Új privát üzeneted érkezett!

Berni!

Én úgy tudom, hogy jóindulatú elváltozás alakulhat ki az agyban, és elég ritkán. A fejed fájhat pusztán migréntől is.
Itt a babaneten az egyik topikban (sajnos egyáltalán nem emlékszem hol) írt egy lány arról, hogy a férje agykutató (vagy vmi hasonló) és a főnökével pont ezeket a nőket szűrik. És nagyon nagy hatékonysággal tudnak nekik segíteni, hogy teherbe essenek. Egyáltalán nem úgy írta, mintha ez vami nagyon-nagyon veszélyes betegség lenne. Nyugi

Elküldött a dokid Ct-re?


Wanga!
Boldog névnapot!

Tina
vtina
 
 


Sziasztok!
tesztelők tényleg írhatnátok már. Tanczy te nagyon gyanús vagy. Fáradtság, hőemelkedés, enyhe náthás tünetek...
Falina,
de jó hogy már ilyen jól megy a pötyögés hogy ide is irogatsz,majd ma írok neked e-mailt is.
Ági,
májusban lesz egy éve a próbálkozásnak, október óta clostival, amiből két hónap cisztás lett.
Már van két lányom, ők is clostival, velük öt hónap closti után lett eredmény.
Arnold asszisztense szerintem korrekt, attól függetlenül hogy nem kedveskedik.
Wanga,
boldog névnapot.
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Köszi Berni! Nagyon sajnálom a negatív tesztet. De ne keseredj el. A prolaktin a stressztől is jelentősen megemelkedhet (én ilyen vagyok). Szokott erősen fájni is a fejem, sőt migrénem is van néha. De az MR vizsgálatom neg. lett. Csak nehéz teherbe esnem, mert a stressztől megemelkedik a p. szintem.
És sajnos én elég hisztis vagyok (szinte minden problémát tragédiaként élek meg).
Úgyhogy ne aggódj semmi baj nem lesz, a p. szintet majd orvosolja a dokid, és legalább tudod, hogy eddig emiatt nem sikerült.
Úgyhogy FEL A FEJJEL!!!
Pusz
Ildikó

wanga
 
 

 
 

Berni!

Sajnálom! De biztos lehet a prolaktin szintedet rendezni!
Na de ha nem haragszol, ezek után nem medilab tesztet veszek. Kicsit babonás vagyok Kép
Hát nagyon kiváncsi vagyok a holnap reggeli eredményre.
Asszem megkockáztatok egy clear blue tesztet, hátha ez kell a babának!

Wanga!
Mégegyszer nekifutok ennek a lakásos dolognak Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Á még nem hát ma mondta meg a vérvétel eredményét.Holnap beszélek vele erről.Meg vagyok nyugodva nem hiszem hogy bármi baja lenne a fejemnek.
berni611
 
 


Wanga én is elég ideges tipus vagyok és sajnos tudom milyen a migrénes fejfájás én flectort Ep grahulátumot szedekrá.Örülök ha nem hányok a fejfájástól.
Tanczy a kislányomnál a clear bluet vettem és bevált remélem neked is szerencsét hoz.De én jövö hónapban sem fogog ilyen drága tesztet venni csak akkor ha pozitívat mutat az olcsó.
berni611
 
 


Sziasztok!

Berni, sajnálom, hogy nem jelent meg a második csík, és örülök, hogy nem keseredtél el miatta.
Az írásaid alapján alapos orvosod van, biztos megtalálja a megoldást arra, hogy hogyan nyomja le a prolaktin szintet. Egyébként mennyire magas?
De ha mindenképpen meg akarod nézetni a kobakodat inkább MRI viszgálatot kérj, és ne CT-re menj. Egy ismerősöm röntgen orvos, ő csinálja mindkettőt, és ő pl. nem szívesen sugarazza CT-vel a betegeket.

Na és - könnyű azt mondani - de ne idegeskedjetek csajok! Árt a szépségnek és ezek szerint babaellenes is!

Tündi
neptun
 
 


Berni!

Én már annyi félét vettem eddig, clear bluet még nem. Hátha szerencsét hoz...

Wanga!

Megtaláltam a lakást. Egy biztos engem sem az eszemért fognak ma ellopni.
Ugye matekszakos létemre a IV. és V. ütem között nem bírok különbséget tenni Kép
Először a IV. ütemben kerestem a lakást... Kép
De hogy ne legyen vége a sikersorozatomnak, tésztát készültem főzni magamnak, hát nem sikerült a jó sütőlapot bekapcsolnom Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy! Olyat már én is csináltam. Csak szagolgattam, hogy mi ez a büdös, égett szag, a kaja meg nem gőzölög.

Berni!
Nekem a hányásig fáj a fejem, és semmilyen gyógyszer nincs rá hatással.

wanga
 
 


Sziasztok!

A ct-t csak úgy kb írtam, de igazatok van MR-rel nézik.
Látom nem vagyok egyedül a migrénemmel, engem is néha a hányinger és az ájulás keringet. Ráadásula hideg és a melegfrontra is beindul, így mégcsak időjós békának sem vagyok jó.Kép
Szerintem nekem is magas lehet a prolaktin szintem (remélem hamarosan megjön az eredmény), én is kifejezetten stresszelős, idegeskedős vagyok.
Nekem a clearblue a 27. napon egyértelműen, azonnal mutatta. tény, hogy drága. Ja és a férjem vette.
Tina
vtina
 
 


Wanga!

Nekem sem hat semmi. Egyedül a Cataflan, de hát azt nem annyira jó sűrűn kapkodni.

T.
vtina
 
 


Csajok!

Én ha már érzem hogy bizsereg a fejem már veszem is be a gyógyszert.Nekem a Cataflam nem használt ezért kaptam Flectort eleinte majd elhánytam magam olyan rossz ize van,de már megszoktam feloldom egy kisvizben aztán belököm az agyba és megprobálok aludni.
berni611
 
 


Sziasztok lányok Kép
Most jöttem haza. Simán ment minden csak sokáig tartott mire bejutottam. Kép
Megvolt az inszem. Abszolúlt nem fájt. Kép A doki írt fel minden napra 2 db utro-kúpot az elvileg segít a baba beágyezódásában.
A férjem spermaképe meg lett dicsérve. A doki azt mondta a páromnak, "maga nagyon szuper volt". A drágámnak dagad is a melle a büszkeségtől. Kép
Aranyos. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi!

Jó, hogy túl vagy rajta! Drukkolok, hogy meglegyen az eredménye!!
Biztos egy orvoshoz járunk? Én direkt rákérdeztem, hogy szedjek-e utrót a tüszőrepedés után(3 vetélés után talán nem árt segíteni a beágyazódást)és azt mondta nem kell. Értitek ezeket az orvosokat????????????

Tina
vtina
 
 


Ági! Remélem, az első inszem összejön Kép
Eléggé megnyugtatott, amit írtál. Akkor ez tényleg nem olyan vészes.

Az én férjem is teljesen el volt alélva, mikor azt mondta a spermadoki, hogy "árusítani kéne a spermáját".
Ilyen hiúk ezek a pasik Kép

wanga
 
 


Ági!

Szurkolok nektek a sikerhez!
Mikor kell menned legközelebb a dokihoz?

Az én férjemnek még nem vizsgálták a spermáit, de valószínűleg arra is sor kerül majd, mert a doki kérdezte, hogy a férjemet vizsgálták-e már.

Lányok a férfiak vizsgálata hogy működik?
Anyagot a vizsgálatot végző helyen kell produkálni, vagy ha vinni is lehet, az max. hány órás lehet?

Tündi
neptun
 
 


Köszi lányok Kép

Tina Kép
Szerintem egy dokihoz járunk. Én is gondolkodtam, vajon ír e fel valamit a doki. Lehet, hogy ez csak inszem esetén teszi.

Tündi Kép
Szerintem jobb ha ott produkálja,de természetesen viheted is, akkor a doki ad egy steril edényt. Én úgy tudom max 2-3 órás lehet a vizsgált anyag.
21.-én megyek és vesz vért, meg csinál ultrahangot. Hát nagyon kíváncsi vagyok. Kép
Az csak 11 nap. Kép

Wanga Kép
Azt mondom neked, hogy a rákszűrés rosszabb. Kép
Én is reménykedem, hogy az első sikerül, bár a doki mondta, hogy ha nem sikerül, akkor sem kell búslakodni, megyünk tovább. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Remélem te megcáfolod a statisztikát és elsőre sikerül!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ági, mostmár kezdem elfogadni az inszem lehetőségét. Szinte már várom, mint nagyobb esélyt a mezei 20%-nál.
De azért reménykedem, hogy ez a hónap sikerrel zárul, és nem lesz rá szükség.

Tündi!
Ahol a férjemmel voltunk spermavizsgálaton, ott azt mondták a telefonos bejelentkezéskor, hogy 1,5 órás "anyagot" kell vinni, vagy lehet a helyszínen is produkálni. A gyógyszertárban vett steril műanyag dobozban vittük, és cca. 2 órát kellett várnunk az eredményre. Rögtön megvizsgálták, aztán bemehetett a férjem a dokihoz, aki őt is megvizsgálta. Megmérte a herezacskókat, megnézte, hogy egyformák-e.
Ennyi volt. 8.000 Ft-ba került.
Szerintem ki lehetett bírni (más kérdés, hogy a férjem szerint csak alig élte túl).

Falina!
Hogy vagy?
Vérzel még?

wanga
 
 


Wanga!
Azt hiszem, ha arra kerül sor, akkor szegénynek majd helyben kell produkálnia, mert 1,5 óra alatt mi nem biztos, hogy Siófokról eljutunk Pestig.
Megadnád a címet, ahol a férjedet vizsgálták?

A férjem már mondogatta egyébként korábban is, hogy ha gondolom, akkor szívesen elmegy megnézetni magát. Azért azt nem mesélem el neki, hogy herezacskót mérnek meg ilyesmi, nehogy berezeljen.
neptun
 
 


Szerintem Wanga is a KRIO-ra gondolt. Kép
www.krio.hu
Telefonon kell bejelentkezni és nagyon jók és gyorsak. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


wanga,
vas. óta nem volt vérzés, tartsa ,meg jó szokását! Kép
holnap megyek dokihoz, remélem minden ok!
f.
falina
 
 


Így va,. Pontosan ott voltunk.

Jaj, úgy izgulok, most fogom megkapni a fiamtól a névnapi ajándékot. Majd megírom, hogy mi volt. Olyan édes!!!!!!!!!
(Egyébként rossz, mint a bűn!)

wanga
 
 


Na, megvolt az ünneplés.
Kaptam a kisfiamtól egy plüss katicabogarat, meg egy marcipános desszertet. Egy szépséges képeslappal, amire ráírta, hogy szeret.
Szeretnék még egy ilyet (lehetőség szerint lányt). De ha fiú lesz, azt sem küldjük vissza Kép

wanga
 
 


Édes lehet a fiad. Kép
Miért nincs fennt fénykép róla?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Hát nekem már minden bajom van.
Megvettem a clear bluet (egy vagyonba került).
De ha ez is negatív lesz...

Kép
Kép
tanczy
 
 


Nem lesz negatív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Írj,ha már tudod.

Ági!
Megpróbálok feltenni egy képet. nem vagyok túl ügyes, de majd a férjem segít.

wanga
 
 


Sziasztok!
Tanczy ne csigázz minket, mi van a teszteléssel?
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok lányok!

Tanczy!
Ugye pozitív és azért nem jelentkezel, mert még örömmámorban vagy a két csík miatt?

Wanga!
Én is egy ilyen édes gyereket szeretnék. Biztos sok örömed van a fiadban, mégha "bűn" rossz is.

Ági!
Hogy érzed magad?

Nálunk száz ágra süt a nap és csiripelnek a madarak, most már biztos jön a tavasz.


Tündi
neptun
 
 


Tündi Kép

Köszi jól érzem magam. Tegnap egy kicsit fel voltam fúvódva, de estére elmúlt. Semmi görcs meg szúrás.
Most itthon vagyok, mert a doki kiírt 2 napra és kihasználom. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Hát persze hogy negatív lett a tesztem. Mi más lenne Kép
Szóval ma vagyok a 29. napon kb 1-2 % annak az esélye, hogy korán teszteltem.
Nem vagyok ma jó hangulatban, így nem megyek dokihoz a következő adag clostiért.
Inkább kockáztatok. Még 2-3 napig szedem a Duphastont, mert ha hétfőn jön meg még szerdán felirathatom a bogyót és el tudom kezdeni szedni, ha nem jön meg addig, akkor nyugodt szívvel megyek dokihoz, újabb tesztet csinálva, hogy az is negatív de még nem jött meg.
Tekintve hogy a múltkori ciklusom 39 előtte meg 32 nap volt nem sok értelmét látom ma dokihoz menni.
A szerda sem lesz egyszerű mert ő 4től rendel én meg 1/2 5-től tanítok, de szerda reggel felhívom telefonon, biztos be tudok hozzá mennni előbb. Meg szerdán ő rendel az sztkban is. Legfeljebb behív oda.
Vagy szerintetek igen hülye ötlet???

A legrosszabb az egészben, hogy már október óta nem szedhetem az asztmás gyógyszereimet, hátha baba lesz, és így versenyt futok az idővel, mert kijön a tavasz és az allergiaszezon nekem végem lesz. Ha tudnám hogy terhes vagyok kérhetnék olyan gyógyszert amit akkor szedhetnék, de addig nem akartak olyat adni....


Na befejeztem a panszkodást. A telefonom is csak most kapcsoltam be.

Wanga!

Hol lehet a kisfiad képét megnézni? Hogy valami jó is történjen....

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy!
Nagyon sajnálom... Kép. A többit úgyis tudod. Vígasztalásban nem vagyok túl jó, de sajna nagyon átérzem a helyzeted.

Hogy lehet az, hogy egy új babásunk sincs?
Hát hol itt az igazság????? Már a nap is süt. Tavaszt AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hétvégén csinálok egy albumot és megírom a jelszót annak akit érdekel.
Tényleg sok örömöm van benne, még akkoris ha néha eléggé szófogadatlan.
De hát ez inkább az én hibám. Nehezen jött össze, meg 2x is nagyon beteg volt, (élet-halál között) és eléggé elkényeztettem.
Sokáig apu nélkül éltünk, kettecskén, hát képzelhetitek!
A férjemmel 4 éve vagyunk együtt, és mostmár van apukája.

wanga
 
 


Tanczy.
Hidd el nem kell feladni. Mi már 2002. novemberétől akarunk babát és én sem adtam fel. Szerintem a pozitív hozzáállás rendkívül fontos.
Az első pár hónapban teljesen magam alatt voltam, hogy megint megjött, majd 1 év után elmentem orvoshoz, mert úgy hallottam csak 1 évi sikertelen próbálkozással lehet orvoshoz fordulni. Majd átmentem egy meddőségi szakorvoshoz. Most érzem azt hogy jó kezekben vagyok. Kép
Nálunk már olyan sok idő eltelt, hogy már nem bukok ki, amikor megjön. Az ember egy idő után hozzászokik. Kép
Viszont tudom, hogy lesz kis babánk és küzdök érte. Mindent megteszek. Kép
Tudjátok pont azt beszélgettük a férjemmel, hogy akárhogyan hangzik is, az hogy így problémákon át jutunk csak el a célig, hogy kisbabánk legyen, sokkal jobban fogjuk értékelni.

Tudom az is rossz, amikor mellettünk szinte az összes ismerős bejelenti, hogy terhes. Igazán szívbemarkoló érzés. Nálunk amióta mi is szeretnénk gyermeket azóta már 6 rokon+barátnak lett már babája. Nem jó érzés, hogy nekik igen nekem meg nem, de ez van ők nem tehetnek róla, hogy velem ez van és az első fájdalom után természetesen én is osztozkodtam örömükben.

Lányok most egy alagútban vagyunk, mely végén a kisbabánk áll, meg kell fogni a párotokkal a kezeteket, hogy kitaláljatok és megtaláljátok az anyai boldogságot, lehet hogy vannak akadályok, amiken át kell jutni, de egy lebegjen a szemetek előtt a CÉL.

Bocs ez most egy kicsit érzelgősre sikerült, de csak azt akartam hangoztatni, hogy a pozitív hozzáállás nagyon fontos és nem szabad feladni. Menni kell, mert van miért (kiért) Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Köszi lányok a vigasztalást!

Ági, hozzátok képest mi még nagyon kezdők vagyunk, mi 2004. júliusa óta próbálkozunk. Én mondjuk nov. óta kapom a clostit mert júl és nov között csak segítséggel jött meg a vérzésem, akkor derült ki, hogy nincs spontán peteérésem.
Én azt utálom a legjobban, hogy mindenki azzal nyaggat mikor lesz már gyerek...
Lesz, ha összejön.
Meg sajnos, amikor vettük a lakást úgy adták a szocpolt, hogy a szerződéskötéstől 6 éva a 2 gyerekre. Mi meg majdnem 1 év elteltével tudtunk beköltözni.
Most már csak 4,5 évünk van. Ez is stresszel eléggé.

De ugye szerintetek se menjek ma dokihoz?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Szerintem ne menj ma dokihoz, és 4 nap múlva tesztelj újra.

wanga
 
 


Tanczy!

Szerintem is tesztelj még 1x 4-5 nap múlva. Utána nyugodt szívvel abbahagyhatod a gyógyszert és akkor megjön és lehet megint reménykedni!Kép
Nem szabad még elkeserednek. Ebben a témában nem szabad türelmetlennek lenni! Kép

Hogy legyen egy jó hír is: megjött a pm leletem nincs semmi gond. Kép Bár még vmi anti TPO-t várok (Pkagi! ez mi a fene?). 3-4 havonta csinálják csak. Kép

Tina
vtina
 
 


Anti Tpo csak azt mutatja, hogy van e gyulladás a szervezetedben.
Ami lényeges, hogy rendben legyen az a TSH.
Általában ha gond van pajzsmirigyel, akkor igen kb 3 havonta nézik. Ha az ember terhes lesz akkor havonta.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi!

Igen a TSH volt rendben, a dokinő is azt mondta, hogy ez a lényeg (+ még vmi, de az is jó lett). Jövő szombaton megyek még nyaki Uh-ra. Remélem ott sem lesz gond. Azt beszéltem meg a belgyógyász nővel, ha vmikor terhes leszek, akkor azért megnézi még 1x ezt a TSH-t.
Izgultam, mert a családomban van túlműködéses pajzsmirigyes.

Tina
vtina
 
 


Az nem értem Tina, hogy ha elvileg minden rendben a pajzsmirigyeddel, akkor miért küldenek nyaki UH-ra, bár veszteni nem veszt vele semmit az ember.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Mert már korábban bejelentkeztem rá: kérdeztem a dokit, hogy mondjam-e le. Azt mondta, ha már van időpont, akkor menjek el, baj nem lehet belőle.
vtina
 
 


Tina!

Örülök, hogy rendben vagy.
Akkor már "csak" annyi a dolgod, hogy minél előbb babásodj. Kép

Ha én így folytatom, tényleg nyáron fogok szülni. De melyik nyáron???

Páromat meg szeretném elküldeni katonavizsgálatra, majd megkérdezem a dokimtól kit javasol.
Legalább az ő hibalehetőségét zárjuk ki.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!

Nem lehetne szólni valakinek, hogy vonják ki a forgalomból a negatív teszteket?
Már rég lejárt a szavatosságuk nem?

Tanczy!
Sajnos mindannyian tudjuk, hogy milyen csalódás látni a negatív tesztet, de lesz az még pozitív!
Mindennek eljön az ideje, csak nehéz kivárni.

Tina!
De jó, hogy nincs gond a pajzsmirigyeddel!
Most hogyan tovább, nálad még milyen vizsgálatra lesz szükség?

Tündi
neptun
 
 


Tanczy Krio intézet. Kép
www.krio.hu

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok egy kis biztatás.
A "ma megint mejött" topikba 2 új kismama van 2 héten belül.
Az egyik 3 hónapos closty után, a másik 2. inszem után.
Úgyhogy van pozitív példa. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok csajok!

Tanczy:látod nem a teszten múlik,de azért biztam benne ,hogy szerencséthoz. Mert akkor én is vettem volna a következö alkalommal.
Sajnálom,de probáld megismételni 5 nap múlva.

NA,voltam dokinál Bromocriptin 2,5 mg kaptam napi 1×1 tabletta. Jó kis mellékhatásai vannak .JA és közölte a dokim,hogy az első párnapban felerősödhetnek pl.:fejfájás,szédülés,fáradtság,látászavar ezen gyógyszer hatása a munkavégzőképességet és a közlekedésben való biztonságos részvételt hátrányosan befolyásolja.Remek majd az ügyfeleknek kiállított számlákat 3× kell ellenöziznem nehogy hülyeséget írjak,ráadásul a dolgozók adóbevallását is megkell még csinálnom .Még jó hogy havi zárás után kaptam a gyógyszert.Azért vezetés közben remélem nem csavarodok fel egy fára.

További hírek:ugye ma voltam dokinál,felírta a gyógyszert közölte ha nem jön meg 5 nap mulva újabb teszt és hívjam fel.De ha megjön az első naptól kell szednem a gyógyszert.Na 10-re mentem hozzá,12-kor felhívtam hogy MEGJÖTT A MENSIM.

Ez lehangoló,de legalább időbe jött meg nem 43 meg 45 napokra.Ma 32-dik napban voltam De az 1-be léptem.Tehát új ciklus, ÚJABB ESÉLY 14-15 nap múlva.Jaj ,de SOKÁRA lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként a prolaktinom
2 hónapja 278.95 uIU/ml volt
most 663.89 uUI/ml
A normál érék taromány 29.50-513.00 uUI/ml
csak 150.89 uUI/ml-al léptem túl a normál értéket.
Jó mi?

Na csajok fel a fejjel.Minden hónap egy esély én így fogom fel.Ha a teszt negatív alígvárom hogy megjöjjön és újra kezdjem.


Ápropó Jó Hír:megkapuk az építési engedélyt.Megyünk a bankba szocpol igénylésért 2 gyerek után.Ugyhogy 4 év alatt csak összejön a második csemete.Jövő hónapban ássák az alapot.Alig várom már.

puszi nektek!
berni611
 
 


Tanczy!

Az jó lenne, ha "csak" ennyi lenne a gondom, hogy babásodjak. Inkább kívánd úgy, hogy babásodjak, de végre 9 hónapig!

Ne légy türelmetlen! A szocpolra pedig próbálj nagyon nem gondolni!! (tudom, ez nehéz)Akár ez is hátráltathatja!

Tündi!
Nincs mit vizsgálni már. Nem is tudom ennek örüljek-e vagy sem. Innen csak a remény maradt!

Berni!
Rám a closti volt kb ilyen hatással! Eddig is az első naptól szedted a clostit? Nekem azt mondta a dokim ,hogy akkor több tüsző érik! Minimum dupla esély!
Mondott vmit mitől mehetett fel a prolaktin?

Tina
vtina
 
 


Egy tavaszváró kép mindenkinek!
(ezt 3 hete csináltam)Kép
vtina
 
 


halihó!
- tesztek engem is lehangoltak... de legközelebb már tuti +ost vesztek a boltban! Kép

Tina,
nagyon jó hír, h. pajzsmiriggyel nincs gond, úgy örülök én is. szeded az utrót amúgy?

voltam ma dokinál, majdnem elájultam a váróban. ettem, ittam, de csak kicsivel lett jobb. amikor már nem tudtam hősködni tovább, befeküdtem a doki melletti "sexlapos" szobába. 3 órát kellett várni a soromra (11-14 h). mikor feltűnt az asszisztensnek, h. rosszul vagyok, megmérte a vérnyomásom, ami alig volt, pedig ekkor már egész jól voltam. vajon előtte mennyi lehetett...
doki le is vesz jövő héten teljes vérképet az afp-vel együtt, hátha van a rosszuléteim hátterében vmi. remélem csak a fekvés miatt vagyok gyengusz!
kézi vizsg. volt csak, aszerint rendben vagyok. jövő héten megpróbálok kikunyizni egy baba/méhlepénynéző uh-t.
végre rákérdeztem a pajzsmirigyes dologra, azt mondta, hogy ő nem ért hozzá, háziorvoshoz forduljak.
na nem írok többet, mert már lezsibbadt a fél oldalam. Kép
f.
falina
 
 


FalinaKép
A pajzsmirigyhez tényleg nem ért a doki ezt nekem is mondta. Kép
Tegnap mondta a doki, hogy egy kicsit elszámolták magukat csütörtök-péntekre, annyi embert hívtak vissza. Tegnap amikor voltam, majd elájultam mennyien vannak.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Falina!

Örülök, hogy rendben vagytok!

Igen, igen "szedem" az utrót.
Nem szóltatok, hogy rosszul vagy???
Akkor a jövőhét is izgi lesz! Vigyázz magatokra!
Most válogatom le a fotókat az utazásról, küldök párat, hogy nem unatkozz!
(Dana, Matchi megy nektek is, nem felejtettem el!)

Tina
vtina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?