Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egy darab elveszett bárány jelentkezik!

Hááát nem volt túl nagy a forgalom! :(

Nita:
Nagyon-nagyon sajnálom! Pedig úgy szorítottam! Meglásd, előbb-utóbb ott lesz a pocakodban tesóbaba! Drukkolok és nagyon szorítok érted! Várunk vissza mielőbb!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozhatnék hozzátok?
Mi az első babánkra gyúrunk a férjemmel! :lol:
Sajnos az első két hónap sikertelenül zárult! :cry:

Ahogy itt visszaolvastam, elég sok babás van már köztetek, hátha nekem is meghozzátok a gólyát! :D
zsu83
 
 


Szöszke: üdv köztünk :)

Zsu83: téged is üdvözöllek :)

mielőbbi babásodást mindkettőtöknek és persze nekünk is :):)

Nita sajnálom pedig annyira szorítopttam hiszen az adatok is arra mutattak hogy babó van de sajnálom és tuti előbb utóbb lesz babó is

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Nika: Köszi! Remélem hamar babásododni fogunk! :)
Látom neked már van egy gyönyörű kisfiad! :D
Én is januári születésű vagyok! :) Talán azért se szeretem annyira a telet! :?
zsu83
 
 


Igen van egy nagyon rosszcsont 15 és fél hónapos zsiványom :):):):):) én Áprilisi születésű vagyok de nem is tudom milyen időt szeretek igazán :):):) Gergőről meg még nem tudok nyilatkozni hoyg mit szeret :wink: :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Már nagyon várom, hogy nekem is legyen egy rosszcsontom! :wink:
Hát nekem inkább tavasszal kellett volna születnem, mert az a kedvenc évszakom! :)
Szeretünk ilyenkor jó nagyokat kirándulni a férjemmel! :)
zsu83
 
 


Sziasztok!

Amilyen szép idő volt, olyan szomoru lett.

Szöszke, Zsu83 sziasztok!
encike 2
 
 


ja nálunk is eddig hétágra sütött a nap most meg elborult :(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Sajnos nálunk is rossz idő lett! :?
zsu83
 
 


Hát mikor együtt van a család, akkor sehova nem tudunk menni az idő miatt!
encike 2
 
 


Mi hétfőn készülünk a Balcsira, meg Tihanyba kirándulni! Remélem nem fogja elrontani az idő! :cry:
zsu83
 
 


Hát reméljük, jo nektek, hogy mentek. Igaz mi most itthon maradunk, de ha tehetjük mindig uton vagyunk.

Teszel vmit, hogy babátok legyen? Hő, Lh?
encike 2
 
 


Mi is állandóan mászkálunk! :D

Hőmérőzök már második hónapja!
A teszteket még nem igazán próbáltam!
Voltam dokinál is, uh-t csinált azt mondta minden rendben! :)
Bár a ciklusaim elég kiszámíthatatlanok egyszer 28, egyszer 35 naposak! :?
És a cickafarkfű teát iszom!
zsu83
 
 


Encike: Ti is az első babára vártok?
zsu83
 
 


O, nem! Már a 3.-ra gyurunk, csak febr.20-án volt sajna vetélés. Az első ketőővel semmi probléma nem volt. Voltam orvosnál és minden rendben. Csak várunk, hogy összejöjjön.
encike 2
 
 


Sajnálom! :cry:
Biztos hamarosan újra sikerülni fog! :)

Már nagyon várjuk mi is a kis pocaklakót, főleg a férjem! :lol:
zsu83
 
 


sziasztok itt vagyok ujra!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!

Hogy érzed magad? És volt terhességed? Mennyi idős volt? Mennyit kell várnatok?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Üdv. az újaknak, mielőbbi babásodást kívánok! :D

Nita:
Itt is nagyon-nagy ölelést küldök neked, meg gyógypuszikat!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok lányok!

Üdv az újaknak: Zsu és Szöszke

Nita:Sajnálom,hogy megint rossz híreket kaptál! :cry:

Az én babuskám ülőmagassága 6,8 cm :D tarkóredő 1,65,úgyhogy minden rendben :D Tök aranyos volt!Rugdosott meg kalimpált a kis drágám :D Másfél héttel nagyoobb a méretei szerint :shock: Apa megint jól megcsinálta :D :D :D Kép

Mindenkinek mielöbbi babásodást :D :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Jó reggelt Lányok!

Melcsi: Gratulálok a babádhoz! :lol: :lol:

Ma úgy néz ki szép időnk lesz! :lol:
Megyünk anyukámhoz ebédre! :lol:
És remélem a holnapi kirándulásunkat se mossa el az eső! :)

Lenne egy kérdésem is, a cickafarkfű teát iszom, az egész ciklus alatt, így is lehet szerintetek?
zsu83
 
 


Sziasztok!

Melcsi:
Már az IWIW-en is láttam tesóbabát! Nagyon édi, és nagyon-nagyon örülök, hogy minden rendben vele! :D

Zsu:
Sajnos a gyógyteákhoz nem értek, ezért nem tudok válaszolni a kérdésedre! :?

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Péntek óta akarok jönni, de mindig volt valami.
Azt akarom mondani nektek, hogy Kende MEGGYÓGYULT!!!! Pénteken voltunk megint arcröntgenen és jó lett az eredménye. Azt mondta a dokinő, hogy most már okés a kölyök. Bár az egyik gyógyszert még 2 hétig kell szedni, de ez egy immunerősítő is egyben. Úgy örülök. :) És még egyszer köszi a drukkokat! Aranyosak vagytok!!!!

Pudingozás: ha apa műszakba van akkor a gyerek délutáni alvása alatt esszük, ha meg nincs műszakba, akkor az esti alváskor, feltéve ha nem alszok el a gyerek altatása közbe :lol:
Mikor én pocakos voltam akkor 9 hónap + 6 hét no puding. Sajna végig veszélyeztetett voltam. De azért néha megoldottuk máshogy, igaz nem túl sűrűn.

Melcsi: hogy vagy? Rosszullétek? Fejfájás? Hű Hanna de édi lehet, ahogy nézegeti a tesóképet és puszilgatja. Énisénis akarok ilyet!!! Gyönyörű a babókép :)

Nita: ó ne már!!!!!!! Rettentően sajnálom. :( :( Sok erőt kívánok neked!!!!

Kiriki: Jajj de jókat mondott a dokid. Kíváncsi leszek a kenet eredményedre. De neked tuti okés lesz az is. Nekem sajna nem lett jó, úgyhogy most antibiotikumon élek.
Még a jó múltkor kérdezted, hogy miért félek a cisztától. Azért, mert nekem már volt egy Kende előtt, és végig megvolt a terhesség alatt és féltem, hogy meg kell műteni. De szerencsére nem kellett és a szopi alatt elmúlt. Most meg ahogy szedtem a clostit megint lett 2 cisztám. De szerencsére azok már távoztak. Azért nem jó dolog, ha vannak benned ilyen dögök.

Encike: örülök, hogy végre megjött a piri. Fura, hogy most ennek örülünk. Hajrá projekt!

Datolya: lassan vége a ciklusodnak. Van valami tüneted? Megint kell majd tesztelned?

Szöszke: üdv itt. Mihamarabbi babásodást neked!

Zsu: neked is üdv. A cickafar teát a középidőig szokták inni, és szigorún az ovu után a palástfüvet. Mert ha előbb elkezded akkor állítólag nem tud megrepedni a tüsződ a teától. Az ovut hőzéssel ki tudod tapasztalni. Én most spéci nem iszok semmit. De régebben ittam. Nekem a palástól nagyon erős mensim lett erős görcsök kíséretével, így leálltam vele.

Hú de sokat írtam. :) Remélem nem bánjátok :) Bocsi aki kimaradt. Próbálok most már sűrűbben jönni.

Kellemes hétvégét!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág, de jó, hogy jöttél! Nagyon örülök, hogy Kende meggyógyult, kemény időszakon mentetek keresztül!
Semmi tünetem nincs, szerintem nem lesz ebben a hónapban baba. Nem is tettünk túl sokat érte. Ráadásul két napja kötőhártyagyuszim van és tegnap a suliban sikerült mellé még valamit benyalnom.

Melcsi, gyönyörű kép, én is szeretnék végre egyet!

Szia, Zsu! Tea ügyben nem tudok tanácsot adni, még soha nem próbáltam.
Jó kirándulást holnap!

Anda, pihend ki a kolléganőidet!

Nika, jól vagytok?

Mindenkinek puszi! Megyek és sütök egy jó kis szórt túróst.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


sziasztok.
melcsi ari a babád!!!!!!!!!!!!!!!!

köszönöm a puszikat meg az öleléseket is! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Datolya: köszike jól vagyunk :) kis kopim lefoglal minket rendesen :)

Kép

Melcsi: iulyen képet én is szívesen fogadnék :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika édesen mosolyog a kisfiad!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Virág: Örülök, hogy Kende végre meggyógyult!!! :lol: :lol: :lol:
Köszi a teás infót! Akkor legfeljebb a cickafarkot iszom középidőig, de a palástfűről lemondok, nem akarok erős görcsös mensit! :?
A hőmérőzést csinálom, kezdek belejönni! :) Meg szorgalmasan szedem az Elevitet, dokim szerint jó ha a baba előtt már szedem!

Datolya: Mielőbbi gyógyulást és babásodást kívánok neked is! :lol:

Nika: Nagyon ari a kisfiad a képen!!! :lol: :lol: :lol:

Sajnos a holnapi kirándulás elmarad, apácska lebetegedett! :cry
Szerintem valami allergia! :? De igyekszem kikúrálni! :wink: :lol:
zsu83
 
 


zsu: jobbulást a párodnak :)

Hát ja Gergő már csak ilyen kis mosolygós :)

Viri: tök jó hogy Kende végre megggyógyult :)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi Nika! Nem sokat aludtunk éjszaka, elég rosszul volt szegénykém! :cry:
Főzöm neki a teát ezerrel, ha már enni nem akar! :(
zsu83
 
 


Sziasztok!

Nita! Jaj, milyen híreket olvasok itt. :cry: Sajnálom, sok-sok puszit küldök neked. Ezután már csak jó jöhet.

Szöszke! Üdvözöllek közöttünk. Mielőbbi babásodást kivánok. Hogy kerültetek Ausztriába? Ott születtél?

Vera! Köszi a híreket. Te hogy vagy?

Zsu! Téged is üdvözöllek. Milyen volt a kirándulás? A teával kapcsolatban én úgy tudom, hogy a ciklus elején a 3-4 naptól lehet a cickafarkot inni a pé-ig, aztán palástfüvet, mert az segít a beágyazódásban. Ne ijedj meg, nem mindenkinek okoz görcsös mensit. Ki kell tapasztalni. Bár én most félve nyilatkozom, mert a dokim utasítására kísérleti szakaszban vagyok.

Melcsi! Nagyon jó az uh. kép. Örülök, hogy minden rendben. Rosszullétek elmúltak már?

Viri! Kíváncsian várom én is az eredményt. Nem tudom, hogy korábban kinek írtam itt, hogy az uncsitesóm felesége is cisztákkal küzdött, aztán tegnap éjjel megszületett a kisfiuk, egészségesen. Téged is meggyógyít az antibiotikum, aztán jöhet a tesó. Örülök, hogy Kende végre meggyógyult.

Datolya! Kötőhártya? Valamelyik gyerkőcödtől kaptad el? Mielőbbi gyógyulást kívánok. Juj, az nagyon fini süti.

Nika! Neked is lesz ilyen képed. Zabálnivaló a kisfiad.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nekem elég mozgalmas hétvégém volt. Szombaton fősulis évfolyamtalálkozót szerveztem. Szerintem elég jól sikerült, csak fárasztó volt. Hála az égnek, az idő is szuper volt. Tegnap eléggé kidőltünk, férjecském még tegnap is túlórázott. Ma pedig kertipartiztunk. Jó kis halászlé volt az ebéd. Jól le is barnultunk.

Remélem, mindenkinek ilyen jól sikerült a hétvégéje.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szia Kiriki!

Köszi a teás infót neked is! Lehet hogy kipróbálom mégis a palástfüvet is! :) Egy próbát megér! :)

Sajnos a kirándulás elmaradt! :cry: Apácska lebetegedett! :cry:
Egész nap kúráltam szegénykét! :)
De úgy látom már javulgat! :lol:

Hát tényleg fárasztó lehetett leszervezni a fősulis találkozót, de a lényeg hogy jól sikerült! :D
Nekem nem régen volt a középiskolás találkozóm, hát azt se volt egyszerű leszervezni, de megérte a fáradtságot! :D

Ahogy látom a te férjed is sokat dolgozik, egy cipőbe járunk! :(
zsu83
 
 


Köszi lányok az kedves üzeneteket :D
Mindenkinek kívánom,hogy hamarosan ilyen képeket nézegethessen! :D :D :D :D :D
Tegnap is hánytam még,de úgy alapjában véve jobban vagyok :D
Mostanában inkább esténként jön rám a hányinger!

Viri:Tök jó,hogy Kende jól van! :D Most már Ti is nyugodtan élvezhetitek ezt a jó időt :D

Kiriki: De jó Neked!Pénteken én is halászlevet eszek,persze,ha a kistesó hagyja(mostanában a haltól készen vagyok) :shock:

Nita: Volt már műtét is?Mit mondott a doki?

Nika: Gerinek nagyon jó a sérója :D Biztosan nem izzad majd a nyáron :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Zsu! Igen, elég sokat dolgozik a férjem. A tiéd is? Mi baja volt a férjednek? Így utólag én is úgy gondolom, hogy a sok szervezés megérte a fáradságot.

Melcsi! Örülök, hogy már múlik a hányós időszak. Kertipartira mentek ti is? Remélem, hogy a picurkád hagy enni a halászléből. Más kaja már nem annyira "irritál"?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Melcsi: Örülök hogy már jobban vagy! Jó halászlevezést kívánok neked, ha engedi tesóbaba! :)

Kiriki: Valami nátha szerűt szedett össze, de már sokkal jobban van! Szerencsére gyors lefolyású, úgy néz ki! :)
És ma este akciózni is kell, középidő van! :wink: :lol: :lol:
Tegnap, meg ma fájdolgált a petefészkemnél is!
Igen, sajnos elég sokat dolgozik! Én meg munkanélküli vagyok, úgyhogy elég sokat vagyok egyedül! :cry:
De szerencsére most csak csütörtöktől dolgozik, de viszont megy hétvégén is! :( :(

Nemsokára indulok a fodrászhoz!!! :)
zsu83
 
 


melcsi igen volt már műtét,még pénteken/9-én/ megcsinálta a dokim!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Tegnap elkapott valami, olyan rosszul voltam. Fájt a fejem, hányingerem volt, de mára, mintha 2-é vágtak volna. Ma vagyok a 7. cn-on, ugyhogy nemsoká itt a pé. Már apával 1000-el űzzük az ipart!
encike 2
 
 


mára elteszem magam jók legyetek.puszi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jo pihit!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike: Hajrá!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Nita: Sok erőt és kitartást kívánok neked! Hamarosan pocakosak leszünk mindannyian! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


Hello Lányok!

Zsu! Hajrá pudingozás! :lol: :lol:

Nitácska! Fel a fejjel, mi veled érzünk. Most pihizz sokat, az a lelkednek is jót fog tenni.

Encike! Hogy hogy most vagy a 7. cn. A vonalzód rossz? Egész mást mutat.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!
Igen a vonalzo rossz, nem tom miért. Pedig ez uj.
encike 2
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Nagyon szégyenlem, hogy nem írtam eddig ... köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást! :) Most visszaolvastam, megpróbálok egy normál méretű (ha van ilyen :D) hozzászólást írni, de aztán már indulnom is kell a suliba ..

Melcsi! Nagyon aranyos az UH kép :)

Kisvirág! Köszön a jókívánságot :) A cisztával kapcsolatban egyet értek veled - tényleg nem jó, ha ilyenek vannak az emberben .. nekem is van, mondjuk nem olyan nagyon gáz helyen, és ha eszembe jut, akkor azért rendesen zavar. A doki szerint majd előbb-utóbb felszívódik, ha nem, akkor majd ő elintézi :?

Kiriki! Nem, nem itt születtem, a szüleim kaptak munkalehetőséget, és azért jöttünk ki, mi pedig a nővéremmel amúgy is gondolkodtunk rajta, hogy külföldre jövünk tanulni, mert így több a lehetőség .. tehát úgymond pont kapóra is jött ez az ajánlat. Nekem hiányoznak az otthoniak, de ezzel együtt szeretek itt élni, úgyhogy meglátjuk, lehet, h nem is megyünk haza ..

Most indulnom is kell, majd vmikor du. benézek :) Szép napot, kellemes dumcsit nektek!

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, hatottak, már gyógyulófélben vagyok!

Kiriki, ezt a sütit mi is nagyon szeretjük, már el is fogyott. Osztálytalálkozó, kerti parti, jó programok.
Látom a vonalzóinkon, hogy megint fej-fej mellett haladunk. Zebrásodunk? Van valami megérzésed?

Szöszke, nagyon jó, hogy a családoddal együtt lehetsz kint. Milyen suliba jársz? Itthon merre éltetek?

Encike, drukkolok!

Zsu, nem csinálsz vonalzót?

Nika, nagyon helyes Gergő! Ez a séró és ez a kacagás! :D

Melcsi, szóltál Róka komának, hogy ez volt az utolsó látogatás?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Bekukkantottam, aztán megyek kamrát festeni! Velem semmi különös, ma megyek dokihoz, majd este beszámolok, hogy mi volt.

Datolya:
Örülök,hogy jobban vagy!

Szöszke:
Akkor nagyon szerencsés, vagy,hogy a sors is így hozta, hogy ki kellett mennetek! :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Datolya: hát igen nehéz időszak áll mögöttünk. Olyan rossz, ha az ember gyereke beteg. De most már minden okés :)
Neked jobbulást. Fú neked nemsoká vizsgaidőszakod lesz ugye? Drukk neked!

Nika: de helyes a fiad. Ez a huncut vigyor mindent elárul. Nagy kópé lehet.

Zsu: nem mindenkinek lesz erős a palástól a mensije. Állítólag segít hogy a baba beágyazódjon, mert méhnyálka vastagító hatása van. De én abbahagytam, mert nagyon erős lett a mensim, és az se jó, ha túl vastag a méhnyálkahártya. Szerintem pár hónapod azért érdemes kipróbálni. Ha nem jön be abbahagyod. A hőmérőzést én is csinálom :)
Apa jobban van már?

Kiriki: jujj nemsoká vége a ciklusodnak. Tünetek?

Melcsi: ki is használtuk a hétvégét. Elég sokat voltunk kint a szabadba. Most már bártan mehetünk Kendével. :)

Encike: hajrá!!!

Szöszke: nekem a fiam előtt lett egy petefészekcisztám. Közbe terhes lettem, és végig sikerült kihordanom őt és a csak a szoptatás alatt szívódott fel a ciszta. Ha nem túl nagy akkor nem érdemes bolygatni. Milyen suliba jársz?

Anda: drukk a dokihoz! De tuti rendben lesz minden. ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Datolya! Örülök, h jobban vagy :)
Igen, tényleg jó, h a családommal élek .. de mi ugye gondolkodunk azon a párommal, h itt is maradunk, ha a szüleim szerződése lejár. Na az nehéz lesz .. Egészségügyi suliba járok :)

Virág! Nekem nem ennyire durva helyen van a ciszta, mint pl. egy petefészek, hanem a fogamban. És a fogorvosom szerint nem biztos, h van helye felszívódni .. csak most én azt honnan tudom, h mi van vele :? Eü suli :)

Anda! Drukk a dokihoz ;)

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk meg a nagybevásárlásból, annyian vannak az utakon! :? :? Mindenhol dugó van! :twisted:

Kiriki: Köszi a drukkot, ma is elkapom apácskát! :lol: :lol:

Datolya: Örülök hogy már jobban vagy! :lol: :lol:
De csinálok vonalzót, múltkor is akartam már, de nem tudtam betenni! :? Még próbálkozom, nem igaz hogy ilyen béna vagyok! :?

Virág: Jó hogy már ki tudtok mozdulni ebbe a szép időbe! :lol:
Igen, köszi, már csak a torka fájdolgál egy kicsit! Már beindult a pudingozás is! :lol: :lol: :lol:

Na megyek porszívózok egyet!

További szép napot mindenkinek! :D :D
zsu83
 
 


Szöszke: Nekem is volt ciszta a fogamba! Nekem is várni kellett hogy felszívódik-e,de nem szívódott fel! :? :?
Úgyhogy tavaly nyáron megműtötték! :cry: Utána két hétig szinte csak joghurton éltem! :? Fogyókúrának viszont kiváló volt! :)
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?