Új privát üzeneted érkezett!

Vanda Kép
Semmi cicifájás, hányinger, eddig is csak a görcsök, alhasi fájdalmak voltak Kép Meg erős fejfájás, de az szokott front miatt is, szóval nem mérvadó.
És tessék csak nem lemondani a két csíkról, még akkor is ha cask először próbálkoztok, többen meg régebb óta próbálkozunk Kép Épp olyan öröm, mint bárki másé Kép

Timi Kép
Szeretni kell az ilyen jószándékú kolleganőket Kép Legyen igaza!!! Kép

Tündi
Vendég
 


Stella, Vanda!

Igazából ha nem tudnám, nem is hinném el hogy terhes vagyok. Még a cicifájásom is abbamaradt. Hányinger csak ha éhes vagyok, de igyekszem kevesebbet de többször enni.

Móni, Tündi, Stella!
Nagyon drukkolok nektek! Olyan jó lenne már titeket is arról kérdezni hogy van a kicsi odabenn. Kép Móni már nagyon várom az UH-t, de félek is egy kicsit tőle, ez olyan mint egy felvételi vizsga, utólag izgulhat az ember , hogy sikerült e.
Én is olvastam Tündi 28 storiját és nagyon megrázott. Így mégjobban félek nehogy gond legyen.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Stella,
neked hany naposak a ciklusaid? mikor fogsz tesztelni? vagy ne haladjunk ennyire elore?

Moni,
hajra, nagyon drukkolok, bar mindeki szamara egyertelmu, hogy mi lesz az eredmeny!!! miert adsz csak 2% eselyt magadnak?
vanda72
 
 

 
 

Móni Kép
Örülök, hogy rászántad magad, és nagyon bízok a sikerben! Rettentő sok ++++++++++++ drukkot küldök! Kép Kitartás!

Tündi
Vendég
 


Tenyleg Stella, mikor tesztelsz? Mar nagyon szeretnenk egy-ket vagy megtobb zebrat latni a tablazatban!!! Kép
Gyongyi

bgy
 
 


Lányok!
Nagyon köszönöm a sok drukkot és természetesen én is küldöm azoknak, akik hasonlóan állankKép

Vanda,
Azért van csak két százalékom, mert a doki szerint PCO-m van, és azt olvastam, hogy a pco-soknak, csak 2% esélyük van a teherbeesésre.

Most megyek tanítani, majd még este benézek!

Móni

Kép
móni23
 
 


Moni,
es nem kezdtek meg el a kezelest? mert lehet, hogy rogton meg is van az eredmenye, nem? nem ertek a PCO-hoz, csak amit itt olvasgatok, de erre adjak azt a Closty nevu gyogyszert, amit csak 2-3 honapig kell szedni. vagy keverem azzal, amikor valakinek nincs peteerese? akkor bocs. de bizni azert bizhatunk a dupla csikodban, nem?

Nicol,
azert ez tok jo, hogy nincsenek olyan kellemetlen tuneteid! de jo lenne, ha neked is egy szep es nyugis terhesseged lenne!

Stella,
hova tuntel? nem kell valaszolnod, csak gyere elo!!!

Vanda
vanda72
 
 


MóniKép
drukkolok nagyon!

GYöngyiKép VandaKép
szerintem én csak a következő ciklus végén tesztelek Kép
Na, de komolyan (ma tényleg nem vagyok teljesen komplett). A ciklusaim 30-34 naposak. Ha a 35. napon a hőm még fent lesz és enm jön meg, akkor aznap veszek tesztet (vagyis jövő kedd) és következő reggel csinálom meg. Na de nagyon előreszaladtunk!
Addig még egyben kell maradni!

Kitartás lányok, én biztos vagyok benne, hogy ebben a hónapban is lesz babásunk!!

MóniKép VandaKép ZsófiKép PilisKép ZsuzsciKép TimiKép GYöngyiKép TündiTündiKép(2x, mert ikerket szeretne)(ugye nem hagytem ki senkit, ha igen bocs)
DRUKKKKKKKK!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella, akkor addig is megy az extra drukk! Kép
Nalam megszuntek a tunetek - ugy tunik megis a kagylo volt a ludas - sot igen jellegzetes mensis erzeseim vannak... Bar a hom meg nem esett le, ez nem jelent semmit mert nem tudom hogy hogyan kellene viselkednie!
Szoval mindenkinek: HAJRA! Kép Kép Kép
Gyongyi

bgy
 
 



Mindenkinek küldök egy kis drukkot amihez kell!!!


Kép

Stella!
Külön drukkolok nektek a vizsgálat miatt.Kép
Holnap akkor nem írsz, ha mentek a pároddal?

Babus!
Nagyon jó érzés lehetett, hogy apucinak is reagált Kristóf.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Ti mikor mentek az eredményért?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol!
Köszi az érdeklődést.Kép
Sajnos én nem tudok menni.Kép
Csak párom megy, kb. 5 óra körül, mert nekem jön tanítványom házhoz.
Remélem nem lesz semmi gond, mert már nagyon izgul, és magát hibáztatja, hogy még eddig nem jött össze a babuci. Hiába nyugtatgatom, úgyis csak akkor fog megnyugodni, ha meg lesz az eredmény.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Remélem csupa jót fog mondani neked. Szorítok nektek!! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judyt!
Relémjük az eredmények megnyugtatják a párodat és hamarosan a babuci is jönni fog!

Holnap szabin leszek, de csütörtökön majd beszámolok mindenről. Bár szerintem nem lesz miről, mert egyik vizsgálatnak sem lesz meg rögtön az eredménye!
Stella

Kép
stella9
 
 


En is szoritok mindenkinek, aki most megy vizsgalatra es annak is, aki "csak" az eredmenyert megy.

Stella, nektek mikor lesz eredmenye a vizsgalatnak? Most a ferjedet vizsgaljak vagy teged is elkapnak egy korre? Stella, akkor izgulunk veled meg egy hetig! Mi mar lehet, hogy a tabla aljan leszunk amikor te meg mindig az elmezonyben!
vanda72
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát nem vagytok semmik Kép
Reggel óta olvasom vissza a tegnapi meg a mai napot és nem győzöm.
De azért igyekszem, talán holnapra sikerül utolérnem magam Kép

Lenne egy kérdésem is. Ma reggel 36,6-ról 36,4-re csökkent a hőm. Ez jelentheti a tüszőrepit?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


VandaKép
kiskatona vizsgálat és nálam első vérvétel lesz.
Szerintem úgysem bírom ki egy hétig, meg valószínű meg is fog jönni, ugyhogy, aki véletlenül újra a tábla aljára kerül, azt én nem hagyon sokáig egyedül!
De ha ezen múlik, akkor inkább esek én egy jó nagyot, de ti mind maradjatok fent, jó?
Szépen is néznénk ki ha végre rászáánjuk magunkat a kivizsgálásokra és pont abban a hónapban jönne össze! Nem ezért vettek nyilvántartásba és nem ezért füllentettem a dokinak! Persze azért örülnék neki, ha nem csak "normális" hormonokat, hanem egy ici-pici hcg-t is találnának a véremben!

NicolKép
légyszi ne mondj olyanokat, hogy hányingered van, ha éhes vagy, mert rögtön én is elkezdem érezni!
Tiszta gyagya vagyok, így a ciklus végére!

Ha azt mondaná valaki, hogy az a terhesség első jele, hogy kinő egy új fülem, ami ráadásul kék, azt is megtalálnám magamon!
De most nem dölök be semminek! Erős vagyok és messze elkerülöm a gyógyszertárakat!
Kiváncsi vagyok meddig tart nálam ez a nagy elhatározás!
Lehet, hogy már csütörtökön azzal jövök, hogy: "teszteltem, és megint negatív!".
Hiába, ilyen az én formám!

TündiKép
Remélem tényleg szükséged lesz arra a tesztre és végre megtudjuk, hogy melyik gyógyszertárban árulják a pozitívakat Kép!
Na, tessék már megint be nem áll a szám Kép
Stella

Kép
stella9
 
 


AnnácskaKép
Ezt csak a holnapi és holnaputáni hőd ismeretében lehet megsaccolni!
De egy-két hónap hőmérőzés után, már ismerni fogod magad és a jellemző hőidet annyira, hogy ki tudd számolni, mikor van a nagy nap!
Addig drukkolunk nagyon!
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus!

Olyan hallgatag vagy ma. Kép Vagy nem férünk bele a spenót készítés közbe? Kép

Stella!
Bíz magadban és a megérzéseidben. Lehet jó is a vége.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Stella Kép

Köszi, majd akkor nagyon figyelek Kép
Neked is megy a drukk Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Nicol

Ma nagyon sóskáztunkKép Én pucoltam, Kristóf rugdosott. Igazi munkamegosztásKép
Meg kivételesenKép nem tudtam sokat hozzáfűzni a levelekhezKép Én mindenkinek iszonyúan drukkolokKép

Stella
Nekünk is akkor jött össze a baba, amikor már apuci is rászánta magát a vizsgálatokraKép Sőt, mint már írtam, a vizsgálat reggelén lett pozitív a tesztem, így már el se mentKép

Vanda
A Closty-t akkor adják, ha nincs peteérésKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Annácska Kép
Én egyenlőre azért drukkolok neked, hogy végigérjél a 2 napi levelezésen Kép Aztán meg azért, hogy hamarosan legyen tüszőrepid. Aztán meg azért, hogy megfoganjon a baba, és beágyazódjon, és végre ne jöjjön meg! Kép
Egyébként kicsit korainak tartom a 7. cn a tüszőrepit, és az esés sem olyn nagy mértékű, de valóban néhány nap múlva talán jobban lehet ezt majd látni Kép

TESZTELNI AKAROOOOOOK Kép Már nem bírok magammal Kép

Gyöngyi
Örülök, hogy meggyógyultál!

Olyan drágák vagytok, hogy igy fejben tartjátok, hogy ikreket szeretnék Kép Azok a reggeli macis ikrek is haláliak voltak Kép Persze kettő is elég lenne belőlük Kép

Tündi, aki nagyon álmos, és haza akar menn ia férjéhez megszeretgetni Kép
Vendég
 


Tundi,
de edes vagy ezzel az ikermaniaddal! Miert szeretnel ikreket?

Babus,
koszi a kiigazitast PCO ugyben. "Szerencsere" ez a tema nem erint. Kristofnak izlett a soska?

Stella,
ragaszkodom a dontetlenhez! vagy te is vagy en sem. erted?! isgulok veletek a holnapi vizsgalatok miatt. nalad mit neznek?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda Kép
Azért szeretnék ikreket, mert mindenképpen 2 gyerkőcöt szeretnék, ennek több oka is van Kép És azért ikreket, mert ha csak 1 lesz, akkor később sajnos el kell gondolkodnunk, hogy vajon megengedhetünk-e magunknak még egyet Kép Én nem szeretném, hoyg ezt a pénz döntse el, de sajnos ez van Kép Ikrekkel viszont nem kérdés a kérdés Kép

Tündi
Vendég
 


Tundi,

Ez nagyon praktikus valasz volt, es tenyleg igazad van! Az ember mar penzhiany es leterheltseg miatt hajlamos a masodik gyerek kerdest addig kitolni, mig mar tenyleg keso. Es egypeteju ikreket szeretnel, vagy inkabb 2 kulonbozo kislurkot?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda,
Remélem izlett nekiKép

Tündi
Akkor teszteljKép
Még ha egycsíkos is lenne(dehát miért lenne az), akkor is ráfoghatod, hogy korán teszteltélKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

HAJRÁ Lányok!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy küldenék magunknak egy kicsit pozitív tesztet...
Megy a drukk és a pozitív energia ezerre!!!!! Na azért hagyok magamnak is egy kicsit, jó Kép? Ahhoz képest. hogy már lebeszéltem magam a babáról...

Juditnak nagyon jó nyaralást kívánok! Igaz, ezt már nem olvassa, de akkor is. Lélekben vele vagyok, ha már testben nem lehetek...

Olyan dáthás vagyok... nagyon hideg van, fázom. És rengetegek prüszkölök.

Holnap lesz a nagy nap... a 28. A hányinger időnként játszik...

Tündi 28 esetét olvastam én is, teljesen véletlenül. Sajnálom.....

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Egy ideje nézegetem a babanetet, és láttam, hogy két babavárós topik van, és be kell valljam, ennek a neve jobban tetszett.Kép Ezért, ha megengeditek, csatlakoznék hozzátok.

Rólam annyit, hogy közelebb vagyok a harminchoz, mint a huszonkilenchez, van egy lányom, aki ugyan még csak nemrég múlt egy éves, de mivel jó esetben négy gyereket szeretnénk, bele kell húzni a tesógyártásba, ha időben be akarjuk fejezni.Kép Mivel ez az első próbálkozós ciklusunk, még nem nagyon várok eredményt, bár láttam, hogy van, akinek elsőre sikerült, szóval ki tudja?Kép

Észrevettem, hogy inkább nappal írtok, de én sajnos általában csak este tudok, remélem, nem gond. Mindenesetre jó, hogy van kivel megbeszélni a dolgokat, és bíztatni egymást.Kép

Minden jót mindenkinek! Drukkolok én is, így már csak összejönnek a zebrák.Kép Látom, most sokan vagytok tesztközelben, terelem a csordát!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Jó reggelt!Kép

Móni23!Kép

Reméljük jó hírrel térsz ma be hozzánk Drukkolok nagyonKép

Tündi!Kép

Tesztelsz Te is vagy még nem?


Amúgy mindenkiért izgulok.

Mea
mea
 
 


Móni 23!Kép

Teszteltél? Jaj, nagyon remélem ott az a második csík.

Tündi!Kép

Te tesztelsz vagy még inkább vársz vele?
Én tuti tesztelnék.Kép

Mea
mea
 
 


Jaj bocsi, kétszer is írtam az előbb, mert az első azt hittem nem sikerült.

Mea
mea
 
 



Kép

Nagyon boldog vagyok. Kép
Minden renben van, jó lett az eredmény.Kép
Kép A kiskatonák kivágták a rezet.Kép
Köszönö szépen a drukkolást.

Kóbor!
Üdv köztünk. Kép
Remélem sikerrel jársz majd Te is.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Kép

Ennek nagyon örülök és mindent bele Kép !!!

Mea
mea
 
 


Judyt!

Úgy örülök! Kép Akkor mi a következő lépés? Most téged fognak vizsgálni?

Kóbor!
Üdv itt!
Legalább Ezvicc (Judit) nemfog esténként unatkozni. Tudod ő is csak este tud ide írni. Bár most sütteti a hasát 2 hétig.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Szia Kobor, udvozlet kozottunk. Te merre tartasz a ciklusodban?

Judyt, super jo a hir, remelem jol megunnepeltetek!!!!

Mooooooooooooooooooni23, ne csigazz bennunket tovabb!!!!

Mohacska, veled mi ujsag azon kivul, hogy izgulsz mint en?

Vanda
vanda72
 
 


Judyt!

Örülök a jó hírnek és mindent beleKép !!!

Mea
mea
 
 


Móni 23!

Várjuk a jóóóóóóó hírt!!!

Drukkolunk ezerrelKép

Mea
mea
 
 


Judyt!

Én is nagyon örülök hogy jók lettek az eredmények és hajrá!!

Tündi!

Ma reggel teszteltél?

Most már két napja itthon vagyok szabin és annyit alszom hogy azt nem lehet leirni.
Tegnap találkoztam egy ismerősőmmel és meg beszéltük a babaprocetet hogy hol tartunk és erre megkérdezte hogy miért nem tesztelek már?
Ma reggel elhatároztam hogy holnap reggel megcsinálom!!!
Max negativ lesz!!!
Zsófi
zsófi76
 
 


Sziasztok!
JudytKép nagyon-nagyon örülök a jó hírnek. Remélem Ti is megnyugodtatok Kép
Móni Kép nagyon várunk Tőled is egy hasonlóan jó hírt Kép
Nekem ma lejjebb ment a hőm (36,5), és megint barnázok. Tegnap pedig egy csepp sem volt...
Ki érti ezt?
Tündi Kép ????????

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni tőletek. A múlt héten voltam dokinál és azt mondta 51% hogy terhes vagyok.Másnap vettem tesztet de negatív lett.Aztán vettem még kettőt és azok is negatívak lettek.Ma kellene megjönnie de még eddig semmi.Az előző mensesem 19 napra jött meg, és azóta majd laszakad a hasam de nem jön meg.Volt már valaki hasonló helyzetben?Én már olyan tanácstalan vagyok! Ráadásul a dokim csak pénteken tud fogadni.Nagyon nehéz így hogy nem tudom mi a baj!Segítsetek!
Előre is köszi!
Sysy
sysy77
 
 


Sysy!Kép

Üdv. a topicunkban!

Szerintem nyugi, és bízz benne, hogy babó van a pocidban!!!

Drukkolunk!Kép

Mea
mea
 
 


Szia Mea!
Olyan jó hogy máris írtál nekem! Szerinted normális ez a hasi fájdalom?
Köszi az együttérzést!
Sysy
sysy77
 
 


Lányok!
Köszönöm szépen, hogy gondoltatok ránk, és szorítottatok értünk. Nagyon jó érzés, hogy ennyien velünk vagytok.Kép

Nicol!
Nekem most a closty kúra van 2 hónapig.
Ha addig nem sikerül, akkor decemberben megcsinálja a laparoszkópiát.

Vanda!
Tegnap csak lelkileg, de majd csak ma testileg is megünnepeljük, mert most be akarjuk tartani tudod a 2 naponkénti akciót.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sysy,
hogy faj a hasad? mintha meg akarna jonni vagy annal durvabbak a fajdalmaid? mikor kellett volna/kellene megjonnie?

Vanda
vanda72
 
 


Judyt,
akkor gyujtsetek az erot es a hadsereget ma estere. Izgalom a tetofokan!!! Closty mellett is lehet baba, igaz? Mar szeded 1 honapja vagy most kezded?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Most ebben a hónapban szedtem 5 napig.
Naná, hogy lehet. Sőt az ikerterhesség Kép is nagyon valószínű, mert a closty megerősíti a peteérést.
Ma megyek a dokimhoz, hogy megnézzük a tüszőm állapotát.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Hu de izgi, Judyt! Hanykor kell drukkolni? Remelem nem kell mondanunk, hogy azonnali beszamolasi kotelezettseg terhel!

Vanda
vanda72
 
 


Móni23!
Milyen eredménye van a tesztnek?????!!!
Már nagyon várjuk!!!

Nagyon érdekes volt mert előbb csináltam magamnak reggelit majd elkészült és az első falat után félre tettem nem esett jól!
Zsófi
zsófi76
 
 


Sysy!

Szerintem ha kicsit görcsölget a hasad, az ok még.

Mea
mea
 
 


Vanda!
Persze, hogy beszámolok.
Délután 5-re megyek a dokihoz, remélem meg is néz, mert ezt nem beszéltem meg vele.
Sajnos nem tudom, hogy a 13 cn-on megtudja-e nézni, vagy majd csak később.
Tudod Babus ajánlotta, hogy nézessem meg, mert ha nincs ellenőrizve, akkor cisztásodás is előfordulhat.

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?