Új privát üzeneted érkezett!

Okr!

Ez olyan IZGIIIIII!!! Úgy várom már a tesztedet!!!! Hogy bírod?? Ezek a tesztelés előtti utolsó napok a legrosszabbak!!!
Sok drukk!

Örülnék ha gombától lenne, legalább tudom mitől, és meg lehet szüntetni!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
Én nem nagyon várom!KépNem érzem babásnak magam.
Na,de majd kiderül!

Mikor mész dokihoz??

KépKép

KépKép
okr
 
 


OKriszKépKépKép

RejokaKép
Fenevigye azt a frány gombát!Kép
Holnap kicsit sütesd magad,sétálj,de csak mértékkel!Kép

(5 cn.)Mindig lehagyom!Kép
Vendég
 

 
 

Ha vkinek sz.r kedve van,netán,olvassa ezt a topikot.Már fáj a hasam a nevetéstől
http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?id=6&forumid=91770

Ja,és vasárnapi ebédnek sem rossz!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rejoka!Sajna,nagyon sokszor nem tudják az okot,hogy mitől van a vérzés...egy ötlet,próbáld ki azt,hogy a 6db tablettát külön veszed be folyamatossan,mondjuk 2óránként....KépHüvelyöblögetőt sem szabad használni?Van annyi féle,már a patikában...bizti van,kismamik részére is.
Tuti nem voltál iker terhes?Nem egy másik bébi miatt vérezgetsz?Amúgy a dokik a vér szinéből is tudni szokták,hogy az melyik szakaszból jön!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó estét!

Rejo, remélem ezek után nem gondolsz arra, hogy tanítás, meg mittomén... komolyan kell venni a vérzést. A 12.hétre egyébként nagyjából már átveszi a méhlepény az irányítást (ezt már elkezdi a 9.héttől), ezért nem gondolok én hormonális dologra (és a gyógyszeradagolás tempótlanságára meg végképp nem - ennyire nem reagálhat érzékenyen a szervezet, mint egy óramű!) . Bár ha az, akkor hamarosan múlnia kell. Én arra gondolok, amit itt felvetődött, hogy valamilyen hámsérülés van, akár fertőzés, akár valamilyen kikezeletlen méhszájseb miatt. Sőt, én ismerek olyan lányt, akinek valami egészen "titkos" méhszájsebe visszamaradt terhesség előttről, és attól vérzett meg szivárgott be mindig, hogy a telítődő húgyhólyag nyomta a méhszájat. Akkor lett csak jobb, amikor fölfelé mozdult a méh, azaz a 2.trimeszter elején. Egyébként alapos UH-n semmi nem látszott az endometriumról? Progeszteronszintet nem néztek??

Okr-Kriszta, sűrűn lesek ám át a hőmérősbe, nézni a tényállást. Kép

Kavicska, biztos nem akarod megpróbálni a Clostyt...? No nem olyan bika adagban, mint Kandi (én sokallom a napi 4 szemet, nagyon...), de mondjuk eggyel? Vagy biztos, hogy hagysz még időt magatoknak ezzel?

A fotókat nézegetem ám, bocsi hogy nem vagyok sűrűn és reagálok mindenre! Szépek a fiúk! Kép

Nemtom ki kérdezte, de Bogi szempontjából nemtom mennyire informatív az én és párom magassága-súlya, tény, nem vagyunk kis emberek, de óriásik se (175 ill. 179 cm, 61 ill. 88 kg). Inkább az ugrik be nekem, hogy én kifejezetten magas kislány voltam, egészen 7.osztályig első voltam a lányok tornasorában. Újszülött méreteim nem vehetők alapul, mert korababa voltam! Mindegy, 2 hét múlva kontroll, mindenesetre ha már harmadjára mérik nagynak Bogit (és mindig más orvos nézett eddig...), akkor kész, ez van.

Ma nem tanultam, hanem elmentünk az állatkertbe. Kicsit terelni kellett a gondolataimat, jó 3 hét múlva lesz a szigorlat, egyre jobban foglalkoztat, bár nem parázom szerencsére. Láttunk ott egy újszülött minipupút. Kép Vagyis egy hetes kistevét, irtó kis bamba volt, teszek fel fotót róla. Na meg magamról is - a 3 órás állatkerti - Városliget séta során vagy 5-ször kellett leülnöm pihenni, annyira fogy már a levegőm. Én nem is 29-30 hetesnek érzem magam, hanem minimum 42-nek. Kép

pusz mindenkinek Norka (29+1)
s_norka
 
 


KépKép
s_norka
 
 


Norka
Nagyon csini kismami vagy!!!!KépKépApuka gondolom mennyire büszke!
Nagyon édes a teve is!KépOlyan,mintha direkt belevigyorogna a gépbe!Kép

A szonográfus mondotta egyszer nekem,már megfigyelte,hogy a vékony testalkatú asszonykák mindig nagy babát szülnek!Kép

Én kezdek benne hinni,összefüggés van IR ,és nagy baba között!Kép
Persze nem számít mekkora,a lényeg,hogy jól éerezzétek magatokat,és legyetek nagyon egészségesek!!!!!!!!!!!Kép
Gondolom a szülés miatti aggodalomat a vizsgák láza enyhíti most nálad,így ezügyben nem is faggatlak!Drukk,hogy sikerüljön +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Norka
Átolvastam a terhesség-cukorbet.-be.Látom szoktál hypozniKépSajnálom,szörnyű egy érzés!Én mindig hordtam a táskámban szőlőcukrot,vagy cukros teát.Nekem bevált.

Jó éjt mindenkinek!

Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Kavics!
gratula az 1cn -hoz! alakuljon minden jól!

Okr!
Nagyon várom a keddet!

Rejo!
Remélem kiderítik mi ez a vérezgetés,és orvosolják!

Norka!
Igen, szép kismami vagy! Én a pocak láttán,mindíg elérzékenyülök
Ismerőseim mesélték,hogy terhesen voltak a legboldogabbak,persze a babával is de a terhesség különleges azt mondták.
Norka jó ,hogy jössz mert olyan okosakat és megnyuktatókat mondassz mint az orvosnénieink!

Én csak egy két zagyvaságot tudok írni...

Jó éjt mindenkinek!

(41cn)
Vendég
 


Sziasztok!!!! Kép Jó reggeltKép

Norka!
Mekkora nagy pocid vanKép Miért is gondoltam, hogy barna vagy???? Szentül megvoltam győződve, hogy barna a hajad!!!! Kép
A Clostyn megint elkezdtem gondolkodni, mert nagyon igazi havim vanKép Becsületes mell fájdalmakkal, fájdalomcsillapítót igénylő (de nem veszek be!!!, még azért sem épp elég gyógyszert szedek) alhasi fájdalmakkalKép Iszonyú puffadással, olyan a hasam, mint egy hordó! Kép Éppen ezért nagyon elgondolkodtam.

Rejóka!!!
Annyira nem értek ehez a terhességi vérezgetéshez, csak figyelek és lesek, de semmi okosat nem tudok mondaniKép A melót felejtsd el. Megoldják nélküled. Sajnos vagy nem, de senki sem pótólhatatlan!!!
Próbáld meg a gyógyszer te általad kitalált adagolási módját, és menj el esetleg egy kolposzkópos vizsgálatra (a nőgyógyászoddal beszéld meg) mert elvileg azzal a méhszáj hámhiányokat fel lehet fedezni! És hüvelykenet!!!

Kriszta!
Azért a +++++++++++++++++ tesztért ennyire szorítok: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++ Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Gabika!!!
Április 1 viccKépKép Jót nevettem, hogy volt aki elhitteKép Kép De ez is volt a célomKépKépKép

Tegnap kiutaztuk magunkat! Éjjel fél 12-kor értünk haza. A párom ma már el is húzott ügyelni. Annnyira egyedül vagyok itthonKépKépKép Teljesen depis vagyok a gondolattól, ha belegondolokKépKépKépKép Komolyan!!! Én szegény szerencsétlen itthon egyedülKép
Tegnap voltunk babázni!! 1 éves kislány! Nyűgös volt, állandóan ordított. Vagyis inkább visított. Vagy nem is tudom megnevezni azt a hangfrekvenciát. Minden esetre fülkárosító hatása voltKép Amikor már ment kb egy orája kisebb nagyobb megszakításokkal, akkor úgy elgondolkodtam, hogy ejha.... nem semmi egy gyerek. Ha éppen nincs kedve mosolyogni, vagy aludniKép

Nagy bánatosan egyedül elmegyek reggelizniKép Kép Kép

sziasztok!

Remélem lesz ma valaki net közelbenKép

Kavics
(2 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Aranykavics!

Ne szomorkodj!Kép

Úgy jártál mint én, amikor neked szőke hajat gondoltam,Norkát én is barnának vagy feketének képzeltem.Kép

Itt sajna esik az eső így takarítani(ablakpucolás lenne ) nem tudok. Így ma én is többet leszek.

(42cn)
Vendég
 


Sziasztok!

Norkát én is barnának gondoltamKépKép

Ma kicsit tovább pihiztem,mint a család.Szerencsére hagytak még szundizni,mert egész éjjel ébren volt a csaj,kisebb megszakításokkal.Nem tudom mi lehetett a bajaKép
Ada ma csokit reggelizett,mert a tejét éjszaka megitta,apa pedig nem tud csinálni tápszert.KépNagyon bonyulult,így tényleg nem várható el egy férfitól,hogy ezt tudjaKépKell egy üres,kifőzött cumisüveg(ez adott),a forralt vizet a gázon tárolom,lefedve,számítván az ilyen esetekre.Aztán a cumison rajta van oz felirat alatt,mennyi kanál tápszer kell,adott mennyiségű vízhez.KépA tápszer sincs eldugva!KépKép

Kavicska
Jó étvágyat a reggelihez!Ne szomorkodj,mi itt leszünk veled!KépKépKép

Kincs
Vasárnap pihizni kell,nem takarítani!KépMég szerencse,hogy esik!Kép

Kriszta
(30 cn)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Kavicska!!!
Én inkább örülnék, ha egy napra egyedül hagynának a nettel!!!Kép

Holnap vagy holnapután megyek UH-ra. Ha holnap megyek, hamarabb megtudom mi van, minden rendben van-e, de egy kevésbé kedves szonográfus van, meg nála többet is kell várni. Kedden aranyosabb és segítőkészebb a szonográfus, de lehet, nem bírom ki odáig.
Kedd délután doki!

Viszont van egy jó hírem! Ma reggel - eddig - nem volt egy csepp vér sem!!!Kép Tegnap éjfélkor vettem be az esti adag hormont, és nem este 8-kor. nem tudom ennek köszönhető-e, ma este megint így próbálom meg, és meglátjuk.

Norka,

érdekes amit írsz, mondjuk méhszájsebem soha életemben nem volt, és doki megvizsgált kézzel mikor elkezdtem vérezni, gondolom akkor észre kellett volna vennie, ha ilyen sebem van, de nekem is akkor jön a vér éjszaka, ha nem pisilek sokáig, és nyomja feszíti a hólyagom a hasam!!

Én is barnának vagy feketének képzeltelek el!!

Norka én kérdeztem, mekkorák vagytok! Ilyen méretekkel, egy 3,5 - 4 kilós bébi a normális!!!Legalábbis doki nekem anno Dominál ezt mondta, mikor rámnézett!
Ez magasnak számít, te is, párod is! de mondom, állítólag nagy gyereket könnyebb megszülni, mert erősebb, és jobban segít! (ez vigasztaljon, még ha nem is igaz!Kép)
tényleg helyes a pocid!

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavics!

Küldtem egy mailt!
Vendég
 


Bekövetkezett,amire számítottam:megjöttKép
Jóhír 29 napos volt a ciklusom!!!!!KépMég életem során soha nem volt ilyen(kivéve a fogigátlós időszakot)

Kriszta
(1cn)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr: HATALMA GRATULA!!!! Kép

Szerintem ez tényleg remek hír... és egyre közelebb visz a célhoz..... (nyálcsorgatás....)Kép Ha most nem is, de majd legközelebb... ráadásul így tök hamar itt a következő esély...

Nekem meg xarik rá, hogy megjöjjön... (ld. hőmérős topik...)
csakegysokadnick
 
 


Okr!

KépKép Pedig már úgy vártam a tesztedet!

Viszont rövid cilkus télleg jó hír!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Ez a 12.próbálkozós ciklusom.Igaz,ha ilyen rövidek lesznek,gyorsan itt a p.é.KépMondjuk így több tampont fogok elhasználniKépKépTekintve,hogy nálam 9 napig tart a vérzésKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!!!

Kincsecske!!
Nagyon örülök a képnekKép Õ a párod??? Az eddigi leírás alapján (amit magadról meséltél) kb ilyennek képzeltelek. Tényleg picike vagyKép Nagyon aranyosak vagytok együtt. A párod lazán egy fejjel magasabbKép Gondolom magassarkú cipő volt rajtad???Kép

Tök jó, hogy már néhányatokat láttam képenKép Így nekem sokkal jobb, miközben olvasom amiket írtok, próbálom elképzelni az arc mimikátKép A mosolyt, stbKép

De eddig csak a következő lányokat "láttam" : Gabika, Rejóka, Kriszta, Kandi, Norka és most Kincs!Kép Norka okozta a legnagyobb meglepetést, valahogy teljesen másképp képzeltelek el, olyan latinos csajszinak (a fene érti miértKép)

Lécci lécci lányok küldjetek képeket. Már mindenki tudja az emailom. Kép Rambóka rád is nagyon kiváncsi vagyok. Kép Csakegy, Espero, Alice, Kép

Rejoka!
Én szeretem az egyedüllétet, de valahogy ma inkább elképzeltem volna magam mellé az uracskámat. Ma ő ügyel, holnap én, aztán szerdán mindketten. A fene enné megKép De most úgyis havizokKép (így is meglehet közelíteni a dolgokat.)

Azt hiszem magamnak esem egy szőrtelenítő géppelKépKépKép Aztán becsókolok egy őszibarack befőttetKép

Ha már így egyedül önmagamban vagyokKépKépKép

Kavics
(2 cn.)
Vendég
 


Kriszta!

Nézd a jó oldalát! Rövid a ciklus! Vagyis normális!!! Kép De azért egy pozitiv teszt..
Nagyon szoros a mezőny, ezt már írták. Többen vagyunk a ciklus elejénKép

Csakegy! Neked is meghozzaKép Türelem tornateremKépKépKép
Vendég
 


Rejo!

Hogy te milyen kis ügyes vagy. Hogy találtál rám? Egyébként most egy jó ideje nem irosgattam sehova. Ennek nagyon egyszerű oka van. Egyfolytában rosszul vagyok, émelygés, hányás. Ritkán ülök gép elé. Örülök, ha túlélek egy napot.

Amúgy csak a 13. héten voltam azóta dokinál, mert elutazott. Minden oké a picúrral: egy fej, két kéz, két láb és a nyaki redőnk is rendben van. Az UH képen még elég mókásan néz ki, de a mienk. Ha gondolod írhatok neked néha mailt ( a profilodban lévő címre), nem akarok a nyavalyáimmal a többiek idegeire menni.
mony
 
 


Lányok én is kérek képeket!!!!!

Kincs
Tőled is várom a magassarkús képet.Igaz,már láttalak,és a párodat is,de a körömcipő,az mégiscsak másKépKépKép

Kavicska
Mi régen mindig egyszerre dolgoztunk!Direktbe csinálta így a főnökségKépTök jó volt,utánna együtt szunyáltunkKépKép
Én az epilátort lecseréltem gyantára-kevesebb szőrtüszőm gyullad így beKép
Ráadásul hetente kellett csinálni,míg most 3 hetente elég.
Ma nálunk almás palacsinta lesz

Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Mony!!!!
Hurrááááááááá!!!!!!KépKépKép

Már komolyan aggódtunk miattad!!!
Örülök, hogy jól vagy, leszámítva a hányást, ami ugye "természetes" a kismama állapotában!!
És a babónak is, hogy jól vanKép
Nyugodtan írj ide, senkit sem fogsz zavarni a "nyavajáiddal"Kép KépKép

Rejóka!
Felcsaptál magán nyomozónak???? Úgy tűnik sikeres vagyKép

Kriszta!
Fincsi almás palacsinta! Nyami! Nagyon szeretem sok sok fahéjjalKép
Vendég
 


Sziasztok!

MONY!!!!

Nem untatsz! Nem szép csak így lelépni,de enyhítő körülmény,hogy jelentkeztél!!!

Akkor csoda történt veletek!? Nagy puszi!!!
Vendég
 


Kavics!

Igen,magassarkú cipőket hordok,és így is jelentős a különbség!Érdekes,hogy bennem nem csalódtál,képileg

Okr!

Hát akkor a köv.ciklusra mennek a drukkok!Küldök képet majd!

Jobb lett az idő így takarítok.
A gépen vírust írtottunk,mert alig alig van net,lassú és néha nem képes megnyitni az oldalakat.
Remélem nem lessz vele már gond!
Vendég
 


Kép

Kriszta!
Odaraktam a gyantát!!!! A gépet is előveszem. De ma du muszáj kimennem a lakásból, mert megzakkanok idebenn!!!Kép Csak először legyek túl a mazohista megnyilvánulásaimonKép KépKépKép

Én szerintem nem takarítok. nincs kedvem. Majd a húsvét előtti héten. Nagyon alkudozom magammalKép

Azon is töprengek, hogy kiteszem habtestem az erkélyen a napra. Rámfér egy csöpp napsütésKép Elmehetnék tejföl reklámnakKép

Csók!
Vendég
 


Képzeljétek vannak gerléinkKép
Tavaly is a konyha ablak párkányára csináltak egy "fészket" (mert nagyon nem lehet annak nevezni) és most is visszajöttekKép Megint lesz két kis csuriképű madárkánk. Amikor kinyitom a konyha ablakot, akkor a fekete gomb szemecskéivel, csak úgy féloldalasan sandít a konyha feléKép Olyan aranyosakKép Mindig vidám leszek tőlükKép
Vendég
 


Kavics!

Hagyományos kutyulós a gyanta vagy patronos?
A patronos jobb!
A madarak aranyosak lehetnek.
Vendég
 


Kincsecske!!!
Hagyományos kutyulós. Bár a kozmetikusom időnként kéket, vagy rózsaszínt ken rámKép De nekem itthon a klasszikus barna gyantám van. Szeretem a szagát (vagy illatát??) a párom ki nem állhatja, szerinte roppant folytóKép Ma nincs itthonKép
Vendég
 


Mony!

Látod, hogy örül neked mindenki, hogy jelentkeztél!!! KépKép

Írhatsz priviben is emilt, de látod senkit nem fog itt zavarni a nyavalyád, én is folyton traktálom őket a kismamás problémáimmal!!

Csak ne tűnj el, néha , havonta egyszer írjj egy Hsz-t, hogy tudjuk rendben vagy!!

Most már fel tudjátok fogni, hogy babátok lesz?
És látod, egészséges! remélem, most már a dokid sem hitetlenkedik, és van kiskönyved is!!KépKép
Hány hetes vagy most?

(egyébként láttam, hogy írtál az örökbebabára várva topicba!Kép)

Okr!
Oké, hogy 3 hetente kell csinálni, de a 2. héttől már szőrős vagyok, és nem húzhatok szoknyát! Ezt a problémát pl. nyáron hogyan hidalod át a gyantával?
Epilátorra nekem is begyullad, és benő, de nyáron muszáj avval csinálni, hogy mindig szép legyen. Télen gyanta.
még sosem ettem almás palacsintát!

Én is kérek képeket mindenkitől!!!!KépKép
cím a profilomban!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Miért lett piros a nevem??? Még ez is piros????Kép
(persze lett azért egy folt délelőtt a betétemen)

Most rápillantottam, most meg lila!
megáll az eszem. Színváltós nicknév

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo: naná... mert linkKép)) Ha rámész az egérrel piros lesz, ha meg ráklikkelsz, utána lilaKép
csakegysokadnick
 
 


Lányok ti csak beszétek a gyantázásról,KépKép én pedig csinálomKépKépKép Brrrr.... De muszáj túl lenni rajta!!! Már nincsen sok. Fél óra.KépKép
Én buta pont akkor amikor havizok, ilyenkor mindig jobban fáj!!! De én jól bíromKépKépKépKép
Vendég
 


Hát izé... én meg ősember... izé asszony vagyok...de ma nem tudtam rávenni magam a lábnyúzásra... (nekem az a gáz, hogy a combomon is van... és hátul ... szóval a létező legnehezebben elérhető helyen... nem véletlen, hogy zárt ajtók mögött szoktam epilálni Kép (elég vicces tornamutatványokat kell végezni, hogy eltüntessem őket Kép) De asszem csak én vagyok ilyen peches hogy ilyen hülye helyeken is kiszőrösödtem... (engem speciel ez zavar a legjobban a PCO-ban...) (bezzeg a lábamon egyre kevesebb... mármint térden alul... van, ahol egyáltalán nincs!) bezzeg a combomon hátul... tök ciki...

Tényleg... ha terhes az ember, hogy oldja ezt meg??? Ez már többször is felmerült bennem... de most komolyan...

(csak, hogy OFF legyekKép)
csakegysokadnick
 
 


Halihó!

Nekem is vannak szőreim(comb hátul, és hason is)de én hamar leszedem magamnak,nektek van itt?
Terhesen nem tudom hogy lehet megoldani ezen én is gondolkodtam,főleg pocakon!

Rejo Gyantázd nyáron sürűbben,a pár szál pedig nem látványos ami közben kinő.

Kavics a hagyományos gyantát utálom,SZAGA van!
Vendég
 


Csakegy
Nekem is van combon,hátulKépÉn felrakom a lában a kádra,és ilyen" lábemelés hátra" tornatechnikávak két perc alatt leszedemKép

Rejo
Nem látszik csak nagyon közelről a szőrszál,mert ha gyantázod folyamatosan(semmi epilátor,és borotva),akkor egész vékony szálak nőnek vissza.egyik ismerősöm csipesszel szokta a két gyanta között kiszedni a szőreit.KépMondjuk neki alapból sincs sok.Kép

Kavicska
Én mindig kora délután csinálom,akkor fáj a legkevésbé.Este ,kora reggel,és hulla fáradtan mindig jobban fáj!Kép
Van gyantamalegítőm,a patronos változathoz,és nagyon tuti!!!A hónaljat is simán le tudom vele szedni!Kép

Kincs
Terhesen is magamnak gyantáztamKépSzerencsére nem nő gyorsan a szőr ebben az élethelyzetbenKép
A kádas lábfeltevős módszert is ekkor fejlesztettem ki.Világszabadalom!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nekem is van mindenhol. Comb hátul, has.
Mivel sötét színeim vannak (haj, szemöldök) szőröm is erős és fekete.
nem vékony szál OKr! És fekete! és rögtön észre lehet venni, ahogy kinő.
Különben én mikor epiláltam csak, akkor vettem észre, hogy vékonyodnak a szálak. De akkor meg mindig benőtt.
nekem is ez a legnagyobb problémám, a szőrők.

Rádböktem, és lila lettél te is Csakegy! Hogy mik vannak!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!!!

KépJelentem befejeztem a gyantázást!!!

Nekem is van mindenhol. Mindig is szörösebb voltam, és mivel én is sötét hajú lélek vagyok, hát ez mindenhol hasonló. Csak a hajam puhaszálú, máshol...ejha nem könnyű a dolgom.
Sokáig nem volt belső, hátsó combon, arcon, de a tabletta elhagyásától... hát rendesen megjelent itt is. Kivétel a has. Ott nincs!!!!!
A hátsócombot géppel szedem. Mert akkor nem kell szenvedni a gyanta csimbókokkal.
De bikini vonalat és honaljat szigorúan gyantázok. Azt géppel nem bírnám kiKép Pedig jól bírom a fájdalmat.
Krém és borotva szóba sem jöhet, mert már másnap szúr, olyan, mint a párom arcaKép Aki már 12 éve borotválkozik. Kép

A pasiknak könnyű. Minél szőrősebb annál szexibbKép Legalább is nálam ez a fajta jön be!!! Kép

Terhesen beszerzek valami szagmentes gyantát és ledepilálom magam, vagy a kozmetikus, vagy időnként a barátnőm. de ha megkérem a párom ő is letépi rólam, csak nagyon sajnál. Arra meg semmi szükség!!!

Jajj ajjj jajj holnap új munkanap! Új osztályon. Jesszus, már megint kihívások, úgy utálok állandóan idegenek közé kerülni, mert az én nevem, mindenki azonnal megjegyzi, én pedig képes vagyok kétszer is ugyanannak az embernek bemutatkozni, mert már a harmadik napon nem tom, hogy kinek mutatkoztam be lés kinek nem. Rettenetes. Új elvárások, esetleges b.sztatások, más főnök, mindenki ugyesebb mint te. Ez a rossz (részben jó is, mert alkalmazkodásra nevelKép) a rezidens képzésbe. Kép Na remélem holnap bájos leszek és elbűvölő, főleg, hogy az osztály tetemes része pasiKép
KépKépKép
Kavics
(2 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Rejo!
A bőr alá nő a szőr vagy ba is gyullad, mert ha bőr alá akkor testradírral ess neki, hetente kétszer ,jól átdörzsölöd és javul a helyzet.
Neked is küldök majd mailt.

Kavics!
Vérvételre holnap kell menned? Várjuk az eredményeket!
Sok sikert a holnapi kihívásokhoz!

Okr !
Ment egy mail.
Vendég
 


Orvoslányok!

Megírtam Gyurinak utóiratként a diabetes topikba a Bogival tapasztaltakat, nézzétek már meg, sikerült jól megijesztenie... Kép Sőt, nagyon... mire gondolhatott????

szomorú Norka
s_norka
 
 


Kincs,Rejo
Írtam mailt!Kép

Norka
Sztem ne izgulj!Nem lesz semmi gond Bogival!!!!KépKép

Rejo
Én is fekete hajú-szőrű vagyok eredetileg!KépA szőröm viszont észrevehetően vékonyodik a gyantától(kop-kop-kop)Abban reménykedem,egyszer teljesen eltűnik majd!Mondjuk 80 éves koromra tuti.Akkora majd csak a szakállamat kell leszedni vhogyKép

Kavicska
Gondolok rád holnap!!!!!Sok sikert!!!KépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Norka!!!

Szerinte Gyuri ezt azért mondta (ill. nem mondott semmit), hogy menj el a dokidhoz, csináljátok meg a szükséges vizsgálatokat. Ez pedig mind megvan és minden negatív lett!! Azon felül, hogy nagyobb a baba és több a magzatvíz, a vizsgálatokon eddig azt mondták, hogy egészséges!! Akkor biztosan az.
Láttam, hogy leírtál minden infot a dokinak. Kiváncsi vagyok én is a válaszára? De szinte biztos vagyok benne hogy azt fogja mondani, hogy rendben vannak a dolgok. Vagy esetleg még javasol valamit.
Norkácska!!!
szerintem ne idegeskedj!!! Kép Nem sok olyan nő van manapság, aki ennyire komolyan venné a vizsgálatokat és a baba utánkövetést, mint TE!!! Kép
Jól van minden és jó lesz minden!!!! Nem találtak semmit!!!

Én tiszta deps vagyok itthon egyedül. Nem tom így mi lesz velemKép Ma egész nap a net, persze megint megnéztem a büszkeség és balítélet c. filmet. Egy párszor olvastam már a könyvet, most a filmet is többször megnézem. Annyira bírom azt a szerelmi történetetKép
Elmegyek vasalni, hátha segít rajtamKép Bár nem hinném. Normális nő nem üdül fel egy vasalástól. És én normális vagyokKép Remélem. De mingyá kiderül, ha elővettem a vasalni valót.

Kincsecske!
Holnap kellene mennem vérvételre, csak holnap nem tudok elmenni. Ezért "programáltam" úgy a havit, hogy a harmadik nap kedden legyen. De mindegy, akkor negyedik nap lesz a vérvétel! Úgy is jó leszKépKép

Cupp
Kavics
Vendég
 


Norka!!!

Sűrgősen hagydd abba a parázást!!!!!

Figyelj, az nem készpénz, hogy hány kilonak SACCOLJÁK, BECSÜLIK az UH-n!!!!! Ez nem pontos mérés, csak becsült adat!!!
Lehet, hogy szülsz egy 3 kilós gyereket!!!!!
És ha 4,20 kilo lesz akkor mi van????

nekem is nagy babát mondtak mindig UH-n Domival, de ne félj, nem fogsz tudni bálnát növeszteni magadban!!! Kép
maximum nem lesz elég helye a gyereknek, és megszületik 37. hétre mint Domi. Akkor is 4 kilosan. És akkor mi van?
Barátnőm 172 cm. magas anyja 5 kilós gyereket is szült, 42 évesen, és nem volt semmi bajuk, semmi diabétesz. 1. gyerek 4,20 kkilo 2. gyerek 4,50 kilo 3. gyerek 5 kilo, 4. gyereknél felkiáltott az orvos, anyuka gyönyörű ÓRIÁSI gyerek, kérdezi, úristen, hány kilo, doki büszkén 4 kilo! Mire anyuka: ez a legkisebb gyerekem. Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Okr!

nagyon jó csaj vagy! Te isKép

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka!

Már harmadszor gépelem be a hsz-emet és harmadszor b...szom el!!!!
Nem vagyok nyugodt!!!!! Kép
Most leírom röviden a lényegét!

Ne parázz!!! Elég sokan megnézték már Bogit ahhoz h. ne legyen fejlődési rendellenesség, nem?

Sokminden okozhat túl sok magzatvizet (gondolom a neten már utánanéztél!), DE nagysúlyú magzatot sok magzatvízzel általában a terhességi diabetes okoz!
Hypózol nem?
Szerinted mi van?
Szerintem ugyanaz, mint terhesség előtt: hiperinzulinémiád! Ez tartja fenn a normál cukrodat. DE: ezt általában vércukoremelkedés előzi meg, és lehet h. a babának ez is sok!!!!
Szerintem neked nem mondok semmi újat, ugye?
Nem tudsz terheléses inzulint is nézetni?
Mert, ha annak ugyanolyan eredményei lesznek, mint a réginek, akkor itt lehet a bibi!
Én értem h. miért nem akarsz terhesség alatt gyogyit szedni, de lehet h. ezzel többet ártassz a babának, mint ha szednél!
Majd megpróbálom feltenni azt a cikket, amivel meggyőztem a dokimat, h. hadd szedjem tovább a metformint, de sajnos eddig mindig emiatt szállt el a hsz-em.
Ha írsz emilcímet átküldök egy csomót, amit találtam!
De ez csak az én véleményem, mindenképpen kérdezd meg a dokidat is, ő biztos megnyugtat majd!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Na, lenyugodtam!

Norka!

Bocs nem akarok dirigálni, csak felb..ta az agyamat a net!
Sz'al szerintem ne gondolj mindíg a legrosszabbra, lehet h. a megoldás ott van a szemed előtt!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Csajok!

Gyanta ügyben:
Nem akarok indiszkrét lenni, de nektek a PCO miatt nem lesznek nagy gyulladt göbök a bikinivonalon a gyantázás miatt?
Amíg tablettát szedtem semmi ilyen problémám nem volt, utána viszont még a gyantázást is abba kellett hagynom miatta!
Még szerencse h. nem szőrösödöm és a szőrzetem is vékonyka, de azért ott nem szeretem a bozótot!
De annyira ronda és gusztustalan volt és annyira fájt h. már nem tudtam elviselni! Kép
Mostanra viszont teljesen elmúlt, úgyhogy biztos h. a PCO-val függ össze!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka: DE! Én pl. már ezer éve nem megyek usziba vagy strandra, annyira zavar, hogy pöttyös a bikinivonalam... (Na jó... ez így nem igaz, mert nem szeretem a klóros vizet és a sok embert összezsúfolva... de tény, hogy ezért preferálom nyáron is a hosszú nadrágokat...)

Mondjuk most érdekel, hogy Metformin mellett mi lesz a helyzet... (izé... tegnap megnyúztam a lábam és meglepetéssel tapasztaltam, hogy TÖK KÖNNYEN lejött a szőrKép Máskor fájni szokott, most meg pik-pakk ment a dolog... szóval optimizmus rulezKép

Norka: ha kell egy jó bp-i belgyógyász elérhetősége szólj... elvileg otthon van a terhességi diabéteszben! (meg hát nekem úgy tűnik, hogy a PCO-ban is...)
csakegysokadnick
 
 


Szaisztok!

Akkor nyugodt szívvel irosgatok ide. De azt nem tudom megigérni, hogy mindig naprakész leszek. A PCO-ban pedig egyáltalán nem vagyok otthon. Akkor akartam beleásni magam a témába, amikor kiderült, hogy babát várok.

Most a 14. héten járunk és csütörtök a fordulónap. Egy darabig nyugi van aztán beindulnak a vérvételek, magzatvíz vizsgálat következő UH. És lassan kénytelen vagyok hozzászokni a gondolathoz, hogy ez nekünk tényleg összejött. Nem szabad lemondani apáról, még ha reménytelen esetnek tűnik is. Amikor anyukáméknak elmeséltük a nagy hírt, a férjem nyakába ugrottak és neki lelkendeztek hogy összeszedte magát. Elég vicces volt. Aztán persze volt egy kis sírás is.

Szőrkérdés: amióta kismami vagyok tiszta égés a helyzet. Most már lassan bozótvágóval kell nekimenni. Nem is merem elképzelni mit gondolt rólam a doki, mert legutóbb volt még hüvelyi uh a hasin kívül. A lábam nagy nehezen leepiláltam, a többi maradt. Nálan is benőnek a szőrik, a kozmetikus azt javasolta, hogy fürizés után masszírozzam át valami durvább törülközővel, de az igazat megvallva nem hatot. A többi helyen gyantáztatni szoktam, de a bikinivonal elég gáz. Ha nyáron beütemezzük a nagy nyaralást, mindig kicsit korábban megyek el, mert frissen nekem is piros gübikék maradnak. Ja és nekem van kis bajuszkám is. Annyira már feltűnő, hogy a szőkítés már nem segít rajta.
Képzelem ezek után milyen kép alakulhatott ki rólam!

Amikor legelőször írtam ide úgy rémlik volt még egy kismami, aki csak néhány héttel volt több hetes, mint én. Rosszul emlékszem? Nem akarok senkibe babát beszélni.
mony
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: