Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lanyok, visszatertem :D

Megvolt a lagzi, minden szuper volt. Parszor leszakadt az eg,amugy 30 fok volt, de igy volt tokeletes.
Itt van gyorsban 1 foto, hozok majd jovoheten tobbet ahol latszik a ruham is, es a menyecske ruharol is.
Az amugy hagyomanyos Magyar tancviselet volt (Andren is!), hatalmas sikerunk volt, meg mezosegi tancokat is eloadtunk 
Hajnal 5ig tartott a mulatozas 120fovel, a vegen kb 40en voltunk.

Annyira jol sikerult minden, szuleim nagyon kitettek magukert.
Tegnap utazott haza a ferjem csaladja, ugyhogy most nagy uresseg es rosszkedv tort ram, de majdcsak atlendulok.

Mumi: koszi a hajtippet, bevalt  herbaria boltban lehet kapni belgyulladasra teakevereket. Kb 2-3000Ft , kapsz vagy 8 zacsko teat, es magadnak kell osszekeverni, az ha napi 2x iszod akkor is eleg 2 honapra kb.
Van benne kamilla es koromvirag is + 6 masfajta. (majd megnezem otthon) Sztem jo.
En iszom rendszeresen. (2 honapig, aztan 1 honap szunet)
Most kezdek buzafuvet csiraztatni, alliotolag nagyon jo a buzafule is, majd beszamolok, cska 1 het mire kino a fu.
A napi 6 szleet salofalkomat lecserelte a z uj dokim 1 pentasa granulatumra, olyan fura, h alig kell ggyogyszert bevenni igy 
Medrol 12mg-nal jarok (-4mg 2 hetente) es egyelore semmi bajom az imurantol, ugy tunik a vervetelek alapjan.
17-en megyek MRre, 24 kolon.

Rroviden ennyit rolam.
Kép

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi!
Örülök a jó híreknek!!!!!
Sok boldogságot az ifjú párnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon aranyosak és szépek vagytok!!!!
Várjuk a többi képet is!!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tigris,
Ti már nagyon ügyesek vagytok!!!!!!!!! :lol:
Mi csak irigykedünk a fogak miatt. Azért a fájdalmat sajnálom, az semmiképpen nem jó! :(
Danó még eldől, ha egyedül ül támasztás nélkül, szóval ezt még gyakorolni kell... :) Viszont tegnap este óta be nem áll a szája!!! :lol:
Ő is egyre több mindent eszik meg hála sz égnek!

De jó Nektek, már most mentek a Balcsira! Csak legyen jó időtök!!

Bixi,
HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!! Nagyon szépek vagytok!!!!!! Majd kérünk részletes beszámolót és sok-sok képet!!!!!!!!!!!!!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 

 
 

Bixi, sok-sok boldogságot Nektek!
Olyan vagy, alig látszik valami belőled a fotón ... kééérünk mééég!
Az azért nagyon átjön, hogy milyen boldogok vagytok, annyira meghitt ez a kép! Gratula mégegyszer :-)

Kép
manguszta
 
 


haliho :)
valaki megmondja hogy mukodik a linkeles?lenne egy word doksi ahol leirtam egy kis elmenybeszamolot az eskuvorol, nem akanam ide bemasolni inkabb a szoveget... :shock:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Szia Bixi!

Ahhoz, h linkelni tudj, fel kell tenned valahova a netre a doksit. Szerintem egyszerűbb, ha feltöltöd ide ugyanúgy mellékletként, mintha képet töltenél fel és akkor meg tudjuk nyitni, de mégsem látja rögtön mindenki a szövegét, mint egy kommentet.

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


1307185829.9736.doc

na meglatjuk sikerul-e igy :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi,

HHHHHHHááááááááátttttttt nem semmi, h milyen fantasztikus napotok volt!!!! Többször könnybe lábadt a szemem olvasás közben és eszembe juttatta a mi napunkat. :lol: Abszolút az jutott eszembe, bárcsak én is ott lehettem volna, h személyesen osztozzak az örömötökben!!! :D

ÉS GYÖNYÖRŰEK VAGYTOK A KÉPEKEN!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: A ruhád...abszolút az én ízlésem!!!! Romantikus, mégis egyszerű és nem a csilli-villi változat! :lol: Egy álom!!!!!!!! :D

Isteniek a képek, nagyon jó kis fotóst sikerült kiválasztanotok!

SOK-SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!!!! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


bixi
Tényleg fantasztikusak a képek és gyönyörűek vagytok! Nem is értem a félelmeidet amiket megosztottál itt velünk, hiszen te csodálatosan nézel ki!!!És a férjed is , persze :)

Mumi, Tigris

Nálunk se fog, se felülés...forgás, arcon kúszás, dumálás viszont megy ezerrel :D Már régóta dumál nagyokat, a leggyakoribbak : dájdájdáj, mámámá, nyenyenye, bababa és tegnap többször mondta azt, hogy "eta" :) Beszélek hozzá horvátul is, úgyhogy kiváncsi leszek, mi lesz az első szava :D
Nyügösködés az továbbra is van, ma pl. du. 3-ig gyakorlatilag végignyávogta a napot :( elégge kiborultam sajnos. 2x alszik napközben, bár ma most alszik harmadszor. Minden nap másmilyen, ezért tervezni nem nagyon lehet semmit...

DE VÉGRE megduplázta a súlyát :D A 7 hónapos mérésen 71 cm volt és 7,05 kg. Eszik már húst is. HálIstennek eddig minden bejött neki, még az íztelen sima tök is :)

puszi mindenkinek!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


mumi: koszonjuk szepen :) :) :)

lica: a sminkes es a fodrsz jo munkat vegzett. a felelmeim amiket leirtam azok nem csak nyavajgasok voltak....csak ti nem tudjatok mihez hasonlitani az arcomat, igy nektek nem tunik fel a medrol..
itt egy tavaly nyari kep, medrol nelkul... :shock:
Kép

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


bixi

nem változtat a lényegen, hogy csodálatosan néztél ki az esküvőn és hidd el, nem csak a sminkesen és fodrászon múlik ez, kell azért valami más is...:-)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Többiek :

Moci nem csak du. 3-ig , hanem utána is folytatta a nyűgösködést, sírást és 4x aludt, ami már nagyon régóta nem volt...nem tudom mi ez, remélem az időjárás miatt van...nálatok nem volt ilyen?

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


aranyos vagy lica, koszonom szepen :D
(jo ilyen bokokkal inditani a reggelt)
Remelem Moci hamarosan megnyugszik es vidamabban telnek majd a napjai! Sajnos erdemi tanacsot nem tudok adni :shock:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Hát Lányok, ez már túlzás...kivagyok teljesen, ma is folytatódik a nyűgösködés, sírás, kb. 5 percet tud elleni egyedül...és olyan méregzsákos sírás, az idegeim felmondták a szolgálatot :( :( :(
Álmos, dörzsöli a szemét, de nem akar aludni, valami borzalom.

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Lica, kitartás!!!!!

Mi is ezt játszottuk két hete... :( Már én is az idegeim határán voltam.
Az idő tuti befolyásolja őket!!! Nálunk most a kajában leginkább...alig eszik valamit, de legalább iszik!!! Most is nagy nehezen megevett 80g-ot vacsorára... Nem is emlékszem, mikor evett utoljára ilyen mennyiségeket...

Az alvás változó nálunk is. Tegnap Danó is álomszuszék volt. Két óránként aludt legalább 1 órát, de volt, h kettőt! :shock: Normál esetben most éppen a 3 óránként 1 órát alszik fázisban van! Hála az égnek, legalább az éjszakákkal nincs gond!!!

Nem lehet, h Moci most került "a nem akarok egyedül lenni fázisba?" Ha együtt játszol vele, vagy felveszed megnyugszik? Mert ezzel Danó is kezdett próbálkozni. Eddig nekem bevált, h akkor leültem mellé 5 percre játszani, eltereltem egy kicsit a figyelmét, aztán már elvolt egy darabig egyedül is és én meg tudtam csinálni az éppen aktuális dolgomat.

Szóval, nincs mit tenni, ezt túl kell élni... :roll: :oops:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!
Bixi, fergeteges volt a lagzitok! Igazi, hét országra szóló. Klassz lehetett!!!!!!! Nagy-nagy gratula mégegyszer! És hát, ami a fotókat illeti, szerintem maradjunk abban, hogy medrol nélkül is csinos vagy, és medrollal is!!!

Kép
manguszta
 
 


Mumi

Igen, én is ezt csinálom, csak akkor az 5 perc játék sem jött be...tegnap estefelé már jobb lett séta után. Miután hazajöttünk, vagy 20 percig eljátszogatott, forgolódott, de ott voltam végig mellette. Valszeg az van, amit mondasz és igen, ezeket szó szerint túl kell élni :)

Szerencsére, nálunk is nyugisak az éjszakák, nemrégen volt csak hogy 1-2 napig felébredt 2-3 körül, valamikor visszaaludt magától, valamikor szopizás volt. Az evéssel sincs már gond hálIstennek, az ivással viszont volt, nem akart a szelepes itatóból inni, de most már kezdi megkedvelni. Kis pohárból akart, de akkor meg a fele a nyakában landolt mindig.

Mocinak is volt olyan időszaka, hogy alig evett valamit - írtam is ide, de aztán elmúlt ez is. Ja, és az ujjszopizás is elmúlt. Egyszer csak észrevettük, hogy már pár napja nem szopizza az ujját. Ennyit a rémtörténetekről, hogy "valaki még a katonaságban is szopizta az ujját".

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok!
Én is bejelentkezem!

Nagyon jó volt olvasni a lagzitokat Bixi!!!!! És tényleg ne izgulj! Szerintem Így is és annó is szép vagy/voltál!!!! Az én arcom se fogyott vissza teljesen alapra… Nagyon aranyos pár vagytok együtt!!! Hogy sikerült találkoznotok??? Az biztos érdekes történet! A férjed beszél magyarul vagy angolul beszélgettek?

Lica nálunk is vannak nyűgösebb napok és bizony nálunk is elszakad a cérna! Főleg ha mi is kialvatlanok vagyunk mellé… ez nem szégyen… túl kell élni valahogy! Mostanában mi nem annyira nyűglődünk, remélem megmarad így! Ma az álmosság miatt volt inkább… 3x aludt ma!! Nálunk az étkezések beálltak végre így tervezni már lehet: éjjel 3 óra, 9 óra, 13 óra, 17 óra, 21 óra. Plusz mínusz fél óra. De volt olyan is hogy este 18:30kor evett! kihúzta addig!
Mi holnap megyünk védőnőhöz 7 hónapos mérésre! Kiv leszek!!!
Mi iszunk szelepesből is meg rendes cumiból is. De a szelepest nem mindig szereti Beni. Van hogy folyik a nyakán…
Újj szopi nekünk ritkán van bealváshoz. Inkább csak azzal tömi be a takarót a szájába és azt rágja!
Múl héten 2x volt hőemelkedésünk, dokival megnézettem azért, de persze a foga kínozza. Hiába a gél.
voltam kedden gasztrón! Hát volt egy menet! 3 órát kellett várnom!!!! Még jó hogy anyu nyugdíjas már és vigyázott addig Benire meg etette!!! Kész voltam, de nem jöhettem el mert kellett szakorvosi! A lényeg h az immurant nem tette vissza, csak ha fellángolna betegségem nagyon. Marad a salofalk tabletta 3x2 és a kúp ha szükséges! A laborom teljesen jó lett szerencsére!!! Kérdeztem a fogamzásgátlót dokitól, azt mondja h nem ajánlja, mert trombózist okozhat a betegségemmel karöltve… szép mondhatom… hát ennyi!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


koszi lanyok :))))

tigris, de jo neked,h csak ennyi gyogyszert kell szedned.
nekem mar az is nagy segitseg volt,h a 3*2 salofalkot lecserelte 1 pntasa granulatumra. mondjuk azt nem kerdeztem amellett mehet-e a baba.
az arcom nagyon remelem h vissza fog menni. most 12mg medrolnal jarok, es ha 2 hetente szamolok -4et akkor is meg kb 1 honap van belole...mangu: te hgy allsz a medrollal? sikerult leraknod?

a ferjemmel a munkahelyen talalkoztunk, o volt a fonokom egy ideig, aztan persz emiutan osszejottunk gyorsan elkerultunk mas csoportba. angol6magyar kevereken beszelunk, en ma rkb csak magyarul hozza, mindent megert, persze ha ellustulok akkor atvaltok angolra, mert arra nem kell figyelni, es tuti minden szot megert :) de amugy mar teljesen jol ert, es tud osszefuggo mondatokban beszelni is, csak ahhoz sokszor lusta. de pl a macskaval mindig magyarul beszel es az tok vicces :) (foleg amikor en reggel meg felalomba vagyok es mondja neki a 'jo reggelt okostojas' es hasonlo mondatokat, yoghurt meg visszanyavog valaszkent, nagyon viccesek tudnak lenni)

szoval a kov lepes az az,h en is beszeljek portugalul, ami igy elo nyelvi kornyezet nelkul eleg nehez, mert az nem annyira megy meg h o beszeljen hozzam, annyira meg nem vagyok jo, szoval eleg lassan haladok, de igyekszem belehuzni, jarok nyelvtanarhoz. (csak semmi koze az angol/nemt/hollandhoz amivel eddig dolgom volt, uh nem egszeru)

na nem nyujtom tovabb, orakat tudnek 'pofazni' :) meg kell irnom egy hazidogat, aztan 21-en allamvizsga.....24 meg colonoscpia, de jo het lesz :shock:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 



puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


(zene van alatta vigyazat!)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Csodás, szépséges, fergeteges, felejthetetlen!!!! Éljen az ifjú pár!!!!!

Kép
manguszta
 
 


Bixi!

Mangu mindent elmondott. Átüt a képeken a boldogságotok. Fantasztikus!

Sok boldogságot!

Veró

Kép
veroniks22
 
 


bixi

tök jó a klipp! És a zeneválasztás is!
Nekünk is ilyen hagyomános volt az otthoni (azaz, nekem otthoni:-) esküvőnk.

Jó hétvégét mindenkinek!

Moci amúgy kicsit kevesebbet nyűgösködik... :)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Húúúh ez nagyon király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
tényleg fergeteges esküvő lehetett!!!!
Tényleg nagyon átjön minden ezen a klippen és a zene is nagyon jó hozzá!!!!
Fantasztikus ez a fotós!!!!! Jó választás volt!!! Egy életre szóló emlék!!!!! :D
Mindjárt síroK!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Fantasztikusak a képek, a hangulat és TI is!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eszméletlen jó volt Nektek!!!

SOK-SOK BOLDOGSÁGOT MINDKETTŐTÖKNEK!!!!!!!!!! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


koszonjuk szepen mindnekinek (tobbet nem jovok az eskuvommel nyugi, ez csak egy kis reklam volt a fotosunknak, ha valakinek kell fotos szoljatok :) )

puszi mindnekinek, es tovabbi jo hosszu hetveget!!!
:lol: :lol: :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


BAL ALSÓ, VÉGRE !!! :D :D :D

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


GRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Gratula a bal alsóhoz!!!! :lol:

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok Lányok!

Lica, Gratula!!!!!!!!!! :D Nálunk még mindig semmi, csak az egyre nagyfokúbb szenvedés...

Gyorsan bejelentkezem, mert holnap leköltözünk a Balcsira és nem tudom, h tudok-e majd írni Nektek. Elvileg bekötik lent a netet a nagyobbik unokaöcsém miatt, de tőle nem igazán lehet géphez férni... :( Mindegy, azért megpróbálok néha rálesni a topikra!!! :lol:

Mindenkinek nagyon jó egészséget és nyarat kívánok azért előre is!!!!!!!!!!!!!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Mumi, nagyon kellemes nyaralást Nektek!
Puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


mumi: nagyon kellemes pihenest es sok-sok mokat :)

megjartam az MRt penteken. meg kellett innom majdnem 2 l lottyot :shock: azota i smegy a hasam tole.....
eredmeny: 29n!!! mert az egyetlen orvos, aki hasi felvetelekt leletez, az szavin van.
szoval lehet ugrik a penteki tukrozesem, mert az MR lelet nelkul elvileg nem csinalja meg a dokim.
szep mondhatom :?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


ujra en.

3 napig ment a hasam az MRtol.
es nagy szerencsemre betevedt meg szabi elott a leletezo doki, uh megvan az eredmeny:

negativ lelet!!!!!!!
a vekonybelemnek semmi baja, uh most ugy nez ki megsem Crohn hanem colitis. a penteki tukrozes mostmar remelem vegleg eldonti, es egy idore beken hagynak vegre........

holnap allamvizsgazok, szoritsatok!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Mumi

Jó nyaralást nektek!!! Talán a nyár előhozza a fogacskákat is :) de egyébként az se baj, ha még nem...Én most kicsit tartok is tőle, hogy mivel még szopizik és jön a foga, milyen élményekben lesz részem :shock:

bixi

örülök, hogy negatív lett a lelet! Szorítunk holnap! Zajlik nálad az élet... :o

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok!

Bixi, eltűntél...! Hahóóóóó, gyere, mesélj!!! :-) És a többiek is, légyszi!!!

Kép
manguszta
 
 


helo :)

megvan az allamvizsgaaaaaam! 8)
bar most annyira nem vagyok odaig meg vissza, mint az elso diplomanal, ez most olyan semmi extra szeru valamiert. prsze azert jo tullenni rajta :)
most azon filozok mi legyen a kovetkezooo.

hnap tukrozes, ma delutan iszom a 3l keserusot.
uramatyam. :shock:

az MRen rajta van, h a sigmanal vastagabb a belfal, szoval gondolom az be van gyulladva, uh nem szamitok sok jora....
majd jovok aztan beszamolok.

mangu: te hogy vagy? meg mindig szeded a medrolt? egyeb? mi van az inzulin rezisztncias dologgal?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


helo :)

megvan az allamvizsgaaaaaam! 8)
bar most annyira nem vagyok odaig meg vissza, mint az elso diplomanal, ez most olyan semmi extra szeru valamiert. prsze azert jo tullenni rajta :)
most azon filozok mi legyen a kovetkezooo.

hnap tukrozes, ma delutan iszom a 3l keserusot.
uramatyam. :shock:

az MRen rajta van, h a sigmanal vastagabb a belfal, szoval gondolom az be van gyulladva, uh nem szamitok sok jora....
majd jovok aztan beszamolok.

mangu: te hogy vagy? meg mindig szeded a medrolt? egyeb? mi van az inzulin rezisztncias dologgal?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


na ez valamiert duplazodott.. :? :?:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


bixi

gratulaaa!!!

Képzeljétek, kb. két hete elfogyott a gyógyszerem (Xalazin kúp) és mivel nem nagyon tudtunk elmenni receptért, úgy döntöttem, kicsit felfüggesztem a szedést...általában két hónapig szokott tartani a tünetmentességem gyógyszer nélkül (eddig 2x volt ilyen), de most mintha valami megjelent volna :( :( :( egyelőre bemagyaráztam magamnak, hogy a cseresznyétől van az a kis pötty amit észleltem...

És hogy valami széppel zárjam :
itt egy kép ami a közös szülinapunkon készült - én 35, ő fél éves :D Kép szülinaposok

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezem!

Mumi jó pihit lent Balcsin!!!! Biztos jó móka lesz!!!!


Bixi, örülök h jobban vagy és meglett MR eredménye azért! Örülök h nem crohn!!! Dokim azt szokta mondani h az izgi betegség, a colitis az semmi hozzá képest…

Államvizsgádhoz grat!!!!

A keserűt én kihánytam először annyira le voltam gyengülve, förtelmes az íze is, áztatott ropinak hívom. De az igaz h az a legjobb tisztító szer!!!


Lica Boldog szülinapot!!!! Nagyon édesek vagytok!!!!!!
Nem is mondanálak annyi idősnek!!! Fiatalos vagy nagyon!!!

Mi vagyogatunk! Mostanában az éjszakáink szörnyűek, 5x felkelünk Beni felsír stb. Gondolom a foga...
Kialudni nem bírjuk magunkat apával. kicsi lakás hátránya, nem lehet elvonulni pihizni. Benedek pedig nem igen akar aludni nappal. Ált 2xfél órát! Az semmi. Alig várom h végig aludja éjszakákat már!!!

Nagyon belejött a mászásba, spurizik ezerrel és kipakol, lerámol, fiókokat nyit, ajtókat zár stb... Ücsörögni is szeret, de persze még nem tudja magát ülő helyzetbe tenni, de már nagyon halad afelé...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


:)

lica: szuper edes a kismano, es gyonyoru a mamija is!
es Boldog Szulinapot igy utolag!!!!!!!

tigris: ez tenyleg ramaty lehet, marmint 5x kelni. el sem tudom kepzelni, de majd egyszer remelem en is megtapasztalom. addig is alszok sokat :D

most peldauldelutan ota ramtort valami olyan almossag h hihetetlen. alig tudom nyitvatartani a szememet.
pedig most van a 'somusor' 8) hahhha. ez joooo.
mar megittam kb 2,5 litert, meg van 2 poharral hatra. alig tudok kijonni a mellekhelyisgbol, es eleg vices mert majd elalszom :D

hetfo ota raadasul valami bujkalhat bennem, mert hoemelkedesem van.
remelem nem lesz belole komolyabb.

hnap tuki delelott, delutan halucinalas, aztan majd jovok elmenybeszamolni 8)

ágyő.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


megvagyok a tukrozessel :D

minden OK. :lol:
leszamitva, h a vastagbelem leszallo aga gyakorlatilag nem funkcional mar annyira heges :shock:

de nincs aktiv gyulladas, es a harant szakasz es a felszallo teljesen ep, es megneztek jo par centit a vekonybelbol is, az is rendben :lol:

es ami a lenyeg:

INDUL A BABAPROJEKT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

madart tudnek fogni, de asszem inakbb a ferjemet kapom el, ha hazajon 8)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bixi, röptetem is neked a madarat! :-) Bébre fel!!! És gratulla az államvizsgához!
Végre megvan, hogy mi a baj, hát a heges vastagbél nem jó hír, de legalább az jó, hogy nyugszik a nyavalya...
A medrolt már nem szedem, sajnos, pedig váltig állítom, hogy a múltkoriban pont az segített teherbe esni, dehát majd meglátjuk. Érdekes, hogy amióta nem szedem, azóta megint elkezdett hullani a hajam. Már kezdem megszokni, hogy teljesen fordítva működöm a normális emberektől.
Lica, sok-sok boldog szülinapot Nektek!!!
Tigris, sok erőt Nektek! Nem lehet könnyű, fogacska meg biztos ezt a rengeteg frontot is érzi Beni... szegényke (meg Ti is...)

Többieknek is sok puszit küldök!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Tigris, bixi, mangu
köszönöm!!!

Nálunk is most 2 éjszaka egymás után volt szörnyű, ha nem is 5x, de 2x felébredt sírva és nagyon fájdalmasan sírt...az első éjszakán csak szopival aludt vissza, tegnap 4kor Apának sikerült "popórázással" visszaaltatnia :)
Talán a fogzás miatt van nálunk is...
Napközben Andris sem alszik sokat, általában 2x alszik (de. és du.), de annyira változó hogy mennyit...néha 40-45 percet, néha 1-1,5 órát, de volt már hogy 2-2,5 és volt párszor olyan is hogy 2x aludt fél órát...na az durva volt :roll:
Általában a délutáni alvás a rövidebb (mert akkor tudnék esetleg én is aludni egy kicsit... :roll:
Már ő is kúszik-mászik, csak kell hogy legyen megfelelő motiováció, ami nálunk egy toll.. :lol: azért átkússza a fél szobát.

puszi mindenkinek!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


jaj lica ez nagyon edes volt: a toll mint motivacios eszkoz :lol:
olyan cuki lehet....

lanytok, ti sosem gondoltatok arra, h jo lenne talizni eloben is?
vagy mar volt ilyen?
en benne lennek...

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


én is benne lennék! Csak hát nehéz lenne összeegyeztetni az időpontokat ezekkel a kismanókkal...de egyszer meg lehetne próbálni, én is kiváncsi vagyok a többiekre :) [/b]

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


sztem egyszerubb lenne vmivel inkabb majd osszel, ha mumi is visszater, csak kerdem, h elvileg lenne-e kedvetek :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


helo :)

voltam ma surgossegi vervetelen, mert a mult heto rosszabodast jelzett (imuran).
de ma ujra minden rendben van :) minden a hatarerteken belul!
huhh :D

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: