Új privát üzeneted érkezett!

Én is ettől félek, Zsu, h kiszedik .. mármint h műtét lesz.
Mondjuk nem mondott semmit sem a fogorvos azzal kapcsolatban, h meg akarná nézni vmikor - mivel rendben van az összes fogam (kopp-kopp-kopp) nem kell mennem hozzá, és ha a úgy gondolná, h ellenőrizgetni kell a cisztát, akkor csak visszarendelt vna .. :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Na dejó téma van laptetőn :roll: bocsi :roll: :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke, addig nincs baj a cisztával, amíg nem nyom ott a környéken valamit, vagy be nem gyullad tőle a foggyökér. Férjemnek is volt, neki fogorvosunk legnagyobb döbbenetére felszívódott. Reméljük a tieddel is ez történik!

Zsu, vonalzót nekem is csak harmadik-negyedik nekifutásra sikerült betennem. Meglátod sikerülni fog!

Virág, az nagyon jó, hogy már Kendével is lehet ide-oda menni!
Igen, a vizsgaidőszak lassan elkezdődik. Májusban két vizsgám lesz.

Kép Kép Kép
datolya
 
 

 
 

Datolya! Most megnyugodtam, köszi ;)
A vizsgaidőszakot ne is mondjátok .. :shock: Már rosszul vagyok tőle ..

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke: Nekem is csak azért kellett kivenni, mert már fájt tőle iszonyatosan a fogam, nyomta az idegeket, és be is gyulladt! :(

Datolya: Nem adom fel próbálkozom a vonalzóval! :)
Miből fogsz vizsgázni? Drukkolok hogy sikerüljön!!!
:lol: :lol:
zsu83
 
 


Hurrá! Sikerült a vonalzó!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Szöszke! Hú, a ciszták nem jók. Szedned kell valami gyógyszert, hogy felszívódjanak? Akkor neked kapóra jött, hogy így alakult. Már látom, hogy nem nőgyogyis cisztád van. A fogad nem fáj tőle? Anyukámnak volt, de csak a fog kihúzásakor vették észre. Jól megszenvedte szegény.

Datolya! Örülök, hogy jobban vagy már. Gyerkőcök nem lettek betegek? Igen, ismét együtt haladunk. Már olyan jó lenne, ha együtt lennénk kismamik is. Szorítok a vizsgákra.

Datolya, Viri! Hát, én kíváncsian várom a hétvégét. Vasárnap óta fájdogál a hasam. Nem állandóan, csak közben-közben. Feszít a cicim is. Nagyon nem élem bele ezekbe magam, mert nálam előfordul ilyen mensi előtt is. A hasfájásom úgy érzem kicsit más, mint szokott, de majd meglátjuk. Akármi lesz a vége, megyek két hét múlva vissza a dokihoz.

Anda! Mi volt a dokinál?

Zsu! A közös izzadás is jót tesz a megfázásra. :lol: :oops: Ügyi vagy! Szuper lett a vonalzód.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Remélem baba van a pocidban! Én nagyon szorítok, hogy így legyen! :lol: :lol: :lol:
Pár nap alatt sikerült feltennem a vonalzót! :D
Igen, szerintem azért gyógyul ilyen hamar! Jót tesz neki a kúra!
:oops: :lol:
zsu83
 
 


Jóóó reggelt!

Zsu! Jaaa, értem, azt hittem, h minden esetben kiveszik :roll:
Gratu a vonalzóhoz, aranyos lett ;)

Kiriki! Én is nagyon-nagyon szorítok neked, h babás legyél!!!! +++
Nem, nem fáj a fogam szerencsére, az van, h az ínyem néha (pl. most is) begyullad, és akkor az 2-3 napig tart, de csak egy bizonyos ponton. Ennek nem tudom, h köze van-e hozzá, sztem nem, mert nem azon a helyen, ahol a ciszta van .. Lehet h meg kellene mutatnom fogorvosnak, de ezen igazából eddig még nem agyaltam ...

Szép napot mindenkinek :)

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot! Én Szentendrére megyek. A tegnapi festés jól sikerült.

Doki:
Bal oldalon van egy szép 24mm-es petécske, a nyálkahártya rendben. Jövő hónapban másképp kell szednem a clostit. Azt mondta, hogy ha nyár végéig nem jön babó, akkor készülhetek az inszemre. Nagyon bízom benne,hogy a nyári napsugarak megteszik hatásukat!

Kiriki:
Elindítottam a hatalmas drukkokat feléd!!!!! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Kiriki: drukk megy ezerrel ++++++++++++++++++++++

Mi is beleadtunk tegnap meg előtte apai anyait a pudingozásba:) :oops: ugyan a vonalzóm szerint 6 nap mulva mensi de szerintem meg most van pém vagyis tojásfehérjés a nyákom:):) ez ugye többnyire peteérést jelent? vagy babát ? mert a vonalzó szerinti pé nél is voltunk együtt apával :) na mindegy két három héten belűl kiderűl vagy beborul :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Szöszke: Ne haragudj, ha esetleg rádijesztettem a cisztával kapcsolatba! :cry:
Köszi, tegnap egyből sikerült betenni a vonalzót, előtte meg itt bénáztam! :D

Anda: Biztos jó fárasztó lehetett a festés! De a lényeg hogy szép lett! :) Kirándulni mész Szentendrére? :)
Örülök hogy jó híreket mondott a doki! :lol: Remélem mindannyiunknak meghozza a nyár a babát!!!!! :lol: :lol: :lol:

Nika: Nekem is tojásfehérjém van, azért is pudingozunk most intenzíven apával, mert állítóag ez a peteérést jelzi! De viszont a hőm még nem ment fel, szóval nem tudom mi van! :roll:
De megpróbálok nem rágörcsölni, mert akkor tuti hogy nem jön össze a baba! :(

További szép napot Mindenkinek! :D
zsu83
 
 


Hali!

Zsu:
Nem kirándulni mentem, hanem a nővéremmel mentem anyukáméknak hűtőszekrényt venni a telekre. Az ott lévő ugyanis felmondta a "szerződését"! Bár ezen nincs mit csodálkozni,mert szegénykém röpke harminc ( :!: :!: :!: :!: :!: :!: ) éves volt.
A kamra nagyon szép lett a párom szerint (ő kőműves-burkoló-szobafestő-mázoló) nagyon szép lett a eredmény, s ezen felbuzdulva ma az ajtaját is lemázoltam. Állítólag az is nagyon szép lett, úgyhogy most hízik a májam! :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


sziasztok,termeltetek rendes,alig győztem visszaolvasni!!!!

mindenkinek megy a drukk ezerrel a babákért!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anda: Hát az a hűtő akkor egy igazi túlélő volt! :lol:
Na a végén majd beállhatsz dolgozni a párod mellé, ha sok lesz a munka! :D :D

Ma meggyes pitét sütöttem, remélem apának ízleni fog! :D
Meglepi lesz neki! :D :wink:

Felétek is volt zivatar lányok? Úgylátszik mifelénk ez már délutáni program lesz! :?
zsu83
 
 


zsu én is kérek abból a pitéből!!!!!!!!! :D :D :D

itt is zengett az ég rendesen meg villámlott is de eső csak pár csepp esett! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


zsu nekem is mailozhatsz egy kis sütit:):)
Persze lekenyerezed apát hogy a desszertet is elfogyassza :):):):))

nika70
Salgótarján
 
 


Hát ha tudnék neten küldeni akkor szívesen adnék lányok! :wink: :D :D Most hívott apa, hogy nemsoká hazaér! :lol:

Nita: Most nézem hogy te halásztelki vagy! :D Én meg csepeli! :D :D

Nika: Most hogy így mondod? Csak nehogy ne legyen már hozzá energiája, ha befalja a sok sütit! :wink: :D :D :D
zsu83
 
 


zsu akkor akár talizhatunk is ! :lol: :lol: :lol:

lányok mára én bucsúzom mert a nap kiszívott nagyon és majd elalszom!
puszi,jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ok Nita, megbeszélhetjük! :lol: :lol: :lol:
Jó éjt!
zsu83
 
 



Sziasztok!

Csajok! Mindenkinek köszönöm a drukkokat, majd meglátjuk, most tényleg nem élem bele magam. Nem érek rá nagyon ezzel foglalkozni, három nap szabi után most mentem vissza, s tele vagyok melóval. Talán jobb is, nem érek rá a babócán görcsölni. Persze azért naggggggggggyon kíváncsi vagyok.

Szöszke! Nekem is be szokott gyulladni az ínyem. A fogorvos ajánlott nekem egy recept nélkül kapható szájvizet. Meridol a neve. Én mindig ezt használom ha ilyen gondom van. Ha olyan helyen van, ahova nem tud eljutni a folyadék rendesen, akkor fülpucira teszek, s úgy dörzsölöm be vele. Patikában kapható, kb. 1500 forint, talán fél literes üvegben.

Anda! Milyen jó híreket kaptál. Remélem, mindkettőnknek meghozza a nyár a babócákat. Sikerült megvennetek a hűtőt? Hogy tele vagy energiával? Minden nap egy kis festés, nagyon ügyi vagy.

Nika! Hajrá kiskatonák! Kétszer lenne peteérésed?

Zsu! Nyam, meggyes pite. Úgy rákattantam a zöldségre és a gyümikre. Úgy látszik, a szervezetem felélte a tartalékait a télen, s most követeli az utánpótlást. Nálunk dörgött rendesen, kínlódott az időjárás, aztán csak egy enyhe zápor lett belőle. Még egy öntözésnek sem volt jó. Persze mindez akkor, amikor melóból jöttem haza, abban a 10 percben.

Nitácska! Hogy érzed magad? A lelked kicsit gyógyulgat már?

Vera! Hogy vagy?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsu: Én is halászteleki vagyok :)

Kép
csucsu05
 
 


Kiriki: nem hiszem hiszen a vonalzót az átlag mensire állítottam be és a vonalzó szerinti pé-kor nem volt tojásfehérjém amúgy meg csak akkor szokott lenni amikor pé-m van két napig aztán semmi:) szóval szerintem most volt nem egy hete:):):) de rádolgoztunk :) mondtam is puding után hogy hajrá kiskatonák gyerünk gyerünk :):):):):):):):):):))

Tegnap vagy tegmnap előtt pont egy gólyás hírt láttam a tv-ben hogy a neten is figyelhető gólyák 5 kisgólyát hoztak világra remélem hogy ez valami jel lesz :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot!

Apun csüngök, hátha lesz már vki!!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

A meggyes pite mind elfogyott! :) :) :) Meg persze a pudingozás se maradt ki!!!! :oops: :wink: :lol:
A hőm mára felment 36,8-ra, tojásfehérje meg már 4. napja van!

Vera, Csucsu: De jó, nem is gondoltam hogy ennyi környékbelivel talizok! :lol: :lol: Akkor csinálhatunk egy csoport találkozót! :lol:
Vera, Csepelen merre fele laksz? :)

Kiriki: Jól teszed ha nem görcsölsz rá, én is próbálok másra gondolni! :) Bár nekem még van időm, 2 hét, ha persze nem késik a mensim, múlkor 35 nap volt, most átlagba vettem a 30 napot!
Nálam most az eper meg a paradicsom van a topon! De már nagyon várom a cseresznyét is! :lol: Tegnap hozott nekem apa epret! :lol:

Nika: Én kb. két hete + teszttel álmodtam, de lehet hogy csak azért, mert sokat foglalkoztat a téma! :)
Remélem a gólyák meghozzák neked a babót! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


Encike! Hajráááááááááá!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


én az epret nagyon imádom de mivel még szopozik gege ezért csak módjával ehetek :):):) ő megkóstolta de kiköpte még nem íuzlik nekie hála istennek nem akraom hogy idő előtt allergizáljon majd jövőre :) bár epres dolgokat már evett de abban nincsenek benne ezek a kis magocskák :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: De jó, hogy tud még szopizni! Elhatároztam, ha lesz babóm, akkor én is megpróbálom, minél tovább szopiztatni is! :D
Hallottam róla, hogy a kicsiknek óvatosan lehet csak kipróbálni az epret! Férjem huga kiskorába allergiás lett tőle, kiütései lettek, de mára már semmi baja, bírja az epret! :)
zsu83
 
 


kiriki köszi már egész jól érzem magam, vérezgetés is elmult,mindössze 6 napig tartott ami inkább barnázás volt!

lányok annyian szeretnénk talizni egymással,kéne csinálni egy közös talit valahol a közelbe!

ha tetszik az ötlet írjatok helyeket ahol lehet talizni,aztán az időpontot majd később! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika! Remélem a tényleg jó jel lesz a gólyás hír. :D

Encike! Hajrá! :wink:

Zsu! Párodnak ezek szerint nagggggggggyon ízlett a desszert. Meg neked is :lol: Jaj, az epret úgy szeretem, az a baj vele, hogy nem tudom abbahagyni. Már alg várom az eperszezont. Ez a mostani se rossz, de még nincs olyan fini édes íze, mint a szezonjában.

Juj, leettem a klaviatúrát. Rakott karfiolt csináltam, s nem bírom kivárni, hogy teljesen kihűljön, ezért behoztam ide elém, így írok. Nem szoktam a gép előtt enni, de most nem bírtam neki ellenállni. :oops: Még jó, hogy a férjem ezt nem látja.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nitácska! Örülök, hogy már jobban vagy. Jó nektek, hogy többen ilyen közel laktok egymáshoz. Én kicsit nagyon messze vagyok. Majd talán egyszer.

Az mit jelent, ha van egy kis tojásfehérje szerű folyásom?
Nem olyan mint pékor, de hasonló.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki vajon mit csinált volna a párod ha látja hogy le eszed a klaviaturát? :oops: :lol: :lol: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát, lett volna irgum-burgum. És ezek után beszélhettem volna a rendről, meg a "normális" evésről...

Kép

Kép
kiriki
 
 


azt gondolom is! :D
ezekhez a folyásokhoz nem nagyon értek,de terhességeim alat tejszerű fehár volt a folyásom! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki: Nálam is ez a helyzet, ha elkezdek eprezni, akkor apának résen kell lennie, mert neki már nem hagyok! :oops: :lol:
Nyami, rakottkarfiol! :D Lehet hogy jövőhéten én is csinálok, úgy megkívántam! :lol:
Az én férjem se szereti, ha a gépnél eszegetek! :D
zsu83
 
 


szerintem egyikünk párja se szereti ha gép előt eszünk! :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én nem szoktam a gép előtt eszegetni. Ez kivételes alkalom volt.
A gyümölccsel ilyen gond nálunk nincs, mert a férjecském jóformán alig eszik gyümölcsöt. A narancs, a mandarin, néha a babánt megeszi, eperből egy két szem, vagy egy-két kanál. Ennyi. Mondom is neki, hogy nem értem, mitől van vitamin a szervezetében.

Kép

Kép
kiriki
 
 


A folyásra kiderül a válasz hétvégén. Remélem, hogy vki miatt van. :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsu! Nyitsd ki az ablakot, s már küldöm is a rakott karfiolt :wink:

Kép

Kép
kiriki
 
 


zsu:hát én is nagyon paráztam hogy meddig fogom tudni szoptatni de hála istennek még van igaz csak napközbeni altatáshoz illetve éjszaka ha felkel akkor szopizik de még van bár nem sok és nyáron szeretném abba is hagyni :):):)

Kiriki : lehet hogy azért :):) drukk megy +++++

nika70
Salgótarján
 
 


Nem is meséltem, tegnap hogy jártam. Elmentem bevásárolni egy hipermarketbe. Beállok a parkolóba, s velem szemben szintén beáll egy 70 és a halál közti hapsi. Égve maradt a lámpája, jeleztem neki, hogy kapcsolja le. Megköszönte, gondoltam, ennyivel letudtuk. Bementem a boltba, éreztem, hogy valaki nagyon jön utánam, először csak arra gondoltam, hogy szűk a hely, s ki akar kerülni. De csak nem akart. Hátranéztem, hát az öreg hapsi volt. Újra megköszönte, s mondja nekem, hogy tulajdonképpen engem nézett, csodált, s azért felejtette égve a lámpát. Ugye nem veszem zokon, stb. Mondtam, hogy nem, köszi, és viszlát. Már nagyon kínos volt. Közben elkanyarodtam az egyik polchoz, oda már nem jött utánam, de még mindig figyelt. Így legyek kedves. :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Köszi a drukkokat. Szerintem, ha addig nem lesz semmi, vasárnap vagy hétfőn tesztelek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki örülj neki,hogy még a papák is megnéznek!azt jelenti,hogy most is csinos vagy!!!!!!!!!!!!!! :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát persze, 12 kiló súlyfelesleggel. Már most akkora hasam van, mint egy kismaminak. :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Igaz, a férjemnek így is tetszem, azt kérte, hogy ennél többet ne hízzak, csak ha nyomós okom :wink: :lol: lesz rá.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Máris nyitom! :wink: :lol:
Én komolyan mondom néha az idős pasiktól falra tudok mászni! Amit megengednek maguknak! :twisted:
Még jó hogy utána lekopott rólad! :)
zsu83
 
 


Hát a hasamon nekem is van egy kis felesleg! De a férjem szerint ez pont így jó, mert amikor megismerkedtünk szerinte csontváz voltam! Hát azóta jött rám 9 kiló! :? :cry:
zsu83
 
 


Még szerencse, kezdett nagyon ciki lenni. Amikor mi megismerkedtünk, éppen lappangott bennem a mononukleozis, így csak fogytam. A mostanihoz képest 15-16 kilóval voltam könnyebb. Sosem voltam egy gebe, de az túlzás volt. Igaz, ennyi kiló sem voltam még. Majd talán sikerül leadnom legalább egy részét.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Mára én búcsúzom. Megyek közös költséget szedni. Mindenkinek szép estét és jó éjszakát kívánok! Puszpusz

Kép

Kép
kiriki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?