Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem elég volt mára belőlem is! :D
Sziasztok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok!

Most olyan izgatott lettem! Soha nem gondoltam bele, hogy 1ml-ben van egy mozgó! 3ml-ben akkor 3 mozgó! Simán esélyesek vagyunk ikrekre! :lol:

Bumi!

Szerintem ha elmész egy jó nőgyogyihoz és megmutatod párod eredményét, biztos fogja javasolni az inszemet! A dokiváltást jó ötletnek tartom, főleg, hogy mindig mást mond! Gondolom párodnak azért nem írta fel a clostit, mert szerintem ilyen eredménynél nincs is rá szükség!

Reni!

Viszont ha nektek bevállt, akkor ne váltsatok! Az én dokimat sokan szidják, de a világért sem váltanék! Van emögött szerintem szimpátia is meg más is, hisz ők is csak emberből vannak! Ti már régóta ismeritek, lehet másképp áll hozzátok!

Nyulasz!

Én meg amott szoktam zugolvassni! :lol: Ha van mozgótok, akkor esélyesek vagytok a spontánra is! :wink: Feljebb írtam párom eredményét, 4 terheségem volt eddig!
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, most totál reményt vesztettem.... :cry: . Nyulasz hsz-át olvasva elövettem ismét párom eredményét, mert azt hittem vele egy csónakban evezünk. Egy fenét! Esetünkben a 40 szemlélt látótérben egy "vitális" és 5 mozdulatlan (farokhibás) spermát láttak.
Ebben nincs mit reménykedni... :cry: Nem csodálom ha a dokim azonnal ICSI-t javasolt. Ha vitaminozunk is 3 hónapot és feltúrbózzuk, akkor sem elég még egy lombikhoz sem. Messze vagyunk mindannyiótok rosssz eredményeitöl....
Legyökerezett a lábam...egyáltalán van nekünk valamicske esélyünk is??? Minket már az idö is sürget....csak a párom foglalkozik állandóan a munkájával és még stresszel is folyton. Ma már jobban van, a megfázás úgy látszik átment rajta de egy szóval sem emlitette azt, hogy esetleg holnap már menne a laborba a bacivizsgára! Hiszen még az urológushoz be sem jelentkeztünk. Hol van még az andrológus és a további vizsgálatok?????!!! :cry: a rengeteg türelem és reménykedés és még egy csomó csalódás...és az idö csak rohanni fog.
Ne haragudjatok hogy kiborultam.....de azt hiszem padlón vagyok... :cry:
tea77
 
 

 
 

nyulasz!

Na, nem véglegesen reményvesztett, mert ti még rosszabbról indultatok, de azt hiszem most fogtam fel, hol is vagyunk.
Nektek az orvos mit mondott? Ti azonnal indultatok lombikra? Mert én akár holnap is beadnám a derekam, ha az az egyetlen esély ilyen eredménnyel - mert gondolom itt spontán-ról nem beszélhetünk...Gondolom tudod milyen érzelemeken megyek most keresztül....tudnál / tudnátok engem bátoritani valamivel?
tea77
 
 


Tea!

Ha bejelentkeztek egy meddőségibe, úgy felgyorsul minden, hogy egyszercsak azt veszed észre, hogy pozitívat teszteltél! :wink: Az elsőlépés szerintem legyen ez! Ha tényleg komolyan gondoljátok a lombikot, ne járkáljatok több helyre, mert akkor csak egy helyben topogtok! Párod is szívesebben fog odamenni, mert ott a kívűlállók nem tudják, hogy kinél van gond és nem lesz tipikus férfi tünete! Gondolom tudod mire gondolok! Ha modjuk a BMC-be mentek, a kiadások sem lesznek olyan magasak!
Vendég
 


Szia!
Köszönöm hogy itt van gröni... :cry:

Szerinted induljunk oda azonnal? ( Külföldön élünk, de persze kereshetünk egy jó meddöségit ). Szerinted a párom végezze el ezt a bacivizsgát és az eredménnyel együtt jelentkezzünk azonnal a meddöségiben? Igy értettem. Ne is mennyjünk a körzeti urológushoz?
tea77
 
 


De jó sokat írtatok :D
Én hulla, úgyhogy csak egy gyors válasz a feltett kérdésre... igen, megtettünk mindent a pé-kor :lol: :lol:
Mindenkinek pusz!
tapedli
 
 


Tea!

Ha meglesz az eredmény, azzal még menjetek szerintem vissza, mégis mit mond alapon! Ha megérett bennetek a gondolat, nincs mire várnotok, menjetek! De erre tényleg fel kell készülni! Nyulasz biztos tud tanácsot, utbaigzítást adni és, hogy mégis mennyire időigényes ez az egész lombik dolog!

Mi pont ezért is várunk, mert egyszerűen nem tudjuk megoldani, hogy ekkor-akkor menni kell vizsgálatra, vérvételre stb.
Vendég
 


Sziasztok!

A babatervezők honlapján ezt a három homeopatiás szert ajánlják a katonák feljavításásra. Valaki már használta ezeket? Tényleg segítenek?

- Argentum metallicum D6
- Testes comp
- Vitaminkomplex

KépKép
charlott
 
 


Tea!

Tudom min mentek keresztül,de mindig van remény.Ahol elkezdtem fórumozni,ott volt egy lány,a férje eredménye szintén azoospermia,és rá is írták a papírjukra,donor vagy öribaba.De a férje kért egy kis időt,próbált vitaminokat szedni,és a következő eredmény 3millió!El sem akarták hinni,még az orvos is előkereste az előző eredményt,hogy tényleg ennyit javult?És akkor gondolkodtak,hogy belevágjanak-e lombikba,vagy még vitamin,és akkor hátha lesz inszemhez elég.Még egy hónap múlva pedig 1-2 mozgót láttak csak.Szóval iszonyatosan nagy az ingadozás,ők is teljesen elkeseredtek.De szerintem nem szabad a csodára várni,vagyis jobb elindulni egy úton.A csoda még a várakozási időben is bekövetkezhet,de ti is nyugodtabbak lesztek,ha jó helyre kerültök,és ahogy Grönland is írta,nem egyhelyben toporogtok.

Amikor volt két spermavizsgálat egyből bejelentkeztünk a Kaáliba.Itt még végeztek vizsgálatokat,ezzel még egy kicsit húzódik az idő.
Szerintem minnél előbb kérjetek időpontot valamelyik meddőségi intézetben,mert mindenhol sokan vannak,és őszintén nektek is lombik lesz előbb-utóbb.Lehet,hogy 1-2 hónap múlvára van csak időpont,nem tudom,de addig még a folyamatban levő vizsgálatokat be tudjátok fejezni,és minnél több minden meglesz addigra,annál gyorsabban tudtok kezdeni.
Vendég
 


Charlott!
Én ezeket nem ismerem.
Vendég
 


Grönland!
Időigényes a lombik,mi onnan számolva,hogy bejelentkeztünk kb.5 ónap múlva volt az első beülti.
Sok vizsgálat a nőknél ciklusfüggő,például a hormonvizsgálat,amiért meg kell várni a mensit,és a 3.napon vért vesznek.Aztán a páromnak is volt többféle vizsgálat,amikre szintén várni kellett,újabb spermavizsgálat,hormonok,kromoszómavizsgálat,andrológus tapintásos vizsgálata.Mind-mind sok időt vesz igénybe(nem maga a vizsgálat,hanem időpontok)...Nekem fogigátlóval kezdék a stimut,az megint egy ciklus...
Vendég
 


sziasztok lányok!

Grönland! én azt szeretném megtudni hogy nektek egy mozgo katonátok volt és sikerült teherbe esned,ettetek valami vitamint vagy volt valamilyen beavatkozás??? nagyon kiváncsi vagyok,hogy sikerült.

köszi bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó!

Spontán volt az összes terhességem és mind a férjemtől! :lol: Párom E-vitamint szedett, néha én is! Mást nem! Tavaly szeptemberben nézték párom kiskatonáit, akkor 2 millióban csak egy mozgót láttak és következő hónapban már nem jött meg! Nem hinném, hogy jobb volt az eredménye pár héttel később! Amit még megtettünk, gyertyáztam eksön után kb 1-1,5 órát! De az elöző terhességeknél nem tettünk semmit, még a pé-t sem néztem!

Nyulasz!

Gondolom, hogy az, de mégis gyorsabb, mintha nőgyihoz és andrologushoz járnak párhuzamosan! Férjem tavaly a szeptemberi időpontot júniusban kapta! Ti most hol is tartotok? Minden a másik oldalon van, az agyan pedig szita! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm nyulasz a tanácsokat. Tegnap a párom rákérdezett, miért olvasok lombikos dolgokról? ....... huhh! Próbáltam könnyedén és pozitiv hozzáálással ( a tegnapi hangulatomban..) röviden megmagyarázni a helyzetet, hogy persze nincs a spontán elveszve és van remény, de biztos ami biztos alapon érdeklödöm az ügyben, ha nem változna az eredmény akkor bizony lehet hogy lesz a legjobb megoldás és a leghatásosabb amit aztán idöben el kell kezdeni. De mivel eddig keveset beszéltünk róla és föleg mikor megtudta a forróvizes fürdö és a stressz negativ hatását, meg hogy tulajdonképpen 7 nap önmegtartóztatás után ment vizsgára ami kicsit sok, - a rossz eredményt teljesen ennek tudta be és nagyon reménykedik hogy a következö már tökéletes lehet ha felkészül rá. Mondtam neki hogy bizony minden megtörténhet, de nem tudhatjuk elöre...
Megmutattam neki egy cikket, ahol a hozzánk legközelebbi meddöségi intézményben több mint 3000 várnak az idei évre és csak havi 25-30 beültetést tudnak vállalni. ( Ez aztán engem is lesújtott :( ) De x idöszakban elvégzett 62 beültetésböl 29-en várandósak. kb.39%-os sikerrel dolgoznak. Az országban ez az egyik legsikeresebb klinika.....csak mint ahogy mondtátok is, idöben.... Úgy is lesz. Párom megigérte hogy a héten bacivizsga és urológus. Majd ha a második eredmény sem lesz jobb és nem találnak fertözést/gyulladást sem, azonnal jelentkezünk a meddöségiben.
Azt mondta, hogy itt nincs szégyen. Amit meg kell csinálni, megcsinálunk. Ez van. - Nagyon jól esett.
Bocsi hogy hosszú lettem. Ma már egy kicsit jobban vagyok, de annyira feszült és nincs kedvem semmihez...., hogy nem ismerek magamra. A sors a végsökig rója ránk a megpróbáltatásokat. A teher alá pedig váll is kell.... :(

Grönland - Engem is érdekel hogy ti szedtetek-e vmit....
tea77
 
 


Szia grönland!

Köszi, már válaszoltál is. Szedi a párom az E vitamint :D , néha én is lopok belöle.... :) ...
1-1,5 ÓRA??? Gyertyázás??? Elzsibadna a lábam :oops: :D . Én kb 10-15 perc, aztán átöltözöm gyorsan és visszafekszem aludni. Csak reggel tusolok.
Volt hogy csak gyorsan felkeltem utána és átöltöztem, hát...be kellett volna dugnom elöbb valamivel... :oops: - Ilyenkor tényleg kimegy az egész és nincs is értelme??? :shock:
- Ez nagyon indiszkrét volt...
tea77
 
 


Tea!

Elvileg felesleges a gyertyázás, mert állítólag a spermium nem tud kifolyni csak az ondó! De én megkapaszkodom minden szalamszálba! Dokim javasolta(még nem volt meg párom eredménye), hogy tegyek párnát a popom alá, de előtte tuszkoljuk vissza a kifolyt anyagot, mert abban is lehet spermium!

A gyertyázást biztosabbanak tartom, mert úgy tényleg nem folyik ki semmi, a párna nem jött be, mert lelapult! :lol: Nem kellemes az biztos, reggel alig tudok felkelni, olyan derékfájásom van! Nagyon sokszor van, hogy nem bírom és akkor párom alám rak egy csomo paplant és úgy megtudom támasztani a csipőmet! Az 1-1,5 órát azért tartom be, mert állítólag ennyi idő alatt érnek a méhbe a kiskatonák! Onnan már nincs visszaút! :lol:
Vendég
 


Megkapaszkodom már én is minden szalmaszálban...csak lenne mihamarabb eredmény is...
Akkor hát visszatuszkoljuk.... :lol: és hajrá!
tea77
 
 


hali lányok,

én valahol azt olvastam...de már tutira írtam itt is :roll: , hogy azért kell a fiúknak előbb örülni, mint a lányoknak, mert amikor a lányok a csúcsra érnek, a méh olyan mint egy nagy vákum. Beszippantja a kiskatonákat :? Én azt tapasztaltam, hogy ha így alakul a sorrend :lol: , akkor lényegesen kevesebb "nádméz" csorog ki függőleges helyzetben. Na elég virágnyelven fogalmaztam? :lol: :lol:
tapedli
 
 


Sziasztok!

""Sajnos vagynem sajnos"", de szeretnék hozzátok csatlakozni!
A problémánk ugyanaz mint Nyulasz párjának a kezdeti fázisban! Csak egy eredményünk van még! Párom ma telefonál dr. Kopa Zsoltnak ( mert őt javasolta a másik doki) és kér időpontot a következő vizsgálatra!
Feldolgozni elég nehéz, bár két hete derült ki most már azért jobb! Mi is minden szalmaszálban kapaszkodunk, amiben csak tudunk. Párom elkezdte szedni az E, Maca-t, és dr. Theiss féle C vitamin és Cink komplex kapszulát! Hát meg látjuk mi lesz!
kata05
 
 


Tapi! :lol:

Értjük ám! :lol:

Kata!

Elhiszem, hogy lelkileg nagyon rossz most, de hamar túl lesztek rajta! Főleg ha közben zajlanak a vizsgálatok! Fel a fejjel! Tavaly én is elkenődtem, alig tudtak felkaparni a padlóról, oszt babás lettem! :lol:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Fel a fejjel,ne legyetek szomorúak.Tuti sikerül a babuci mindannyióknak!Nem szabad elkeseredni.
Mi is nagyon szomorúak voltunk amikor kiderült hogy mindkettőnknél bajok vannak,de szépen lassan feldolgoztuk.Most már nem vagyunk szomorúak,szépen eljárkálunk dokikhoz,szedjük a gyógyszereket aztán csak lesz valahogy.

Kép
breni
 
 


sziasztok. sajnos nem tudok mindent visszaolvasni. remélem jól vagytok. nekem a műtét után ma jött meg először, most 3 hóanpig próbálkozhatunk spontán.
annyi kérdésem lenne, hogy tudjátok, a spermavizsgálat előtt kell 5 nap szünet. na most nálunk úgy alakult, hogy ennél több volt, talán 10 nap is. nem kaptunk akkor jobb eredményt, mint ami a valóság? ha valaki tudja, lécci irja meg!!! lehet, hogy el kéne menni egy kontrollra...
kokor
 
 


Kokor!

Én úgy gondolom, hogy ez egyén függő!

Hallottam,olvastam olyant, hogy akinek alacsony a spermaszáma, annak több a kiskatonája van, ha rövidebb a karantén! 10 nap szerintem sok és nem valós eredményt ad! Ha legközelebb mentek szerintem vigyetek megint 10 naposat az összehasonlítás miatt! Vagy nem tom! Én nem tom mit tennék! Talán a doki tud valami okosat mondani! Egyébként rossz volt az eredmény?
Vendég
 


Én is úgy tudom hogy a hosszabb karatén már nem jó.Nálunk is volt így hogy 7 nap karatén volt,igaz nagyon meleg is,és alig volt sperma.a 4 napos karatén már jobb nekünk.

Voltam UH-on 10.napon 4 mm mnyh,jobb oldal 14 mm tüsző,bal oldal 12 mm tüsző.Hát ennyi.

Kép
breni
 
 


Reni!

Ez clostis hónap, ugye? Az biztos, hogy most nem 3 nap múlva lesz ovud, viszont esélyesek vagytok az ikrekre! :lol:
Vendég
 


Grönland!
Igen clostys.Hanem mikor?Eltolódik?

Kép
breni
 
 


Reni!

Szerintem igen! Nekem a 18mm-esre azt mondta a doki, hogy kb 2 nap és megreped! De nem tudom, hogy a 14-esből mennyi idő alatt lesz 18! Lehet, hogy 1 és akkor nincs is változás! Valaki tudja? Lombikosok? Szerintem ti is dolgozzatok előre, ki tudja!? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Egy gyors válasz. Én jártam tüszöérö kontrolokra, mondok egy példát:
- 11. nap (Hétfö ) a tüszöcske 11mm-es, - a doki nincs megelégedve..
- 14. nap (szerda) a tüszö 22mm-es - már megrepdve...

Remélem segitettem...
Visszaolvasok..
tea77
 
 


javitás...elbénáztam, ezer bocsánat.
EZ A JÓ:

- 13. napon (Hétfö ) a tüszöcske 12mm-es, - a doki nincs megelégedve..
- 16. napon (csütörtök) a tüszö 22mm-es - már megrepdve, méhnyálkahártya: 11mm
tea77
 
 


Én is találtam valamit! 1,5-2 mm-t nő naponta a tüsző!

Teának kicsit gyorsabban nőtek! Reni ebből már lehet valamire következteni! :wink:
Vendég
 


Szia Kata!

Mi is hasonlóképpen állunk.. :cry: , egy rosz eredménnyel, elsö dokilátogatás elött. Vitaminkúra beinditva, a remény gözgéppel müködtetve, szalmaszálak felállitva a kapaszkodáshoz....hangulat a padlón. De beindulunk és mondták itt a csajok is hogy utána már pereg minden. A tennivalók, vizsgálatok lefoglalnak majd, reményt adnak és remélem meglesz az eredmény is hamarosan - bár ezt sokszor kell mondanom ahhoz hogy elhigyjem.

Tapedli!

Ez a "beszippantós" dolog logikusnak tünik és már akartam is ilyet kérdezni, csak nem volt hozzá bátorságom... többször is elgondolkodtam, hogy az "öröm" valyon segithet-e és hogyan, vagy netalán ront babaügyben... Lehet benne vmi igazsgág....legalább még egy újabb szalmaszál. ( Bár nálunk gyakran történik egy két másodperccel forditva a dolog - apa szeret biztos lenni a dolgában... :D )

Kokor!

Mi is 7 nap karantén után mentünk vizsgálatra. Úgy olvastam, hogy 10 nap a maximunm ameddig a férfiban élnek a spermiumok. Szerintem a 7 nap már egy kicsit sok. 3-5 az ami a legjobb eredményeket tükrözheti...de lehet velem ellenkezni...
Én a 4 nap karantént választanám következö alakalommal.

breni!

Párom is a 7 nap karantént és a meleget okolja a rossz eredményért. Még imátkozok, hogy úgy legyen...hátha a következö már jobb lesz. Még ha egy picivel is, nekünk már az is sokat jelentene...
tea77
 
 


Tea!

Tényleg soknak tűnik a 7 nap! Lehet, hogy nem is olyan vészes az eredményetek! :wink:
Vendég
 


Grönland!

Ha az igaz hogy max 10 napot élnek át ( pedig ezt olvastam, tuti..), akkor bizony soknak tünik és nagyban befolyásolta az eredményt is biztos.
Bár nálunk salynos élettelenek is alig voltak :( . De ezt nem merem már neki mondani...., ne riogassam, még nem tudom mint mond a doki majd neki.

Ha igaz, amit irtál a tüszövel kapcsolatban, akkor az én tüszöcském elég hipper-aktiv volt... :D Most jut eszembe, hogy még az orvos is azt mondta, hogy hü, ez nagyon szép. Aznap emlékszem reggel 7-kor voltam dokinál. a tüszöm alaktalan volt és onnan vélte, hogy az éjszaka folyamán történhetett a tüszörepedés. Azt mondta, most kapjam el apát rögtön!!...tuti baba lesz - ez helyett mi rohantunk melóra.................Hát ilyen az élet. Idöm sem volt kitalálni a fönöknek valamit, miért késnék... :D
tea77
 
 


Szerintem a 10 napos mintában eleve sokkal rosszabb lehet csak az eredmény. Ez így nem is túl életszerű...10 naponta a szüleim szexelnek...de ők már nem terveznek nekem kistesót :lol: :lol:
Szóval szerintem bárki bármit mond ne vigyetek max 5 napos mintát. Ha valaki babát akar úgyis sűrűbben van a párjával, így a rövidebb időre adott minta közelebb visz a valósághoz :D
tapedli
 
 


Egyetértek Tapedli!!

Bár mi nem vagyunk együtt minden másnap egész hónapon keresztül - nem tudom..nekünk a kevesebb édesebb (4-6 naponként ), de bizony babát akarunk és a kb 10. naptól a 20. napig legalább kétnaponta ajánlott összebújni. Sürübben nem kellene ( orvosilag ), mert állitólag két nap alatt érnek be a kiskatonák, de a hármat már nem ajánlott túllépni. Ekkor mi is dolgosabbak vagyunk...aztán jöhet egy kis pihi, amikor is teljesen élvezetböl..amikor megkiványjuk egymást.
Nálunk a hét nap karantén úgy alakult, hogy két nappal a labor elött visszatelefonáltak, csak két nap késéssel tudnak fogadni....akkor már nem mertünk össszebújni...
tea77
 
 


Elrepült egy hsz-om! :evil:

De egyetértek Tapedlivel! Orvosilag kétnaponta ajánlott összebújni... az a legideálisabb, kétnaponta érnek be az új kiskatonák...ha naponta történik az összebújás, állitólag kevesebb az esély, ha háromnaponta - akkor te adsz kevesebb esélyt!!!
tea77
 
 


Elrepült egy hsz-om! :evil:

De egyetértek Tapedlivel! Orvosilag kétnaponta ajánlott összebújni... az a legideálisabb, kétnaponta érnek be az új kiskatonák...ha naponta történik az összebújás, állitólag kevesebb az esély, ha háromnaponta - akkor te adsz kevesebb esélyt!!!
tea77
 
 


Elrepült egy hsz-om! :evil:

De egyetértek Tapedlivel! Orvosilag kétnaponta ajánlott összebújni... az a legideálisabb, kétnaponta érnek be az új kiskatonák...ha naponta történik az összebújás, állitólag kevesebb az esély, ha háromnaponta - akkor te adsz kevesebb esélyt!!!
tea77
 
 


Tea!

Szerintem csak megin behalt a b.net! Én is alig tudtam belépni! Meg van mindened, többször is! :lol:

Tapi!

Szerintem is valahogy így kéne, hogy a doki és a beteg megbeszélné ezeket, hogy ki, kivel, hányszor :lol: és az alapján kéne mintát vinni! Nem a statisztikát kéne nézni, hanem végre a beteget és egyedi ellátásban részesíteni!

Mert ugye az sem jó, ha mi kényünk-kedvünk szerint viszünk x napos mintát, mert nincs mihez viszonyítanunk. A következő mintavitelt meg úgy kell kikönyörögni! Aztán a végén meg ott állunk egy eredménnyel és nem tudjuk, hogy milyen lenne az x napos 3 hónap után vagy késöbb az y napos, ha nem vagyunk elégedettek az x napossal! Bonyolult vagyok, mi? :lol:
Vendég
 


Te jó ég!!!! :oops: :oops: :oops:

Semmi nem jelent meg nálam és aztán fel sem tudtam jönni.... :oops:
tea77
 
 


Jó reggelt lányok!:)

Szerintetek érdemes hőt mérni clostys hónapban?Nekem egy kicsit érdekes eddig.Bár elég össze-vissza mértem,meg lehet nem is jól,meg volt egy mámoros éjszaka utáni mérésem is.:)

Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok Lányok!

Hú de sokat írtatok! Látom jót tesz a topicnak, ha nem vagyok! :lol: :lol: :lol:
Egyébként egy 2 napos konferencián voltam Pesten.
Úgy néz ki, hogy megvolt a poém, de lehet, hogy nem igazán kaptuk el a megfelelő pillanatot. Így legalább van egy nyugis hónapom.

Üdv a régieknek és az újaknak!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Remelhetoleg nalunk nincs komolyabb gond, de azert jo lenne, ha tudnatok valaszolni egy kerdesemre: a katonak lassusaga, "eletkeptelensege" eseten hasznal-e az E vitamin es milyen mennyisegben szoktak ezt szedni?
Nagyon megkoszonnem, ha valaszolni tudna valamelyikotok.
Kitartast :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Bangham!

Párom 200miliset szed napi kettőt! A sejtképzésben van szerepe, szerintem több lesz tőle! De gondolom a minősége is javul!

Bumi!

Azért ne írd le a hónapot!

Reni!

Méricskéld azért! Lehet, hogy a hőd nem olyan lesz, de a kiugrást biztos mutatja! Mész még uh-ra?
Vendég
 


Gronland!

Koszi a gyors valaszt! :)
Az van, h a paromnak tobb mint 10 eve csinaltak egy vizsgalatot, aminek az eredmenye az lett, h a katonai nincsenek a legjobb allapotban, o meg "korlatozottan nemzokepes". Azt ajanlotta a doki, h ha gyereket akar, azonnal lasson hozza, mert kulonben kesobb mar semmi eselye nem lesz. Akkoriban nem erdekelte tulzottan a dolog, el is konyvelte, h ez van, aztan ugy 10 ev mulva masodik lehetseges alkalomra osszejott a fiunk :D :o Nem volt tultervezve, de nem is vedekeztunk. Ezzel letudtuk a hulye orvost.
Most tesokan dolgozunk es felmerult a gyanu, h talan megis lehetett egy oriasi szerencsenk :? Meg csak a 4. honapnal tartunk, de gondoltam adjunk minel tobb eselyt :roll: Remelem nem untattam senkit, meg jovok :wink:
Sziasztok

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Bangham!

Végre nem egydül vagyok, aki kevés katonával is teherbe tud esni! Ez a lányoknak nagyon sokat segít, persze nekem is! Nem értem egyébként a dokit, mert egy mintából nem hiszem, hogy ellehet dönteni, hogy romlik-e vagy sem! De szerintem sok mintából sem, mert nagyon tud változni a mennyiségük hónapról-hónapra!Szerintem megkéne azért nézetni, hátha javult vagy esetleg romlott! Sokat fejlödött azóta az orvostudomány és az sem kizárható, hogy szervi eltétés is van! Nem ijesztgetésnek szánom amit írok, de benne van a pakliban és jobb tudni, mert szinte már mindenre van megoldás! Meg hát vannak gyógyszerek amikkel szépen fel lehet őket javítani! 4 hónap még tényleg nem sok! Szükség van itt a csodababákra! Hajrá! :wink:
Vendég
 


Grönland!
Sajnos nem megyek több vizsgálatra,a dokim tanulmányi úton van 1 hónapig.Jó mi? :shock: Ez van.
De én már annak a 2 tüszőcskének is annyira örültem.Legalább vannak.
Mérem a hőmet folyamatosan.Nagyon kiváncsi vagyok hogy alakul.

Bangham!
Szerintem is csináltatni kellene még egy vizsgálatot.
Mi is a 200 ill. 400 mg E vitamint szedtük 1 szemet 1 nap.

Kép
breni
 
 


Reni!

Akkor tényleg érdemes mérni. De legalább megnézte egyszer és tudod a méreteket, ebből azért lehet következtetni, hogy hétvégén lesz ovud! :wink:
Vendég
 


Az a baj én nem értek a méretekhez.:(
A lényeg hogy próbáljuk körbe lőni,eddig sikerrel :lol:

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: