Új privát üzeneted érkezett!

Utána repülni fog az idő...
Vendég
 


Pöttye,
gondolom igy van...
sirkici
 
 


Én csak pislogok a napok rohanásán... ezért jótanács.. MINDEN PILLANATOT tessék megélni, átélni, kihasználni..és ha van lehetőség..megörökíteni!!!! (pl. blog)

Aki kér segítséget ebben, csak rikkantson!!:)
Vendég
 

 
 

Hű de passzív a banda... :)
Itt vannak a lánybúcsús képek... :) Hátha feldobódtok:))

http://www.picturetrail.com/gallery.fcg ... d=17897229
Vendég
 


Jah, mert ha nem írtam volna, a legjobb barátnőmnek szombaton tartottam a lánybúcsúját... :) Kicsi volt.. de ő nagyon megköszönte...:)
Vendég
 


Pötty:szupi! :lol:
Vendég
 


Pöttye,
aranyosak voltatok és kicsit nosztalgikus hangulatba keveredtem; eszembe jutott az én lánybúcsúm... :wink: Hááát valóban rohan az idő!
Hogy állsz az esküvő-szervezéssel?
Vendég
 


Éééén? sehogy :oops: :lol:
Majd szerintem egy lakáshitel-szerződés kötés ...Édesapám 60. szülinapi bulijának megszervezése és lebonyolítása után..lakásfelújítás közepette... Szóval majd valamikor akkor... :shock: :D 8) :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Pöttye! Fantasztikus lehetett!!! Nekem a torta tetszett a legjobban, hmmmmmmmmmmmm fincsi lehetett!!! :lol: :lol: :lol:

Mi tegnap végre szexeltünk egyet, igaz védekezni kellett, de sebaj! Még 4 hét!!!
Azt hiszem én kilógok a sorból a csak szex és más semmi gondolatoknál, mert mi már 1 éve próbálkozunk és sajnos nem nagyon van időm várni, ha nem akarok a kistesó előtt visszamenni dolgozni. Ezért én homeos bogyókat szedek a ciklus első felében is meg a 2. -ban is. Pedig januárban azt mondtam, hogy semmit nem fogok szedni, de be kell látnom valami bibi van, ha ennyi ideje nem sikerül. Ha így sem megy, akkor pont letelik az az idő amit a doki mondot és vizsgálatok alá vetem magam!

Annyi hülyeséget tudtok összehordani, nagyon jót szórakoztam míg visszaolvastalak benneteket! :lol: :lol: :lol:

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Pöttye: megnéztem a képeket:) Hát mit ne mondjak nagyon jók. Kár, hogy én már pocakosan mentem férjhez és csak egy hét volt a szervezéshez. Igy nem volt lánybucsúm. De az biztos, hogy a szervezésért dicséret jár Neked. Az a szívószál :)))) Na meg a torta csúcs volt.. Te és még polót is csináltattál? Hát nem vagy egy semmi csaj. Biztos nagyon jó barátnő vagy :))) Nem mindenki ilyen az biztos. Gratulálok Neked :) Jövő héten akkor mész lagziba?
Csak nem koszorúslány leszel? :)))

Kép
csucsu05
 
 


:) Köszönöm a dícséreteket....

:))a jóbarátokért MINDENT.. nálam ez a jelszó:))

nem koszorúslány leszek, hanem a sminkes... Kicsit izgulok is, mert nem semmi feladat..de remélem minden rendben lesz:)))

Igen, jövő héten szombaton lesz:)
Vendég
 


Sziasztok!

Pöttye,
nagyon tuti volt a szívószál!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Pöttye,
ezek a képek...............fantasztikusak, nagyon tetszett. Azt hittem a maci lesz a legjobb stósz, de a torta.........az mindenen túltesz. Irtó jó ötlteteid vannak! :lol: Gratula!
sirkici
 
 


Ide is bemásolom, csajok, nem hiszitek el, nincs is polipom!!!!!


Cd 20-nál már Csiribébit láthattuk, akkor érkezhetett meg a méhembe, a teszt meg csak beágyazódás után, ami 5-7 nap, jelez csak pozitívat, ezért teszteltem 21-nél full negát.

Most jó helyen, a méhemben van egy 10 mm-es petezsák, benne 2 mm babócával, két hét múlva kontroll.
:lol: :lol: :lol:

Köszönöm szépen a sok drukkot!
Vendég
 


Bíbor!
Ez nagyon jóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!! :wink:

Pöttye!
Nagyon állat volt minden. (megnézném, h nekem ki szervezne ilyet....)
egyébként sztem az a jó, ha csak páran vannak csajok, de legalább igazi barátok!! :roll:

babszika
 
 


Bíííbi, fúúde nagyon örülök!! Vigyázz nagyon magatokra.. :)
Vendég
 


Bíbi,
ez nagyon jó!
Ezek szerint leküzdötted az orvosfóbiádat? :lol:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Bíbor: Hatalmas gratula!! De jó :) Gondolom akkor most a fellegekben jársz ? :)))

Kép
csucsu05
 
 


CsiriMami:Ez aztán a nagy hír!Nagyon örülök,hogy nincs polip!Nem lehet,hogy a doki nincs a helyzet magaslatán?
Most annál a dolinál voltál,aki a polipot mondta?
vedresandi
 
 


Jó reggelt!
Jobbat....

babszika
 
 


Babszika:ma nem jól kezdődött a napod?
vedresandi
 
 


Szép reggelt!
Köszi mindenkinek!

Csirimami, ez de széééép!

Passz. Annál voltam, ja. Már akkor mondta, hogy vagy nagyon korai terhesség, vagy polip. Vmi kis folt volt, én is láttam! Azóta utánaolvastam, a 3/4 hét határán érkezik meg a szedercsíra a méhbe, vmi vizes kis hólyag ilyenkor, szerintem pont azt kaphattuk el. De a 19 mm-es méhnyálkahártya már árulkodóbb volt, szerintem.
Vendég
 


Babszika: Miért kívánsz jobbat? Neked rosszul indult a napod?

Kép
csucsu05
 
 


Mostanában nem túl jól.
De nem akarok panaszkodni.

Viszont van egy vicces "hírem".
Kimentem a közibe, h vegyek fél lityó tejet, mert kakaós csigám van. Erre én mit csinálok: megpillantottam a tejet és muszáj volt egy lityót vennem, mert úgy megkívántam.
Tegnap meg tejfölért öltem volna.

Ebben csak az a vicc, h a gyógyszerem nem szereti a tejet és a tejtermékek után biztos a rohanás...... :roll:

babszika
 
 


Babszika: Miért nem túl jól?? Nem panaszkodás ez de írd csak meg. Tudod: Jóban rosszban.... Hátha segíthetünk.

Kép
csucsu05
 
 


Segíteni nem nagyon tudtok. Hacsak vmelyikőtök nem akar átköltözni hozzánk röpke másfél hónapra. :roll:
A hülye problémám csak az, h a Bálintom éjszakás és én nem tudok nélküle aludni. Tudom, ez butaság, de már egy éve csak úgy tudok elaludni, ha ő a kiskifli és én meg a nagy.
Mivel nincs itthon, én csak forgolódok egész éjjel. Idegesít a gyerek mocorgása is, meg úgy minden....
És már kezdek hulla lenni.

babszika
 
 


Ja, a gyerek még mindig a kutya! :shock: :lol:

babszika
 
 


Babszi:ez édes, de ha egy kis kiflit fogsz a kezedbe elalvás előtt :idea: :?:
Programozd át a buksu fejed.Hidd el,minden agyban dől el.Nem tudok,nem akarok....ezen lehet segíteni!
vedresandi
 
 


Babszi, tök jóóóó kutyával aludni! Nekem meghalt a kuty, simán adnék egy apa nélküli éjszakát vele! :lol:
Vendég
 


De a kutyával Bíbi nem lehet. Nem szereti a túlzott ölelgetést gondolom a férfiúi büszkesége :lol:
Szóval, a max. az az, h az unszolásomra felugrik az ágyra kb. a lábaim mellé és mire tök jól elhelyezkedek, addigra megunja és lemegy a saját párnájára.... :roll:

Andi!
igen, igazad van. de én vele akarok aludni!!!! :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszika: Megértelek mert én is kiskifliben alszok. Persze nem jó a nagykifli hiánya de bevallom én azt hittem nagyobb a baj. Akkor szerintem csináljuk egy táblázatot, ki mikor ér rá a Babszinál aludni :)
De nem viccelem el a dolgot mert elhiszem, hogy megszoktad már a párod közelségét. És ha valaki át is menne aludni az úgyse olyan lenne mint a pároddal. De miért kell 1,5hónapot egyedül aludnod?

Kép
csucsu05
 
 


Na mennem kell.
Délután 5re megyek a nőgyogyimhoz.... Megflátogatom, megnézem a cisztáimat, meg talán egy rákszűrést is csináltatok.

Vigyázzatok magatokra!
Puszi!

babszika
 
 


Csucsu!
A táblázat jól hangzik!!! :lol:
Azért 1,5 hónap, mert addig éjszakára osztották be! (most jut eszembe, h valójában csak 1 hónap, mert vannak szabad napjai is)

Mondtam, h butaság és nem akartam panaszkodni, mert ez csak nekem nagy gond és nem akartam untatni senkit.

babszika
 
 


Sziasztok Lányok!

Babszi,
megértelek, én is addig nem tudok elaludni, amíg nem horkol mellettem a Férjecském. :lol: Utána meg azért nem...mert horkol :lol:

Bíbi,
Hogy vagy? Émelygés van már?
Vendég
 


Babszika: Látod ez a pozítiv hozáállás. A másfél hónapból már lefaragtál 0,5-öt. Szóval egy hónapra kell csak alvótárs. Azt meg beosztjuk :)))

Amúgy nem untat senki problémája. Azért vagyunk egymásnak, hogy jót, rosszat megosszuk valakivel.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Bibi,
gratula, látod, milyen jó, hogy a polipból baba lett, ürömből örömbe... :D

Babszi,
megértem, én sem szoktam tudni elaludni, vagy csak nehezen a párom nélkül. Ez van, ha megszokja az ember valaki jelenlétét. De csak pozitivan, végülis ott a kutyus, az az 1 hónap meg majdcsak elmúlik. Fel a fejjel! :D

Én meg ma voltam dokinál, megnézték, minden rendben, láttam is a kicsi szivecskéjét dobogni. Ha érdekel benneteket, akkor délután felrakom a képet, amit kaptam?!
sirkici
 
 


Arikon, ez jó :lol:
Köszi, jól vagyok, egy icipici émelygés reggel, de hamar elmúlik.

Sirkici! De klassz! Gratula! Persze, hogy érdekel!
Vendég
 


Sirkici: Ez nem kérdés. Persze, hogy látni akarjuk a babót :)

Kép
csucsu05
 
 


Bíbi,
Örülök, h. rendben vagy!

Sirkici,
Tök jó lehetett hallani a pici szívének dobogását! Megható...
Minden érdekel, úgyh. tessék felrakni!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Csajok, köszi, akkor majd délután felrakom a képet. Most apánál van, majd beszkenneli. Különben azt mondta a doki, hogy a képet apa kapta, hogy ő is lássa a picikénket.

Arikon,
sajnos még nem hallottam a szivhangot, csak az uh-n láttam, hogy dobog, de igy is nagyon megható volt. Őszintén nem is igazán láttam a babót (nekem nem megy az uh-ról leolvasás), de a szivdobogás jól látható volt, csak arra figyeltem.
Nemtudom mikor hallhatom is majd, de remélem hamarosan, két hét múlva kell megint mennem.

Nóri,
szépen fogyogat a táblicsek, csak igy tovább. Nagyon jó a cim is, főleg a flúgos futam... :lol:
sirkici
 
 


Sirkici: Amoda köllene írnom, de: én sem hallottam még szívhangot, pedig benne vagyunk már a korban. :lol: De jelzem, nem ez a jellemző.

Mirci: veletek mi újság?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,
akkor majd meglátjuk, majd szól a doki, csak tudja mit csinál... :D
sirkici
 
 


Sziasztok!

Sirkici, Bíbi! Ez fantasztikus! De jó nektek! :lol: :lol: :lol:
Bevallom őszinten, totál besárgultam! :oops: Olyan jó lehetett látni, hogy dobog a baba pici szíve, na meg a kis petezsák a babócával! Emlékszem mikor az én kismanómat is láttam nagyon jó volt! Remélem nem haragszotok érte, hogy kicsit írigy vagyok?!
Majd várom a képeket!!!!
De meglátjátok hamarosan követlek benneteket, csak lehessen újra élesben szexelni! :lol: :lol: :lol:

Pusszantó
Vendég
 


Sziasztok!

Csak felteszem az uh képet:

Kép

Krisztinka,
meglátod te is hamarosan újra kismami leszel! Csak pozitivan!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkit elrémísztettem! :cry:

Sirkici! Nagyon klasszul látni a kis babádat! Igazán szívből gratulálok!
Igen csak pozitívan! Akkor is kismami leszek hamarosan!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Pusszantó mindenkinek!
Vendég
 


NA jó én is egy kicsit sárga vagyok az irogységtől. De sebaj mert én is babós leszek hamarosan :) Legalábbis remélem.
Sirkici: Klassz a kép nagyon :)

Kép
csucsu05
 
 


Sirkici,
Nagyon aranyos a babód! Igaz még nagyon kicsike, de annál értékesebb! Nagyon boldog lehetsz (lehettek)!
Már nagyon várom, h. én is ilyen uh. képeket tegyek fel...

Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi csajok a bíztatást.... hiába.... ma tört bennem minden össze.... úgy döntöttek, h állandó éjszakába rakják a Bálintomat.... én egyszerűen úgy érzem, h így nem fogok tudni mellette élni.
Tudom, h csúnya dolog, de én így nem akarok élni. (mármint ilyen élet nem kell)
3 évig éltem úgy vki mellett, h habár nem éjszakás volt, de hétvégén is dolgozott (nem volt szabadnapja - fél fekete volt a dolog) és ebbe ment tönkre a kapcsolatunk. Reggel 6tól este 8ig dolgozott..... a 3 év alatt nem voltam nyaralni, nem ébredtünk együtt, nem volt egy augusztus 20-ai ünnepnapunk, mert ha nem nem ment dolgozni, nem kapott fizut.
Tudom, h más is volt már éjszakás, de én egyszerűen már attól is ki vagyok készülve, h havonta csak egy hétvégéje szabad.
Áh, megyek is, mert csak itt bőgök.....

Sirki!
Csodás babód van!!!!!! Nagyon örülök, h már fotód is van róla!!!

babszika
 
 


Jó reggelt!

Kösz mindenkinek a dicséretet... :D Meglátjátok hamarosan mindenkinek lesz ilyen képe, elindult a dominóelv, nem? Csak higgyetek benne!

Arikon,
látom ma mész dokihoz...

Babszi,
tudom, hiába is mondom, hogy ne legyél elkeseredve, hisz én is el lennék kenődve, de akkor is majdcsak alakul valahova a helyzet. Nem dolgozhat egész életében éjszaka, nem bagoly ő. Ugyan, ne is gondolj a tönkrement kapcsolatra, ez nem igy fog végződni, hanem felépititek a kis házatokat, összeházasodtok, közben pedig még babótok is lesz. :D
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?