Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Csak gyors bekukk! Nem is tudok visszaolvasni! Kép

Velem minden OK! Kicsit már fáradok, vagy legalábbis már nagyon otthon lennék. Most már kibírom ezt a pár napot. Kép

Betti
betti73
 
 


Okr,
a férjemet is szeretném, ha jelen lenne az uh-on és Õ nem tud olyan könnyen elszabadulni. Múltkor is vissza küldtem a mh-re és mielőtt sorra kerültem, hívtam fel, hogy jöhet. Nem voltak előttem sokan, nem akarok találgatni, hogy mit csináltak a dokik Kép, de senkit nem hívtak órákon keresztül be. A dokim is javasolta, hogy 11h után mennyek, akkor még nem értettem, hogy miért.
A doki mondta, hogy nem kell éhgyomorral mennyek. Gondolom, ha cukrot is néznének akkor lenne érdekes.
adi77
 
 


Adi
Akkor menj du,és egyél előtte vmit.Biztos nem néznek olyat,amihez számítana ha ettél.

Betty
Nemsokára ottlábamlógatomésnemérdekela melo kismama leszel!KépKitartás!

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Okr,
ha már az evésről beszélünk Kép...elmegyek ebédelni.
adi77
 
 


Mi az, mindenki eltünt?

Ági!
Köszi a választ, nem gondoltam, hogy ennyi mindentől függ. Mondjuk sejthettem volna, hogy nem hiába külön szakma.Kép
Anno papámat nem akarták altatni, mert 70 éves meg már volt műtve. A gerincében fent a nyakcsigolyáknál elkezdett nőni neki egy valami (nem biztos, hogy tumor) és nyomta az idegeket. Tolószékbe került. Nem merték vállalni a műtétet. Túl sok volt a kockázat. Ezen gondolkoztam tegnap este, hogy ugyan miért nem vállalták az altatást? Mondjuk az ő szempontjából mindegy mert tavaly nyáron meghalt, nem az el-nem-végzett műtét miatt.
Jajj, bocs lányok, ez nagyon off volt.

Akkor baba-téma:Kép
Szerintetek baj, ha mindig csak a bal petefészkemet érzem PÉ-kor? A jobból nem is érik?
Nem baj ez?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
én nem mindig érzem, de ha igen, akkor csak jobbról!
állítólag mindenkinek az egyik petefészke aktívabb! Kép

angel37
 
 


Vica!Én is csak jobbról érzem.

Kép
breni
 
 


Angel, Breni!
Akkor jó. Csak azért gondoltam, hogy ez baj, mert eddig felváltva volt, de most már vagy 5 hónapja, csak a bal. Végül is mindegy, az a lényeg, hogy egy lagalább működjön.Kép
Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Működik az! Kép Akkoris, ha nem érzed!

Hát úgy sehogy...

angel37
 
 


Én jól vagyok ma vagyok a 11.napon.Én akkor nem érzek semmit amikor nem eszem az E-vitamint és olyankor hosszú is a ciklusom.Így aztán amikor megjön attól a naptól eszek 2-t naponta 10 napig és van pém és 32 napos ciklusom.Nekem így bejött.
Sziasztok,megyek haza

Kép
breni
 
 


Breni!
Nem sok az a napi 2 szem E-vitamin? Nekem anno 1,5 éve a dokim heti 1 szemet írt fel.
Mindjuk biztos nem mindegy hogy hány mg-os a kaszula. Nekem asszem 200mg-os volt. De holnapra megnézem.

Angyalom!
Mi az, hogy sehogy? Jól, rosszul, vidáman, szomorúan, fáradtan, fitten, nyűgösen, bosszankodva, várakozva, reménykedve, stb. A nem kívánt rész törlendő.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Akkor nyűgösen, bosszankodva, és na jó egy kicsit várakozva! Kép

Reni,
az a 2 szem soknak hangzik...
de lehet, hogy kisebb mennyiséget tartalmaz a kapszula. Holnapra kiderül!

angel37
 
 


Angel!
Na azér! Kép
Nem ám bili-füle effektus! Holnap péntek, tessék örülni! Nem tudom mi van ma velem, azt hiszem hepi-gombát vacsoráztam tegnap.
Bocsi megint off lesz, de ezt el kell mesélnem.
Apukám egyszer elvitte az otthon nevelt malacokat vásárba. Érdeklődött is egy cigány kupec az áruk iránt. Apu megmondta, hogy ő mennyit gondolt értük, erre a kupec:
"-Há, monnya kedves uram, mit vacsorált tennap? Netán bolond gombát?"
KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kép Kép
elkeltek végül a malackák?

én is kérek ilyen hepi gombát! Kép

Juhéj, tényleg, holnap PÉntek, vasárnap PÉ előtti második nap, kedden PÉ! Kép

angel37
 
 


Elkeltek, mégozzá a bolond gombás áron.Kép

Na látod? Már meg is érkeztek hozzád a gombáim.KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hát, egy tuti kismalac minden pénzt megér! Kép

Aha, gyorsan ideértek! Kép Csak hüvelybe fel ne másszanak!

angel37
 
 


Vagy lábujj közé.Kép
De nem fognak, ott nem tudnak rendetlenkedni, csak az ember fejében. Berombolnak és kiűzik onnan a csúnya rossz gondolatokat és a helyükbe odapöfögnek. Mert ugye köztudott, hogy a gombapöfögés jó kedvet csinál.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Aha! Kép
Akkor megyek, beszerzek egy zsáknyi pöffeteget! Kép

angel37
 
 


Ez már megint a csikítás hangulat. Ezt szeretem!

Kép

Meddig maradsz?
Nekem 5-kor vége a munkaidőmnek, de az uram még nincs otthon úgyhogy nem sietek.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jó ez a béka! Kép

Lassan mennem kell!
Csak várom a párom! Kép

angel37
 
 


Na közben kiderült, még vagy 3 perc...

angel37
 
 


Akkor el köszönök, kedves csíkítás barátném.Kép
Minden jót, holnap beszélünk.

CuPp-CuPp!

V.

Berakok még egy vicces gifet.
Kép
Égnek áll a hajam!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kép Kép Remélem nem tőlem! Kép

Szia, kellemes estét, cupp, holnapjövök! Kép
Csikíta! Kép

angel37
 
 


Vic,
sajnálom a papádat. Lehet, hogy a műtét maga nem kecsegtetett akkora sikerrel, hogy arányban álljon az altatás kockázatával. Na, ezt már nehéz lenne visszamenőleg megmondani.

Megjött a fizum, gyorsan leszaladtam ide mellénk a bababoltba, és vettem textilpelust, porrszívós orrszívót, kiskádat, pelenkázóra szivacsot vagymit. Sajnos, amikor megkérdeztem, hogy van-e kezdő anyáknak alapcsomag azt hitték viccelek. Kép

Én is csak a jobb oldalon éreztem pét.

Ma megnyomtam a mellbimbómat kíváncsiságból, és jött belőle pár csepp cucc, de sós íze volt. Kép Lehet, hogy nem nutella után kellett volna kóstolnom? Kép

Malacok Kép
potter_76
 
 


http://kep.tar.hu/szatti2 Egyiptom mappában vannak a nyaralásról készült fotók.

A vízalatti képek is felkerülnek majd valamelyik nap.

Kép
lara26
 
 


Helló csajok!!!

Lara! Kép
Nagyon szép helyen voltatok!! Elég illúzió romboló lehet most újra viszamenni dolgozni Kép
De legalább jól megszívtátok magatokat energiával?

Keditke! Kép
Tök jó, hogy kaptál szabit! Jó pakolást!!!!

Kriszta! Kép
Adának jobbulást!!!!!

Ági! Kép
Máris vásárolsz Kép Teccett a cicis történet Kép
Neked dvd-n vagy kazin vannak meg a terhestornák?
Ma nem láttma csak kazin Kép

Móni, Angel, Julcsi! Kép
Megvoltak a vizsgálatok!
Hát úgy tűnik mégis csak az az egy volt ügyes, mert a párom kiskatonái nem változtak jelentősen. Ennyit mondott a doki, számot nem.
SZÓVAL HAJRÁ MINDEKI!!!!!
REMÉLEM MERÍTETEK BELÛLÜNK EGY KIS ERÕT!!!!

Ja és a lényeg
Kép

Ott van a bébim a pocakban, csak még annyira pici, hogy majdnem nem is vettük észre az UH-képen.
5mm!!!!!!
De a lényeg, hogy ott van!!!! Most már elhiszem!!
láttam én is a kis pacát!
márc.20-án megyek vissza, akkor már kapok képet is, meg talán lesz szívhang is!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


JÓ ÉJT MINDENKINEK!!!!

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka
Jajj de jó!KépKépAkkor már 20-án meglesz az első fotója a pocaklakónak!Kép

Lara
Gyönyörű helyen jártatok!KépA piramisokat én is úgy megnézném!Na,meg milyen jó meleg lehetett ott!!!!!

Malacok,és hepi gomba KépKépKépKépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Sajnalom hogy Ada megint beteg lett!KépJobbulast neki!!!!
TE MEDDIG VARSZ A TESZTEL?????

Beuka!
GRATULALOK!!!!KépProblema mentes pocakodast!!!!!

Lara!
Megneztem a kepeket!Szornyen irigy vagyok!KépLatom kihasznaltatok az idot es megneztetek mindent!
Nagyon szep helyeken jartatok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Még 5 napot várok,ha addig no mensi,jöhet a teszt.(amit már megvettemKép )

KépKép

KépKép
okr
 
 


KIBIROD OLYAN SOKAIG???????????????????????????
Akkor drukkolok ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Háááááááát nem tudom kibírom-e.Ez a terv!
Ma jóbolondnak nézhetett a DM-s biztonsági őr.KépSzitu:
Nézegettem a teszteket,próbáltam kideríteni melyik mennyire érzékeny,meg,rápisilős,vagy lógatós.Elment mellettem,kis kaján vigyorral az arcán a ffiú.Majd gondos válogatás után arrébléptem,és vettem még egy doboz tampont is.
A biztonsági őr értetlen pofával elsétált.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


JÓ REGGELT!!! Kép

Ancsa, Kriszta! Kép
Köszönöm!!!!

Kriszta! Kép
É svégül milyet vettél?
Nagyon drukkolok!!!!!!!

Szép Kép-ot mindenkinek!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Beuka
Corax -ot vettem.Rácsöppentős,és 20-as érzékenységű.Sajnos a dobozán nincs semmi info,de a csatolt papír jó részletes.

Neked,és mindenkinek is szép napot kívánok!Kép
Sajnos Ada újra lázas(tegnap már nem volt),így nekünk nem lesz vmi szuper péntekünk.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt!
Vica,Angel!Miért lenne sok?A papírjára is rá van írva hogy nem lehet tőle senkinek sem semmi baja.Egyébként a nők lapja honlapján a nődoki írta nekem,segít a peteérésben.És érzem is.De csak 10 napig szedem utána egyáltalán nem.20 van egy dobozba és 100 mg-os.

Kép
breni
 
 


Okr!Lemaradtam egy kicsit.Mikor tesztelsz?Hanyadik napon vagy?Sajnálom szegény Adát.Kép

Kép
breni
 
 


Beuka
Leghamarabb kedden tesztelek,ma 31 cn.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Beuka hogy jön most ide.Nem nekem akartad írni?Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok Csajok!!

Angel!!

Ne tessék magad alatt lenni!!!! KépEgy ÖTYE-nek tilos!!!! Kép

Beuka!!!
Szuper!!! Mindjárt itt a 20-a és ott fog lüktetni a picinek a szivecskéje! Kép

Ági!

Nekem magától is jött már valami cucc a ciciből. Azt hittem, hogy rácsöppent valami víz, de aztán gyanus lett, hogy mindkét oldalon, csak a cicim környékén vannak nedves foltocskák! Kép

Mi is hamarosan elkezdjük a vásárlást. Egy pár ruhácska már van, nővérkém nem bír magával és vásárol a keresztfiának. Kép Listánk már van, nagyjából beáraztuk a dolgokat. Még nem rettentünk el az összegtől.

Már csak 3 nap a maival együtt!!!!!!

Betti
betti73
 
 


Reni
ÁÁÁÁÁÁÁ,már nem is látok!KépEddig úgy nézett ki a fülemre húzódott a nátha,de úgy látszik a szemem is érintettKépSe hall se lát Dömötör.....
BocsikaKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Beuka,
gratulálok az 5 mmeshez, és a párod kitartó katonájához. Kép
DVD-n vannak meg a tornák. Most hirtelen nem jut eszembe, hogy hol laksz...én itt Bpen egy plázában vettem (Westend, Media Markt). De interneten tuti megrendelheted.
Azért kezdtem el vásárolni, mert már kezdek punnyadni, nehezedni, és még a lakásban is sok meló van, nemcsak a gyerekszoba üres. Nemsokára nyelvvizsgázom, előtte meg alig fogok kimozdulni itthonról.

Okr,
én is tamponnal vettem a 2 csíkost. Kép Szorít.

Betti,
nálunk sajna nehezíti a vásárlást, hogy nincs kocsink. Meg kedvünk a vásárláshoz. Kép
Kiskoromban gyakran nézegettem a cicimet, és aggódtam, hogy nem fogok tudni szoptatni, mert nincs rajta luk. Kép

Olyan hülyeségeket bírok néha beszélni...

Ági
28+2 (28+6?)
potter_76
 
 


Ancsa,
amikor írtad, hogy levehetős, moshatós legyen a babakocsi anyaga, akkor csak a belsejére gondoltál, vagy a külsejére is?
potter_76
 
 


Potter
Lehet,hogy ami külön kapható,azon direk egy csík van?KépKép
Luk a cicinKép

Most látom,már mindjárt 29 hetes vagy!Eszméletlen mennyire rohan az idő!

Betty
Te hol tartasz a hetekben?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Beuka!

Nekem Kállai Ildikó dvd-m van, még sajna nem volt időm kipróbálni, METRO-ban vettem, azt hiszem, hogy 950 Ft volt.

Ági!

Jól teszed, hogy vásárolsz. Engem eddig még babonából nem vitt rá a lélek. Eddig csak nézegettünk néha-néha. Szerintem azt fogjuk csinálni, hogy egyszerre megveszünk mindent, mert mi sem szeretünk vásárolni.

Engem egy nőgyógyi fenyegetett meg kb. 3 évvel ezelőtt, hogy nem fogok tudni szoptatni, mert nem olyan a mellbimbóm és majd lesz sírás-rívás babánál és mamánál is!! Kedves fickó volt nagyon. Kép

Betti
betti73
 
 


Okr,
lehet. Kép
Nekem a biztonsági őrök voltak a legérzékenyebb terhességi teszt...még pisire se volt szükség, hehe. Kép Nagyon nézték a cicim, és nagyokat köszöntek, pedig előtte nem voltam az a bögyös fajta. Akkor gondolkoztam el rajta, hogy mindig ekkorák voltak-e. És akkor még volt pár nap hátra a mensiig. Kép
Bizony, tegnapelőtt be is paráztam elalvás előtt, hogy eddig milyen boldogság, hogy mocorognak bennem, de nemsokára "kézzelfoghatóbb" lesz az eredmény. Jajj.
Tegnap este megvolt az 1. hányingerem is. Már alig van hely a beleimnek, és mi lesz még májusig?
potter_76
 
 


Potter
Majd akkor nézd meg a ffiak arcát,mikor szoptatsz!Azt hiszik szilikoncici,olyan kemény-formás lesz.Kép

Pánik sztem mindenkinél van.Na meg ,mi lesz,ha kiürül a pocaklakás?!Én egy hétig sírtam miatta a szülés után.(no,jó,bizti a hormonhiány is közrejátszott)

KépKép

KépKép
okr
 
 


SZiasztok!

Beuka,
gratulálok az 5mm-s pacádhoz! Kép
és et eredmény ismeretében külön elismerés az 1db virgonc ebihalnak! Kép

Kriszta,
drukk a majdani teszthez! Kép
és jobbulást a kis Adának!

Reni,
a zsírban oldódó vitaminokat tudtommal igenis túl lehet adagolni, így vigyázni kell velük! de azt nem tudom, hogy ez mekkora mennyiséget jelent... ha a dokid azt mondta, hogy jó, akkor OK! Kép

Potter, Betti, Kép Kép

Én nagy ciciket akarok mááááá! Kép

angel37
 
 


Csajok!Ha jól emlékszem 3-4 szemet lehet belőle bevenni egy nap.De mindegy.Én úgy gondolom hogy így jó,de egyébként ha most sem sikerül akkor most már nem fogok szedni semmit sem.

Kép
breni
 
 


Ja, teszt témához:
egyszer olyat vettem, amihez gumi volt csomagolva!

angel37
 
 


E vit:
szokásos adagja 100-300 mg/hét (1-3 tbl)
adható 200-300 mg/nap is. 35-40% szívódik fel.
Régebben sterilitási zavarokra, ma inkább érbetegségekre adják. Terápiás hatása egyik esetben sem (sőt egyáltalán nem) bizonyított.
potter_76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?