Új privát üzeneted érkezett!

Ja, de hülye vagyok, nem írom!!!

Tegnap megszületett a legesleújabb unokaöcsém, a kisunokatestvérem babája, Flórián.Hip-hip
Így lettem nagyterhesKép(mert pont 12 hét van köztünk). Lesz aki megvédje a lányomat!
Rékacs

Kép

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

Marcsi!Kép
Igen lesz majd fotóalbum, nemsokára. Jó sok kép van.

Cat!Kép Minden rendben lesz a picikkel. Ne izgulj, de még én is izgulokKép AKkor a jövő hét végefelé találkozunk a kórházban!

Nikie
nikie
 
 


RekacsKép
Megneztem a profilod.Hogy Neked milyen gyonyoru a pici lanyod!!! Kép (ezt teljesen spontan mondom!Kép) Balazsnak pont jo is lesz!
Az unokaocsed is szepseges, nem kicsi baba,ugye?

CatKép
Azert, az gondolom termeszetes, hogy on-line tartasz minket,ugye?Mindenrol tajekoztass majd minket!

OrsolyKép-rol mit tudunk? Meg labadoznak?

Kepzeljetek, megint tudok egy oriasi nagy titkot, de most megigertettek velem sajna, hogy nem kopok (mint Rekacsnal), ezert nem arulhatok el semmit, de nagyon fogtok orulni majd a hirnek ha az erintett megirja!

Mi ma kaptuk az oltasunkat, volt egy kis uvoltes, remelem laz nem lesz!

Puszi: szoszi
szoszi
 
 

 
 

Szöszi Kép
Te kis pletykás.Kép Nem szép, hogy ilyen izgalomban tartasz minket.

Nikie Kép
Rég hallotam rólad. Örülök, hogy jól vagytok és Bogika ilyen aranyos, nyugodt kisbaba.
Nekünk végül spontán sikerült a baba. Azt hiszem, te ott maradtál el a sztorinkban, mikor tavaly év végén sajnos túlstimuláltak a gyógyszerek, és mindkét petefészkem cisztás lett. Akkor kiakadtam, és kicsit hanyagolni akartam az orvosokat. Ezután a pihenés alatt, spontán sikerült a kisfiam, aki egy hónap múlva várható.

Puszi, Alena
alena
 
 


Orsoly!Kép
Gratulálok az óriásbébihez!Kép Nagyon kíváncsi vagyok a szüléstörténetedre ekkora gyerekkel!

Hóvirág!Kép
Hurrááá!!!KépKépKép Óriási gratula a pocaklakóhoz!KépKépKép Úgy látszik a kistesók már könnyebben összejönnek.KépKépKép

Cat!Kép
Nagyon-nagyon drukkolok neked!!!KépKépKép Sajnálom, hogy a párodat nem engedik be veled.Kép Kíváncsi vagyok mekkora lesz a két kisfickó! Hát hamarosan te is megtudod milyen ikres mamának lenni! Nagyon fogom várni a híreket!

Rékacs!Kép
Megnéztem gyönyörű kislányodat!Kép Ilyen szépet!!!KépKépKépKép De tényleg!Kép

Doris!Kép
Te meg már kint vagy??? Hát hova lett ez a két hét???

Marcsi!Kép
Levi nagyon ügyes, korán kezdi a ficánkolást, lesz gondod neked is!!!Kép

Rólunk csak annyit, hogy gyermekeim megtanulták szétszedni a ketrecet, úgyhogy kedvük szerint távoznak a rabságból és randalíroznak az egész házban. Ajjajjj, vége a jó világnak!Kép

Puszi mindenkinek, Edi
edi
 
 


Jaj Rékacs Kép
El is felejtettem írni, de megnéztem a profilodat. Ilyen szép kislányt! KépKép

Hóvirág Kép
Nagyon gratulálok a kistesóhoz.

Puszi, Alena
alena
 
 


Sziasztok!

Rékacs,
tényleg gyönyörű! Én is egy ilyen szép kislányt szeretnék!!!

Hurki, Edi
Azért nem elsőre jött össze. Talán a 4. ciklus volt ez, de az első hőmérős!
A dokibácsi is azt mondta, hogy szerencsések vagyunk, hogy ilyen hip-hop.

Edi,
édesek lehetnek, ahogy szerelnek!!

Köszönöm a többi gratulációkat is!!!

puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Szaisztok!

Alena, Cat, meg talán Hóvirág!
Azt szertném kérdezni, hogy Arnold tényleg nem csinál kókusz vizsgálatot? Ti mit tudtok erről? Mert a kisunokatesom is kókuszos volt és én mindenképp szertném, ha megvizsgálnának engem is, mert én aztán mindenre hajlamos vagyok. Szóval a lényeg nektek csinált, fog csinálni, vagy Titeket nem is érdekel? Bár Cat, azt hiszem császárnál meg nem is kell? Jaj, Cat itt zargatlak, de bocs!

Szöszi! Virág? HA, már engem kipletyiztél, akkor most se hagyd félbe!!!!!!!Amúgy jöhet majd Balázs udvarolni, na, nem bánomKép!

na, mindenkinek szevasz és köszi a dicséreteketKép!
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


SzösziKép
Ezt kár volt irnod...de azért nagyon drukkolunk akárki legyen is azKép
Virág nagyon-nagyon-nagyon megérdemelné már ezt a babát...drukkolokKépKép
EdiKép
Igen, és bár próbáltalak egyszer hivni nem jött össze igy majd decemberben beszélünk. A karám szétszerelése meglepett...mi lesz velem néhány hónap múlva????KépKép
HóvirágKép
Én is gratulálokKépKép
doris
 
 


Szöszi Kép
Állandóan húzod itt az idegeinket Kép Kép

Ma nálunk egy nehéz éjszaka nappala lesz Kép sikerült vagy 3-4 órát aludnom... én már készülök a fiúkra Kép Kép Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
32+0

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Rékacs,
nekem tényleg nem csinált és a Milán meg is fertőződött (sőt az egész kórházba nem divat). Bogár kérte is anno, de neki se csinálta meg, bár ő kapott szülés közben antibiotikumot.
Máshol megcsinálják.
Én a másodiknál már automatikusan kapom azt mondták!

Puszi
Hóvirág
Hovirág
 


OrsiKép
4 óra alvás nem is olyan rossz arány...KépKépKép Nálunk jónak számitKép Pihenj nappal amennyire tudszKép KitartásKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Csak félig-meddig tudom követni a topicot, Ádám a védöoltás összes utó és mellékhatását produkálja, immár 4 heteKép

Cat, ha jól számolom,akkor már csak egy hét van hátra? Atyaisten, de gyorsan eltelt az idö!
Nagyon drukkolok és szurkolok neked, és a babáknak,és persze a kispapának is,hogy mégiscsak bemehessen!!!Kép

Doris, jó újra olvasni, hogy vagy, hogyan telnek napjaid? Én nem sokat tudok rólad, teljsen egyedül vagy (úgyértem a pároddal) a babákra odakinnt, vagy van valaki segitséged?

Szöszi, ez igazán nem volt szép, igy felcsigázni itt mindenkit! Akkor legalább annyit árulj el, mikor lesz publikus a hir, hátha akkor megint errevetödöm!!! Vicáról örütem,hogy irtál, már hetek óta akarok irni, de sajna elveszett a cime...

Na, megyek is, megint hiányolnak.
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

Hóvirág, köszi a választ, de akkor én mit csináljak? Kérjem a vizsgálatot és lesz ami lesz?
Tudom, hogy még odébb van csak szertnék felkészülni.
Alena! te kéred a viszgálatot?

Emlékeztek Ribizlire. KAptam ma tőle képepet felrakom. A bal oldali Nóra a jobb Adél.

Szaisztok
RékacsKép

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


BarbiKép
Köszi kérdésedKép Két hetet otthon voltunk rohanás gyógytornára minden nap, SOTE kontrol, Margitos kontrol, Kaáliba látogatás, Madarászban ügyintézés és a család, barátok,ismerősök rohama. Most visszajöttünk és szokjuk újra a "magányt" ill.Apa esténként fürdetésre hazaér többnyire de sajna segitségem semmi nincs. Azért megbirkózom a feladattalKép Gyerkőcök óriásiak, 10.-én lesznek egy évesekKép Lillus 7.200 g Geri 8.260 g. Édesen karattyolnak, folyton marakodnak minden játékon, egymás arcát, szemét, fülét markolásszák, Gergő Lillus haját tépi és a babakocsiban jó kis csapatmunkában vetkőztetik le egymástKépKépKép
Milyen oltástól készült ki Ádám ennyire? Nektek van segitségetek?

RékacsKép
Tündéri ez a fotóKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Rékacs,
szerintem kérjed mindenképpen a vizsgálatot!!!
Egyébként nem tudom milyen címen tudják megtagadni, ha Te ragaszkodsz hozzá!

Üdv.
Hóvirág
Hovirág
 


Sziasztok!

Hetfon jottunk haza, de irni nem nagyon van idomKép Szulestortenetbe meg bele se kezdtem, de igyekszemKép Lacko jol fogadta Botondot, nem feltekeny, nezi mit csinalok veleKép

Itt egy kep:
Kép
orsoly
 
 


Szia OrsolyKép
Gyönyörű ez a baba, gratulálok hozzáKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Szisztok!

Orsoly! Hát ez a babó olyan,GYönyörű!!!! Gratula hozzá, meg a nagy fiadhoz is, hogy Ő sem maradjon kiKép!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!
Száz éve nem jelentkeztem és sajnos nem is tudom teljesen követni az eseményeket.
Beszti, hóvirág, Humi Köszönöm a "helyzetjelentéseket" , lassan összehozhatunk egy Csepel sziget-M0-s mini talit

Szöszi Köszi jól vagyunk. Kezd kopp-kopp beállni valamiféle rendszer. Egyre többet tud enni (egy kajára 110 -180 gramm) és minimum 3 órát vár a következőig. Volt már, hogy este 8-tól hajnal 1-ig aludt

Hasfájásra elkezdtük az Infacolt, úgy néz ki segít.

Ma kiderült, hogy köldöksérvje van szegénykémnek. Heim Pálban kapott egy gézcsomót és egy bazi nagy teljes hasat keresztben átérö csúnya vastag ragtapaszt. Akkor, mikor rátették nem is gondoltam bele, ez milyen szörnyű. nem beszélve arról, hogy elvileg 3 hétig rajta kellene hagyni. Szerintem totál tönkre megy alatta a bőre, lehet, hogy leszedem, mert ez baba kínzás. Valakinek volt köldöksérv? mit csináltak vele?

Más: ma lecseszett a gyerekorvos, mert Bálint 6 hét alatt 2 kilót hízott. Azt mondta "fogyókúráztassam". Szerintem ez ökörség, meg beszéltem egy szoptatási tanácsadóval is, szerinte is. Anyatejes baba, majd visszaáll a súlynövekedés. Véleményetek?

Még más: meleg kiütése volt valakinek. Picim mára nyakán kipattogott, lehet, hogy izzadástól? Mit kell tenni vele?
Orsoly gyönyörű és óriási, mint mi most Kép
Karmen Kép édes ez a kajás kép
Rékacs, szép kiscsaj
Cat nagyon jól bírod, én ilyenkor már megszültem, pedig nekem csak 1 baba volt.

Most megyek, mert kaja van.
Köszi, puszi,
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


nem mentek át előbb a kis mosolygós és szomorú figurák, csak néha-néha.

A szájpenészünk egyébként sajnos még megvan, nagyon küdünk vele, de irtó makacs....

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Reditke!Kép
Csak gyorsan, mert Dana nyűgös:
Köldöksérve Danának is volt, a hasfájásal kapcsolatos, ha sokat sír, pl. attól lehet. És ugye a hasfájós baba sír. Nekünk nem tettek rá semmit, amint elmúlt a hasfájás elmúlt a köldöksérv is. Igaz, nekünk azt mondták, hogy csak kicsi volt, nem tudom nektek mekkora.

Gyerekorvos: abszolút ne foglalkozz vele, anyatejes babát nem lehet túletetni. Ilyen fajta és kész. Ha majd elkezd mozogni visszafogyja. (Én is ebben reménykedek, mert Dana 20 hetes és 7850 g 66 cm.)

Melegkiütés: ha za, akkor öltöztesd könnyebben, a kiütést esetleg hintőporozd, de nem kell különösebben semmit sem csinálni vele, majd elmúlik. Lehet, hogy enm az, hanem az anyatejtől is lehet, bár akkor a pofiján is vannak. Azzal meg egyáltalűán semmit nem kell csinálni, életkori sajátosság. Régen azt mondták erre, hogy erős a tejcsi. De hogy ez mit akart jelenteni?!

Puszi, Leone

KépKép
leone
 
 


Először is:
Orsoly! Gratula ehhez a hatalmas babához! súlyra éppen kétszer annyi volt, mint az én picim.
Hóvirág! De jó,de jó! Vigyázz rá nagyon! És drukk, hogy ne kukacosodjon meg.
Szöszi! Te kis titkok tudója!

CAt! Ez már nagyon izgi! Egy nagy kalappal a szüléshez és az első hetekhez! Azt gyorsan, gyorsan képet kérünk majd!
Doris! Gyerkőcök elvoltak a mamáékkal amig Ti lagziztatok? Jó volt?
Orsi! Tessék próbálni aludni. Most amig lehet. Nappal azért tudsz még valamennyit?
Edi! Szétszedett ketrec! jaj-jaj!!!! Zsuzsuékról mi hír? Ha jól láttam a talin sem voltak.
Rékacs! Még neked sem mondtam, hogy nagyon szép voltál az esküvőn. És gratula is!

Péter egyre imádni valóbb. Közelít a virágok felé, aztán megáll, rázza a fejét, hogy "nem bántjuk őket". Még mindig csak négykézláb jár, de azt villámgyorsan. Szombaton már egy éves lesz. El sem hiszem, hogy ilyen gyorsan elment ez a 12 hónap.

Andi
andi28
 
 


el sem hiszem, hogy elment. tegnap du. óta próbálkozom.

Andi
andi28
 
 


Sziasztok,látom nem ment el a tegnapi üzim, fránya rendszer kitolt velem, megpróbálom rekonsturálniKép

Oroly, ez a baba tényleg gyönyörü, és én igen kiváncsian várom a szüléstörténteted,kiváncsi vagyok, hogy a manóba tudtad megszülni ezt az óriás bébit???Kép

Doris, örülök hogy jól vagytok, boldog szülinapot kis-nagy babáidnak!!Kép Én is teljesen egyedül vagyok Ádámmal, illetve a párom az egyetlen segitség, aki néha nem is segitségKép, tudod miröl beszélek...Nagyon tervezgetjük,hogy jövöre hazalátogatunk, akkor feltétlenül össze kellene hozni egy talit,jó??Az oltás az az egy éves MMR oltás volt ,amit igy megszenvedett Ádám, de elött nemsokkal volt beteg,lehet még nem volt 100%-osan egészséges, és itt ez úgylátszik nem számitKép


Szöszi nagyon eltünt, talán csak nem beletrafáltak a lányok a titokba, hogy Virággal kapcsolatos???Várom mikor lehet megtudni igazándiból!!!

Cat, ha tudsz még irjál akár minden nap, epekedve várom a hireket, képeket Rólatok!!!!KépKép És millió durkk nektek!!!!!!!


Na, ennyi volt kb az üzim , megyek is a dolgomra!Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Leone Kép
Köszi a válaszod.
Az, hogy erős a tejcsi nem az lehet, hogy jó zsíros? Szerintem az.
Egyébként lehet, hogy attól van, mert délutánra az arcán is kijött neki pár pötty.
Hétfőn viszem a köldöke miatt a dokihoz, majd megnézi.

Ez a köldöksérv dolog olyan idegesítő, mert ahány embert/orvost/védőnőt/patikust stb. megkérdezek, mindenki mást mond. Igazából ez a rohadt vastag, teljes has szélességben, izomból ráragasztott szép szoci maradvány barna ragtapasz zavar, mert kizárt, hogy ez fájdalom nélkül leszedhető és, hogy nem megy totál tönkre alatta a bőre.
Na, majd meglátjuk...

Szöszi Kép
ki az, ki az Kép ????
mikor lesz már hír?

BesztiKép
majd érdekelne, hogy ki a gyerekorvosotok és hogy elégedett vagy-e. akár mailben is.
Megadom a nem freemailes otthoni címem: enaszados@hktv.hu
köszi

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit Kép
Amilyen az a csúnya leukoplast a gyógyszertárban kapsz ugyanolyat hipoallergént (nekem csak ezt bírja a bőröm, így régóta azt használom), ebből van papír és selyem alapú is, bármelyik jó.
Könnyen lejön, nem nyúlik, és ugyanazt tudja, mint a hagyományos leukoplaszt.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


AndiKép
Ne is kérdezd az esküvőt... Nem akarom ecsetelni, hogy másfél éve nem voltunk szórakozni (ugyebár akkor költöztünk ki, lombik, terhesség, korház, szülés, PIC,6 hónap külön majd kijöttünk de magunk vagyunk) Szóval, készültünk,vártuk, terveztük...Kép Amit ilyenkor szokásKép Babákat megfürdettük, vacsikat elkészitettemKépPapának-mamának teljes kezelési útmutató, bár csak annyi volt a teendő, hogy átöltöztessék Őket pizsire meg odaadják a vacsikat persze ez sem kevés, én tudomKép Ezek után 6-kor elindultunk és 7-kor volt a polgári szertartás. Fél 8-kor hazatelefonáltam és hallom, hogy orditás van a Papa pedig teljesen pánikba esve közölte, hogy az egyik sir, a másik zokog... Ezekkel a szavakkal, hogy zokog... A szivem sajndult belé. Persze, hogy lelkiismeret furdalásom lett. Közben eltévedtünk fehérváron, mert az étterem a külvárosi részben volt a cimet meg nem tudtuk. Fél óráig bolyongtunk mire odataláltunk (a Novotelben kérdeztük meg, hogy merre kell menni) Az ajándék nálunk volt, vagyis muszáj volt az étteremig elmenni. Mire odaértünk a teljes násznép ott várakozott a teritett asztalnál és várta a "Svájci rokonokat" akik ezek után szinte tapsviharban megérkeztek, majd alig néhány illedelmes mondat után távozni is kényszerültek... Nagyon rossz volt. Mire hazaértünk a babák már aludtakKépKép Édesdeden viszont én megnyugodtam, hogy az első felriadásukkor már ott toporoghatok az ágyuk szélénélKépKép Nem tudom mikor jutunk el legközelebb szórakozni...talán mire kirepülnekKépKép
BarbiKép
Köszi a jókivánságokatKép Persze, hogy értem én mikor "nem" segitség az ember Párja, de azért ha jól a szájukba rágjuk a dolgokat, akkor megy ez nekikKép Nálunk muszáj, mert csak két kezem van és két babám, úgyhogy az egyiket Ő fürdeti eteti ha hazaér esteKépKép Jó lenne találkozni csak akkor még jóelőre egyeztetnünk kéne az időpontot, hogy addigre szervezzünk egy hazamenetelt mi isKép Vagy gyertek Svájcon keresztül...KépKép

CatKép
Én is sokat gondolok ám Rátok és minden jót kivánokKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Orsoly, ez a gyerek kis erőművész. Nagyon illik rá a Botond név. Balikámra azt moindták egy hónaposan született Kép Botondod legalább másfél hónapos Kép
Doris, boldog szülinapot a gyerkőcöknek, megérte a sok szenvedés, mert egészségesek és amint írod elevenek ahogy kell Kép
REditke, hagyd a csudába a dokit, ha tudsz válassz is másikat, emrt ha már az elején ennyire gyöpös mi lesz a későbbiekben, majd mindenre kalmopirint ad Kép számoljunk: ha hetente 300grammot hízik akkor szinte 2 kilónál van ami teljesen normális növekedés. Aggodalomra semmi ok. Nekünk is van többféle pötty időnként előjön nyakán, füle mögött, én kísérletezek, van amire a púder jó, van amire az olaj van amire a hidrofil fürdető testápoló párja (van ilyen). Én ki szoktam próbálni, ha egyik nem akkor a másik hat és már egyre jobban ráérzek mikor mi kellhet. Jobb tippem nincs mert a dokit csak ezért kihívni luxus, beteg gyerkőcök közé pedig ne vidd be. Ha olyan ártalmatlan pöttyöcskék mint a miénk ha megtalálod a helyes ellenszerét 1 nap alatt eltűnnek. Persze először azért a dokiddal konzultálj, én is csak azután lettem bátor hogy erről elbeszélgettem vele.
Balázsunk egyre erősebb, úgy tartja már a buksiját, és egyre dumásabb is, mi lesz vele majd ha jön a miért korszak Kép?
Képzeljétek a szomszéd kutyus meg akarózott dögleni (babiózis) semmi nem maradt meg benne már 4. napja és el is bújt már meghalni, és mondtam a gazdinak, hogy adok neki anyatejet, befecskendezte a torkába, mert enni már nem tudott, ez így ment 2 napig, és mára járt már, és meg is ugatott engem.- Persze harmat gyenge de a doki szerint mostmár megmarad Kép olyan büszke vagyok magamra Kép
Jó éjt puszmusz Erika
hurki
 
 


Sziasztok Lanyok!

Megszuletett a szulestortenetKép

Szeptember 23-an hajnali fel 5-kor arra ebredtem, hogy wc-re kell mennem. Ahogy vegeztem es felalltam, halk pukk es elkezdett folyni a magzatviz. Felebresztettem a paromat, gyorsan keritettunk pesztrat a nagytesonak. Kozben felhivtam a szulesznot, hogy szulunk, mondta hogy gyorsan bonyolitsuk a pesztra-kerdest, ne varjak sokaig a csorgo magzatvizzel. Vegul kevessel 6 ora elott ertunk be, a szulesznom mar vart. Az ugyeletes doki pontban 6-kor vizsgalt meg, ketujjnyi tagulast mondott. Kozben nagyobb mennyisegu magzatviz tavozott, amit a szuleszno mekoniumosnak latott, igy amint atkisert a szuloszobara, ramkototte a ctg-t. Kozben gyakorlatilag nem volt fajasom, neha egy-ket kobor. Vagy feloraig heveresztem a szuloagyon, neha kisebb fajasocskak jottek. Aztan kikonyorogtem hogy felallhassak, legalabb amennyit engedett a ctg zsinorja, annyit maszkalhattam. Ez kb 7 ora fele volt. Fel 8 korul mintha beindult volna valami, 3 percenkent jottek a fajasok, de kis rovidek, par masodpercesek, nem voltak nagyon remesek. Aztan megint ritkultak, ki-kimaradt egy-ketto. 8-kor felhivott egy baratnom, elcsevegtunk kicsit, megint nem nagyon volt fajas. Negyed 9-kor megvizsgalt a szuleszno, meg mindig 2 ujjnyit mondott. Tovabb jarkaltam, fajasok hebe-hoba, de rovidek, ott sohajtoztam, hogy mikor lesz ebbol szules. Kozben befutott a dokinenim is, haromnegyed 9-kor o is megvizsgalt, bo 3 ujjnyi a tagulas! Huha, haladunk! Kaptam egy mehszajlazito szurit, es ravettem a dokinenit hogy a magzatviz ellenere vegyenek mar le kicsit a ctg-rol, es kimentem a folyosora fel s ala vagtazniKép Na ekkor volt kb 3 nagyobb fajas, idokozt mar nem neztem, de ezek mar fajtak. 9 elott par perccel mondtam a szulesznonek, hogy mintha nyomni kene, de csak lajtosan, nem tudom ez az-e. Azt mondta, inkabb megvizsgalt, mertugye eleg gyorsnak tunt a tagulas. Kiderult, hogy a mehszaj gyakorlatilag eltunt, de egyebkent ez a vizsgalat nagyon gaz volt, gondolom a maradek mehszajat probalta elsimitani. Itt kezdtem kicsit elveszteni a fejem....A szuleszno kiment szolni a dokineninek. En meg kozben behisztiztem - szegyen ide vagy oda -, kozoltem hogy nem birom, nagyon faj stb. Mondtak hogy ok, kitolas, de ecceruen nem talaltam a jo poziciot, kozben viszont jottek a tolofajasok es borzaszto modon elkezdte preselni a mehem kifele a babat. Na innentol borzasztosag volt ez egesz, a fajasok gyakorlatilag folyamatosan jottek, en meg semmi mast nem tudtam csinalni csak nyomni-nyomni. Es kozben mi jart neha a fejemben? Hogy jezusom, itten kiabalok, szegeny szomszed kismamaKép)) Na mindegy, vegulis nem tudom hanyadik fajasra, 9.10-kor jott a megkonnyebbules, kicsusszant Botond. Hallottam, hogy mondjak, huuu de nagy. Kertem, szoljanak a ferjemnek (aki a kitolasnal kimenekult). Par percre megkaptam a babat, de kozben kezdodott a macera alul, es feltem hogy kiesik a kezembol, igy elvitte a szuleszno meregetni stb. Mivel ez ott tortent mellettem, igy en is lattam hogy 3x is felrakta a merlegre,majd nem szolt smemit, merte a hosszat. Kerdeztem, mekkora a sulya, viccesen odaszolt, hogy tobbszor is 5300-nak merte. Kozben sorolta hogy hossz 59, fej 38 (na itt felszisszentem), mellkas (vagy has?) szinten 38. Aztan odahozta megint, kerdezem, megis hany gr? Mondta hogy hat 5300, na itt altalanos elkepedesKép Dokineni a suly hallatan bekottetett egy oxitocin infuziot, hogy a mehembol kiuruljon minden aminek kell. A mehlepeny kicsit varatott magara, de aztan szepen kijott. A varras rossz volt nagyon, de vegul csak vege lett. Kiderult, hogy alig kellett gatmetszes, es Botond sem rombolt melle sokat. Talan ennek koszonheto, hogy a 3. naptol gyakorlatilag semmi nem faj alul, nem is erzem a gatsebet, guggolok, futok stb. A gyermekagyon egyebkent a csodajara jartak Botondnak, jottek a pathologias noverektol kezdve rengetegen csak ugy, megnezniKép A szulesrol meg annyit, hogy midenkinek ilyen vajudast kivanok, gyakolratilag nulla fajassal kitagultam, a kitolast viszont az ellensegemnek sem kivannam. Nagyon bennem maradt, mondtam is a dokineninek hogy a 3-at max programcsaszarral vagyok hajlando megszulniKép

Kepek Botondrol itt:

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=6730

orsoly
orsoly
 
 


Sziiiiiasztok!

HóvirágKép
Gratu még egyszer!!!!! Apa nagyon örült??? Maradsz a dokinál?

RékacsKép
Én úgy tudom, mikor elfolyik a magzatvíz, de nem indulnak be a fájások, rá 8 órára megkapod az antibiotikumot, majd megint 8 órával később egy újat, akkor nem lehet baj.

OrsolyKép
Gyönyörű a picur!!! Képzelem milyen hurkái lehetnek. Nem csoda, hogy fájt a kitolásnál.

SzösziKép
Na most asszem kellően felkavartad a levegőt. Én is zzzz. Nekem is rögtön Virág jutott eszembe, de még lenne egy tippem Jovi?!

NikieKép
Nekem nem küldtél Bogiról képet?!

EditKép
A gyerekorvos fogyókúráztassa a saját gyerekét? Normális ez? Anyatejes babák annyit esznek, amennyi jól esik. Meleg kiütésre próbáld ki az anyatejet, és ez még sok egyéb másra is jó. Vagy a gyógyszertári popsikrém?

AndiKép
Úr Isten!! Csak ennyit tudtam mondani, mikor megláttam, hogy Péter már 1 éves MA. Szóval BOLDOG SZÜLINAPOT PéternekKépKépKép és erre eszembe jutott, hogy nemsokára mi is ünneplünkKép Tényleg hihetetlen!!!
Jó, hogy Péter ilyen szófogadó, hát Eszter kománé, ha tudja, hogy vmit nem szabad a következőképpen próbálkozik újra meg újra. Eszter odasettenkedik a tiltottlistán álló tárgyhoz, majd megkeres, hogy hol vagyok, figyelem-e őt, ha igen kacagva nyúl hozzá.



ErikaKép
kutyusanyuKép Én is büszke vagyok Rád! Nem hiába mondom én mindig, hogy milyen sokmindenre jó az anyatej.

Rólunk:
Hát én napok óta fáslis kézzel járok, mert megerőltettem. Meg már lassan közeleg az idő, hogy kivizsgáltassam a pajzsmirigyemet, ami eddig is csak azért húzódott el, mert terhes lettem. Csak ugye abba kellene hagynom a szoptatást. Pedig én sokáig akartam szopiztatni, de ha abbahagyom úgy 14 hónapos kora körül, akkor az már jó, nem?
Eszter egy tünemény. Imádom és egyre jobban. Én néha akkor is puszit adok neki, ha hisztizik, mert akkor is tök édi. Ő is állandóan puszilgat engem, és bújik, meg dobja a puszikat. Már nagyon ügyesen feláll, persze még megkapaszkodva vmiben. Zenére táncol (négykézláb rugózik, néha állva) és énekelKép, és, ha énekelek, vagy a magnó, akkor ütemre rázza a csörgőt isKép

pusza
bogár

Eszter megtalálta a csokis kekszemetKép
Kép

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok!

Orsoly,
gratu a viszonylag könnyű szüléshez! Köszönjük a történetet!

Bogár,
végre, hogy jelentkeztél! Már ezer éve nem írtál!
Apa örült, először el sem hitte, azt mondta csináljak még egy tesztet. De szinte ahogy rácsöpögtettem már látszott!
Holnap megyek UH-ra + vérvételre. Még nem tudom, hogy maradok-e. Kicsit kényelmetlenül érzem magam, hogy egy csomó problémás nő helyét foglalom a rendelőben.
A múlt héten még feszült a hasam (most már nem)és így olyan mintha nem éreznék semmit. Eltekintve egy két rosszulléttől meg a sűrű pisiléstől.

puszi
Hóvirág
Hovirág
 


Szia Reditke!

Nekem van egy három éves kislányom. Köldöksérvvel született. Azt nem tudom, mekkorával, de nem csináltak vele semmit. Nem volt hasfájós, nem sírt sokat. Évente járok vele a sebészetre kontrollra, azóta csökkent (viszem a korábbi leleteket). Azt mondták, hogy ha 4 éves koráig nem záródik be, lesz egy kisebb műtét (egyik nap bemegyünk, másik nap haza).
Én bízom benne, hogy teljesen bezáródik.
De amúgy eddig (lekopogom), soha semmilyen gondot nem okozott.

Úgyhogy szerintem ne aggódj. Ne a körzetit kérdezgesd szerintem, hanem egy jó sebészt. De ez a ragtapasz módszer totál hülyeség szerintem. A természet úgy is elintézi a dolgát, szenvedés nélkül is.

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Doris! Sajnálom. Kép Miért nem kérdezted meg tőlem az étterem cimét. Legközelebb jussak eszedbe, ha Fehérvárra jöttök. Kép Én is csak egyszer mozdultam ki itthonról, de szerencsénk volt, Péter végig aludt anyukámnak. Kép

Lányok! Dicsekedhetek az egy éves nagyfiammal, aki a vadonat új járgányán feszít? Kép Kép Kép

Kép

Puszi!
Andi
andi28
 
 


SziasztokKép
HurkiKép
KösziKép Ügyes voltál a kutyussal kapcsolatban isKép
OrsolyKép
Gratulálok a szülésedhez is meg a babukához isKép Ügyes voltálKépSok Boldogságot NektekKép
EditKép
Nekünk lágyék sérvünk volt...másban nem vagyok járatos.
BogárKép
Édes ez a Lányka és nagyon ügyes isKép
AndiKép
Gratula a szülinaphoz és igazán ügyes ez a Fiúcska azon a járgányonKép Sajnálom, hogy abban a pánikkal teli pillanatban nem jutottál az eszembe...Biztos tudtál volna segiteniKép
HovirágKép
Legyetek nagyon BoldogokKépKép
EdikeKép
Jól vagytok? Nem jelentkeztél az Ikres topikban pedig már nagyon várlakKép

Zsuzsuékról mit tudtok? Ezer éve nem hallottam Róluk...

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam egy csomót, de sajna a szerver már megint halódott és nem engedte feltenni. Most próbálkozom újra, hátha.

Andi,
Boldog szülinapot Péternek. Nagyon aranyos! Kép

Bogár,
Eszter is édi, és mennyit nőtt már. Hihetetlen, hogy szalad az idő.

Orsoly,
Megnéztem a képeket. Gyönyörű kisfiú Botond, igazi kis vasgyúró. A másik baba mellette egy átlagos méretű bébi?
Olyan jót nosztalgiáztam a szüléstörténeted olvasása közben. Ha belegondolok, hogy az én fiam fele ekkora sem volt.... hát nem semmi teljesítmény. Nagyon ügyes voltál! Gratula mégegyszer! Ja, és a Botond név tényleg nagyon illik rá.

Doris,
Boldog szülinapot a gyerkőcöknek!

Edit,
Nálunk is voltak ilyen apró kiütések, sőt néha még mindig vannak. Valószínűleg a tejtől. Valahol olvastam, hogy anyatejjel kell bekenni; kipróbáltam és nekünk bejött. (Persze aztán néha előjön újból.)
A nagyfiamnak volt anno elég csúnya köldöksérve. 8 hónapos korára sikerült kikezelni. Otthon ragasztgattam neki, de mindig csak akkora ragasztóval amekkora ahhoz kellett, hogy éppen megtartsa a gézből vagy pamutvattából gyúrt "gombócot". Ragasztóból hyppoallergént vettem (amiről Orsi is írt), de néha még így is felmarta a bőrét. Szerencsére mindig gyorsan helyrejött. Általában naponta cserélgettem, mert nem nagyon sikerült úgy megfürdetnem, hogy ne legyen vizes. Ezt találtam róla; én is az itt leírtak szerint csináltam:
http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=41
A mini-tali ötlet tetszik.
A súlyról meg annyit, hogy Kristóf 2,5 kg-ot hízott az első 2 hónapban és nagyon örült neki a gyerekorvosunk. Pontosabban azt mondta ő is, hogy ha tápszeres baba lenne akkor most átállítaná más tápszerre, de anyatejes babáknál ez így rendben van. A 4. hónap közepén teljesen lelassult a súlygyarapodása, az elmúlt 3 hónapban összesen hízott 1,5 kg-ot és ez is rendben van így. A doki nénink azt mondta, hogy úgy kell számolni, hogy az első hónapban a 400 g-nak, később pedig a havi 600 g-nak kell meglenni. De nem az számít, hogy "X" hónapban mennyit hízott, hanem, hogy születése óta meghízta-e a baba a korának megfelelően így kiszámolt súlyt.

Cat,
Nagyon izgi. Biztos minden rendben lesz. Múlt hét hétfőn szült a barátnőm iker kislányokat, szintén császárral és csodaszépek. Mostanában amúgy is, csak szép babák születnek! Szóval ne izgulj!

Leone,
Szép nagyra nőtt Dana. Mi van veletek?

Hóvirág,
Gratula a csíkokhoz! Ez fantasztikus. Írj ha már többet tudsz pocilakó minikéről!

Nálunk volt egy kis gond Kristóffal. Vizsgálgatták múlt héten a vizeletét és a pajzsmirigyét. Még nem tudunk minden eredményt, de bízom benne, hogy nincs nagy baj. Azért drukkot kérünk szépen!

Puszi,
Humi
humi
 
 


Humi, igen, nem engedte feltenni a rendzser kesobb, hogy a mellette levo bab egy 3500 grammal, ugyanazon a napon szuletett babaKép

Koszonjuk a dicsero szavakatKép
orsoly
 
 


Sziasztok Lányok Kép

Catről Kép és Orsiról Kép szeretnék hírt adni. Drukkoljatok nekik nagyon!

Cattel Kép délelőtt találkoztam a kórházban, amikor CTG-re mentem. Nagyon jól van, csak már türelmetlenül várta, hogy kitűzzék a császár időpontját. Mikor ott voltam, pont akkor jött a vizit, és végre eldöntötték, hogy akkor szerdán reggel lesz a műtét. Úgyhogy szerdán reggel szorítsatok nekik nagyon!

Orsiról Kép annyit tudok, hogy sajnos ma éjjel bekerültek a kórházba. A külső méhszáj teljesen eltűnt, a belső szerencsére zárt. Most infúziót kap meg a babák tüdőérlelőt. Jó lenne, ha még kitartanának, hiszen még csak a 33. hétben van. Ha tudok róluk valami újat, megírom.

Én ma voltam az első CTG-n. A baba szívhangja jó, minden rendben vele. Nagyon mocorgott, le akarta rúgni a pocakomról a CTG-t. Kép Viszont a méhösszehúzódásaim kicsit nagyobbak, mint ilyenkor lenniük kéne, úgyhogy a szülésznő azt mondta, most már tényleg pihenjek, ne menjek dolgozni. A doki ennek ellenére nem akar kiírni betegszabira, azt mondja, kezdjem meg a GYED-et. De persze én nem szeretném, hiszen jobban járnék anyagilag, ha a szülésig betegszabin leszek, és csak utána kezdem meg a GYED-et. Kicsit mérges voltam rá. Hét éve dolgozom a mostani munkahelyemen, és még nem voltam soha táppénzen, úgyhogy nem vagyok egy táppénzcsaló. Holnap mindenesetre elmegyek a körzetihez, hátha ő megértőbb lesz, és kiír.

Hurki Kép
Nagyon tetszett a kutyás történeted. Lehet, hogy majd én is adok egy kis anyatejet az öreg kutyámnak, hátha jót tesz neki.

AndiKép
Nagyon édes a kisfiad az új járgánnyal, boldog szülinapot neki.

Puszi, Alena
35+5
alena
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltam ma orvosnál. A petezsákot és a szikhólyagot láttuk még csak, 6 hetesre tippelte.
Viszont délután telefonon azt mondta, hogy csökkent a progeszteron, úgyhogy szednem kell az Utrót! Kicsit nagyon megijedtem, mert rögtön 3x1-et kell használnom.
Lányok, mennyi az esélyem, hogy megmarad a babó a gyógyszerrel???

Szorítsatok nekünk. Csütörtökön kell visszamenjek újabb vérvételre. Arról nem is beszélek már, hogy majdnem elájultam ma a vérvételen. Félreszúrt a nővér először és folyt az ölembe a vér!

Andi,
boldog szülinapot a kisfiadnak! Nekünk is ilyen taxink van.

Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Sziasztok!Kép

Én most illegálisan vagyok itt, CatKép és OrsiKép felől informálódok!
Nagyon drukkolok mindkettőjüknek, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!
További jó babázást és pocakosodást mindannyiótoknak!Kép

Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok Csajok!
Nagyon köszönöm a sok kedves drukkot. Nem is birtam nélkületek, ezért behozattam a párommal a laptopot a kórházba, csak ezen nehézkes az írogatás, keresem a betűket. De online jelentkezik most a Schöpf Mérei kórház.Kép

SzösziKép
Ne tessék titkokkal szívatni az amúgy is zaklatott kismamikat!

RékacsKép
Nekem a 32 és a 36. héten is levett az Arni bakterológiát, kérés nélkül. Talált is kókuszt, ezért Augmentint szedek.

AndiKép
Boldog szülinapot a kisfiadnak. Hatalmas legény lett.

BogárKép
Hú ezek a szemek meg fogják a fiaimat bolondítani.Kép

HóvirágKép
Drukkolok, hogy ne legyen a babával gond. Remélem megugrik a progiszint!

LányokKép
Mint már AlenaKép kedves volt és megírta, hogy szerdán megcsászároznak. És HurkinakKép köszönet már nem is félek tőle.Kép

De nem nekem kell most drukkoolni, hanem Orsinak. Beszéltem ma vele, és tegnap éjjel elkezdett erősen fájni a háta egy ponton. Nem gondoltak rosszra, de bementek a Sotera, megnézetni. Sajnos teljesen eltünt a külső méhszáj, de a belső zárt.
Kapnak tüdőérlelőt, magnéziumot és alkoholt infúzióban. A fájások elmúltak szerencsére, de napokig kapja még az infúziót. Remélem maradnak még a picurok, akik most 18OO gr körüliek.

Mindenkit puszilok,és küldök majd sms-t!

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


SzösziKép
Tárgyalnunk kell! Nem hagy nyugodni a titok. Csak nem AnnaKép az? Vagy Dodo? Vagy Vica? Mindenkinek rettenetesen örülnék.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat nagy nagy drukk nektek! (néztél mostanában emailt? Kukkants rá ha tudsz)

Orsinak kitartás!

Nálunk minden ok, már amennyire egy 6 hetes mellett ezt mondani lehet. Nekem nincs segítségem sajnos, csak a férjem de o már dolgozik, így elég húzósak a napok. Olvastam a köldöksérv témát, Edit: én babámnak is van és nem ajánlották a leragasztást. Majd kinövi!

Babák szebbnél-szebbek Kép

Martin sír, megyek.

Soraya
soraya
 
 


CatKép
Nagyon örülök Nektek és természetesen megy a drukk szerdán no meg addig is meg azután isKépKép
Orsiékért nagyon-nagyon izgulok, sokat gondolok RájukKép Ha beszélnétek kérlek add át Neki üdvözletemet és nagyon átérzem a mostani állapotát de nyugodjon meg, nem lesz semmi baj, a babák már szép nagyok persze még egy-két hét nagyon jól jönne de minden rendben leszKépKép
AlenaKép
Köszi a hireket, puszilom Orsit meg Cat-ot is, ha már nem tud jelentkezni, és sokat gondolok RéjukKép Lélekben velük vagyokKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Cat, örülök,hogy irtál, akkor reménykedhetünk egy online szülésbenKépKép??? NAgyon ügyesen birod-birtad az elmúlt idöt, hipp-hopp itt a szerda, és utána kezdödik az életed legjobb-legszebb-legeslegfárasztóbb de mindennel együttvéve legörömtelibb fejezete!!Kezem-lábam keresztben, úgy szoritok nektek szerdán!!!Kép

Orisért is hasonlóképpen szoritok, furi volt, hogy nem láttam pár napja irogatni, pedig ö több topicban is szorgalmas tag...Sok-sok bababennt-marasztaló energiát küldök neki, és én is gondolok rájuk!!!KépKép

Ádám kaszkadörnek készül, vagy légtornásznak, még nem döntöttük elKép Bemutatta, hogyan mászik fel a konyhaszékre, onnan a konyhaasztalra, ahol feláll és nyújtózkodva pipiskedik a lámpa zsinórjáértKépKép Anya meg apa ledermedve nézte végig a mutatványt. IGy újra elökerült a járókaKép, visszafelé fejlödünk, de ha abban sir, legalább tudom ,nem azért sir,mert valahonnan leesettKép. És igy legalább el is tudok mosogatni emberi idöbenKép
Egyébként szép az élet egy 14 hónapossalKépKép

Na,megyek, beköszönök a másik topicba, és irány az ágy!!!Kép
BArbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

CatKép
Nagy drukk szerdan, mielobb ertesits majd minket! Minden rendben lesz, meglatod!
Sajnops, kot a fogadalom, nem mondhatok semmit (mar banom, hogy elszoltam, nem valo neked az izgalom), de eddig meg senki sem talalta el...Barcsak minden felsoroltnak lenne...

OrsiKép
En is gondolok Ratok, bennt-tarto energiak szallnak, legy ugyes, nem lesz semmi baj!

AlenaKép
CTG? Maris? Hogy repul az ido...A dokidat razd meg nyugodtan es maradj otthon!

SorayaKép!
Kitartas, lassan kezd majd alakulni a dolog, konnyebb is lesz meg! Sok puszi!

Most megyek reggelizni, a fiam meg szundizik (9-tol alszik es mar csak reggel 6kor kel enni, majd meg visszaalszik).Kép

Puszi:
szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok Kép
Napok óta nem írtam, de azért rendszeresen olvasok.

Cat Kép és Orsi Kép
Nagyon szorítok nektek!!!!!

Alena Kép
Lassan te is révbeérsz Kép Hajrá! Mi az, hogy nem mehetsz táppénzre? Állj a sarkadra, ne hagyd, hogy ne engedjék.

LányokKép Köszönöm a kiütéssel, köldöksérvvel és kilókkal kapcsolatos hozzászólásokat.
Megnyugtató amiket írtok.
A kiütések tényleg a tejecskétől lehetnek, már az arca is televan, de nem izgatom magam, amikor udvarolni fog, addigra biztos elmúlik Kép

A köldöksérv tapaszt könnyű volt leszedni, sebbenzinnel. Azóta a bőrbarát verzióval ragasztgatjuk.

Dokim tényleg furi. Tegnap voltunk nála a köldöktapasz miatt és megdicsérte kicsi fiamat, hogy milyen kis vasgyúró. Ahhoz képest, hogy pár napja lecseszett, hogy sokat hízott.

A szopizások nem ritkulnak, 2,5-3 óránként kaja van. Éjjel is Kép Egyedül fürdés után képes 4-5 órát szunyókálni.

Tegnap nagyon nyűgi napunk volt, kézben is ordított, de ma kitaláltam egy új megoldást.
Bepakoltam a mózeskosárba, így nem fáj a hátam a nonstop cipeléstől. A kosárral meg még bicepsz és tricepsz gyakorlatokat is tudok csinálni Kép
most is itt van a térdemen és rázom a lábam.
Jujj, de el lesz kényeztetve Kép Kép

Soraya Kép örülök, hogy rólad is hallokKép

Na megyek reggelizni és reggeliztetni Kép
Puszi, Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép

Orsi!Kép
Drukkolok, hogy még bent maradjanak a kismaczkók!!!

Cat!Kép
Hű, ez már nagyon izgalmas!!!

KépKép
leone
 
 


Jaj, a reggeli hozzászólásomban egy nagyon fontos dolgot felejtettem el.
Szeretném leszögezni az elején, hogy nagyon szeretem a kutyákat és nekünk is van egy már majdnem 3 éves imádnivaló németjuhászunk..
Szóval, amikor hazajöttünk a kórházból és fejtem le tejecskét, elfelejtettem betenni a hűtőbe és utólag már nem akartam lefagyasztani, ezért gondoltam ne menjen kárba, kiöntöm a kutyinak hadd egyen valami finomat (tehéntejet imádja egyébként).
A mi kutyusunk megszagolta, rámnézett és nyüsszögve hátrált a tejtől. olyan érzésem volt, ami lehet, hogy egy nagy marhaság, hogy azt mondja: "csak nem gondolod, hogy belőled eszem? Kép".
Utána elmeséltem egy nagy kutyás ismerősnek, aki jól letolt, hogy nehogy még egyszer megpróbáljam, mert ha megeszi a kutya, utána megérzi a kisbabán is ezt a szagot és abból lehet a tragédia.
Namost, egyáltalán nem kell elhinni a dolgot, nem okoskodásból írom, csak annyi mindent megbeszélünk itt, gondoltam ezt is leírom.
Ugyanakkor persze úgy gondolom bármennyire is kezesbárány a kutyus pici gyereket sosem hagynék vele őrizetlenül, így nem lehet tragédia, de mégis sajnos sok rossz ellenpéldát hall az ember.
Szóval egyet lehet érteni a dologgal és nem, én senkit nem ijesztgetni akartam, de a lényeg, hogy nem maradt bennem és nem emészt a dolog, hogy miért nem írtam le Kép
Azért Erika Kép tényleg csodálatos, hogy meggyógyult a szomszéd blöki.
Na pussz, Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Szaisztok!

Ma voltam dokinál és olyan hülye vagyok, mert szerinetm szembe találkozatm Cattel, de szépen elsétáltunk egymás mellett,( ill én egy kicsit rohantam, mert akkor érkeztem és természetesen pisilnem kellett)és vagy fél óra orvosravárásközbeni töprengéssel jöttem rá, hogy ez az ismerős kisdömpi Cat volt.Kép De addigra már késő, mert már hire-hamva sem volt a környéken. Minden esetre kedvesen mosolygott és jól nézett ki, hogy naprakészek legyünk belőle.
Amúgy szar hír éer a dokinál. Az mondta nyílt a méhszáj. Márminthogy a zárhoz képest nyílt. És annyira megdöbbentett engem, hogy semmit nem kérdeztem. Hogy mennyire, meg összezárodhat-e, meg ez konkrétan mit jelent. Szóval tök hülye vagyok. Az mondta, hogy pihenjek, nem úszahtok, nem táncolhatok és nem dughatok. És ez a három így egymás után egyre szarabb. Meg azt mondta, hogy kétz hét múlva kiderül, hogy mi van. Hát hogy ez mit jelent azt szintén nem kérdeztem meg, annyira elkámpicsorodtam.De mostanra megnyugodtam, és úgy döntöttem, hogy két héti pihenek és méhszájvisszazáró energiákat lövelek a punimba, aztán újra csinálhatok mindent!!!Kép
De van jó hír is az elmúlt egy hónapban csak egy kilót hiztam, juhéjj! Bár nem lesz ez mindig így, ha egy helyben kell tespednem. Meg valahogy azt hisztem az nem is nagyon megy nekem. Na mindegy, majd lesz valahogy!

Orsoly! A következő baba 8,5 kiló lesz?Kép

Catnek(kit csak utólag ismertem fel) és Orsinak ezerrel drukkolok! (Már csak azért is mert ráérek, ugye?Kép)

Szöszi! Azt hiszem kaptam tőled képeket, de egyenlőre nem bírtam letölteni. De azért köszi!

Szaisztok
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?