt Buminak és Nemonénak is. Remélem holnapra, vagy keddre erősödik az ismerősöd tesztje!

i.kata
 
 


Hol vagytok????????????????????????????????????????

Kép

dita75
 
 


Dita,
én nézem a celebet és próbálom szokni a gondolatot, hogy még 1 hétig a párom nélkül leszek :cry:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

nagyon jól sikerült a két nap szülőknél..Szombat este szerelmem elvitt vacsorázni, addig szüleim vigyáztak Zsigmondra.. mondanom sem kell, hogy egyszer sem kelt fel..szóval elvolt nélkülem is :cry: :lol: napközben sem láttam sokat, csak ha cicire kellett tenni, akkor hozták...

remélem mindeni jól van, megyek pakolászok...

Szezsónak óriási drukk a holnapi
naphoz! közben kiderült nem ma lesz, rosszul emlékeztem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.20 06:11-kor.
Vendég
 


Jó reggelt!

Próbálok felrakni egy táblit. Ha módosítani kell vmit, kérem h jelezzétek :wink:

Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Boni mami[/b],

nagyon kedves a párodtól, hogy elvitt vacsorázni.

[b]Viki mami
,

szuper a tábla, nagyon ügyes vagy!

Kata,

egy éjszaka már el is telt :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Boni,
Örülök, hogy jól sikerült a hétvégétek! És még az időtök is szuper volt!

Dita, Linácska, Twist,
Mennek a babatapik! Kép

Szezsó,
Drukk holnapra! Kép

Zsuzska,
Nekem is volt már 1x halvány pozitív tesztem, de a BMC-ben már negatív volt 3 nap múlva... Akkor szoktam le az otthoni tesztelésről. :?

Szombaton megnéztünk két házikót, és az egyikbe teljesen beleszerettünk, de sajnos nem tudunk most belevágni egy nagyobb hitelfelvételbe. Ilyen a mi formánk, 1,5 év után végre találunk egy jó házat, és most meg a gazdasági helyzet olyan, hogy nem tudunk (ill. inkább nem merünk) belevágni. :roll:
Tegnap meg voltunk nagybevásárolni az Auchanba, és a férjem nyert egy ózonos sterilizátort. Na, ezt se kell majd venni most már! :)
Ma meg hihetetlenül fáradt vagyok, ilyen rosszul rég aludtam. Egész éjszaka forgolódtam, és teljesen úgy tünt mintha folyton csak félálomban lennék. Legszívesebben hazamennék Kép , de sajnos ma ÁFA-t kell csinálnom. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nellikének szombaton megvolt a leszívás, és kedden kap vissza 3 embriót! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic,
Gratulálok a 20. hét betöltéséhez! Egy jubileumi pocakfotó? :wink: :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
Egy teszt nem teszt. Csináljon a barátnőd minden nap, vagy kétnaponta, és ha erősödik, akkor tuti a baba.
Ki kell tapasztalni mindenkinek a saját szervezetét. Valakinek a halvány teszt is babát jelez. Nekem nem. én mindig tudok halvány csíkosat produkálni, többféle teszttel is. Biztos valami más molekulámra reagál a cucc.
Mivel a hcg 1,5 naponta duplázódik, így az erősödő tesztek mutatják a tutit.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vikimami!
Ügyi voltál a táblával!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ditus!
babaragacs megy!

Boni!
Örülök, hogy jól telt a hétvége!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nemone,

sajnálom, hogy nem tudtok belevágni a ház vásárlásba. :cry:
Lesz ma pocakfotó, majd átöltözöm normális ruhába, így az itthoniban nem akarom, mégiscsak jubileum. :wink: Viszont nekem nagyot nőtt a hasam 1 hét alatt, nem tudom mekkora lesz a 9. hónap végére :roll: :shock:

Nellike,

nagyon nagy drukk a beültihez :wink: ++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Viki: Klassz a táblicsku! :)

Dituli: Én nagyon úgy érzem, hogy Te a szíved mélyén nem akarsz menni a BMC-be, úgyhogy most biztos sikerülni fog! :) Pihizz sokat, és egyed azt a bizonyos lesz*rom tablettát! :wink: Mennek a drukkjaim ezerrel! +++++++

Linácska: Szuper, hogy megrepedtek a tüszők, és hogy a ciszta is eltűnt! Neked is küldöm a drukkokat! +++++++

Vicky: A BMC-ben a leszívásnál nem raknak be tubust.. nem mélyaltatás van, mint egy rendes műtétnél. Csak egy kanült raknak be a kézbe, ami kicsit kellemetlen, de ki lehet bírni. Szóval tényleg ne félj a lombiktól, de inkább ne legyen rá szükségetek!

Kismamik: Nektek mikor kezdtek szorítani a régi nadrágjaitok? Én még mindig beleférek a régi nadrágjaimba, és nem is kényelmetlenek.. jah, és nem gumisak. :) Mivel jól ki van párnázva a hasam, ezért azt nem mondhatom, hogy nem dudorodik valami, csak furi, hogy még mindig jók a régi nadrágok. :roll: Bár a férjem szerint a formája megváltozott, olyan gömbölydedebb lett. Már megint aggódok.. jajj nekem! :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


SZIASZTOK!

VIKI
Nálam annyi lenne a változtatás, hogy 17. cn -2 dpo.n vagyok!

No meg azt szeretném még, hogy nyomorgassál mán be oda Vicus alá, naaaaaaaaaaaa lécci, lécci, lécci :lol: :lol: :lol:

MONIC
Várom a pocifotót! Naoooooooooon!

NEMONE
Nem csodálom, hogy féltek, nekem is fáj a fejem, mivel 11,5 M hitelünk van devizában! :shock: :? :roll:

DENIKA
Még jó hogy nem akarok menni, csak ha muszáj!
Engem már most szorítanak a régi gatyáim! :oops:

dita75
 
 


Denika,
A 12. hétig még tuti tudtam hordani én is a régi nadrágjaimat, de volt pár bővebb, amit később is hordtam, és a 15. héten (amikor Erdélyben voltunk) azt is végleg kinőttem. Szóval, ne aggódj még bőven jók lehetnek a régi nadrágok rád! :wink:

Dita,
Hát, igen nekünk is kb. ennyit kellene felvenni. :? :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Dita majd számolom, hogy hol tartok oszt megírom.

3 Bébibogyó lesz!!!!!!!!!

Most nincs időm, mert meló van, de otthon már jó a gépünk. Este megpróbálok gyünni.

timejka
 
 


Dita!
Én nyomorgatnálak vazze! :wink:

A tábla érdemes egyelőre Katka Manóé! Mert az övét tettem fel!
20150601134430
 
 


Viki mami,

akkor köszi, hogy feltetted! :wink:

Kata,

köszi, hogy Danikát már be is írtad :wink:

Denika,

én kb a 13-14. héttől éreztem, hogy szorít a nadrág, de nekem nagyon passzos nadrágjaim voltak, így nem is csoda... Azóta kismama nadrágot hordok és nagyon jól érzem magam bennük, főleg, hogy nem csak a hasam hanem a derekam is védi, nagyon kellemes viselet. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Viki mami,
nagyon ügyi vagy! :lol: Én külön kezeltem a babásrészt és külön az inszemes+várakozós részt, mert úgy jobb lesz a felbontás.

Monic,
nincs mit! Ahogy megtudtam, hogy kisfiatok lesz, egyből beírtam :lol:

Nemone,
sajnálom, hogy nem mertek belevágni :cry: Mi is így vagyunk az építkezéssel és még így is leszünk egy darabig.

Dita,
együttérzek veled, mert nekünk a lakáson és a telken együtt több, mint 15m hitelünk van svájci frankban. :?

i.kata
 
 


Sziasztok!
Végre gép elé jutottam, mozgalmas volt ez a mai nap idáig.

Dita, Kata,
ti mennyivel fizettetek többet ebben a hónapban a hitelre? Mi majdnem 20 ezerrel. Hát frászt kaptam, az biztos. Főleg, hogy nekünk a bank félévente még a kamatlábat is megemeli, úgyhogy kezdetben 388 frank volt a részlet, most meg már 521. Ez a pofátlanság csúcsa szeirintem, hogy már több, mint egyharmadával felemelték. Csak lennék már babás, és lenne időm utánajárni valami jobb lehetőségnek.

Képzeljétek, tegnap itt voltak a tesómék, vagyis a hugom, meg az ő anyukája. Csak az apukánk közös. Na az anyukája azt mondta, hogy ő volt látónál (ő kicsit fogékonyabb ezekre a témákra, bioboltja van...), és megkérdezte, hogy lesz-e nekünk gyerekünk még. És azt mondta a látó, hogy lesz, de csak akkor, ha elkezdek hinni a természetes dolgokban, és valami olyan segítségével fog összejönni. Hát komolyan elmegyek ahhoz a természetgyógyászhoz, ha valami oknál fogva nem sikerülne ez az inszem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


VIKI
Na majd a hónap végén nyomorgathatsz! Készülj fel előre! :wink: :lol:

LINÁCSKA
Még nem tudom, mert számláról vonják, és még nem jött a kivonat, de félek, hogy nem fogjuk bírni ezt a sok hitelt! Apa mondta is, hogy visszatolja az autót a szalonba, hogy ha nagyon megemelik a részletét!

MONIC
Kéééééééééééééééép???????????????????????????

NEMONE
vasárnaptól új részek lesznek a Smallvillből a TV 2-n! :wink: :D

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: