Új privát üzeneted érkezett!

Most muszáj mennem. Remélem hamarosan rendeződnek a dolgaitok munkahelyügyileg. Szerintem azért inkább jobb lenne, ha nem mondana fel a párod addig, amíg nincs másik meló, vagy annyira szörnyű?

Na léptem. Azért még írjál, aztán majd holnap reggel elolvasom.
Puszi!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!!

Persze te csak maradj a m.helyden.Én is ezt teszem .A pluszba nem akarok "még" menni ,majd talán szülés utánKép !!Addig meg kibirom itt , ha elküldenének már kapnák végkielégitést is 6 év után!
Én csak a hitel miatt aggodom ,20 évre vettük fel kbKép37 eft) havonta.

Budapest miatt irigyelek ott jok a m.helyek ,egyik naptól a másikra találsz!!
Vendég
 


Kár hogy már menned kell!!
Puszi!!Szia!!


A hétvégémet majd elfelejtettem elmesélni,babysziter voltam és olyan jó érzés volt!A keresztfiamra kellett vigyáznom és rengeteget játszottunk Kép nagyon okos fiu!!És akor döntöttem el h én nem várok pár évetKép !!Remélem sikerül megint a baba és akor nagyon vigyázok magamra ,hisz 3 hónapja történt ,szerintem hamar sikerül megintKép!!Aztán én is lépek szinte ma egész nap ment a gép,ideje pihentetni!!
Egy ideig szerintem nem jövök ha a párom itthon lesz mert elfoglalja a gépet ,és melot keres ezerrel!! Sziasztok!!

Ha Beukáról valamit tudtok jelezétek!!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Akartam felrakni képet a babaszobáról, de túl nagy és nem sikerült. Kép Majd még próbálkozom.

Keditke!

Kép Sajnálom a férjed munkahelyi gondjait.

Beuka!!

Merre vagy? Aggódunk érted!!!

Kamilla, Angel!

Kicsit lemaradtam rólatok, akkor most további vizsgálatok állnak előttetek?

Ági!

Hogy vagy? Én már kezdek egy hordóhoz hasonlítani. Kép Most már minden ruhában borzalmasan nézek ki. Kép A meleget is nehezen viselem, mi lesz, ha még melegebb lesz?? Ma sikerült beszerezni egy jó kis pacskert. Kép

Betti
betti73
 
 


Szia BEtti!!KépKépKép

Mesélj mi van veletek!!

Végre képekKép!!
Vendég
 


Szia Editke! Kép

Megpróbálom a képet még egyszer!

Betti
betti73
 
 


Oké!!

Nagyon várom márKép!!

Ha nem megy ide küldheted:
eda_@freemail.hu
Vendég
 


Na most megint:

Kép

Betti
betti73
 
 


Na sikerült!

Betti
betti73
 
 


Betti!!

Ez gyönyörüüü Kép jaj el se hiszem nemsokárra szülni fogsz!!Kép!!
Vendég
 


Pocis képed még mindig nincs??
Pár hét és a babád ott fekszik majd a kiságybaKép!!
Tényleg mi lesz a neve??Kiváncsi vagyok Kép!!
Vendég
 


Köszi Editke! Kép A fal ezért csíkos(kék-rózsaszínes), mert még tavaly nyáron apa ilyenre festette, amikor elhatároztuk, hogy babát akarunk. Fiúnak és lánynak is jó.

Még én sem hiszem el, hogy már csak kb. 6 hét van hátra. Kép

Betti
betti73
 
 


Pocis mostanában nem készült. Majd csináltatok egyet apával. A nevét megírom e-mailben. Kép

Betti
betti73
 
 


Nem a fal számitKép hanem h a baba egészséges legyen !!Nálunk a kisszoba kék ,szerintem jo lánynak és fiunak is,szerinted??
Vendég
 


OkéKép!!
Vendég
 


Szerintem OK a kék. Kép Küldtem mailt, most meg mennem kell. Kép

Szia Editke

Betti
betti73
 
 


Szia-szia!!

Puszi!!!Kép
Vendég
 


Nincs itt senki???

Akor én is lépek!!!
Sziasztok!!
Vendég
 


SZiasztok!

Betti! Tegnap pont lemaradtam rólad. Váltottuk egymást. Hát én most a HSG előtt állok. Május elején megyek vissza a dokihoz az összes leletemmel. UH sorozat a peteérésemről + hormontükör. Minden OK, úgyhogy tutira el vagyok záródva valahol. Kép

Szép a szoba! Nekünk ott áll üresen 3 szoba a gyerekeknek, de addig még a falakat se merjük kifesteni míg nem sikerült összehoznunk, tudod babonából.

Julcsi, most van táblánk vagy nincs? Tudom, sok a dolgod, nem "cseszegetni" akarlak, csak kérdezem. Mondtad, hogy írjuk meg ki hol tart. Én most vagyok a 18 cn-on.

Sziasztok!

Beu! Gyere!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!
Betti!Nagyon szép a szoba.
Nekem meg megjött hajnalban a 31.napon.
Julcsi írd át légyszi 1cn-ra.Köszi

Nem vagyok szomorú!Kép

Kép
breni
 
 


Szia Breni!!

Kép
Képzeld a párom most ment be felmondani,és nyugtatot h lesz anyi pénz másodállásbol h a hitel miatt ne aggodjak!!Még reggelizni sincs kedvem egyedül!
Vendég
 


Jaj nagyon sajnálom,de a párodat is meg lehet érteni,biztos minden jóra fordul.Bízz benne!!!Okés?!Pedig reggelizni kell tudod a reggeli nagyon fontos Kép.
Hajnal fél 5-kor arra keltem hogy mindjárt meghalok úgy görcsöl a hasam,3/4 6-kor tudtam elaludni,de 1/4 7-kor meg kelni kellett volna,nem sikerült.De legalább elmúlt a görcsölés(1 db cataflammal).

Kép
breni
 
 


Breni!!

Kép de, ne szomorkodj,csak az esküvöre koncentrálj!!
Majd eljön egyszer a mi idönk isKép meglátod!!
Olyan ari vagy ,hogy nyugtatszKép!De még mindig nem vagyok éhes,pedig muszáj reggelizni!!

Kamilla!!
Tényleg lehet h el van zárodva valahol??
Kép!!
Vendég
 


Én is ezzel nyugtattom magam,hogy most az esküvő a fontos és hogy szép legyek,anyukám is azt mondta,hogy olyan szép vagyok a ruhában hogy ne rontsam el egy pocakkal.Nekem nagyon vékony a felsőrészem.

Kép
breni
 
 


Reni!!
Jaj de izgi,ugy imádom az esküvöketKép.Tényleg tudsz majd feltenni a ruháról képet?Kölcsönzös vagy saját?
Nekem kölcsönzös volt ,de nekem nagyon tetszett ,csupa selyem voltKép!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kamilla, nem a meló miatt, hanem azért mert nem voltam több mint egy hétig és nem nagyon tudom hol tartunk, mert sokan nem jelentkeztek. Most felrakom amit tudok, aztán írjatok, ha változás van! Kép

Keditke, sajnálom a melós dolgot, de biztosan megkönnyebbül a párod, ha otthagyja, amit utál. Én megértem. Persze negyon nehéz helyzet, csak remélem hogy mihamarabb talál egy jobbat!

Reni Kép Kép Nem is tudom melyik jelet tegyem. Gondolom, hogy nem lennél szomorú, ha mégis babás lennél, de így sem vagy az!Kép

Nekem is ma lesz nagy beszélgetésem a meló helyen. Én is azt gondoltam, hogy a babaprojekt miatt nem megyek el. De ennek már 14 hónapja. Elé elkeserítő. Az ember egyre rosszabbul érzi magát. De most biztosan nem lépek, mert inkább babaügyben lépünk egy nagyot. KépRemélem már nem sokáig maradok!


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 36+3 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 33+5 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 172 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 23+0 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Beuka 2004 szept. 13+2 30-34 rendszertelen Bács- Kiskun 25 év 1. baba Kép
Haga 2004.nov 11+3 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - Kép
Vk Hajni 2003. júl. 44 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Ancsa 2003. okt. 41 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba 4.Closty+2.Choragon ciklus
Lara 2005. ápr. 41 24-36 nap Komló 27 év - -
Móni 2005. márc. 31 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban -
O. Kriszti 2005. febr. 24 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*3.clostys ciklus -
Kamilla 2005. máj. 18 24-26 nap Budapest 27 év - -
Julcsi 2005. márc. 5 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Reni 2005. szept. 1 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év Esküvő miatt babaproject mellékes - </pre>
Julcsi2
 


Betti, nagyon szép a gyerekszoba! Imádom a csíkos falakat. Miért titkos a baba neve? Ez valami babona?
Julcsi2
 


Reni!

Felteszek pár képet ,a ruhámról,nekem akor ez a stilus tetszett !

Kép Kép
Vendég
 


Keditke!Most nem tudok feltenni képet,de az esküvőről mindenféleképpen teszek majd fel.Vagy ha addig le nem fényképez valaki a ruhapróbán.Kölcsön ruha lesz,mindkettő.
Julcsi!Aranyos vagy. Kép Kép

Kép
breni
 
 


Az elöbb volt itt anyukám ,hozott k.csigátKép éreztem h még várni kell a reggelivelKép!
Vendég
 


Volt a ruhámhoz egy kis kabát,de nagyon meleg volt és azt nem használtam!
Vendég
 


Sziasztok!

Betti!
Nagyon tetszik nekem is a szoba!Kép Óriási ötlet a csíkos fal!
Majd küldesz nekem pociképet mélben? Meg több képet a szobáról. Meg a lakásról is! Ilyen ház ról készült képekben vagyok belehülyülve pár éve.

Reni!
KépKép Én se tudom melyiket írjam. KOncentrálj ezerrel az esküvőre ,aztán majd csak lesz valahogy. Tudod, semmi para.Kép

Editke!
Sajnálom ezta m.hely dolgot. Szar lehet.Kép De a párodnak biztos jobb lesz ha az új helyen nem stresszeli magát agyon. Szorítok, hogy téged se küldjenek el. Minden rendben lesz, bízz benne.Kép

Kamilla!
Az jutott eszembe, mi lenne, ha megccsinálnátok a 3 gyerekszobát. Elvégre melyik baba szeretne olyan szobába költözni, ami nincs kész?Kép Tessék bízni benne, és azzal nem is számolni, hogy nem lesz, oké?Kép

Julcsi!
Majd meséld el mi volt a m.helyi "elbeszélgetésen". Kíváncsi vagyok.Kép

Beu!
JELENTKEZZ!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Editke!
Nagyon szép voltál!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia VicaKép!!

Jaj de ari vagy!
Tudom hogy jobb lesz a páromnak ,de szinte minden évbe munkahelyet válltKép mindenhol kihasználják az embert!!
Vendég
 


Vica!!

A háttér nekem nem igazán tetszik a képenKép!
Huu már 3 éve volt el se hiszem!
Vendég
 


A képen te vagy?
Szép a ruha,olyat megpróbálok feltenni ami kb úgy néz ki vagyis fazonra.

Kép
breni
 
 


Na rakok fel én is pár képet, amin aruha valamennyire látszik. A műtermi képek nincsenek digitalizálva sajnos, mert az kva sokba került volna. Így maradnak ezek:
KépKépKép

1.szőrmével
2.stólával
3.tortávalKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!!

Gyönyörü vagyKép!!
Most birnék enni a tortábolKép!!Hm fini lehet!
Vendég
 


REni!

Igen én vagyokKép!!
Elötte sokáig jártam szoliba!!Most is rám férne de lusta vagyok kimozdulni!
Vendég
 


Nekem ez a kedvenc fotom:

Kép
Vendég
 


Editke!
Köszi.Kép
Képzeld! Mindenki evett a tortából csak ÉN NEM!!!!!
Pedig a legtetetje direkt olyan lett amit én imádok:málnás-joghurtos. Én hülye meg elkezdtem osztogatni, és magamnak elfeletettem félretenni. Ez az egyetlen nagy szívfájdalmam az esküvővel kapcsolatban.Kép Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
Ez témyleg az,de utánna nem csináltattál ami csak a tied??Kép
Vendég
 


Editke!
Olyan, de olyan szép vagy!!!
Olyan képed nincs magadról ami nem az esküvőn készült? Mert azóta csak eltelt 3 év, és kíváncsi vagyok milyen agyv most.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Olyan szépek vagytok,de komolyan!!!
Én is megyek majd szoliba,bár én télen is járok egy kicsit.

Kép
breni
 
 


Huha Vica!
Azota nem fotoztak,de nem vagyok smink+fodrász nélkül szép!Átlagos csaj vagyok ,barna haj ,barna szem,alacsony 152 cm ,és azota van hasam is .Az elöbb a nacit alig tudtam felhuzniKép!!Mert végre itt a tavasz és már lazáb ruhát vettem elö a szekrényböl,de van ami rám se jönKép!!
Vendég
 


Nem sajnos.Kép Most jól felcsigáztál, lehet hogy estére elmegyek a cukrászdába és veszek egy szelet tortát.KépKépKép Nesze neked diéta...Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!

Én is kérek egy szeletetKép!!Nyam nyam..
Vendég
 


Sziasztok! Kép

SZia Betti!
Jaj de édes ez a kis szoba! Kép Tetszik! Kép

Ó, nálam kicsit szarul sült a HSG, így kaptam beutalót a Kaáliba Kép Júni 1-én megyünk konzultációra.

Editke,
sajnálom, ami a pároddal, történt Kép
Remélem majd jól alakul!

Vica, Editke,
Szép menyasszonyok voltatok! Kép

Lehet, hogy nem gondoltok normának, de én valahogy sose vágytam erre...

Reni,
néha én is megyek télen, meg múlt héten is voltam!

Ja, mondtam már, hogy jövő héten utazunk nyaralni? Kép

angel37
 
 


Szia AngelKép!!

KösziKép!
Sokan vannak akik nem szeretnek ekora felhajtást!De ha már egyszer van az ember életébe akor legyek szép fehér ruhába,legyen sok foto(nekem 70 db van).Amit majd a gyerekeim is nézegetik ,hogy any ez te voltál?? Jaj de jól hangzik!!!
Bár a nagy lagzit én se pártolom !!
Vendég
 


Sajna nekem mennem kell,indulok nemsokárra dolgozniKép jaj de nincs kedvem!Olyan jo volt veletek dumcsizni Kép!!Hiányozni fog!!!

Sziasztok!!

Puszi!!


Beuka?
Hajny??
Tessék életjelet adni!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?