Új privát üzeneted érkezett!

Haga!
Egy boncmester ismerősöm mondta, hogy nagyon jót tesz a babásodásban, mert eddig blokkolt női folyamatokat indít el, és nemcsak a fogamzásban segít, de abban is, hogy ki is tudd hordani a babát.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!!!

Köszi mindenkinek a babkocsi tippeket.Nekünk a nagy kerekes tetszik jobban csak azzal az a baj,hogy nem bolygósíthatóak a kerekei.De viszont könnyü tolni kélnyelmes,jó széles,és ujszülött kortól lehet használni.
Na majd még ugyis utána nézünk több helyen.

Tegnap elmentem a keresztfiunkhoz,jövő héten lesz 1 éves!!!Szerintetek mit vegyünk neki???Annyira édes,szerintem napok kérdése és elindul,mert már a járókába átmegy egyik oldalról a másikra úgy hogy nem kapaszkodik!!!zabálni való.

Itt esik ez a nyavajás hó,már televen a hócipőm vele.Jöhetne a jó idő!!!

Julcsi!!
Írok mélt!!!

(23!!!!!!!!!!!!!)
Csajok,olyan gyorsan mennek a hetek,hogy már csak 17 hét,és ha estleg 1-2 héttel előbb jön???Szóval haladunk,még semmi para.
csanita
 
 


Tud segíteni a babásodásban igen, de nem direkt hatás ez, csak közvetve.

Egy jó ideje már én is szedegetem! Kép Kép De eddig csak a fentebb említett hatást tudtam megtapasztalni, ezért csak óvatosan bánok vele! Kép

angel37
 
 

 
 

Boncmester??? Hm... nem semmiKép
haga_28
 
 


ÁFONYA
Magas a csersav- és foszfortartalma, kitűnő vértisztító gyümölcs. A hasmenést erősen fogja, coli baktériumellenes hatása ismert.

Különösen a vörös áfonyának magas a nedvtartalma: Régóta ismert gyógyszere az orbáncnak, a szénaláznak, az idegzsábáknak, a vese és hólyagbajoknak; idült hasmenésnél, bélférgesedés ellen is hasznos. A mirigyekre regeneráló, élénkítő hatást gyakorol, különösen kedvező hatása van a nemi mirigyekre. Préseljük ki a levét, és azt fogyasszuk rögtón a préselés után! A magja és a héja emészthetetlen.
haga_28
 
 


Julcsi!Mi is isszuk a Berry.
Angel!Mi az a Maca?

Kép
breni
 
 


Úgy olvastam, hogy a Berry is áfonyából készül. Hát megnéztem mit írnak a sima áfonyárólKép


Na megyek hajat festeniKép

Az ebédelőknek jó étvágyatKép
haga_28
 
 


Reni,
a Maca? Miért tőlem kérdezed? Kép
A Maca Vibe-re gondolsz? Tudomásom szerint fokozza a "nemi működést" férfiaknál és nőknél is! De én nem élek vele (egyelőre Kép)...

angel37
 
 


Angel!
Te mennyiért vezsed a Berry-t? Mert itt az oldalon elég húzós ára van. Meddig elég egy iylen üveg?

moni
 
 


Móni,
Én annyiért, mert lusta vagyok ügynökhöz fordulni.
Nálunk csak én szedem (párom két kanál után köszönte Kép), és sztem kb 2 hónapig kitart (ebben benne van, hogy néha elfelejtem, és a bevett mennyiség is saccra van)

angel37
 
 


Bocsi Angel Vicától akartam kérdezni.
Én 5700-ért veszem és nekünk kb.12 napig tart,mert mind a ketten isszunk este kb 4 centet.

Kép
breni
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsi, hogy így bepofátlankodok. A másik topikba szoktam írogatni, a babaprojekt előtt állókéba, mert most mi ott tartunk. Most bukkantam rátok, és látom, hogy milyen jó témáról csevegtek. Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy ha valaki teherbe esik (és még nem tud róla, annyira fiatal) az elmehet melegvizes thermálfürdőbe? Mi most tervezünk menni, és nem tudom, hogy mit csináljak, mert még mensi előtt vagyok, és a dokimat most nem tudom elérni, mert valahol üdül.
A segítséget előre is nagyon köszi, ha tud valaki valamit erről a dologról.
Vendég
 


Anita, írtam mailt! Mi a párom keresztfiának az Ikeában vettünk egy tojás alakú forgószéket(aminek le lehet húzni az elejét), mert egyszer már volt ő is az Ikeában és ki nem lehetett szedni abból a székből. De ő már lassan 3 éves. Nem tudom egy egy éves mire vágyhat.KépKép
Julcsi2
 


Szia Angie

Én úgy hallottam, hogy a melegvízes fürdők a fogantatás előtt ajánlatosak, utána inkább ártanak. De ezt én hallottam, lehet hogy más mást mond...
Miért nem veszel egy erősebb érzékenységű tesztet? Esetleg érzel már babára utaló tüneteket?
Bocsi
haga_28
 
 


Angie, próbáld megkérdezni szerintem egy szakértőtől fórumon.Úgy értem nőgyógyásztól. Biztosan van itt a babaneten is. Én személy szerint nem tudok segíteni, de hátha a többiek igen.
Julcsi2
 


Szia Angie,
egy párhónapos terhes ismerős lánynál előjött ez a kérdés, és neki azt mondta a doki, hogy termálfürdőben 38 foknál nem melegebb vízben, max. 20 perc!
Valami ilyesmi igaz lehet a nagyon-nagyon kezdeti terhességre is! Kép

A dokid is biztos termálban áztatja magát! Kép

angel37
 
 


Köszi Haga a segítséget. Nagyon kedves vagy!
Még most vagyok a ciklusom közepén, úgy, hogy még legalább két hétig nem lehet kimutatni. De mindenképpen fogok előtte venni, mert ez az utazás a jövő hétvégén lenne. Te tudsz ilyen érzékeny tesztet. A ClearBlue-ra mondják, hogy nagyon jó, bár én azt használtam a múlt hónapban, és írta az utasításon, hogy 10 napos terhességet tud kimutatni.
Vendég
 


Angie!

Szerintem nem árthat, mert a termál víz egyébként is jót tesz a női bajoknak, a melegvíz meg úgyse annyira meleg, hogy ártana. Ha van ott valaki, akkor biztos nem fog elmenni a meleg víztől.

CsAnita!
Mi a keresztlányunknak egy akkora macit vettük mint amekkora egy évesen ő volt. Nagyon puha, selymes szőre van, igazi nagy barna mackó és imádja, azóta is vele alszik.
Plusz "egyéb" rokonoktól kapott még kis műanyag asztalkát, székkel, meg műanyag autót, amire rá lehet ülni és löki a lábával magát. Remélem érthetően írtam le.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Lányok, ti annyira aranyosak vagytok, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok is a kérdésemre. Ezer köszönet érte!!
Lehet, hogy felmegyek valami dokis fórumra. Ti tudtok ilyet. Én nem nagyon vagyok jártas, mivel eddig szóba sem jöhetett a munkám miatt a baba, és nem mélyültem bele ezekbe a dolgokba.

Ti mind babatervezés előtt álltok, vagy van kismama is közöttetek?
Vendég
 


Az is jó, úgy hallottam.Meg a Cupido-t is dícséeik.
Én a Gabrielt, és a HCG-t használtam .Személy szerint a HCG jobban tetszett.
Csak kár, hogy nem lett babánkKép

Hova utaztok, ha megkérdezhetem?
haga_28
 
 


Angie!
A Clear Blue az egyik legÉRZÉKETLENEBB teszt. 50-es az érzékenysége. A legérzékenyebb a Qupido, ami 10-es, és elég jó még a Medi Lab (20 vagy 25 ös) és a One Step, ami 25-ös érzékenységű.
(Kimerítő voltam?Kép)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Este vannak fent a dokik, akiktől online kérdezhetsz. Ma 8tól lesz pl. az én kedvenc dokim. Mail-en is kérdezhetsz tőlük. Én online szeretek, mert akkor jobban bele lehet merülni a témába, és többmindenre választ kaphatsz.
Sok sikert!
haga_28
 
 


Angie,

http://www.gabimamiklub.hu/

Ide regisztrálni kell, de szerintem az a legkevesebb. Itt egy védőnőt kérdezhetsz meg, és 1 nap alatt visszaír.
haga_28
 
 


Ja, és úgy hallottam, hogy nem mindegyik termálvíz ajánlatos.
haga_28
 
 


hu en is itt vagyok.

kivasaltam a parom hulye farmeringjeit.utalom.

az en tesztemen nem irta hogy hany napos terheseget mutat ki.csak anyit hogy 25ml/valamiKép
ja meg hogy az elmaradt menstruacio mutatja ki.

lanyok ugy haragszom magamra,ha nem mertem volna meg a homet akkor elkerultem volna ezt a hulye remenykedest,

Kép
monyoka
 
 


Miskolctapolcára a barlangfürdőbe megyünk. Addig megpróbálok megokosodni Kép

Haga, a dokik itt vannak a Babaneten? Melyik fórumon találom meg?

Csak meg kellett szólalnom, és máris millió segítséget kaptam. Ha nem veszitek zokon, néha még benézegetek.

Röviden csak annyit magamról, hogy 34 éves vagyok, másfél éve férjnél, és eddig a munkám miatt nem tudtunk babát vállalni. Most meg egy kicsit be vagyok pánikolva, hogy nehogy késő legyen a korom miatt. Második hónapja próbálkozunk, és amióta figyelem magamat, mindenféle folyamatokat érzek magamban, és néha meg is ijedek, mert azt hiszem, valami baj van. Próbálok nem görcsölni, de mégis a korom elég sokszor eszembe jut, és olyankor pár percre egy kicsit bepánikolok.
Vendég
 


Monyó!
Szerintem annyira változó, hogy hány napos terhességet mutat ki a teszt, hogy hülyeség is ráírni. Van akinek a mensi előtt 1 nappal már kimutatja,de a barátnémnak már 3 hete késett, az UH este kimutatta a babát is és reggel még viccből csinált egy tesztet (mert addig mindig negatív lett) és az is negatív lett, szóval ennyit róla.

Én termálvizes helyen lakom és nőttem fel, úgyhogy jobb ha tőlem tudjátok, hogy jó a víz és nem káros. Pajzsmirigy betegeknek nem jó a jód tartalmam miatt. Ennyi.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angi!!
Nekem volt egy kollegám akik babát vártak,épphogy várták a menszit és elmentek Egerbe,és ott fürödtek a termálvizben.Baj volt mert terhes volt a felesége és a termál víz,vérbőséget okoz,vérezni kezdett,de hála isten a babával minden rendben volt,3 hétet korházban töltött.De multhéten meg született a kislány.Én babát várok.

Kismamik!!!

Lesz babaruhabörze,a BMV-n,A pavilon!!!Március 25-én.
www.babaruhaborze.hu,itt meg tudjátok nézni.Szerintem érdemes kilátogatni.
csanita
 
 


AngieKép

A dokik a fentebb csatolt link-en vannak
Schering club
haga_28
 
 


Miskolctapolca nagyon király helyKép

Barátnémék voltak ott pár napot, és mutatott fényképeket.
Jó helyre mentekKép
haga_28
 
 


Angie,
emlékeim szerint a barlangfürdő nem annyira meleg! Persze, van kifejezetten üldögélős meleg, de a barlangos nagy része hűvösebb!

Hát nem sokkal vagy idősebb nálam! Kép

angel37
 
 


Sziasztok, Csajok!

Beuka,
a terhestornát rögtön elkezdtem, mihelyt megtudtam, hogy terhes vagyok. Előtte futottam, de az nem ajánlatos az elején. Bicajozni is szeretek, de ahhoz októberben már hideg volt. Szept. közepén lett pozitív a tesztem, és okt.1-től nem dolgoztam. Mivel otthon voltam, időm, mint a tenger, és mivel elég hízékony vagyok, kellett valamit mozognom. Néha eljárok úszni is.
Amikor nem tudtam még, hogy terhes vagyok nyomtunk egy jó kis túrát az osztrák Alpokban...Kép (Ja, meg kaptam egy hepatitis oltást és röntgensugarat amunkahelyen...sajna, azt akkor is, amikor már tudtam, hogy poz. a teszt.) Nagyon szuper volt a túra, asszem erre egy darabig nem lesz mód.
Egész pontosan márc. 8-án reggel fél10-re megyünk UHra. Kép

Julcsi,
ezt az összeférhetetlenséges dolgot érdemes dokiddal átbeszélni. Vannak olyan összeférhetetlenségek, amelyet sose felejt el a szervezet. (Gyógyszerallergia pl.)
Kíváncsi vagyok hogy lesz nektek tovább. Kép

Angyal,
a vicc. KépKépKép

Monyó,
igazán elmehetnél végre orvoshoz.

Vica,
nekem az igazságügyi orvostan volt az egyik kedvenc tantárgyam az egyetemen. Ha Pécsen maradtam volna, lehet, hogy "halottkémnek" állok. KépKép

Csanita,
kérdezd meg a kisgyerek szüleit, hogy mit vegyetek, biztos van ötletük. Igen, nagyon szalad az idő. Kép
potter_76
 
 


Angie,
szia. Én voltam Miskolctapolcán (nem terhesen), egyáltalán nem meleg a víz, néha mozogni is kellett, nehogy fázzak. Voltak ott nagy pocakkal is. Van egy vagy két meleg terem, de az sem vészes. Szerintem ne hagyjátok ki, mert szuper.
potter_76
 
 


Potter ÁgiKép
Bocsi, hogy idepofátlankodok a megint megjöttes topicból, de néha Te is szoktál hozzánk írni. Olvastam, hogy a terhesség előtt futottál. Én is futok naponta 9 km-t. A dokim szerint nyugodtan folytathatom, nem amiatt nem sikerül teherbeesnem, de a férjem pé után nem enged futni. Legutóbb gyalogoltam helyette, de akkor sem lettem terhes. Te futottál abban a hónapban, amikor babás lettél?

Kép
Kép
tiza
 
 


Potter!
Halottkém:Kép (Lehettél volna tag a VHK-banKépKépKép)
Valahogy úgy vagyok ezzel a boncos dolgoggal, hogy neki jobban hiszek, mert ő ismeri a szervezetet kívül belül. Tudom, hogy minden orvos (a fogászok gondolom nem) lát belülröl is embert, de nem annyiszor mint eza pasi. Azt mondta, hogy túl van a kétezredik "áldozatán".

Miskolctapolcán tényleg hűvös a víz. Én gyerekként fáztam bene.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angel, te hány éves vagy?
Köszönöm a sok jó tanácsot.
Sajnos mennem kell. A munkahelyemről írogatok, és ma korábban el kell mennem.
Vendég
 


Angyal
Csikítás vicc szuper jó!Kép

Csanita
http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?id=18&forumid=87241
Épp a bkocsi a téma.

Angie34
Sztem is nyugodtan elmehetsz.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Tiza, szia itt,
futottam akkor is, meg egy kicsit még akkor is, amikor már poz. lett a teszt. Én nem olyan sokat, mint te, olyan 4-5 kilcsit. De a mellem nagyon érzékeny lett, és a rázkódást a mellbimbóim nem szerették. A hasam pedig eléggé szúrt utána, pedig ilyen távon a szokásos laza tempómban sosem. Igaz, nem a kismedencémnél, hanem fentebb. Meg aztán én nem nagyon szerettem futni, csak elhízás ellen volt. Így nem fájt a szívem, hogy leálltam vele.
Én is azt gondolom, mint a dokid. (Ismerősöm lefutotta a félmaratont friss terhesen. Azért csinált tesztet, mert gyenge időt futott, és majdnem meghalt a végére Kép) Azóta 2xes anyuka.
Én úgy tudom, hogy a rendszeres testmozgás inkább kedves a teherbeesésnek.
(Az én férjem is eleinte kis féltős volt, de mikor felajánlottam, hogy akkor járjon boltba helyettem, onnantól már nem féltett annyira. Kép)
potter_76
 
 


ÁgiKép
Köszi a választ. A vége különösen aranyos. Szerintem sem ez az oka, hogy nem esek teherbe. Azért elég nehéz úgy sportolni, hogy két hétig lehet, két hétig nem. Most, hogy tényleg majdnem két hétig nem futottam olyan nehéz volt újra lefutni ezt a távot, de már kezdek visszarázódni. Futni én sem szeretek, de utána nagyon jó érzés és jó alakot csinál. Még a férjem is megjegyezte.

Kép
Kép
tiza
 
 


Örömmel hallom, hogy nemcsak én fáztam a barlangfürdőben! Kép Azt hittem csak rigolyás vagyok! Kép Nagyon tudok fázni! Kép A Balatonba is csak akkor megyek be, mikor már kikelnek benne a lárvák és mindenki menekül belőle mert húgymeleg undorító!

Angie,
73-as vagyok!

angel37
 
 


Én is rettentő fázós vagyok, persze a férjem betudja hisztinek. Kép
Én is hallottam, hogy a forró fürdő vérbőséget okoz és nagyobb a vetélés esélye. Sőt azt hiszem Sipos doki írta valakinek az NLC-s fórumon. (Õ egy meddőségi szaki)
Jajj lányok, de jó, hogy Ti sportoltok! Én képtelen vagyok rávenni magam! De mindig azt mondom, hogy majd kismamatorna és utána abba sem hagyom. Az a baj, hogy nagyon sokmindent szeretnék csinálni terhesség alatt. El szeretnék menni pl. varrótanfolyamra(burda) és kreatívkodni szeretnék:gyönygyötfűzni.... na jó nem is sorolom. Majd biztos semmire nem lesz energiám és időm.. Kép
Julcsi2
 


Sziasztok Csajok!

Ismét bekukkantottam egy picit.

Új lánykának már tömöm a fejét, még egészen pontosan 4 napig fogom tömni, utána átadom másnak! Kép Már aaaaaaaaannyiraaaa várom!!!!

Fürdő kérdés: szerintem a forró víz nem túl jó, főleg akkor nem, ha már tudod, hogy terhes vagy, addig szerintem kár aggódni. Szerintem inkább a fertőzésektől kell félni, főleg terhesség alatt. Még uszodába sem merek elmenni. Egyébként én friss terhesen a Cseh hegyekbe utaztam, jókat túráztam, semmi bajom nem lett tőle.

Betti
betti73
 
 


Igen, a nagyon meleg vízben tartózkodás nem ajánlott!
És egyetértek Bettivel, a fertőzéstől kell félni az ilyen össznépi fürdőkben!Kép Még terhesség nélkül is!

Julcsi,
fogadunk, hogy egyiket se fogod? Kép Kép

angel37
 
 


Julcsi!

Nekem is vannak mindenféle terveim az elkövetkezendő három hónapra. (kézimunka, olvasás...stb.) Kíváncsi vagyok, hogy mi fog belőle megvalósulni! Kép

Betti
betti73
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 28+0 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 25+6 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 117 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 15+5 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
O. Kriszti 2005. febr. 29 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus -
Kata 2005. dec. 27 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év - -
Lara 2005. ápr. 19 24-36 nap Komló 26 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 18 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Ancsa 2003. okt. 15 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Zsuzska 80 2005.jan. 14 28 nap Győr 24 év - -
Kamilla 2005. máj. 11 24-26 nap Budapest 27 év - -
Reni 2005. szept. 10 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
Julcsi 2005. márc. 2 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Móni 2005. márc. 1 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban - </pre>
Julcsi2
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 28+0 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 25+6 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 117 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 15+5 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
O. Kriszti 2005. febr. 29 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus -
Kata 2005. dec. 27 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év - -
Haga 2004.nov 25 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - -
Lara 2005. ápr. 19 24-36 nap Komló 26 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 18 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Ancsa 2003. okt. 15 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Zsuzska 80 2005.jan. 14 28 nap Győr 24 év - -
Kamilla 2005. máj. 11 24-26 nap Budapest 27 év - -
Reni 2005. szept. 10 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
Julcsi 2005. márc. 2 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Móni 2005. márc. 1 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban - </pre>
Julcsi2
 


Hopsz, azt hittem az első nem ment el.Abban még nem volt benne Haga.
Na most elfoglaltam egy oldalt, bocsesz!
Betti, biztos sok idő el fog menni a babadolgok vásárlására is!Kép
Julcsi2
 


Kép

Angel! Kép
Na most jól megkeveredtem. 8-án mész megbeszélni a dolgot?

Manyo! Kép
Még bármi lehet!

Julcsi! Kép
MOst akkor nagyon ügyes, és erős voltál, hogy ilyen döntést hoztál.
Szerintem tuti meglesz az eredménye, és addig összejön a spontán!!
NAGYON DRUKKOLOK!
Nagyon áldozatkész a férjed!! Nem semmi!
Lehet, hogy nálunk is az volt a siker, hogy eltelt az a bizonyos 72 nap. holnap talán kiderül. Jól teszed, hogy újra szeded az elevitet! Én is szedtem, vagyis még mindig szedem a folsavat, már kb 3 hónapja (lehet ez is asiker kulcsa Kép)

Moni! Kép
Sajnálom! Kép
de nagyon ügyes vagy, hogy így viseled!!

Anita! Kép
Már egy éves a keresztfiatok!!!!! Te jó ég, mennyire emlékszem, amikor született Kép Te meg már a 23- héten vagy! De jó!!!

Angi! Kép
Én a One Step-et javaslom Kép

Ági! Kép
Akkor szerintem holnap veszek egy terhestornás DVD-t Kép és elkezdem nyomni! Húú akkor Te már jó régóta otthon vagy! Perzse abszolút érthető!!
NA tessék! Én meg itt aggódok! lehet, hogy nekem is el kellene most menni túrázni, és akkor jól megkapaszkodna a pici Kép TÉnlyeg Ti akkor votlatok valahol. de tök úgy emlékeztem, hogy Portugáliában Kép
Nőnapi UH! tök jó!

Lara! Kép
Mikor jönnek haza! De jó lehet Nekik!

Betti! Kép
Még 4 nap! De jó! Úgy döntötél, hogy ettől a naptól nem dolgozol, vagy hogy történt ez?

Na én megvagyok. Hasszuri, és cicifeszko.
Sajnos sikerült összeszednem valami vackot, fáj a torkom, taknyos vagyok, meg marhára fáj a fejem. Elmentem reggel gyógyszertába, ahol megkérdeztem mit javasoltan fejfájásra. Azt mondták az első ciklusban semmit. Úgyhogy inkább elviselem a fejfájást.
Vörösbort iszok max.

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Hazaérkeztünk Egyiptomból.
Nagyon jó volt.
Holnap teszek fel képeket és visszaolvasok.
Nehél feladatom lesz 2 hét termését elolvasni. Kép

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?