Új privát üzeneted érkezett!

Kati!!! Szia, de jó, h visszajöttetek, már hiányoztál! Gratula a kiscsajhoz!!! :) Köszönöm a gratut és a hasznos tanácsokat :) Pont 6 hetes leszek, amikor megyek UH-ra, remélem azért hallhatunk majd vmit :roll:
Szuper, h ilyen jól sikerült a nyaralás, kérünk képeket minél hamarabb 8)

Pendi! Érezzétek jól magatokat, puszi :)

Kép
szöszke.
 
 


Otthon milyen idő van? Itt mindössze 15 fokot esett a hőmérséklet a tegnapihoz képest .. 15 fok van és szééétfagyok :x Mondjuk eddig meg a túlmeleg miatt reklamáltam, úh meg sem szólalok inkább :roll: de vmi aranyközéputat találhattak vna ott fent ..

Kép
szöszke.
 
 


Szia Szöszke!
Tied a laptető :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Itthon most 25 fok körül van, de fülledt meleg van nagyon kint. Jöhetne megint egy kis eső :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A vörös, a barna meg a szőke beszélgetnek.

A vörös mondja: Képzeljétek, mi történt tegnap este! Gondoltam,
kényeztetem a férjemet, a Sanyit, letérdelek elé, számba veszem, mikor
érzem, hogy a golyói jéghidegek! Nagyon furcsa érzés volt.

Másnap összefutnak, meséli a barna:
Képzeljétek, mi történt tegnap este! Gondoltam, én is kényeztetem a
férjemet, a Józsit, letérdelek elé számba veszem, mikor érzem, hogy az
Ő golyói is jéghidegek! Tényleg nagyon furcsa érzés volt.

Harmadnap is találkoznak:
A szőke szemei alatt irgalmatlan kék foltok...Mi történt veled? - kérdezi a
Vörös és a barna.
Képzeljétek, hogy jártam tegnap este! Gondoltam, a példátokon okulva én
Is kényeztetem a férjemet, a Bélát. Letérdelek először a számba veszem, mikor
érzem, hogy az ő golyói is jéghidegek! Mondom neki: Drágám, a te
golyóid is ugyanolyan jéghidegek, mint Sanyié, a Józsié! Aztán sötétség..

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A nővér rohan az osztályos orvoshoz:
> - Doktor úr, a kettes jobban van!
> - Megszólalt?
> - Igen.
> - És mit mondott?
> - Hogy rosszul van.
>



> - Halló?
> - Elnézést, ez a kilenc, három, négy, három, hét, hét, nyolc, öt, négy?
> - Nem, igen, nem, igen, igen, nem, nem, igen, igen.
>
>
> - Mi az a speciális berendezés, amivel átlátsz a betonfalon?
> - Ablak.
>
>
> - Apu , hol van az Alpok?
> - Anyádat kérdezd, ő rak el mindent!
>
> Két dolog is bizonyítja, hogy Ön a tettes.
> Egy: magánál volt a gyilkos fegyver.
> Kettő: csipkebokor vessző.
>
>
>
> A nyuszika megy a sivatagban, és már majdnem éhenhal, mikor szomjanhal.
>
> Két ufonauta beszélget:
> - Képzeld, nyílt egy frankó kis vendéglő a Holdon!
> - Nocsak! És milyen?
> - Egész jó, a kaja kiváló, a zene is tűrhető, csak valahogy hiányzik az a
> jó kis légkör

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziaszok vagyok én is!

Pendi! Nekem is elküldheted a telószámod! De ha akarod én is szivesen elküldöm!

Zsuzsukám! Szivesen veszem, ha elküldöd nekem a Brid számát!

Kati nagy gratu a 20. héthez! Félidön már tul vagy! Tök irigyellek!

Szöszke! Azért az a 15 fok az sok igy egyszerre! Szoval én elhiszem, hogy fázol! Egyszer meleg egyszer hideg! Nem tul jó az idöjárás változás! Itt most amugy nagyon fuj a szél az se jobb! Hidd el! És amugy hogy vagy??? Rokakoma kényesztet már a látogatásával??? 10.-e meg már minjá itt van!!!!

Amugy csajok! Én is szívesen elküldöm bárkinek a számomat ha kell, de engem, ha valaki hív akkor ne írjon ki a telefonom magánszámot mert azt nem veszem fel ugyse!
Lányok köszönöm, hogy gondoltatok rám, már megnyugodtam! No para!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Ugyhogy holnap ennek ellenére megpucolom az ablakokat kiskalapáccsal! Na jó csak vicceltem!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Szeretek dühöngeni meg sok állatságot megcsinálok, de azért nem ennyire!!! Amugy van itt valaki??? Zsuzsukám te itt vagy??? :roll: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Drágám!
Itt vagyok!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tegnap sokat kellett várnod párodra??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Elküldtem Neked sms-ben Bridg számát. Egyenlőre nem jó a telója, de majd lecseréli és jelentkezik újra.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Drágm! Itt vagyok! Köszi az sms-t megkaptam!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Tegnap szinte alighogy leraktam a telot már itt is volt! Szal azért nem tudtam már utána visszaírni, mert mondta, hogy igyekezzek! Szoval ne harizz rám légyszike!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Meddig dodozol ma?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Amugy én most is apácskára várok itt bent! Kellet volna hozzak elmenös rucit és már akkor rég elmentem volna mert lett volna dolgom! De ez van ez az én szerencsém! no de sebaj! :wink: Megvárom azt megint lehet, hogy hamar eltünök, mert megint nem egyedül jön és menni kel neki még ma tovább mert van egy csomo dolgunk!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


REmélem azért vagy még! Ha netán nem lennél mit csnálsz szombaton?? Van már terved?? nincs kedved csajos napot tartani??? Vagy este mit csináltok apácskával?? Nincs kedvetek menni valamerre? Nem szoktatok csak ugy jött hirtelen programot csinálni?? Mit szolnátok egy esti balaton parti sétához naplementével egybekötve?? Én már régota készülök egy ilyen jellegü programra! Csak jó lenne többen menni! Ha nem reagálok sorry! Írsz majd egy sms-t??? Vagy írjak én vagy hívjalak?? Nem merlek már zaklatni! Nem tudom mikor jön apácska!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Remélem olvasni fogod az üzimet!!!!!!!!!!! :wink: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát én este hétig itten vagyok :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


NA ez az esti naplementés történet nagyon tetszik nekem. Ha nem válaszolsz rá, akkor majd hívlak este. Meddig vagy fent? Vagy kikapcsolod magamdat? Csinálhatunk szombat este bármit is.... Én délben megyek a Parlamentbe, csak megnézzük olvasókkal.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nagyon jó lenne már végre találkozni. Vagy meglátogathatnánk benneteket, vagy találkozhatnánk valahol.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szejja!!!! Kasa! Bár meddig hivhatsz be vagfyok kapcsolva éjjel nappal!!!!!!!!!!! Ha nem akkor max lemerültem! Most hivott apácska hogy minjá itt van! Megyek és hivj ha tudsz! csokollak Nócika!!!!!!!!!! :D :lol: :D :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Oksika!!!
Ha beszéltem apával, hívlak!!!
Pusszancs

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi h beledumálok, csak Nóci kérte, h tegyem fel a "pocifotót" - most lett feltöltve gépre, gondoltam megejtem :) (amúgy nekem ez most picit kellemetlen is, szóval nem kell muszáj ám rá reagálni, nem sértődöm meg, hiszen ismertek :))

Kép Kép

Kép
szöszke.
 
 


Hűdemarhaértelmeslett :roll: szóval nem muszáj rá .. csak ma se tudok fogalmazni :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Na hát kérem milyen kis lapos pocid van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyszer régen hajdanában nekem is volt ilyen :cry: :cry: :cry:
Na kérem egy hónap múlva is kérünk egyet, hogy össze tudjuk hasonlítani, hogy növöget, jó :?: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És nagyon szép formás, csinos kismama (leendő anyuka)vagy :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönöm :D Igenis, jön majd 1 hónap múlva is :D Amúgy a nővéremé tiszta cuki, neki már látszik is! Apropó, úgy döntött, h mégis csak beleveti magát a fórumos életbe .. :D

Kép
szöszke.
 
 


Csak nem :?: :?: :?: :?:

Neki is megtetszett :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mindjárt itt van 10-e :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen, az előbb speciel ki lettem túrva, mert hozzászólást írt :D Most szóljatok hozzá .. :D
Hát igen, közeleg :)

Kép
szöszke.
 
 


Inkább nem szólok semmit :lol:
Hát előbb utább csak kell venni egy másik gépet is :lol:
És akkor mindketten hozzá fértek a fórunhoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ugyeugye, ezt kéne sztem is, betesszük a két gépet egymás mellé, kivezetjük mindkettőbe a netet, és akkor egymás mellett tudunk Szilvivel babanetelni :D :D

Kép
szöszke.
 
 


Nalátod :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nem lenne kitúrás a gép elől :!: :!: :!: :!: :!:
Nagyon hideg van még mindig nálatok???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most 17 fok .. hosszúujjúban elviselhető, el is megyünk sétálni egyet családilag 7 körül :)

Kép
szöszke.
 
 


Az nagyon jó.... én is fogok sétálni... könyvtártól a buszig, buszmegállóból a boltig és onnan hazaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na én lassan megyek haza :lol: :lol: :lol:
szép hétvégét és jó sétálást :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Bridg megbízásából írok most: jól van,csak megy reggeltől estig. Mivel rossz a gépe, nem tud netezni.... egyenlőre.... ha minden igaz, akkor holnap apácskám megkuksizza neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval a tesójától majd próbál írni pár sort :!: :!: :!:
És puszik mindenkit és hiányzunk neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg!
Te is nagyon hiányzol nekünk :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép estét mindenkinek!

Hát ilyenek vagyunk mi: Bridg és Zsu :lol: :lol:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Eloszor i mindenkinek koszonom a jo utazos,a welcome-os,udvozlos na meg a hianyolos irasokat :P :oops: Ngyol jol esett 8) Szal mos onzo modon kicsit magamrol meg mar mire most a vegere ertem hajnal 3:15 lett ugyhogy felirtam mindent holnap reggel elso dolom lesz,hogy irok mindenkihez par szot!!!!!

Kép

SZERDA
Gepem sajna csuszott igy valami este fel 9-re ertem haza :x :evil: mondanom se kell tiszta pipa voltam :evil: foleg azert mert zeeny Noci ki tudja mifele idegen embereknek integetett :shock: :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bocsi erte :oops:

Kép

CSUTORTOK
Masnap a telom szart be arrol nem is beszelve,hogy a gepemen annyi virus volt na meg 1eve nem hasznalom,hogy meg megnyitni sem sikerult az oldalakat :twisted: Elvoltam penzt valtani,sajtos pogit ettem es este anyuva joo be is vasaroltunk meg a sogornovel a AUCHAN-ban van hol. Hagy ne mondjam a turo-rudi,trapista es aniko sajt,eli szalami stb ott volt a kosarban :lol: ES BESZELTEM ZSUVAL TELON!!!

Kép

PENTEK
A varosligetben voltunk en anyum meg a sogornom 8) Kaptam nagy forgo viragot meg ettunk kurtos kalacsot :lol: a lanos eves elmaradt mert ooorakat kellett volna sorba allni :x Utana a "bodies" kiallitason voltunk 8) na nem valami gyuros kiallitas hanem ngyon erdekes emberek felvagba kicsontozva kiveve a venak szal ngyon erdekes valami ha valakit erdekel itt a weboldal elerheto. :wink:
www.bodiesbudapest.hu
Este pedig a barinomne volt grillezes utana mg hajnal fel 3-ig kocka jatekoztunk 8) Ngyon klafa volt 8) :D

Kép

SZOMBAT
Anyuval mentunk a lottozoba feladtuk a 5-os es 6-os lottokat :wink: 8) Utana meg a Sarkany Centerben kotottunk ki ahol is naon kis klafa ruhak voltak :shock: ettem is jo sok mindent es zeretek ott vasarolni persze azert az anyagara odafigyelek nem minden szart vezek meg :lol: Ott is ebedeltunk meg valami rakott karfiolt vgy mit ettem :roll: naon fincsi volt :lol: 8) Este meg maradtam itthon mert ngyon almi voltam :roll: NA MEG BSZELTEM NOCIVAL TELON!!!Epp Zsuval taliztak es ahogy hallottam este 10kor mentek haza (IRIGY)(IRIGY) :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :lol:

Kép

VASARNAP
2korul elkezdtem keszulodni mert mentem ZSU-hoz ugyanis parja volt oly szives,hogy ranezett a gepemre.Ngyon nem erdekelt,hogy nem muxik de veletek viszont akartam irogatni mas ngyon ne3m erdekelt volna. 8) Szal atmentem Zsuhoz aztan a 2oras maradasombol valami negyed 4-tol fel 10kor mentem haza.Jelentem Zoltan megszerelte a gepem es most itt logtam eloovastalak titeket na nem volt nehez :roll: :? ennyit irni csajok :roll: na sebaj majd belevagunk jovo heten mert most mar vgyok 8) Szal jo sokaig ott voltam es csak beszelgettunk es beszeltunk...pizzat rendeltek ngyon fincsi volt :lol: 8) Toteket is kitargyaltunk ugyhogy ha csuklottatok akkor bocsi mi voltunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na jooooo nem uuuugy :lol: Zsu imadnivalo es edes a ferjevel egyutt :wink: A Noci hangja is eleg igeretes 8) es ha mindn igaz holnap Pendit is megcsorgetem mer szegeny kimaradt :roll: Szoszke toled 1000bocsi de ha jossz lekozelebb feltetlen veled is talizunk :wink: Kata rad is gondolok e teren talan ha a csajoknak mar s mer ugye meloznak nekem talan osszejon,hogy lenezzek de nem igerem :roll: :wink: Melus veled mizu? :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Most megyek dolgzni, így megint csak olvasni van időm beugrani. De igyekszem holnap mindenre válaszolni, amire még nem tettem meg.
Mindjárt indulok, de előtte muszály volt feljönnöm, mert nagyon hiányoztok!

A párom már piszkoskodik velem, hogy nehogy elvonási tüneteim legyenek, mert pár napig nem voltam. :lol: :lol: :lol:

Egy-két dologra azonban idő híján is reagálnom kell:

Szöszke az a pocikép nagoyn szép! :lol: :lol: :lol: Ilyeneket havonta kérünk, hogy tudjunk hasonlítani. :lol: :lol: :lol:

Bridget De jó, hogy végre megjavult az a gép! Nagyon szeretjük érte Zsu párját! :lol: :lol: :lol: Örülök, hogy itt vagy végre. Nagyon hiányoztál nekünk!
Írtad, hogy ma fel szeretnél hívni. Sajna ma nem tudunk beszélni, mert nem lehet nálam a teló. Tudod itt le kell adni, és a szolgálat végén vehetem fel. Közben azért rá tudok nézni, de nálam nem lehet. De holnap szívesen venném, ha hívnál! :lol: :lol: :lol: De úgy is jó, ha megadod sms-ben a számodat, és én majd visszacsörgetlek! :lol: :lol: :lol: Mindegy hogy, csak beszéljünk! Már nagyon kivi vagyok a hangodra! :lol: :lol:

Zsuzska
Nagyon Jól esett a szombati sms-csata! :lol: :lol: :lol: KÁr, hogy nem személyesen beszéltünk, de nem tudtam volna veled normálisan zavarmentesen beszélni, mert hol az unokaöcsém volt ott, hol valaki más zavart volna meg. De ígérem holnap ezt is pótolom! :lol: :lol: :lol:

Nócikám
Örülnék neki, ha te is megadnád a számodat. Jó lenne veled is beszélni. Nem akarok nagyon tolakodó lenni, ezért nem adtam még meg. Írtam, hogy akinek kell, annak megadom. Jó lenne a te hangodat is hallani.:roll: :roll: :roll:

Kati
szupi lehetett az a Balatoni buli!:lol: :lol: :lol:
Remélem jól vagytok, és minden rendben.

CSajok!
SZupi volt a hétvége!
Volt horgászás, halászléfőzés, strandolás, hullámmedence (ez volt a kedvencem), csúzda, és sok napozás! Na meg egyész hétvégén csak zabáltunk. Tuti hítam vagy 10 kilót. :lol: :lol: :lol: :lol:


Jajj majd' el felejtettem! Bridget, Zsu!!! Nagyon édik vagytok ott együtt!!! Irigy is vagyok rendesen, hogy ti ott ölelitek egymást!:lol: :lol: :lol: És már nagyon várlak benneteket!

Most csókolok mindenkit! Megyek dolgozni!
Puszi!!
Vendég
 


MÉg jó, hogy nincs időm!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mennyit írtam volna, ha lenne? !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt Drágaságaim!!!

Bridg drága!
Annyira örülök, hogy tudtunk találkozni tegnap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem, jól műkszik a kézi készüléked :roll: :wink: :lol: 8)

Nócikám Drága!
Nektek is iszonyatosan örültem :lol: :lol: :lol: :lol: Végre arcok társulnak hangokhoz és nevekhez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bridgel azt beszéltük, hogy azért egy hármas talit is megejthetnénk majd, na mit szólsz :?: :?: :?: :?: :?:

Pendi szívem!
Veled mikor találkozhatunk :?: :?: :?: :?: :?:
Már tűkön ülünk, hogy láthassunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó munkát neked!!!!

KAta, Melus!
Remélem, jól vagytok és nem visel meg benneteket ez a sok front :!: :!: :!: :!: :!:
Igyatok sokat és nagyon vigyázzatok magatokra :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csináltam tesztet, de full negatív.....bár nem is készültem másra.... biztos, hogy Closty kavart be ennyire :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy 70 éves öregasszony elhatározza, hogy férjhez megy. A helyi új-

ságba felad egy hírdetést:

"Férj kerestetik: Korombeli legyen, ne verjen, ne szaladgáljon

körülöttem, és jó legyen az ágyban."

Másnap csengetnek nála. Kimegy ajtót nyitni és az ajtóban egy öreg

faszi van tolószékben, karok és lábak nélkül.

- Ugye nem gondolja, hogy komolyan veszem, hát magának nincs is lába!

- Így nem tudok maga körül szaladgálni.

- De magának kezei sincsennek!

- Így nem tudom megverni sem.

-.....és jó az ágyban?

A férfi hátradől a tolószékében, és mosolyogva mondja:

- Megnyomtam a csengőt, nem?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jooooo reggelt :lol: :lol: :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kegyednek is!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lemész a Balcsira?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kata
Na vegre hazaertetek :lol: azt meg,hogy jo ido volt mi megmondtuk :wink: orulok,hol jol sikerult a nyaralasotok :wink: Ahoz meg,hogy tobbet leszel na hiszem ha latom :roll: :lol: Mar ideje volt nem 8orakat dolgoznod :? ennek is ngyon orulok :D Most egesz jo hirekkel jottel :wink: :lol: A peteket en ugy tudtam egyutt fagyasztjak a spermaval :roll: a no azt mondta,hogy embert is vinnem kell :roll: ebbol gondoltam :roll: es a lombikosoknak is elore megvannak termekenyitve :roll: most akkor nem ertem majd utananezek :roll:

Kép

Szoszke
Olyan jo latni ahogy a kis vonalzod mutatoja megy feljebb :lol: A fuzetke vezetes otlete nekem ngyon tetszik es az a pocakfoto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hat reg lattam ilyen aranyos kepet :lol: es milyen kis szep vgy mint 1 hercegno csak ugy virulsz a babasodastol :wink: A te megnyugtatasodra azert leirom amikor en voltam babas anno nekem semmifele mellekhatasa nem volt azon kivul,hogy rakattantam a sos kajakra :roll: :oops: felvagotak csipszek :lol: uborka....szal van aki nem tunetes es az nem baj csak neked jobb :wink: engem is erdekelnenek a szoszkes kis gondolatok ugy,hogy orulnek ha mindent megosztanal velunk meg ha csak a naplodat is vezetek es kiirod a linket ugy is jo :wink: A pocak foton nem jutok napirendre :lol: annyira eeedi :lol: :D Asszem gyorsan bekell szerezni 1masik gepet ahogy Zsu mondta mert ha valaki 1szer rakattan a bnetre akkor nincs megallas :roll: te mar csak tudod :lol:

Kép

Pendi
Fotokat nem csinaltal Maminal? :roll: Ugy ahogy irtad mikor jottem haza felidoben jartam epp a hazafele vezeto uton :lol: es a borso levesre mar mindenki bevan sozva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szombaton Noci emlitette meg tegnap meg Zsu 8) :lol: :lol: :lol: En meg azzal is almodom :lol: Hat ha ma nem tudlak hivni majd beszelunk holnap nem baj bar en megyek fogdokihoz ugyhogy majd talan en hivlak mer nem tom meddig leszek ott stb :wink: a lekvarnak meg ngyon orulunk koszonjuk szepen. :wink:

Kép

Noci
Jo volt hallani a hangod olyan kis huncut lehetsz mert mindenen kuncogtal :lol: vgy csak jokedved volt :?: :lol: Olvastam,hogy hianyzunk haat igen ez a net mar csak ilyen foleg ha olyan emberekre talalsz :roll: :P Engem erdekelne mi volt a 10ft-s vevovel aki elvitte a panaszkonyvet :shock: Japoba meg johettek bar mikor :D ha nyerek a lotton megvgytok hivva mindenki na persze ha annyit nyerek csak akkor :lol: Olyan ari voltal,hogy figyeltel...nem tom kiknek integethettel :roll: gondoltam rad 6kor :roll: Ez pedig ngyon tetszett:"Uj ho,uj idok,uj remenyek" :D Csak pozitivan ha Szoszkenek osszejott minkunk is menni fog :wink:

Kép

Zsu
En ngyon orultem,hogy vegre talizhattunk :wink: Jo volt "kicsit" dumalni :wink: es igen a gep muxik semmi ablak nem ugra fel vgyis valam igen de nemvirusos nyavaja :roll: es a celra megfelel 1000 meg 1 hala emberednek tenyleg 8) o volt a nap hose :lol: es milyen finom pizza volt :shock: ilyet is regen ettem mar foleg itthon :roll: nem is szoktam rendelni mert amikor ocsem neha rendel olyan ramaty inkabb en nem is probalkozo vele :? pririvel mi van mert arrol nem irtal :?: :roll: Zsu a negas teszt se bizti meg...van akinek csak ra 1hetre mutatja ki miutan nem jott meg :roll: A viccek meg naon ott voltak foleg a "Kedves Peter" meg az utana levo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Nekem szerintem pir jonni fog mert bar a hom ele biztato ismet :? :roll: a hasim mar ezem :( a billentyuzetemen az s es a e betu gombja neha nemmuxik es lemarad :? Bocsi erte ez mar csak egy ilyen gep :? Bocsi erte :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bocsi Zsu csak annyit irtam meg kerestem mindenkinek kepet kisse sokba telt mire megirtam :oops: nem megyek most hivott barinom.Allitolag ott jo az ido de amugy is penzt kell valtsak,csekket befizetni,fogfeheritesre mindenkepp ma akarok menni,na meg mar minnya del :roll: szal neem elso tod amit megkell tenni...pedig szivesen lubickoltam volna egyet a balcsiba :roll: :( :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NÉHÁNY GONDOLAT A FÉRFI-NŐI KAPCSOLATOKRÓL

A SZERELEM MATEMATIKÁJA
Eszes pasi + hülye nő = viszony
Eszes pasi + eszes nő = románc
Hülye pasi + eszes nő = házasság

IRODAI MATEMATIKA
Eszes főnök + eszes alkalmazott = profit
Eszes főnök + hülye alkalmazott = termelés
Hülye főnök + eszes alkalmazott = előléptetés
Hülye főnök + hülye alkalmazott = túlórázás

VÁSÁRLÁSI MATEMATIKA
Egy férfi két dollárt fizet egy egydolláros árucikkért, amire szüksége van. Egy nő egy dollárt fizet egy kétdolláros árucikkért, amire nincs szüksége.

STATISZTIKA
Egy nőt addig aggaszt a jövő, amíg férjhez nem megy. Egy férfit sohasem aggaszt a jövő, amíg meg nem nősül. Sikeres az a férfi, aki többet keres, mint amennyit a felesége el tud költeni. Sikeres az a nő, aki ilyen férjet talál.

BOLDOGSÁG
Ahhoz, hogy boldogok legyünk egy férfival,sok megértés és kevéske szeretet kell. Ahhoz, hogy boldogok legyünk egy nővel,sok szeretet kell és az, hogy meg se próbáljuk megérteni őt.

HOSSZÚ ÉLET
A nős férfiak tovább élnek, mint a nőtlenek, de szívesebben halnak meg.

VÁLTOZÁSRA VALÓ HAJLANDÓSÁG
Amikor egy nő férjhez megy, azt várja,hogy a férje majd megváltozik,de a férj nem változik meg. Amikor egy férfi megnősül, azt várja, hogy a felesége sohasem fog megváltozni, ámde megváltozik.

VITATKOZÁSI TECHNIKÁK
Minden vitában a nőé az utolsó szó. Bármit is mond a férfi ezt követően,az már egy következő vita kezdete.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Gyerekszáj

Étterem

Szüleim ezüstlakodalmára egy elegáns éttermebe foglalatatott asztalt a család. Ötéves fiam is jött velünk. Egy idő után fészkelődni kezdett, hogy vécére kell mennie. El akartam kisérni, de azt mondta, nem kell, egyedül is menni fog. Hű, de büszke voltam a nagy fiamra. Egészen egyedül pipil! Örömöm csak addig tartott, amíg Patrik át nem totyogott az éttermen letolt gatyával és kakás hátsóval: "Anya, kész vagyok, jöhetsz kitörölni!"


Kis kíváncsi

A nővérem két és fél éves kislánya egyszer bement a fürdőszobába, ahol az apja zuhanyozott. Kijött elképedt arccal, és közölte, hogy "apának farka nőtt". Én gondolkodás nélkül visszakérdeztem: "Mekkora?"

Szörny

Ágyba dugtam a három és ötéves lányaimat. Átöltöztem egy régi melegítőalsóba és kinyúlt pólóba, majd bementem a fürdőszobába hajat mosni. Még ott is hallottam, hogy veszekednek. Egy ideig hallgattam, majd törölközőt csavartam a fejemre, berontottam a szobájukba, és leordítottam őket. Útban visszafelé még hallottam, ahogy a hároméves megkérdezi nővérét: "Te Réka, ez meg ki volt?"

Társas

Óvoda után, amikor apa is hazaér a munkából, társasozni szoktunk. Apa a legügyesebb, sokszor legyőz minket, lányokat. Egyszer az oviban az óvónéni megkérdezte a lányomat, mit szoktak otthon csinálni. Tündi válasz:"Apa hazajön, és jól megver minket."

Úgy, mint otthon

Kisfiam egyházi oviba jár. Nagyon eleven gyerek, egyszer még a türelmes dadus nénit is felbosszanotta. "Hogy fogsz így a mennyországba kerülni?" Nagycsoportos kisfiam kijelentette: "Majd ki-be rohangálok, csapkodom a kaput, és Szent Péter ki fog kiabálni, mint anya ha mérges, hogy gyere be fiam, mert úgy megruházlak, hogy több füled lesz, mint fogad"

A gyerek kövérít

Hat hónapos terhes voltam a második gyerekemmel, amikor lányommal elmentünk egy kicsit vásárolni. Bementünk egy baba-mama boltba is, hogy szoknyát vegyünk nekem. A gyerek egy ideig nézte, ahogy a tükörben sürgölődöm, majd megjegyezte: Nagyon kövér vagy, Anya. Kedvesen elmagyaráztam neki, amit úgyis tudott, hogy egy kisbaba van a pocimban, attól látszik nagynak. Erre pikírten hozzátette: "és a popsidban mi van?"

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?