Új privát üzeneted érkezett!

ATHIZ
Köszi! :wink:
Hát én nem nagyon értem ezeket a teszt-dolgokat.
Én eleve nem is csináltam még soha LH-tesztet. Van valami kütyüm ami nyál és cervixváladék alapján mutatja, hogy fogamzóképes vagyok-e, de az sem volt még soha páfrányos, nekem ezek nem jönnek be! :shock:

Köszi, hogy elvetted a laptetűt, én ugyanis rühellem, amikor odakerülök mindig rámszakad valami szerencsétlenség! :shock:

dita75
 
 


Szívesen! REmélem, rám nem hoz szerencsétlenséget! Még eddig mindig mindenkitől azt hallottam, hogy az babát, vagy vmi jót jelent.
Nekem is van olyan kütyüm, PG 53, de mostanában nem mutat totál egyértelmű dolgokat, Endi előtt jó volt. Na mindegy. Viszont az LH-nak működnie kéne, hacsak nincs vmi olyan bibid, amitől mégsem működik. :lol: Nekem az működik, de az sem totál egyértelmű, de mutatja az ovut. De nálam az is lehet, hogy azért nem egyértelműek ezek a vizsgálatok, mert még szoptatom a kisfiamat.
athiz
 
 


Sziasztok

Azhiz ilyen nekem is volt már, de akkor pont az ovuláció előtt voltam, most azon már túl vagyok, a 18.napon volt pozitív az lh. Meg akkor volt a nyák tökéletes, most semmi peteérésre utaló tünetem, nyák nincs. De igazad van pár napon belül úgy is kifog derülni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

Gabi, nekem is volt ovu előtt pozitív LH-m, de ezeket a teszteket nem akkor csináltam, hanem jóval később, és ez azt jelenti, hogy valószínűleg elkezdődött vmi babakezdemény, csak elment. Ennyi.
De remélem, te nem így jársz. Mondjuk ez a hátránya a túlérzékeny teszteknek.
athiz
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam kétszer is, de mindkettőnél lefagyott a gépem és mérgemben nem írtam le többször :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Gabi!

Ma reggel teszteltél már :?: :?: :?: :?: :?:

Athiz!
IGen, én is már kétszer jártam így, mint te.... kétszer volt mindkét tesztem pozi, és pár óra múlva mégis megjött.... valami bibim van biztosan.... de majd megkérdezem a dokimat szeptemberben......

Dita!
Itten vagyok kipihenten ám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj csajok én olyan fáradt vagyok, hogy csak na!!! Fözök, de szerintem pihenek egyet, de rátetéz ez a meleg is.

Dokihoz kedden megyek, uh-ra 20.-a után, akkor leszünk 6 hét pár naposak. Már csak látni, ha tényleg babo van a dologban!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!
Rengeteg a dógom, de nem mozdulok innen az tuti, én is be akarok babásodni! :wink: :lol: :lol: :lol:

ENCIKE
6 hét pár naposan a másik topicban valakinek még szívhang is volt, úgyhogy AZ A VALAKI (benned) már biztos látszódni fog. :wink:

ZSUZSKA
Látom tényleg kipihent vagy, és visszajött a régi vicces hangulatod is! :wink: :lol:

Annusék mennyi időre mentek üdülni?
Mi is szeretnénk kimozdulni kicsit a mókuskerékből, de sajnos erre idén úgy látom semmi esélyünk nincs. Pedig apácska már annyira fáradt, tegnap este elaludt a kerti széken. Jól megmasszázsoltam neki a hátikóját fürdés után, ma is megismétlem szegénykém naon sokat dódozik. Nekem is tele van lassan a hócsukám, mert két ember munkáját végzem, és ez akkora kitolás így, hogy még plusz mani se jár ezzel. Egyre több okom van a bebabásodásra, de hát nem akar jönni ez a drága lélek hozzám! :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Dita!
Szegény Annusék nem nyaralni mentek :cry: :cry: :cry: :cry:
A nagymamijánál átépítések vannak és oda mentek segédkezni :shock: :shock: :shock:
azért nagyon remélem, hogy tudnak pihenni is...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Azért megyek inkább késöbb, hogy már tényleg lehessen látni ill. hallani.
Csak Debrecenbe olyan sze...ek, hogy könyörögni kell a fotoért. Nekem ez olyan megaláztatás, nem???
encike 2
 
 


Én azt hittem, hogy tök normál, hogy oda adják a képet....
A barátnőm a Schöpf-Méreibe járt uhura....ott úgy csinálták, hogy kapott képet+feltették neki az adatbázisba az egészet és onnan pár napon belül le lehetett tölteni dvd-re akár.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Nálunk Nyíregyházán meg bekell fizetni egy ezrest csekken, és a befizetett csekkel kell menni az uh-ra és így kapsz 1db képet!

Kép

Kép
syl100
 
 


A barátnőmék mindezért ha jól emlékszem, 8ezet fizettek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok lányok!

Szeretném nektek elmesélni, hogy hogyan járt a barátnőm Ági.

Szóval: 1999. júliusában összeházasodott a párjával és azóta állandó babagyártásba vannak. Két év spontán próbálkozás után elmentek dokihoz. Petevezeték átjárhatósági, hormonvizsgálat, spermavizsgálat, minden amit lehet megtörtént. 2002 végén a doki közölte velük, hogy mivel mindenki teljesen egészséges járjanak uh-ra és az alapján legyenek eggyütt. Egy évig parancsra akcióztak, semmi eredménnyel. 2004-ben úgy gondolták, hogy dokit, kórházat, lakást váltanak, új életet kezdenek, megpróbálnak lazán boldogok lenni. Volt agykontroll, pszihológus, torna, masszázs kezelés, stb. Az az év is eltelt. 2005-ben veszekedés, kiborulás a sikertelenség miatt, öngyilkossági kisérlet a barátnőm részéről. Elhatározták, hogy külföldön kérnek segítséget, mert itt akkor az inszemhez és a lombikhoz már nem volt erejük kivárni a több hónapos időpontot. Németországban egy magánklinikán 2005 májusban megtörtént a lombik. Elsőre sikerült, megvolt az öröm, nagyon várták a babát. 16 hetesen azt mondták nekik az AFP vizsgálaton, hogy nem jók az értékek, meg kell ismételni. Az az eredmény is rossz lett. A babát elvették, ők saját költségükön vizsgálatot kértek, a boncolás nem tudott semmi féle fogyatékosságot, vagy betegséget kimutatni a baba egészséges volt. Ági összetört. Idegei felmondták a szolgálatot, kórházba került, 1 hónapig fekvőbetegként kezelték. 2006-ra talpraállt, úgy gondolta, hogy szeretetben spontánkodnak, keresnek magyarországon egy dokit aki átéli az eddig történteket és segít.
2006 nyarán a férje megbetegedett, egy anyajel nőt el kellett neki távolítani, kapott kemót is, igy spermabankban elraktároztatták a katonákat. Volt az év végén egy lombikjuk ami nem sikerült. 2007 elején 2 inszem volt egy másik doki javaslata alapján maszek alapon ami szintén nem sikerült. Ez a doki 4 hónap hormonkezelést írt, leállították a mensijét, majd gyógyszerrel újraindították, a hormonháztartását fejreállították. Utána szegénynek 3 hónap kellett mire visszaállt a ciklusa. 2008 tavaszán dokiváltás volt újra. Ez a doki precízen újra minden vizsgálatot megcsináltatott Áginál is és a férjénél is.
És akkor jött a döbbenet.
Képzeljétek!!!!!! A sikertelenség oka, hogy a párjának több éve prosztata gyuszija van ami nem fáj, nem okoz problémát igy nem tudtak róla, ez azzal jár, hogy a spermát a prosztata által termelt anyag összeragasztja és igy nem tud feljutni a méhbe a katona.
Csináltak többször spermavizsgálatot, meg is dicsérték hogy 30milliós spermája van, de egy idióta dokinak sem jutott eszében, hogy a katonákon kívül mit tartalmaz a sperma, nem nézték, hogy a prosztata váladék bénitja a katonákat. Ez a doki centrifugával kimosta a spermát, inszemet csinált ami elsőre sikerült, jelentem Ági 12 hetes babás és kislánya lesz.
9 év küzdelem volt tulajdonképpen a semmiért, ugyanis ha 99-ben nem csak a katonákat számlálják, hanem a tartalmát is megnézik, 9 évet nem küzdöttek volna.
Tanulság!!!
Lányok nem kell hormonokat szedni, inni, meg kell nézetni apa prosztatáját.
Egy fórum sem ír erről semmit, de szerintem nagyon fontos infó,
gondoljátok végig.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!

HUNCUTKA
Hát ez nem semmi! Nagyon erős lehet a barátnőd, és ez a kapcsolat, ha mindezt kibírta. :shock:
De minden jó ha a vége jó, és millió gratula nekik!

Sajnos nálunk is ismeretlen eredetű a meddőség.
A férjemet azonban jelentem kivizsgálták proszPAPA ügyileg. A katonákat elküldték valami nagy laborba ahol mindenfélét néztek, igy derült ki a két bacilus is. Apa már eleve bizonyított, hisz van egy kisfia. Én tudom, hogy velem van a baj, annak ellenére, hgoy én is voltam már spontán terhes, igaz én azt egy csodának tartom. Immáron lassan 6 éve már, hogy nem védekezem. :shock:

Más téma!
Azt gondolom, hogy szégyen, hogy egy kismamának ha csak 1000 ft-ot is de fizetni kelljen egy nyomorult uhus képért.
Régebben ez nem így volt! :x

dita75
 
 


Szia Huncutka!

Szeretnék én is tesztet rendelni Tőled.
Írtam privit, ott van a címem.

köszi

Marcsi
dobosmarcsi
 
 


Huncutka!
Ez nem semmi történet volt!!!!!!
Na majd rákérdezek a dokimnál a konzin, hogy lesz-e apavizsgálatnál baci ellenőrzés????
Gratula a barátnődéknek.... a babához is, és hogy a kapcsolatuk kibírta ezt a 9 évet.... hát nem semmi!!!!!

Te hogy vagy? Vérezgetsz? Doki? Uhu??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


No jó napot mindenkinek!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!!!

Hazajöttünk 3 napra,megy a meló ezerrel....elfáradtam nagyon :evil: Ja és sátorozunk az első naptól fogva...mivel a szoba ki van pakolva :roll: Na mindegy,még mennünk kell vissza.Hátra van még egykis vaklás és egy szoba betonozása is....De aztán megint itt leszek :lol:
Alig várom!!!!!!!

annus11
 
 


Szia Annus!
Üdv itthon újara :!: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enci!!!

Nagy-nagy gratula így utólag is!!!!!
Tessék,elmegyek pár napra és mik vannak...

Huci!
Veled kkor most mi van?Remélem minden rendben és halkan gratulálok neked is,aztán ha tudsz jelentkezz!!!

Én is viszonylag hamar tesztelte az előző hónapokban,szerencsére nem lett + után negatív soha.Mindig nega lett...nekem viszont azért kell minnél elöbb tudni h utána kaphassam a gyógyszert minnél elöbb :roll:

Én nem tom nálunk mi lehet a baj...elméletileg férjem oké,nekem is jó a hormon is,van peteérés stb.Mégse jön.De én ott járok h már nem is akarom.Fogamzásgátlásra legalább nem kell költeni,ha meg összejön akkor örülünk.De kezdem azt hinni h vmi miatt nem jár ez nekünk...még egy vetélést pedig nem akarok :?

annus11
 
 


Sziasztok!
Megjártam az uhut, bemásolom amit az inszemesbe írtam, bocsi! :oops:

KIRÁLY MINDEN!!!!!!!!!
A DOKI DALBAN MONDTA EL AZ EREDMÉNYT, DE EZ MOST KOMOLY.... A KACSINTÓS BARNA NAGY ZSIVÁNY ÁM!!!! ELÉNEKELTE, HOGY JOBB OLDALT VAN EGY SZÉP 22 MILIS HÁHÁ LÁLÁLÁLÁLÁ, NO ÉS MÉG EGY 15 MEG EGY 16 MILIS, LÁLÁLÁ, MEHET SZÉPEN AZ INSZEMINÁCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓRA, LÁLÁLÁLÁLÁ!
VISZLÁT A KISMAMA ULTRAHANGOOOOOOOOOOOON! SÁLÁLÁLÁLÁ!!!!!
ENDO 9,5 MILI

Úgy vigyorogtam fent mit a vadalma! A nővérke is palotai és mondta neki a doki, hogy vasárnap bejössz inszemre? Rámnézett és mondta, hogy akkor együtt jövünk otthonról? Mondom oké persze, vagy ti jöttönk hozzánk! Erre mindenki jót nevetett. A Dottore megkérdezte, hogy van otthon centrifuga, mert akkor abba is benne vannak! De kiderült, hgoy a mosógép centrifugája nem jó, szóval muszály a kórházba mennünk!

TEHÁT CSAJOK!
HA NEM TÚL NAGY KÉRÉS, DRUKKOLNÁTOK VASÁRNAP AKKORÁKAT MINT A HIMALÁJA???????????? MERT ÉN MOST ÚGY DE ÚGY MEG AKAROK TERHESEDNI!!!!!!!!!!!!!!!

A 15 meg a 16 milis szerintetek vasárnap reggelre megnő akkorára, hogy meg is reped?
Na mindegy, úgyis lesz előtte uhu, majd meglátjuk!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚD IZGULOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Dita!

Csuriban kezem-lábam vasárnap.Bár épp szülinapozunk,néznek majd rám értetlenül a többiek :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++tessék babásodni!!!!!!

annus11
 
 


Drága Dita!
Megy a drzkk ezerbilliótrillióhimalájsa nagyságúan++++++++++++++++++++++++++++++++++ :!: :!: :!: :!:
Nagyon nagyon de nagyon drukkolok!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!
Mi van veletek????? Hogy vagy????? Rég nem voltál :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita, őrülten hatalmas Himalájányi meg mégnagyobb drukkhegység! Kép
athiz
 
 


Kép

Köszi szépen! :D

Nagyon bizakodó és + vok, egy ilyen mamába muszály beköltözni egy babónak! :D

dita75
 
 


Dita!

És mikor tudsz beszámolni nekünk az inszemről?Haza is engednek még aznap?
Én amúgy az optimizmus mintaképe vagyok...nekem ez se segített :lol: Szóval most a leszarom tabletta a soros :lol: :lol:

annus11
 
 


ANNUS

Persze, hogy hazaengednek, ez az eljárás kb. olyan mint egy rákszűrés, és utána ugyanúgy csinálhatok mindent, de én azért inkább lepihizem. Ma mindent megcsináltam, a fiúk lehet elmennek pecázni ha megjöttünk a kórházból, úgyhogy hétfő reggelig ki sem kelek az ágyból. :D

dita75
 
 


Dita!

Nagyon helyes!!!!!Pihizz csak!!
Nekem tegnap éjjel volt pecázni az uram :lol:
Kép

annus11
 
 


Pusszancs, Lányok!

Megjöttünk a nyaralásból! :P Ha visszaolvastam, bővebben is írok!

Huncika,
köszönöm a teszteket, megérkeztek! (Remélem, legalább 1 kétcsíkosat belecsempésztél! :wink: )

tillidian
 
 


ANNUS
No és fogott valamit a "boton" kívül?
(volt pisilni, mi?) :lol: :lol: :lol:

TILL
Szupi! Sztem az összes kétcsíkos lesz! Ez a topic ugyanis megtáltosodott! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem is moccanok innen! AZ TUTI!!! :D

dita75
 
 


Sziasztok!
Meginszeminálva jelentkezem!

Nagyon jók lettek az eredmények. Az uhu alapján a tüszők megrepedtek, legalábbis nem látott tüszőket, akkor csak megrepedtek nem?
A fiúkák megint 40 millióan versenyeznek odabent, és annyira fickósak voltak, nagyon megdicsérték őket és meg is néztem a mikroszkóp alatt, nagyon cukik voltak!

Most nem éreztem azt a puffadást, csak egy picit fáztam ezért volt bennem egy kis görcs.

Nem kaptam stimu receptet mint a múltkor, tehát most megterhesedem!!! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!
Dita! Nagyon drukkolok!
Most biztosan sikerül.

Rólam: Sajnos nem túl jól vagyok, vérezgetek. Az uh szerint az elmúlt héten nem nőt a babó egy mm-ert sem. :cry:
A doki még egy hetet adott neki, ami szerdén lejár. :cry:
Kicsit ki vagyok borulva.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


HUNCUTKA
Nagyon sajnálom, de őszintén remélem, hogy ennek ellenére nem lesz semmi baj!!!! Szurokhegyek!!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Helló!

Dita, örülök, ezennel várandós lettél. :wink: :lol: Drukkolok a köv. 14 naphoz, és a zebrás teszthez.

Huncutka, rettenetesen sajnálom, én is továbbra is drukkolok nektek azért, hogy szerdáig növögessen a babóca, fejlődjön, és veled maradjon!!!
athiz
 
 


Huncutka!

Nekem is ez volt sajnos...nem nagyon növögetett,és mindig adtak 1-1 hetet...aztán végül műtét lett a vége.És mindez több mint 1 hónapon keresztül!!!!Szept 2.hetében voltam dokinál és aműtét csak okt 30án volt :roll: És én nem is véreztem...barnás pecsét volt,néha több,máskor kevesebb....
De csak biztatni tudlak,hiszen sokaknak megmaradt a baba,mert csak kicsit lassabban fejlődött.És a végén egészséges babája született!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Szaisztok!
Annus!
Köszi a gratulát! Tessék követni!

Dita!
Drukkolok, látom most nagyon boldog vagy!

Hunci!
pihenj jo sokat és minmden okés lesz.

Mi jol vagyunk, mindig alszok, ha tudok, annyira fáradt vagyok. Kedden doki, csütön uh.
encike 2
 
 


Encike,
szívből gratula!!!!! :lol: :lol: :lol: Pihizz sokat, boldog babásodást!!!!! (Hamarosan követünk! :wink: )

Ditu,
biza, ha ez táltos topik, akkor itt a helyünk! :wink:
Neked megadrukk itt is!!!+++++++++++++++++++++++++

Huncutka,
nagyon-de nagyon drukkolok Értetek!!!!!!!!!
Pihenj ezerrel, simizd a babád!!!++++++++++++++++++++++++

Mindenkinek pusszancs, most aug. 25-ig olvasó üzemmódban leszek (anyukámnál leszünk, de csak módjával jutok majd géphez...azért olvasni jövök, úgyhogy írjatok!!!!! :lol: )

tillidian
 
 


Móning!

ANNUS
Én nem is tudtam, hogy ilyen szörnyűségen mentél keresztül (ugye én nem vagyok régi bútor ebben a topicban! :? )
De a mindig mosolygós arcodból ítélve már túl vagy rajta!
Hamarosan lesz babád aki életed végéig veled marad!

HUNCI
Továbbra is sok-sok szerencsét, és megadrukkok mennek, őszintén remélem, hogy semmi baj nem lesz veletek!
(A másik topicban is vérezgetett az ikreket váró mami, kórházba voltak egy jó darabig, de most már kutyabajuk! Csak a jóra gondolj! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++)

TILL
További jó pihit nektek!

ENCIKE
Igen boldog vagyok, annyira adott minden.
Sikerülnie kell! :D
A fáradtság jó, hisz a legkorábbi kismama tünet a cickófájással együtt, de azért remélem Vuk elkerül majd. (de mit is okítalak, hisz neked van már egy tündér lánykád!) :lol: :lol: :lol:
Most trónörökösben bíztok? :wink: :D

dita75
 
 


Dita!
2 lánykám van.
Apa tronörökösben bizik, de nekem mindegy csak egészséges legyen.
Már a neveken gondolkodok. Nagyon teszik a Kíra, Lara, Hanna és Zalán nevek.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Annus!
Remélem, jól sikerült a hétvégétek!!!!!

Dita!
Még mindig megy a drukk két hétig+++++++++++++++++
Képzeld, később volt pé-m, úgyhogy nekem is 2 hét múlva derül ki az eredménye :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hunci!
Szerdáig, pihi, nyugi.... mennek a drukkok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen manóddal.... lehet, hogy csak lustácska a drága :wink: +++++++++++++++++++

Tilli!
Jó szülőzést nektek, érezzétek jól magatokat :!: :!: :!:

Encike!

Fejlődjetek csak szépen és domborodj :!: :wink: :lol: 8)

Athiz!
Ti hogy álltok éppen?? Hogy telt a hétvége????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ENCIKE
Tényleg de hülye vagyok! De mindig az a kis szöszi van a szemem előtt, akit le akartam nyúlni tőled! :D

Az én lányom is Lara lesz, csak még nem tom, hogy az első vagy a második neve lesz az! Tetszik a Szabina, Emily, Cintia, Lola.
Fiúnév: Szabolcs (de az nem lehet, mert van egy Szabi nevű kollégánk akire féltékeny apa) Rajmund, Milán, Brandon.

ZSUZSKA
Most már tényleg babásodjunk együtt, jó? Már alig maradtunk néhányan legyen ez a topic is betöltve full babás lányokkal! :lol: :lol: :lol:
Drukk a + tesztedhez, én 31-én nyomok egyet, ha addig nem jön Piroska! De a múltkor úgy seggberúgtam, hogy sztem nem merészkedik ide egy pár hónapig! :D

dita75
 
 


Csajok!

Nálunk ha lány lesz, akkor Tíme, ha pedig fiúcska, akkor Máté :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dita!
Oksika, én benne vagyok a közös babásodásban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tök jó lenne, ha tényleg össze jönne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tőlem mindig le akarnak nyulni családtagot.
Más vki az öcsémet szerette volna.
Nem lesz holnap doki, mert szabin van a héten.
De addig is csak nő és többet mutat majd meg magábol.
encike 2
 
 


Mi ez a pangás, hol vagytok?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem. :D
Régen nem jelentkeztem, de annyi minden történt.
Horvátországból alig értünk haza, 1 hetet dolgoztam, utána lett egy lehetőség utaztunk Helsinkibe, gyerekek nélkül telelni, nagyon jó volt.

Szombaton jöttünk haza, azóta munka ezerrel. :D

Pocaklakosoknak nagy gratula.

Nállunk nem tudom mi ahelyzet, 08,04-én kellett volna megkönni, de azóta se jött meg, 1* csináltam tesztet negatív lett.
Nem tudom mi van szerintem idegi alapon van valami.
Csütörtökön megyek a dokihoz a vérvételi eredményt megbeszélni, meg kideríteni, hogy mi van.

Így röviden rólunk ennyit, már kezdem feladni, így nem izgat, majd lesz valahogy.
Most annyi munkám van, hogy igaziból nincs is időm ezzel foglalkozni.
Másik két lányzó úgyis rendesen lefárszt. Szeptembertől most már dolgozok minden nap, kicsit bölcsibe hordani reggel 1/2 5 kor kelni...

Na jók legyetek
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Szia Dorka!
NAgyon örülök, hogy tudtatok menni telelni.... biztos nagyon szép volt arra minden :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyerkőcök hogy bírták nélkületek? És ti nálkülük?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a dokinál, hát beigazolódott a sejtésem nem volt peteérésem.
Ha métoztatik megjönni valamikor akkor majd szedni kell ezt a clostybegyt tablettát.
Nem tudom ettől mit lehet várni?
Egyáltalán mitől nincs peteérése az ember lányának?
Ezt az LH teszt kimutatja-e?

A lányok, főleg a kicsi nehezen viselték, hogy nem voltunk itthon.
Mikor hazajözzünk a kissebikk csak nézet, nézet, hogy végre, hogy előkerültünk. Egy óráig ült az ölembeés nézet, olyan megható volt, el is bőgtem megam.

Szép estét
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Szia Dorka!

Én két hónapig szedtem....nekem az első hónapban nem volt semmi rendkívüli a ciklus első felében. Kicsit érzékenyebb voltam, mint szoktam, de ennyi. Aztán piri előtt sokáig pecsételtem és jóval kevesebb piros volt, elvékonyítja a nyálkahártyát. És még utána is sokáig pecsételtem. A második hónap durvább volt, mert nagyon gyorsan változott a kedvem, hamarabb felhúztam magam hülye dolgokon is. Aztán megint négy nap pecsételés és most több piros volt.... és fel voltam fújódva is tőle.... hát ennyi volt az én tapsztalatom.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: