Új privát üzeneted érkezett!


egy szürkemarha Kép
csakegysokadnick
 
 


Kandika!!
Mi az az IWIW?????? Mert fogalmam sincs!!!
Hol vagyok, amiről nem is tudok???????Kép
Vendég
 

 
 

HöhöKép az ál-Aranykavicsot már én is megtaláltam... de nagyon nem stimmeltek az adatok Kép
csakegysokadnick
 
 


Ki bitorolja a nevem??????????

Mi az az IWIW???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????? Mondja már el valaki?????????????????????????????????????????
Vendég
 


who is who... meghívóval lehet beregisztrálni, kitöltöd az adataidat és mindenkit bejelölhetsz akit ismersz stb. szóva egy marha nagy kapcsolati háló... szerintem marha jóKép legutóbb pl. a volt általános iskolai osztályfőnököm jelölt be ismerősnekKép
csakegysokadnick
 
 


CSKriszti!Nagyon tetszik az a szem!Kép
Megjelöljük az állllll Kavicsot?

Áll. áprilistól lesz újra meghívó...majd elhívunk Kavicska!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi az az iwiw?

Én is 153 cm "mély" vagyok!!! Kép
És 60 kiló. Kép A versenysúlyom 48 kg volt, 15 évvel ezelőtt!
14 hetesen már akkora a pocóm h. lassan a nyugdíjasok átadják a helyet a buszon!Kép
( Mert a fiatalok még véletlenül sem!!!!! Kép )
Mütyűrkével még csak 1/2 kilót híztam, de felpakolt mindent a bordáim alá! Na ettől néha nem kapok levegőt!

Csajok itt akkora zuhi van, dörög, villámlik!!!!!

Alice!

Nekem is gyanús vagy!!!!!! Kép

Császár azért lesz, mert 16 évesen műtöttek aortaszűkülettel és nincs az az éppeszű nőgyógyász, aki végigzavarna egy kitolási szakon, meg én sem szeretnék ottmaradni, mert véletlenül elszáll az érplasztikám, 3 perc alatt el lehet belőle vérezni! Kép
Úgyhogy a nőgyógyászomnak is lesznek álmatlan éjszakái, de valszeg inkább programozott szülés lesz!

MONY!ESPERO!

JELENTKEZZETEK!!!!

Rambóka
(13+6) Kép Bocs, ha lehagyom, de szenilis vagyok!!!! Kép Kép Kép ( Rejo, te nem ? )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 



Az biztos nem én vagyok, mert én nem regisztráltam magamKép Valaki bitorolja a nevemKép Legalább látnám, hogy ki azKép KépKép

Valami elmebeteg filmet néz az uram, azt hiszem becibálom az ágyba!!! INKÁBB!!!!
De tiltakozik, ő még nem álmosKépKépKép

Kincsecske neked is megy képKép

Kandika! Rólad is kérekKép
Vendég
 


Ez jó csajok időutazó lettem, a szgép még csak 22:14 mutat a hozzászólása Kavicsnak meg 22:18
Vendég
 



KépKép

KépKép
okr
 
 


Andika!

A cipőgombot mifelénk Baranyában nem a nagy, hanem a fekete szemekre mondják!Kép
mellesleg amúgy én sem tudom, milyen egy cipőgomb??? Ezek szerint fekete...KépKép

Kép

Kép
rejo
 
 


Kincsecske!
Ment a mailKép Ez a babanet előbbre van általában 4-5 perccelKép
Ezt már én is megfigyeltemKép


Rambóka!!
Ez az indoklás felül múlt mindent amit elképzeltem. Melyik szakasza az aortádnak??? Miért csinálták?? Aneurisma??? Vagy valami fejlődési rendellenesség??? Jó lesz a császárKép Megúszod a fájdalmakatKép Csak az uradat nem biztos, hogy a műtőasztal mellé engedik, de a fejednél állhat, és fogja a kezedKép És közben kukkolKép És meséli, hogy mi történik veledKép VeletekKép
Vendég
 


Ja!
Megkérdeztem a dokimat, azt mondta ő terheseknek is a Monuralt szokta felírni, mert tényleg csodaszer, és elég egyszeri adag, jobb mint 7-10 napig antibiotikumot szedni!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Ezt meg annak,aki menstruálni szeretne.Asszem nekem is jó lesz a vírusomraKép
Ja ,én 168 m,és 58 kg vagyokKép

http://gportal.hu/gindex.php?pg=3160691&PHPSESSID=c28024fa7282440502413ebc9ec21b 99

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rejóka!
Értettem,hogy nem a nagyságra írod!KépCsak azt a képet a kislány nagy szeme miatt tettem fel!Kép
Az Én fehér cipőmön jól mutatna egy gomb....fekete...az csecse lenne!

Kavicska!
Mára elég Belőlem,oksika!KépKép

Megyek pancsizni!
Utána ágyba....holnap jövök csaK!Kép
ÕRÜLTÖK????KépKépKép
Mindenkinek szép álmokat!Az időutazás miatt,csak 5 perc múlva kell mennem akkor?...na léptemL !

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



LE AKAROK FEKÜDNIIIIIIIIIIIIII!!!! Ezt a filmet muszáj megnézniKép
Olyan álmos vagyokKép

Kandika!!! Szép család vagytok együtt. Jó pasi a férjed!! Kép Hú remélem nem orrolsz rám, hogy ezt írtamKép


Rambóka!
Adj légyszi egy email cimetKép vagy írj erre: aranykavics(kukac)yahoo.com
Vendég
 




Krisztácska!!!
Mit okoz egy elmaradt C betűKépKépKép
Vendég
 


Kriszta!

Régebben rástartoltam volna arra a 4000 szelet csokira!!!!!!! Kép Kép Kép

Kavicska!

Szűkület! Fejl. rendell. volt. Anyu körül rubeola járvány dúlt amikor terhes volt, ő nem kapta el, de ennyi is elég volt, vagy tünetmentes lehetett(?), nem tudom.Mindenesetre érdekes módon van rubeola elleni AT-em, pedig sosem voltam rubeolás?!
Extrém helyen volt, abdominálisan az elágazás fölött nem sokkal ( ált. az aortaíven van), Egyetlen ember volt az országban akkoriban, aki műtött ilyet kint Amerikában, én voltam a 7. esete!
Majd Mütyűrkét is el kell vinnünk hozzá ellenőrzésre!
Ahhoz is papírt kért a nődokim tőle h. egyáltalán teherbe eshetek-e!

Na, ezt majd még meg kell dumálnom h. ne altatás legyen, csak spinál, és apuci is bejöhessen!
Azt nem tudom h. nekem odaadják-e ilyen esetben az újszülöttet, de remélem neki igen!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


JaKépKépKépSajnos a C betű extrém nyomára működik,mióta apa "kimosta" a klaviatúrát.2 napig úgy írtam a babanetre,hogy bemásolgattam az előző hsz-k ből a betűketKépKépNos,nem voltam akkoriban túl bőbeszédűKépKépKép

Rambóka
Bunkó módon elfelejtettem gratulálni a vizsgádhoz.Nos,akkor most megteszem:KépNagy grat!!!!!!!!
A császár oka miattKépKépKépDe ,ne izgulj,jól fog menni minden!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hali!

Kavics!

Megnéztem a képeket! Szépek vagytok!(én világos hajszínt vártam,nem tom mér...)

Az a fura,hogy a karaktereitek alapján ismerőseim külsejébe raklak benneteket.
És te kavics a barátnőm stílusa vagy ,így gépen keresztül, ő szőke lehet ez volt a furi...Értitek....

Ja én nem vagyok számítógép zseni,így ha a férjem rak képet fel én is küldök.
Aki tud küldhet!!!

Okr nyertél! te vagy a legvéknyabb
Vendég
 


Kincs
Gondolom a m miattKépAmúgy már láttad,nem vagyok nádszál.
Utóbbi időben kis is pofásodtam.Kép

Rambóka
Amerikában műtöttek????

Andika
Én tegnap Rejo írásán kacagtam ígyKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


OKriszti!
Komcsi....kimosta?Én egyszer kávét öntöttem rá,és ha nagyot nyomtam leragadt,volt akkor sok hasonló betüm...javitgattam percekig a szövegemet!Kép
Bemásolgattad?Kivághattad volna papirból is és elküldöd postán!KépKép
na pusza -ma már nem jövök!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Milyen képekről beszéltek?

Nem, nem Amerikában, csak a dokim volt kinn és ott tanulta meg a műtéttechnikát.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka
Értem!Estére kissé rossz a felfogásom!KépKismama betegség.

Andika
Kimosta,ja!Ezen is kávé volt,eredetilegKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rambóka szerintem itt mindenki sutyiban küldözgeti egymásnak a képeket magáról, csak minket kihagynak!KépKép

Küldjetek nekünk is!!

Vagy ami még egyszerűbb, tegyétek ide a netre, mint kandika!

Kép

Kép
rejo
 
 


na lassan lefekszek én is.

Nálam eddig Kavicska "úgy mentem mint robotzsaru" köpése a legemlékezetesebb Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Tettem a profilomba egy fotót,akit érdekel nézze meg!
Jó éjt az aludni térőknek!
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ezekről a kutyákokról mindíg a Festéktüsszentő Hapci Benő jut eszembe!!! Kép Kép Kép

Rambóka
(14)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jóreggelt!!!

Húha erre felé hófúvás van, ilyen időt áprilisban..

Na jó, április elseje van, nincs hófúvásKép Gyönyörűen süt a napKép Már nem is bírok aludniKép

Rambóka!!
Nagyon érthető az a császár. Az már biztos, hogy mérleg csillagjegyű lesz a gyereked, már csak azt kell eldönteni, hogy melyik nap szülessen megKép A programozott szülésnek is megvan az előnyeKépKépKép

Kriszta!
Nekem még nem sikerült leönteni a billenytűzetet, de mivel gyakran zabálok a gép mellet, bármikor bekövetkezhet, de így is eléggé koszos. Főleg a kajás ujjaim miattKép

Kavics
(81 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Szép napot nektek!Kép

Itt süt a nap,és én belevágok a tavaszi nagytak.-ba.
Legyetek jók írjatok sokat,néha én is benézek.
Vendég
 



Hahó!!!
Ebben a gyönyörű napsütésben elmarad a tavaszi takarításKép
Most eszünk aztán eltűzünk itthonrólKép
Ma rokoni látogatások lesznek, lábunk közé vesszük az utat, vagyis az autópályátKép

Pusszancs, mindenkinek!

Kavics
(81 cn.)
Vendég
 


Szia! Mááázlista Kép Én most egész hétvégén facér vagyok + fája torkom úgyhogy maradok a takarításnál... (na jó... azért csalok... most épp öltözök és elhúzok az egyik közeli cukrászdába ahol zseniális cappuccinot és sütiket adnak Kép... aztán ebben a gyönyörű időben egyszerűen hazasétálok....)

A torokgyuszira szerintetek jó az infraszauna? Hazafelé menet lehet, hogy be kéne ugranom a szüleimhez, nekik van egy jó nagy.... de akkor ugrik a takarítás... hááát... fene tudja....
csakegysokadnick
 
 


Csakegy
Sztem jó rá az infraszaunaKépHagyd a franba a takarítást!

Kavicska
Jó utatKép,és kellemes kikapcsolódást!!

Andika
Szuper ez a kutyus!KépNagyon irigykedem Natira,hogy ilyennel alszik.Kép

Kincs
Jó takarítást!!!KépJöhetsz ide is ,ha otthon kész vagy!

Én húzok kávézniKép,aztán tanulni.A család alszik,így van rá egy csendes fél órám.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok lányok!!!
Még itthon!!!Kép

Hiába na!!! Április 1 van. Már nem érvényes a 81 cn.Kép
Megtréfált a szervezetem, egy nappal korábban érkezett a vöröshadseregKépKépKépKép

Kavics
(1 cn.)
Vendég
 


Juhéééééééé Kavicska!Üdv köztünk!
Jobban hangzik az 1!cn!
Én voltam ma Uh-on,kaptam clostyt 5napig 2x2-öt!12.cn-on megyek Uh-ra!Minden cisztám megvan még,hiába jó gazda vagyok,nálam akarnak maradni!Kép
OKriszti!Jól vagy már?Hőd?Teszt?Jók a képek!Kép
CSKriszti!Infraszaunát imádom!Jót tesz nagyon!
....na húztunk bringázni!Kaptam ma egy újat,fel kell avatni!....

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kavicska: hihiKép) Na mit mondtam tegnapKép

Nálam se híre se hamva a dolognak... viszont marha jó volt a napomKép

Elmentem a cukiba, vettem egy hatalmas capuccinot (még tejszínhabot is kértem a tejhabra... csak, hogy dőzsöljünk...Kép

A buszmegállóban meg észrevettem egy plakáton, hogy a velünk szemben lévő koleszban valami természetgyógyászati kiállítás lesz ingyé belépővel, kóstolókkal stb.

Hát el is mentem és elseggeltem 6000 pínztKép viszont vettem egy kősólámpa-mécsestartót, egy tönkölypelyva szemmaszkot (fejfájásra állítólag jóKép) vettem valami 44 gyógynövényes női cseppeket, immunrendszererősítő cseppeket, a férjem epekövére feketeretek cseppeket, valami bazierős almakoncentrátumot (olyan, mint a méz... egyszerűen zseniális az íze... napi 1-3 kiskanálnyi kell belőle)..

Ja... megbioptronlámpáztattam a ragyáimat, megmaszíroztattam a hátam, energiát kértem a torokfájásomra (jelentem, már jobb Kép) és anyukámat leültettem a kineziológius elé... (izé... a cukibol visszafelé felhívtam, hogy nincs-e kedve eljönni velem oda és volt... épp bevásárlásból hazafelé voltak, úgyhogy apukám kipakolta és utána együtt kolbászoltunk tovább...)

Ami viszont izgi volt, hogy a pránanadis hapi (aki energiát adott a torok és a szívcsakrámra) is azt mondta, hogy sok a ki nem mondott dolog, amiatt fáj a torkom és ő a szívcsakrámon azt láttja, hogy túl nagy súly nehezedik rá... most komolyan... ennyire nyilvánvaló? Õ a 3. ember aki első blikkre ezt mondja (incl. Béky a természetgyógyász és egy kinez)a ragyáim láttán viszont mindenki a petefészkemet szokta gyenge pontnak mondani... ő meg kapásból a szívcsakrát... (és gáz, de neki van igaza...)

Ja... viszont beleszerettem a Bioptron lámpába... akcijósan 250e. Ft (10 havi kamatmentesre)... iszonyú sok de nekem KELL... asszem sokkot kap a férjem ha ezt felvezetem... de tudom, hogy nagyon jót tenne... (na jó... azért a neten is körülnézek, hátha találok jó állapotban lévő használtat olcsóbban...)
csakegysokadnick
 
 


Kavicska!!!

Hipp-hipp-hurrá!!!!
A többit ne hagydd ilyen hoszúra nyúlni, időpocsékolás!

Csajok, én teljesen ki vagyok borulva. Most már lassan két hete pecsételgetek, és ma reggel fogyott el a türelmem. Eddig abszolút teljesen nyugodt voltam, minden oké, pár nap és elmúlik, de ma reggel megint csurig volt a WC papír.
És nem nappal jön a cucc, hanem éjszaka és reggel, pedig akkor mozdulatlanul fekszem és pihenek!!!!
Totál ki vagyok borulva, miért csinálja ezt?? És miért ilyen későn, 11-12. héten vérzek, ezt pár hetes korban szokták, ilyenkor már stabilizálódik a terhesség nem????
És most már totál barna az egész, nem piros, ez jó jel?? Ez azt jelenti, már gyógyul??

Bocs a nyavalygásért, de elszakadt a cérna nálamKép

Kép

Kép
rejo
 
 


Csakegy!

Ne vegyél Bioptron lámpát!
Én egy hónapig használtam a ragyáimra ismerőstől kölcsönbe, de a PCO-s ragyákra sajnos nem használ! Kép
Próbáltam izületi gyulladásra is, de arra sem volt jó! Kép
Az ára viszont.... Kép
( legalább visszaadna hóvégén! Kép )

Kavics!

Ugye te vagy reumatológus?
Izületi gyulladásra a softlaser nagyon tuti!!!!! 4 kezelés meggyógyította tavaly a hüvelykujjamat, ami már spontán is fájt, és abszolút nem tudtam behajlítani, nem tudtam vele fogni, dolgozni!
Nyugodtan ajánlhatod bárkinek! Kép

Rejo!

Keress fel egy másik dokit is!
A többiek biztosan tudnak vkit ajánlani!!!!
A 12. héten veszi át a méhlepény a petefészek progitermelő feladatát, ha itt problémák vannak az vetéléshez is vezethet!!!! Kép
De azt is ki kellene deríteni h. honnan vérzel!!!
Vagy hormonokat nézni!
Nem tudsz bemenni ügyeletre?????
Vigyázz magatokra nagyon!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rejo
El tudom képzelni ,mennyire tele a hócipőd!Én ennyit sem bírtam volna idegroham nélkül.Kép
Nem tudom,honnan jöhet a vér.nálam volt már vmi gombás fertőzés ezért felelős ,ami csak a méhnyakra telepedett rá(tüneteim sem voltak,csak a pecsételgetés)Igaz,nem voltam terhes,de egy hónapig kisebb megszakításokkal pecsételtem,hol pirosan,hol barnásan.Aztán a gomba elleni kúp után megszűntKép
Sztem menj el dokihoz,nézzetek ennek utánna,mi lehet!!!!!!!!!!!!!!Kép

Kavicska
De izgi!Hormonlabor,aztán p.é.,és izgulhatunk veled a teszt előtt!HURRÁ!!!!

Andika
Elég nagy dózis a closty,pláne ha még a cisztáid is megvannak.Nekem csak napi felet mert adni a dokim.Kíváncsi leszek majd most mennyit ír(nem beszéltük meg előre)
Drukkolok,hogy végre egy újabb pozitív teszt boldog tulajdonosa legyél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKép

Csakegy
a PCO-s ragyákra lehet nem hat,de a simákra tuti jó a lámpa!Nálunk volt a körzetinél,ő lábszárfekélyre használta.Szuper módon gyógyultak(felfekvésre is jó)--Tudom ezek nem érintenek téged,csak ez a tapasztalatom.
Az ára elég borsos!Kép

Hát,a tanulás ma sem jött össze.Amint kinyitottam a könyvet felébredt a gyerkőc.Apa pedig kisebb-nagyobb megszakításokkal egész nap alszik-piheni az ügyeletet.Kíváncsi leszek,engem majd hagy-e aludni,ha éjszakásból hazaténfergek.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!Kép

RejokaKép
Nagyon vigyázzatok magatokra!!!!Ha úgy érzed menj be az ügyeletre vagy akárhová,ne várd meg a hétfőt!De a legfontossabb h nyugodj meg,akkor a babód is biztonságba érzi magát!!!Kép

CsKriszKép
Hú mennyi dolgot összevásároltál!Bioptron lámpánk nekünk is van és 5 éve vettük 160e-rt,úgy hogy egyetalán nem akciós az az ár!1 éve hallottam kb. h már 100-ért is lehet kapni!nézz körül!!!!!
Egyébként sok mindenre használom/tam ,mikor nem vagyok lustaKép(lényeg benne a rendszeresség) és azt ne mondanám h semmire nem jó!

KavicskaKép
Juhéééééééééé!Szoros a mezőny!Kép
Az áprilisi tréfán néztem nagyot,h három utcával arréb esne a hóKépBedőltem!!!Kép,de leesett!Kép

oKrisz!Kép
Mikor tesztelsz???Mennek a drukkok!!!!!

AndiKépSzija!!
Láttom voltál dokinál!Hajrááá Closty,na meg apa!!!Kép
Ma már nem tudunk dumcsizniKépMerre jársz?
Montit kaptál?milyen a szine?

Na csók mindenkinek!BOcsi akit kihagytam,nekikduplán járKép
Vendég
 


Rambóka!

Nagyon megbízom ebben a dokiban. Más doki sem tudna ennél többet tenni, maximum adag progit kapok, görcsoldót kapok, magnéziumot kapok. + fekvést javasolt. Szerintem ennél többet egyik doki se tudna tenni.
Hétfőn vagy kedden megyek UH-ra, de legtöbbször úgy hallottam nem tudják kideríteni, honnan és miért vérzik a kismama.

Különben én is erre gondoltam, mégiscsak a hormonokkal lehet gond, mert védőnőtől hazabuszoztam, és nem lett egy csepp vér sem, tehát nem a mozgás idézi elő. Szerintem azért van reggel, mert éjszaka hosszú órákig nem kap a szervezetem progit, nappal meg 3X ugye, reggel délben este. Szóval ma amilyen későn tudom akkor veszem be a duphasztont, és meglátjuk mi lesz reggelre!
Sztem is a petefészek-méhlepény váltás lehet most a ludas.

Azért vagyok ilyen nyavalygós és rossz kedvű, mert gyerek ugye egész héten lázas volt, és tudjátok milyen egy lázas gyerek, nyüszög, nyafog, szóval kicsit sok volt reggeltől estig. + apa a héten minden nap este fél tízig dolgozott, és reggel ötkor kelt, most beteg lett ő is, ezt nem lehet bírni. Szóval ő is tiszta hiszti.
nem érdekel, holnap el fogok menni sétálni, ha ilyen szép idő lesz, mert ettől is becsavarodok már, ettől a bentléttől.Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Okr!

Több hete gombás vagyok én is!!! Doki azt mondta, csak 12. hét után kapk rá kúpot!!
Lehet, hogy ez is közbejátszik???

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
Hát bizony lehet!Én is néztem nagyot,de elmúlt a kúp után,pedig semmi mást nem kaptam.
Vmi olyasmit mondott,hogy felmródik a gombától a hám,és onan van a vérzés.
Remélem nálad sem lesz ettől komolyabb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ella
A hónak én is bedőltem ámKépKépKép,csak gondoltam nem írom,mert ennyire hülye csak én lehetek,hogy beveszem.KépKép(ezzel itten csak ,és kizárólag magamat minősítettem)

Kedden tesztelek legkorábban.

(29 cn)

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: