Új privát üzeneted érkezett!

Teri mikor tesztelsz????? hát amint látom elég kiszámíthatatlan a ciklusod hossza. szorítok neked hogy ++++++ legyen.

Kép
kissedi
 
 


Luli!
Ma kellene megjönnie, mensisen fáj is a hasam, de úgy látom csak erőlködik. Hol barna, hol rózsaszín :? . Csak akkor jönne már meg, aztán kezdődne az újabb hónap.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita lehet holnapra megjön akkor.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Pruci!
Igen, gondolkodik. Lehet tényleg nem volt pé :( vagy esetleg a 26. napon. Vagy még gondolnék a 23. napra. Pár nap aztán kiderül, kíváncsi vagyok rak e másikat.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita bizti volt pé..csak tényleg gondolkodóba van... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú, de rövid az agyam :roll: .

Luli!
Hajrá, hajrá, hajrá :D :D :D .

Nita!
Amikor én érzem ezt a bizonyos fájást, nekem akkor szokott megönni. Úgyhogy remélem még ma. Pont 2 hete, hogy pé volt.

Most kérdezek egy nagy hülyeséget. Ma is volt azért egy kis barna és hétfőn kezdődött. Ha ma megjön akkor szerintetek mit mondhatok, hány nap barnázás volt előtte? 2 vagy 3?

És még valami. Azt olvastam ma, hogy a barnázás attól is lehet, ha nincs pé. Nekem uh-on látott a doki egy összeesett, bevérzett valamit. Akkor olyankor biztos, hogy ki is szabadult a tüsző?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nita, hát nemtom. Pár nap és kiderül. Elég cikk-cakkos. De akkor talán a 26.nap.
Pruci, nem éreztél semmi pé-re utaló jelet?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita ha ma megjön akkor csak 2 napos volt a barnázás..szerintem... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lyányok!

Remélem, mindenki jól van. Délután elaludtam, most csak néhány gondolat erejéig jöttem, aztán megyek is megint pihizni. Nagyon fárat vagyok. :oops:

Nitácska!
Nem, még nem voltam dokinál, ha elmúlt a mensim, akkor szeretnék menni. Rögtön kérek egy vérvételt, hormin kivizsgálást, stb. Picit izgulok, mert nem a régi dokimhoz megyek, hanem egy újhoz, aki a főorvos lesz a kórházban. Nála szeretnék majd szülni is. Azt mondják jó, nem ámít, ha nem tud segíteni, azt is megmondja. Ezért tisztelem. Azt mondják, ő a legjobb. Hát majd meglátjuk. Nálam olyan sokat számít az első benyomás... Remélem, nem fogok csalódni. :wink:

A segítségeteket szeretném kérni. Elkezdem mérni a hőmet, holnap reggeltől. Hol érdemes hőgörbét készíteni? És melyik az, amelyik ki is értékeli? Segítsetek légyszi, de pontról pontra leírva, mert nagyon béna vagyok az ilyenekhez. Majd még jövök, addig is pusza mindenkinek: bikfy :D
bikfy
 
 


Bikfy! a hőgörbét a www.fertilityfriend.com vagy a ciklus.hu oldalon tudod vezetni. az első angol, így én sem sokat tudok mondani ezzel kapcsolatban, de pontos!! a második magyar nyelvű és sztem az is elég jó. ha regisztrálsz sztem eligazodsz rajta.
ha nem szívesen segítek, csak szólj, vagyis írj. :lol:

Kép
kissedi
 
 


bikfy kívánom hogy minden sikerűljön és jöjjön a baba..... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Lányok!!!!

Szép kis alak vagyok, bekéredzkedtem közétek, aztán másfél hétig nem írtam. Szóval bocsi, szabadságon voltam, úgyhogy nethez nem jutottam.
Hétfőtől dolgozok, na azóta a hozzászólásokat olvasom, szóval 3 napja :lol:
Most már böjtölöm a szabit. Két hétig folyamatos munka a hétvégét is beleértve :roll:

Nikole, Anuk, Pingi!
Gratula a babákhoz! Ne aggódjatok, csak a boldogságra koncentráljatok! Anyukám mondott nemrég valamit: amikor velem és a tesóimmal terhes lett, eszükbe sem jutott a vetélés vagy az, hogy nem leszünk egészségesek. Azt mondja, akit szeretettel "hoztak össze", az egészségesen születik. :)

Vernike, Mimilee, Ranita!
Kitartást!

Bikfy!
Köszi a jó tanácsokat, meg a Jónás-módszert, még nem mertem kipróbálni, na igaz, még annyi időm sem volt...

Luli!
Szeretnék bekerülni a tábliba:
Ácica
ciklushossz: 27 nap
ciklusnap: 24.
1. baba
Csongrád megye
2008 szeptembere óta próbálkozunk
Köszi előre is!

Mindenkinek üzenem, aki retteg piritől (én Jenőnek hívom :wink: ), kitaláltam egy módszert: ma fogtam magam, és bevágtam a fiókba a betéteket, kulcsra zártam, és... lenyeltem a kulcsot (ez utóbbi persze nem igaz, nem kockáztatnék :D ).
Na úgy látom, elég hülye vagyok, kicsit késő van, és én még itt roh...k a munkahelyen. Api is éjfélkor ér haza...

Lányok, lehet, hogy volt már róla szó, de milyen vitamint szedtek? Én naponta egy szem folsavtablettát, meg iszom a Hipp Natalt.
Jó éjt mindenkinek!
ácica
 
 


Igen, most Clostit írt fel a doki. Majd kb 10-12-ik napon megyek uh-ra. Akkor megmondja, hogy mi a helyzet. Remélem minden ok-s lesz.

Bikfy
Én görbét a www.ciklus.hu-n szoktam nyomonkövetni.

Luli
Hajrá! Mindent bele.

Lányok!
Ti mikor úgy gondoljátok, hogy most van pé, akkor hol és mit szoktatok érezni. Sajna én az ilyenekhez kissé béna vagyok....
Vagy létezik, hogy az ember nem érzi?

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt, lányok!

Hú, de korai vagyok :lol: .
Látjátok a vonalzóm? Új hónap, új vonalzó. :lol: A tegnapi napot számolom elsőnek, mert igaz csak este jött meg, de egész nap volt ilyen rózsaszínes izé. Csak azt nem tudom miért 16 napot ír pé-ig, mikor 35 napos ciklust adtam meg :roll: .

Bikfy!
Én a ciklus.hu-n szoktam, meg a wunschkinderen. Az utóbbi szerintem jobb, a ciklus viszont magyar, bár ki nem értékel. Arra többen is panaszkodtak már, nekem nem volt még gondom vele.

Ácica, szia :) . Akkor látom neked most lehet drukkolni? Megérzés?

Princzike!
Van olyan, hogy nem érzed. Először én se éreztem sose. Bezzeg most. Nagyon szúrkál az az oldalam, vagyis nemis szúrkál, hanem fáj.Van olyan, hogy pár óráig szinte kiegyenesedni nem tudok. És most már több alkalommal is pont rá két hétre megjön, mint pl.tegnap.

Lányok, én tegnap azon gondolkodtam, hogy van itthon 10 szem clostim, beszedem. Talán nem lenne ilyen hosszú a ciklusom. Szerintetek? Most ezen dilemmázom :roll: . Aztán arra gondoltam, hogy de szedem a barátcserjét, végülis a hónap első felében az is segíti a pé-t. Nem tudom különben, hogy tényleg annak köszönhető e, hogy az 5 nap helyett csak 2 napig barnáztam, de remélem igen.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Edi! Úgy legyen! Ha szombatig nem jön meg, akkor veszek tesztet. Csak félek tőle, m volt pár negatív az elmúlt pár hónapban :cry: :cry: :cry:

Ranita! Éreztem szúrkálást, meg fájt a hasam, de nem tudom h az volt-e. Meg volt a tojásfehérje is. Annyira ciki h voltam már terhes és ezekről a dolgokról fogalmam sincs :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci, akkor az biztos az volt. És mikor érezted, nem kellett volna már megjönnie?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Dehogynem, az alapján már a hét elején kellett volna, de eddig semmi. Egész múlt héten mensisen fájt a hasam, aztán meg semmi (eddig). Majd a hétvégén minden kiderül.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt :)

Ranita mindent bele :) Akkor izgulok majd érted. Most hétfőtől nekem is újra indul a hónap. Remélem most már tényleg lesz valami pozitív :lol: Mert most már lennie KELLLLL....
Köszi a biztatást. Egy kicsit megnyugodtam, hogy még sem vagyok "selejtes" hogy ilyen dolgokat nem érzek, pedig kellene.
Hát a clostis dologhoz nem tudok hozzá szólni, de szerintem lehet, hogy van vmi köze a barátcserjének, hogy nem barnázol annyi ideig. :)


Pruci azért drukkolok, hogy babás maradj :) Reméljük így is lesz.
Tényleg csak hétvégén tesztelsz? Én nem bírnám ki addig....


Bikfy
Drukkolok és remélem pozitív lesz a dokiról az első benyomás, ha majd mentek :)

Szia Ácica!
Akkor ebben a hónapban szintén startra kész? :lol:

Luli
Most olvasom, hogy táblázatot vezetsz? Szerintem vmi kieshetett az életemből vagy csak nem voltam elég szemfüles olvasó vagy lassan kavingtont kellene szednem :) :lol:
Engem is felraksz a táblázatba, ha szépen megkérlek? Na... légyszi...
Ciklushossz: 30 nap
Próbálkozás kezdete: 2007. augusztus
Nagyon köszi.
Egyébként van vmilyen oldal, ahol ilyen táblát lehet készíteni? Vagy rendesen excelben készíted el?



Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt, sziasztok!

Edi, remélem együtt is babásodunk! Mindent bele! :wink:

Ranita, ez a jó hozzáállás! Szerintem is csak két napot barnáztál. Az szerintem már teljesen normális,. Hajrá barátcserje! Én a clostit csak úgy magamtól orvosi felügyelet nélkül nem szedném. (legalábbis most még így gondolom, végső elkeseredésemben még nem tudom mire vagyok képes)

Ácica, én femibionon 800-on gondolkozom. A gyönypatikákban október végéig akciósan lehet kapni. Legalább 600 Ft-tal olcsóbb mint máshol. 2500 ft és az tartalmazza a megfelelő adag folsavat is. Egyébként most egy hónja kezdtem el a Gravidát, de ahhoz még folsavot is kellene venni.

Pingi, mikor rovod le a tartozásod??? Hova tűntél??? Nagyon várunk ám! :D Remélem minden rendben Veletek!

Princzike, rendes EXCEL, aztán Paint, aztán JPG. Szóval egy kicsit macerás.:)

Bikfy, a lányok már válaszoltak. Én a ciklus.hu-n kezdtem el és ma visszamenőleg megcsináltam ezt a hónapot a fertilityn is. Meglátjuk mit alkot ciklus végéig. Bár remélem ennek a ciklusnak még 8,5 hónapi nem lesz vége. :)

Nitácska, már csak 10 nap a tesztig???

Pruci, nagyon ácsingózunk már egy + után!!!! Drukk, drukk! :wink:

Kép

Kép
luli
 
 


Anita, nem jó ez a noivonal. NEkem is 3 napot ír még Péig, pedig ciklus szerint csak 2 nap. Valamit nem jól számol. Szerintem a ciklushosszt osztja 2-vel és odateszi a PÉt, pedig a ciklushossz-14 napra kellene tennie. :roll: Keresek is valami másik vonalzót.

Kép

Kép
luli
 
 


Köszi az infókat, biztos nagyon hülye vagyok, de már regisztráltam a cikluson és még így sem tudom, hol vezessem a hőgörbém. A diagrammokra vagy mire kell kattintanom? :oops:
bikfy
 
 


Bikfy,
Ahogy bejön az oldal, bejelntkezel.
Bal oldalon van a Naptárak/Normál nézet.
Rámész a mai napra, rákattintasz. Akkor kiírja Neked, hogy "Nap hozzáadása
a ciklushoz" és "Nap részletei" .
A Nap részleteira kattintasz és ott kiválasztod a
Menstruáció Termékenységi vizsgálatok Adatok rögzítése: megadáshoz /
módosításhoz kattintson ide
Itt minden félét beírhatsz.
Alul majd el kell mentened.

Ha kész vagy, akkor bal oldalon a Naptárak alatt vannak a diagrammok. Az
első a Ciklus-diagram.Ha erre kattintasz, látod, hogy a mért hő alapján
görbét csinál Neked.

Remélem érthető volt.

Én nem értem ezeket a vonalzókat. 26 napos a ciklusom. Abból -14=12. Tehát a 12. napon van tüszőrepi. Ez ált. így is szokott lenni tapasztalatom alapján. Ma a 10 napon vagyok Akkor miért írja, hogy ovuláció 3 nap múlva???????? :roll: Hiszen csak két nap múlva lesz. :)

Kép

Kép
luli
 
 


Kép

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok Lányok!

Luli!
Általában nem azt nézik ezek a vonalzók,hogy a 14.napon van a pé,hanem az átlagos ciklust felezik el és odarakják a pé-t,de ezt Te is írtad! :)
Háááát,lányok,megmutatom az én görbémet és elárulom,hogy már kedd óta úgy fájnak a cicijeim,hogy be tudnék tojni!Imádok hason aludni,na az most egyáltalán nem megy.Nekem szépen jelzi és jelezte is a pé-ket eddigis a ciklus.hu.Én meg vagyok elégedve vele.


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 10400_.png

Teri!
Remélem te leszel a következő babás!!Megy a mega-drukk!!!!

Anita!
Nagyon jó az új vonalzód!A Clostyt pedig inkább NE szedd orvosi utasítás hiányában,mert többet árthatsz esetleg,mint amennyit használna!

Princzike!
Egyáltalán nem vagy béna,hogy nem érzed a pé-t,attól még simán lehet és ebben a hónapban lesz is neked is!(tudod,sok dolog a fejben dől el :) )
jucc 74
 
 


Sziasztok!
El vagyok kenodve :roll: mert nem tudtam betartani hogy nem figyelem magam :roll: es csunya vege lett.... Szoval reggel tojcsim volt es szoltam gyorsan apanak, de nem szokott hozza a reggeli menethez de en mondtam hogy DE, es persze nem jott ossze :( es en sirtam o meg kiabalt :roll: . Na ez az amit nem akartam es ez lett... :? Es igy ment dolgozni...
Bocs hogy csak magamrol irok :oops:
Vendég
 


Lulikám!
Hálám örökké üldözni fog. Nagyon köszönöm, végre sikerült. :D :D :D

Kislányok!
Bikfy néni megy a dolgozójába, de előtte még leküld egy nagy adag cickát. Este jövök, addig mindenkinek kívánok szép napot! Csók: bikfy
bikfy
 
 


A tablihoz:

Loulou
2007 aprilis ota
ciklus 28 nap
Budapest
31 ev
1.baba
Vendég
 


Jucc
Ez tök szupi, hogy neked ez így kimutatja. Nekem az előző így nézett ki, mégsem volt semmi. Ez alatt azt értem, hogy voltam UH-án és nem volt semmi PÉ. De remélem, hogy most ebben a hónapban jó lesz :)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 10400_.png


Köszi LULI :P

Kép

Kép
princzike
 
 


Jucc, tetszik a görbéd! Remélem ott is marad ez a hő, ahol most van!!!!! :wink:

Loulou, ne keseredj el. Sajnos erről a dologról nem lehet lekattanni. Még jó, hogy észreveszed, mikor minden kis porcikánk a jelekre van kiélezve. Ez jön ösztönösen. Este magyarázd el ezt apának, és mondd, hogy ne haragudjon Rád. Neked beindultak az anyai ösztönök. Főzzél valami finom vacsit és nyissatok fel egy üveg bort.
Ne erőltetsd a dolgot szexügyileg és akkor úgyis jönni fog. És a ma estével még nem is csúsztál le PÉ-ről.

Kép

Kép
luli
 
 


Princzike, pedig neked is jelölt Pét. :shock:

Kép

Kép
luli
 
 


Loulou!

Ne haragudj rám, de én inkább komikusnak érzem az esetet. Remélem este már mindketten jót nevettek rajta. Bújj szépes este oda apához és ismerd be, te voltál a ludas. Szeretgesd inkább azt az embert és ne próbáld megerőszakolni! Meglásd, minden rendben lesz. :wink:
Amúgy én először fordítva olvastam, azt hittem azt írod, hogy te kiabáltál, ő meg sírt. Mán majdnem megijedtem egy pillanatra! :D

Küld neki egy kedves üzit és ne görcsölj rá ennyire a témára!
És hidd el ez az eset, mármint a túlzott akarás megtörtént már mással is. Legközelebb majd okosabb leszel. Sok-sok szeretettel ölellek: bikfy
bikfy
 
 


Hali!

Zajlik az élet, látom, írtok rendesen. :D

Loulou,
sajnálom, hogy rosszul jött ki a dolog ma reggel! :( De este kárpótold apát, békülésképpen bújjatok össze! :wink:

Jucc,
ez gyönyörű görbe, roppant ígéretes! :wink:

Nem tudok többet írni, kitört a világháború a fiaim között. :? Gyorsan még annyit, hogy megnéztem a Jónás módszert a három gyerekre, és az elsőnél lehetett jó a dátum, bár szerintem az öt nappal korábbi alkalommal fogant a lányom, de hát ki tudja, viszont a két fiamnál teljességgel lehetetlen, hogy akkor fogantak volna, ugyanis egyik alkalom mensi volt, mi meg olyankor nem szoktunk együtt lenni, a másiknál meg két nappal az elmaradt mensi előtti dátumot írt, márpedig a teszt kimutatta szinte rögtön. Ettől függetlenül úgy döntöttem, hogy megnézem most is, és összebújunk apával, ártani biztosan nem árt. :wink: :D

E.
euonymus
 
 


Sziasztok Csajok!
Háááát sokatok gyanús nekem. szerintem hamarosan lesz itt jópár ++++++

Loulou,
szerintem, ha kicsit lenyugszik ő is, már nem fog haragudni. biztosan megérti, hogy mi játszódik le benned... ne légy szomorú, majd este bepótoljátok :)

amúgy velem meg az volt, hogy amikor most hétvégén éreztem, hogy másnap megjön, akkor kiszámoltam, hogy ebben a ciklusban mikor kéne akcióznunk, és rájöttem, hogy pont a férjem premierje előtti napokban. ami azt jelenti, hogy olyankor iszonyú feszült, általában hajnalig próbál és csak a munkájára tud koncentrálni. na, mire ezt kiszámoltam, már zokogtam is, ő meg szegény nem értette, hogy mi a baj.
aztán nagy nehezen kinyögtem, és azt mondta, hogy ne aggódjak, majd megoldjuk...
hát remélem :)
mimilee
 
 


Luli
Hát ez az, hogy írta a pé-t oszt még sem :cry:

Loulou
CSatlakozom az előttem szólókhoz és este főzz apának vmi finomat kiengesztelés képpen és bújjatok össze. :lol:
Ilyen sajnos nálunk is előfordult, hogy rákattantam a dologra a cél érdekében és ez uramnak nem annyira tetszett :roll:

Hajrá Jucc!
Remélem marad is a hőd.

Bocsi, hogy így vissza-vissza térek egy-egy témához, de így munka közben az olvasás egy kicsit darabos :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Mindent bele Mimilee
Szerintem nem lesz itt semmi gond. Apa szerintem megoldja :) :lol:

Ha nem vagyok indiszkrét, mivel foglalkozik a férjed, hogy premierje lesz?

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Hát ha nem is mindent, de azért próbáltam visszaolvasni :oops:

Loulou: A kék vonalzó "csak" azért van, mert mi fiút szerettünk volna másodiknak is, és én alapból kékre csináltam :oops: Most, hogy tudjuk ketten vannak, szívesen fogadnánk egy kisfiút és egy kislányt, ha egyneműek, akkor először is két kisfiút, de persze a két kislányt sem hagynánk a kórházban :lol:
Sajnálom a reggelt, de ez bárkivel előfordulhat, szerintem este beszéljétek meg, és akkor hátha el tudod csábítani apát egy kicsit :wink:

Ácica: én Elevitet szedek, a dokim szerint ez a legjobb.

Pruci: hogy bírod, hogy nem csináltál még tesztet??? Bár én is ráhagytam 2 napot, hogy tuti legyen. Megy a drukk ezerrel!!!

Princzike: Én a PÉ-t hasfájásügyileg a szülés óta érzem, előtte csak a váladékból tudtam következtetni, hogy kb. mikor van.

Kisvirág: csak óvatosan azzal a pakolással, meg nem erőltesd magad!!!

Ranita: a mi kis ikreink, teljesen spontán lettek, nem is számítottunk rá. Elmentünk a Balcsira nyaralni hárman és öten jöttünk haza :lol: :lol: :lol: Mondjuk LH tesztet csináltam, mert ugye fiúra hajtottunk, de az nem mutatta ki, hogy hány pete érett meg, persze nem biztos még hogy kétpetéjűek, de a doki szerint nagy az esély rá :D

Na és megoldottam az UH képes problémát, és a videot is feltöltöttem, ha valakit érdekel, akkor jó mozizást. Sajna nem látszanak igazán egymás mellett, azt a múltkor kellett volna megörökíteni, de a fene gondolta, hogy életreszóló emlék lesz a 8 hetes UH :D

Kép Elválasztóburok Kép Ő látszik jobban Kép Kis bújkálós

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=9f289AP2Geo

Kép
Kép
nikole
 
 


színész :? (már a lányoknak itt sírtam egy sort emiatt)
és ilyenkor évadkezdéskor mindig nagyon nehéz, mert annyira más ritmusban élünk. és ugye úgy, hogy tényleg néha nem találkozunk hetekig, elég nehéz összehozni egy bébit.
mikor reggel elmegyek ő alszik, amikor ő hajnalban a próbák után hazajön, én alszom...

normális helyzetben, ha már lemennek a próbák, akkor "már" este 11-kor végez, ahhoz már hozzászoktam :cry:
(na, de nem panaszkodom, én választottam... vagyis ez nem igaz, de én adtam be a derekam :wink:

de ahogy titeket olvaslak, egy csomóan írjátok, hogy szintén éjjel jár haza a párotok. szóval, nem én vagyok ezek szerint egyedül a problémámmal.

én mondjuk úgy oldom meg, hogy - mivel nem nagyon szeretek otthon egyedül lenni - minden napra szervezek valami programot magamnak munka után. hol ezzel a barátnőmmel találkozom, hol egy barátommal, vagy meglátogatom anyukámékat, vagy elmegyek bulizni a haverokkal... szóval azért nem unatkozom :) de azt hiszem a barátaim nélkül már rég becsavarodtam volna.

princzike,
azt hiszem, kimerítően válaszoltam a kérdésedre :oops:
talán túlságosan is...
mimilee
 
 


nikole,
köszönjük, hogy megosztodtad velünk!!!! és vigyázz magatokra!
mimilee
 
 


Köszönöm kimerítő válaszod :oops:
Remélem nem haragszol érte :)
Azért nem semmi, hogy ezt bevállaltad. Minden elismerésem a tiéd.

Nikole
Nagyon köszönjük a képeket és a videót is. Nagyon kis édik a felvételen. Nagyon sok örömöt kívánok hozzá nektek és vigyázzatok magatokra.

Kép

Kép
princzike
 
 


Szétrobbanok, írtam egy hosszút és minden elszállt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita, akkor ezt külön neked küldöm (na jó, a többiek is megnézhetik)
http://www.youtube.com/watch?v=7dj298NR ... re=related
mimilee
 
 


Pruci!
Akkor elég nagy az esély, hogy van ott valaki. Én megértelek, hogy még nem teszteltél, én se tettem volna :) .

Princzike!
Remélem akkor ez a hónap lesz a nyerő mindkettőnknek :D .
Érdekes az a görbe, de ha tutira nincs pé, akkor vajon mitől mehet így fel a hő? Én is jártam így, hogy a doki szerint nem volt pé, a görbe meg mégis mutatta.

Lui!
A végső elkeseredéstől azért még messze vagyok ám :? . Csak úgy gondolkodtam rajt.
De igazatok van,nem kockáztatok, bár nekem még sose volt cisztám. Biztos pont most lenne. Bízok tovább a barátcserjében, hátha a következő hónap még jobb lesz :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Folty. köv.

Bikfy!
Ügyi vagy. Majd közbe rakd fel, ha gondolod, aztán jól megszakértjük :) .

Jucc!
Eddig elég bíztató az a görba, kíváncsi leszek, drukkolok :lol: .

Loulou!
Ne haragudj, de megmosolyogtalak. Ilyet nem szabad csinálni, a pasiknak kényszerből nem megy. Ha legközelebb érzed, ne szólj neki, csak csábítsd el. Nem kell neki tudni róla. Nálunk egy így működik. A legtöbbször. De volt úgy is, hogy este mondtam neki viccesen, hogy készüljön, mert lenne egy kis dolgunk. Vette a lapot, tudta, miről van szó, de így mégis elpoénkodtuk és ő sem érezte kényszernek.
Este megbeszélitek, aztán jól kibékültök :D . és majd ennek lesz meg az eredménye, meglátod :D . Buksisimi :D .

Mimilee!
Hát így biztos nem lehet könnyű, de jó fej a férjed, hogy" megoldjuk" :D :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Mimilee!
Jajjjj, megzabálom őket :D :D :D :D . Nagggyon édesek.
Csak ilyenkor egy picit a szívem szakad meg. Tegnap láttam egy képet, egy kb. annyi idős gyerek volt rajt, mint a Hanna és az újszülött kistesója. Nem is írom, mit gondoltam, úgyis tudjátok.
De persze csak pozitívan :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nagyon koszi csajok :) tenyleg!!! Nagyon nagyon jol esett! Mar hivott bentrol, nincs gaz... Igyekszem este azert elcsabitani :lol: . Es koszi hogy nem neztetek hulyenek (tisztelet a kivetelnek :lol: :lol: ).

Nikole nagyon dragak a kicsik!!! Szoval ti focicsapatot akartok :wink: vagy inkabb vizipolot 8) .
Vendég
 


sziasztok..nemsemmi menyit Írtatok..... :shock: :lol:
nikole ..nagyon jó volt megnézni az uh-os videot...jol láttam hogy az egyik baba mozog közbe? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: mindkét babó mozgott nagyon, de ugye az egyik jobban látszik, na neki keze-lába meg sem állt :shock: Szóval ha ezt művelik 10 hetesen, bele se merek gondolni mi lesz később :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


igen az egyik nagyon rugkapált meg integetett..egyértelműen látszik..a másikat nem nagyon látam hogy mozog... :oops: :(
marcipánnak majd lassan elkezditek mondani hogy 2 tesója is lesz?! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Most csak gyorsan írok, mert alig van pár percem, de holnap délelőtt ha beindul a gépem akkor pótolok minden elmaradást.

Ma voltam dokinál!
Egyrészt, mivel mostmár látszott a baba is nem csak egy pötty, meghatározta hogy valójában nem 8 hanem 9 hetes vagypok.
ÉÉÉÉs.
Láttam a szivecskéjét, meg volt két láb és két kézkezdeménye.
És gerincoszlopa. Az UH felvételen nem látszik olyan jól, mint ott a dokinál, de majd megpróbáljuk bescannelni.
Csak erre egyenlőre csak a munkahelyen van lehetőség, ahol a babócáról nem nagyon tudnak még így elég nehéz titkosan dolgozgatni ezen.
Szóval, minden rendben van, és legközelebb 11.06-án kell menni.
Jaa, és apát is behívtam, hogy lássa, így hátha jobban "elhiszi", hogy ott van a pocakomban a kisbabánk, még ha nem is nagy a hasam. Szerintem bejött. Olyan édes volt, csak állt ott megszeppenve.

Nah, jók legyetek, holnap jövök!
Mindenki vigyázzon magára.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


pingi nagyszerű híreket hoztál..örülök,hogy minden rendben van veled és a babóval is...... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?