Új privát üzeneted érkezett!

fanny megprobalok megbaratkozni a gondolattal :wink: anyu szerint ez mar beteges retteges(azt mondtam neki akkor inkabb egy se legyen de ketto semikepp)
Probalom a pozitiv dolgokat,eloterbe helyezni,eleg nehez,nem tehetekl rola hogy ilyen vagyok de nagyon igyekszem,nagyon nem szeretnem megint ugyanazt atelni mint novemberben mikor 4 tuszom volt.vegigparaztam a ket hetet,most szeretnek nyugiba lenni.

Kép
monyo83
 
 


KAtica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

áés igen, nekem is progi nélkül lett pozitív a teszt, de nekem a 14.dpo-n volt egy kis barnázgatás, így elkezdtem utrót!
Vendég
 


Sziasztok!

Katica, nagyon gratulálok, te is megszenvedtél érte, de sikerült!

Többieknek is sikerülni fog, akinek még eddig nem! :wink:

Drukk és puszi
athiz
 
 

 
 

Katica,

Junko szánitársunk ezer+ezer gratulációt küld! :)

Azt üzeni, jól van, de nem jön vissza egyelőre. Sokat gondol mindegyikünkre!

Mi is rá! :wink:
angel37
 
 


Jaj Lányok annnyira de annyira aranyosak vagytok!!! Köszönöm hogy így drukkoltok nekünk!! Tényleg nagyon jól esik. Asszem életem legjobb adhoc döntése volt, amikor decemberben bejelenkeztem a kaáliba... :lol: még szokom a gondolatot és egyfolytában vigyorgok, mint aki napot nyelt úgy járkáltam, vezettem egész nap...

már csak kötelező körnek tekintettem erre tessék...igazi kis csoda történt...

Angel, Junkónak külön örültem, puszilom Őt! És ténylg gyakran gondolok rá, hiányzik innen.
katica_75
 
 


Nahát nahát :)

Katica gratulálok :) és megmondom pszintén kicsit irígy vagyok .... :oops:

Nekem ma megszületett a keresztlányom :) nagyon édes a kiscsaj.

pussz nektek én nem vagyok a topon
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
Gratulálok a kislányhoz!
Ma már kicsit jobban vagy?

Monyoka!
Köszi!
Titkos álmom nekem is az ikrek!Én 3 gyerkőcöt szeretnék apa meg kettőt!Így lenne esélyem csak...De hát kitudja mit hoz a jövő... :(

Angel!
Mikor lesz UH?

Junkot én is üdvözlöm!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok.

angel ha birsz gyere surubben,udvozlom junkot nagyon hianyzik :cry:

kokusz valami baj van vagy csak siman godor?

ancsa.ti lombikozni fogtok meg?
nalunk most anyagilagh is megeri ket babat szulni egyszerre,egyszeri 5000euros jutatast kap minden ikres par.csak viszonyitas keppen mit jelent ez a penz,itt falun a szomszedba egy szolid kis csaladi hazikot adtak el 6000euroert.
en felajanlom a a jutatasom barkinek csak legyen mar kisbabam :roll:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Igen majd lombik lesz!De hogy mikor azt még nem tudom! :( Most elöbb megkell oldanunk a lakásproblémánkat!Ha így haladunk vele akkor idén már nem! :cry:
Az szép összeg!Kár hogy a próbálkozást nem támogatják... :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


na ja inkabb forditanak azt az osszeget arra hogy a meddo nokon segitsenek.
olyan kaotikus itt a helyzet ilyen szempontbol hogy az mar gyalazatos.egyszeruen nincs orvos aki ertene a meddosegis dolgokon.aki van az meg olyan anyagias hogy nem lehet megfizetni.
nincs eleg baja egy parnak hogy nem jon ossze a gyerek meg azon is eheti magat hogy hova menjen.
remelem gyorsan megoldodik a lakasproblema es izgulhatunk erted.tiszta sziovbol kivanom hogy szep kis ikreid legyenek es teljesuljon az almod.

Kép
monyo83
 
 


Drága vagy Monyo,köszönöm!Én is kívánom nektek!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok Kedves "Ittlakók"!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül betörök!Meg szeretném kérdezni, hogy nincs-e véletlen köztetek, vagy ismerőseitek közt olyan egyén, aki örülne egy golden retriever mamától és egy labrador papától származó kiskutyának? Ugyanis kedvenc háziebünk váratlanul megvemhesült, és nagyon szívesen adnánk ajándékba a kölyköket olyanoknak, akik örülnének egy kedves, jól nevelhető, kifejezetten gyermek-és családbarát kutyának. A kölykök március első vagy második hetében érkeznek, tehát úgy április végén, május elején lehetne őket elvinni. Természetesen az első oltást is beadatjuk nekik, ennek az árát mi álljuk, így a lehendő gazdinak erre sem lesz gondja. Nagyon szeretném, ha ezek a kis tündérek szerető gazdira találhatnának!
Kérlek Titeket, hogy amennyiben tudtok valakit, akit érdekelne a dolog, küldjetek nekem egy privit, és elküldöm a telefonszámom, hogy egyeztetni tudjuk a továbbiakat!
Egy kép, várhatólag így fognak kinézni a kutyuk, ez Anutájuk 3 hósan:
Kép

Előre is köszönöm a segítséget, és mégegyszer bocsánat, hogy így betörtem!
Minden jót Nektek!

porsika
 
 


Sziasztok!

Ancsa,
örülök, hogy látlak! :) Kár, hogy ilyen sokára jön a következő lombikotok, de örülök, hogy lesz, úgy emlékeztem, többször nem próbáljátok :oops:

Hétfőn UH!

Puszi Mindenkinek, hétvégén sztem tudok majd lenni, bár akkor meg biztos nem lesz rajtam kívül senki :roll:
angel37
 
 


Szia Angel!

Írtam én neked tegnap is! :wink: NAGYON NAGYON SZORÍTOK NEKTEK!!!!!!!!!
Igen úgy volt ,apa nem akart többet!De hát kitud lemondani az álmáról... :wink:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kókusz
Ugyan ne érezz így, nekem mindíg biztatóul szolgál és reményt ad ha valakinek sikerül...és az hogy nekünk - az 1 átjárható vezetékemmel, a gyakran vékonyka mnyh-val - a 4 . ! inszemmel sikerült, sztem külön bizonyíték lehet arra hogy bárkinek sikerülhet!!!!!!!!!
És Neked is fog, hidd el l!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulálok a kiscsajszihoz-biztos tünemény.

Angel nagyon szorítok!!Most ez már tüszőnéző uh.? :shock: :P
katica_75
 
 


Ancsa,
köszi :D ,
Örülök, hogy apa is így van ezzel! :wink:

Katica,
Köszi neked is :) , bizony ez már a tüszőnéző lesz! :wink:

A teherbeesésekkel sajna én úgy vagyok, hogy azért mert másnak sikerült - az egy jó dolog -, de attól még ennek semmi köze az én esetemhez... ez tény! :wink: (sajnos nálad (is) sokkal szarabbul állok) :?

Kókuszka,
fel a fejjel, lesz még JOBB, vagy így se, ezt most amolyan száni vigasznak írtam! :wink: :wink:

Monyóka,
kiakasztó ott nálatok a helyzet ebben a meddőség ügyben :( Tényleg semmi esély arra, hogy Mo-n valaki tisztességesen megnézzen és kezeljen? :oops:
angel37
 
 


sziasztok.

angel sokat beszelgettunk a ferjemmel.ha nem lenne ez a hulye hatar akkor tuti szegedre jarnek,tolunk az nincs messze a zoldhatar az kb 10 perc na de ugye ott nem lehet atmenni.
Viszont most ez a vizum dolog nem igazan jonne ossze,minden utazasert kellen perkalnom,nemkeveset.
nezegettem a kaali honlapjat de foggalmam sincs menyibe kerulnek ott a dolgok,gondolom nem kevesbe.

Kép
monyo83
 
 


Katica

Persze ne érts félre .... mindenképpen örülök neked :) De valahogy én is úgy vagyok ezzel ahogy Angel is írta.

Angel köszi a száni vigaszt :) Drukkolok neked nagyon.

Monyo hát nem vagy eygszerű helyzetben az tény, valamit csak ki kéne találni.

Én jól vagyok, 20. cn-en volt ovulációm ha a hőmérőnek hiszek .... De: a múlt héten mikor sielni voltunk, iszonyat fájt a petefészkem és tojásfehérje is volt ... szóval nemtom .... :roll: ha nem hoztunk össze semmit újra kezdem az inszemeket. Semmi kedvem hozzá ....
kokusz
 
 


Monyóka,
hát nem olcsó... a lombikbaba oldalon a gyik-ban van fent árlista, egy komplett lombikkezelés vizsgálatokkal (extrák nélkül) kb 380 ezer...
Pedig tényleg olyan közel lenne nektek Szeged! De a zöld határon én sem próbálnék átjönni :oops:

Kókusz,
köszi :)
Az időzítésetek akkor eltalálva, hátha! :wink: Csinálod az avivát? Vagy a hátad miatt most nem?
Az inszemhez majd megjön a kedved, amint kezdődik, de hátha nem is kell!
angel37
 
 


Angel

Most nem aviváztam a hátam miatt .... majd mostmár elkezdem újra. Még keresnem kéne egy masszőrt aki kimasszírozza a csomókat a hátamból.
Én bízom benne azért hogy nem kell majd újrakezdeni az inszemeket.
kokusz
 
 


Bocsi lányok, hogy ide írok!

Először is, drukkolok mindenkinek!

Másodszor: Monyo, lehet, hogy hülyeség, de mi lenne, ha a vizsgálatok+bebabásodás idejére Mo-ra költöznél, rokonhoz, ismerőshöz, vagy olcsó albérletbe. Gondolom a férjed nem tudna mindig veled lenni, de lehet, hogy vizsgálatokat már nem is nagyon kéne csináltatni (gondolom van sok papírod az eddigi vizsgálatokról), és maga a lombikos eljárás nem tart hónapokig, szóval nem kéne sokáig nélkülöznöd a párocskádat. Így meg a vízumot nem kellene olyan sűrűn kérvényezni, és a gondod is megoldódhatna.

Bocs, ha nem jó, amit írtam, csak egy segítőszándékú ötlet volt.

Puszi
athiz
 
 


athiz koszi az otletet.
sajnos ez semmikepp nem megoldas.az egyik ok hogy ahogy itt sem nalatok sem tudnam a lombikot kifizetni.
nem azert szeretnek atmenni hogy lombikozzak hanem hogy magyarazatot kapjak arra hogy mert nem maradnak meg a terhesegeim.

koszonom a segitseget.

(ma a fodrasznal volt egy csak aki 19ev utan lett spontan terhes,pont mikor feladtak mert mar 38eves volt)

Kép
monyo83
 
 


Értem Monyo, sajnálom, hogy nem tudok segíteni! :?
athiz
 
 


sziasztok.

pici drukokat kerek mara.ma megyek tuszolesre :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

4-5 tüsző az egyik oldalon, duplája a másikon! Úgyhogy csökkentett adag ide v. oda, úgy néz ki, 10 fölött lesz a petesejtszám most is! Holnap 00:30-kor tüszőrepesztő, csütörtökön punkció! :)


Monyó, nálad mi volt? :)
angel37
 
 


Szép, Angel, drukk nektek!

Monyo, neked is!

+++++++++++++
athiz
 
 


Angel de jó hogy célegyenesbe értetek !! :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
aktív kis petefészkek! :wink:

Monyo
nálad mi volt????

Kép
katica_75
 
 


Angel

Nagyon drukkolok :):):)!

anyapoc
 
 


na megjottem.

bal oldalt van egy 19,5mm es a jobb oldalon 2drb 19mm.
endo 9mm.
szerdan kell megint mennem.
szoval megvartak a tuszoim.

angel szupiiii Kép

Kép
monyo83
 
 


Hű Monyo, de szép nagy tüszik, gratula, és drukk tovább! :wink:
athiz
 
 


Jó regeglt!

Angel :lol: :lol: :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++
nagyon szorítok Neked!Junkót pedig ölelem!

Monyó gratulálok a szép tüszőkhöz! remeélm most enm repednek meg idő elött :roll:
Vendég
 


Angel!

Gratula a tüszőidnek!!!! Meddig viszik el őket, blasztóig? Jó lenne!
Bár 4 sejtesből is lehet ikreket produkálni, ugyebár! :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok.

most jovok a dokitol.
nem repedtek meg a tuszoim,de a doki szerint nagyon szepek 22mm 23mm 24mm.ma delutan kapom meg a repiszurit.nyalkahartyam 9mm feletti nem mertuk le.

a doki azt mondta holnap kell egyutt lenunk.szerintetek ha 2 kor kapom a tuszorepit akkor tutira nem reped meg holnapig?felek hogy lekesunk rola(tegnap egyutt voltunk talan marad meg bent kiskatona :roll: )

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok, köszi, csajok! :D :D

Hajrá Monyóka! :)
ezek már szép méretes tüszők, ideje is a repesztőnek!

Kamilla,
nem tudom, nem volt (még) róla szó! Ebben a biológusok fognak dönteni, úgy tudom, de én nem bánom ha nem lesz, továbbra sem vagyok meggyőzve, hogy az jobb!

Viszont most először kaptam az aláírni való paksamétában AH-ról szóló papírt, így arra következtetek ,hogy most AH lesz.
angel37
 
 


Monyó! Drukkolok nektek is. Biztos ami biztos legyetek együtt ma is meg holnap is. Ha Apa rendben van, egy nap alatt is termelődik annyi neki, amennyi kell. :)

Angel! Hajrá! én eddig azt hittem a blasztonak van a legnagyobb esélye, de ezek szerint tévedtem. Nem nagyon ástam bele magam a témába.
++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kopp-kopp!
sehol senki???
Monyóka
megvolt az összebújás??Drukkolok nagyon!

Angel
minden rendben volt? Gyere mesélj!
Jaj csajok nyissuk már meg az új babás topicot mert hát.... hiányoztok ám! :oops: :P

Nekem sokat fáj a gyomrom főleg éjszaka.A nagy gyomorfájáson reggelre úgy felhúztam magam hogy elszaladtam az sztk-ba! Képzeljétek van egy db 5mm petezsák!! 13mm méhnyálkahártyával. A doki szerint minden ok:lol: :lol: :lol: ..(az uh-s nő azt mondta látszik a stimulálás a petefészkeken mert hatalmasak.:?)

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, Csajok! :D

16 petesjtem lett! :)

Képzeljétek, nekem ez új, kaptam fájdalomcsillapító szurit a punkció után az őrzőben! Nem mondom, jól jött! :wink:
Kicsit jobban vérztem utána, de lerántódott a lepel a titokról, mert mondta a doki, hogy csinált méhszondázást is. Kérdezte, hogy emlékszem-e rá, mert nagyon emelgettem a fejem, de nem :oops:

Most először felmerült, legalábbis szóban, hogy lehet, hogy továbbviszik az embrikéket 3. napnál, majd a biológusok eldöntik, így a beülti vasárnap, hétfő vagy kedd!
angel37
 
 


Sziasztok

Hu Angel ez tök szép eredmény ... :) akkor nagyon drukkolok. Méhszondázás? Az milyen?

Katica gratula :)

Monyó én is nagyon drukkolok!!!

Rólam: nemtom :roll: ma 29. cn hőm 37,3 :roll:
kokusz
 
 


Helló!

Angel, nagyon örülök a szép eredményeknek, és drukkolok tovább!

Katica, nagyon gratulálok a kis drágához!
athiz
 
 


Jaj, Kókusz, ez nagyon szép hő, bízom erőteljesen, hogy "valaki "odabent bújkál a pocódban! (és itt nem holmi Bac Ilusról írtam! :lol: )
athiz
 
 


Katica,
de bunkó vagyok :oops: , gratula a zsákocskához! :)

Kókusz,
neked gratu a hődhöz! :) Ha nem vagy beteg, akkor nagyon biztató! :wink: Teszt?

Athiz,
köszi! :)


Na az előbb telefonáltam, 13 párosunk lett mára! :D (Jelzem a múltkor 21-ből 12 lett.) Mondta a biológus, hogy megpróbáljuk az 5. napig elvinni őket. Na ilyen még úgyse volt, de én nem fogom bánni, ha hamarabb jönnek a picik anyához! :wink: Holnap újra kell csörögni, akkor már jobban látszik!
angel37
 
 


Athiz

Hát nagyon jó lenne :)

Angel

Huhha ez szép szám. Nagyon szorítok értetek!!!
Nem vagyok beteg. A helyzet az hogy gőzöm sincs mikor volt ovulációm ... ha az érzéseimre hagyatkozom akkor a sielés alatt az meg már két hete volt .... :roll: Emberem mindenáron tesztet akar, de én meg nem tudom ....
kokusz
 
 


Kókusz,
támogatom embered ötletét! ha nem is ma vagy holnap, de sztem ha hétfőig semmi, akkor tesztelj! :)

Ja, és bocs, nem válaszoltam a méhszondára... tök pontosan nem tudom, hogy mi, de vhogy körültapogatóznak a méhben, hogy alkalmas-e a beültetetésre, és kinéznek egy tuti helyet asszem! :oops:

A szájon át szedett Utrótól úgy szédülök, mint a liba! :shock: Ha ez nem normalizálódik, akkor váltok a trutymókúpra! :roll:

Monyóci,
hajrá! :) A repiszuri éppen 36 óra múlva repeszt, és onnan még van pár órátok, nem fogjátok lekésni! :wink:
angel37
 
 


Angel

Jaaa értem, érdekes. Remélem megtalálták a tuti helyet a porontyoknak :)
Én is úgy gondoltam, hogy ha hétfőig semmi akkor hétfőn reggel tesztelek egyet ... ma reggel már izgultam mit látok a hőmérőn, lehet holnap nem is mérek. :roll:
kokusz
 
 


Szuper Angel! :lol: :lol: ügyesek voltak a kicsikék akkor, ez aztán az eredményes randi.
Kokuszka
neked is drukk!!!! Szokott ilyen magas lenni a hőd? :wink:
Monyókánk?????

Köszönöm a gratukat, olyan fura mennyi ideje vártam rá, most meg egyszerűen alig fér a fejembe... :oops: :lol: mag meglátjátok!
Bejelentettem melóba hogy 2 hetet szeretnék pihenni, meglepően jól fogadták! :lol:

Kép
katica_75
 
 


Kókusz++++++++++++++++++++++

Angel +++++++++++++++++++++


MOnyó +++++++++++++++++++++++++++

Katica :lol:

mi 11.én megyünk a genetikai uhra :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Csak jöttem hőt jelenteni: 37,2
Gusztustalan idő van, aludni kéne.
kokusz
 
 


Kókusz :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom itt most mindenkinek drukkolni kell!

Kókusz, Monyó, Angel küldöm a mega drukkokat!!!+++++++++
Katica, neked meg gratulálok a zacsihoz. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kókusz,
ez a hő továbbra is jól hangzik! :wink:

Monyó,
:?:

Köszi Mindenkinek a drukkokat!

A picikéink szépen fejlődnek :D , valószínű a keddi beültetés, az lenne az 5. nap, de hétfőn délelőtt még csörögnöm kell!
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?