Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Katica köszi a drukkot :) Nos nagy baj nincs ... két csigolyám között kisebb a rés mint kéne, remélehetőleg nem fog romlani a helyzet. Ma akupunktúra volt. Csajok én eddig megmondom őszintén nem hittem benne hogy bármire is jó lenne, de ha hiszitek ha nem a fájdalmat mintha elvágták volna. Szombaton megint megyek majd. És ezek után azt hiszem meg fogom beszélni hogy csinálja meg a meddőségi kezelést is.

Erősen mensis hasfájásom van, csak rohangálok a vécére hogy megjött e már .... a remény hal meg utoljára.
kokusz
 
 


Örülök hogy jobban vagy! Az akupunkeszban meg bízz csak!!! én is jártam..fogyásra használtam és mellékhatásként beállította a mesimet hajszál pontos 28 napra!!!! :shock:
hujje piri :evil:
rémlik mintha kérdeztél volna melóról?Hát ajánlottak valamennyit forg. függvényében..talán jó is lehet a végén, bár még alkudozni akarok, aszem maradok.
katica_75
 
 


ja holnap 8ra pete és mnyh növesztő drukkot kérek!!!(szépen) :P
katica_75
 
 

 
 

Na elszállt amit írtam

Szóval hiszek benne, egyáltalán nem fáj a hátam. Ja és piri őgy néz ki mejött, ismét 28 napra aminek örülök :) legalább ha már nem is sikkrült a bébi de működök rendesen ... és talán nem is csoda hogy most nem sikerült, vesekő meg a hátam .... meg is lepődtem volna.

Meló: ez jól hangzik :) én még nemtom mi lesz ... megkrestek a régi heéyemről is, azt nagyon szerettem csak kevés a fizu, de lehet néha többet ér a nyugalom.

Drukkolok holnapra ezerrel!!!!!!!!
kokusz
 
 


Hát még nőnünk kell! :lol: van 14mm-es és pár hasonló méretű mind a két oldalon...dehát ez még csak a 9. nap úgyhogy kb. rendben is van.Hétfőn újra uh.
Kóksuz
te mennyi merionalt szoktál szúrni? Én eddig 5x1et, és ma meg holnap is kell kapnom még.
katica_75
 
 


Én is 5x1-et szúrtam, hát lehet neked több kell, nekem legutóbb a 9. napon már volt 2 db 18 mm-es tüszőm meg 9 mm-es nyálkahártya ... de persze mindenki máshogy reagál úgyhogy ne izgulj :) rendben leszel. Drukkolok ezerrel :)
kokusz
 
 


Hahóó
helyztejelentés:
18mm és 16-os a jobb oldalon és a balon is valami kesebb, a mnyh 10mm! :lol: A mennybe mentem ennek hallatán (10) :lol:
Szóval a merionál nálam azt hízlaja. Csütörtökön inszem.
Kókusz te mint eü-s. számít hogy izomba vagy bőr alá megy a szuri felszívódás szempontjából?

Jóbban vagy már??

Monyóóóóó! Merre jársz? Munkába álltál?
katica_75
 
 


SZIASZTOK.

elek es virulok.

katica mar nem dolgozom.
gratula a tuszoidhez es a nyalkahartyad is szuuupiii.

kokusz.piri :twisted: :twisted:

Kép
monyo83
 
 


Köszönöm. Örülök ha jól vagy! Olyan jó tavasz illat van! :lol: Nálatok is?
Nem tetszett a meló?-vagy mi volt?
katica_75
 
 


Hello csajok

Hát én nemtom de ha ilyen lesz ez az év :roll:
Emberem fromntálisan karambolozott ma délután hazafelé jövet. Nem ő volt a hibás, telibekapta egy barom aki előzött és a férjem nem tudott jobban lehúzódni ... az autó totálkár de le van tojva ... szerencsére kinyílt a légzsák és be volt kötve, így a térde sérült meg meg a csuklója. És a lelke ... elég gáz .... :roll:

Katica

A szuri izomból jobban felszívódik illetve hamarabb, de hatástanilag semmi különbség. Viszont ha a papírján az van hogy csak izomba akkor csak oda szabad beadni ... Milyen szuri? Szépek az eredmények, látod mondtam én :) Én már jobban vagyok amőgy köszönöm, az idegességet leszámítva ... de az meg majd elmúlik.

Monyo

Hogyhogy nem dolgozol? Mi történt?

Angel?
kokusz
 
 


sziasztok.

katica hol van tavasz? :shock: nekem is kell itt most olyan hideg van hogy menten befagyok :roll:
a meloval nem volt semmi gaz a fonokkel es a fonoknovel voltak problemak.

kokusz mielobbi gyogyulast a ferjednek,gondolom nagyon megijedt,en bizti meghaltam volna nagyon felek az autoktol ezert a falun kivul nem is vezetek.
a meloval kapcsolatba picit elszakadt a cerna es szombaton bejelentettem hogy nem megyek tobbet.

Kép
monyo83
 
 


Kókusz
Kívánom hogy mielőbb felépüljön a párod, és legyen vége ennek az extraszáni periódusnak végre!
az én uramat is 2x törték össze az elmúlt pár hónapban.. nem ő volt a hibás,de nagyon rossz volt utána. sajna nem lehetett mit kezdeni, csak elkönyvelni.
DE tudjuk ugyi hogy minden rossz után jön a JÓ ! :wink:

Ovitrell-el repesztettem, a merional-t adattam izomba..azt gondoltam h. esetleg így nem olyan jól szívódik fel és esetleg ezért lassabb a hatása.de akkor ezek szerint mindegy.

Monyó
itt sütött a nap tegnap is meg ma is :lol: ezért előlegeztem meg a tavaszt. :oops: Hát sajnálom hogy nem találtad meg a számításod munka ügyben.Keresgélsz mást?
katica_75
 
 


sziasztok.

katica nem,azthiszem nem keresgelek tovabb.tegnap elott beinditottam egy ici pici biznist ha bejonnek a szamitasaim ezzel is megkeresem azt amit kaptam volna a cukraszdaba.A paromnak is varjuk a papirjait o is bizniselni akar emelett mindketten maszekolunk ithon meg van meg egy pici mellekvagany(digitv) meg a ferjem dolgozik.szoval eleg sokmindenbe belefogtunk most.Valahonnan majd csak jon a penz :lol:
a kornyezetem csak azt sajnalja hogy elpazarlom a tehetsegem,mert a fonokno is azt mondta van tehetsegem a disziteshez,de hat ez van.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Szuper hogy tele vagytok tervekkel! Te kis bizniszvumen! 8) Valamelyik csak bejön! Otthon nem tudod kiélni a cukrászkodó tehetséged? Torták, sütik gyártása rendelésre? Pogit szoktál csak? mikor a lagzinkat szerveztük volt egy néni szépen dolgozott de többet is kért érte mint a cukrászdában. :shock: egész lagzikat látott el sütikkel. Vagy gondolom nálatok a háznál sütnek még a lagzikra?
Most látom, mi lett a ciklusoddal?

Én túl vagyok az utolsó inszemen!!!! Ici picit bízok még azért :oops: Nem fura hogy nem kaptam semmi progeszteront?- (nem mintha hiányozna, csak eddig miindíg volt)

Angel,Boni, Fanni nem jártok erre :?:
katica_75
 
 


Katica :P
Köszke a hiányolást :D Olvasok olykor, de okoskodni nem akarok és most bizony nem vagyok száni 8)

Látszik a vonalzómon, de azt nem írtam meg nektek, hogy 2 kisfiunk lesz :)

Figyellek Kókusz :P Téged különösen, mert hasonló a gerincbajunk... majd ha megint fájok, elkérném Tőled az akupunktúrás számát...
Apának jobbulást!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Üdv Szánikák!

Katica,
szia itt is! :)
gratu az eredményekhez, és megadrukk az utolsó inszemedhez! :wink: Legyen valóban az utolsó mesterséges ciklusod! :wink:

Kókusz,
atyavilág szegény férjurad! :? Jobbulást neki és te hátadnak is!
Az akupunktúra biztosan segít! Már én is gondoltam rá, hogy feldobom vele méhem vérkeringését! :wink: Azt vicces lenne mondanom, hogy tartok a tűktől :lol: , de ilyenekkel még nem volt dolgom...

Monyóka,
micsoda üzletasszonyunk van itt a topicon! :wink: :lol: Hajráhajrá, drukkolok, hogy bejöjjön a dolog!
angel37
 
 


sziasztok.

angel koszi remelem valami bejon.te mikor is kezded a lombikot?marmint az izgi reszet ilyen leszivas meg ilyesmi?

fanny gratulalok a ket fiucskahoz.nevek esetleg vannak mar?

katica az itthon maszekolas nalam a cukraszatot jelenti.
kivalasztottam par tortat amit itthon csinaltam.
Kép
Kép
Kép
Kép
ez eleg gaz torta volt 2 orat pottyoztem mire kesz lett de a kisfiunak nagyon tetszett.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
jövő utáni hétfőtől már szúrok ám! :wink: Kb márc.6-ra számolom a punkciót, és pár napra rá a beültit! :) Most kisebb adagokat fogok kapni (dokibácsi sokallta a múltkori 21 petét), így lehet, hogy csúszik egy kicsit, de lehet, hogy nem...

Ügyes vagy a tortákkal! :)
Egyszer régen beszéltünk sztem még másik topicon holmi babakocsi formájú tortáról :wink: , hogyha egyszer sikerül a dolog, sütsz egy olyat nekem! :lol: Most ez eszembe jutott! 8)
angel37
 
 


Köszi a drukkokat! :P

Fanni gratulálok a kis kukisokhoz!!Nagyon rohan az idő! :lol: Ok. persze nem vagy száni, Ti vagytok Bonival a DÍSZVENDÉGEINK ! :lol: és nagyon szívesen látunk.

Monyoka!
csodaszépek a tortáid!!!!! nagyon ügyes vagy!
Jó ötlet a babakocsis is :lol: :wink: !

Angel
akkor ez most a long protokol? Drukk drukk!!
katica_75
 
 


Katica,
nem, még mindig nem long! :wink: A fogigátlós short!
Összesen kb 8(-9) nap szúrás lesz.
Köszi a drukkot! :)
angel37
 
 


Monyo :P
Köszönjük a gratut. Márk és Milán a két név :D
Igazán gyönyörűségeket alkotsz! Kár, hogy nem vagy közelebb, mert a férjecskémnek most lesz a 40. szülinapja és biztos, hogy Téged kérnélek a tortakészítésre! Én őszintén mondom, hogy még nem is láttam ilyen szép tortákat! :shock:

Katica :P
Köszi :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kókuszka,
minden ok?

Angel
jól van igyexem, :lol: de annyira fogalmam sincs még az egész protokolisdiról. :oops: szeretnék legalább az alapfogalmakkal tisztában lenni, hogy a konzultáción ne értetlenkedjünk alapvető dolgokon :wink:
Eléggé fájnak a petefészkeim mind2 oldalon, ami így az inszem után 5 nappal nem ad túl nagy bizakodásra okot :roll: és lehet hogy azért nem kaptam progit sem mert a doki sem bízik már benne. :?:

Fanni
igazán szép nevek! :P
katica_75
 
 


Katica :P
Lehet, hogy lett egy kis hyperstimud, azért fájnak a petefészkeid. Ez még jó jel is lehet, de semmiképp sem rossz. Boni is progi nélkül lett terhes :wink: Igaz, hogy később kapott, de eredetileg nem volt progi pótlása. Valószínűleg elég a sajátod :wink:
Drukkolok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica,
reméljük, hogy nagy sárgatestek nyomják a petefészkeidet! :wink: Drukk!
Inszemnél nem kell feltétlenül a progipótlás, hisz van rendes tüszőrepedés, saját progitermelés!
(A lombikosoknál ugye nem történik meg a normál tüszőrepedés, ezért megzavarodhat a progitermés, és azért adnak mindig pótlást.)

Az konzi azért van, hogy ott lehet értetlenkedni! :wink: :D
angel37
 
 


Hali!

Angel-Koma! Csak beköszönök, hogy tudd figyellek ám!!!! És ezerrel drukkolok. Az időzítés nagyon jó: Jön a tavasz, éled a természet, jönnek a fecskék meg a gólyák.
Sajna én "fekvőbeteg" lettem, de írd meg priviben a címed és elküldöm postán a szerencsehozó könyvet. Tedd a párnád alá. De bele is olvashatsz, ha akarsz.

Végül volt vmikor hiszterod???

Többieknek is drukk!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia! :D
Nem véletlenül lett március! :wink: A várólista engedte volna a februárt, de inkább rátettem egy kicsit! :)

Én is olvasom ám hébe-hóba a másik topicot, azt épp olvastam, hogy fekvésre lettél ítélve... :? biztos unalmas, de kitartás! Én már most rettentő irígykedve tudok nézni, a gondtalanul sétafikáló nagyhasú kismamákra, ez nekem sem fog megadatni... De ne legyünk telhetetlenek! :roll:

Na, bevallom közben levadásztam az említett könyvet! :oops: Hááát, újdonságokat nem találtam benne, de sztem a stimuval együtt rakom a párna alá! :lol:

Nem volt hysterom!
angel37
 
 


sziasztok.

fanny nagyon szep neveket valasztotatok.nekem ha fiam lesz 100% hogy Mark lesz,ezt mar eldontotuk 6 eve.a Milan itt mindennapos nev,a szerbek eloszeretettel hasznaljak:)

angel marcius szerencset hoz,jon a tavasz jon a zsongas.imadom:)

katica mikor kell tesztelned?nagyon szoritok.

Kép
monyo83
 
 


Köszi Lányok!
Monyoka 28.-án kell, még bő 1 hét :x
nektek is 2005-ben volt a lagzitok? Nekünk is.06.18. nektek kb 2-3 héttel előtte? :lol:
Látom új ciklus új remények! :P
katica_75
 
 


katica akkor bo egy het mulva varom a zebrat:)
Igen 2005,05,21.a vonalzom kettos datum.a hazasagink es a babagyartas kezdete.

tegnap megint elojott itthon a tema.fejem felvetette hogy lehet imunologia problemaink vannak.tehat elkezdodik valami de a szervezetem idegen anyagkent fogja fel a babakezdemenyt es kidobja.utannaolvastam, van ilyen.A kivizsgalasa es a kezelese sem piskota,azt nem vallajuk fel.
El kene indulnom valamerre de nem tudom merre,ugy erzem a dokim gatol, masik pedig joforman nincs vagy ami van az meg meregdraga,pedig mostmar valamit kene csinalnom.

Kép
monyo83
 
 


Akihez most jársz az magándoki? Csak van másik lehetőség is egy közeli városban,nem? Gondolom ott is rengeteg párnak van ilyen problémája.

zebra ügyben igyekszem nagyon. :wink:
katica_75
 
 


Monyo :P
Igen, tudom, hogy nálatok gyakori a Milán. Nálunk viszont a Márk a sokkal gyakoribb. Na de mit tegyünk, Apának a Márk jön be, nekem meg a Milán. Elosztottuk :lol:
Hétfőn megyünk a 2. genetikai UH-ra, ami egyben az utolsó is. Remélem, minden rendben lesz. S mostmár azt is, hogy megerősítik, hogy 2 fiunk lesz :D

Az immunológiai problémák megoldása az inszem vagy a lombik. Van ennél súlyosabb immunprobléma, az az, aminek nálunk pl. 1,5 millió Ft a kezelése mert nincs rajta tb támogatás és nem is 100%, hogy megoldást jelent. És én nálad még mindig javaslom az APC rezisztencia kivizsgálását... nálam pl. az okozott vetélést...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Élek ám, csak tegnap hajnalban értünk haza Olaszországból. Nem törtem össze magam. Sieltem egy csomót é pihentünk is. Bár jelenleg fáradtabbnak érzem magam mint mikor elindultunk .... :)

Kivel mi a helyzet? Nálam semmi ... illetve nemtom, azt se hogy volt e peteérésem vagy nem .... majd kiderül.
kokusz
 
 


Angel! Szúrkálódsz már????

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Bocs, őrültek háza van a munkahelyen, kivan a f@sz*m :roll:

Igen, tegnaptól döfök! Egy étterem wc-jében került sor az elsőre! :D

puszi, csajok
angel37
 
 


Helló!

Kókuszka legközelebb tessék jelezni ha elmész 1 hétre, már kezdtem aggódni! :shock: :D

(((Képzeljétak ma éjjel kettőkor úgy döntöttem tesztelni kell! Csodák csodája nagyon halványan de látszik a 2. csík!! :shock: nem élem bele magam, de mivel eddig még soha.. ilyet sem...asszem talán zajlik/ott adabent valami!??!! 12dpo.))) mennyire érzékeny vajon a kaális teszt?

Angel
azért próbálj ne idegeskedni! sz@rj bele!!!! bár tudo nehéz-még én is csak tanulom- de most te és a babó a legfontosabb.
katica_75
 
 


katica++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :!:

Kép
monyo83
 
 


CSAJOK!!!!
Semmi kétség ma már tényleg ott a MÁSODIK CSÍK!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
megpóbálom feltölteni a fotót a tegnapit még a gép nem tudta érzékelni de a main már látható! szednem kellene folsavat? vagy még várjak? el sem hiszem.
katica_75
 
 


Kép
életem első zebrácskái :wink:
katica_75
 
 


katicaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulalok.hat jol megbogettel te no :cry: :cry: ezek oromkonnyek.jaj ugy orulok :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


katica te most nem szedsz progit?nem gondoltal elugrani egy vervetelre?nehogy veletlen keves legyen a progid es abbol aztan galiba legyen. :roll: ez csak egy otlet,hangosan gondolkodom.

Kép
monyo83
 
 


köszi Monyó nagyon ari vagy. :P
az volt az érdekes hogy most az inszem után 1általán nem kaptam progit, de így is majd szét robbanak a cick. De felhívom az intézetet és megkérdezem mi legyen. :lol:
katica_75
 
 


Katica! Nagyon gratulálok! Ez kétség kívül zebra. A Szánis zebrák különösen közel állnak a szívemhez.

Jön a tavasz!!!!!

Angel! Take it easy! Remélem azért elmész szabira valamikor mostanában.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Katica :P
Hány petesejted volt? Nagyon erős a teszted!!!
Remélem, bemész ma vérvételre!?
Gratulálok!!!!!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Megjegyzem Boninak is progi nélkül lett csíkos a tesztje :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica,
ez már nem is halk gratu! :)

Ja, persze belesz@rok a munkahelyi dolgokba! :wink:

Kamilla,
a punkció napja biztos, aztán beülti + 3-4nap! :D
angel37
 
 


Nahát nahát...még egy ex száni!!! :D :D :D :D :D :D :D
KAtica!NAGYON NAGYON ÖRÜLÖK ÉN IS NEKED!!!!!!! :D :D :D :D
Szép erős zebrád van!

Angel!
Én is figyellek ám,és naggggggggggggggggggggggggggggyon szorííííííííííííííííííííííííííííííííííítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamilla!
Holnap már a 30.hétben lesztek :shock: :shock: :shock: Nagyon gyorsan elrepült az idő veletek! :shock:

Drukkom megy továbbra is nektek szánikák!!!!

Én nagyon száni voltam valamelyik nap! :( Apa megtalálta életem egyetlen 2csíkos tesztjét-Marcikámét!Előtörtek az emlékek meg a vágy....kicsit megrázott... :cry:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ancsa :cry: gyere kozenk beszelgetni ha gondolod,itt mindenki szani es nem is kell szegyelni.ez van,nekunk ez jutott.

angel nagyon szoritok hogy minden rendben legyen.

fanny ha nem baj lenyultam a fiu ikerparos nevet :oops: tegnap beszelgettuk a ferjemmel hogy mi lesz ha ikrek lesznek.Muszaly valahogy atprogramoznom az agyamat....rettegek az ikrektol,de nagyon es felek hogy ezzel talan blokkolom a babasodast(stimus honapban tobb tuszom van)
a lany neveink Noemi es Nikol. :wink: vegyesparos:Mark es Noemi

Kép
monyo83
 
 


köszönöm lányok. :lol:
hívtam az intézetet kaptam uh.időpontot márc. 14.-re!!! Kérdeztem a vérvételt progeszteront azt mondták nem kell. :shock:
Fanni
3 tüszőm volt normál méretű, az 1ik kicsit nagyobbacska a többinél? Lehet ikrek?ma 13dpo.
katica_75
 
 


Monyo :D
Egészségedre :wink:
Amikor 2 éve terhes lettem és elmentek a babák -akkor is 2-nek indult-, bizony én is elgondolkodtam rajta, nem azért volt-e, mert nagyon csak 1-et akartam. Onnantól ikrekre hajtottam... (de amúgy a véralvadási gondom miatt vesztettem el őket, ami ugyebár csak jóval később derült ki ...)
Állítólag csak az első másfél év nehéz... utána külön jó, hogy eljátszanak egymással, ugyanoda kell vinned őket, nem külön-külön rohangálni 2 gyerekkel/ért, stb. Szóval azért sok előnye is van... S ha a JóIsten 2-t küld, semmiképp ne keseredj el :wink:
A két kislány név is nagyon szép!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica :P
Előfordulhat, igen.
Beszélj Harcikával! Vagy írj neki privit és menj be vérvételre. Tényleg jó lenne megnézi a progiszinted és a vérvételnél azt is nézik. Arról nem is beszélve, hogy a hcg-dből találgathatnánk, hány babád van :wink:
Szuper, hogy fogynak a szánik :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?