Új privát üzeneted érkezett!

Elég furán hangzik az első mondatom. Szóval ha vinned kell, akkor csak hálóniget vigyél.

moni
 
 


Sziasztok!
Remélem nem haragszik meg Zsófi (Zafir)érte, hogy leírom nektek, de ma 15.30kor megszületett 3 kg 55 cm-rel Dórika.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!!!

Látom Gyöngyi meg előzött,Én is a jó hírrel akartam jönni!!!!

Nagyon gyors szülés volt a végére ért be az orvos!!!!

Még egyszer sok boldogságot nektek!!!!!És persze az apukának is!!!
Képeket kérünk szépen ha lesz időtök!!!

Puszi
csanita
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszönöm a gratulációkat Kinga nevében isKép

Most egy kissé ki vagyunk merülve, de remélem, ez hamar elmúlik!

Íme ő:
Kép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti
Gyönyörű ez a gyermek!KépNagy gratula hozzá!!!

Zafírnak hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!

Csanita
Hát nem tudom,de itt nálunk a kórházban annyira nincs ruha,hogy szüléshez saját hálóing,aztán a gyerekágyas időszakban tettszés szerint pizsi,vagy amit akarsz!Kép
A babának is vinni kell a ruhát minden napra,csak mikor megszületik kap kórházit.Sztem érdeklődd meg,ahol szülsz,mit lehet,és mit kell vinni.Én is így csináltam,jó előre megkérdeztem az osztálytKép
Az 56-os rugi sztem is elég.Ada 3750 gr volt,és 52 cm,mégis 1-2 hónapig tudtuk hordani az 56-kat.Amikből természetesen ahány gyártó,mind másképp számozKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Maminti,
gratula ehhez az igazán szép kis nunishoz! Kép

angel37
 
 


Sziasztok Csajok!

Gratula Zafírnak és a kis Dórinak!!! Kép

Maminti! Gyönyörű a kislányod!!! Kép Sok tejcsit és kitartást az első hetekre.

Ági!

Tuti meglesz a nyelvvizsga, aztán nehony szegény gyermek német szavakat üvöltve jöjjön a világra. Kép Nekem most nem lett volna türelmem tanulni.

Anita!

Nekünk van egy-két 50-es, aztán néhány 56-os és 62-es ruha is. Nem akartam túl sok ruhát venni, kaptunk is néhányat. Ha nagyon rövid méretű lenne a gyermek, akkor majd beszerez a család még néhány 50-es holmit. Anyukámat már beizzítottam, hogy hová menjen vásárolni, ha esetleg szükség lenne rá. A környezetemben mostanság csupa 58-61 cm-es gyermek születik, viszont apa és én nem voltunk túl hosszúak anno (én 48, apa 51 cm-es volt), majd meglátjuk. Kilóval azt hiszem nem lesz gond. Kép

Hálóing: szerintem is az kell, nekem csak egy-két ócska van, nem tudom, hogy vegyek-e újat. Ma vettem 3 darab nagyobb méretű bugyit, ami szükség esetén eldobható. Nagyon szexisek. Kép

Egyébként jól vagyunk, apa ma elutazott, szerdán jön haza. Kép Kisfiam kirúgja az oldalamat, ma reggel volt egy kis barna, lehet, hogy egy kicsit megnyíltam?

Betti
33+3

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Gratulalok a kisbabakhoz es sok egeszseget kivanok!!!!!!Kép

Kismamik meg meg most pihenjek ki magukat!!!!!

Haloinghez egy jo tanacs:
gombos legyen elol!!!!!En jol megszivtam,mert eszembe sem jutott hogy esetleg konnyebb ugy szoptatni!A nyakamba kellett huznom az egeszet!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt!
Maminti,Zafir!Gratulálok.Kép

Kép
breni
 
 


Jó reggeltKép!!

Marminti gyönyörü baba a kis Kinga!!Gratulla !!

Zafírnak hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!

Szia Breni!!
Vendég
 


Szia Keditke!
Mizu?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Sok boldogságpt kívánok Zsófinak és Dóri babának!Kép

Mamintiéknek is sok tejcsit és sok energiát, hogy legyen erőtök minenre!Kép

Nem nagyon tudok jönni, mert totoál halott vagyok. Csütörtök óta alig alszom, mert előttünk hordják ela hatalmas gépek a homokat az árvízhez. Pénteken és szombaton rokonokat telepítettünk ki, tegnap meg egész nap homokzsákoltunk meg gátat építettünk. A gáton én voltam az egyetlen nő! (Néztek is rendesenKép), de dolgoztam annyit mint egy férfi. Szóval alig élek, remélem ma nem kell sokat ugrálnoim a boltban.

Pusz: Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Sok boldogságpt kívánok Zsófinak és Dóri babának!Kép

Mamintiéknek is sok tejcsit és sok energiát, hogy legyen erőtök minenre!Kép

Nem nagyon tudok jönni, mert totál halott vagyok. Csütörtök óta alig alszom, mert előttünk hordják ela hatalmas gépek a homokat az árvízhez éjjel nappal 10 percenként. Pénteken és szombaton rokonokat telepítettünk ki, tegnap meg egész nap homokzsákoltunk meg gátat építettünk. A gáton én voltam az egyetlen nő!!! (Néztek is rendesenKép), de dolgoztam annyit mint egy férfi. Szóval alig élek, remélem ma nem kell sokat ugrálnom a boltban.

Pusz: Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Bocsi.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni nincs semmi különös ,ma sz.napos vagyok most iszogatom a kávét utánna ,elkéne menni a boltba de lusta vagyok!!A sogornöm megszült ,de még nem láttam a babát (Barbara),valahogy nem vagyok rá kiváncsi mert velünk mindig bunkok voltak(tudom h most egy kicsit furán hangzik,de a bnöm gyerekét jobban szeretem mint az övükét!!
Veled mi van??Sikerült a vöfély??

Vica!

Szegény te most teljessen kész lehetszKép reméljük nem sokáig tart már az árviz!!
Pihiz ma ,ha tudsz!!!
Vendég
 


Vica!Nagyon sajnállak az árvíz miatt,nagyon nehéz lehet most nektek.Nem lennék a helyettekben.Itt debrecenben is belvíz van,rengeteg utcába nem lehet ki-be menni,a házakról nem is beszélek itt az eső miatt van a rengeteg víz.Kép
Keditke!Hát ha bunkók akkor meg is értelek.Én ma megyek a bnőmékhez baba látogatóba holnap lesz egy hetes Zsoltika.KépÉdi lehet.
A vőféllyel ma találkozok,mert hozza magáról az anyagot(DVD-t),majd ebből derül ki hogy őt fogadjuk e fel.
Figyu!Vérből tudják megmondani hogy jó e a hormonképed?El kéne menni.Be akarom adatni a kullancselleni védőoltást és akkor már kérnék beutalót arra is.

Kép
breni
 
 


Jaj majd elfejeljetttem a legnagyobb poént!!
Anyosom dicsekedett h vett nekik egy rugdalozott és egy takarott,én a helyébe inkább csendbe lettem volna ha csak ennyivel járult hozzá az unkokájához.
Hát sose értem meg a párom családi gondolkodását!! A"férjem" tesoja azota "van a bögyömbe" mikor esküvönkre beállitot a legnagyobb ajándékkal: Semmivel!!Na ehhez mit szoltok !Nem birok észhez térni .Na de elfutok már a boltba !!Kicsit késöbb vissza jövök.DE a családi témát igérem nem hozom felKép!!
Vendég
 


Ha jól tudom ,a vérböl mutatják ki!!
Vendég
 


Keditke!Az jó.Szegények egyébként,mert akkor megértem,de ha van mit a tejbe aprítani akkor nem.De ha nincs annyi pénze legalább egy gyertya tartót vehetett volna Kép.Nem?

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Beteg voltam múlt héten, ezért nem voltam netközelbe. Légyszi ha írtok írjátok meg, hogy hanyadik cn-en vagytok. (tábla miatt)

Maminti, Zafír GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok boldogságot Nektek!!!!!Kép Kép

Sajnos nekem megjött. És úgy döntöttem elég volt. Még a férjecskémmel is meg kell beszélni.

Vica, írtam mailt!

Pussz mindenkinek!
Julcsi2
 


Üdv Csajok!

Zafír,
sok boldogságot Dóri babának és anyukájának! Kép Kép

Vica,
le a kalappal! Ez igen! Kép

Reni,
igen vérvétellel nézik!
Reméljük bejön a vőfélyjelölt! Kép

Editke,
nem vagy bunkó! Kép
És jó, hogy tudsz egy kicsit itt lenni! Kép

Julcsi,
sajnálom Kép
Akkor most inszem?

angel37
 
 


Julcsi!Nagyon régen nem voltál már?Mi volt a bajod?Én a 30.napon vagyok.Sajnálom,hogy megjött.Kép Kegyetlen a sors.És hogyan tovább?
Angel!Mizu?A körzeti orvossal is meg lehet ezt beszélni,ugye?

Kép
breni
 
 


Reni,
én a nőgyógyászomtól kaptam a beutalót, de biztos körzeti is adhat!
Újság az nincs.

angel37
 
 


Angel, arra készülök, de előtte még HSG mindenképpen. Kép
Julcsi2
 


Julcsi,
ja igen, ahhoz kell az átjárható petevezető!
Remélem rendben lesz! Kép
Annyira meg sztem senki nem szívja meg, mint én! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!!

Vagyok egy kicsit megintKép!

Julcsi!!Kép!!
MEgjöttem a boltbol és hazajövet bementem a fornettiba és a kakaos csiga megint elfogyotKép.
Vendég
 


Most meg mindenki elmentKép!!

Na jo megyek vasalni ,ha nincs itt senki!!

Sziasztok!!Kép
Vendég
 


SZiasztok!

Maminti, Zafír Gratulációk!!!!!!

Julcsi! Akkor készüljünk együtt a HSG-re. Mikor esedékes? Nekem Júni eleje. Kép Júúúúúúj, de félek!

Szia Keditke! Jó, hogy szabadnapos vagy. Én is úúúúúgy szeretnék nem dolgozni!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, Kép
Szerintem kb nekem is. Előtte még a férjemnek el kell menni egy vizsgálatra, mert ha annyira nem lesz jó az eredmény, akkor talán inszem nem is lehet, csak lombik. De erre nem kerül sor, mert tuti lesz olyan jó mint a múltkor. De a doki ragaszkodik hozzá. Szóval megy a férjem és az ő eredményével hívom fel a dokit, hogy bejelentkezzek a HSG-re. Remélem jövőhéten el tud menni a párom. Azt hiszem ott eredmény rögtön van. Kép
Julcsi2
 


Hello Lányok,

Zafíréknak sok boldogságot kívánok.

Maminti,
szép baba! Kép

Vica,
nem vagy semmi! Remélem hamarosan elvonul az ár.

Csanita,
én sem vagyok pizsis, vettem egy hálóinget a szülésre (marha nyomi, van rajta egy gólya, aki egy gnómot tart a csőrében Kép), egyébként pizsit meg rövidgatyót, bő pólókat viszek.(Bár még csak terv, nem csomagoltam.) Érdemes megkérdezni, hogy mi a szokás a kórházban. Nálunk pl ruhát adnak a babára, csak pelust kell vinni.

Ancsa,
Kép Erre lehet jó megoldás, ha a mellbimbók helyén kis lukat vágunk (mármint a hálóingre Kép)

Hello Ötyék! Kép

Julcsi,
jobbulást.

Keditke,
ne legyen rossz kedved!
potter_76
 
 


Reni, egyébként légcsőhurutom volt, lázas voltam. De már tök jól vagyok. De jobban lennék otthon!Kép És becsapott ez a hülye mensi is. Megint késett. Már másodjára. Régebben inkább korábban jött.
Julcsi2
 


Julcsi!Kép Engem is egyfolytában átver.Kiváncsi vagyok most mikor fog megjönni,ha megjön.Mióta nem szedem a gyógyszert,így jött meg 48,43,34,33,37,32,35 napra.Hát nem valami biztató.Mi?

Kép
breni
 
 


Csajok,
Beukáról tud valaki valamit? Nyugtassatok meg, hogy minden OK! Olyan rég jelentkezett!

angel37
 
 


Angyal,
nemtom, azt mondta szünetet tart a babaneten, egyébként meg clostyt fog szedni. Ha jól emléxem.
potter_76
 
 


Én igazán nem ismerem.
Du nem volt pörgés.Kép

Kép
breni
 
 


Breni,
én itthon aludtam. Kép Egyébként vőfély témában jutott eszembe, hogy van egy ismerősöm...inkább volt...aki néha vőfélykedett. Mondta, hogy nehéz szakma...egyszer a menyasszony úgy elkezdett szemezni vele, hogy majdnem leesett a székről. Aztán pár hónap múlva felhívta a lány, hogy válnak, randizik-e vele. Kép KépKép
Volt úgy, hogy az örömanya akart örömködni. Kép Minden szakmának megvan a maga "szépsége". Kép
Remélem nem voltam ünneprontó a sztorikkkal...azért elismerte, hogy nem ez az általános. Kép

Angyal,
mail ment.
potter_76
 
 


Én biztos nem fogok szemezni a vőféllyel,igaz hogy fiatal,de nem mondanám,hogy jól néz ki.Kép
Az nálad mit jelent hogy az örömanya akart örömködni? Kép

Egyébként nagyon szédülök,alig bírok ülni a gép előtt.

Kép
breni
 
 


Breni,
hát...nem hiszem, hogy csak táncolni akart. Kép
Rohannom kell.
Breni, kapaszkodj, le ne ess! Vagy????
potter_76
 
 


Potter,
Beu clostyt szed babásan?
Vagy... atyaúristaen lemaradtam valamiről??? Kép

Jópofa ez a vőfély! Kép

Reni,
a kinézet nem minden! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!!

Bocsi hogy igy eltüntem,de közbe vendégem jött,és még csak most ment el!!
A párom meg megint tullorázikKép 8-körül ér haza!!

Nem tum mi lehet Beukával én már többször hiányoltam régeben irtam neki mailt de semmi válaszKép ,de remélem semmi komoly,csak feküdnie kell!!
Vendég
 


Potter,
ment válasz!

Editke,
akkor te se tudod... biztos nincs baj, csak olyan régen írt már!

angel37
 
 


Ági, mi ez a clostys dolog!? Remélem, ez csak rémhír!!!!!
Beuka, remélem jól vagytok mindketten és nem maradtam le én sem semmiről!

Vőfély sztori, nem semmi!
Julcsi2
 


Hahó Csajok! Picit összekevertétek a neveket!

Beuka nem szed Closty-t, Zsuzska szed Closty-t és elvonatkoztat egy kis ideig, de remélem azért vissza fog jönni.

Beukáról én sem tudok semmit, de remélem jól van.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia KamillaKép!!
Vendég
 


Megint teljessen ki vagyok,nem tudom mér ver a sorsKép!!A párom hivott 23 óra elött nem ér haza , elege van a m.helyén holnap nem megy be dolgozni,végleg ott hagyja!!Azt mondta ne aggodjak 1 hónapon belül talál másik helyett!Már csak az hiányzik h engem meg elküldjenek.Azt jol nézünk ki!!
Nagyon ideges vagyok és nem tudom ezt senkivel megbeszélniKép!!
Vendég
 


Hát én sem vagyok oda a munkahelyemért. Pont ma telt be a pohár, de aztán párszor becsapom az ajtót magam mögött, és szép nyugodtan elmagyarázom magamnak, hogy nem érdemes felmondani, mert úgyis mindjárt teherbe esek és akkor vidáman elmehetek legalább 3 évre. Csak az a gond, hogy ezt mondogatom magamnak tavaly február óta és egyre nehezebben viselem.
Az biztos egyébként, hogy a stresszes munka nem tesz jót és szerintem nálunk is ez lehet a gond.

Hm. Mit mondjak Keditke. Remélem tényleg talál a párod egy rendes munkát. A stressz csak kikészíti az embert. Az én párom is látástól mikulásig dolgozik, de ő imádja, ennek ellenére látom, hogy mennyire leterhelt.

Egyébként volt róla szó, hogy tényleg elküldenek Téged? Bocsi, ha már írtál erről, de mostanában elég hézagosan tudok olvasni.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!!

Most nyilik nálunk a Plusz és ha visszaesik a forgalom,akor egy embert elküldenek ,de már hárman fel akarnak mondaniKép ,én aba reménykedem h nem zárják be a boltot!De 4 emberel nem lehet 2 müszakba dolgozni,a gatyánkat is ellopják és lehet év végén leltár hiányt fizetniKép!!
Szar a helyzet ,föleg az lesz ha a párom m.nélküli lesz!!Elég nehéz m.helyet találniKép!!
Vendég
 


Kamilla!!

ÉN a babára nem is merek gondolni ha most még az is sikerülni ,teljes anyagi csöd,na persze nagyon boldog lennék!!Hisz már régota reménykedem,de a párom azt mondta h pár évig várjunk vele,no de én nem védekezekKép!!
Vendég
 


Te is egy lánc-nál dolgozol vagy egy kis önálló üzlet? És a Plusszba átmenni, reményleten?

Na jó, nem akarok okoskodni. Az biztos, hogy nehéz normális munkát találni. Én tudnék, mert Pesten mindig lehet valamit találni, de én meg nem akarok már baba előtt váltani. Inkább kivárom, hogy összejöjjön.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Az a jó neked, hogy még fiatal vagy. Ha most vártok pár évet, még akkor is fiatal leszel. Jó, én sem vagyok azért olyan öreg, de mégiscsak 28. Ha nekem most azt mondaná a párom, hogy várjunk pár évet és nem bírnám ki. Persze, ha anyagilag úgy álllnánk, akkor valószínűleg muszáj lenne kibírnom valahogy. A bizonytalanba nem hiszem, hogy szülnék egy gyereket.
Anyámék régen mondjuk nem nagyon szaroztak ezen. Apu még egyetemista volt, anyu meg pályakezdő és nagyiéknál laktak egy fél szobában, mikor születtem. Hát a "sorsra" bízták magukat. Végülis így is lehet csinálni, mindig lesz valahogy. Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?