Új privát üzeneted érkezett!

Nicol!

:evil: A mensi miatt.

Babus!

Csokiiiii, jessz, ha nem lesz lány, a csoki akkor is boldogít.

Lassan mi sem állunk ellen a kistesónak, bár nekem csak most van meg másodjára mióta Kindzse megszületett. Viszont most érzem a peteérést. Mondjuk mi hagytunk időt, hogy beérjen a projekt, így nincs görcs.
Az meg, hogy fiú vagy lyány lesz-e, nekünk most is mindegy. Kinga olyan jól szuperál, hogy reméljük ketteske is ilyen jó fej lesz, mert ez a lényeg, az, hogy kukija van vagy nincs, az nekünk mindegy.
Kofa a múltkor ott ábrándozott, hogy a nagy sikerre való tekintettel most akár ikrek is jöhetnének, na attól kicsit parrantanék, de biztos belejönnénk, mint kiskutya az ugatásba. :wink:

Drukk mindenkinek, aki babát szeretne!

tjuca
 
 


Sziasztok!
Lentebbi topikból vagyok.Lenne egy kérdésem:
Nappal ébreszem-e 3 óránként Emilit, vagy sem?Védőnő, doki szerint igen, éjjel ne.Mások szerint hagyjam aludni, mert micsoda dolog egy embert felkelteni azért, hogy egyen.Majd ha éhes lesz, felkel magától.
Namost Emili éjjel fél 2-ig alszik rendesen, akkor eszik, és utánna óránként ébred, és éhes, mert nem eszi meg az adagját, csak a felét, 40 g-okat kb., utánna úgy bealszik, hogy semmivel nem lehet felébreszteni, de ha mégis sikerülne, akkor sem eszik, kilöki a nyelvével.Cumisüvegből eszik, a mellbimbósebesedésem miatt.
Szóval többet nem tudok belediktálni, hogy aludjon utánna min. 2- 2.5 órát, és mi is tudjunk pihenni.Nappal is kukorékol, du. van egy nagyobb alvása.Azt is mondták, hogy nincs beállva a nappal-éjszaka ciklusa.Én is úgy vettem észre, hogy neki az éjszaka du.-tól éjjel 2ig tart, utánna fent van, meg nézelődik.
Szóval ez ügyben kérnék tanácsot, hogy keltsem-e nappal, és hogy hogy tudnám rendesen megetetni, hogy megegye az adagját egyszerre, ne 3 részletbe, félóránként? :roll:
Bocsi hogy hosszú lettem, köszönöm elöre is a segítséget!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Nicol,
drukkolok, hogy mielobb megjojjon. Mikor kell menned ujra dokihoz?

Babus, Mea,
nekunk sem jott be ez a nemtommilyen naptar. Szerinte ugyanis Mate nalunk is lany, en meg fiu vagyok. Nem tudom, melyik a rosszabb :lol:

Panka,
en ebresztenem nappal Emilit, ha ejszaka ennyire nem erzi, hogy mi van? En Matenal is a 3 orankenti szoptatas muveletet csinaltam, nekunk nagyon bejott. 6 hetesen mar ataludta az ejszakat tulajdonkeppen. (Este 10-tol reggel 6-ig), mindenfele szadizas nelkul. Ugyhogy en hive vagyok a nappali rendszeres etetesnek, de hallgass meg mas velemenyt is :oops:

Judit,
nagyon sokat gondolok ratok, nemsokara mar erdemben is tudunk targyalni ezekrol a kis rosszcsontokrol! Ati hogy viseli egyebkent Andris letezeset?

Mi jol vagyunk, mar a 38. hetet is elkezdtem. Tenyleg nincs mar messze 17-e, foleg, hogy akar elobb is kijohet Maja.
En meg mindig nyomorek vagyok, nagyon nyomodik ez az ideg, oriasi mazli, hogy van segitsegem, kulonben mar kikeszitettem volna magam azon, hogy nem tudom ellatni Matet.

Van egy durva tortenetem is. Ha valaki gondolkozik a nem kotelezo, mereg draga oltasokon...

Egyik ismerosunk 9 honapos kisfia tert vegre magahoz a komabol azutan, hogy olyan agyhartyadulladast szedett ossze, amitol majdnem meghalt. A veseje is leallt, egy 8kg-s kisgyereken 1 het alatt +6kg viz volt, a felismerhetetlensegig eldeformalodott mindene.
Most szedtek le a lelegeztetogeprol, es vegre 2 het utan elkezdett javulni szegenyke, de messze meg a teljes gyogyulas! Ezt csak ugy irtam, nem remisztgetes gyanant, csak bennem is rengeteg kerdojel volt ezek miatt a nem kotelezo oltasok miatt, de most nagyon "megnyugodtam", hogy tenyleg leteznek ezek a rohadek betegsegek!!!

Sziasztok,
Vanda
vanda72
 
 

 
 

Vanda!
Köszi!
Ez a kisfiú akkor ha jól értem nem kapta meg az oltást, hanem a betegséget szedte össze vhonnan? :roll: vagy az oltástól lett beteg?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka
Én Kristóffal így is, úgy is csináltam. Eleinte, amíg kizárólag csak szopizott, addig igény szerint szopizott, (én igazából ezt pártolom), amikor neki kellett.
Aztán mivel hamar lecsökkent a tejcsim és már pótolni kellett, akkor már 3-4 óránként etettem, de fel soha nem ébresztettem, ő ugyanis nappal szinte sohasem aludt :lol: , cserébe éjszakánként hatalmasakat aludt :lol:


Vanda
Szegény kisfiú :( Még belegondolni is rossz, hogy ha Kristóffal történne ilyesmi...


Juca
Csoki mégis kilőve, most néztem át a fiú-lány :lol: gyűjteményemet, és a kisfiúhoz kell csoki :( , helyette joghurttal tömöm magam (pedig utálom), és vettem egy "zsák" mandarint, azt zabálom egymás után.


Egyszer régen már talán írtam, de ezen az oldalom:http://bebilap.hu/horoszkop/ van egy tök jó babahoroszkóp, én nagyon nem hiszek az ilyesmiben, de amit itt írnak, az szinte 1000%-osan Kristófra illik :lol:
Mea, úgy tudom, de horoszkóp-párti vagy, kíváncsi vagyok, Livire bejön-e, amit írnak :lol:


Babus

Kép
babus2005
 
 


Nem jól szúrtam be a címet, szóval itt van a babahoroszkóp:

http://bebilap.hu/horoszkop/

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Ne már, akkor a csokitól Kingának akkora kukaca lenne....
Viszont a horoszkóp nagyon illik a kisasszonyra. Ikrek. Két szűz skacnak, hát, olyan, mintha két kockafejűnek, egy tojásbuksis jutott volna.

Panka!

Ébreszteni nem kellett. Levélre :-) Mohó. Hogy ne legyen az? Nekem nem sikerült megfejteni, és trükközni, így nagyon sokáig zöldet tojt.

tjuca
 
 




Sziasztok:)

Babus:)

Örülök,hogy megjött a mensid,akkor közelebb vagy egy lépéssel a kistesóhoz!!!
Akartam már a multkor is kérdezni,hogy neked nem szóltak,hogy be kell iratnod Kristófot az oviba ilyen előbeiratkozás van erre felénk, ha betölti a gyerek a 2.életévét!!!
Nekem el kellett intéznem, nekem meg Vikinek egy ideiglenes lakcimet,mert mi nem ide Őrhalomba szeretnénk, hogy járjon hanen be a városba Gyarmatra!!
Mi már jövő héten megyünk ovit nézzni,kettőt kell meg jelőlni és majd várjuk,hogy melyikbe veszik őt fel!!!!!
Mindenki furcsálja hogy már 2 évesen be kell iratni a gyereket!!!
De hát mit csináljak két ovónéni is szólt akkor csak ugy van!!!!!!!!!

Láttom nagyon kislányt szeretnél,IGEN ez tényleg igaz,hogy nagyon sok tejterméket kell enni,mert ha jobban bele gondolok én nagyon sok ilyet ettem,na meg a CSOKI:)
Hiztam is tőle rendesen
:lol:

Nem, én nem akarom Vikit bölcsibe iratni,csak már ugye 2 éves lesz nagyon gyorsan elszalad ez a 1 év és nem sokára ovis lesz,engem meg vár az a fránya munka!!!!
Hát nem tudom,voltam bent a gyeshez igényelni papirt a munkahelyemen,hát semmit nem változott :evil:
CSak az hogy 3.műszak van,TUTI HOGY ÉN NEM TUDOM VÁLLALNI MÉG 2 SEM:(
Ugyhogy lehangoló látvány volt,és gondolkozóba estem!!!!!!!
VAgy vissza megyek és akkor alig fogom láttni vikit,vagy keresek vmi másik munkát de azt ugye addig nem tudok amig "Ott dolgok" vagy babás leszek még az idén!!!!!!!!!

LÁnyok annyira össze vagyok zavarodva nem tudom mit csináljak:(
Na,mindegy azért még van időm gondolkozni:)

na,lépek felébredt apa+lánya:)
az ebéd utánni pihiből :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Nálunk is most kell majd beíratkozni az oviba, 17.-én lesz majd nyílt nap és másnap lesz beíratkozás.
Viszont ma elgondolkodtam, mert eredetileg ugyan ezt az ovit szerettem volna, mert 5 percre lakunk tőle, viszont egy kisgyerekes ismerősünk ajánlott egy másik ovit, ők tuti oda íratják majd be a Zsófijukat, azt mondták, olyan, mint egy magánovi, pedig nem az, minden óvónéni nagyon aranyos volt, úgyhogy szinte mindegy, kihez kerül a gyerek és roppant kedvesek ott a gyerekekkel, és még azt is mondták, az se baj, ha nem szobatiszta, ők úgy is vállalják. Viszont, hátránya, hogy gyalog kicsit messze nekünk, mármint inkább Kristófnak, autóval meg, ki tudja meg tudjuk-e oldani majd minden reggel, hiszen Apucink hajnali fél 6-kor elmegy autóval, utána már max. anyumék autójával tudom elvinni, dehát ez meg körülményes minden reggel.
Nem tudom.


Munkával pedig nekem is ez van. Mindennap felbuszozni Pestre, 2 műszakban, 12 órázni, gyerek mellett nem lehet.
A pénz viszont relaíve jó, mármint az egészségügyhöz viszonyítva.
Máshová fogalmam sincs hová menjek, így, és ettől függetlenül is, tervezve van a tesó, aztán majd meglátjuk.
Közben anyukám munkahelyére, egy üzemorvosi rendelőbe betanulgatok (halál unalmas :( ), és ha nem lesz más, max. a hugi :lol: után oda megyek dolgozni :lol:

Most eltökéltem, hogy tuti össze fog jönni a baba :lol:
Sőt, mindent elterveztem :lol:
Most nem csak 1 tüszőm lesz, mint anno Kristófnál, mindig, cisztám meg pláne nem, hanem bizti lesz min. 2 tüszőm, abból 1 kiscsajszi megfogan jövő hétvégén, névnapi ajándékként letesztelek egy pozitívat és szilveszterre megszületik a hugi :lol: :lol: :lol:
Jó terv?!?! :lol: :lol: :lol:
Áááá, amúgy én nem akarom görcsösen, meg nem jár minden gondolatom a kistesó körül :roll: :lol:



Babus

Kép
babus2005
 
 


Nyakdugo szakertok!

Lehet szerintetek sargas-zoldes szine a nyakdugonak vagy csak ez a veres-barnas verzio letezik?

Most Canestent kell hasznalnom, mert van valami gombam, es lehet, hogy csak emiatt jott ki belolem valami?

Bocs, ha bena a tema, de nekem Matenal nem ment el a nyakdugom vagy nem vettem eszre, nem tudom?

Koszi!
vanda72
 
 


Vanda
Nekem is véres-barnás volt a nyákdugó, zöldesről még nem hallottam, de nem tudom, talán kérdezd meg s dokidat, az a biztos :)


Még a kínai naptárról jutott eszembe, hogy remélem nálam, pont fordítva működik.
Kristófnál lányt mutatott, és ugye fiú lett. Most, ebben a hónapban fiút mutat, talán akkor most meg lány lesz :lol: :lol:


Babus

Kép
babus2005
 
 


Vanda!

Hát ez a sárgás zöld cucc nem hangzik jól :-( Kérdezz rá az orvosnál.
Nekem olyan első napi menstruációs trutyi volt. Bocsesz.

Babus!

Ennél jobban már nem lehet lányt kreálni! Lányos clostit írt a doki??? :lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Pankaa!
Nekem 7hetem volt pokoli,ami az ejszakakat illeti. Nalunk a kicsi totel felcserelte a napszakokat. De eszem agaban sem volt ebreszteni nappal, mert ott volt nekem Atti, akit el kellett latnom, foglalkozni kellett. Aztan 8kor O ment aludni, es kelt az Andris. Vele akkortol reggelig voltam fent. Csak cicin volt csondben. De lekopogom, 2 napja este alszik, es nappal van fent tobbett. Allitolag 6het utan valtoznak, nalunk ez 7 het utan tortent meg. Azaz holnap lesz 8hetes :)

Lanyok, en neha ugy erzem nem birom tovabb. Pedig 2napja ejszaka nem kelunk. De egyszeruen egyszerre foglalkozni a 2kicsivel :( Atti egesz jo, csak mindig egyszerre sirnak, ehesek, stb... pl. Atti orditva (mostanaban utal zuhanyozni, oltozni) kadban kakisan, zuhanyzas. Persze a kicsi mikor, hat pont akkor kezdett el a babakocsiban sikitani, de szo szerint, mintha nyuztak volna. Azt sem tudtam mi legyen.

Amikor az udvaron vagyunk nem merek bejonni wc-re, mert felek,hogy vagy Attival tortenik valami, vagy a kicsivel nem szandekosan, de csinal valamit, szoval ez is problema. Mar gondolkodtam rajta, hogy felhasznalom Atti bilijet :)

Meg egyenlore nem latok kiutat, de ugy erzem, ha kialakulna egy rendszer, akkor biztos konnyebb lenne. Egyenlore magamra semmi ido, foleg a kajalasra. Igy mar muszaj volt tapszert adni, de mar megbekeltem vele. Rossz erzes, mert Atti 14honapos koraig (napi 5-6szor szopizott)

Kerdes:
Attinal elkezdodott a NEM korszak. Mindenre ezt mondja. Nem akar fogatmosni (eddig imadott), pelust cserelni, oltozni. Ez most borzasztoan rosszkor jott. Neha alig birok vele. Pedig csak 2napja tart kb. Meddig tart meg? :)

Vanda!
IRj majd mi van Veled. Mit mondott a dokid? A nyakdugo ment el?

Egyet szeretnek meg tisztazni, az Atti rengeteget segit nekem, igazan szuper ferj, es apa. Egy szavam sem lehet ra! Ez az elozo levelembol talan nem derult ki. Ejszaka O is kel velunk, de szegenyem nem tud mit csinalni, eddig a kicsit csak a cic nyugtatta meg.

Megyek, mert a kicsi mar reg alszik, vegre pihenhetnek :)

Osszegyujtottem aranyos mondokakat, altatokat, furdetoket, mutogatosokat, stb. Ha valakit erdekel szivesen atkuldom.

Jo ejt!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!

Basszus, nálunk mindenkinél bevált anaptár.
Mi ugye majd kisfiút szeretnénk, de tuti nálunk nem fog bejönni a naptár :evil:

A horoszkópokban hiszek és igazak Lívire de nagyon nagyon fontos az ascendensük is, mert az is befolyásolja, hogy milyen.
Ol. Lívi szűz-skorpióval és azért ez megérződik rajta :D
Nem olyan kis félős meg önbizalomhiányos ill szorongó mint a szűzek, hanem elég karakán :D :D :D
8szűzek bocsánat, természetesen nem minden szűzre igaz, mivel mondom ascendens nagyon befolyásol)

Nézzétek meg az ascendenseiket is.
Írjátok meg ha tudjátok már!
kiváncsi vagyok

[color=red]Ja és kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!!!!!!!!![/color]

Mea
mea
 
 



Mea
mea
 
 


Volt egyszer egy kicsi kacsa,
úgy hívták, hogy Hápi.
Alig bújt ki a tojásból,
máris tudott járni.
Pihés volt a feje, nyaka,
szárnya, hasa, háta,
színe pedig, mint a pitypang,
éppen olyan sárga.
Hápi kacs minden reggel
fölkelt kakasszóra,
kapta magát s szaporázva
totyogott a tóra.
Hogy a vízbe toccsanhasson,
mindig csak azt leste...
Fürdött reggel, fürdött este,
jót lubickolt este.
Hát egy napon Hápi kacsa
csodálkozva látja:
hófehér lett nyaka, hasa,
háta meg a szárnya!
Addig-addig mosdott, fürdött
lubickolt a tóba
amíg az a szép sárga szín
mind lekopott róla...


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!!!

Mea
mea
 
 


Kép Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok :lol:

KELLEMES HÚSVÉTOT MINDENKINEK!!!


Kép Kép Kép



Judit
Örülök, hogy már legalább pár napja tudsz pihizni éjszaka, reméljük így is marad :D

NEM-korszak:
Fogalmam sincs meddig tart, de szerintem jó pár hónapig biztos.
Kristófnál már vagy fél éve biztos elkezdődött ez az állandó NEM, viszont egyre több mindenre mondja, szinte egész nap kötekedik, és még erre jött rá mostanában, az igazi hiszti, ami eddig nem volt és már azt hittem megússzuk, amikoris földre veti magát, hisztizik, rúgkapál, a múltkor a játszótértől vonszoltam hazáig, toltam be a lépcsőházba, és ilyenek.
Nem könnyű ilyenkor velük.


Mea
Megnéztem, én bika, Kristóf nyilas-aszcendensű, hát, részben igazak, főleg Kristófra :lol:


Babus
[/i]

Kép
babus2005
 
 


Mea
Nagyon édi Livi, ahogy pakolgatja a nyuszijait :D :D

Kép
babus2005
 
 


[i]

Sziasztok:)

Mea:)
Nagyon aranyos a kis Livi.ahogy játszik a tojássokkal:)

Képzeljétek, Viktória félt attól,hogy meglocsolták:)
Végig,üvöltötte,de aztán a csokitojit örömmel adta:)
Ki érti ezt a csajt :roll:

Dobok fel pár képet,ha nem bánjátok!
Tegnap,meg ma készültek :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép

puszi
Edina és Viktória

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Nagyon aranyos Viki :lol:
És nagyon megváltozott, olyan nagylányos lett :lol: És olyan magasnak és karcsúnak tűnik :lol: Igazi nő :lol: Hány cm? Kristóf 94cm és 14,7kg :D
Ja, és szerintem nagyon rád hasonlít :lol:


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Edinka,
tenyleg nagyon nagy lett Viki, mar szinte nincsenek is kisbabas vonasai :lol:
Visszamenni dolgozni vagy tesot gyartani? Kerdezd meg ujra kb 1 honap mulva, addigra mar erdemben fogok tudni valaszolni :oops:

Mi jol vagyunk, picit jobb a csipom is, egeszen jol mozgok mar. Hetvegen Mate nem volt velunk, leengedtem videkre husvetolni. O szuper jol erezte magat, nekem nagyon furcsa volt, hogy nem volt itt a kis orokmozgom.

Valtozatlanul nagyon felek a mutettol es hogy mi jon utana, de remelem, hogy hamar tul leszunk az egeszen es foleg, hogy Majaval is minden a legnagyobb rendben lesz!

Sziasztok,
Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

Lívi köszöni a bókokat :)

Edina!

Mekkora nagylány lett tényleg Viki, nagyonn helyes :D

Lívi is félt a locsolóktól :?

Vanda!

Drukk a műtéthez!!!

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Babus
Na mi volt ma az UH-n?????? Változatlanul jól viseled a clostyt? Aranyos a képeken Kristóf nagyon :)

Vanda
Hogy vagy? Nyákdugó volt? Már 1 hét sincs vissza, ha a 17-ét vesszük alapul :)

Nicol
Érdekes, hogy most nem jön meg a menzid, hisz neked nem volt problémád, ha jól emlékszem. Reméljük ez most csak egyszeri dolog, és épp ebben a hónapban kimarad a peteérésed, hisz ez lehetséges és normális is. Próbálj ne stresszelni rajta, mert ez is késleltetheti a vérzést.

Timika
Hogy vagytok? :)

Edina
Tényleg mintha nyúlott volna Viki :) Aranyos, szép kislány nagyon :) Munkahelyi kérdés nagyon kétségbeejtő lehet, ha most tanácstalan vagy, adj kis időt magadnak, hátha letisztul a helyzet, és könnyebben jön a megoldás.

Velünk: még nem készült újabb pocakos kép, de ami késik, nem múlik :) A baba-képeket még nem készítettem el, elég nehéz a UH felvételből jól elkapni a pillanatot, de nem felejtettem el :)
Múlt héten ismét volt kis ijedség :( Csütörtök este jelentkezett nagyon enyhe vérzés, inkább csak rózsaszín váladék volt. Mivel meg sem közelítette azt a mértéket, amivel korábban bementünk a kórházba, így nem kaptam pánikrohamot, és rohantam be ismét. Persze nem volt éppen nyugodt az éjszaka, de másnap délelőtt teljesen el is múlt a rószaszín, és helyreállt a dolog. Délután bementem a kórházba, hoyg beszéljek a dokimmal, aki azt mondta el, amit magamtól is gondoltam: pici rózsaszín sem normális a terhesség alatt, és nem tudják egyértelműen mitől van, mást nem is tudnának csinálni, max infúziót adni, úgyhogy pihizzek, amig nem görcsölök hozzá és a baba mozgása jó, addig nincs baj. A baba mozgása pedig szerintem nagyon jó, aktív, semmi görcs. Aznap szerintem kicsit megerőltettem magam itthon, a fürdőszobát puceváltam ki, ami bár elég picit, de el volt hanyaglva. És ez sok volt, most már tuodm, ebben is hol a határ. Ja, ami édekes volt, a rószaszínezés előtti éjszaka elég rossz álmom volt, véreztem, be a kórházba, és a dokik el akarták venni a babát, én meg nem hagytam, hisz ő egészséges, és szeretem és akarom, és saját felelősségemre kijöttem a kórházból. Hát....... talán megérzi az ember ha baj lehet :(
Húsvétra eljöttek a szüleim, sokmindent hoztak, meg anyukám sokat segített, mégis kicsit elfáradtam, és most kipihenem ezen fáradalmakat :)
Nagyon boldoggá tesz, hoyg van időm a babával lenni :) Úgy értm, amikor ébren van és nagyon mocorog, van hogy csak nézem ap ocim, hol dudorodik, beszélek hozzá, kezem a pocimon, és olvadozok :) Lehet, hogy furcsáljátok, de bennem igazán a mocorgása érzése óta ébredeznek az anyai ösztönök, hisz sosem voltam az a gügyögős, baba-mániás, rajongós anyuka jelölt :)
De most jó minden, hogy ő van és jól van, és az én dolgom vigyázni rá :)
Na, megyek képeket kreálni, hátha sikerül :)
Ja, és épp megkezdjük a 6. hónapot :)

Tündi
tündi30
 
 


Egyenlőre nem jött össze a videóból a képkreálás, még nézegetem a gépet, hátha találok megfelelő programot :(

Tündi
tündi30
 
 


Tundi,
Nagyon orulok, hogy jol vagytok es tenyleg ne eroltesd meg magad. Semmifele kosz, mocsok, porcica nem er annyit, hogy esetleg a babanak baja essen.

Nicol,
mi van veletek? Nagyon regen nem halottunk rolatok!

Babus,
UH-on megtudtal valamit?

Ja, egyebkent csinaltam kisebb kozvelemeny kutatast 1 eves szemvizsgalat ugyben, es a baratnoim/ismeroseim kozul senkit nem kuldtek szemvizsgalatra 1 evesen, ugyhogy megnyugodtam, hogy azert ez megsem olyan alapvizsgalat ezek szerint, ami olyan nagy gond lenne, ha kihagynank.

Holnap megint oltas napunk van, nem szeretem az oltasokat, de utolag mindig orulok, hogy megkapta Mate.

Sziasztok!
Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

Tényleg eltüntünk kicsit. Elutaztunk egy hétre Balcsira a nyaralóba húsvétolni. Nagyon jól sikerült :D . Eldugtunk egy csomó tojást, nyuszik, katicás csokit a kertben és Vivinek kellett megkeresnie. Nagyon élvezte. :lol: Utána minden nap alvás után ment keresgélni a kertbe, hátha hozott még valamit neki a nyuszi :lol: .
Imádja a Balcsit és hápikat, rengeteget sétáltunk.
Mensi még mindig sehol, holnap már a 39. napon leszek. Peteérésem nem valószínű hogy volt, mert a hőm is 36.2 körül mozog reggelente.

Vanda!
Örülök hogy javult a becsípődés. Már nagyon közel van a 17.-e. Nagyon szorítok neked. :D

Tündi!
Nem stresszelek. Annak idején is bőven 30 nap feletti ciklusaim voltam, amikor Vivi fogant. Csak olyan lassú kivárni ezt a 40 napot. Ha megjött utána elmegyek a dokihoz, hátha hajlandó egy pár peteérésfigyelő UH-t csinálni majd. Én is sokat beszéltem a Vivihez míg a pocimban volt. Ovatosan a házimunkával!!! :lol:

Edinka!
Nagyon sokat nőtt Viki! Nagyon helyes kislány. Vivi nem félt a locsólóktól, csak jó gyorsan elfutott ha megakarták locsolni. :lol:

Holnap még jelentkezem, most megyek, vár a párom.

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy megint ezer éve nem jártam erre. :oops: :oops: Illetve ez így nem igaz, mert olvasni mindig olvaslak titeket, csak írni nem írtam.

Babus :) Mi újság nálatok UH-t illetve Kristóf hányást illetően? :?: Kérdezted, mit lehet tenni az utóbbival kapcsolatban. Nekem volt egy kolleganőm, akinek a legkisebb gyereke volt ilyen, mint Kristóf, de neki sajnos ez nagyobb korára is megmaradt. Ha mondjuk nem akart óvodába menni vagy megérzett egy neki nem tetsző szagot vagy látott vmit a TV-ben, ami felzaklatta, hányt. Szervileg ő is teljesen rendben volt. Sztem korral kinövik, bár tudom, ez most téged cseppet sem vígasztal. :roll:
Látom nagyon húgicára hajtotok, kívánom, hogy sikerüljön, de a lényeg, hogy legyen kistesó és egészséges legyen!!!
Óvoda: sztem inkább gyalogoljatok egy kicsit többet, de nagyon nem mindegy, hogy milyen az óvónéni, aki végülis egész nap Kristóffal lesz. :idea:

Judit :) Bakker olvasni is rossz, amin az első hetekben keresztül mész! :( Komolyan minden tiszteletem a tiéd, hogy így bírod!!! Remélem Andrisnak mostmár tényleg be fog állni az éjszaka-nappal ritmusa, hátha így egy kicsit könnyebb lesz neked!
A mondókás gyűjtemény engem érdekelne, ha van még kapacitásod emilen elküldeni, nagyon megköszönöm! (timeakovari@gmail.com)

Nicol :) Édes lehetett Vivi, ahogy kereste a tojásokat a kertben! Mensi :evil:

Pankaa :) Én sem ébresztettem Kristófot.

Vanda :) Szegénykém, te is megszenvedsz az utolsó napokkal :( De 17-e már itt van, bakker pár nap és megint babázhatsz!!! :D Ki fog híradózni?
Sztem tuti nem a nyákdugó távozott, nekem az halvány rózsaszín volt, de még senkiről sem hallottam, akinek sárgás-zöld lett volna. Dokit nem kérdezted azóta?
Ez a történet az ismerősötök kisgyerekéről nagyon durva!
Szemvizsgálat: úgy látszik, ez egy szegedi specialitás, mert a tesóméknak sem volt (ők Pesten laknak). Én örülök, ha rápillantanak, bár sokmindent ilyenkor még úgysem tehetnek.

Mea :) Nagyon édes Lívi a képeken! Akkor ezek szerint mégsem vetetted el a kistesó gondolatát?

Tündike :) Köszi a kérdésed, so-so. Talán olvastad a másik topikban, hogy Kristófnak május 2-án kiveszik az orrmanduláját, ez nagyon bánt, de tényleg nem látok már más megoldást. :cry: :cry:
Továbbra is várjuk a képeket és ejnye, hogy már megint takarítasz és nem pihizel!!!

Kóbor :) Te is rég nem írtál már (mondom én :wink:)

Pussz mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Timika
Nem olvastam a másik topikot, azt képtelen vagyok követni :)
Szegény Kristóf :( Nem lesz akkor könnyű nektek sem a műtét után, de ha ez lesz a végső megoldás, akkor megéri bevállalni. Neki is biztosan jobb lesz utána.
Az alsó vonalzód azt jelenti, hogy szeptemberben indul nálatok is a kistesó project? :)

Végre pocakfotó :) 17 hetes és 22 hetes :) Ez utóbbi ma reggeli pózolás :) (most, hogy így elnézem, tényleg mintha alig nőtt volna az 5 héttel ezelőttihez képest, pedig ez egy 90 centis pocak ám! :))
Szép hétvégét mindenkinek!

Puszi

Kép

Tündi
tündi30
 
 


[/i]

Sziasztok:)

Tündi:)

Szépen nől a pocid,tényleg sokat nőtt 5 hét alatt:)
És még mekkora lesz a végére:)
Emlékszem nekem nagyon nehéz volt a vége felé közlekednem,szinte már a megfordulás az ágyba is gondott okozott :lol:

Babus:)

Megkaptam,megértettem :lol:

Nikol:)

Drukk a kistesóhoz :D
Szoritok nagyon.
Vivi jó kis csajszi??
Ti mit vesztek szülinapjára?????

mennem,kell azt hittem Viktória többet enged irni nektek.

De a lényeg hogy jól vagyunk

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok :D

Tündi
Szerintem pedig sokat nőtt a pocid :D

Vanda
Ha netán már addig nem jönnék, akkor NAGY-NAGY DRUKKOK MAJA SZÜLETÉSÉHEZ!!! :lol: Tuti minden rendben lesz, ne izgulj!!! :lol:
Jelentkezz majd, amint tudsz, és képet majd tegyél fel mihamarabb a leányzóról :lol:

Timika
Sajnálom Kristófotokat a műtét miatt :( Nekünk is tavaly, majdnem sor került rá.
De szerintem minket felnőtteket jobban megviselnek az ilyen dolgok, mint a gyerkőcöket :lol:
Gyorsan túllesztek rajta :)


Mennem kell, takarítani, megint hányás van, hallom, hogy épp teszi ki a taccsot Kristóf :? , apájával, már meg se lepődök, napi rutin nálunk, most épp pancsi után, csak úgy gyorsan a fürdőszobában. Semmi hiszti, sőt, tök jó kedve van, csak úgy jön, spontán.
Múlt szombat óta zsinórban, minden nap, ez a 9.este egymás után, amit végighány, 9 napja éhgyomorra alszik éjszaka...
De volt pár nap, amikor nappal is hányt, merthogy kicsit náthás és köhög és ez ugye pláne hányással jár, volt este amikor egyszerre, egy este, 8-szor hányt, egymás után, addig, amíg jött belőle valami.
Tiszta kész.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Vanda :) Ha jól emlékszem, ma van a nagy nap :lol: Remélem minden rendben lesz, nagyon gyors felépülést kívánok neked előre is és várjuk a híreket!!! :lol: :lol: :lol:

Tündi :) Nagyon helyes kis pocód van :lol: :lol: :lol:

Babus :) Igen, szerintem is így van, állítólag ők másnap már ugyanúgy játszanak, mint előtte, de minket nagyon megvisel, hogy műteni kell :cry: :cry: :cry: Írok majd mailt.

KépKép

KépKép
timika
 
 


Ja, Tündi, igen, azt jelenti, hogy szeptemberben-októberben (mensitől függően) indul a kistesó projekt. :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok :D

Ki fog tudósítani Vandáékról? Már biztos megszületett Maja :lol: :lol: :lol: Olyan izgi :lol: :lol:


Tündi
Babafotókat bőszülten várjuk :lol:
Mikor is mentek 4D UH-ra, valamikor mostanság, ha jól emlékszem, nem?


Közben el kellett szaladnom, Kristóf fél óra alvás után egy hatalmas köhögés következtében hányva ébredt :(
Szerencsétlen egyre betegebb, húsvét óta náthás, de az orra pl. alig folyt, csak épp köhögött, épp csak annyit, azt is inkább fekve, hogy hányjon tőle.
Mostanra viszont már nagyon folyik az orra és újra köhög, jó kis gyomrosakat, amitől lehet taccsolni... :( :(
Ágyat húztam neki, orrot szívtunk, ivott szörpit, és mondtam neki, pihizzen még egy kicsit :?




Ma voltunk az oviban, nyílt napon, Kristóf írtóra élvezte, előre beszaladt az oviba, ott hagyott minket :lol: , cseppet se volt megszeppenve az új helytől :lol: , egyből lepakolta az összes autót, még az óvónéni lábán is autózott :lol: Mintha ott se lettem volna :lol: Játszott a többi gyerekkel, szóval feltalálta magát :lol:
Persze a szeme sarkából biztos engem sasolt, hogy ott vagyok-e, mert amint egy fél percre elmentem, már kiabált, hogy anya, anya!!! :lol:
Egész jó helynek tűnik, csak filózok, melyik óvónő-párost válasszuk. Két kiscsoport lesz, mindkettő 2-2 óvónénivel. Az egyik páros egy 45-50 év közötti, nyuggodt, lassú, de kedves páros, jól el lehetett beszélgetni velük, a másik párosból az egyik egy komoly, határozott, állítólag szigorú óvónő, 35 év körüli, de az egyik anyuka nagyobbik fia is hozzá járt és most a kicsit is hozzá íratja, mondván annyi szigor kell a gyerekének, és ő meg volt elégedve vele, a másik óvónő pedig, aki vele van, az meg egy már-már túlzottan kedves, mosolygós, folyton a gyerkekkel játszó fiatal óvónéni.Az én szívem az idősebb páros felé húz. Szerintetek?
Holnap lesz a beíratkozás, akkor lehet majd kérni, hogy kihez szeretnénk, hogy járjon.
Ja, és úgy lenne, hogy betöltött 3 éves korától járhatna, azaz majd jövő februártól, kb. 2 hét a beszoktatás, aztán a fejlődésétől függően vagy újra kiscsoportos lesz a következő szeptembertől, vagy ha már úgy látják, középsőbe engedik és majd azt fogja ismételni.
Szerintem jobb, ha a kiscsoprtot ismétli majd, mert az alatt a 3 hónap alatt még nem fog úgy beilleszkedni, hogy akkora törés legyen neki egy másik csoport, pláne, hogy úgyis folyton beteg lesz, így szerintem többet lesz itthon, mint oviban.
Csakhát akkor megint új óvónéni lesz. Na mindegy, ez még a jövő, majd lesz valahogy :D


Timika
Várom a mail-t :lol:


Mennem kell, kispasim nem aludt vissza :(


Babus

Kép
babus2005
 
 


VANDA HIREK!


Baba meg nincs, meg varnak. Viszont 1liter infuzio mar kapott.

Reggel talalkoztam veluk a korhazban. 8ra mentek, es szegenyek 9.30 meg mindig nem kaptak szobat. A folyoson vartak :( :( :(

Majd irok, ha megerkezett Maja baba.

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Babus!
A leírtak alapján én az idősebb párost választanám. :) Sajnálom hogy megint ilyen hányós korszakban van a gyerkőc. Én már megőrültem volna. :(

Vanda!
Rengetegszer eszembe jutottál ma. Már tuti megszületett a kis Maja. :D Remélem mindketten jól vagytok. Várom én is a híreket!

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Vanda!


Drukk!Drukk!Drukk!!!

Várjuk a jóhíreket!!!!!

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Vanda
Én is drukkolok, reméljük minden rendben van, és Maja már édesen szuszog az anyukája mellett :)

Judit
Köszi, hoyg hírtadsz Vandáékról! Ti hogy vagytok?

Timika
Ha eljön az idő, nagyon fogok drukkolni nektek :) Tök jó, hogy már ilyen tervek vannak!
Nekem nem írsz levelet?

Babus
Az a lényeg, hogy neked mi a fontosabb: a pici szigor, vagy a több tapasztalat. Rosszul biztosan egyikkel sem jársz.
Húú ez a sok hányás......... :(:(:(:(
Nem próbáltam azóta képet kreálni a felvételből, szerintem ne mfog sikerülni :( 4D-re asszem jobb lenne 27-28 hetes körül mennünk, hisz 30 hetesen úgyis van UH. Tehát legkorábban 5 hét múlva megyünk, az május vége valamikor :)

Törpike ma nagyon aktív volt, sokat és erőseket rúgott, mocorgott, én meg nem győztem dícsérni érte :)
Voltam fogorvosnál, hát csajok, szégyen, nem szégyen, de kijöttek a könnyeim. Úgyanis van egy brutál fogíny gyulladásom, amit ugyan kezelgetek már jó ideje, kamilláztam meg ecseteltem, de sajnos nem segített. Így aztán nem halogathattam tovább a látogatást, igaz, már mindenképpen készültem a fogászati ellenőrzésre. Most a gyulladás miatt naponta kell mennem, épp valami gyógyszeres kis vattacsík vagy mi van bent, de már apadt a duzzanat. Ezen kívül nagy bajok nincsenek (vagy cask most nem merte mondani a doktornő :)), egyenlőre épp elég ez is :)
Megkaptam a márciusi bérelszámolásomat, naná hogy az utolsó 4 napot nem számolták el! Most mehetek be a melóhelyre megkérdezni, hoyg ugye ha utólag viszem a tp papírt akkor elszámolják? Holnap amúgy is megyek terhesgondozásra is, kérem az igazolásokat, és a héten háziorvos is még, meg vissza a melóhelyre. Régen volt ilyen mozgalmas hetem :)
Közben beindult nálam a babaszoba berendezési ösztön :) Már kinéztem a kiságyat, kókuszmatracot, babakocsit, de férjem erősen vissza akar tartani bármiféle beszerzéstől május hónapban :) Hát nem tudom, sikerül-e neki, legfeljebb megveszem az anyagot az ágynemű huzatnak, fejvédőnek, baldachinnak, függönynek, szopis párnának, és alkotok végre a babának valamit :) Ja, meg szeretném megvenni a macis tapétacsíkot is :)
Babakocsiról írhatnátok jótanácsokat, én ilyet néztem ki: Pierre Carden, közepes méretű kerekekkel, asszem dupla kerekek, nem túl széles a babakocsi, a kerekei nem állnak annyira ki a kocsitól, hordozóval együtt van, illetve hordozót rá lehet pattintani (hogy ez mér jó?!?!?!?!?). Van alul bevásárlókosara, mintha hátul is lenne valami zseb, erre nem emlékszem pontosan. 42-45 ezer forint között van.
Kiságyunk egyébként a legegyszerűbb, 60x120-as rácsos lesz, illetve ezt szeretném.
Na, eldugulok mára :)

Jó éjt mindenkinek!

Tündi
tündi30
 
 


VANDA HIRADO!

Reggelre halasztottak a mutetet. Hihetetlen!
Nem volt aneszteziologus.
Szegeny Vanda egesz nap nem ehetett.

Reggel irok, ha kaptam sms-t

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit! Bakker ez nem semmi, és mi van, ha sürgős lett volna, hogy megcsászározzák???!!! :evil: :evil: :evil: Klassz ez a reform nagyon :x :x :x

Babus :) Írtam mailt.

Tündi :) Babakocsi témában jót msn-eztünk :wink: Közben eszembe jutott, hogy Babuséknak volt/van Pierre Cardenjük, de ha jól emlékszem, nem nagyon vált be.
Kiságynak nem akartok inkább 70x140-est, amit utána át tudtok heverővé alakítani?
Ha van vmi, amiben segíteni tudok, hívj nyugodtan!

Vanda :) DRUKKOK MENNEK!!!!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Meg mindig semmi hir :(

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vanda! :cry: :cry: :cry:

Én nem tudom mi van most. Felhúztam magam, mert az "őstopikban" szült egy lány és két napja nem szoptathatja a gyereket, és csak napjában háromszor láthatja (ha más is akarja látni értelemszerűen annyival kevesebbeszer). Én ilyenről nem is hallottam. Felnőtt jogkövető állmapolgár ilyenkor nem mondhatja azt, hogy ide nekem a gyereket?

Most pedig Vandáról a hírek. :-(

Mi jön még?

Bosc, ez kicsit uff volt, de nem látom a jó utat.

tjuca
 
 


Sziasztok :D

Szegény Vanda:(
De mostanra viszont már elvileg megszületett Maja:)
Judit, nagyon várjuk a híreket :D


Juca
Nem semmi, amit írtál. Ilyet még nem is hallottam, és szerintem sincs joguk ilyet csinálni.
Melyik ez a kórház?

Óvóda témában:
Döntöttem, marad az idősebb páros, Edit és Marika óvónéni :lol: , ma be is íratkoztunk, aztán majd meglátjuk, februárnál előbb úgyse mehet, utána is csak akkor, ha szobatiszta, de mivel úgyis folyton beteg lesz, hisz óvoda nélkül is az, így szerintem többet lesz itthon, mint oviban, mindegy, beszoktatásnak jó lesz :D , aztán majd szeptembertől újult erővel indul, újra kiscsoportosként, új óvónénikkel, és akkorra legalább már ismerős lesz neki az ovi :lol:


Tündi
Nekünk személy szerint nagyon nem vált be a Pierre Cardin, egyik se, a hagyományos és a sportkocsis változat se, én nagyon utálom, ha egyszer már nem kell Kristófnak, tuti megválok tőle.
Nehéz, irányíthatatlan, a kerekei minden járda-hibába felakadnak, (egy Bergon-os ismerősöm mondta, hogy miután a gyereke nagyobb lett, vettek egy Pierre Cardin-os sportkocsit, de annyira nehéz volt irányítania, a Bergon után, hogy túl is adtak rajta és inkább sétál a gyerekkel)
Ráadásul a mi babakocsinknál csak a fekvő rész volt használható, mert az ülő, de leginkább a félülő pozíció annyira kényelmetlen, hogy azt ültetném bele, aki tervezte.
Plussz, a téliesíthető lábzsák csak fekvő pozícióban tehető a babakocsira, ülő pozícióban már nem.
Nem tudom, lehet azóta már vannak újabb és jobb Pierre Cardin-ok, én mindenesetre nem javaslom, de te tudod :D
Kiságyból nekünk is 60*120-as van, kombi kiságy, heverővé alakítható, de én utólag már ennek se örülök, több okból, az egyik, hogy Kristóf, aki már pár cm híján 1 méter, már réges régen alig fér el benne, folyton koppan a feje a tetejénél, hisz 20cm szabad tere van szegénynek, viszont rendes ágyba meg még nem merem kitenni.
Arra is rájöttem, hogy felesleges a heverővé alakítható kiságy, bár, lehet, ti nem is ilyet akartok, akkor ne is vedd figyelembe :D , hisz, ha valaki tesót akar, a nagyobbik gyereknek úgyis kell venni majd rendes ágyat, míg a kicsi a kiságyat használja, utána pedig, szerintem, főleg kis lakásban, nem nagyon fér el két különálló heverő, akkor majd úgyis valami helyspórolós, kihúzható ágyikó kell majd. Szerintem.
Na meg a lényeg, aki ilyen alacsony, mint én, 156cm, az jól megszívja, mert a kombi kiságy alja, (amikor már nagy a gyerek és a legalsó fokozatba van téve), akkor az alatta lévő ágyneműtartó fiók miatt olyan magasan van, ennek következtében a rács is olyan magas, hogy én pl. nem érek bele az ágyba, szegény Kristófot úgy teszem be az ágyra, hogy szinte ráfekszem a rácsra, anyukám meg pl. kisszékről :?
Mindenesetre tényleg sokat tanul az ember az első gyereknél, hogy mi kell, mi nem, mi jó, mi nem, mi nélkülözhetetlen és mi felesleges, egy 2. gyereknél már mennyivel tapasztaltabb az ember :D
Na eldugulok már, osztom itt az észt :oops: :oops:



Alakítok át képeket, aztán teszek fel Krizsiről csini húsvéti képeket :lol:


Babus

Kép
babus2005
 
 


Íme a képek:

Ilyen elegánsan ment locsolkodni :lol: :

Kép Kép
Kép


A felesleges energiák ledolgozására :lol: a nyuszi egy ilyen boxzsákot hozott Kristófnak :lol: , amit hiába püföl, mindig talpra áll a zsák, az aljában található homoknehezék miatt :lol: Küzd vele rendesen :lol:
Kép Kép
Kép

Végül:
"Gyere, Marcellino, mesélek neked egyet! Nézd ez itt a cica!" :lol:
Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi!

Csak egyetétrteni tudok Babussal. Babakocsi ügyben: http://kovacs-telekes.org/juca/blog/?p=177
és sztem nyárra veszünk egy esernyőkocsit. Én mindegyikkel meg vagyok elégedve, de most nyár jön, Kinga tökéletesen ül már jó ideje, amikor a csettegőt vettük mi már csak az ülőfunkciót használjuk.

Amit érdemes figyelni:
-terep
-horizontális/vertikális cipelés
-télen vagy nyáron használod-e többet
-akarod-e használni a "puzzle" funkciót (rápattintható autósülés...)
-hasonfekvő babával is tudod-e használni, értsd kizippzárazható-e elől. Mi ezt nem néztük, de amikor felfedeztük az adott funkciót, nem győztünk hálát adni. Két és fél hónapos korától!!! Kinga CSAK kabriózott.
-biztonságos övrendszer (ha olyan gyereked lesz, mint Kinga, akkor 78 pontosat kell keresni, és mg abból is kimászik :twisted: )
-ár (fajlagos) hány gyereket kell kiszolgáljon, tovább akarod-e adni

szvsz. inkább legyen három jó babakocsi kevés funkcióval, mint egy kompromisszumos.

-ágy mindenképpen a nagyobbat javaslom, a kicsi nagyon kicsi. Boltban tesség kipróbálni egy 10 kilós csomaggal. Magasnak a pelenkázót, alacsonynak az ágyat! Fontos. Van, akinek ebben megy tönkre a dereka, lásd babus. Most le lehet harapni a fejemet, de sztem a kókuszmatrac, meg baldachin nem annyira fontosak, mint hogy a gyereket két évig fogod ki-be tenni egy ágyba. Ha már itt tartunk kókuszmatrac nálunk nincs, gumilepedő, kemény matrac igen. Most más nem jut eszembe. Kérdezz és ha tudok válaszolok. :-)

Vanda???

Remélem nincs semmi baj. Már tűkön ülök.

Babus!

Szabolcs. 36. hétre született 2700 g 48 cm, és erre a nagy szigor. Én már hazahúztam volna vagy nem is tudom. Belegondolni is rossz, amikor a rendszer Istent játszik. :-(

Lányok!

Blogban vannak képek Kindzséről, meg van érdekes téma is, mint angoltanulás kis korban, vagy felvilágosítósdi :-)

Lépek, és jövök, amint van valami.

tjuca
 
 


Babus!

Ez a Kristóf olyan szép gyerek, de tényleg, nagyon jól sikerült! :lol:

tjuca
 
 


Juca
Én béna vagyok, de nem találom a képeket Kingáról a blogodban :oops:

És köszi Kristóf dícséretét :lol: :lol:

Amúgy a kisfiú jól van? Nálunk csak akkor voltak ilyen megszorítások, bár akkor se ennyire, ha inkubátorban, oxigénen volt a baba. De ha tök jól van, akkor tényleg nagyon gáz amit csinálnak. Bár, még ha beteg, akkor is joga van, legalább 3 óránként bemenni hozzá az anyukájának.
Nem semmi, mik vannak.


Tündi
Juca is sok okosat írt :lol:
Még a babahordozóról jutott eszembe, hogy az szerintem annyiban praktikus, ha a hordozó rápattintható a babakocsira, hogyha pl. mentek valahová autóval és a baba ugye a hordozóban utazik az autóban és ha útközben elalszik, ti megérkeztek, akkor csak előveszitek a babakocssit, rápattintjátok a hordozót az alvó babával együtt és már mentek is.


Mára már eltűnök, felébredt a kispasim :D , délután meg megyünk vissza a dokinénihez, hogy adjon valamit, akár hányáscsillapítót Kristófnak, mert az oké, hogy másfél hete náthás és köhög, főleg fekve, de az nem, hogy 10 napja minden nap hány, este tuti, de sokszor délben is, a fekvő pozíció miatt még jobban köhög, amitől meg ugye hány.
Szegény gyerek már folyton a hasát fájlalja, nem is csodálom. Ennyi hányás még egy felnőttet is megviselne, nemhogy egy gyereket.
Ráadásul 10.éjszaka, hogy éhgyomorra alszik, azért ez se egészséges.
Még jó, hogy napközben, két alvás között rengeteget iszik :?

Na megyek tényleg :D


Babus

Kép
babus2005
 
 


Februári képek:

http://kofa.smugmug.com/gallery/2606292#137481014

Meg babatalis képek, amin pl. Kinga is van:

http://kofa.smugmug.com/gallery/2710573#143638716

meg nosztaldzsi, amin ott van Kristóf is, meg Vivi, meg Tündi... :-)

http://kofa.smugmug.com/gallery/1904262#96092420

Tényleg kivi vagyok, nálatok volt már valamiféle felhomályosítás? Ti hogyan csináljátok majd? Pláne, ahol jön a tesó, ott mi a mese?[/b]

tjuca
 
 


VANDA HIREK!

Pontos idot nem tudok, az sms-t 16.56 kaptam (bocsanat, de setalni voltunk)

Megszuletett MAJA FRANCISKA 3380g, 54cm

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


VANDÁNAK HATALMAS GRATULA!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Jó egészséget és sok-sok tejcsit Majának :lol: :lol: :lol:
Kép



Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?