Új privát üzeneted érkezett!

katica aranyos vagy hogy erdeklodsz:)

hat az van hogy ugye ugy volt hogy a baratnom felmond beajanl enegem es a helyere kerulok.namarmost a baratnom mar ket hete nem dolgozik ott csak elfelejtett beajanlani meg szolni is hogy szabad a hely :twisted:
na de sebaj masik vonalon kozeleitem meg a dolgokat,par napon belul valaszt is kapok.
csak azt sajnalom hogy akkor vege a babaprojektnek. :cry:

angel????

Kép
monyo83
 
 


Katica

Úgy legyen :)
Ami a munkatémát illeti ugyanígy vagyok és ugyanezek járnak az eszemben .... sz...r dolgok ezek, de még mindig jobb most lépni mint idegileg kikattanni hisz ez amúgy sem használ most nekünk úgy érzem. Én holnap reggel megyek interjúra .... az a jó hogy végülis tétje nincs nagyon, így talán lazábbra tudom venni a figurát :)

Monyokám

Csak előre és sose tudhatod mit hoz a holnap :) Lehet ha elkezdesz dolgozni hipp hopp ott lesz a bébi a pocakban ... és minden rendben lesz :)
kokusz
 
 


Monyóka persze hogy érdeklődök :P kedvellek benneteket, figyelek.
Akkor hajrá a másik vonalhoz, lehet hogy pont azzal fog kezdődni ahogy Kókusz is mondta. :wink:

Kókusz,
én is megyek délelőtt interjura! :lol: kérek 1 kis szorítást! Ttényleg nem érdemes és nem is szabad legalább a meló miatt stresszelni.szerintem is jobb hogy nincs akkora tétje.
Mondjuk ez a holnapi nekem nagyon bejönne, de gondolom leszünk rá rengetegen.
Utána indulink is hosszúhétvégézni! Végre, ez a kari ajándékunk egymásnak! :lol: ki sem keleünk az ágyból délig :wink:

Angel nem jössz már erre? ! :(
katica_75
 
 

 
 

Üdv Csajok!

Vagyok, vagyok, csak nemigen tudok írni semmi különöset... ma egy újabb levél fogit kezdtem, ha csak az nem...

Monyóka,
nem kell feladni a teherbeesősdit, lehet, hogy épp most! Az élet tud furákat, nagyon kedveli a dupla vagy semmit! :wink: Az meg sztem mindenképp jó, ha nem otthon agyalsz! :)

Kókusz,
hajrá a spontánhoz! :wink:

Katica,
interjú hogy sikerült?
Hova mentek hétvégén?
angel37
 
 


nem kaptam meg a melot.most kezd probaidon egy csaj,ha o nem felel meg akkor en jovok(egy ev alatt o a 7 ik munkas)azert ez durva nem?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Monyo sajnálom ... de ne add fel. Tényleg lehet jót tenne ha melóznál. És ahogy Angel írta az élet néha furcsa dolgokat produkál.

Katica, remélem jól sikerült az interjú. Én egész jónak éreztem, majdnem 1 órét benn voltam. Majd meglátjuk mi sül ki belőle :) Kellemes hosszúhétvégét! Nekem a következő ciklus is kimarad inszemileg, megyünk sielni, de nem is bánom :) aztán majd a lovak közé csapunk ... de hátha nem is lesz rá szükség :)

Angel, köszi a drukkot. Most az idegeskedés úgy érzem megint bejkavar a ciklusomba .... na de sebaj :) Kívánom hogy hamar fogyjon a fogigátló :)
kokusz
 
 


kokusz koszi.meglatjuk 1 honap a probaido ha szol a no akkor mehetek en is kiprobalni.
lanyok egy ilyen allasinterju hogy zajlik.en nem voltam ilyenen mert ahol praksaztam(ezt nem tudom hogy mondjak magyarul)oda vettek fel.
ott nem volt interju csak szolt a fonokno hogy mikor kezdjek.

Kép
monyo83
 
 


na beugrott.praksa=gyakorlat

Kép
monyo83
 
 


Monyo

Értem :) akkor drukk ....
Nem tudom nálatok hogy zajlanak az interjúk, tőlem olyanokat szoktak kérdezni, hogy mik az elvásáraim a munkámat illetően, milyen főnököt szeretnék, fizetésigény. És a beszélgetés alapján mérlegelik, hogy alkalmas vagy e az adott pozicióra.
kokusz
 
 


ja ertem.koszi:)

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
érdekes hely lehet... :roll:
Felvesznek, és mire teherbeesel, jöhetsz is el! 8)

Kókusz,
így hat rád az idegeskedés? :? Az aviva majd visszarázza! :wink:
Az én ciklusomat semmi nem tudja kizökkenteni, még az igazán nagy baj sem...

Köszi, a fogi napról napra egy szemmel kevesebb! :)
angel37
 
 


angel a parom is ezen a velemenyen van,hogy melo melett probalkozhatnank.megvallom en nem szeretnek.
Akkor inkabb most a kovetkezo ciklusban belehuznank es ha sikerul nem megyek melozni ha nem akkor felhagynank egy darabig.

Kép
monyo83
 
 


Miért nem? Sztem hallgass a férjedre! :wink: Végülis mit extrát kell tenni? Nem gyógyszeres ciklus lenne, vagy igen?

Persze, a most következőben is tessék belehúzni!
angel37
 
 


hat lehet bevalalnam a gyogyszeres ciklust de ez megint a dokitol fugg,na meg a paromat is meg kellene kerdeznem :oops:

nem.melo mellet nem akarok probalkozni.A baratnomet kikerdeztem ez nem egy lightos melo.(olyan mint az en elozo munkahelyem volt)sokat kell emelgetni,rohangalni egeszmunkaido alatt talpon lenni.nem vallalom igy a kockazatot,akkor inkabb el se induljon valami minthogy miattam menjen el.
igy is mar parszor megsirattam az egeszet hogy nekem soha nem lesz olyan felhotlen terhesegem mint amilyennek lennie kene.az elozmenyek miatt tuti egesz terhesegem a parazasrol fog szolni,ezt azert sajnalom :oops: na ilyen kis erzekenyke vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Ja, azt hittem, hogy esetleg a gyógyszeresség miatt nem akarnál dolgozni mellette.

Végülis nem vagyok a helyedben... de valszeg vállalnám a munkát, és ha összejön, hamar lelépnék. Nyilván nekem is lenne furdalásom, mert lelkiismeretem azért van :wink: , de ennyire legyünk már önzők!

Hát felhőtlen terhességem az nekem se lesz.
angel37
 
 


a parom szerint a legnagyobb baj velem az hogy tutyimutyi beszari vagyok.
hiszen ha pozitiv lenne a tesztem masnap mar be se kellene mennem dolgozni,de en ezt nem tudom igy megcsinalni.pedig nagyon sok fonok megerdemelne :twisted: mondjuk az elozovel siman megcsinalnam mert az egy dog volt.
ja meg egy kis bokkeno.
valami szerzodest kellene alairni.igen am de ne nem ertem a szoveget szerbul van,es ha olyat irok ala amit nem szeretnek?az is igaz hogy az elozo munkahelyemen meg alairt helyettem valaki :shock: :shock: ugy felkaptam a vizet,ez alairashamisitas :twisted:

Kép
monyo83
 
 


Jesszus! Az durva, hogy aláírtak helyetted!!! Még jó hogy nem lett belőle valami károd! Na meg az is elég érdekes, hogy aláíratnak olyat, mit tudják, hogy nem értesz... Hát, ha aláírod, párod mindenképp nézze át előtte!

Nem kéne rögtön otthagyni a munkahelyed egy kétcsíkos láttán! Egy darabig még maradhatnál. Az előző szerencsétlenül végződött alkalmakkor sem azon múlt sztem, hogy nem feküdtél otthon...
angel37
 
 


na ja eleg durva volt mikor mentem a felmondas utan a papirokert es latom a nevem egy papairon amit en meg nem is lattam nemhogy alairtam volna. :twisted: hiaba, csak 18 voltam es elhittem hogy semmi szerzodest nem kell alairni :twisted:

ha odaig jutok akkor megkerdezem hogy nem e nezhetne at a parom hogy mit irok ala.

ezt is mondtam aparomnak ha pozitiv a tesztem az nem biztos hogy meg is marad.szerinte ezt akkor is igy kene csinalni.na ja konnyu neki,neki soha nem kell odaallni a fonok ele hogy ,hee holnaptol nem jovok mert terhes vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Ezzel minden dolgoző nő megküzd valamilyen szinten, hogy szint kell vallania a főnök előtt...

Bár már itt tartanék! :roll: Most nem izélok ezen, de ha ott fogok tartani, biztos fogok egy kicsikét problémázni! :wink:
angel37
 
 


huh az eszmecserenk kozben kesz lett a zoldbablevesem :lol: nagyon fiiiniii lett mar be is kajaltam egy tanyerral.nyami:) :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Még jó, hogy nem futott ki! :wink:
Ügyes vagy! :) Én nem vagyok egy konyhatündér...
angel37
 
 


nem fut ki,nyitva az ajto hallom ha valami nem stimmel a konyhaban :lol: :lol:
hat en sem tudtam semmit fozni,aztan szepen mindent megtanultam.vegul is valamit kell enni adnom az uramnak :lol:

Kép
monyo83
 
 


meg most is le vagyok fagyva.mehetek dolgozni probaidore par napra.
kapok en is egy eselyt,megmutathatom mit tudok.
jaj en ugy be vagyok tojva.

Kép
monyo83
 
 


Na hali csajok!

Na pénteken már hívtak egy másik helyről is, aszem a jövő hetem elég sűrű lesz ... interjúhegyek lesznek :)

Csajok olyan ovulációm volt, hogy majd leszakad a bal petefészkem ... kb akkor fájt ennyire mikor stimu volt. Én meg aggódtam hogy nem lesz ovulációm, de ma reggel már 37-et mértem. A legszebb az lenne ha most sikerülne teherbe esni és akkor hagynám a fenébe az álláskeresést, kiíratnám magam rögtön. Álmodik a nyomor :lol:

Itt gusztustalan idő van, fúj a szél és esik az eső ....
kokusz
 
 


Sziasztok :P megjöttünk.
Gyulán voltunk, szuper volt! Nagyon tetszett a város, olyan kis nyugis.A strandolás is jól esett.
Hát az interju nem sikerült olyan jól asszem :cry: bár jó lenne a hely, nem bízom benne tulságosan, febr. közepén szólnak vissza a következő fordulókról.
Próbálom majd kideríteni a héten hogy mi vár rám odabent, és ennek függvényében tovább keresek én is.

Angel
akkor ha most elfogynak a bogyók már indulnak a szurik is?:D
Monyoka!
Tök jó hogy kapsz Te is lehetőséget a melóba!!! Mikor kell menned? Sztem se parázz még a babás dolgokon, ha összejön úgyis csak ő fog már számítani..és ez így jó.
Kókusz!
gratu a pé-hez! :lol: Tornázol? Én kicsit lógtam a múlt héten
:oops: de ma elkezdtem a kocsiban a beszorító gyakorlatokat és holnap a pánikot fogom csinálni, ma vagyok a 29.napon...szeretném minél előbb megkezdeni a stimut az inszemre.
Drukkolok a melóhoz is! A fizura vonatkozó kérdést ki nem állhatom ! :twisted:

Ja és a lényeg ma végre megvolt a nagy találkozás a babyvel! Olyan de olyan picike! :lol: nagyon rég láttunk ilyen friss újszülöttet!
katica_75
 
 


Katica

Ja el is felejtettem hogy te pihizel :) én is őgy mennék, épp tegnap említettem a férjemnek hogy el kéne menjünk valamerre, van még üdülési csekkünk.
A tornával én is lógtam az az igazság ....
Hmmm most akkor mihez kell drukkolni? Mensihez? Lehet meg sem jön 8)
Bébi biztos édes ... én is már várom hogy megszülessen a kiscsaj :)
kokusz
 
 


Kókusz
Hát ezt a helyet ahol voltunk ajánlom,Igaz csak 3 csillagos de összeköti a strandot 1 folyosó a hotellel és így papucsban át lehet csattogni :lol: és árban is elfogadható.
Hát nem is tudom, asszem azért továbbra is piri ellenes drukkot kérnék. Hiába csináltam a beszorítóst meg a pánikot is még semmi :?

Monyo
milyen volt a próbanap?? (gondolom fárasztó? :wink: )
katica_75
 
 


Katica

8) drukkolok .... de jó lenne ha babás lennél ... teszt?

Nekem meg aszem vesekövem van csajok, az előbb volt egy olyan görcsöm hogy azt hittem végem van, és fáj a pisilés is ...
kokusz
 
 


sziasztok.

kokusz :shock: nema hogy vesekoved legyen.nem lehet hogy felfaztal?

penteken megyek probameloba,meglatjuk nem sok remenyt fuzok hozza.

Kép
monyo83
 
 


Monyo

Hát pedig a tünetek alapján nagyon valószínű ... meglátjuk. Nem hiányzik ... de ha az van reméélem kijön hamar.

Na csak tessék pozitívan hozzáállni a melóhoz :)
kokusz
 
 


Na lányok már meg is szültem a követ .... jó nagy .... remélem több nincsen. :roll:
kokusz
 
 


jezus kokusz :shock: jo hogy tul vagy rajta 8)

Kép
monyo83
 
 


Szegény Kókusz!
örülök hogy akkor túl vagy rajta! Nem iszol eleget? vagy honnan szedted??

Monyóka
drukkolok nagyon péntekre!! Ne légy nega! Ha profi a nő akkor biztos szívesen betanít csak lássa hogy lelkes és igyekvő vagy :wink: sztem az már fél siker.

Drága piri barátném kóstolgat! Most utoljára még szívesen látom! :mrgreen: asszem mégis hatott a sok beszorító gyakorlat! :lol: akkor kb jövő pénteken kell uh.-ra mennem ? és elvileg hétfőn inszem..

Leültünk bent meló ügyben...hát csajok kész vagyok tőlük, ez lesz a 4. év hogy még inflációt sem követünk..Normális ez?-ugye nem?!
katica_75
 
 


Kókusz,
jujj :shock: Tessék rengeteg folyadékot inni!

Katica,
vivát uccsó mensi! :)

Monyóka,
ügyes légy a próbamelóval! :wink:

na voltam konzultálni kedden, minden, ahogy eddig is gondoltam: 20-ig gyogyó, 25-től szuri, márc 3. tüszőnézés! Kicsit kevesebb stimut fogok kapni, mint eddig, a dokibácsi kicsit sokallta a múltkori petesejtszámot :? Azért remélem nem lövünk nagyon alá a dolgoknak! :wink:
angel37
 
 


Katica

Nem tudom, épp ezen filóztam tegnap hogy tök sokat iszok mindig figyelek rá .... úgyhogy nemtom honnan szedtem, de nem kívánom senkinek. Brutál volt.
Fizu ügyben nálunk ugyanez volt most, 5% .... én is kiakadtam.
Akkor kezdhetünk lassan drukkolni neked :)

Angel

Ittam tegnap 5 liter teát ... úgy tele voltam hogy azt hittem szétrobbanok. Akkor neked is indul lassan a dolog :)

Lányok mostmár kell hogy jöjjön a babaeső ... :)
kokusz
 
 


Kókusz!
úgy legyen! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: +++++++++++++++
tényleg 2008-ban még nem is lett senki exszáni.

Monyó
drukkolok nagyon holnapra! Majd gyere beszámolni!:P

Angel
tök izgi!!! :lol:
katica_75
 
 


Sziasztok!

Hu de el van tűnve mindenki. Én még itthon dekkolok, fáj a vesém. Most azt próbálom bemagyarázni magamnak, hogy eddig azért nem sikerült teherbe esnem mert vesekövem volt :lol:

Monyo mi újság van?
kokusz
 
 


Sziasztok!

Hmmm merre vagytok?
Monyo láttam a másik topikon hogy mi volt a melóval .... sajnálom ... :?

Velem semmi extra, fáj a hátam a változatosság kedvéért. Hétvégén voltunk tesóméknál, 3 hét múlva szül. Jajjj én is őgy szeretnék már nagy pocakot.

Nem tudom mit csináljak. Emberem menni akar sielni egy hétre barátokkal. De nekem meg nem sok kedvem van azzal a társasággal. Viszont ha ez a hónap nem sikerült, és nem megyek el akkor a következőben még esély sem lesz mert épp akkorra esik a peteérésem. :roll:
kokusz
 
 


Üdv!

Kókusz,
asszem én elmennék, igyekeznék elkapni a pé-t - kihasználva az aviva hatását, hátha mégse kell újra a mesterséges segítséghez fordulni! Meg amúgyis jó buli! Majd kellő mennyiségú itallal túlteszed magad a társaságon! :)

Sajna 8 éve voltam utoljára sielni, akkor taccsra ment a térdem. Drága párom és apu mennek viszont együtt, persze mikor máskor, mint a várható beültetésem után! :wink:
angel37
 
 


Ja, hülye vagyok ,hogy elküldtem, pedig akartam még írni... :roll:

Monyóka,
mi történt az állással? Ide is megírod?
Bár, ha jól sejtem, nem jó hírek...
angel37
 
 


lanyok fordulat van.

a fonokno felhivott es az van hogy megis kezdem holnap a melot.szerinte probaljam meg.hat megprobalom.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
hajrá, ez nagyon jó!!! Ügyes légy! :wink:

Jókor kérdeztem! :)
angel37
 
 


Angel

Hát kénytelen leszek elmenni .... de azért még bízom ebben a hónapban, hátha ...
A térdem nekem sem az igazi. És még a hátam is fáj ráadásul, ma megyek a reumatológiára. Tök rozoga vagyok ....

Monyo akkor hajrá :)
kokusz
 
 


Hú de nyomik vagyunk már ilyen fiatalon! :shock: :lol: Vagyis szánik! :wink:

Sztem elmehetsz, max. nem sielsz! Csak libegőzöl, nézelődsz, döglesz, sétálsz! :) Én erősen gonodlkodtam, hogy csatlakozom a fiúkhoz "csak úgy", de beülti után inkább nem..., mi van, ha épp most fog el a hyperstimu? :roll:
angel37
 
 


Na hali

Csajok, izomgyulladásom van. Eddig ez derült ki és a röntgen még csak holnap lesz meg. Remélem azon már nem lesz semmi eltérés. Le vannak tapadva az izmaim végig a gerincem mellett főleg a bal oldalon. Kaptam egy rakás gyógyszert. Ez már tényleg száni :roll:

Angel, ja így érthető hogy nem csatlakozol. Én aszem elmegyek :)
kokusz
 
 


(((((Kókusz)))))
tényleg rádjár a rúd mostanság . Gyógyulj meg! Aviváznod szabad?Vagy moccani sem tudsz.... :roll:
Azért a sielés biztos így is jó pihi lesz!
Én is szeretek csak nem jutok el mostanság :cry: apa nem tud...

Monyó
szuper hogy a nőci így ragaszkodottt hozzád! Biztos látta hogy ügyes leszel, csak bízz Te is 1 kicsit magadban! :P
Majd gyere beszámolni, mikor kezdhetsz?

Angel,
ha minden szépen megy a beülti során akkor is kialakulhat hyperstimu? Ha minden ok. elvihetnétek a skacokat is pihenni :D
Junkoról van esetleg híred? Lassan fagyibabáznak nem?Nagy ölelés ha beszélsz vele.

Én pénteken megyek uhra aztán remélem hétfőn inszem.És ez a 20.napom a 90napos diétában -4kg .De eszem ám sokat csak szétválasztok :shock:
katica_75
 
 


Sziasztok,

Kókusz,
kétségtelen a szániság :? Jobbulást!
Hátha a baba meg épp most sikerül!

Katica,
igen, lehet másodlagos hyperstimu is, akkor fordulhat elő, ha megtörténik a beágyazódás, és a szervezet rádobja a saját hcg-jét - mert azért ezt se zárjuk ki! :wink:

Drukk az UH-hoz! :)

Junko, ha jelentkezik, és kéri, hogy tudósítsak róla, akkor írok!

Monyóka,
milyen volt az első munkanap? :)
angel37
 
 


Sziasztok

Katica, bevallom nem nagyon avivázok ... bár most nem is menne, alig bírok mozogni. Kíváncsi vagyok mi jön még. Állás ügyben valami fejlemény van nálad?
Ja s gratula a fogyáshoz :) nekem is kéne egy kicsit figyelni mert amit az ünnepek alatt felszedtem még mindig rajtam van ....

Angel, reménykedem :) a hétvégére nem várom a mensit ....
kokusz
 
 


Na hali csajok

Nehogy jól érezzem magam és még tetézzem a szániságom .... a gerincemmel is gond van több helyen is. Holnap reggel megyek kezelésre, majd ott mondja meg a doki hogy mi a gond.
kokusz
 
 


Kókusz drukkolok nagyon hogy ne legyen semmi komoly!+++++++

Angel,
lassan vághatod a centit!! :P

Monyóka nagyon dolgozhat :wink:
katica_75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?